Nowości kulinarne cz. II - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-15, 11:52   #3571
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

ananas kokos pitny od Danone to też nowość
i te jogurty z płatkami w jednej butelce
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 18:22   #3572
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
ananas kokos pitny od Danone to też nowość
i te jogurty z płatkami w jednej butelce
jakie jogurty z płatkami w butelce? Przeciez to musi być jakaś breja
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 20:08   #3573
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

serek wiejski łaciaty i jogurt z marscapone -to jadlam ,lestem na :yes:

a ze stronki nowosci:
POZNAJ NOWE SMAKI TWAROŻKU DOMOWEGO – z ogórkiem i koperkiem oraz z hiszpańską oliwką



Okres wakacyjny to doskonały czas na wprowadzenie nowych i ciekawych smaków do naszej diety. Świeżość i aromat warzyw i ziół prosto z ogródka odnajdziesz w nowym Twarożku Domowym z ogórkiem i koperkiem. Smakosze diety śródziemnomorskiej docenią w twarożku zieloną hiszpańską oliwkę.



Całkowicie naturalny twarożek, o 4% zawartości tłuszczu, bez żadnych konserwantów jest bogatym źródłem białka. Wyprodukowany został wyłącznie z naturalnych składników – twarogu i śmietanki, a dodatek świeżych warzyw i ziół poprawia smak i wyrazistość kanapek oraz różnego rodzaju przystawek. Idealnie komponuje się z grzankami i krakersami.



To szybka, pyszna i pożywna przekąska na każdą porę dnia, dla tych, którzy nie mają czasu na przygotowywanie posiłków. Po prostu otwórz i zjedz go łyżeczką. Białko zawarte w Twarożku, pomoże w zregenerowaniu mięśni i doda energii na cały dzień. Starannie wyselekcjonowane, aromatyczne hiszpańskie oliwki, odmiany Hojiblanca (tej samej, z której wyrabia się m.in. oliwę z pierwszego tłoczenia) wzbogacą posiłek o odrobinę błonnika, witamin, minerałów i przeciwutleniaczy do twojego posiłku. Natomiast ogórki są niskokaloryczne i korzystnie wpływają na gospodarkę wodną organizmu, a dodany do twarożku koperek spełnia nie tylko funkcję aromatyczną, ale dzięki obecności olejku lotnego oraz innych składników pobudza żołądek do intensywniejszego działania i poprawia trawienie. Powszechnie wiadomo, że koper ogrodowy należy do roślin bogatych w sole mineralne - wapń, żelazo i fosfor, prowitaminę A, witaminy D, E, K, B1, B2, B6, B12, H oraz witaminę C.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg serek-wiejski-laciaty-naturalny__5900820012779.jpg (64,2 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jogurt_naturalny_aktualnosci_vg7de.jpg (47,9 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarozek_domowy_aktualnosci_4bl6q.jpg (66,8 KB, 72 załadowań)
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo

Edytowane przez tapetka22
Czas edycji: 2012-07-15 o 20:36
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 20:17   #3574
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
serek wiejski łaciaty i jogurt z marscapone
ten jogurt brzmi fajnie
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 20:47   #3575
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
ten jogurt brzmi fajnie
meeeeeeeeeega gesty,kremowy-super na sosy ,albo do smarowania chleba

ja tiramisu zrobilam z niego;p

ze strony:
Jogurt Naturalny z Mascarpone "Milandia" 250g

Gęsty, naturalny Jogurt Milandia z Mascarpone - to kolejny innowacyjny produkt ze świeżym, delikatnym Serkiem Mascarpone wytwarzanym od wielu lat w zakładzie w Piątnicy.



Jogurt Milandia swoją wyjątkowość zawdzięcza dodatkowi mascarpone oraz unikalnej technologii wytwarzania gęstych jogurtów typu bałkańskiego.



Jest idealny dla osób, które podczas wakacji szukają inspirujących pomysłów na urozmaicenie ulubionych potraw.



Dlaczego jogurt z mascarpone? – jest bardziej śmietankowy niż inne gęste jogurty, lżejszy od śmietany lub majonezu i zawiera o wiele mniejszą ilość kalorii.



Doskonale wyważone proporcje jogurtu i mascarpone, pozwoliły na uzyskanie oryginalnego, lekko śmietankowego smaku, dlatego Jogurt Milandia polecamy m.in. do dekorowania naleśników, jako dodatek do świeżych owoców oraz lekkich przekąsek – sałat i sałatek. Pozwala nam także w nowy, ciekawy sposób przygotować „sernik na zimno” – zdrowy i apetyczny deser dla całej rodziny czy przyjaciół.



Dla koneserów naturalnego, gęstego jogurtu będzie stanowić samodzielną, pożywną przekąskę.



