Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-14, 21:50   #4921
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
My kapiemy Ige codziennie

mała własnie zasnela, wiec i mamuska idzie spac

a własnie Anesh jak tam Ci idzie prezentacja?


dobranoc dziewczyny
Dobrze. Robię na bieżąco. I co jakiś czas piszę do mamuś, które jeszcze się nie określiły.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 21:56   #4922
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Do jutra kobietki. Dobranoc
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 21:57   #4923
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Mamusie - czy któraś używa Huggiesów? Polecacie czy nie bardzo?
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 22:08   #4924
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Dobrze. Robię na bieżąco. I co jakiś czas piszę do mamuś, które jeszcze się nie określiły.
aż się jej doczekać nie mogę


Ogólnie to dobry wieczór

Ja wczoraj po raz drugi w życiu straciłam dziewictwo Nie bolało, miło było . A w piątek do ginka się wybieram. I chyba zdecyduje się na antyki..

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Mamusie - czy któraś używa Huggiesów? Polecacie czy nie bardzo?
My używaliśmy, ale odparzały.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

AAAAAA.

I czy w takim razie ma być tytuł wątku: 'ostatnie maluszki opuszczaja brzuszki, a reszta przewija juz pieluszki'?
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 22:18   #4925
Katee27
Zadomowienie
 
Avatar Katee27
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 368
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Witam wieczorem.
Dziś było ciut lepiej a to dlatego,że spaliśmy na dole(moglismy tak zrobić od razu)Miałam bliżej kuchni,by naszykować to wszystko i po nakarmieniu Kubusia odciągałam pokarm.I dzisiejsza noc była o niebo lepsza od wczorajszej,raz nawet spałam ciągiem 3godz
RADA:
Ręczny laktator odpada jeśli ktoś zamierza wrócić do pracy,bądź karmić butelką,ale swoim odciągniętym mlekiem.Idzie się zaje...
W sumie mi z obu piersi schodzi z 30-40min,w dzień jeszcze ok,ale noc w nocy jest strasznie ciężko i sennie.


Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Bidulo, ale masz zamieszanie z tym pasteryzowaniem!

Długo będziesz musiała to robić??? Chyba się wykończysz!
Dziękuję wszystkim współczującym i pocieszającymjesteś cie kochane

Dziś koniec,karmiłam tak przez 2 dni,jutro zobaczymy efekty,tzn.idę po skierowanie do pediatry dla Kubusia na sprawdzenie bilirubiny a potem z nim na kłuj...biedaczek mój.
Mam nadzieję,że spadła bardzo,bardzoalbo jej nie ma...

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Sojka ja chcem fb mam ci podesłać linka do mnie czy jak ????

laseczki no mówie Wam cudnie Dsuai się zachowała aniołeczek nasz kochaniutki mimo że w restauracji z rąk do rak to jest fajnie wsio udane ... i z prezentów dla niej jesteśmy bardzoo zadowoleni same przydatne rzeczy bez złotych smoczków czy łyżeczek ... a myślałam że dostanie od wszystkich smoczki bądź łyżeczki a tu niespodzianka nic się nie zdublowało .... najcudniejszy prezent który powalił mnie a kolana to różaniec z koronki renesansowej ... jest tak cudny że patrze na niego .. schowam jej go na pamiątkę bo wykonany przez bliźniaczkę mojej mamy więc sentyment do niego mam ogromny

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

my mieliśmy proszonych 14 osób .. i ciesze się że nie robiłam w domu bo padłabym pewnie już o 20 ...
Bardzo się cieszę,że jesteście zadowoleni.Również życzyłabym sobie takiego chrztumy narazie nie mamy chrzestnego.
Kochana pokażesz ten różaniecmusi być piękny...
no i oczywiście wystrojoną Dusie

Cytat:
Napisane przez mala mysz Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Nie mam siły na nic...
Mała ma tak zapchany nosek ze nie moze oddychać, przez to jesc i spac nie moze. A katarku w nosie nie ma tylko tak gdzies w zatokach.
I wczoraj izba przyjec ale nas odeslali bo nie chcialo sie pani doktor przyjsc do nas... a pozniej lekarz prywatnie ale zle recepte wypisal... ajjj szkoda gadac.
tak tylko wpadlam zebyscie pamietaly o moim istnieniu
jutro moze uda mi sie na dluzej zajrzec.
Pamiętamywspółczuję ,mam nadzieję,że to szybko przejdzie niuni.

