Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą roczki - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy kolejny tytuł
Roczki już za nami, zaraz jesień witamy. 1 1,72%
Rok już za nami, teraz na bunt dwulatka czekamy. 2 3,45%
Choc tak długo sie juz znamy- Z krzaków wyganiamy podczytujace mamy! 1 1,72%
Kosi Kosi łapki-Jestem taaaki duży ze zjadać kanapki 0 0%
Póki to lato nie minie każdy maluch na tym wątku nie jedno wywinie 0 0%
Minął roczek, czas tak leci - mamy i ich wakacyjne dzieci 8 13,79%
wspólny roczek już za nami i za dziećmi wciąż biegamy 2 3,45%
pierwszy roczek naszych dzieci, jak len czas szybciutko leci 5 8,62%
roczek mam ,zęby mam i na nerwach mamie gram 14 24,14%
wizaż nadal funkcjonuje, z nami dzieci wychowuje 2 3,45%
Dzieciaczki sztukę chodzenia szlifują, a mamuśki na zlot się szykują.... 1 1,72%
Czas zakończyć letnie plażowanie ale nie wizażowanie. Mamuśki lipcowo-sierpniowe 2011 1 1,72%
Roczki wyprawione, dumne mamy i ich dzieci zadowolone. Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011 0 0%
Niemowlęctwo juz za nami, drugi roczek zaczynamy! Letnie dzieci 2011 i ich rozgadane mamy. 17 29,31%
Roczek minął - nie do wiary, cieszą sie lipcowe i sierpniowe mamy 4 6,90%
Głosujący: 58. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 14:27   #4381
jacieeeee
Wtajemniczenie
 
Avatar jacieeeee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 926
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Zanetaa a to otrzymanie butli Ci chodziło. Domek umie pić na stojąco, leżąco i siedząco z butli. No mówię Wam. Picie to jego życie
Impreza prawie gotowa. Ufff
__________________
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba ...

Dominik 29.07.2011r
jacieeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 15:22   #4382
agni82
Zadomowienie
 
Avatar agni82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 232
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Ja też bym była
A jak robisz, bo ja tylko gotowce jadłam.
korzystam z przepisów Annabel karmel.jak chcesz to wstawię przepis

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
A ja jakoś nie mam strachu przed dentysta
I przy borowaniu nie biorę znieczulenia
I lecze 2. Na raz
masohistka
Cytat:
Napisane przez mamad1 Pokaż wiadomość
Patryk wczoraj znowu mnie zaskoczył. W parku podniósł peta i dał mi go mówiąc "be"
no a Emil to by do buzi pakował. w parku nie chce się z dziećmi w gromadzie ganiać tylko ucieka gdzies po krzakach
Cytat:
Napisane przez alibany Pokaż wiadomość
A jak u Was z rybami? dajecie jakos regularnie, raz w tygodniu, są jakieś zalecenia? Na zimę mój wujek sprzedaje świeże rybki, to ęde miała dostęp do takich, a teraz posiłkuję się od czasu do czasu słoiczkiem z rybką......
my dajemy raz w tygodniu, ale pediatra zaleciła nawet 3 razy w tygodniu ze względu na omega 3. i najlepiej ryby tłuste: łosoś (Emil uwielbia), makrela.
agni82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 15:41   #4383
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez agni82 Pokaż wiadomość
no a Emil to by do buzi pakował. w parku nie chce się z dziećmi w gromadzie ganiać tylko ucieka gdzies po krzakach
Patryk z dziećmi się bawi, ale w parku to najciekawsze są patyki - im większy tym lepiej Poza tym wszystkie psy by ganiał (wiewiórki tez mogą być) i wrzucał te patyki do fontanny
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:00   #4384
patik87
Zakorzenienie
 
Avatar patik87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 113
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez mamad1 Pokaż wiadomość
Dziadkowie wyjeżdżają na kilka dni
super, znowu jest okazja "pobawić się w dom" a gdzie wyjeżdżają? a czego akurat po waflach się zorientowałaś? to nic sie nie chwaliła wcześniej.

