Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-21, 22:39   #2461
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja będe musiała zakupić ciepłą kołdrę, w tamtym roku miałam z jakimś pierzem, ale ono tak strasznie wychodziło, ze nawet po kilku praniach nadal siedzą w poszewkach piórka i mnie podgryzają czasami...
My mamy fajną lekką puchową z Ikei, bardzo ją lubię. Przed chwilą przy protestach męża ją oblekłam.


W Biedronce nie było u mnie żelków innych niż biedronkowe.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 22:44   #2462
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Tych cen to tak pilnuję w Avonie, bo znane są 2 katalogi do przodu więc sobie można manewrować planami na "normalnej" wishliście nie mam cen.

W Naturze od jutra też nowa gazetka, ale tak samo nieciekawa.

Ten fioletowy z orchideą? Czekam na wrażenia

Ja wczoraj wyjęłam 4 rzeczy z szafki zapasowej, lada moment na wannę pomaszerują kolejne 3
A wiesz już może kiedy będą jakieś nowe zapachy Foot Works?

Ja w Naturze skusiłam się dziś na Opera Ballerina Nie kupiłam Mademoiselle, więc to taki zastępnik Najgorzej, że podobają mi się jeszcze ze 2 kolory
I wzięłam też małą szczotkę drewnianą do włosów Eco Nature czy jakoś tak Mam już dużą wersję od dawna i uwielbiam ją Mała będzie akurat do torebki.

Tak, ten z orchideą Dam znać

Gratulacje!U mnie coś czuję, że wszystkie końcówki wyjdą w jednym czasie, lubię tak

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja miałam z tej serii kilka produktów i w sumie niczego za bardzo nie mogę polecić... Płyn micelarny był bardzo słaby, kiepsko zmywał, a do tego miał małą pojemność i stosunkowo wysoką cenę.
Krem wzmacniający naczynka jest bardzo tłusty, na dzień nie będzie się nadawał nawet zimą... A na noc jest na mocno natłuszczający, a za słabo nawilżający. Zużyłam z bólem część słoiczka i nie mam ochoty do niego wrócić.
Krem odżywczy bardzo się maże po skórze, kiepsko wchłania i w ogóle nie zapewnia skórze komfortu. Zużyłam go na szyję.
A koncentratu detox nie umiem używać, denerwuje mnie i stoi nieużywany.
Dobrze, że piszesz! Znając moje uwielbienie do testowania miceli to właśnie micel bym kupiła. Mi się bardzo podobają opakowania i dość niecodzienne warzywa czy owoce jak na kosmetyki, typu dynia
Kremu na pewno nie kupię żadnego,bo kremy u mnie bardzo wolno schodzą a mam jeszcze zapasy spore. Może coś do ciała wezmę np.balsam

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Fajnie! Jak widzisz, naprawdę dobrze nam idzie, z maleńkimi problemami, ale ogólnie możemy chyba być z siebie dumne.
Ja przedłużę na październik, co prawda już nie bęzie taki zupełny jak wrześniowy, ale planuję jasno wytyczone granice - na pewno nie będę kupować nic z kolorówki (z wyłączeniem lakierów), już teraz zaplanuję, co na pewno będę potrzebować lub będę chciała kupić i pozwolę sobie na maksymalnie 3 nieplanowane zakupy.
Widzę, widzę
Ja nie mam takiej kategorii chyba, w której gdyby się coś skończyło to nie miałabym czego wyjąć z zapasów (no może poza kremem do rąk i kremem z kwasami jeśli akurat Eff K. miałby się skończyć, ale nie przewiduję tego), więc ustalam sobie na październik następujący limit: jedna zachcianka, jedna wyjątkowa okazja (promocja) , eliksir Synesis jeśli dotrę do ich butiku, bo pod oczy nie mam żadnego kremu i ewentualnie podkład

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No ja mam skórę suchą, więc w zasadzie nie zastanawiałam się nawet, ale chyba najlepiej będzie jak sobie weźmiesz w Douglasie próbki tych podkładów i sama zobaczysz. Ja tak prawie zawsze robię, chyba że kupuję w ciemno na Allegro lub w aptece, ale to raczej rzadko się zdarza. Uniknęłam dzięki próbkom wielu kosztownych wpadek.

Może wróci, skoro była takim hitem to chyba bez sensu, że ją wycofują, bo rozumiem że tylko ją? Reszta serii zostaje? To chyba wiedzieli że się dobrze sprzedawała?
Oczywiście, nie pozostaje mi nic innego
Do tej pory wszystkie moje zrywy w poszukiwaniu podkładu płynnego kończyły się na tym, że potulnie wracałam do mineralnego pudru Clinique, ale może tym razem coś sobie wybiorę...

