Wakacyjne Mamy 2012 - część II - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-11, 11:44   #4951
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
to pogon ich tam zadzwon albo cos mi dosyc szybko przyznali
W przyszłym tygodniu zadzwonie. Czytałam gdzieś ze 3 miesiące można czekać ... Na decyzje o chtc tez czekam i nic
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 11:47   #4952
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez KarolinaPW Pokaż wiadomość
Fajny jest widziałam go na żywo w Saturnie.
Le Creuset też są fantastyczne, ale tam to ju w ogóle cena powala

Mój zjada 170ml, po uprzednim opróżnieniu piersi
Rzeczywiście fantastyczne.
Moja zjada 120!
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 11:49   #4953
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
W przyszłym tygodniu zadzwonie. Czytałam gdzieś ze 3 miesiące można czekać ... Na decyzje o chtc tez czekam i nic
Przy pierwszym dziecku też długo czekaliśmy na decyzję, ale potem zwrócili kasę.
Pocieszę Cię, że przy drugim dziecku decyzja przyszła po 1,5 tygodnia
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 11:53   #4954
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Przy pierwszym dziecku też długo czekaliśmy na decyzję, ale potem zwrócili kasę.
Pocieszę Cię, że przy drugim dziecku decyzja przyszła po 1,5 tygodnia
Hehe, ale pocieszenie
Drugie dziecko planujemy ale jeszcze nie teraz
Więc nie pozostaje mi nic innego jak czekac
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:00   #4955
anna99302
Zadomowienie
 
Avatar anna99302
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 897
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Uff po trzech probach odlozenia do wozeczka udalo mi się! mam wolne rece do pisania

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
mam to samo, od dłuższego czasu
i nie liczę że mi przejdzie

tym bardziej, ze jak będę chciała wyjść gdzieś tylko z TZtem to M. będzie musiała zostać chyba z opiekunką, bo nikt dosłownie nikt nam nie pomaga w żadnym stopniu.... i pomagać nie będzie.
nam pomaga tylko moja mama. a ona jest pracujaca i gora dwa d ni w tyg moze zostac z małym....
a opiekunce chyba nie byłabym w stanie zaufac
Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
Hej witamy sie po przespanej całej nocy
mała spała od 20 do 6.30 rano sie najadła pogadała i spi dalej

KONCZYMY DZIS 3 MIESIACE

jestem najszcześliwszą mamą na świecie! tak kocham te moje dziecie ze masakra
Super
Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
dZiewczyny

gdzie kupujecie i za ile hipp bio 800 gram bo chcę zmienić z hipp comfort na bio combiotic. W carrefour mleko 1 jest za 41 zł , a kiedyś chyba Olcia pisała , że za 35 zł gdzieś kupuję , ale gdzie ???
ja pierdzielę jakie to mleko ejst drogie!
A swoją drogą Hipp ma inna tabelę dawek niż bebilon?tam było 6 x po 130m;! dziewczyny jak wy karmicie? rzeczywiscie 5x po 170ml tak jak ma hipp? tak jak jest na opakowaniu>\?
Cytat:
Napisane przez branzoletka Pokaż wiadomość
Dziewczyny po cc powiedzcie mi czy masz uczucie pod palcami jakby ta blizna miejscami była grubsza? i jak długą macie bliznę, bo mi się wydaje taka długa (15cm.)

Oki czytam dalej, bo wczorajszego dnia nie udało mi się skończyć.
tak, lekarz mowil ze do 6 miesiecy po porodzie może się goic. ja mam ok 10cm.
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
hej
Póki co się tylko melduję po wizycie u neurologa dziecięcego, nadrobię później.
Asymetria napięcia mięśniowego poszła sobie w siną dal Ale żeby nie było tak różowo, to pani doktor się nie podoba, że Luśka jest odrobinę za bardzo spięta - jeszcze za bardzo zaciska piąstki i leżąc na brzuszku też się bardzo spina. Ale powiedziała, że to na tym etapie nic poważnego i właściwie ona nam by dała już spokój gdyby nie ta asymetria wcześniejsza. Do poradni rehabilitacyjnej poleciła nam pójść tak na wszelki wypadek, ale zaznaczyła, że najpewniej to albo nam powiedzą, że nie mamy po co tam się zjawiać albo tylko zalecą ćwiczenia na te piąstki. Więc ogólnie jest ok. Kontrola za miesiąc