Jogurt Milandia wyprodukowany jest z naturalnych składników - jogurtu wytwarzanego z mleka pasteryzowanego oraz mascarpone wyrabianego ze śmietanki. Swoją gęstą, kremową konsystencję, odpowiednią zawartość tłuszczu oraz wyjątkowe walory smakowe zawdzięcza wyłącznie dodatkowi mascarpone.



Możliwa jest obecność niewielkiej ilości serwatki, jest to naturalny proces świadczący o naturalności produktu – braku zagęstników i stabilizatorów.
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 15:16   #3576
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

serek wiejski łaciaty - jadłam. dobry. zwykły. lepszy jest jednak z piątnicy.

ten jogurt z mascarpone kusi mnie ostatnio bardzo. może coś w weekend zrobię - deser.

twarożki wiejskie smakowe - nie da się tego zjeść wg mnie.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 14:35   #3577
BeeAnn
Zakorzenienie
 
Avatar BeeAnn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 858
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

nowa fanta truskawka-kiwi, jeśli było to przepraszam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1341050401.98.jpg (31,0 KB, 22 załadowań)
__________________

BeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 15:57   #3578
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Pisałam ale teraz umieszczam fotke. ALE JOGURTOWY DANONE BANAN I TRUSKAWKA http://static.promoceny.pl/foto/vyro...500/109300.jpg
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 20:32   #3579
kasia.diet
Zakorzenienie
 
Avatar kasia.diet
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 250
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

nowy fix knorr do frytek domowych

http://www.hiperpromo.pl/public/scri...pg&q=100&w=260
__________________
Mąż i żona
kasia.diet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 06:58   #3580
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
twarożki wiejskie smakowe - nie da się tego zjeść wg mnie.
Mam takie samo odczucie. Zdecydowanie sama wolę sobie dodać do Twarożku Domowego Piątnicy (który sam w sobie jest pyszny) koperku, lub np posmarować dżemem jeśli mam ochotę na słodko. Te twarożki z dodatkami są zbyt chemiczne, zbyt intensywne. Również nie polecam.
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 09:18   #3581
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 14:42   #3582
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie jest, na pewno jakieś pół roku jest już wsklepach

Piłam tę fantę- nie za bardzo lubię aromaty truskawkowe, ale tu nawet nawet. Ale, że nie pijam generalnie takich napojów to i tak pewnie nie kupię
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 17:19   #3583
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez nieprzytomna Pokaż wiadomość
Mam takie samo odczucie. Zdecydowanie sama wolę sobie dodać do Twarożku Domowego Piątnicy (który sam w sobie jest pyszny) koperku, lub np posmarować dżemem jeśli mam ochotę na słodko. Te twarożki z dodatkami są zbyt chemiczne, zbyt intensywne. Również nie polecam.
Dokładnie! Na dodatek ile zdrowiej i smaczniej!

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Fix do frytek????? Może będzie fix do wody, żeby mieć smakową?

Jogurt Gęsty Bakomy - chociaż nienawidzę reklamy tego produktu, szlag mnie trafia, ale muszę przyznać, że jogurt jest jak serek, naprawdę fajny
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 06:21   #3584
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

czesc - podczytuje ten wątek i skusiłam się na nowe piwo reds - bardzo mi nie smakowało; w ogóle nie jest słodkie i ma jakiś dziwny cierpki posmak, za to warka radler pzrepyszna
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 14:38   #3585
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
czesc - podczytuje ten wątek i skusiłam się na nowe piwo reds - bardzo mi nie smakowało; w ogóle nie jest słodkie i ma jakiś dziwny cierpki posmak, za to warka radler pzrepyszna

A tam pitolisz, jakby jeszcze słodsze było to by już oranżadka była a nie piwo. Dla mnie idealnie wyważone i najsmaczniejsze z tych wszystkich ostatnich nowości piwnych
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 18:02   #3586
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
A tam pitolisz, jakby jeszcze słodsze było to by już oranżadka była a nie piwo. Dla mnie idealnie wyważone i najsmaczniejsze z tych wszystkich ostatnich nowości piwnych
mojemu chłopakowi tez smakuje, ale ja lubię słodkie piwa np wiśnia w piwie, żurawinowe albo jakieś na miodzie i nowy reds mi nie podszedł
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 19:09   #3587
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

ja jak zawsze hurtowo wiec jak cos bylo to wybaczcie ale tylko w niedz mam czas cos tu wrzucac

1.Dan Cake wprowadza na rynek nową markę rogalików Bonjour. Pakowane po trzy sztuki mleczno-karmelowy przekąski mają stanowić nową propozycję firmy na pierwsze śniadanie.

Rogaliki nadziane są kremem mleczno-karmelowym, czy smakiem, który stanowi ukłon szczególnie w stronę kobiecego podniebienia.
Wypieki Dan Cake nie zawierają substancji konserwujących, sztucznych barwników czy aromatów.


