Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-09, 21:13   #4861
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Mogę prosić o zdjęcia?
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...e-buty-damskie

http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...e-buty-damskie

__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 21:48   #4862
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja jakims cudem nie wpadlam w kosmetykoholizm, mam niezbedne minimum + zapas podkladu mineralnego, korektora i balsamu do ust bo notorycznie rozsypuje lub gubie te rzeczy.
Z kosmetykow pielegnacyjnych az wstyd pisac: 1 krem do paszczy, 1 do ciala, 1 do piet, 1 szampon, 2 odzywki - d/s i b/s, 1 olej do wlosow, 1 dezodorant, troche polproduktow do wlosow, mydlo wspolne z TZtem
Za to perfum mam wiecej niz normalny czlowiek i chomikuje flaszki bo zazwyczaj wycofuja moje ulubione zapachy.

W temacie swetrow: http://www.bloglovin.com/frame?post=...dmVyc2UuaHRtbA ten drugi ma chyba fajny fason ale jakis rozowy albo tak zdjecie wyszlo.
A ja perfumy mam jedne . Wolę mieć taki "swój" charakterystyczny zapach, zresztą nic mi się kurde nie podoba .
Odżywki ds mi się szybko kończą, więc zazwyczaj kupuję więcej no i teraz mam trochę różnych pierdół do włosów, oleje, oliwki i inne takie, ale tak to też dość minimalistycznie i nie używam balsamu do ciała (mam niesamowite szczęście, że nie muszę, bo nie cierpię tego robić!), także o jeden kosmetyk mniej . A kiedyś miałam tego mnóstwo. Zanim się dowiedziałam o co chodzi z SLSami, silikonami itd. to kupowałam mnóstwo rzeczy do włosów i ciągle coś mi nie pasowało... chwała wizażowi!
Torebek i butów mam za to duuużo, bo z tego się nie wyrasta,a gust mi się za bardzo nie zmienia od wielu lat, także trochę tego jest
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 22:47   #4863
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A ja perfumy mam jedne . Wolę mieć taki "swój" charakterystyczny zapach, zresztą nic mi się kurde nie podoba .
Ja nie jestem w stanie zdecydowac sie na jeden Raz mi sie chce ziolowego, raz kadzidlanego, ambrowego, sliwkowego, czekoladowego, seksownego, na dystans etc. etc. wiec w rezultacie mam 8 flakonow i kilka odlewek (wlasciwie to nie tak duzo).
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 23:58   #4864
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja nie jestem w stanie zdecydowac sie na jeden Raz mi sie chce ziolowego, raz kadzidlanego, ambrowego, sliwkowego, czekoladowego, seksownego, na dystans etc. etc. wiec w rezultacie mam 8 flakonow i kilka odlewek (wlasciwie to nie tak duzo).
Nie wiem czy zazdrościć - bo możesz wybierać, przebierać i komponować kolekcję, czy współczuć, że 'musisz' wydawać na to tyle pieniędzy .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 07:46   #4865
Tor_Zireael
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Czechy, Praha
Wiadomości: 1 059
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez dominikahh Pokaż wiadomość
to prawda, ale ceny w stradim... :O

kupilam dzis bluze w new yorkerze i koszule khaki w reserved
a ostatnio w deichmannie workery i takie workero podobne buty na niskim slupku
no ja zlapalam w reke cwiekowana torebke w Pull i patrze, o eko skora ( a myslalam, ze naturalna) i z ciekawosci patrze cena 200zl

teraz workery sa chyba w akzdym sklepie, ja sobie zamowiłam ASHe na urodziny, ciekawe jakie beda...

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja jakims cudem nie wpadlam w kosmetykoholizm, mam niezbedne minimum + zapas podkladu mineralnego, korektora i balsamu do ust bo notorycznie rozsypuje lub gubie te rzeczy.
Z kosmetykow pielegnacyjnych az wstyd pisac: 1 krem do paszczy, 1 do ciala, 1 do piet, 1 szampon, 2 odzywki - d/s i b/s, 1 olej do wlosow, 1 dezodorant, troche polproduktow do wlosow, mydlo wspolne z TZtem
Za to perfum mam wiecej niz normalny czlowiek i chomikuje flaszki bo zazwyczaj wycofuja moje ulubione zapachy.

