Ostatnio obejrzane filmy - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-05, 14:20   #1471
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ękuję, Hathayoga. Twój i tak jest boskiejszy
"Jasne błękitne okna" mówisz... Będę czekać relacji.

Ja w tym tygodniu odwiedze kino, żeby obejrzeć "Życie na podsłuchu". Bardzo jestem tego filmu ciekawa.

EEEdit.
O co idzie z tymi kolcami?
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 14:50   #1472
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Obejrzałam półtoragodzinnego pilota serialu "Twin Peaks" Zabieram się za odświeżanie wspomnień. Lynch tworzy tak niesamowity klimat, postacie są tak barwne i z zamachem stworzone... Udało mi sie rozpłakać , przerazić, zachwycić - wszystko podczas jednego seansu A przede mną jeszcze tyyyle odcinków. Wciąga od pierwszej minuty i nie wypluwa aż do ostatniej.
O tak Ja poznałam w całości ten serial na początku zeszłego roku; wcześniej miałam tylko jakieś przebłyski z dzieciństwa ("straszny serial" itd., ludzie po '80 roczniku tak go chyba kojarzą, jeśli go jeszcze nie znają). Ja to traktuję jak ważne wydarzenie w moim życiu, tak jakoś, że dane mi było i to nie przypadkowo ten serial obejrzeć, poznać. Kurcze, to prawie jak dar! Jeśli ktoś tego nie rozumie, to chyba nie czuje klimatu (i oczywiście geniuszu serialu; niektóre sceny przywoływały na myśl raczej sceny z pełnometrażowego filmu, nigdy nie widziałam takiej dokładności i jakiegoś takiego odczuwalnego wręcz zaangażowania w pracę ze strony twórców w jakimkolwiek innym serialu!...no, może X-files...). Ostatnio też myślałam nad odświeżeniem sobie Twin Peaks
__________________
Wymienię

Edytowane przez cheer
Czas edycji: 2007-02-06 o 09:28
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 02:45   #1473
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

południe-północ i jeszcze wcześniej pachnidło
bardzo mi się podobało, ale chyba bardziej poł-półn. bo jakoś lubie polskie filmy nieprzereklamowane, wydało mi się całkiem inne niż pozostałe inne cukierkowe propozycje najcześciej napływajace ze stanow. w kazdym razie polecam film i pachnidło tez
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 21:57   #1474
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

A ja z moim refleksem ostatnio obejrzalam.."Amelie" Podobala mi sie, niebanalna, inna od tych wszystkich kiczowatych amerykanskich produkcji. No i ta muzyka i francuski klimat, ahhhhhhh

I teraz sie zastanawiam na co isc do kina.. Jasne blekitne okna czy Swiadek koronny?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 22:22   #1475
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
A ja z moim refleksem ostatnio obejrzalam.."Amelie" Podobala mi sie, niebanalna, inna od tych wszystkich kiczowatych amerykanskich produkcji. No i ta muzyka i francuski klimat, ahhhhhhh
Niedawno sobie odświeżałam ten film. Jest niezwykle klimatyczny i optymistyczny. Bardzo go lubię, mimo że nie jest doskonały i lekko naiwny. A soundtracku słucham bardzo często, cudo!
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 22:29   #1476
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

świadek koronny- niby fajny psychologiczny film ale mnie nie urzekł za bardzo - sposób retrospekcji nietrafiony po prostu tak łatwiej niż połączyć wątki w całości a te uczucia i emocje związane z dylematami moralnymi tak jakoś mało z powerem pokazane czyli 6,5/10

a reklama swoje i kino było pełne
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 23:01   #1477
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

własnie skończyłam oglądać misateczko twin peaks d. Lyncha... Reżyser jak zawsze doprowadza do zamieszania w głowie widza
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-06, 23:10   #1478
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez ankkka Pokaż wiadomość
własnie skończyłam oglądać misateczko twin peaks d. Lyncha... Reżyser jak zawsze doprowadza do zamieszania w głowie widza
film czy serial?
Mi zakończenie serialu do tej pory kołacze się od czasu do czasu po głowie... Jak ten Lynch śmiał tak zakończyć serial?!
Miasteczko jest niasamowite, jak ktoś nie widział, to polecam
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 23:33   #1479
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Pachnidło" - mini recka.

Nie wiem, czy wynika to z pełnych zachwytu opinii, które słyszałam i które sprawiły, że nastawiłam się na prawdziwą ucztę, ale "Pachnidło" mnie rozczarowało.