2.W porannym pośpiechu liczy się każda minuta i to właśnie śniadanie najczęściej przegrywa z naszym napiętym grafikiem i płynącym w zawrotnym tempie czasem. Jak zatem zapewnić swojemu organizmowi błyskawiczną i zdrową dawkę porannej przyjemności? Firma Bakalland, doskonale rozumiejąc potrzeby współczesnego stylu życia, zadbała także o tą część naszego codziennego menu tworząc płatki śniadaniowe i musli o jedynych w swoim rodzaju wariantach smakowych. W połączeniu z mlekiem lub jogurtem tworzą sycący i pełny witamin posiłek, którego przygotowanie zajmuje zaledwie chwilę.
Musli chrupiące Bakalland to owoce, prażone ziarna owsa i pszenicy oraz gwarantowane przez producenta najwyższej jakości bakalie zmiksowane na trzy różne sposoby:
Owoce tropikalne są wybornym połączeniem egzotycznych owoców – papai, banana, ananasa, daktyli i orzechów kokosowych, które z pewnością zdobędą uznanie wielbicieli oryginalnych smaków.
Nasz Ogród jest mieszanką najlepszych polskich owoców, których smak przywoła wspomnienie wakacji. W kolorowym opakowaniu znajdziemy duże kawałki suszonego jabłka, śliwki i moreli oraz pestki dyni.
5 Bakalii – zestawienie, które z pewnością przypadnie do gustu smakoszom bakaliowych przyjemności. Żurawina, migdał, morela, orzech laskowy i rodzynki idealnie współgrają ze smakiem chrupiących musli.

Dla amatorów pełnoziarnistych płatków, Bakalland przygotował także trzy unikalne i wyjątkowe propozycje smakowe. Każde opakowanie kryje w sobie doskonałej jakości mieszankę płatków zbożowych, pysznych owoców oraz płatków w polewie. Seria pełnoziarnistych płatków śniadaniowych to 3 wyjątkowe kompilacje smakowe na poranny posiłek:
Truskawka i płatki w polewie jogurtowej będą idealną propozycją dla wszystkich, którzy chcą się cieszyć smakiem truskawek nie tylko w lecie ale także przez cały rok.
Migdał i płatki w polewie czekoladowej to doskonałe połączenie słodkiej czekolady z delikatnymi płatkami migdałowymi, które dostarczą nam energii na cały dzień.
Jabłko i żurawina to mieszanka przygotowana z myślą o osobach, które nie wyobrażają sobie pożywnego śniadania bez dodatku owoców.

To jednak nie wszystko. Produkty śniadaniowe Bakalland są cennym źródłem błonnika, żelaza, magnezu oraz witamin B1 i E – niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Szczegółowe informacje na temat wartości odżywczych produktów z łatwością można odnaleźć w tabeli na bocznej ściance opakowań, które wyróżnia klasa oraz funkcjonalność.
Nowoczesne, unikalne kartonowe opakowania, zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi światowymi trendami. Zapobiegają wysypywaniu się produktów, a ich praktyczne zamknięcie umożliwia szczelne i wielokrotne otwieranie oraz zamykanie torebek wypełnionych musli i płatkami, co sprawia, że ich przechowywanie jest zdecydowanie łatwiejsze niż do tej pory.
Śniadaniowe propozycje Bakalland to sześć różnorodnych i zdrowych posiłków pełnych dużych, jędrnych i soczystych bakalii, dla których trudno będzie znaleźć jakąkolwiek wymówkę. Teraz, tylko od nas zależy jaki smak będzie miał nasz pierwszy posiłek.
Pełnoziarniste płatki Bakalland / Musli chrupiące Bakalland:
Waga: 200 g
Cena: ok. 4, 30 zł


3.Firma Grycan - Lody od pokoleń wprowadza do sprzedaży trzy nowe wykwintne smaki lodów. Najnowsza propozycja dla miłośników niecodziennych smaków to Lody Kokosowe, Lody Truflowe i Lody Mocca.


Nowe warianty w ofercie marki Grycan wzbogacają linię „Dla koneserów”, która została przygotowana z okazji jubileuszu 50-lecia prowadzenia działalności biznesowej Zbigniewa Grycana, twórcy marki oraz prezesa firmy Grycan. Jest to kolekcja autorskich, niezwykłych smaków stworzonych z myślą o najbardziej wymagających klientach - wielbicielach i znawcach lodów.

Nowe smaki lodów Grycan zostały wybrane przez właścicieli firmy Grycan, spośród niecodziennych smaków, cieszących się największą popularnością w lodziarniach firmowych Grycan:





Lody Kokosowe – z egzotycznej plaży. To smak kojarzący się ze słonecznymi wakacjami. Ulubiony wybór Małgorzaty Grycan, córki Elżbiety i Zbigniewa Grycanów, która poleca go do kompozycji deserów lodowych. Lody kokosowe świetnie komponują się z każdym sorbetem z owoców. Wspaniale smakują również jako dodatek do mrożonej kawy.

Lody Mocca – moc czarnej kawy. Z sukcesem może zastępować słynny włoski napój – intensywny, wyrazisty smak lodów Mocca postawi na nogi w letnie, leniwe dni równie dobrze jak podwójne espresso.