A żeby nie było tak różowo, to mnie łapie jakieś przeziębienie, a tu jeszcze jutro nas czeka wizyta w poradni wad i zaburzeń :/
no to super wieści! ale wy sie nalatacie po lekarzach! ale lepiej dmuchac na zimne
Cytat:
Napisane przez depoison Pokaż wiadomość
:

Muszę znów pochwalić córcię (rzadko mi się zdarza ) - nie dość, że w ostatnich dniach jest niesamowicie spokojna i całe kwadranse zajmuje się sobą, to jeszcze wczoraj zaskoczyła mnie chwytaniem, typowym dla dziecka o dobre 1,5 miesiąca starszego . Zosia nigdy nie była zainteresowana poklepywaniem wiszących zabawek, uderzaniem w nie - trudno, myślałam, nie śpieszy nam się. A wczoraj co? siedziała w leżaczku, w okolicach jej kolan leżał smoczek. Spoglądam spod oka i widzę, że w wielkim skupieniu się temu smoczkowi przygląda, precyzyjnie wyciąga rączkę, jeszcze bardziej precyzyjnie ujmuje go w dłoń - i próbuje wsadzić do buzi (złą stroną, ale ok )!
ekstra!!!
Cytat:
Napisane przez Opalia Pokaż wiadomość

U nas noc niezła, ale Mania obudziła sie o 5 ze strasznym płaczem - jak nigdy nie wiem co jej sie stało ale płakała potwornie gdzies za 10 minut, potem na szczęście udało mi sie ja uspokoić, zjadla cyca i poszła spać ze mną juz w łóżku i spalysmy do 9 .
Teraz kupiłam jej taka zabawkę http://www.fabrykawafelkow.pl/dla-dz...krowka.jpg?v=1 , a malutka śpi mi na kolanach
pewnie jej się cos przyśniło , że zabierasz jej cyca
Cytat:
Napisane przez KarolinaPW Pokaż wiadomość
Mój zjada 170ml, po uprzednim opróżnieniu piersi
WOW!!!!!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez branzoletka Pokaż wiadomość

Jak ja wam tego kp zazdroszczę Nikt by się nie czepiał ile i kiedy mam niuńkowi dawać jeść Mój tż mnie nie wspiera wręcz przeciwnie cały czas mnie krytykuje za byle pierdołe. Stracił robotę(ciągnie L4) siedzi w domu, kasy brak i mu wali na dekiel z tego wszystkiego. Praktycznie jesteśmy w ciągłej wojnie, bo co się w miare polepszy atmosfera to znowu ją speirdoli głupimi tekstami. To mu w końcu powiedziałam co myślę Patrykowi, że ma ojca kretyna .... Jakieś mięso poleciało w moją stronę ale go nie słuchałam żeby się nie stresować, bo małego do kąpieli niosłam.
Mam niesłychanego pecha w doborze partnerów życiowych i tylko szkoda, że takiego ojca wybrałam dla mojego syna

Wspolczuje bardzo
pamietam jak w ciąży o nim pisałaś...i nic nie jest lepiej?
Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
a tak w ogole moja kuzynka ma 2 dzieci. Pierwsze ma juz 6 lat i karmiła je tyle ile ja Rozalke czyli 2,5 miesiaca. I po pol roku zaczela jej chorowac i tak zostało. A druga ma 2 latka jeszcze cyca doi(wczoraj stała i doiła) a jest tak zachartowana ze wcale nie choruje. I sie zaczełam martwic, Myslicie ze to prawda?