W temacie swetrow: http://www.bloglovin.com/frame?post=...dmVyc2UuaHRtbA ten drugi ma chyba fajny fason ale jakis rozowy albo tak zdjecie wyszlo.
Ja nie mam nawet kremu do twarzy
dwa balsamy, ktorych uzywam do ciala, rak, stop, pod podklad
jakis krem do rąk, ktorego uzywam tez do stop
szampon, odzywka, zel pod prysznic - wszystko wspolne z TZtem, nawet gabke mamy wspolna tzn ja zawsze kupuje dwie, ale koniec koncow jedna lezy pod prysznicem, druga na wannie i nikt nie wie ktora czyja
perfum mam zazwyczaj max 2 flakony - codzienny i imprezowy
1 baza, 1 podklad, 1 puder, 1 bronzer, 1 róż, 1 paleta korektorów, ze 3 pomadki, ze 2 blyszczyki, 1 kredka do ust, 1 eyeliner, 1 tusz, ze 40 cieni, 1 rozswietlacz, 1 kredka do oczu, z 8 lakierów (i tak uzywam może 3)

Kuźwa mam miesiąc bez zakupów i zaczyna mi być coraz trudniej... swędzi mnie, żeby coś kupić

Edytowane przez Tor_Zireael
Czas edycji: 2012-09-10 o 07:48
Tor_Zireael jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 08:28   #4866
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Nie wiem czy zazdrościć - bo możesz wybierać, przebierać i komponować kolekcję, czy współczuć, że 'musisz' wydawać na to tyle pieniędzy .
Na szczescie to dochodowa inwestycja i uzywane flakony czesto sprzedaje bez straty a nawet z zyskiem bo w miedzyczasie wycofali zapach albo zdrozal. Ale chyba wspolczuc, ze wydaje kase na zbedne pier.doly

Cytat:
Napisane przez Tor_Zireael Pokaż wiadomość
Ja nie mam nawet kremu do twarzy
I nie masz problemow ze sciaganiem skory? Probowalam swego czasu jechac tylko na OCM ale mialam przesusz.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 09:09   #4867
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Ja akurat z tych, co mają więcej kosmetyków, niż ciuchów , ale muszę to zmienić, bo czasami wyglądam jak idź stąd i nie wracaj Na szczęście doszłam już do etapu, że większość kosmetycznych zachcianek już spełniłam i mogę zacząć wydawać kasę na ubrania i akcesoria
Btw. zainspirowałyście mnie z tymi szafowymi porządkami - mam mnóstwo ubrań, których nie noszę, a trzymam "bo może się kiedyś przydadzą" - chyba czas się ich pozbyć
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 09:38   #4868
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

tez mam ochotę zrobić teraz porządki tylko u mnie problem polega na tym że ja w większości rzeczy NAPRAWDĘ chodzę. Nie noszę tylko tego co jest na "większe wyjścia", które się praktycznie u mnie nie zdarzają. Oraz tego co przypadkiem popadnie gdzieś w zapomnienie, bo zostanie wciśnięte między jedną rzecz a drugą. Najgorsze jest to że nie mam czego już wywalać i nie mam gdzie tego trzymać!!
Za to co do kosmetyków jestem minimalistką krem, tonik, płyn do zmywania, żel-peeling do twarzy, szampon i odzywka, peeling do ciała, żel pod prysznic, balsam x 2, krem do rąk, krem do stóp. Nietrafione odzywki używam jako płynu do golenia.
Do make-up'u też bardzo skromnie perfum nawet nie używam, ale tutaj to wam zazdroszczę że macie za sobą tę przeprawę przez minerały/kremy BB i wiecie już co dla was najlepsze. Ja jeszcze przez to nie przebrnęłam i nie wiem jak się zabrać :/


a z innej beczki: bardzo bym was prosiła o wysłanie mi lub wrzucanie tutaj zdjęć/inspiracji z naramienników/pagonów z łańcuszkami i ćwiekami bo chcę wreszcie sama je zrobić a w moich zbiorach coś kiepsko z takimi zdjęciami...
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2012-09-10 o 09:57
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 10:22   #4869
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Hahaha ja przed BB kremami też miałam fazę na minerały
ja szybko znalazlam swoj kolor, ale przeciez bylo tyyyyle firm, ktore trzeba przetestowac
Ale nadal uzywam, na zmiane z BB kremami.

Cytat:
Ona jest z Zary i była w sklepach mniej więcej rok temu, może trochę mniej. Odrzuciło mnie to, ze nie miała zamka ani żadnego zapięcia.
To pewnie tez nie miala podszewki W sumie moze dobrze, ze juz jej nie ma Ale gdybys widziala gdzies taka wlasnie zwykla, ktora ma 'bok', ktory można oćwiekowac to daj znać
Ja nie kupuje torebek bez zamka odkad mi zawineli portfel z takiej na zatrzask.

dominikahh, fajne te na obcasie

Cytat:
A ja perfumy mam jedne .
haha, same here. I jeszcze praktycznie nie uzywam, bo zapominam

Cytat:
I nie masz problemow ze sciaganiem skory? Probowalam swego czasu jechac tylko na OCM ale mialam przesusz.
ja zrozumiałam, że Tor używa balsamu do ciała na twarz, ale może się mylę.