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
dziewczyny, kąpiecie codziennie swoje maluszki?

i jeszcze odnośnie szczepień, każda z Was wybiera szczepionki skojarzone?
ja raczej zdecyduję się na pneumokoki ale nie wiem jak z resztą
w piątek będzie u mnie położna i mamy porozmawiać na temat szczepień, ciekawe jakie jest jej zdanie na ten temat.

a jutro Mała ma wizytę w poradni specjalistycznej w związku z moją chorą tarczycą. mam nadzieję, że wyniki niuni będą ok i obędzie się bez leczenia
Witaj Agatkochyba Cię nie przywitałam,nie pamiętambardzo mi przykro z racji przeżyć jakie miałaś w szpitalu.Pewnie nie chcesz do tego wracać,ale chciałam zapytać,czy miałaś podawaną krew?
My Kubusia nie kąpiemy codziennie,co drugi dzień,ale moze trzeba to zmienić,bo chyba nigdy mu się nie ureguluje ten rytm
Też położna teraz do mnie przyjdzie i będziemy rozmawiać o szczepieniach,myslimy o skojarzonych,pneumokokach i meningokokach.Rotawirusy chyba odpuścimy

Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty,pozytywne wieści i wielkie ruszenie ostatnich porodów!!!!Bardzo wyczekuje kolejnych maleństw


Maggie, Iwoncia samych dobrych dni

Angel pozwalasz małej oglądać pingwiny z Madagaskaruślicz notka

Sandra jak Twoja córcia znosi ten aparat?

Tamlin buziak dla Matiegoi dla Pauli (mojej niedoszłej synowej)teża my we wtorek skończymy

Sojka Zosia cudna a Ty jaka laska,gda to samo...mam kompeksymój brzuch jest okropny,taki pomarszczony i boje się,ze ta skóra będzie wisieć

Dziewczyny po porodzie:smarujecie czymś brzuchy?ćwiczycie?
__________________



Często, aby stało się to, czego pragniemy, trzeba tylko przestać robić to, co robimy...

Edytowane przez Katee27
Czas edycji: 2012-10-14 o 22:21
Katee27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 22:27   #4926
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez Katee27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny po porodzie:smarujecie czymś brzuchy?ćwiczycie?
Smaruję tym, co przed ciążą. I ćwiczę.

Najpierw robiłam półprzysiady. Codziennie o dziesięć więcej. Później dokładałam sobie kilka innych 'ćwiczeń' .
Na chwile obecną powoli wchodzę w całą Chodakowską. Tzn. codziennie dodawaje sobie jedno ćwiczenie od Niej więcej.
__________________

Edytowane przez colds
Czas edycji: 2012-10-14 o 22:28
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 22:38   #4927
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Nie oliwkuje bo polozna powiedziala w szpitalu ze to wlasnie iedzy innymi oliwkowanie powoduje ciemieniuche. glowa ma byc po kąpieli dobrze spłukana i wysuszona
Dlatego się oliwkuje przed kąpielą, czesanie i potem mycie w kąpieli dokładne.

Ja tak zaczęłam robić, ale dopiero teraz jak zauważyłam te mikro łuszczące się skórki. I faktycznie od razu zniknęły, więc mam nadzieję, że się nie rozwinie!

A my dziś dostaliśmy kolejny uśmiech piękny przed kąpielą. Aż się oboje z mężem popłakaliśmy...

Kraven - nie powtórzę Ci dokładnie co mówiła położna, ale mniej więcej chodziło o to, że szanse że dziecko się zarazi są tak minimalne, że nie warto.
I że w tej szczepionce nie ma i tak wszystkich szczepów, chyba tych które prowadzą do zapalenie opon mózgowych. Więcej nie pamiętam, bo bardziej byłam skupiona na sposobach zwalczania kolki

Ale ufam tej pediatrze, bo jak mówiłam, długo była ordynatorem w centrum zdrowia dziecka i myślę, że jest jednym z lepszych pediatrów w Pl.
gda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-14, 22:52   #4928
Katee27
Zadomowienie
 
Avatar Katee27
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 368
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
a to moje Słoneczko, jak ma dobry humor
Cukierekpiękna!