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------



oj tam oj tam. ja bylam karmiona sztucznym i chorowalam jako dziecko, a moja siostra tez tylko na sztucznym i do 6 roku zycia nie zlapala zadnej powaznej infekcji nawet!!!!!!!!!

swoja droga ja czytalam ostatnio ze dzieci karmione piersia lepiej sobie radza w szkole ;hahaha:

Edytowane przez anna99302
Czas edycji: 2012-10-11 o 12:02
anna99302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:00   #4956
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Hehe, ale pocieszenie
Drugie dziecko planujemy ale jeszcze nie teraz
Więc nie pozostaje mi nic innego jak czekac
Papiery przy Dorotce składaliśmy w połowie czerwca, potem przyszły jeszcze jedne papiery do wypełnienia. A kasę dostaliśmy jakoś w listopadzie chyba.
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:04   #4957
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Papiery przy Dorotce składaliśmy w połowie czerwca, potem przyszły jeszcze jedne papiery do wypełnienia. A kasę dostaliśmy jakoś w listopadzie chyba.
To rzeczywiście długo czekaliscie. Jeszcze jakiś czas temu wydawało mi się, ze da się to szybko załatwić, teraz już tak nie myśle
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 12:06   #4958
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
To rzeczywiście długo czekaliscie. Jeszcze jakiś czas temu wydawało mi się, ze da się to szybko załatwić, teraz już tak nie myśle
Najważniejsze, że zawsze to przyznają i że zwracają kasę za te miesiące kiedy czeka się na decyzję
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:07   #4959
anna99302
Zadomowienie
 
Avatar anna99302
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 897
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

A swoja droga wczoraj bylismy z małym na lunchu biznesowym z kuzynem mojego męża...taaa lunch biznesowy z dzieckiem- nie musze mowic, że spóźnili się do pracy w każdym razie mały pól obiadu płakał a drugie pół spał. zeżarł 120 ml z butli i potem...musialam iśc z nim do toalety żeby go dokarmić...wiecie co? ja tam nie zgadzam się, że kp jest łatwiejsze....przy karmieniu mm nie muszę chować się po kiblach!!!!!!!
anna99302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:11   #4960
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Dzisiaj mam dzień bez małża Najpierw w pracy a potem jedzie na mecz. Na obiad miała być ryba, ale ponieważ go nie ma to ja wcinam pierogi ze szpinakiem (ostatnio były dużo lepsze - teraz mam z innego baru i są mało szpinakowe).

Byłam z Amelką u pediatry na kontroli - dalej nie mamy szczepień bo ciągle jest zakatarzona. Może do przyszłego czwartku jej przejdzie to wtedy będzie szczepiona.
No i waży 6400
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:11   #4961
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez anna99302 Pokaż wiadomość
A swoja droga wczoraj bylismy z małym na lunchu biznesowym z kuzynem mojego męża...taaa lunch biznesowy z dzieckiem- nie musze mowic, że spóźnili się do pracy w każdym razie mały pól obiadu płakał a drugie pół spał. zeżarł 120 ml z butli i potem...musialam iśc z nim do toalety żeby go dokarmić...wiecie co? ja tam nie zgadzam się, że kp jest łatwiejsze....przy karmieniu mm nie muszę chować się po kiblach!!!!!!!
Jak jestem z małym w kawiarni to nie wychodze do toalety aby go nakarmić. Siadam z boku aby się nie rzucać w oczy, zakrywam się i karmie. Kiedyś miałam opory, teraz już nie. I tak mnie tu nikt nie zna
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 12:11   #4962
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

O i zaczęłam ostatnią stronę do końca tej części
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:14   #4963
anna99302
Zadomowienie
 