Lody Truflowe – duet orzechów i czekolady. Delikatny, słodki smak najlepszej jakości mlecznej czekolady został uzupełniony kawałkami orzechów arachidowych i laskowych. W efekcie powstała niezwykle bogata, ciekawa kompozycja, która zachwyci wielbicieli czekoladowych łakoci.

Cena: 9,90 zł/500 ml

4.Dania "Smaki Świata" Orico to potrawy, których gotowanie nie zajmuje więcej niż 20 minut. Każde opakowanie zawiera potrzebne do jej przyrządzenia komponenty. Ponadto na opakowaniu znajduje się lista zakupów. Produkt sprzedawany jest w trzech wersjach: kebab, burrito, potrawa chińska.


5.Znane i lubiane na świecie ciastka z pełnego ziarna BelVita od czerwca są dostępne również w Polsce.


Mając na uwadze wyniki badań, opinie ekspertów oraz zmieniające się zwyczaje, Kraft Foods wprowadza na polski rynek produkt, który odpowiada na potrzeby Polaków, a jego receptura została opracowana specjalnie z myślą o śniadaniu.

Ciastka belVita są wypiekane z pełnego ziarna aż 5 rodzajów zbóż niezbędnych w codziennej diecie, zwierają witaminy, składniki mineralne i błonnik, produkowane są bez konserwantów i sztucznych barwników.

6.Marka Lubella wprowadza na rynek nowe płatki śniadaniowe - Mlekołaki Piegołaki.


Mlekołaki Piegołaki to zbożowe płatki z czekoladowymi piegami.

Opakowanie jednostkowe: 250g; cena na półce: 3,80 zł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ce4568da33fa48283cb656877d36c7ab.jpg (11,1 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg http_extraprodukt_pl_img_2012_07_GRUPA_s.jpg (22,3 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg musli_chrupiace_bakalland.jpg (46,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg platki_bakalland.jpg (49,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg platki_zurawina.jpg (49,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lody-Kokosowe.jpg (51,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grycan_lody.jpg (44,4 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 028766_240.jpg (14,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 028892_240.jpg (11,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 028934_240.jpg (20,9 KB, 36 załadowań)
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 19:26   #3588
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

cd.

1.Napój DEMON Energy Drink to unikalne połączenie napoju energetycznego i aktywnych składników funkcjonalnych, takich jak: guarana, żeń-szeń, L-karnityna oraz witaminy B6 i B12
Włącz pokaz slajdów

fot. serwis prasowy

Napój dostarcza energii, pobudza, orzeźwia i jest wyjątkowo smaczny. Demon wyzwala pozytywną energię, bo zasilając konto Fundacji DKMS Polska wspiera działania na rzecz osób chorych na białaczkę. Pozytywna energia pozwoliła niedawno Adamowi NERGALOWI Darskiemu – twarzy marki Demon - wygrać walkę z tą groźną chorobą.

Demon – Nergal – DKMS – wspólnie przeciw białaczce
Firma Agros-Nova, wiodący producent żywności w Polsce, w maju 2012 r. wprowadziła na rynek nowość – napoje energetyczne DEMON wzbogacone o aktywne składniki funkcjonalne. Nazwa DEMON jest kontrowersyjna, przewrotna, ale jednocześnie z „przymrużeniem oka”. Odwołuje się do hasła: „Obudź w sobie dobrego Demona”. We współpracy z Adamem NERGALEM Darskim, który został twarzą marki, oraz Fundacją DKMS Polska DEMON środkami finansowymi, działaniami promocyjnymi oraz oczywiście pozytywną energią wspiera walkę z białaczką. Część pieniędzy z każdej sprzedanej puszki i butelki Demona zasili konto Fundacji DKMS, której misją jest znalezienie dawcy dla każdego pacjenta potrzebującego przeszczepienia od dawcy niespokrewnionego. Niestety dawców wciąż jest zbyt mało. Dlatego Fundacja DKMS rejestruje potencjalnych dawców szpiku kostnego, szerzy ideę dawstwa szpiku w Polsce oraz działa na rzecz osób chorych na białaczkę. Spośród 238 tys. zarejestrowanych w DKMS potencjalnych dawców, 208 osób podzieliło się cząstką siebie, dając szanse na nowe życie pacjentom na całym świecie. Dzięki jednej z tych osób przeszczep i szansę na nowe życie otrzymał Adam NERGAL Darski, który wygrał walkę z chorobą.
Im więcej pijesz, tym bardziej pomagasz Napój DEMON to cztery warianty smakowe, które oprócz kofeiny i tauryny
wzbogacone są
o składniki funkcjonalne, takie jak: guarana, L-karnityna, żeń-szeń oraz witaminy z grupy B. Dzięki temu dostarczamy organizmowi składniki działające pozytywnie nie tylko na ciało, ale i umysł. Obok wariantu klasycznego (original), bez cukru (sugar freee) oraz mojito, w najbliższych tygodniach do sprzedaży trafi absolutna nowość: DEMON fruiter – orzeźwiający napój energetyczny stworzony na bazie soku owocowego. Wyjątkowa złota puszka podkreśla niecodzienny owocowy smak napoju.
Jak działają składniki funkcjonalne zawarte w Demonie?
Guarana nazywana jest skarbem Amazonii. To roślina słynąca z największej dotąd poznanej wśród roślin zdolności syntezy kofeiny. A zawiera jej cztery razy więcej niż ziarna kawowca! Właściwości rośliny znane są od dawna ludom tubylczym Amazonii, które zażywają ją w różnych postaciach dla podniesienia sprawności fizycznej i psychicznej w stanach wzmożonego wysiłku.