Cytat:
Napisane przez justyna12345 Pokaż wiadomość
za nami też pierwsza wizyta u pediatry i czekają mnie kolejne niestety u specjalistów..tzn.Szymek ma stulejkę, przepuklinę pępkową no i węzidełko ale to akurat jeszcze do obserwacji :/ no i 24.10. usg bioderek...

aaaaa Szymek skończył dziś 4 tygodnie!!!!! a na środowej wizycie ważył już 4090g czyli +690g w 4 tygodnie
dla Szymonka
Czym jest ta przepuklina pępkowa?mojemu jesze nie odpadł kikut,trochę sie boję.Może jutro przyjdzie położna.A to wędzidełko,czy jak to się tam nazywa mój Kubus też ma i w szpitalu powiedzieli,że wyćwiczy przy ssaniu

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Moja niunia:
Rozkochałam się w Waszych córeczkachtakie piękne!

Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość
Katee serdecznie współczuję tego niewyspania i rozumiem, bo ja dziś w nocy też prawie oka nie zmrużyłam przez jęczenie małej od kataru, tyle, że w dzień odespałam troszkę a ty pewnie nie, trzymajcie się jakoś robaczkimyślami jestem z Wami
dziękuję,no nie spałam zgadłaś.Pokaż Lili jak urosła

Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
Hej, u mnie bez zmian, co mnie trochę męczy, bo wolałbym już urodzić . Chce mieć to już za sobą... Z każdym dniem jestem coraz bardziej umęczona psychicznie i fizycznie i mam wrażenie, że dziecko też. Jutro mam wizytę i jak mi się nawet szyjka nie skróciła ani nic to się chyba u lekarza zapłaczę z tego wszystkiego, mam mega doła. Nawet na spacer nie mogę pójść, bo tak mi chyba dziecko na nerw jakiś naciska, że ledwo chodzę, siedzę całymi dniami w domu i teraz siedzę i płaczę.
Jeszcze chwila zobaczyszDaj znać po wizycie

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
oto dwa moje szczescia
śliczne dzieciaczki,s łabo kojarze Twojego tżta ze zdjęcia i stwierdzam,że dzieciaczki podobne bardzo do Ciebie

Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
nasza Calineczka ma juz 2,460...pije po 50-70 ml i dzis jej wyciągneli sondę!!! Bylismy ja razem z tz kompac i dostala dzis nasze wlasne ciuszki do ubrania...piekności nasza w różowej tuniczce...juz nie moge sie doczekaj jak wroci i bedą ją stroić,nosic,pieścic ile tyle wlezie....Co do główki to mam wciaz nadzieje ze bedzie lepiej,dzis nic nie urosla glowka i bylo bez punkcji...co ma byc to bedzie.Boje sie operacji ale wierze ze ta juz bedzie ostatnia a potem domek!!!
Wspaniałe wieścibędzie już tylko lepiej

Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
śliczne te Wasze maleństwa dziewczyny i ja pochwalę się swoim
Przystojniak,ze ho ho!

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Mamusie - czy któraś używa Huggiesów? Polecacie czy nie bardzo?
tak,ale tylko te new born z bawełną.Teraz białe pampersy

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Ogólnie to dobry wieczór

Ja wczoraj po raz drugi w życiu straciłam dziewictwo Nie bolało, miło było . A w piątek do ginka się wybieram. I chyba zdecyduje się na antyki..

I czy w takim razie ma być tytuł wątku: 'ostatnie maluszki opuszczaja brzuszki, a reszta przewija juz pieluszki'?
A ja dziś,nie było fajnie,bo chyba libido mi spadło,a może za wcześnie...
Jestem za tym tytułem
W ogóle to mnie mąż wieczorem bardzo wkurzył i mam go dość!!!

Idę spac,Pa kobitki
__________________



Często, aby stało się to, czego pragniemy, trzeba tylko przestać robić to, co robimy...

Edytowane przez Katee27
Czas edycji: 2012-10-14 o 22:57
Katee27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 03:02   #4929
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Mamusie - czy któraś używa Huggiesów? Polecacie czy nie bardzo?
My używamy huggisy i dady. U nas zauważyłam że często huggisy przeciekaja gdzieś bokiem .
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 05:27   #4930
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
My też białe pampersy. Są świetne.

Znowu zaczyna się koncert i stękanie...
Już nie mam siły, jestem niewyspana i boli mnie widok tego biednego, męczącego się dziecka...
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 06:55   #4931
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
My też białe pampersy. Są świetne.