Avatar anna99302
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 897
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Jak jestem z małym w kawiarni to nie wychodze do toalety aby go nakarmić. Siadam z boku aby się nie rzucać w oczy, zakrywam się i karmie. Kiedyś miałam opory, teraz już nie. I tak mnie tu nikt nie zna
my zawzse mamy butle...i juz teraz wiem, że muszę brac większą porcję jedzonka. w kazdym razie mam opór żeby karmić piersią w miejscu publicznym. po prostu nie potrafię i już.
anna99302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:14   #4964
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Mandi ładna waga
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:15   #4965
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
no i uwaga- mojej pannie wlasnie przed chwila udalo sie usiasc z polsiadu
Brawa dla tej pani!
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:17   #4966
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Pisałam Wam niedawno, że małż w końcu kupił samochód. Był z nim między innym w serwisie Renault na rozkodowaniu radia i wtedy wyszło, że licznik był cofnięty. Więc zadzwonił do chłopa, który sprzedał mu samochód. Chłop przez 10 minut rzucał ku.wami na ludzi, którzy mu sprzedali samochód i na koniec stwierdził: "to ja panu oddam 500 zł"
Małż nie liczył na żadne gratyfikacje z tego tytułu, chciał tylko podzielić się "radosną" nowiną
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:17   #4967
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Musiałam uciec bo mała się z takim płaczem obudziła, że uspokoić jej nie mogłam - zasnęła na rękach i nie szło jej odłożyć do teraz. Za chwilę i tak będę budzić ją do karmienia.
branzoletka miałam nadzieję, że jednak będzie lepiej u Ciebie.
blue skoro już wiem, że masz matę którą ja chcę kupić to czekam na relacje z użytkowania
Odnośnie kp to faktycznie czasem nie ma gdzie usiąść żeby się nie rzucać w oczy i spokojnie nakarmić. Wczoraj byliśmy w tesco i niestety mimo, że są pomieszczenia z przewijakami to nie ma tam chociażby krzesła, żeby można było nakarmić. Wczoraj karmiłam w aucie (mamy przyciemniane szyby) ale następnym razem jeśli tam wypadnie karmienie pójdę do przymierzalni
Mandi klocuszka już z Amelki
Idę budzić moją....
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:17   #4968
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam dzień bez małża Najpierw w pracy a potem jedzie na mecz. Na obiad miała być ryba, ale ponieważ go nie ma to ja wcinam pierogi ze szpinakiem (ostatnio były dużo lepsze - teraz mam z innego baru i są mało szpinakowe).

Byłam z Amelką u pediatry na kontroli - dalej nie mamy szczepień bo ciągle jest zakatarzona. Może do przyszłego czwartku jej przejdzie to wtedy będzie szczepiona.
No i waży 6400
przebila moja o 200 gram
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:21   #4969
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Pisałam Wam niedawno, że małż w końcu kupił samochód. Był z nim między innym w serwisie Renault na rozkodowaniu radia i wtedy wyszło, że licznik był cofnięty. Więc zadzwonił do chłopa, który sprzedał mu samochód. Chłop przez 10 minut rzucał ku.wami na ludzi, którzy mu sprzedali samochód i na koniec stwierdził: "to ja panu oddam 500 zł"
Małż nie liczył na żadne gratyfikacje z tego tytułu, chciał tylko podzielić się "radosną" nowiną
Dobre i to. swoją droga sprzedawca zachował siębardzo w porządku
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 12:21   #4970
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam dzień bez małża Najpierw w pracy a potem jedzie na mecz. Na obiad miała być ryba, ale ponieważ go nie ma to ja wcinam pierogi ze szpinakiem (ostatnio były dużo lepsze - teraz mam z innego baru i są mało szpinakowe).

Byłam z Amelką u pediatry na kontroli - dalej nie mamy szczepień bo ciągle jest zakatarzona. Może do przyszłego czwartku jej przejdzie to wtedy będzie szczepiona.
No i waży 6400
brawa za wage i za szybkie pognanie kataru

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Brawa dla tej pani!
dziekujemy

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Pisałam Wam niedawno, że małż w końcu kupił samochód. Był z nim między innym w serwisie Renault na rozkodowaniu radia i wtedy wyszło, że licznik był cofnięty. Więc zadzwonił do chłopa, który sprzedał mu samochód. Chłop przez 10 minut rzucał ku.wami na ludzi, którzy mu sprzedali samochód i na koniec stwierdził: "to ja panu oddam 500 zł"
Małż nie liczył na żadne gratyfikacje z tego tytułu, chciał tylko podzielić się "radosną" nowiną
teraz to niestety lepiej z gory zalozyc, ze autko mialo cofniety licznik, bo takich nieoszukanych to ze swieca szukac
dobre i te 500zl zwrotu
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:22   #4971
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez depoison Pokaż wiadomość
Muszę znów pochwalić córcię (rzadko mi się zdarza ) - nie dość, że w ostatnich dniach jest niesamowicie spokojna i całe kwadranse zajmuje się sobą, to jeszcze wczoraj zaskoczyła mnie chwytaniem, typowym dla dziecka o dobre 1,5 miesiąca starszego . Zosia nigdy nie była zainteresowana poklepywaniem wiszących zabawek, uderzaniem w nie - trudno, myślałam, nie śpieszy nam się. A wczoraj co? siedziała w leżaczku, w okolicach jej kolan leżał smoczek. Spoglądam spod oka i widzę, że w wielkim skupieniu się temu smoczkowi przygląda, precyzyjnie wyciąga rączkę, jeszcze bardziej precyzyjnie ujmuje go w dłoń - i próbuje wsadzić do buzi (złą stroną, ale ok )!
Mała mądrala!
Moja przysuwa tylko pieska i kaczkę, ale jak leżą bliżej twarzy.