L-karnityna to organiczny związek chemiczny, który powinien być obecny w codziennej diecie lub podawany jako suplement. Badania wskazują, że L-karnityna zmniejsza masę tkanki tłuszczowej, a zwiększa masę tkanki mięśniowej i obniża uczucie zmęczenia.

Żeń-szeń to korzeń ceniony w lecznictwie chińskim już 4000 lat temu, któremu przypisuje się wiele dobroczynnych właściwości: dodaje energii, poprawia umiejętność koncentracji i zapamiętywania, poprawia funkcjonowanie układu immunologicznego, podnosi witalność w średnim i starszym wieku, zwiększa odporność na stres, obniża poziom glukozy we krwi, pomaga w redukcji nadwagi, posiada właściwości antyoksydacyjne, wykazuje działanie przeciwnowotworowe.

Witamina B6 pełni kluczową rolę w organizmie, ale organizm nie potrafi jej magazynować, więc musi być dostarczana w pożywieniu lub za pomocą preparatów witaminowych. Witamina B6 to prawdziwy „poprawiacz nastroju”! Nie tylko poprawia samopoczucie, ale zapewnia też równowagę psychiczną, działa jak środek uspokajający, zapobiega depresji, drażliwości, zmniejsza wahania nastroju, bóle głowy, ułatwia zasypianie. Łagodzi objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego, pomaga w leczeniu astmy i zwiększa odporność. Wspomaga również leczenie nerek.

Witamina B12 ma olbrzymie znaczenie, ponieważ wpływa na wiele procesów zachodzących w naszym organizmie: ułatwia prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, zapewnia dobry nastrój, równowagę psychiczną, pomaga w uczeniu, lepszym zapamiętywaniu i wzmaga koncentrację, uczestniczy w przemianach węglowodanowych, białkowych i tłuszczowych, aktywizuje przemianę materii, wpływa na wzrost, pracę mięśni, ułatwia przyswajanie żelaza. Działa na układ kostny.
Obudź w sobie dobrego Demona!
„DEMON” to nie tylko pozytywna energia w czystej postaci dla osób dorosłych, których zajęcia wymagają wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego. DEMON to także smaczny napój, który doskonale orzeźwi ciało i umysł.

Demon Original
Ten pyszny smak klasycznego DEMONA to wynik wielu testów wśród konsumentów, których poprosiliśmy o wybranie najlepszego smaku. W rezultacie otrzymaliśmy ulubiony smak energetyka - klasyczny, pełny i dodający pozytywnej energii. Napój DEMON również doskonale orzeźwia, gdyż jego smak nie jest tak słodki jak innych tego typu napojów.Świetnie sprawdzi się podczas letnich upałów.
DEMON Original dostępny jest w dwóch rodzajach opakowań i pojemnościach: puszce 250 ml oraz butelce 1 L.
Rekomendowana cena puszki: 1,99 zł
Rekomendowana cena butelki 1 L: 2,99 zł


2.Kokosowe chrupki Wysoki Błonnik można jeść z jogurtem, mlekiem lub jako egzotyczną, samodzielną przekąskę. Pełnoziarnista mąka, otręby i naturalnie występujące w zbożach cukry bez dodatku cukru to zdrowa kompozycja składników, z których robione są chrupki śniadaniowe od Good Food. Ziarna pszenicy i owsa oprócz błonnika są bogatym źródłem białka. Dzięki takiemu połączeniu – Wysoki Błonnik jest wartościową pozycją w jadłospisie dzieci oraz dbających o zbilansowaną dietę dorosłych. Ponadto niska zawartość tłuszczu oraz mała kaloryczność sprawiają, że jest to dobra propozycja dla wszystkich trzymających wiosenną dietę. Jedna porcja kokosowych chrupek dostarcza nawet 15% dziennego zapotrzebowania na błonnik.

3.Marka Primavika, specjalista w zaskakiwaniu konsumentów produktami pysznymi w smaku i wartościowymi w składzie, nie tylko dla wegetarian i wegan wprowadziła właśnie na rodzimy rynek Subtelną Cebulkę - nową pastę do chleba, opartą na naturalnych ekstraktach drożdżowych i dodatkach, która kusi podniebienie swoim wyjątkowym smakiem.