Podobno nie, ale może to co wejdzie na jej miejsce będzie równie dobre, mam nadzieję
Przestałam się zastanawiać nad polityką firm wycofujących hity sprzedażowe, bo nie sądzę, żebym kiedykolwiek to zrozumiała

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A mnie dziś zbudziła telefonem pani z UP z propozycją stażu, pojechałam, dostałam namiar, oczywiście jak zadzwoniłam to już mieli wytypowanego kandydata, ale jest szansa, że się rozmyśli więc trzymajcie kciuki mocno jutro do południa

Ee, doczytałam, że nie wyszło Więc 3mam za kolejną okazję, żeby się pojawiła i żebyś mogła skorzystać :tak:

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Chyba już najwyższy czas coś znaleźć, bo robi się lodowato... Zwłaszcza rano. Ja dziś znowu wyszłam w balerinkach, bo wróciłam wczoraj z pracy do domu przed 20 i już nie miałam siły bawić się w wyjmowanie butów. Strasznie zmarzłam czekając na tramwaj!
Ja też jeszcze biegam w balerinach i również strasznie zmarzłam rano
Później było tak przyjemnie na słońcu, ale teraz jak wracałam to zaczęłam żałować, że nie wzięłam cieplejszej kurtki

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie mam takich kolorów, podobnie jak Karolina najwięcej mam różowych i czerwonych a potem takie problemy
Dlatego poszerzyłam swoją kolekcję o niebieskości i szarości m.in.
Jeszcze możesz jutro wyskoczyć po jakiegoś L'Orealka do Natury

Byłam dziś w kinie na "Jesteś Bogiem". Nigdy nie byłam miłośniczką hh, więc nie wiem jak ocenią film fani Paktofoniki, ale muszę przyznać, że jest fajnie zrobiony i warto zobaczyć

EDIT: Rossmann w odwyku nie pomaga

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=269
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=270
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=272
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-09-21 o 22:57
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 06:41   #2463
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
SuperShock nie był pierwszym, Super Full nim był

No i nie wyszło niestety
A to może, nie pamiętam już

Szkoda Ale na pewno się trafi jakaś następna okazja, trzymam kciuki
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 07:18   #2464
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
My mamy fajną lekką puchową z Ikei, bardzo ją lubię. Przed chwilą przy protestach męża ją oblekłam.


W Biedronce nie było u mnie żelków innych niż biedronkowe.
Ja czekam na kołdrę z Allegro (lada dzień będziemy mieć łóżko większe od naszej wersalki, więc trzeba było kupić nową + komplet pościeli - uzbierało mi się już 4). Świetnie się sprawdza podwójna - cieńsza i grubsza spięte razem, można więc na 3 sposoby używać. Obecna była kupiona w Jysku, ale niestety nie było rozmiaru 200x220.


Patrzyłaś przed kasami?

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A wiesz już może kiedy będą jakieś nowe zapachy Foot Works?
Będą niedługo Chyba coś z wanilią, o ile dobrze kojarzę.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 09:39   #2465
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mnie chyba bardziej pasowałby w takim układzie Topless&Barefoot, zwłaszcza przy srebrnej biżuterii. Ale jeżeli masz ochotę na soczysty manicure, to czemu nie
zostanę przy nim
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Czas to zmienić.

Ja właśnie pomalowałam paznokcie Thigh High i jest boski Taki wiśniowy, z jakby rubinowym połyskiem, w dodatku niesamowicie głęboki (co zauważył od razu nawet mój TŻ ). Cudo!
ale ja chcę! bardzo! tylko trans nie chce zrobić promocji na lakiery

uwielbiam jak lakier mnie tak zachwyca
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W Biedronce nie było u mnie żelków innych niż biedronkowe.
to tak jak u mnie..
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dlatego poszerzyłam swoją kolekcję o niebieskości i szarości m.in.
Jeszcze możesz jutro wyskoczyć po jakiegoś L'Orealka do Natury
niby mam inne niż różowe/czerwone, ale i tak nie pasują a szarość mam wybraną, ale z nowych esiaków, granat mogłabym mieć taki jak Estellowy OPI

mam już zrobioną fryzurę (tak wcześnie, bo teraz kolej na pannę młodą i jej mamę ), więc już nie mogę wychodzić, a Natura była mi nie po drodze
wstąpiłam za to do R., ale żaden lakier mi się nie spodobał tak, żeby kupić.. za to wzięłam krem do rąk z tą nordycką maliną i po niedzieli chyba dokupię balsam kupiłam też balsam po goleniu dla TŻ, żeby mu dołożyć do prezentu imieninowego, ale to się nie liczy
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-09-22 o 09:40
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 10:08   #2466
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Nina, udanej zabawy w takim razie

Ja sobie własnie zrobiłam ze skórkami, jutro będę pazurki malować.
A poniedziałek chyba też się rozejrzę za tą serią Neutrogeny, bo powinnam skończyć masło Ziai przez 2 najbliższe dni, więc będzie miejsce na coś nowego
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 10:21   #2467
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w kinie na "Jesteś Bogiem". Nigdy nie byłam miłośniczką hh, więc nie wiem jak ocenią film fani Paktofoniki, ale muszę przyznać, że jest fajnie zrobiony i warto zobaczyć
Ja słuchałam Paktofoniki w podstawówce, chętnie zobaczę ten film.