Ja sie w tym miesiącu spłuczę niesamowicie, ale kupuję naprawde rozsądnie, ale jak rozsądnie by to nie było to nadal kosztuje no ale jeszcze 3-4 elementy ze sklepu,a reszte moze znajde na swapach albo w sh
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 11:03   #4870
Tor_Zireael
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Czechy, Praha
Wiadomości: 1 059
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Na szczescie to dochodowa inwestycja i uzywane flakony czesto sprzedaje bez straty a nawet z zyskiem bo w miedzyczasie wycofali zapach albo zdrozal. Ale chyba wspolczuc, ze wydaje kase na zbedne pier.doly



I nie masz problemow ze sciaganiem skory? Probowalam swego czasu jechac tylko na OCM ale mialam przesusz.
kremy mnie zaklejają
najlepszym kremem okazaly sie balsamy xerialine svr i iso urea la roche...
do tego regularne peelingi i wlasciwie wiecej moja skora nie potrzebuje, od 16 roku zycia zadnej nowej zmarszczki (wtedy po spaleniu sie na wegiel zrobila mi sie jedna podluzna pod okiem )
Cytat:
ja zrozumiałam, że Tor używa balsamu do ciała na twarz, ale może się mylę.


Co to jest OCM?
ok, juz mi google powiedzialo


Kiedy mialam masy kosmetykow, cale szafki w lazience i toalecie... wszystko sie starzalo i kurzylo, a ja nawet nie wiedzialam, co mam.
Pozbylam sie tego wszystkiego, powydawalam, powyrzucalam.
Staram sie byc minimalistką... choć z ciuchami mi nie wychodzi, ale rpzynajmniej niczego, czego nie nosze nie trzymam długo. Zaden moj ciuch, poza czarnymi bikerami, nie ma wiecej niż 2 lata, a większość ma max do roku. Niemodne, nielubiane - sprzedaje, kupuje nowe.

Cytat:
Ja nie kupuje torebek bez zamka odkad mi zawineli portfel z takiej na zatrzask.
Na zatrzask noszę tylko takie typowe shoppery, które w galerii natychmiast wypycham reklamówkami, a portfel laduje na samym dnie, a tak zamek, albo klapka (ale wtedy sztywna torebka). Ja sie znowu zawsze boje, ze mi sie cala zawartosc nagle wysypie...

Edytowane przez Tor_Zireael
Czas edycji: 2012-09-10 o 11:09
Tor_Zireael jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 11:05   #4871
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Dla mnie zawsze kosmetyki są nielubianym wydatkiem, bo są w Polsce strasznie drogie, a po drugie wiele w nich dziwnych substancji chemicznych, które guzik dają. Nie będę tutaj wymieniać co mam, a czego nie, bo trochę zapasów przywiozłam z Niemiec, ale na co dzień maluję się lekko, a gdy nie muszę, nie używam żadnych kremów, balsamów. Jednak nie ukrywam, marzą mi się porządne perfumy, na to kiedyś przeznaczę należną kwotę. Zresztą - kupując kosmetyki, często sprawdzam KWC i jadę po kosztach. Hitem był dla mnie tonik z Rossmanna Synergen (różowy), za który dałam w Niemczech... 50 centów (W PL kosztuje 6 zł) i jest o wiele lepszy od tych droższych. A i tak moim ulubionym kosmetykiem jest... żel pod prysznic używany rano i wieczorem. Kasę wolę wydać na ubrania, książki, wyjazdy, koncerty. W najbliższym czasie położę akcent na te trzy ostatnie.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 12:11   #4872
unblabla
Raczkowanie
 
Avatar unblabla
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łomża/ Gdańsk
Wiadomości: 96
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Może ktoś mnie uświadomić co to są kremy BB? jakiś wątek na wizażu?

ja też ostatnio się pozbyłam 120l worka ciuchów jeszcze z czasów gimnazjum oj, uzbierało się tego, minus posiadania dużej szafy

a ja mam na weekend planowane zakupy i mam nadzieję, że uda się kupić to na co liczę- fajne biker bootsy (a jestem wybredna) i grubą wełnianą płaszczyko- kurtkę będzie ciężko
unblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 12:43   #4873
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=621421

Kremy BB to azjatyckie mazidła. Takie połączenie kremu z podkładem przy czym ponoć mają bardzo dobre składy i wiele zwolenniczek. Teraz na fali wielkiego zainteresowania koncerny typu Garniere,Maybelline itd wypuszczają swoje wersje ale ma się to tak samo do kremów bb jak mineralne kosmetyki tych firm do prawdziwych mineralnych kosmetyków.

http://www.youtube.com/watch?v=ZjBm6zL8OKQ&feature=plcp
http://www.youtube.com/watch?v=fPcfnlH7SjM&feature=plcp
tak przykładowo( dziewczyna mieszka w Singapurze)