Znowu zaczyna się koncert i stękanie...
Już nie mam siły, jestem niewyspana i boli mnie widok tego biednego, męczącego się dziecka...

Biedne malenstwo . Moj kupki to robi z 5 razy na dobę ale przy tym też się strasznie meczy , jest niespokojny ale te jego kupki sa dość rzadkie a jak sie tak go obserwuje jak się męczy to ma się wrażenie że ma zatwardzenie ...
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 07:18   #4932
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cześc. Jakoś mi się dzisiaj źle spało. Chyba jakieś schizy łapie w nocy jak sama jestem.

Gda dziękuje za odpowiedz i trzymam kciuki, żeby Malutek się nie męczył
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 07:30   #4933
marzenka1984
Rozeznanie
 
Avatar marzenka1984
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 702
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
oto dwa moje szczescia
słodziaki

Witam Kobietki

Maks nakarmiony a ja się karmie czy Wasze dzieciaczki też płaczą przy kąpieli? Mój daje taki koncert codziennie jak tylko dotknie wody, że sąsiedzi pewnie myślą, że dziecko jest ze skóry obdzierane, mam nadzieje, że wyrośnie z tego i nie lubi jak się zmienia pieluchę a tak poza tym Aniołeczek

Miłego dnia życzę, może wieczorem jak czas pozwoli to wpadnę na słówko.

Poradźcie mi czy bebiko1 może powodować zaparcia? Maks nie robił kupki już dwa. Nie wiem może zmienić na jakiś inny pokarm ale nie wiem jaki? Jakim karmicie mamusie które nie karmią piersią? Ja karmię 20 min piersią i 60 ml butelką mm.

Edytowane przez marzenka1984
Czas edycji: 2012-10-15 o 07:35
marzenka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 07:32   #4934
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Dzień dobry
ależ sie wyspałam musze ubłagać moją Ige o wiecej takich nocek
Teraz pociągła cyca i znowu spi.
A ja na 13 mam dentyste już kabinuje jak sie wykrecic ale chyba sie nie da
Mam nadzieje ze Iga bedzie grzeczna z babcia i pozwoli mamusce jeszcze skoczyc na małe zakupy

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Dobrze. Robię na bieżąco. I co jakiś czas piszę do mamuś, które jeszcze się nie określiły.
Ooo juz sie doczekac jej nie moge!
Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość

Ja wczoraj po raz drugi w życiu straciłam dziewictwo Nie bolało, miło było . A w piątek do ginka się wybieram. I chyba zdecyduje się na antyki..
ten "temat" mnie przeraza jak narazie spoko moj Tz cierpliwy to niech sobie poczeka

Cytat:
Napisane przez Katee27 Pokaż wiadomość
RADA:
Ręczny laktator odpada jeśli ktoś zamierza wrócić do pracy,bądź karmić butelką,ale swoim odciągniętym mlekiem.Idzie się zaje...
W sumie mi z obu piersi schodzi z 30-40min,w dzień jeszcze ok,ale noc w nocy jest strasznie ciężko i sennie.
Super Katee ze juz jest lepiej!!
i ja tez sie zawiodłam na moim laktatorze, wiecej sama sciągne reka niz tym badziewiem..moj rekord ostatnio to 90 ml z jednej piersi ale to był jednorazowy wyczyn
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 07:44   #4935
OlejmyJutro
Raczkowanie
 
Avatar OlejmyJutro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 186
GG do OlejmyJutro Send a message via Skype™ to OlejmyJutro
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cześć dziewczyny. Nie było mnie długo, bo miałyśmy trochę problemów z małą. Okazało się, że ją PRZEKARMIAŁAM . Przez to, że ulewała podrażnił się jej przełyk. Myślałam, że ciągle jest głodna, a ona chciała po prostu pić, bo mleczko łagodziło jej ten ból w przełyku. I jadła na siłę i ulewała, bo za dużo jej było i nadal się przełyczek podrażniał tymi kwasami i tak powstawało błędne koło. Teraz karmie ją z przerwami 2 - 3 godziny i nie ulewa już tyle. W ciągu dnia zdarzy się czasami nawet raz lub 2 razy. I oczywiście po nocy. Przestała płakać w ciągu dnia chyba, że na prawdę zgłodniała lub gdy boli ją brzuszek. Zaczęły się kupki co 3 dni i może dlatego ma bóle brzuszka.
Pozdrawiam Was dziewczyny