Oczywiście cytaty mi wyleciały. Pamiętam, że miałam napisać rzyrafce, że te podkłady Rimmel naprawdę dopasowują się do koloru skóry, nie mam pojęcia jak to możliwe. Jeśli miałabyś jak wypróbować, to spróbuj sama.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-22, 10:47   #2468
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Nina, udanej zabawy w takim razie

Ja sobie własnie zrobiłam ze skórkami, jutro będę pazurki malować.
A poniedziałek chyba też się rozejrzę za tą serią Neutrogeny, bo powinnam skończyć masło Ziai przez 2 najbliższe dni, więc będzie miejsce na coś nowego
dziękuję na szczęście nie będzie trzeba wracać nad ranem, bo znajomi wynajęli nam pokój

przeglądam właśnie gazetkę urodową Biedronki, będą np. lakiery Eveline Colour Instant za 4,99, szampony Timotei Jericho Rose różne rodzaje 400ml za 9,89, ogromne (650ml) szampony i odżywki Revlon - 10,99, żele Palmolive 5,99, półlitrowe balsamy Eveline - 10,99
najbardziej zaciekawił mnie płyn micelarny Eveline z kwasem hialuronowym do skóry wrażliwej za 4,49 (100ml) - za tę cenę mogę spróbować
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 12:41   #2469
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Będą niedługo Chyba coś z wanilią, o ile dobrze kojarzę.
O, dobra nowina Mi się gdzieś obiła o oczy jeżyna

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
niby mam inne niż różowe/czerwone, ale i tak nie pasują a szarość mam wybraną, ale z nowych esiaków, granat mogłabym mieć taki jak Estellowy OPI

wstąpiłam za to do R., ale żaden lakier mi się nie spodobał tak, żeby kupić.. za to wzięłam krem do rąk z tą nordycką maliną i po niedzieli chyba dokupię balsam kupiłam też balsam po goleniu dla TŻ, żeby mu dołożyć do prezentu imieninowego, ale to się nie liczy
Ten granat Estelli i mi się baardzo podoba

Jak kupisz balsam to daj proszę znać czy jest bardzo treściwy, bo zaciekawił mnie, ale mam jeszcze 3 masła i balsam chciałabym jednak niezbyt treściwy.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja słuchałam Paktofoniki w podstawówce, chętnie zobaczę ten film.
Na pewno inaczej się do niego podchodzi jeśli się ich słuchało

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dziękuję na szczęście nie będzie trzeba wracać nad ranem, bo znajomi wynajęli nam pokój

najbardziej zaciekawił mnie płyn micelarny Eveline z kwasem hialuronowym do skóry wrażliwej za 4,49 (100ml) - za tę cenę mogę spróbować
Bawcie się dobrze
Też po ostatnim weselu doceniłam pokój hotelowy w tym samym miejscu

Mnie jako niestrudzoną testerkę miceli wszelakich też zaciekawił
Nie wiem tylko czy będę miała po drodze do jakiejś Biedronki
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 12:43   #2470
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
przeglądam właśnie gazetkę urodową Biedronki, będą np. lakiery Eveline Colour Instant za 4,99, szampony Timotei Jericho Rose różne rodzaje 400ml za 9,89, ogromne (650ml) szampony i odżywki Revlon - 10,99, żele Palmolive 5,99, półlitrowe balsamy Eveline - 10,99
najbardziej zaciekawił mnie płyn micelarny Eveline z kwasem hialuronowym do skóry wrażliwej za 4,49 (100ml) - za tę cenę mogę spróbować
O, zapowiada się ciekawie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 14:50   #2471
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Karolina: a może jeżyna?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-22, 15:25   #2472
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja w Naturze skusiłam się dziś na Opera Ballerina Nie kupiłam Mademoiselle, więc to taki zastępnik Najgorzej, że podobają mi się jeszcze ze 2 kolory
Oglądałam swatche i jest śliczny! Zazdroszczę i chyba też go chcę. Moim zdaniem ze swatchy ładniejszy niż Mademoiselle.


Chyba tam jednak zajrzę, dobrze że to już w październiku będzie, ale kupię na zapas masełko do stóp (jest boskie!), szampon Alterra z kofeiną i to masło Alterra. Chyba że się jednak powstrzymam ale ciężko będzie.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja czekam na kołdrę z Allegro (lada dzień będziemy mieć łóżko większe od naszej wersalki, więc trzeba było kupić nową + komplet pościeli - uzbierało mi się już 4). Świetnie się sprawdza podwójna - cieńsza i grubsza spięte razem, można więc na 3 sposoby używać. Obecna była kupiona w Jysku, ale niestety nie było rozmiaru 200x220.
No ja trochę dowaliłam z kołdrą z Ikei, ona ma wymiar 200x200, byłam przekonana że to standard, a potem się dowiedziałam że standard to właśnie 200x220. Tym sposobem mimo że jestem super zadowolona z kołdry to już niekoniecznie z tego że jestem skazana na ikeową pościel.