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2012-09-10 o 12:48
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 13:11   #4874
unblabla
Raczkowanie
 
Avatar unblabla
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łomża/ Gdańsk
Wiadomości: 96
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=621421

Kremy BB to azjatyckie mazidła. Takie połączenie kremu z podkładem przy czym ponoć mają bardzo dobre składy i wiele zwolenniczek. Teraz na fali wielkiego zainteresowania koncerny typu Garniere,Maybelline itd wypuszczają swoje wersje ale ma się to tak samo do kremów bb jak mineralne kosmetyki tych firm do prawdziwych mineralnych kosmetyków.

http://www.youtube.com/watch?v=ZjBm6zL8OKQ&feature=plcp
http://www.youtube.com/watch?v=fPcfnlH7SjM&feature=plcp
tak przykładowo( dziewczyna mieszka w Singapurze)
dzięki wielkie o kremach bb z garniera i maybelline słyszałam, ale po składach tak nie za bardzo liczyłam na coś fajnego wątek o kosmetykach azjatyckich już oglądałam jakiś czas temu, coś czuję że będzie kolejna kasa do wydania
unblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 13:51   #4875
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
ja zrozumiałam, że Tor używa balsamu do ciała na twarz, ale może się mylę.
Fakt, napisala "pod podklad" co jakos przegapilam.

Cytat:
Napisane przez Tor_Zireael Pokaż wiadomość
Zaden moj ciuch, poza czarnymi bikerami, nie ma wiecej niż 2 lata, a większość ma max do roku.
Wow, tak to nie umiem. Jak juz znajde fajny ciuch to nosze do oporu poki sie nie rozleci lub moj gust nie zmieni. Z tego co pamietam najstarsza kurtka (cienka parka) ma okolo 7 lat, najstarsze spodnie z 5-6, podobnie najstarsze buty (te gotyckie kozaki). Spodnie przeszly przez ten czas metamorfoze z mega dzwonow na skinny

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Rousse, znalazlam lookbook tej rudej: http://lookbook.nu/princessx3
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 15:33   #4876
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Hahaha ja przed BB kremami też miałam fazę na minerały, ale wyobraź sobie, że zamówiłam 2 albo 3 próbki i tam znalazł się mój idealny kolor, więc później kupiłam jedno duże opakowanie, a jak już je skończyłam to przeszła mi faza ... chociaż nie, później kupiłam jeszcze starter kit z bare minerals no i nic z niego praktycznie nie zużyłam
Laski, powiedzcie mi czym się różnią podkłady mineralne od zwykłego podkładu? Czytałam, szukałam kiedyś coś o tym ale nie ogarnęłam, że tak powiem. A teraz chce nowy podkład, to moze akurat coś nowego wypróbuję.


To ja kosmetyków trochę mam ale w sumie nie dużo. To znaczy mam 3 szafki ale wiecie.. wszystko jest potrzebne. A w sumie nacodzień to na fejsa nakładam podkład, bronzer, rysuję kreski, tusz i tyle. A że lubię próbować nowych podkładów to mam w sumie 3 niezużyte i teraz chcę jakiś nowy. A to dlatego że mi zużycie jednego zajmuje rok albo więcej.. A w sumie używam codziennie.

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A ja perfumy mam jedne . Wolę mieć taki "swój" charakterystyczny zapach, zresztą nic mi się kurde nie podoba .
Ja mam kilka ale używam tylko jednych z avonu (little black dress) i to jest mój zapach. A reszta to 3 flaszki drogich perfum których szkoda mi użyć

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

I nie masz problemow ze sciaganiem skory? Probowalam swego czasu jechac tylko na OCM ale mialam przesusz.
Witch, a czego używasz? Ja mam taką mega suchą skórę że nie ogarniam..

Cytat:
Napisane przez Tor_Zireael Pokaż wiadomość
kremy mnie zaklejają
najlepszym kremem okazaly sie balsamy xerialine svr i iso urea la roche...
do tego regularne peelingi i wlasciwie wiecej moja skora nie potrzebuje, od 16 roku zycia zadnej nowej zmarszczki (wtedy po spaleniu sie na wegiel zrobila mi sie jedna podluzna pod okiem )
Ja jestem załamana bo mam zmarszczki! W sensie koło oczu te zmarszczki 2 od śmiania się

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Wow, tak to nie umiem. Jak juz znajde fajny ciuch to nosze do oporu poki sie nie rozleci lub moj gust nie zmieni. Z tego co pamietam najstarsza kurtka (cienka parka) ma okolo 7 lat, najstarsze spodnie z 5-6, podobnie najstarsze buty (te gotyckie kozaki). Spodnie przeszly przez ten czas metamorfoze z mega dzwonow na skinny
Też tak mam.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 15:52   #4877
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Laski, powiedzcie mi czym się różnią podkłady mineralne od zwykłego podkładu?