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość

ten "temat" mnie przeraza jak narazie spoko moj Tz cierpliwy to niech sobie poczeka

Mi też przeraża ten temat mimo, że już minęło 7 tygodni.. Nie byłam nawet jeszcze u ginekologa. Przeraża mnie to, że ktoś będzie znowu tam zaglądał Masakra. Chyba dużo czasu minie aż do czegoś dojdzie. Po za tym dopiero po porodzie zobaczyłam jak się ma moje nacięcie, wcześniej nie chciałam nawet patrzeć....
__________________

Jestem mamą !
27.08.2012r.
OlejmyJutro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 07:46   #4936
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Dzień dobry.

Dziękuję dziewczyny za wszystkie zaproszenia na fb! Miło pooglądać Wasze twarze i to z nimi kojarzyć dany nick, a nie z obrazkami pod nickiem, bo na mailu często pojawiały się same brzuszki i było to niemożliwe

Nie mogę napatrzeć się na Wasze maluszki. W momentach, gdy je oglądam, znika panika i marzę o tym, żeby Antoś był już z nami.

My już niemalże w pełni gotowi na jego przyjęcie. Weekend mieliśmy bardzo pracowity. Bryka zmontowana, łóżeczko gotowe, ciuszki posegregowane, ostatnie zakupy zrobione. Jeszcze jakieś pojedyncze rzeczy do kupienia zostały, ale to w sumie bardziej dla mnie niż dla niego.

A dzisiaj popołudniu mam wizytę u mojego ginka. Ciekawa jestem co tam mądrego powie.

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Ja wczoraj po raz drugi w życiu straciłam dziewictwo Nie bolało, miło było . A w piątek do ginka się wybieram. I chyba zdecyduje się na antyki..
I czy w takim razie ma być tytuł wątku: 'ostatnie maluszki opuszczaja brzuszki, a reszta przewija juz pieluszki'?
Brawa za powtórną stratę dziewictwa.

A tytuł bardzo mi się podoba.

Cytat:
Napisane przez Katee27 Pokaż wiadomość

Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty,pozytywne wieści i wielkie ruszenie ostatnich porodów!!!!Bardzo wyczekuje kolejnych maleństw
Dziękujemy! A my trzymamy kciuki, aby wszystkie Wasze problemy szybciutko zniknęły.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 07:49   #4937
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Dearline trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę.

My też już prawie gotowi. Jeszcze łóżeczko, wózek i będzie ok
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 07:56   #4938
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez OlejmyJutro Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Nie było mnie długo, bo miałyśmy trochę problemów z małą. Okazało się, że ją PRZEKARMIAŁAM . Przez to, że ulewała podrażnił się jej przełyk. Myślałam, że ciągle jest głodna, a ona chciała po prostu pić, bo mleczko łagodziło jej ten ból w przełyku. I jadła na siłę i ulewała, bo za dużo jej było i nadal się przełyczek podrażniał tymi kwasami i tak powstawało błędne koło. Teraz karmie ją z przerwami 2 - 3 godziny i nie ulewa już tyle. W ciągu dnia zdarzy się czasami nawet raz lub 2 razy. I oczywiście po nocy. Przestała płakać w ciągu dnia chyba, że na prawdę zgłodniała lub gdy boli ją brzuszek. Zaczęły się kupki co 3 dni i może dlatego ma bóle brzuszka.

ojej biedna mała , musiała sie męczyc a Ty nie wiedziałas co jej jest, dobrze ze sie unormowalo
ja mojej miedzy karmieniami daje herbatki troszke
połozna niby mówila ze nie trzeba dziecka dopajac a znowu jak sie lekarki pytałam to powiedziała " a pani tylko je ? czy pije tez" cos w tym stylu wiec badz tu madry
ja moja wizyte u ginka mam we wtorek za tydzien,ale ide do niego z wielka przyjemnoscia i nawet nie myśle ze tam bedzie zagladał a ide z myśla zeby sobie z nim pogadac.
Czy juz mowilam ze moj ginek to najwspanialszy lekarz na swiecie?