DaKaro a o co konkretnie pytasz z tym domem? sąsiedzi mają z tej konstrukcji kanadyjskiej chyba to się nazywa to zapytam..

AgaG witaj po urlopie.

Dewik to Kajool też z zielonej jest

Słuchajcie byliśmy u pediatry z Sarą, rano miała więcej tych bąbli a t z wczoraj się powiększyły. No i to ugryzienia przez owady ( coś o kastach wspomniała jak dobrze usłyszałam). Mamy krople i maść. Nie ma bąbli na klacie i plecach, czyli tam gdzie w nocy ma zakryte ciało bo śpi w bodach albo koszulce.
Co jeszcze? zapytałam i ciemiączko, baba powiedziała że w tej chwili ma 2x2, w książeczce ma wpisane że po urodzeniu miałą 1,5 x1,5, powiedziała że to nie możliwe żeby ciemię się powiekszyło, i ze w szpitalu pewnie z automatu wpisali bez mierzenia, albo pomyłkowo tylw wpisane, a obstawia że Sara z tych dzieci co mieli 3x4.
Byliśmy u tej pediatry pierwszy raz i chyba zmieniamy zostajemy przy niej bo mi się spodobała.

Po drodze masa przygód, dwa razy musieliśmy się wracać do domu, przez co w ostatniej chwili oddałam mocz do analizy ( właściwie to nie zdązyłam ale zadzwonili po gońca żeby sie wrócił w drodze wyjątku) Kupę nerwów było.

Głowa mi pęka, nic w domu nie zrobione a Sara w ogóle jeszcze nie spała.
__________________
Sara
patik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:20   #4385
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
1. super, znowu jest okazja "pobawić się w dom" a gdzie wyjeżdżają? a czego akurat po waflach się zorientowałaś? to nic sie nie chwaliła wcześniej.

2. Słuchajcie byliśmy u pediatry z Sarą, rano miała więcej tych bąbli a t z wczoraj się powiększyły. No i to ugryzienia przez owady ( coś o kastach wspomniała jak dobrze usłyszałam). Mamy krople i maść. Nie ma bąbli na klacie i plecach, czyli tam gdzie w nocy ma zakryte ciało bo śpi w bodach albo koszulce.
3. Co jeszcze? zapytałam i ciemiączko, baba powiedziała że w tej chwili ma 2x2, w książeczce ma wpisane że po urodzeniu miałą 1,5 x1,5, powiedziała że to nie możliwe żeby ciemię się powiekszyło, i ze w szpitalu pewnie z automatu wpisali bez mierzenia, albo pomyłkowo tylw wpisane, a obstawia że Sara z tych dzieci co mieli 3x4.
Byliśmy u tej pediatry pierwszy raz i chyba zmieniamy zostajemy przy niej bo mi się spodobała.
1. Wiesz, że nawet nie umiem się na dłuższą metę cieszyć tą "zabawą"? Ale cały dzień siedzę w domu (tylko do sklepu na chwilę wyszłam)... Męża nie ma... Obiad już zimny...
2. Dobrze, że się wyjaśniło z tymi bąblami.
3.Patryk nie ma nigdzie zanotowanej wielkości ciemiączka Położna powiedziała tylko, że "duże"...
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:57   #4386
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Helloł!!! Wróciłam. Tęskniłyście??
Padam z nóg. Może ktoś mi streści najważniejsze wydarzenia tygodnia?

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Aniu ogroooooomne gratulacje! Strasznie sie ciesz, ze sie Wam udalo! Zycze zdrowej i bezproblemowej ciazy!
Czyżby nasza Ania postarała się o rodzeństwo dla Adasia?
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 17:11   #4387
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

pozdrowienia z Krakowa Ja i Klarusia spedzamy tu sobie czas u mojej przyjaciolki, zwiedzilysmy juz Wawel, smocza jame i poklepalysmy smoka w pazur Teraz dziewczyny robia konfitury, a ja nadrabiam Wizaz
Jutro raniutko powrot do taty i Blany..