Witch, a czego używasz? Ja mam taką mega suchą skórę że nie ogarniam.
Mineralne sa sypkie jak puder i skladaja sie z naturalnych skladnikow: tlenek cynku, mika, tlenek zelaza, dwutlenek tytanu itp. Nie maja parabenow, silikonow, substancji zapachowych czy smakowych Teoretycznie powinny zbawiennie dzialac na cere tradzikowa.
No i jest od groma odcieni totez czesto uzywaja ich bladolice, np. ja z drogeryjnych podkladow uzywalam odcienia nr 1 albo wcale bo byly za ciemne, a z mineralnych czasami jest jeszcze kilka jasniejszych odcieni niz moja facjata.
Cdn. bo sie male obudzilo.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 15:58   #4878
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Laski, powiedzcie mi czym się różnią podkłady mineralne od zwykłego podkładu? Czytałam, szukałam kiedyś coś o tym ale nie ogarnęłam, że tak powiem. A teraz chce nowy podkład, to moze akurat coś nowego wypróbuję.
Podkłady mineralne( prawdziwe nie te znanych kosmetycznych marek) zazwyczaj są w 100% naturalne, mają proste składy, formę proszku, ale można je nakładać na mokro jak ktoś tak woli. Firm jest multum, każda zazwyczaj ma wiele odcieni i formuł do wyboru więc może być ciężko na początku.
http://www.lilylolo.co.uk/ ta firma jest dość popularna i ma wiele pozytywnych recenzji. Na wizażu jest całe podforum poświęcone kosmetykom mineralnym
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 16:04   #4879
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Podkłady mineralne( prawdziwe nie te znanych kosmetycznych marek) zazwyczaj są w 100% naturalne, mają proste składy, formę proszku, ale można je nakładać na mokro jak ktoś tak woli. Firm jest multum, każda zazwyczaj ma wiele odcieni i formuł do wyboru więc może być ciężko na początku.
http://www.lilylolo.co.uk/ ta firma jest dość popularna i ma wiele pozytywnych recenzji. Na wizażu jest całe podforum poświęcone kosmetykom mineralnym
Ewentualnie można udać się do Sephory obmacać mineralne podkłady bareminerals. Jestem zadowoloną bladolicą posiadaczką Original SPF15 Foundation
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 16:22   #4880
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Wracajac do zalet mineralow - plynnych podkladow nie trawie bo mam uczucie lepkiej warstwy na twarzy, warza mi sie, splywaja, twarz sie swieci. Mineraly sa suche, sypkie, w ogole ich nie czuje i o dziwo nie musze sie co chwile pudrowac, wystarcza raz na 5 godz.
Jesli chodzi o nawilzanie to nie cuduje bo mi sie nie chce, mam jakis nedzny krem aloesowo-arnikowy bodajze z Oriflame. Nie testowalam duzo ale na mocne nawilzenie moge polecic niezmydlalna frakcje sojowa z Naturalisa albo Mazidel - cudnie nawilza i wchlania sie do matu. Jednak mineraly mi sie na niej warzyly wiec juz nie uzywam.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:10   #4881
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Nie testowalam duzo ale na mocne nawilzenie moge polecic niezmydlalna frakcje sojowa z Naturalisa albo Mazidel - cudnie nawilza i wchlania sie do matu. Jednak mineraly mi sie na niej warzyly wiec juz nie uzywam.
A mnie frakcja w ogóle nie nawilża.Lubię, używałam w PL pod minerały bo dawała fajny mat i pewnie kupię po powrocie ale bez kremu się nie obywało. U mnie trzymała tylko "nawilżenie" wierzchniej warstwy naskórka ( nie robiły mi się suche placki na twarzy) ale dogłębnie po myciu czułam mocne ściągnięcie i bez dodatkowego kremu( na noc np) z czasem zrobiłoby się gorzej.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:24   #4882
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
A mnie frakcja w ogóle nie nawilża.Lubię, używałam w PL pod minerały bo dawała fajny mat i pewnie kupię po powrocie ale bez kremu się nie obywało. U mnie trzymała tylko "nawilżenie" wierzchniej warstwy naskórka ( nie robiły mi się suche placki na twarzy) ale dogłębnie po myciu czułam mocne ściągnięcie i bez dodatkowego kremu( na noc np) z czasem zrobiłoby się gorzej.
Czyli niestety trzeba testowac na sobie...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:28   #4883
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Na szczescie to dochodowa inwestycja i uzywane flakony czesto sprzedaje bez straty a nawet z zyskiem bo w miedzyczasie wycofali zapach albo zdrozal. Ale chyba wspolczuc, ze wydaje kase na zbedne pier.doly