Dearlie
kciuki za wizyte!! trzymam

Marzenka
moja mala uwielbia sie kąpac, plakala tylko 2 razy jak ja polozna kapala , w 2 i 3 dniu , teraz kapiel to dla nas wszystkich przyjemnosc
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja


Edytowane przez niegrzeczna88
Czas edycji: 2012-10-15 o 07:59
niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 07:58   #4939
OlejmyJutro
Raczkowanie
 
Avatar OlejmyJutro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 186
GG do OlejmyJutro Send a message via Skype™ to OlejmyJutro
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
ojej biedna mała , musiała sie męczyc a Ty nie wiedziałas co jej jest, dobrze ze sie unormowalo
ja mojej miedzy karmieniami daje herbatki troszke
połozna niby mówila ze nie trzeba dziecka dopajac a znowu jak sie lekarki pytałam to powiedziała " a pani tylko je ? czy pije tez" cos w tym stylu wiec badz tu madry
ja moja wizyte u ginka mam we wtorek za tydzien,ale ide do niego z wielka przyjemnoscia i nawet nie myśle ze tam bedzie zagladał a ide z myśla zeby sobie z nim pogadac.
Czy juz mowilam ze moj ginek to najwspanialszy lekarz na swiecie?


Dearlie kciuki za wizyte!! trzymam
Jak karmie piersią to nie dopajam niczym czasami dam herbatkę, chyba, że daje jej mm to po jedzeniu daje jej herbatki.
__________________

Jestem mamą !
27.08.2012r.
OlejmyJutro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 08:02   #4940
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

A ja mam jeszcze jedną sprawę. Była u mnie o 8 położna i słuchałyśmy serduszka. Mały miał cały czas tętno skaczące w granicach 115-120. Dopiero, gdy położyłam się na boku to podskoczyło do 122. Położna uspokajała mnie, że niedawno wstałam i mały pewnie nadal śpi. Mam obserwować ruchy, a gdyby ich nie było to od razu jechać na IP. Na szczęście Antek rozpycha się co jakiś czas w brzuchu, ale chciałabym zasięgnąć Waszej opinii. Czy tak niskie tętno powinno wzbudzać mój niepokój czy rzeczywiście może wynikać ono z tych powodów, które wymieniła położna? Przyznam, że ja się tym stresuję, tym bardziej, że w szpitalu już raz mieliśmy akcję z tym tętnem i już wtedy najadłam się strachu.

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Dearline trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę.

My też już prawie gotowi. Jeszcze łóżeczko, wózek i będzie ok
Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość

Dearlie kciuki za wizyte!! trzymam

Dziękujemy.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012

Edytowane przez Dearlie
Czas edycji: 2012-10-15 o 08:03
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 08:13   #4941
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cytat:
Napisane przez Sara_m7 Pokaż wiadomość
Hej, 10.10.12 przyszła na świat Alicja Aleksandra. Zgodnie z planem Ważyła 3270 i 52 cm. Poród był ciężki, trwał 14,5 godz. zakończony vacum :/ Jesteśmy już w domku od piątku i uczymy się nowej sytuacji.
Gratuluje





Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Seks po cc boli. a boli w brzuchu- mięśnie brzucha w sensie i "rozluźnianie się" nie pomoże- bo sie rozluźnić nie da.
no i w bobrze tez ma prawo bolec bo dawno nie używany ja się zbieram, zbieram i zebrać się nie mogę bo sie właśnie bólu boje strasznie- to jedyny ból którego sie boje i ktorego nienawidze- ból podczas seksu, tyle ze ja to miałam na co dzień. inny ból mi nie straszny, przebijanie języka, tatuaże- pikuś a seks o zgrozo!!!

Sara ogromne gratulacje

ja sie też boje zacząć bzykać bo kurde czuje sie jak dziewica po tych 10 miesiącach niesekszenia





Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
kochane mam pytanie czy Wasze maluszki wraz z "wiekiem" też coraz mniej śpią? Bo normalnie moja mała codziennie nie chce spac od 6 do 10, to poplakuje to posteka to poleży i tak w koło. Od kilku dni ten czas wydłuża się do 11, a nawet 12 gdyby grzecznie leżała to ok, ale nie, bo cały czas potrzebuje towarzystwa, a szczególnei mojego więc mamusia snaidania je z dzieckiem na rekach karmiona przez tatusia lub dopiero po 11