Dzięki procesowi hydrolizy drożdży, białka i węglowodany w niej zawarte rozbijane są na łatwo przyswajalne fragmenty np. aminokwasy i peptydy. W ten sposób z komórek uwalniane są pokłady soli mineralnych i witamin (zwłaszcza te z grupy B), to zaś szczególnie ważne jest w diecie osób, które nie jedzą mięsa – choć nie tylko dla nich. Pasta Subtelna Cebulka, to delikatna w smaku pasta o subtelnym, domowym aromacie smażonej cebuli. Dzięki temu nowa aromatyczna cebulkowa propozycja znakomicie komponuje się z wieloma dodatkami – równie dobrze smakuje ze świeżą sałatą, pomidorem czy szczypiorkiem, jak i w połączeniu z ostrzejszą w smaku marynowaną papryką lub też wyrazistym, kiszonym ogórkiem z domowej spiżarki.


Producent: Primavika
Opakowanie: 165 g
Cena: ok. 6,90 zł

4.Pieczywo Lekkie błonnikowe
Niskokaloryczne, lekkie pieczywo wypiekane na bazie mąki żytniej z dodatkiem mąki orkiszowej. Charakteryzuje się bardzo wysoką zawartością błonnika pokarmowego uzyskanego dzięki zastosowaniu w recepturze otrębów owsianych oraz błonnika pszennego.


W opakowaniu Pieczywa Lekkiego błonnikowego o masie 170 g znajduje się aż 22 g błonnika. Błonnik stymuluje procesy trawienne, oczyszcza organizm z toksyn i szkodliwego cholesterolu, sprzyja odchudzaniu. Pieczywo błonnikowe jest idealne dla osób stosujących diety i dbających o zdrowe odżywianie, gdyż zawiera jedynie 19 kcal na kromkę. Wypiekane jest bez dodatku cukru i bez mleka, zawiera prebiotyki i otręby owsiane.

5.DrWitt, marka znana z wysokiej jakości soków, poszerza swoją ofertę o produkty funkcjonalne, które w prosty i wygodny sposób pomogą naszemu organizmowi lepiej funkcjonować na co dzień i pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie

fot. serwis prasowy

Nowa oferta napojów funkcjonalnych DrWitt, oparta na lubianych kompozycjach smakowych, została stworzona na bazie składników funkcjonalnych o potwierdzonym wpływie na organizm. Korzystnie z tego typu produktów związane jest z wysoką świadomością naszych potrzeb i dbałością o organizm.

Oferta soków i napojów DrWitt w szklanych butelkach składa się z siedmiu wariantów smakowych w dużych (1 litr) i małych butelkach (300 ml). Każdy wariant wspiera inne funkcje naszego organizmu:
witalność – dzięki kompleksowi witamin,
odporność – dzięki witaminie C z aceroli,
koncentrację – dzięki magnezowi i kofeinie z guarany,
równowagę – dzięki magnezowi i witaminie B6,
układ pokarmowy – dzięki błonnikowi.

Równocześnie konsumenci przyzwyczajeni do dotychczasowej oferty DrWitta odnajdą w nowych napojach swój ulubiony smak, a czytelne oznakowanie ułatwi im wybór funkcji, jakiej poszukują.

Drugą niespodzianką, którą DrWitt wprowadza do sprzedaży jest innowacyjna oferta napojów funkcjonalnych w puszce 250 ml DrWitt ActivDrink, również bazująca na składnikach funkcjonalnych. Składniki zawarte w wygodnych puszkach wpływają na odporność (witamina C + wapń), witalność (kompleks witamin) oraz równowagę (dzięki magnezowi i witaminie B6).

Atutem napojów funkcjonalnych DrWitt ActiveDrink jest idealny balans pomiędzy przyjemnym smakiem a oczekiwanym oddziaływaniem produktu. Co ważne – jedna puszka napoju DrWitt zaspokaja 100% dziennego zapotrzebowania organizmu na zawarte w nim witaminy i minerały, czyniąc z DrWitt ActivDrink wygodne rozwiązanie dla osób dbających o swoje zdrowie na co dzień.

Atutem wszystkie produktów linii DrWitt ActivDrink jest czytelne wyraziste oznakowanie, ułatwiające wybór produktu, którego potrzebujemy. Każda funkcja ma swój własny kod kolorystyczny (np. żółty to odporność, a zielony to równowaga) oraz indywidualny symbol symbolizujący daną funkcję. Dzięki takiemu oznakowaniu puszki, niezależnie od tego, po który produkt z oferty DrWitta sięga użytkownik, zawsze ma pewność, że łatwo znajdzie potrzebną funkcję.