I nie masz problemow ze sciaganiem skory? Probowalam swego czasu jechac tylko na OCM ale mialam przesusz.
A to nawet nie wiedziałam, że jest taki popyt na te takie rzeczy , ciekawe .
ja też nie używam kremu do twarzy

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja akurat z tych, co mają więcej kosmetyków, niż ciuchów , ale muszę to zmienić, bo czasami wyglądam jak idź stąd i nie wracaj Na szczęście doszłam już do etapu, że większość kosmetycznych zachcianek już spełniłam i mogę zacząć wydawać kasę na ubrania i akcesoria
Btw. zainspirowałyście mnie z tymi szafowymi porządkami - mam mnóstwo ubrań, których nie noszę, a trzymam "bo może się kiedyś przydadzą" - chyba czas się ich pozbyć
Myślenie "a może się kiedyś przyda" jest najgorsze, sama długo na to cierpiałam , czasem nadal cierpię . Ale okropne jest też to, że zazwyczaj chomikujesz coś latami, w końcu się odważysz to wyrzucić i nagle za tydzień czy miesiąc okazuje się, że by się przydało Constant fail .

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
ja szybko znalazlam swoj kolor, ale przeciez bylo tyyyyle firm, ktore trzeba przetestowac
Ale nadal uzywam, na zmiane z BB kremami.


To pewnie tez nie miala podszewki W sumie moze dobrze, ze juz jej nie ma Ale gdybys widziala gdzies taka wlasnie zwykla, ktora ma 'bok', ktory można oćwiekowac to daj znać
Ja nie kupuje torebek bez zamka odkad mi zawineli portfel z takiej na zatrzask.

dominikahh, fajne te na obcasie


haha, same here. I jeszcze praktycznie nie uzywam, bo zapominam


ja zrozumiałam, że Tor używa balsamu do ciała na twarz, ale może się mylę.

Ja sie w tym miesiącu spłuczę niesamowicie, ale kupuję naprawde rozsądnie, ale jak rozsądnie by to nie było to nadal kosztuje no ale jeszcze 3-4 elementy ze sklepu,a reszte moze znajde na swapach albo w sh
Do testowania minerałów mnie tak nie kusiło, kuszą mnie bb kremy. I choć mam swój ulubiony to zazwyczaj zamawiam ten ulubiony + jakieś 2 lub 1 miniaturkę innego (bo na początku zamówłam pełne opakowania i okazały się niewypałem). No, ale sukcesywnie się ich pozbywam .