Ale dzisiaj się w końcu wyspałam porządnie, mimo narzekań TŻa przed snem że za gorąco i bez sensu.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Patrzyłaś przed kasami?
Wczoraj nie, ale dzisiaj byłam znowu i znalazłam upchnięte w kącie. Nie pisałaś w ogóle że to to większe opakowanie.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
przeglądam właśnie gazetkę urodową Biedronki, będą np. lakiery Eveline Colour Instant za 4,99, szampony Timotei Jericho Rose różne rodzaje 400ml za 9,89, ogromne (650ml) szampony i odżywki Revlon - 10,99, żele Palmolive 5,99, półlitrowe balsamy Eveline - 10,99
najbardziej zaciekawił mnie płyn micelarny Eveline z kwasem hialuronowym do skóry wrażliwej za 4,49 (100ml) - za tę cenę mogę spróbować
To widziałam mnie zaciekawił Revlon, ale oczywiście znowu taka barbarzyńska pojemność. Nie mam nerwów do zużywania tego potem.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 17:48   #2473
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ice: Też mnie kusi to masełko do stóp. Jak się spisuje?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2012-09-22 o 17:51
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 21:13   #2474
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja w Naturze skusiłam się dziś na Opera Ballerina Nie kupiłam Mademoiselle, więc to taki zastępnik Najgorzej, że podobają mi się jeszcze ze 2 kolory
On jest prześliczny, świetny zakup Też się na niego czaję

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dobrze, że piszesz! Znając moje uwielbienie do testowania miceli to właśnie micel bym kupiła. Mi się bardzo podobają opakowania i dość niecodzienne warzywa czy owoce jak na kosmetyki, typu dynia
Kremu na pewno nie kupię żadnego,bo kremy u mnie bardzo wolno schodzą a mam jeszcze zapasy spore. Może coś do ciała wezmę np.balsam
Opakowania są super, lubię taką prostotę z akcentem, a tu takie ładne owocki Ale micel naprawdę jest bardzo kiepski.
Balsamów nie testowałam, ale miałam okazję przetestować wszystkie masła z linii Nature Spa - pięknie pachną, może właściwości mają dobre, ale też się strasznie mażą po skórze, ja tego bardzo nie lubię. Sądzę, że w linii Eco będzie podobnie.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja nie mam takiej kategorii chyba, w której gdyby się coś skończyło to nie miałabym czego wyjąć z zapasów (no może poza kremem do rąk i kremem z kwasami jeśli akurat Eff K. miałby się skończyć, ale nie przewiduję tego), więc ustalam sobie na październik następujący limit: jedna zachcianka, jedna wyjątkowa okazja (promocja) , eliksir Synesis jeśli dotrę do ich butiku, bo pod oczy nie mam żadnego kremu i ewentualnie podkład
Mnie na pewno skończy się micel i to będę musiała uzupełnić. Chcę też kupić krem z Pharmaceris. Chciałam maseczkę oczyszczającą Uriage i łagodzącą Sensitię, ale wstrzymam się - muszę zużyć te maseczki, które mam, w tym mnóstwo saszetek.

U mnie limit wygląda więc tak:
- micele, w tym na zapas
- krem Pharmaceris
- max. dwa lakiery do paznokci (chyba, ze będziemy robić wspólne zamówienie na Esiaki)
oraz zainspirowane Twoją listą:
- jeden zakup nieplanowany typu zachciankowego
- jeden zakup wyjątkowo promocyjny

I ew. uzupełnienie braków, jeżeli jakieś się pojawią (możliwe, że tonik i lakier do włosów).

Nic poza tym kupować nie zamierzam!


Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w kinie na "Jesteś Bogiem". Nigdy nie byłam miłośniczką hh, więc nie wiem jak ocenią film fani Paktofoniki, ale muszę przyznać, że jest fajnie zrobiony i warto zobaczyć
Też mam ochotę obejrzeć ten film, mimo, że też nigdy nie byłam fanką Paktofoniki i wielbicelką polskiego hh.


A mnie nic, zupełnie nic nie kusi!
Kupię tylko mydło w płynie Isana, bo nam się kończy, a bardzo je lubię.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Będą niedługo Chyba coś z wanilią, o ile dobrze kojarzę.
Z wanilią Byłoby fajnie!

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ale ja chcę! bardzo! tylko trans nie chce zrobić promocji na lakiery
No właśnie, też tam zaglądam i nic, ale jestem cierpliwa.

Trochę już na to późno, ale mam nadzieję, że dobrze się bawisz!