Poszłam do kina oczekując filmu, który mogłabym okreslić mianem sztuki i zostałam oszukana. To kino pseudoartystyczne; obrazkami przypominającymi klimatem wspaniałą sztukę Wermera, czy Velasqueza pokrywające pustkę, a przynajmniej wielkie braki. Reżyser pokazuje pseudożycie w pseudoświecie - przedstawionym jednostronnie i dośc sztampowo. Można by to na siłę tłumaczyć faktem, że opowieśc snuta jest z perspektywy psychopaty (głównego bohatera), jednak kiedy wszystkie, absolutnie wszystkie postacie filmu okazują się jednowymiarowe, papierowe i nieautentyczne - zaczyna to utrudniać odbiór. Nie ma w tym filmie ludzi, są jakieś ubogie konstrukty. Brakuje autentycznych wzruszeń, czy emocji - całą historię ogląda się z zainteresowaniem, ale zupełnie na zimno.

Widać, że film ma ambicje artystyczne i udało się to chyba tylko w sferze obrazu - estetyka jest interesująca. Muzyka piękna i świetnie uzupełnia obraz. Pod kazdym innym względem film wydaje mi się zbyt płaski. Nie nudny, ale zdecydowanie nużący.

Finał filmu to porażka. Zamiast oczekiwanego katharsis widz dostaje zwykłą orgię i serię obrazków niebezpiecznie ocierających się o groteskę i wulgarność.

Błędów logicznych nie tłumaczy nawet estetyka baśni, w której utrzymana jest opowieść. Facet wyczuwający precyzyjnie (i jednocześnie) setki zapachów zgromadzonych w zamkniętych butelkach w piętrowym pomieszczeniu, komponujący z nich w mgnieniu oka perfumy nie znając stężeń i nie używając miarki...? Hmmm... Skropiona perfumami chusteczka wywołująca narkotyczny trans u tłumu zgromadzonego na otwartym placu?

To nie jest zły film. Ale też nie uznam go za dobry. Trochę mi żal zmarnowanego wieczoru - równie dobrze mogłam to obejrzeć w domu przy piwie i chipsach. "Prestiżowi" sięga do pięt. Nawet ciut wyżej, ale niewiele.

Porównanie dla osób zastanawiających się nad braniem pod uwagę mojej opinii: "Amelia" nudziła mnie tak straszliwie, że nie dałam rady przez nią przebrnąć mimo, że próbowała trzykrotnie.

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2007-02-06 o 23:36 Powód: dopisek
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 23:55   #1480
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

A Ja Amelie uwielbiam
chociaż musze przyznać, że Prestiż rzeczywiście bardziej podobał Mi sie niż Pachnidło

A ja ostatnio oglądałam Kruka4 to jest dopiero porażka
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 00:28   #1481
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
A Ja Amelie uwielbiam
chociaż musze przyznać, że Prestiż rzeczywiście bardziej podobał Mi sie niż Pachnidło

A ja ostatnio oglądałam Kruka4 to jest dopiero porażka
Ano prawda najświętsza. Kruk4 to... kurczę - nawet nie przyszło mi do łba, żeby to tu zamieścić. Film to jednak bardzo ładne określenie. Porażka pasuje lepiej.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 00:47   #1482
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

to prawda porażka na całej linii, nie wiem tylko czemu ja go oglądałam??sama siebie czasem zaskakuje chyba dlatego, zeby nie było łyso TZ, bo sie uparł, zeby to coś obejrzeć
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 02:35   #1483
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość

EEEdit.
O co idzie z tymi kolcami?
To cytat ze "Shreka", a konkretnie z Osła ze Shreka.
Jesli nie widziałaś - baaaardzo polecam.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 09:43   #1484
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Nikula5 Pokaż wiadomość
świadek koronny- niby fajny psychologiczny film ale mnie nie urzekł za bardzo - sposób retrospekcji nietrafiony po prostu tak łatwiej niż połączyć wątki w całości a te uczucia i emocje związane z dylematami moralnymi tak jakoś mało z powerem pokazane czyli 6,5/10