Edytowane przez Maciejka__
Czas edycji: 2012-10-11 o 14:01
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:22   #4972
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
naprawdę
zresztą, właśnie sobie przypomniałam, że dziecko drugiej koleżanki też karmionej tylko mm skończyło teraz roczek i też nie jest chorowita
:
super

zrobiłam kilka zdjec niuni
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!

Edytowane przez prince_polo
Czas edycji: 2012-10-11 o 12:23
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:24   #4973
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

zapraszam do czesci trzeciej
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=650094
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:27   #4974
Opalia
Raczkowanie
 
Avatar Opalia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 132
GG do Opalia
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Mandragorrka niezły wynik z ta waga
Branzoletka smutne bardzo to co piszesz, mam nadzieje, ze jednak jakoś Wam sie ułoży i tz sie ogarnie
Prince fajowy ten pajacyk, który kupiłas

Ja chciałam Was jeszcze spytać, czy którejś nie przydałaby sie witaminy d+k ? My juz podajemy tylko d a zostało mi ponad pól opakowania d+k ( kapsulki zelowe typu tekst off) chętnie oddam
Opalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:31   #4975
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez nitka_88 Pokaż wiadomość
Hej kochane Wczoraj mieliśmy z tż 4 lata, od kiedy zaczęliśmy być razem.
i następnych najlepiej co najmniej 44 lat wspólnie w miłości i szacunku

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
hej
Póki co się tylko melduję po wizycie u neurologa dziecięcego, nadrobię później.
(...)albo tylko zalecą ćwiczenia na te piąstki. Więc ogólnie jest ok. Kontrola za miesiąc

A żeby nie było tak różowo, to mnie łapie jakieś przeziębienie, a tu jeszcze jutro nas czeka wizyta w poradni wad i zaburzeń :/
To dobre wiadomości a przeziębienia współczuje ja je przeszłam niedawno i lało mi się z nosa, że nawet spokojnie przewinąć a ni nakarmić małego bez smarkania nie mogłam Szybkiego powrotu do zdrówka

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
ja mam chudziutki rozsteop od dziurki po kolczyku do pempka taki malusienki tz mowi ze sama chyba go widze bo on nie widzi, Ale ja wiem jak rozstepy wygladaja i widze go mam jedna pamiatke po córci

no i tak oblesna kreska. Jeszcze mi nie zeszła
Ee tam to masz się dobrze Mi schodzi już tylko brzuszek i blizna się organizuje, żadnych rozstępów i innych brzydot znowu nie mam

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość

Mam dziś urwanie głowy, a dopiero 9... lubię podróżować, wyjeżdżać etc. ale nie cierpię się pakować Bagażnik zapakujemy pod dach, a i tak nie wiem czy wszystko się zmieści... pakowanie nas i dwójki dzieci to naprawdę wyzwanie
To sprawnego i kompletnego pakowania życzę i szerokiej drogi

Cytat:
Napisane przez wvictoria Pokaż wiadomość
ile??? a co wliczasz w tę kwotę?
No niestety tylko mleko, bo puszka 800g starcza na jakieś 4/5 dni Kropel na kolki nie liczę a kasy brak i jak się skończą to zaś pewnie cyrk będzie i zielone kupy

Cytat:
Napisane przez depoison Pokaż wiadomość
Zosia nigdy nie była zainteresowana poklepywaniem wiszących zabawek, uderzaniem w nie - trudno, myślałam, nie śpieszy nam się. A wczoraj co? siedziała w leżaczku, w okolicach jej kolan leżał smoczek. Spoglądam spod oka i widzę, że w wielkim skupieniu się temu smoczkowi przygląda, precyzyjnie wyciąga rączkę, jeszcze bardziej precyzyjnie ujmuje go w dłoń - i próbuje wsadzić do buzi (złą stroną, ale ok )!
Jej jak to słodko musiało wyglądać
Ja się narazie zachwycam początkiem gugania Patryka i czekam na dalsze postępy