Jak będę widziała to dam znać!
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:46   #4884
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A to nawet nie wiedziałam, że jest taki popyt na te takie rzeczy , ciekawe .
ja też nie używam kremu do twarzy [COLOR="Silver"]
Ja przez te moje kremowania i malowania muszę wstawać pół godziny wcześniej Nie wyobrażam sobie nie nałożyć chociażby kremu z filtrem (mam pierdzioła na punkcie przebarwień - narobily mi się kiedyś, jak wpadłam na głupi pomysł chodzenia na solkę ) Codziennie rano mam taką kolejkę: płyn micelarny + serum na przebarwienia + krem nawilżający + (czasem baza) + podkład + korektor + puder + żel do brwi + baza pod cienie + cienie + tusz do rzęs + róż/bronzer + puder rozświetlający + pomadka/błyszczyk I pół godziny zleciało
Kremy BB testowałam tylko te z dostępnych u nas marek w perfumeriach i żaden mi nie podpasował. Może któregoś dnia zaryzykuję i zamówię kilka próbek tych azjatyckich...
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 18:02   #4885
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja przez te moje kremowania i malowania muszę wstawać pół godziny wcześniej Nie wyobrażam sobie nie nałożyć chociażby kremu z filtrem (mam pierdzioła na punkcie przebarwień - narobily mi się kiedyś, jak wpadłam na głupi pomysł chodzenia na solkę ) Codziennie rano mam taką kolejkę: płyn micelarny + serum na przebarwienia + krem nawilżający + (czasem baza) + podkład + korektor + puder + żel do brwi + baza pod cienie + cienie + tusz do rzęs + róż/bronzer + puder rozświetlający + pomadka/błyszczyk I pół godziny zleciało
Kremy BB testowałam tylko te z dostępnych u nas marek w perfumeriach i żaden mi nie podpasował. Może któregoś dnia zaryzykuję i zamówię kilka próbek tych azjatyckich...
O matko . Nie mogłabym, wolę się wyspać .
Te garniera, diora itd. itp. to nie są bb kremy, tylko kremy tonujące, ja osobiście ich nie lubię. Skoro lubisz filtry i te sprawy to tym bardziej polecam spróbować właśnie azjatyckich bb .
Ja przemywam twarz płynem micelarnym albo nie, zależnie od potrzeb, wklepuję sobie troszkę kremu bb, maluję tuszem rzęsy, układam brwi (często z pomocą taiej kredki z woskiem, która niby ma trochę koloru, ale się ją wyczesuje, no ale jednak cośtam jest), czasem daję też na nie żel (kupiłam swój pierwszy tydzień temu, ale w sumie mnie jakoś nie zachwyca, więc może z niego zrezygnuję) i w sumie tyle. Mój makijaż zajmuje mniej niż 5 min i to lubię :P. Czasem nakładam jeszcze róż w kremie, a ostatnio kupiłam bazę zmniejszającą pory to też jej czasem trochę używam na strefę T. Aa no i lubię pomalować jakoś usta, bo naturalnie mam blade, więc albo używam czegoś typu szminka nivea ,która prawie nie ma koloru, albo jakiejś normalnej szminki (jestem też fanką chanel rouge coco shine czyli też coś bardziej jak błyszczyk w szmince), z kolei błyszczyków nie znoszę . Stwierdzam, że makijaż i tak mojej paszczy nie pomoże, więc po co się bardziej wysilać
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 18:21   #4886
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
O matko . Nie mogłabym, wolę się wyspać .
Te garniera, diora itd. itp. to nie są bb kremy, tylko kremy tonujące, ja osobiście ich nie lubię. Skoro lubisz filtry i te sprawy to tym bardziej polecam spróbować właśnie azjatyckich bb .
Ja przemywam twarz płynem micelarnym albo nie, zależnie od potrzeb, wklepuję sobie troszkę kremu bb, maluję tuszem rzęsy, układam brwi (często z pomocą taiej kredki z woskiem, która niby ma trochę koloru, ale się ją wyczesuje, no ale jednak cośtam jest), czasem daję też na nie żel (kupiłam swój pierwszy tydzień temu, ale w sumie mnie jakoś nie zachwyca, więc może z niego zrezygnuję) i w sumie tyle. Mój makijaż zajmuje mniej niż 5 min i to lubię :P. Czasem nakładam jeszcze róż w kremie, a ostatnio kupiłam bazę zmniejszającą pory to też jej czasem trochę używam na strefę T. Aa no i lubię pomalować jakoś usta, bo naturalnie mam blade, więc albo używam czegoś typu szminka nivea ,która prawie nie ma koloru, albo jakiejś normalnej szminki (jestem też fanką chanel rouge coco shine czyli też coś bardziej jak błyszczyk w szmince), z kolei błyszczyków nie znoszę . Stwierdzam, że makijaż i tak mojej paszczy nie pomoże, więc po co się bardziej wysilać
Ja akurat nie rozumiem tego oburzenia odnośnie BB kremów, że te diory i inne estee lauder to nie są BB kremy, bo prawdziwe to azjatyckie Prawdziwe, to by były niemieckie, bo to stamtąd się wywodzi idea BB kremu, a azjaci podchwycili temat i tyle Dla mnie BB kremem może być cokolwiek, co ma działanie BB kremu, czy to azjatyckie czy hamerykańskie.
A Coco Shine są moim zdaniem do d.y, trzyma się toto masakrycznie krótko na ustach i trzeba co pół godziny poprawiać. Zanabyłam jedną i więcej już nie kupię, chociaż kolory mają boskie.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 18:27   #4887
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja akurat nie rozumiem tego oburzenia odnośnie BB kremów, że te diory i inne estee lauder to nie są BB kremy, bo prawdziwe to azjatyckie Prawdziwe, to by były niemieckie, bo to stamtąd się wywodzi idea BB kremu, a azjaci podchwycili temat i tyle Dla mnie BB kremem może być cokolwiek, co ma działanie BB kremu, czy to azjatyckie czy hamerykańskie.