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
najbardziej zaciekawił mnie płyn micelarny Eveline z kwasem hialuronowym do skóry wrażliwej za 4,49 (100ml) - za tę cenę mogę spróbować
Też mogłabym go spróbować za taką mikro cenę

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Chyba tam jednak zajrzę, dobrze że to już w październiku będzie, ale kupię na zapas masełko do stóp (jest boskie!), szampon Alterra z kofeiną i to masło Alterra. Chyba że się jednak powstrzymam ale ciężko będzie.
A możesz coś więcej napisać o tym masełku? Jak pachnie?
Mam jeszcze kremy do stóp, na razie na pewno nie będę kupować, ale warto wiedzieć na przyszłość

Nina, gdzieś zgubiłam tą część cytatu, ale też uwielbiam lakiery, które do tego stopnia mnie zachwycają. Od razu wiem, ze to jest to i że będę używała często.
Przyznam, że w tej chwili nie mam ochoty na żadne inne poza Essie i L'Orealem, najbardziej mi odpowiadają.

Gdyby nie Wy, to w ogóle bym na Essie nie zwracała uwagi. Dziękuję

A, i przetestowałam dziś nowy róż Guerlain w odcieniu 02 i zmieniłam zdanie co do niego. Podoba mi się ten róż. Jest wręcz cudny! Wygląda bardzo naturalnie, tak pięknie odświeża cerę, dodaje jej takiego wewnętrznego blasku... Nie wiem, nawet, jak to ująć, ale efekt jest przepiękny. Świetnie się nakłada i jest super trwały. Tylko cena mnie zniechęca.

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2012-09-22 o 21:15
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 15:10   #2475
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice: Też mnie kusi to masełko do stóp. Jak się spisuje?
Bardzo je lubię - jest bardzo tłuste i bardzo treściwe, świetnie nawilża, zmiękcza i odżywia. Ja sobie nakładam grubą warstwę na noc, bo inaczej niż na noc to ono się raczej nie nadaje. No i przez to że jest z miętą to daje też taki efekt odświeżenia.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
U mnie limit wygląda więc tak:
- micele, w tym na zapas
- krem Pharmaceris
- max. dwa lakiery do paznokci (chyba, ze będziemy robić wspólne zamówienie na Esiaki)
oraz zainspirowane Twoją listą:
- jeden zakup nieplanowany typu zachciankowego
- jeden zakup wyjątkowo promocyjny

I ew. uzupełnienie braków, jeżeli jakieś się pojawią (możliwe, że tonik i lakier do włosów).

Nic poza tym kupować nie zamierzam!
Zapomniałaś o ewentualnym łupie niemieckim (lub czeskim od em), ja się zabieram dzisiaj wieczorem do kolejnej tury negocjacji z TŻem. Ale mamy problem bo nie możemy naszym samochodem wjechać do miasta i nie mamy gdzie go za bardzo zostawić, a inne środki transportu nam się niespecjalnie kalkulują.

Też muszę sobie taką listę przemyśleć i spisać! Żebym nie poszalała totalnie.


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A możesz coś więcej napisać o tym masełku? Jak pachnie?
Mam jeszcze kremy do stóp, na razie na pewno nie będę kupować, ale warto wiedzieć na przyszłość
Pachnie niespecjalnie trochę jak pasta do zębów mięta+cytryna, trochę lekarstwowo. Ale w przypadku kremu do stóp to mi to nie przeszkadza, tym bardziej że fajnie działa (patrz wyżej ).


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A, i przetestowałam dziś nowy róż Guerlain w odcieniu 02 i zmieniłam zdanie co do niego. Podoba mi się ten róż. Jest wręcz cudny! Wygląda bardzo naturalnie, tak pięknie odświeża cerę, dodaje jej takiego wewnętrznego blasku... Nie wiem, nawet, jak to ująć, ale efekt jest przepiękny. Świetnie się nakłada i jest super trwały. Tylko cena mnie zniechęca.
Jednak? Muszę je kiedyś podejść pooglądać. U mnie ostatnio rządzi Coralista, jest super.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 19:44   #2476
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ice: dzięki, pewnie się skuszę. Kremów do stóp i tak używam tylko na noc (balsamów do ciała też), więc problemu nie ma
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 21:29   #2477
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice: dzięki, pewnie się skuszę. Kremów do stóp i tak używam tylko na noc (balsamów do ciała też), więc problemu nie ma
No ja właśnie też tylko na noc, dlatego bardzo lubię treściwe kremy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 06:32   #2478
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bardzo je lubię - jest bardzo tłuste i bardzo treściwe, świetnie nawilża, zmiękcza i odżywia. Ja sobie nakładam grubą warstwę na noc, bo inaczej niż na noc to ono się raczej nie nadaje. No i przez to że jest z miętą to daje też taki efekt odświeżenia.
A chłodzi, czy nie daje takiego efektu?
Ja często używam maseł do ciała również do stóp, ale takie treściwe zimą mogłoby być fajne, pod warunkiem, że to odświeżenie nie jest zbyt intensywne.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zapomniałaś o ewentualnym łupie niemieckim (lub czeskim od em), ja się zabieram dzisiaj wieczorem do kolejnej tury negocjacji z TŻem. Ale mamy problem bo nie możemy naszym samochodem wjechać do miasta i nie mamy gdzie go za bardzo zostawić, a inne środki transportu nam się niespecjalnie kalkulują.
Racja Łup oczywiście dopisuję do listy.
Dowiedziałam się, że moja mama za 2 tygodnie jedzie do Niemiec, ale tylko na 2 dni i możliwe, że nawet nie będzie miała czasu wstąpić do dm. Także raczej i tak będę się uśmiechała do którejś z Was