Cytat:
Napisane przez Vestis Pokaż wiadomość
Od jutra w Rossmanie Pampersy będą 96 szt za 55 zeta.
0.57gr. za szt. fajna cena - dzięki za info My jedziemy na Dadach ale Pampersy są zdecydowanie lepsze i polujemy właśnie na okazje żeby je kupić bo normalna cena 0.72gr. to za dużo.

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość

no i uwaga- mojej pannie wlasnie przed chwila udalo sie usiasc z polsiadu
Szkoda, że nasze dzieciaczki nie wiedzą jak puchniemy z dumy na widok ich postępów i jak się cieszymy z pierdów i zdrowych kup

Być mamą niemowlaka to naprawdę piękna rzecz nawet jak jesteśmy niewyspane czy znudzone rutyną wystarczy taki uśmiech czy pierwsze m a m a i już zapominamy o bólu

Teściówka wzięła małego na spaceros to mogę odsapnąć trochę i nie mając nic innego do roboty większego poprostu poleniuchuje sobie bezstresowo
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:31   #4976
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
No wiesz co
To ja od rana mam przygotowaną nową część
Proszę mnie godnie zastąpić

To od razu popraw że jesteśmy trzeci raz na odchowalni
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:33   #4977
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
No wiesz co
To ja od rana mam przygotowaną nową część
Proszę mnie godnie zastąpić

To od razu popraw że jesteśmy trzeci raz na odchowalni
o pardon
nie wiem czemu sobie urypalam ze Ty juz pojechalas
moze dlatego ze pisalas ze sie pakujesz...
przepraszam
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:34   #4978
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
Oby to nie kanałowe ja też zaraz będę karmić dziecie i chyba do sklepu pójdziemy bo chce pizzę zrobić ,a poza ciastem do pizzy to nic nie mam
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ponoc dlugo trzyma ciepło, przez wielowarstwowe dnodam znac jakw uzyciu, odkąd jest Jaś mamy za prąd 120zł więcej niż do tej pory więc przerzucamy się z gotowaniem wody na gaz
Koniecznie daj znać jak sprawuje się czajnik.
My niestety w mieszkaniu mamy ogrzewanie elektryczne - jak się tu sprowadziliśmy to takie było (Może kiedyś to zmienimy.) i przez to gotujemy wszystko na gazie, piekarnik też mam gazowy.

Cytat:
Napisane przez branzoletka Pokaż wiadomość
Kawka i śniadanko a do tego wizaż - już 3 dzień się udaje i oby tak dalej
Nas miesięcznie mm kosztuje ok.350zł. to tak na pocieszenie
Wizaż najważniejszy
350 za mm? jejku to strasznie dużo. Pewnie masz jakąś specjalistyczną mieszankę i pewnie przez to, aż tyle wychodzi.

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość

http://allegro.pl/babyono-bobasowy-d...631565510.html nie wiem czy zamawiac ten dziennik czy nie, bo n jest tez z okresu ciazowego....... czli bym muiala nadrabiac
Ciastek a nie miałaś wykorzystać księgi pamiątkowej ze ślubu?

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
hej
Póki co się tylko melduję po wizycie u neurologa dziecięcego, nadrobię później.
Asymetria napięcia mięśniowego poszła sobie w siną dal Ale żeby nie było tak różowo, to pani doktor się nie podoba, że Luśka jest odrobinę za bardzo spięta - jeszcze za bardzo zaciska piąstki i leżąc na brzuszku też się bardzo spina. Ale powiedziała, że to na tym etapie nic poważnego i właściwie ona nam by dała już spokój gdyby nie ta asymetria wcześniejsza. Do poradni rehabilitacyjnej poleciła nam pójść tak na wszelki wypadek, ale zaznaczyła, że najpewniej to albo nam powiedzą, że nie mamy po co tam się zjawiać albo tylko zalecą ćwiczenia na te piąstki. Więc ogólnie jest ok. Kontrola za miesiąc