Nowe soki i napoje DrWitt dostępne w najlepszych sklepach i sieciach handlowych w Polsce w cenach: puszki 250 ml: ok. 2,99 PLN
butelki 300 ml: ok. 2,49 PLN
butelka 1 litr: ok. 4,99 PLN

6.Magnesia to wyjątkowa woda mineralna. Zawiera dużo magnezu przy niskim poziomie sodu. Magnez, zwany pierwiastkiem życiem, odpowiada m.in. za walkę ze zmęczeniem, skutkami stresu, funkcjonowanie mięśni i nerwów. Powinniśmy go regularnie uzupełniać, gdyż podczas sytuacji stresowych oraz wysiłku fizycznego jest on intensywnie zużywany przez organizm. Skład wody mineralnej Magnesia jest idealny dla aktywnych osób będących w ciągłym ruchu.

Magnesia pochodzi z okolic czeskiego uzdrowiska w Karlowych Warach, terenów pierwotnej, czystej natury, dzięki czemu jest zawsze naturalnie świeża. Swój unikalny skład zawdzięcza serpentynitowym skałom. Magnesia jest dostępna w charakterystycznych, ciemnoniebieskich butelkach, które chronią magnez przed wpływem światła. Możemy po nią sięgnąć w wersji gazowanej, lekko gazowanej lub niegazowanej.

Warto spróbować także 4 wariantów smakowych, które są niezwykłym połączeniem owoców i ziół: cytryna z eukaliptusem, pomarańcza z dziką różą, mango z imbirem i grejpfrut z szałwią. Te niecodziennie kombinacje mogą urozmaicić codzienną dietę i dostarczyć nowych, niespotykanych na rynku smakowych wrażeń. Żaden z wariantów nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników.

Sugerowane ceny detaliczne:
Magnesia 1,5l naturalna: gazowana, lekko gazowana, niegazowana – 2,49zł
Magnesia 0,5l naturalna (tylko w wersji gazowanej) – 2,29zł
Magnesia 1,5l smakowa – 3,49zł


ciasteczka belvita sa tez male:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg art_33948148050067a58d0ce6.jpg (50,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 121744.jpg (133,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg art_16936766034ffa916d75d30.jpg (47,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg art_832342413500680e58eabc.jpg (77,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 121861.jpg (224,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 121883.jpg (264,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e6e7132966.jpg (74,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 332e7c04d4.jpg (74,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6072cd1424.jpg (58,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ebf3a58ca4.jpg (56,2 KB, 19 załadowań)
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 20:02   #3589
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

te pieczywo to nie nowosc
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 20:10   #3590
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
te pieczywo to nie nowosc
u mnie nigdy nie widzialam tego smaku

ale znalazlam inna nowosc sonko

POPCOOL SNACK delicate, niesolone to naturalne i delikatne snacki popcornowe, wypiekane bez tłuszczu z kukurydzy popcornowej pozbawionej łuski, bez dodatku soli. Są wariantem dla tych osób, które preferują pyszne snacki bez łuski i bez soli. Są delikatne, mięciutkie i chrupiące. Idealne dla dzieci i osób dbających o zdrowe odżywianie i figurę, szukających lekkich, niskotłuszczowych przekąsek. Jedna porcja snacków zawiera trzydziestokrotnie mniej tłuszczu niż smażone chipsy ziemniaczane.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (41,4 KB, 40 załadowań)
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 21:07   #3591
czi_czi
Raczkowanie
 
Avatar czi_czi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 52
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
u mnie nigdy nie widzialam tego smaku

ale znalazlam inna nowosc sonko

POPCOOL SNACK delicate, niesolone to naturalne i delikatne snacki popcornowe, wypiekane bez tłuszczu z kukurydzy popcornowej pozbawionej łuski, bez dodatku soli. Są wariantem dla tych osób, które preferują pyszne snacki bez łuski i bez soli. Są delikatne, mięciutkie i chrupiące. Idealne dla dzieci i osób dbających o zdrowe odżywianie i figurę, szukających lekkich, niskotłuszczowych przekąsek. Jedna porcja snacków zawiera trzydziestokrotnie mniej tłuszczu niż smażone chipsy ziemniaczane.

gdzie można je dostać?
czi_czi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 10:48   #3592
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Jadłam na moim blogu jest nawet recenzja
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 20:13   #3593
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
czesc - podczytuje ten wątek i skusiłam się na nowe piwo reds - bardzo mi nie smakowało; w ogóle nie jest słodkie i ma jakiś dziwny cierpki posmak, za to warka radler pzrepyszna
Masz na myśli czarnego? Cranberry?

On jest pysznyyy! Bardzo słodki i taki "balonowy"
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 21:25   #3594
allie08
Raczkowanie
 
Avatar allie08
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 245
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez czi_czi Pokaż wiadomość
gdzie można je dostać?
ja widziałam je w Almie
__________________
"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód."
allie08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 00:24   #3595
bulbulka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 567
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
3.Firma Grycan - Lody od pokoleń wprowadza do sprzedaży trzy nowe wykwintne smaki lodów. Najnowsza propozycja dla miłośników niecodziennych smaków to Lody Kokosowe, Lody Truflowe i Lody Mocca.