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Też muszę sobie taką listę przemyśleć i spisać! Żebym nie poszalała totalnie.
Koniecznie, dla mnie taka lista to dobra sprawa

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jednak? Muszę je kiedyś podejść pooglądać. U mnie ostatnio rządzi Coralista, jest super.
Sama się zdziwiłam. Ale może mi przejdzie. Blush G kochałam po pierwszych testach, a potem kupiłam i po kilku użyciach uznałam, że jest nie dla mnie i powędrował na All.

Ja z Benefitu chciałabym Sugarbomb, Coralistę, Bella Bambę i Harvanę Oczywiście wszystko po kolei.


W weekend miałam kolejne kilka zużyć, jestem z siebie bardzo dumna!
I wciąż zachwycam się moim najnowszym lakierem z Essie i zastanawiam nad tym, jaki w październiku dołączy do kolekcji.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 09:32   #2479
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Jak kupisz balsam to daj proszę znać czy jest bardzo treściwy, bo zaciekawił mnie, ale mam jeszcze 3 masła i balsam chciałabym jednak niezbyt treściwy.
jasne
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Bawcie się dobrze
Też po ostatnim weselu doceniłam pokój hotelowy w tym samym miejscu

Mnie jako niestrudzoną testerkę miceli wszelakich też zaciekawił
Nie wiem tylko czy będę miała po drodze do jakiejś Biedronki
uff, wybawiliśmy się jak nigdy wszystko poszło rewelacyjnie szkoda, że teraz szybko się nie powtórzy (choć nasi znajomi obstawiają nasz ślub, ale to sobie poczekają )
wczoraj nie miałam siły ani chęci, ale zaraz czeka mnie najgorsze - rozczesanie włosów
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Chyba tam jednak zajrzę, dobrze że to już w październiku będzie, ale kupię na zapas masełko do stóp (jest boskie!), szampon Alterra z kofeiną i to masło Alterra. Chyba że się jednak powstrzymam ale ciężko będzie.

To widziałam mnie zaciekawił Revlon, ale oczywiście znowu taka barbarzyńska pojemność. Nie mam nerwów do zużywania tego potem.
kurczę, oglądałam już kilka razy te skany i za każdym nie widzę tego masełka

ja go na pewno nie kupię, dla mnie to kosmiczna pojemność
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
No właśnie, też tam zaglądam i nic, ale jestem cierpliwa.
moja cierpliwość się wypala powoli
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W weekend miałam kolejne kilka zużyć, jestem z siebie bardzo dumna!

I wciąż zachwycam się moim najnowszym lakierem z Essie i zastanawiam nad tym, jaki w październiku dołączy do kolekcji.
gratuluję!

mi T&B spłatał figla, wcześniej za każdym razem był taki piaskowy, beżowy, a w sobotę wyszedł bardziej morelowy z kapką różu

muszę pochwalić bazy Smashbox, i pod podkład i pod cienie, zawsze narzekałam jak dostawałam do zakupów próbki, a teraz się przydały cienie zaczęły się lekko rolować dopiero po kilkunastu godzinach (a nie minutach, jak to bywa bez niczego ), do tego łatwiej się rozprowadzały i kolor był jakby intensywniejszy
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 09:49   #2480
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
uff, wybawiliśmy się jak nigdy wszystko poszło rewelacyjnie szkoda, że teraz szybko się nie powtórzy (choć nasi znajomi obstawiają nasz ślub, ale to sobie poczekają )
To super, że dobrze się bawiliście

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
muszę pochwalić bazy Smashbox, i pod podkład i pod cienie, zawsze narzekałam jak dostawałam do zakupów próbki, a teraz się przydały cienie zaczęły się lekko rolować dopiero po kilkunastu godzinach (a nie minutach, jak to bywa bez niczego ), do tego łatwiej się rozprowadzały i kolor był jakby intensywniejszy
Jeżeli już mi się zdarza użyć bazy pod cienie, czyli jakieś dwa razy w roku , to też preferuję Smashboxa

madziarra, przypomniało mi się, że miałam zapytać. Jak Ci się spisują te bazy i która bardziej Ci się podoba, Artdeco czy Smashbox?
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 10:27   #2481
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Nina, fajnie że się zabawa udała
BTW. Ja dziś jechałam z Krakowa przez wioski i tak patrzę, co drugi dom przyozdobiony kokardami, balonami. Myślę sobie: co tu tyle wesel było czy co? Dopiero po chwili się zorientowałam, że to dekoracja z okazji jakiegoś świętego obrazu w parafii