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Jak sobie z tym radziłaś? Jak wyglądały wasze wyjścia na dwór?
trenowalam biegi chodzilam do parku i dawalam sie dziecku wybiegac na trawie (akurat tam nie bylo psich kup)
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 17:42   #4388
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez mamad1 Pokaż wiadomość

Beata
widzę, że Julka gna do przodu A zaczęła już coś mówić?

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
ja podczytywałam od pierwszego postu dołączyłam chyba pod koniec maja, tak się długo zbierałam .

Szkoda, że "stara" ekipa się wykruszyła, te które na początku i do końca ciąży pisały.
o przepraszam, ja pisałam od pierwszego wątku na poczekalni zaraz jak się dowiedziałam że jestem w ciąży - gdzieś od listopada 2010 gdzies musiałam naklepać te ponad 5000 postów
i byłam-jestem w miarę na bieżąco - poza krótkimi nieobecnościami z racji pisania magisterki etc.
nie umiem żyć bez Was
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

To najgorszy koszmar, jaki można sobie wyobrazić. I dla niej, i dla jego rodziców Myślę niestety, że po czymś takim człowiek nigdy się tak do końca nie pozbiera... Bo taka śmierć to nie tylko strata najbliższej osoby, ale też ciągłe poczucie winy, dręczące domysły itp
dokładnie, tak właśnie jest - ale może powoli kiedyś dziewczyna się otrząśnie z tego - może jeszcze założy swoją rodzinę.. ma dopiero 33 lata - może ułoży sobie jeszcze życie...

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Beatko, w sumie nie spojrzałam nawet na miejscowość - tylko wiek mi się zgadzał i data ...
odpisałam PW

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
Co jeszcze? zapytałam i ciemiączko, baba powiedziała że w tej chwili ma 2x2, w książeczce ma wpisane że po urodzeniu miałą 1,5 x1,5, powiedziała że to nie możliwe żeby ciemię się powiekszyło, i ze w szpitalu pewnie z automatu wpisali bez mierzenia, albo pomyłkowo tylw wpisane, a obstawia że Sara z tych dzieci co mieli 3x4..
powiem Ci że coś Twoja pediatra nie do końca kompetentna.

generalnie ciemię się może powiększać ale nie tyle samo z siebie co z powodu tego że główka dziecka rośnie przecież i jeśli ciemiączko nie zarasta swoim tempem to odległości między kośćmi się zwiększają co powoduje że ciemię jest większe - Julka miała po urodzeniu 1,5 na 2 potem sporo większe a teraz ma jakieś 1cm na 1cm nadal - ale pediatra nic nie mówiła na szczepieniu że duże czy coś więc sobie nie wrkęcam .

Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
Czyżby nasza Ania postarała się o rodzeństwo dla Adasia?
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 18:26   #4389
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Witam sie po urlopie, nie nadrabiam poki co.
Urlop - masakra. O ile czesc nad jeziorem bez sensu i wogole porazka (rodzinka TZ plus kolezanka z mezem - glowna wina) o tyle pobyt u dziadka superowy.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 18:26   #4390
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
Niedawno oglądałam jakiś program na tvn style i mówili, że jeśli po 7. miesiącu dziecko nie wypowiada sylab "ma", "la", "ba", to trzeba to skonsultować ze specjalistą. I tak jakoś o Julce sobie pomyślałam.
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 18:29   #4391
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Patik tak jak Beatka napisała - ciemiączko może się powiększyć.
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 18:35   #4392
Kajool
Zadomowienie
 