Nowe warianty w ofercie marki Grycan wzbogacają linię „Dla koneserów”, która została przygotowana z okazji jubileuszu 50-lecia prowadzenia działalności biznesowej Zbigniewa Grycana, twórcy marki oraz prezesa firmy Grycan. Jest to kolekcja autorskich, niezwykłych smaków stworzonych z myślą o najbardziej wymagających klientach - wielbicielach i znawcach lodów.

Nowe smaki lodów Grycan zostały wybrane przez właścicieli firmy Grycan, spośród niecodziennych smaków, cieszących się największą popularnością w lodziarniach firmowych Grycan:





Lody Kokosowe – z egzotycznej plaży. To smak kojarzący się ze słonecznymi wakacjami. Ulubiony wybór Małgorzaty Grycan, córki Elżbiety i Zbigniewa Grycanów, która poleca go do kompozycji deserów lodowych. Lody kokosowe świetnie komponują się z każdym sorbetem z owoców. Wspaniale smakują również jako dodatek do mrożonej kawy.

Lody Mocca – moc czarnej kawy. Z sukcesem może zastępować słynny włoski napój – intensywny, wyrazisty smak lodów Mocca postawi na nogi w letnie, leniwe dni równie dobrze jak podwójne espresso.

Lody Truflowe – duet orzechów i czekolady. Delikatny, słodki smak najlepszej jakości mlecznej czekolady został uzupełniony kawałkami orzechów arachidowych i laskowych. W efekcie powstała niezwykle bogata, ciekawa kompozycja, która zachwyci wielbicieli czekoladowych łakoci.

Cena: 9,90 zł/500 ml
.
o rany ta mocca brzmi superowo!!! nie mogę się☠doczekać aż wejdzie, na razie moim faworytem u grycana są lody różane
bulbulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 10:05   #3596
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ale marudzicie jak stare baby kiedyś pterodaktyle latały po ziemi znam wiele osób korzystających z fixów, fakt, że większość to samotni faceci, ale nie każdy ma chęć stać godzine nad garami. Placki ziemniaczane nawet kiedyś robiłam i są smaczne, czuć cebulką, tylko mało ich wychodzi i są drogie. Fix do frytek mnie ciekawi bo lubię przyprawy gotowe do ziemniaków, zawsze to jakieś urozmaicenie niż tylko sól i ketchup
__________________


6 Lipiec 2013
<3<3

14.08.2016 Bartek moj Najwiekszy Skarb

malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 11:14   #3597
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Mój mąż ostatnio skusił się na fix do domowych frytek Knorra i powiem jedno - nie warto... Co ja się nawściekałam przy tym... Piękne duze ziemniaki miałam, specjalne na frytki, elegancko posypałam pokrojone fix'em, jak przykazali. Po czym wsadziłam do piekarnika i tu się dramat zaczął. Ten fix spowodował totalne przyklejenie się frytek do blachy (mimo, ze wyłożonej pergaminem), frytki mało przypominały chrupkie domowe, jakie wychodzą z frytownicy. Posklejane, mało apetyczne, nie chrupiące. Oj, nie polecam, a ja się już na pewno więcej nie skuszę.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 18:01   #3598
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez malenstfo24 Pokaż wiadomość
Ale marudzicie jak stare baby kiedyś pterodaktyle latały po ziemi znam wiele osób korzystających z fixów, fakt, że większość to samotni faceci, ale nie każdy ma chęć stać godzine nad garami. Placki ziemniaczane nawet kiedyś robiłam i są smaczne, czuć cebulką, tylko mało ich wychodzi i są drogie. Fix do frytek mnie ciekawi bo lubię przyprawy gotowe do ziemniaków, zawsze to jakieś urozmaicenie niż tylko sól i ketchup
A to nie możesz sobie sama suszonymi ziołami posypać bez chemii?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 18:14   #3599
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A to nie możesz sobie sama suszonymi ziołami posypać bez chemii?

Zgadzam się! Uwielbiam zioła
Ew. mogę polecić mieszanki ziół KOTANYI - smaki Indii Naprawdę fajne. I skład dobry bez żadnych ulepszaczy. Ta najlepsza!!!

Skład:


Sól jodowana, papryka, cebula, czosnek, imbir (6,7%), kardamon (5,7%), kozieradka, kolendra, gałka muszkatołowa, pieprz, pieprz cayenne, ziele angielskie, cynamon, goździki.


cena w sklepie osiedlowym 2,20zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17595519eb.jpg (22,6 KB, 35 załadowań)
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 05:23   #3600
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Masz na myśli czarnego? Cranberry?

On jest pysznyyy! Bardzo słodki i taki "balonowy"
kurcze nie redds tylko desperados red - sory za zamieszanie, zapomniałam, że jest piwo redds
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.