Byłam w PUP i chyba pierwszy raz wyszłam stamtąd nawet zadowolona Pani doradca zawodowy zapisala mnie jako chętną na kurs z ECDL. Pamiętam, że kiedyś chciałam go zrobić, ale to też trochę kosztuje. A jeśli się dostanę do tej grupki, która będzie miała teraz szkolenie to będę mieć za darmo i jeszcze dostanę jakiś skromny dodatek pieniężny. Także trzymajcie kciuki

Byłam też w Rossmannie (tzn. chciałam iśc do Natury, ale ta w Solvayu ma remont i zamknięta), kupiłam farbę do włosów (obym trafiła z odcieniem, bo mojego Mroźnego Mochaccino nie było ), balsam Neutrogena z maliną i świeczkę zapachową z figą i jeżyną Air Wick. Jak ona pachnie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 11:29   #2482
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Te nowe jesienne zapachy Air Wick i Brise są świetne.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 14:32   #2483
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ale dzisiaj fajnie ciepło co za odmiana po zimnym weekendzie. Co oczywiście wróży że będę niedługo pociągająca.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A chłodzi, czy nie daje takiego efektu?
Ja często używam maseł do ciała również do stóp, ale takie treściwe zimą mogłoby być fajne, pod warunkiem, że to odświeżenie nie jest zbyt intensywne.
Nie chłodzi, ale tak odświeża, nie wiem jak to opisać. Ja nie lubię chłodzących kosmetyków, a to odświeżenie mi nic a nic nie przeszkadza.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Racja Łup oczywiście dopisuję do listy.
Dowiedziałam się, że moja mama za 2 tygodnie jedzie do Niemiec, ale tylko na 2 dni i możliwe, że nawet nie będzie miała czasu wstąpić do dm. Także raczej i tak będę się uśmiechała do którejś z Was
Ja wczoraj usłyszałam kategoryczne nie. Skończy się że sama pojadę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Koniecznie, dla mnie taka lista to dobra sprawa
Byle nie zrobiła się za długa. Muszę sobie to dobrze przemyśleć.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
kurczę, oglądałam już kilka razy te skany i za każdym nie widzę tego masełka
Jest, jest - na tej stronie z produktami do stóp, z limonką na wieczku narysowaną.


Jestem dzisiaj kompletnie beznadziejna, wzięłam sobie wolne dziś i jutro żeby jeszcze trochę poogarniać, ale powoli wpadam w panikę. Poszłam więc po zakupy, odebrać awizo i oddać buty do szewca. Udało się tylko to ostatnie. Zapomniałam dokumentu ze sobą, więc awiza nie odebrałam, a z zakupów przywlokłam torbę rzeczy których nie miałam kupować, chociaż miałam listę zakupów. Koniec końców z listy kupiłam tylko chleb a resztę nie wiadomo po co. Powinnam mieć zakaz wychodzenia z domu. W sumie dobrze że nie przechodziłam koło Rossmanna.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 15:12   #2484
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Te nowe jesienne zapachy Air Wick i Brise są świetne.


ice ja już jestem pociągająca. Wczoraj niby było w słońcu ciepło, więc posiedziałam trochę a potem mnie ten lodowaty wiatr owiał i już pół nocy zatoki mi dokuczały
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 18:33   #2485
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Spotkałyście się gdzieś z wersją kremu Physiogel o pojemności 100ml? Myślałam, że jest 75ml, a na Allegro jakaś apteka sprzedaje 100ml (nie ma inf. czy to próbki)


EDYCJA: doczytałam. Ten 100ml to intensywnie nawilżający, napisy na tubce są inne niż hipoalergicznego 75ml, który chcę kupić.

EDYCJA2: już się pogubiłam Na stronie Physiogel znalazłam tylko krem opisany jako krem nawilżający, a tubka taka jak tego hipoalergicznego
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2012-09-24 o 18:39
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 19:19   #2486
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jeżeli już mi się zdarza użyć bazy pod cienie, czyli jakieś dwa razy w roku , to też preferuję Smashboxa
dobrze wiedzieć
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Nina, fajnie że się zabawa udała
BTW. Ja dziś jechałam z Krakowa przez wioski i tak patrzę, co drugi dom przyozdobiony kokardami, balonami. Myślę sobie: co tu tyle wesel było czy co? Dopiero po chwili się zorientowałam, że to dekoracja z okazji jakiegoś świętego obrazu w parafii
chyba aż takiego wysypu małżeństw nie ma
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
[COLOR="Teal"]
Byłam w PUP i chyba pierwszy raz wyszłam stamtąd nawet zadowolona Pani doradca zawodowy zapisala mnie jako chętną na kurs z ECDL. Pamiętam, że kiedyś chciałam go zrobić, ale to też trochę kosztuje. A jeśli się dostanę do tej grupki, która będzie miała teraz szkolenie to będę mieć za darmo i jeszcze dostanę jakiś skromny dodatek pieniężny. Także trzymajcie kciuki
trzymam mocno
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jest, jest - na tej stronie z produktami do stóp, z limonką na wieczku narysowaną.
aa, już jest
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Spotkałyście się gdzieś z wersją kremu Physiogel o pojemności 100ml? Myślałam, że jest 75ml, a na Allegro jakaś apteka sprzedaje 100ml (nie ma inf. czy to próbki)


EDYCJA: doczytałam. Ten 100ml to intensywnie nawilżający, napisy na tubce są inne niż hipoalergicznego 75ml, który chcę kupić.