Avatar Kajool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dziki zachód
Wiadomości: 1 433
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez DDewik Pokaż wiadomość
Witam wieczorową pora!
Dziekuje za powitanie!
piwnooka-z tym wiekiem chodzilo mi o to , ze wiekszość tutaj to mlode mamusie, a ja juz z tych starszych
Bardzo lubie wieczory, bo moge sobie spokojnie odpoczywac po calym dniu.
Dzisiaj bylam na aerobiku(chodze od niedawna, przed urodzeniam Boryska chodzilam 3 razy w tygodniu), zakwasy mam straszne, po tak dlugiej przerwie ciezko znow wrocic do formy.
Jestem z Zielonej Góry(jedna z mam pytala).
Jezeli chodzi o moje dziecko, pojawilo sie na swiecie w 41 tygodniu( z waga 3570, dl.54), urodzilam naturalnie(bez wspomagaczy), 6godzin i na swiecie o 2.20 pojawil sie synek.
W czasie ciazy bylam 2 razy w szpitalu.
Obecnie jestem na urlopie zdrowotnym (do marca) i opiekuje sie Boryskiem.
ja tez jestem z zielonej
Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
Helloł!!! Wróciłam. Tęskniłyście??
Padam z nóg. Może ktoś mi streści najważniejsze wydarzenia tygodnia?

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------


Czyżby nasza Ania postarała się o rodzeństwo dla Adasia?
no wkoncu jestes

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Witam sie po urlopie, nie nadrabiam poki co.
Urlop - masakra. O ile czesc nad jeziorem bez sensu i wogole porazka (rodzinka TZ plus kolezanka z mezem - glowna wina) o tyle pobyt u dziadka superowy.
witam po urlopie

Cookie dziekuje ci za mleko, juz napisalam do ciebie pw.

Ja potrafie pisac bez patrzenia na klawiature, wlasnie to testuje :P

U nas meczacy dzien. Jakos nogi mnie strasznie bola. No i znowu wydalam majatek na Szymka mleko. Maskara
__________________
"Ty jesteś, wiem, już nie bajką, nie snem
Ale jesteś prawdziwy jak ja..."
Kajool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 18:38   #4393
patik87
Zakorzenienie
 
Avatar patik87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 113
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Patik tak jak Beatka napisała - ciemiączko może się powiększyć.
rzeczywiście. Poczytałam na necie. Nie wiem w takim razie dlaczego tak mi powiedziała, może coś innego miała na myśli, może ja źle zrozumiałam. No taką rzecz to chyba powinna wiedzieć.

Siedzę z tym ustrojstwem z żelatyny na włosach.
__________________
Sara
patik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:23   #4394
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Witam!
Witamy nowe mamusie!!!!!!!Myhawidzę,że sie rozpisałaś kojarzyłam Cie jeszcze chyba z poczekalni-przynajmniej tak mi sie wydawało,że jestes tak jak ja z dziewczynami od "poczatku"ale w ukryciuWiedziałam,z e chetnie wbijesz

Patiki jak?Sciagnełas juz zelatyne?Ja juz nakreciłam przyjaciółke i robimy w pn
Brumekczekamy na relacje!!!A kolarz cudny!!!Tymek wogóle niepodobny do meza
JacieeeeeeeeEwa tez tyle pije wody..na stojaco,lezaco-pieknie przechyla i ciagnie do dna...najperw wkrecilam sobie,ze to cukrzyca,potem,ze jej ida zeby i w taki sposob masuje zeby, teraz to nawet nie wiem czy to nie substytut smoczka, ktorego nigdy nie miala
evewee No ale chociaz troszeczke wypoczeliscie?Ja byłam swiadkiem rozpadu dwoch wielkich przyjazni małzenskich-powod-wspólne wakacje jesli o to chodzi...
Stronczekudanych urodzinek!!!!!!!!

Edytowane przez isiaok
Czas edycji: 2012-08-25 o 19:25
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:26   #4395
patik87
Zakorzenienie
 
Avatar patik87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 113
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Isia narazie mam jeszcze mokre po umyciu, ale czuc w rękach już że są inne. Tylko nie wiem czy dobrze spłukałam, bo przecież woda ciepła sie skończyła ( na dole za dużo ludzi dzisiaj ) i tż musiał mi czajnikiem gotować.
__________________
Sara
patik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:32   #4396
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
Isia narazie mam jeszcze mokre po umyciu, ale czuc w rękach już że są inne. Tylko nie wiem czy dobrze spłukałam, bo przecież woda ciepła sie skończyła ( na dole za dużo ludzi dzisiaj ) i tż musiał mi czajnikiem gotować.
ciekawe czy beda obciazac włosy i beda sie szybciej przetłuszczaccz ekam na opis-jutro
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:40   #4397
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
odpisałam PW
Widziałam