a reklama swoje i kino było pełne
Ja także przedstawię recenzję "Świadka koronnego".Wczoraj byłam na nim z TŻtem w kinie.
Mi osobiście film się podobał,chociaż nie lubię takich 'gangsterskich' filmów.Podobało mi się,że to wszystko było ukazane w formie wywiadu,nawet w pewien sposób skojarzył mi sie "Wywiad z Wampirem" .Fabuła także mi sie podobała.Jednak były tez rzeczy,które mi nie pasowały,dlatego też film oceniam 8,5/10.
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 10:00   #1485
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
film czy serial?
Mi zakończenie serialu do tej pory kołacze się od czasu do czasu po głowie... Jak ten Lynch śmiał tak zakończyć serial?!
Miasteczko jest niasamowite, jak ktoś nie widział, to polecam
film, nawet nie wiedziałam, ze jest serial :P
a lynch tez reżyserwoał te serial..? miałam go za takiego niezaleznego, a tu serial... :O
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 10:03   #1486
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

ale JAKI serial! To jedyny serial w moim życiu, który mi się spodobał. Nie cierpię tych niekończących się historii. Ale to jest naprawdę jedyne w swoim rodzaju. Polecam polecam
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 10:10   #1487
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Piraci z Karaibów: Skrzynia Umarlaka. Pierwsza część w ogóle nie zapadła mi w pamięć. Tak będzie też z tą. Zastanawiam się nad fenomoenem tego filmu. Rzeczywiście jest miejscami śmieszny, ale nie ma tam takiego humoru, który by mnie z kapci wyrywał, do tego seans dluzyl mi sie niemilosiernie. No fakt - jest Jack Sparrow, i choc za Deppem tez nie przepadam, to tu jest najmocniejszym elementem, dwojka pozostalych glownych aktorow jest przy nim praktycznie niewidoczna. (6/10)
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 11:09   #1488
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
To cytat ze "Shreka", a konkretnie z Osła ze Shreka.
Jesli nie widziałaś - baaaardzo polecam.

Faktycznie, zwizualizowałam sobie i pasuje. Widziałam, ale nie zajarzyłam. Widać za dużo piję

Cytat:
Napisane przez ankkka Pokaż wiadomość
film, nawet nie wiedziałam, ze jest serial :P
a lynch tez reżyserwoał te serial..? miałam go za takiego niezaleznego, a tu serial... :O
Ja długo nie wiedziałam, że jest film. Serial oglądałam dziecięciem będąc. I teraz odświeżam
To mój ulubiony serial, no może ma drugie miejsce. Na pierwszym u mnie jest Przystanek Alaska
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 11:36   #1489
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

ooo..przystanek alaska...pamiętam z lat młodości eh...
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 11:40   #1490
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość

Ja długo nie wiedziałam, że jest film. Serial oglądałam dziecięciem będąc. I teraz odświeżam
Ja też kiedyś nie widziałam, aż przez przypadek natknęłam się na film w wypożyczalni a serial od dzieciństwa odświeżałam już kilka razy.. Ach, co za klimat
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 11:41   #1491
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez ankkka Pokaż wiadomość
a lynch tez reżyserwoał te serial..? miałam go za takiego niezaleznego, a tu serial... :O
A czy slowo "serial" musi byc synonimem "tandetnej telenoweli"?
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 11:46   #1492
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Nierika Pokaż wiadomość
A czy slowo "serial" musi byc synonimem "tandetnej telenoweli"?
W przypadku Lyncha -
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 12:05   #1493
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Niebezpieczny umysł
http://niebezpieczny.umysl.filmweb.pl/
Debiut reżyserski Georga Clooney’a – właściwe całkiem udany. Do obejrzenia najbardziej zachęcił mnie autor scenariusza, Charlie Kaufman. Oczywiście wolę autorskie pomysły tego scenarzysty, ale i tu mnie nie zawiódł. Dialogi są konkretne, sprawne, nie ma żadnego przeciągania. Aktorstwo całkiem przyzwoite, najbardziej podobał mi się Sam Rockwell w roli Chucka Harrisa. O dziwo, Drew Barrymore mnie nie drażniła, zagrała całkiem, całkiem. Trzeba jeszcze wspomnieć o wspaniałych zdjęciach, świetnie pasujących do klimatu filmu.
Powinnam chyba dać 8/10 ale będę też trochę subiektywna, bo jednak czegoś mi w tym filmie brakuje i nie wpoił się za bardzo w moje gusta.
7/10