EDYCJA2: już się pogubiłam Na stronie Physiogel znalazłam tylko krem opisany jako krem nawilżający, a tubka taka jak tego hipoalergicznego
ten, który ja wygrałam na wizażu to 100ml intensywnie nawilżający, też jest hypoalergiczny myślę, że producent trochę zmienił opis tego samego składu i zostawiając dawną szatę graficzną
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 19:41   #2487
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Organzza: czyli ten z aukcji 100ml może być starszy?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 19:54   #2488
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Byłam w PUP i chyba pierwszy raz wyszłam stamtąd nawet zadowolona Pani doradca zawodowy zapisala mnie jako chętną na kurs z ECDL. Pamiętam, że kiedyś chciałam go zrobić, ale to też trochę kosztuje. A jeśli się dostanę do tej grupki, która będzie miała teraz szkolenie to będę mieć za darmo i jeszcze dostanę jakiś skromny dodatek pieniężny. Także trzymajcie kciuki
Trzymam mocno!

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Byłam też w Rossmannie (tzn. chciałam iśc do Natury, ale ta w Solvayu ma remont i zamknięta), kupiłam farbę do włosów (obym trafiła z odcieniem, bo mojego Mroźnego Mochaccino nie było ), balsam Neutrogena z maliną i świeczkę zapachową z figą i jeżyną Air Wick. Jak ona pachnie
Daj znać, jak jak się spisuje Neutrogena, jak już przetestujesz
Bardzo apetycznie brzmi ta świeczka!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale dzisiaj fajnie ciepło co za odmiana po zimnym weekendzie. Co oczywiście wróży że będę niedługo pociągająca.
U mnie też popołudniu zrobiło się ciepło, ale jak wychodziłam ok. 6:30 do pracy to było zimno - wracałam ze sweterkiem w torbie i trenczem w ręku

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie chłodzi, ale tak odświeża, nie wiem jak to opisać. Ja nie lubię chłodzących kosmetyków, a to odświeżenie mi nic a nic nie przeszkadza.
Ok, dzięki

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja wczoraj usłyszałam kategoryczne nie. Skończy się że sama pojadę.
Przykro mi Nie ze względu na moją chęć zdobyczy zza zachodniej granicy, tylko na pewno fajnie byłoby Ci się oderwać na trochę od codzienności chociaż na kilka dni, po takim intensywnym okresie...

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Byle nie zrobiła się za długa. Muszę sobie to dobrze przemyśleć.
Jak przemyślisz, to napisz koniecznie - ja do 1 października może jeszcze uaktualnię moją

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jestem dzisiaj kompletnie beznadziejna, wzięłam sobie wolne dziś i jutro żeby jeszcze trochę poogarniać, ale powoli wpadam w panikę. Poszłam więc po zakupy, odebrać awizo i oddać buty do szewca. Udało się tylko to ostatnie. Zapomniałam dokumentu ze sobą, więc awiza nie odebrałam, a z zakupów przywlokłam torbę rzeczy których nie miałam kupować, chociaż miałam listę zakupów. Koniec końców z listy kupiłam tylko chleb a resztę nie wiadomo po co. Powinnam mieć zakaz wychodzenia z domu. W sumie dobrze że nie przechodziłam koło Rossmanna.
Tak to bywa w stresie, nie przejmuj się Ja też w takim nastroju nie powinnam chodzić po sklepach, zazwyczaj kończy się to właśnie zbędnymi wydatkami

Przetestowałam wczoraj Lipidię, po maseczce oczyszczającej Sebio Tołpy i jestem zachwycona. Cudownie koi, nawilża, zmiękcza i tak ślicznie pachnie! Kojarzy mi się z jednym z moich ulubionych maseł z TBS

A peeling do ciała z Daxa faktycznie niezbyt specjalny.

Na odmianę po wyrazistym Thigh High pomalowałam paznokcie Macaroon Noisette - śliczny on jest, mnie dwie może odrobinę grubsze niż zazwyczaj warstwy zupełnie wystarczają do osiągnięcia całkowitego krycia.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 20:16   #2489
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Organzza: czyli ten z aukcji 100ml może być starszy?
wydaje mi się, że nowszy ja swoje egzemplarze dostałam w wakacje, wątpię, żeby do konkursu dali stare tubki
tak wygląda 100ml:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg phy.jpg (48,4 KB, 11 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 20:33   #2490
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że nowszy ja swoje egzemplarze dostałam w wakacje, wątpię, żeby do konkursu dali stare tubki
tak wygląda 100ml:
Hmmm więc ta aukcja z 100ml wydaje się być ciekawa
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.