A Coco Shine są moim zdaniem do d.y, trzyma się toto masakrycznie krótko na ustach i trzeba co pół godziny poprawiać. Zanabyłam jedną i więcej już nie kupię, chociaż kolory mają boskie.
O tym, że to się wywodzi z Niemiec to nie wiedziałam, a chodziło mi jedynie o fakt, że właśnie te "polskie" nie mają działania bb kremów i dlatego jestem rozczarowana, że nazywają to bb kremem, bo jednak po bb kremie spodziewam się czegoś innego niż po kremie tonującym. Ale są ludzie, którym te garniery itd. pasują i absolutnie nie mam nic przeciwko, tylko uważam, że to nieuczciwe, że producent nazywa to bb kremem, bo jest na to faza, a skład ma to taki sam jak kiedyś krem tonujący, ot tyle miałam na myśli. I nie oburzam się, tylko zaznaczam, żeby ktoś się nie zniechęcił, że aaa próbowałam garniera i la roche posay i nie lubię bb kremów, są beznadziejne, bo, jak już mówiłam, uważam, że to z bb kremem nie ma nic wspólnego, poza nazwą . Ale zaciekawiłaś mnie tymi Niemcami, są jeszcze jakieś dostępne niemieckie bb kremy? chętnie bym spróbowała .
A ja lubię taki efekt . Tzn. wiadomo,ż e nie jest to szminka, która ma wytrzymać cały dzień, ale ja jako posiadaczka bardzo bladej cery i tak samo bladych ust lubię się czymś pomalować, żeby nadać sobie jakiś kolor i nie wyglądać jak zombie no i coco shine mi dają taki efekt - nie nachalna szminka, nie klejący się błyszczyk, tylko trochę koloru, żeby nie wyglądać martwo. Jak nie chcę się zamartwiać poprawkami, tym, że musi być dokładnie, że jak coś zjem to mi się może gdzieś zetrzeć itd. to lubię użyć właśnie czegoś takiego . No ale to już totalnie kwestia gustu, tak samo jak podkłady i w sumie wszystkie kosmetyki, a nawet wszystkie inne rzeczy .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 18:55   #4888
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
O tym, że to się wywodzi z Niemiec to nie wiedziałam, a chodziło mi jedynie o fakt, że właśnie te "polskie" nie mają działania bb kremów i dlatego jestem rozczarowana, że nazywają to bb kremem, bo jednak po bb kremie spodziewam się czegoś innego niż po kremie tonującym. Ale są ludzie, którym te garniery itd. pasują i absolutnie nie mam nic przeciwko, tylko uważam, że to nieuczciwe, że producent nazywa to bb kremem, bo jest na to faza, a skład ma to taki sam jak kiedyś krem tonujący, ot tyle miałam na myśli. I nie oburzam się, tylko zaznaczam, żeby ktoś się nie zniechęcił, że aaa próbowałam garniera i la roche posay i nie lubię bb kremów, są beznadziejne, bo, jak już mówiłam, uważam, że to z bb kremem nie ma nic wspólnego, poza nazwą . Ale zaciekawiłaś mnie tymi Niemcami, są jeszcze jakieś dostępne niemieckie bb kremy? chętnie bym spróbowała .
A ja lubię taki efekt . Tzn. wiadomo,ż e nie jest to szminka, która ma wytrzymać cały dzień, ale ja jako posiadaczka bardzo bladej cery i tak samo bladych ust lubię się czymś pomalować, żeby nadać sobie jakiś kolor i nie wyglądać jak zombie no i coco shine mi dają taki efekt - nie nachalna szminka, nie klejący się błyszczyk, tylko trochę koloru, żeby nie wyglądać martwo. Jak nie chcę się zamartwiać poprawkami, tym, że musi być dokładnie, że jak coś zjem to mi się może gdzieś zetrzeć itd. to lubię użyć właśnie czegoś takiego . No ale to już totalnie kwestia gustu, tak samo jak podkłady i w sumie wszystkie kosmetyki, a nawet wszystkie inne rzeczy .
Z Niemiec to tylko idea była i to już jakiś czas temu, nie jest mi znana żadna ichniejsza firma, która to produkuje (chociaż teraz te koncerny połykają wszystko i możemy nawet nie wiedzieć, że coś jest 'niemieckie' ) Z polskich bb kremów testowałam tylko Eris, ale oczywiście za ciemny był
Owszem, Coco Shine ma ładny efekt, ale dla mnie odpada z powodu małej trwałości właśnie. A żeby nie offtopować tak bardzo, to Rouge Coco Caractere z jesiennej kolekcji bardzo nadaje się do rockowego looku
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 19:12   #4889
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Z Niemiec to tylko idea była i to już jakiś czas temu, nie jest mi znana żadna ichniejsza firma, która to produkuje (chociaż teraz te koncerny połykają wszystko i możemy nawet nie wiedzieć, że coś jest 'niemieckie' ) Z polskich bb kremów testowałam tylko Eris, ale oczywiście za ciemny był
Owszem, Coco Shine ma ładny efekt, ale dla mnie odpada z powodu małej trwałości właśnie. A żeby nie offtopować tak bardzo, to Rouge Coco Caractere z jesiennej kolekcji bardzo nadaje się do rockowego looku
Oo no właśnie, to też mnie denerwuje, że te dostępne w Polsce są takie ciemne .
Hmm muszę się jej przyjrzeć na żywo .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 19:21   #4890
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Korcą mnie te wężowe legginsy z Mango Mają taki drobniutki wzorek, że może nie będą pogrubiać moich niechudych nóg
http://shop.mango.com/PL-en/p0/mango...=1347300076663
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.