Sophie Scholl – ostatnie dni
http://sophie.scholl.ostatnie.dni.filmweb.pl/
Solidny, konkretny, wciągający – tak w trzech słowach mogłabym opisać ten film.
Solidny, bo zrobiono tu kawał dobrej roboty. Reżyser świetnie poprowadził ekipę, zwłaszcza chyba aktorów. Julia Jentch w tytułowej roli jest rewelacyjna, niesamowicie autentyczna. Szczególną uwagę zwróciłam też na kreację Geralda Alexandra Helda – świetny.
Konkretny, bo skupia się na tym, co najważniejsze. Scenariusz jest chyba główną podporą filmu. Dialogów aż chce się słuchać tak, by nie stracić ani jednego słowa. Ani jedno słowo nie jest bowiem wypowiedziane niepotrzebnie. Symbolika prosta, raczej znana, a więc łatwa w zrozumieniu (umywanie rąk Mohra po zakończeniu przesłuchania, ciągłe wpatrywanie się w okna Sophie itd.).
Wciągający (to już bardziej subiektywne odczucia), bo trzymał mnie przed telewizorem. Historia tragiczna, wzruszająca, bo oparta na faktach autentycznych.
Polecam.
8,5/10
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 12:29   #1494
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 505
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Apocalypto. Zmusza do przemyslen...
entropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 13:14   #1495
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez entropia Pokaż wiadomość
Apocalypto. Zmusza do przemyslen...
Chciałam iśc właśnie na to
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 13:19   #1496
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość
Sophie Scholl – ostatnie dni
http://sophie.scholl.ostatnie.dni.filmweb.pl/
Solidny, konkretny, wciągający – tak w trzech słowach mogłabym opisać ten film.
Zgadzam sie. Film bardzo dobry. Solidny to rzeczywiscie wlasciwe tu slowo. Ma w sobie niesamowita prostote, ktora czyni go bardzo autentycznym. To po prostu znakomicie opowiedziana historia, bez banalnych metod prob grania na emocjach widza.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 13:32   #1497
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez ankkka Pokaż wiadomość
film, nawet nie wiedziałam, ze jest serial :P
a lynch tez reżyserwoał te serial..? miałam go za takiego niezaleznego, a tu serial... :O
Hmmm... A wiedziałaś o co chodzi w filmie, bez uprzedniego obejrzenia serialu, ba! bez uprzedniej wiedzy, że serial istnieje...?
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 16:52   #1498
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Porównanie dla osób zastanawiających się nad braniem pod uwagę mojej opinii: "Amelia" nudziła mnie tak straszliwie, że nie dałam rady przez nią przebrnąć mimo, że próbowała trzykrotnie.
Z "Amelią" próbowałam 2 razy Nie daję rady.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
ale JAKI serial! To jedyny serial w moim życiu, który mi się spodobał. Nie cierpię tych niekończących się historii. Ale to jest naprawdę jedyne w swoim rodzaju. Polecam polecam
Miasteczko TP - świetny serial. Pamiętam, oglądałam go namiętnie. Mogliby powtórzyć. Kaseta magnetofonowa z soundtrackiem była baaaaardzo zmacerowana

Cytat:
Napisane przez Nierika Pokaż wiadomość
Piraci z Karaibów: Skrzynia Umarlaka. Pierwsza część w ogóle nie zapadła mi w pamięć. Tak będzie też z tą. Zastanawiam się nad fenomoenem tego filmu. Rzeczywiście jest miejscami śmieszny, ale nie ma tam takiego humoru, który by mnie z kapci wyrywał, do tego seans dluzyl mi sie niemilosiernie. No fakt - jest Jack Sparrow, i choc za Deppem tez nie przepadam, to tu jest najmocniejszym elementem, dwojka pozostalych glownych aktorow jest przy nim praktycznie niewidoczna. (6/10)
Z kapci to ten film chyba wyrywać nie miał, ale ogólnie nie oglądało mi się tego źle.
Z przymróżeniem oka, tak na niedzielne leniwe popołudnie jest w sam raz

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Na pierwszym u mnie jest Przystanek Alaska
Lubię i polecam. Chociaż kiedyś oglądałam to z większą ochotą. Może dlatego, że nie było wtedy w TV wielu seriali godnych obejrzenia
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 18:05   #1499
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Bridget, ja tez 2 Pierwszy raz zasnelam i tylko przez sen slyszalam muzyke, ale drugi raz, ostatnio, po prostu sie rozmarzylam podczas ogladania!! Jak dla mnie super

Qrde, uwielbiam Wieckiewicza, wiec chyba sie wybiore na tego "swiadka..." Ale mam wielka prosbe do rezysera: wytnij mi Malaszynskiego, bo nie moge patrzec na tego ekhem...aktora (ciezko mi to przechodzi przez palce)
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 18:30   #1500
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez entropia Pokaż wiadomość
Apocalypto. Zmusza do przemyslen...
Jedynym moim przemyśleniem po tym filmie było "czy pan Gibson aby dobrze się czuje?"
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.