Dziewczynki, na dzisiaj już uciekam, dobranoc
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:01   #4398
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

ISIAOK ja was czytam codziennie od samego początku, dlatego stale wam wisze na pasku Pisałam już, że was uwielbiam. I wasze dzieciaczki

Piszecie o samodzielnym piciu. u nas ani bidon, ani niekapek. Nic. Martynka chyba wychodzi z założenia, że ma od tego ludzi
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:08   #4399
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

hej!
Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
ISIAOK ja was czytam codziennie od samego początku, dlatego stale wam wisze na pasku Pisałam już, że was uwielbiam. I wasze dzieciaczki

Piszecie o samodzielnym piciu. u nas ani bidon, ani niekapek. Nic. Martynka chyba wychodzi z założenia, że ma od tego ludzi
ja pamiętam jak zobaczyłam,że jesteś na tym wątku tak z ukrycia to pomyślałam,że i tak do nas kiedyś wyjdziesz, no i w końcu Ci trochę pogoniłam z tą decyzją...


Wiecie, co mąż mi powiedział wczoraj
Przeszdł i z marszu mówi:
"Jeżyca ojeżyła się u nas w garażu... "a ja w śmiech
No i jest mama i trójka potomstwa...(wczoraj było 4)
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 20:08   #4400
alibany
Rozeznanie
 
Avatar alibany
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 824
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Jeszcze lato się nie skończyło, a ja siedzę i przeglądam w necie kombinezony zimowe dla malej i zastanawiam się czy rozm. 86 czy 92, czy jednoczęściowy czy dwuczęściowy......:brzyda l: i sanki trzeba będzie kupić dobra jeszcze to lato dokończmy i jesień przetrwajmy


eve witaj po urlopie, a co z tymi znajomymi i rodzinką tż nie tak?

agni dziękuję za odp. o rybce tak mi świtąło, że raz w tyg. to min. powinno się dawać. Trzeba i za to się wziąć!

patik dobrze, że to tylko jakies owady. ciekawe jak to z tym ciemiączkiem. na pewno może rosnąć, ale o co chodziło wtedy lekarce

A ja znalazłam sposób na komary, których nie moge się pozbyć z mojej sypialni!! Jak już jednego zabije i myślę, że to ostatni, to zaraz kolejny się odzywa wiec kiedy zabieram Alę w nocy do siebie do łóżka, gaszę światło w sypialni a zostawiam lampkę nocną zapaloną u Ali w pokoju. I wszystkie pędzą do jej pokoju, przez co my śpimy spokojnie

brumek czekamy na relacje....mam nadzieje, że teściowa nie dała popisu i nie jest główną bohaterką na wzystkich zdjęciach z Tymkiem
alibany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:10   #4401
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

A ja zrobiłam wielką michę sałatki jarzynowej
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:11   #4402
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

o co chodzi z ta żelatyna?
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:12   #4403
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

jesli wakacje zaczynaja sie od piwa a koncza sie na litrach( nie pol litra a kilka litrow) wodki - to raczej nikt z dzieckiem tego nie zniesie, a po % same ciotki i wujkowie dobre rady (wszyscy poza znajomymi po 40-tce)
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:15   #4404
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Bella jak bys mnie nie pogoniła to pewnie nie wylazłabym z tych "krzaków"

Wróciłam z degustacji nalewek. Pychotka Jedzenie jeszcze lepsze. ta moja koleżanka to taka idealna pani domu. Piecze, robi biżuterie, decupage, hoduje warzywa na balkonie i zioła. Jak cos podaje to jest to tak estetyczne, że szkoda jeść. Wszystko ma swoja oprawę. Zachęcamy ja, żeby zgłosiła się do "Ugotowanych"
jadalm dzisiaj cos pysznego: kanapeczki z ciecierzyca, tuńczykiem, suszonymi pomidorami i ziołami. Oczywiście chleb zrobiony własnoręcznie
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:17   #4405
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
o co chodzi z ta żelatyna?
Nowa cud metoda - laminowanie włosów
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:18   #4406
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość



Wiecie, co mąż mi powiedział wczoraj
Przeszdł i z marszu mówi:
"Jeżyca ojeżyła się u nas w garażu... "a ja w śmiech
No i jest mama i trójka potomstwa...(wczoraj było 4)
dobre! Tez kiedys mielismy jeza za całą trójeczke!

Myha po tej stronie fajniej
Z Martynki niezła cwaniara

alibanyteż szukam...myślałam,że beda tansze a tak nie jestJa Niby jednoczesciowy praktyczniejszy...na sankach, w zabawie nie ma stresu, ze cos wpadnie,zawieje,przemoczy sie ale nie wiem czy Ewa wytrzyma zakładanie kombinezonu,czapki,szalik a,butów i rekawiczek
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:20   #4407
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
Bella jak bys mnie nie pogoniła to pewnie nie wylazłabym z tych "krzaków"

Wróciłam z degustacji nalewek. Pychotka Jedzenie jeszcze lepsze. ta moja koleżanka to taka idealna pani domu. Piecze, robi biżuterie, decupage, hoduje warzywa na balkonie i zioła. Jak cos podaje to jest to tak estetyczne, że szkoda jeść. Wszystko ma swoja oprawę. Zachęcamy ja, żeby zgłosiła się do "Ugotowanych"
jadalm dzisiaj cos pysznego: kanapeczki z ciecierzyca, tuńczykiem, suszonymi pomidorami i ziołami. Oczywiście chleb zrobiony własnoręcznie
można się nabawic kompleksów przy takiej kobiecie...

Ja bym na jej miejscu się odważyła
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:22   #4408
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
jesli wakacje zaczynaja sie od piwa a koncza sie na litrach( nie pol litra a kilka litrow) wodki - to raczej nikt z dzieckiem tego nie zniesie, a po % same ciotki i wujkowie dobre rady (wszyscy poza znajomymi po 40-tce)
To równie dobrze mogli siedzieć w domu na podwórku

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
Bella jak bys mnie nie pogoniła to pewnie nie wylazłabym z tych "krzaków"

Wróciłam z degustacji nalewek. Pychotka Jedzenie jeszcze lepsze. ta moja koleżanka to taka idealna pani domu. Piecze, robi biżuterie, decupage, hoduje warzywa na balkonie i zioła. Jak cos podaje to jest to tak estetyczne, że szkoda jeść. Wszystko ma swoja oprawę. Zachęcamy ja, żeby zgłosiła się do "Ugotowanych"
jadalm dzisiaj cos pysznego: kanapeczki z ciecierzyca, tuńczykiem, suszonymi pomidorami i ziołami. Oczywiście chleb zrobiony własnoręcznie
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:23   #4409
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
jesli wakacje zaczynaja sie od piwa a koncza sie na litrach( nie pol litra a kilka litrow) wodki - to raczej nikt z dzieckiem tego nie zniesie, a po % same ciotki i wujkowie dobre rady (wszyscy poza znajomymi po 40-tce)
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:26   #4410
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Laminowanie włosów? A po co na co i dlaczego?

A wiecie, ze i ja juz myślę o sankach Może nawet uda sie kupić jakos taniej na allegro skoro jeszcze nie ma sezonu.
Podobno w tym roku zima ma przyjsc późno...

ISIAOK z Martyny faktycznie niezła cwaniara, I do tego złośnik. Jak coś jest nie po jej myśli to albo rzuca przedmiotami, albo tłumie nogami...Nie wiem co będzie później

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Wrzucę link do bloga mojej"perfekcynej" koleżanki: http://pasjeines.blogspot.com/

moze znajdziecie cos tam dla siebie
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.