A żeby nie było tak różowo, to mnie łapie jakieś przeziębienie, a tu jeszcze jutro nas czeka wizyta w poradni wad i zaburzeń :/
Super wieści. Lu ładnie rośnie a co do tego spięcia to zgadzam się z Linką. Niestety nie wszystkie badania u lekarzy są miarodajne ze względu na stres.
Zdrówka dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
To teraz napisz jaki Ty masz przepis na leczo
Sol niedawno go wrzucała, ale Twój podoba mi się bardziej (bo ja robię tak samo )

Cytat:
Napisane przez depoison Pokaż wiadomość
ja mam jeden, bardzo go chciałam - i wciąż nieuzupełniony! Co prawda, rubryki typu "moja waga po urodzeniu", "mój kolor oczu" czy "jak poznali się moi rodzice" wypełniłam, ale tam jest mnóstwo miejsca na zdjęcia... każde innego formatu. Np. "moi dziadkowie" - miejsce wielkości zdjęcia legitymacyjnego, "moi rodzice" - już dwa razy większe, "ja" - jakieś 2,5 raza większe. Nie mówiąc o "moje pierwsze zabawki" - jedno wielkości znaczka, drugie pudełka zapałek, trzecie pudełka papierosów itd. I teraz weź nad tym usiądź i dopasuj w jakimś programie graficznym - niby żaden problem, ale zawsze jest coś pilniejszego (np. wizaż ) do zrobienia

Muszę znów pochwalić córcię (rzadko mi się zdarza ) - nie dość, że w ostatnich dniach jest niesamowicie spokojna i całe kwadranse zajmuje się sobą, to jeszcze wczoraj zaskoczyła mnie chwytaniem, typowym dla dziecka o dobre 1,5 miesiąca starszego . Zosia nigdy nie była zainteresowana poklepywaniem wiszących zabawek, uderzaniem w nie - trudno, myślałam, nie śpieszy nam się. A wczoraj co? siedziała w leżaczku, w okolicach jej kolan leżał smoczek. Spoglądam spod oka i widzę, że w wielkim skupieniu się temu smoczkowi przygląda, precyzyjnie wyciąga rączkę, jeszcze bardziej precyzyjnie ujmuje go w dłoń - i próbuje wsadzić do buzi (złą stroną, ale ok )!
Ad 1. A nie możesz po prostu wkleić większych zdjęć? Wg własnego upodobania. W mojej książeczce też jest miejsce na różnej wielkości zdjęcia, jednak ja wywołam w jednym formacie i będę naklejać tak jak mi pasuje. Do tego nożyczkami można zdjęcie przyciąć w dowolnym kształcie. Więc ja kwadracikami nie będę się przejmować, zakleję je zdjęciami (nawiasem mówiąc zdjęcia mam wybrane, ale jakoś jeszcze nie zebrałam się, do ich zrobienia)

Ad 2. Zdolna bestia

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
no i uwaga- mojej pannie wlasnie przed chwila udalo sie usiasc z polsiadu
No i proszę następna zdolniacha
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:35   #4979
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
o pardon
nie wiem czemu sobie urypalam ze Ty juz pojechalas
moze dlatego ze pisalas ze sie pakujesz...
przepraszam
No coś ty
Tż jeszcze w pracy, może uda mu się wyjść wcześniej. A i tak musimy czekać na kolegę który też dziś pracuje.
Nie wiem o której wyjedziemy... ale najwcześniej o 17...
Jakby ktoś pytał to jeszcze się nie spakowałam Za to wyrobiłam się z ciastem

Edytowane przez hanjah
Czas edycji: 2012-10-11 o 12:36
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:38   #4980
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
No coś ty
Tż jeszcze w pracy, może uda mu się wyjść wcześniej. A i tak musimy czekać na kolegę który też dziś pracuje.
Nie wiem o której wyjedziemy... ale najwcześniej o 17...
Jakby ktoś pytał to jeszcze się nie spakowałam Za to wyrobiłam się z ciastem
wiesz co naprawde mi sie urypalo cos i szybko zakladalam ta czesc jak zobaczylam ze zostalo 7 postow do konca i mysle o cholercia Hania pojechala a ja nie gotowa i raz dwa...
chyba musze sie przespac
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.