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

a i mam jeszcze pytanko do mamuś które stosuja karmienie mieszane maluszków, bo ciekawa jestem ile dojadają mm wasze maluszki. Jagódka po cycu dojadała zazwyczaj 40-50ml mm, a od tygodnia jakoś zjada 60ml, a i zdaża się jej zjejsc nawet 90 czy to oznacza, że mam już coraz mniej pokarmu, czy, że ona poprostu potrzebuje już więcej? martwię się trochę, że nie długo już w ogóle nie będę mogła karmic piersią jestem strasznei zawiedziona, że od początku nam nie wyszło ale do tych3 m-c minimum chciałabym ją jeszcze karmic. Chociaż teraz to już chyba bardziej dokarmianie jej jest moim mleczkiem skoro tyle zjada mm

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

iwoncia wszystkiego naj naj najlepszego
Mój bobuś wczoraj nie spał prawie 17 godzin, pomijając że czasem zasnął na 10 minut i znowu ryk i noszenie, jedzenie itd.

Po opróżnieniu cycków dojada 60, czasem 90ml mm.
Czasem jest tak że jak wypije 90, odbeknie i sie wypróżni to znowu zje kolejne 60

Dziękuje kochana za życzenia

Raz jeszcze wszystkim Wam kochane dziękuje za życzenia

Konczi super że chrzciny udane - zazdroszcze że masz to za sobą bo mnie już szlag trafia na samą myśl o niedzieli

Alanek mój ma chrype przez te wydzieranie sie.
No tak charczy że mi sie serce kraje i nie wiem co zrobić żeby mu to przeszło w miare szybko.
Poza tym mamy problemy z kupką przez którą sie niesamowicie wydziera bo wycisnąć nie potrafi, a zatwardzenia nie ma bo kupka rzadka jest.

A w ogóle to już zaczynamy sie ubierać w rozmiar 62

Dziewczyny po cc
Powiedziano mi że jakiś czas po cc nie powinno sie moczyć w wannie, a ja nie dopytałam jak długo
Czy któraś może wie coś na ten temat kiedy można sie wyleżeć w końcu w wannie??
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 08:16   #4942
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Iwoncia u nas pomogl nawilzacz powietrza systematyczne wkraplanie disnemar i odciaganie frida a tez byłam załamana i płakałam ze dziecku nie moge pomoc.
Poza tym kładlam Ige na brzuszku , zeby wszystko jej zleciało z noska
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 08:30   #4943
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Iwonka jak wszystkie strupki zejdą
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 08:31   #4944
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Iwonka jak wszystkie strupki zejdą
Hmmm, a jak się nigdy strupków nie miało...?
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 08:57   #4945
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Dearlie kciuki za wizyte zaciśnięte

Dziewczyny jak długo po porodzie leciała Wam jeszcze ta taka śluzowata wydzielina ? przypominająca upławy ?

A moje maleństwo ma dziś 4 tygodnie
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 09:00   #4946
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Darlie też trzymam kciuki za wizytę
u mnie nic kompletnie się nie dzieje...
__________________
maj 2011
I_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 09:02   #4947
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
Iwoncia u nas pomogl nawilzacz powietrza systematyczne wkraplanie disnemar i odciaganie frida a tez byłam załamana i płakałam ze dziecku nie moge pomoc.
Poza tym kładlam Ige na brzuszku , zeby wszystko jej zleciało z noska
Kicha w sumie też, ale bardziej chodziło mi o gardełko że mu tam charczy bo jak coś "mówi" po swojemu to taką chrypke ma
Dałam go na brzuszek to sie pobeczałam że mu ciężko i sie męczy. Ani dwóch minut nie jestem w stanie trzymać
go w tej pozycji bo mi serce staje




Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Iwonka jak wszystkie strupki zejdą
Nie miałam wcale strupków czyli wychodzi na to że śmiało moge sie wylegiwać bo już ponad miesiąc minął od narodzin
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 09:50   #4948
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Dzień dobry. Ja sie szykuje powoli do ginzobaczymy co powieale czuje sie oczywiscie dobrze i nic mnie nie boli. A tytuł nowego wątku bardzo mi sie podoba później zdam relacje z wizyty
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 09:53   #4949
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
Dearlie kciuki za wizyte zaciśnięte

Dziewczyny jak długo po porodzie leciała Wam jeszcze ta taka śluzowata wydzielina ? przypominająca upławy ?

A moje maleństwo ma dziś 4 tygodnie
Ja krwawiłam 5 tygodni, dopiero teraz od kilku dni mam takie właśnie jakby upławy.

Gratuluje 4 tygodnia dla maleństwa





Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Ja sie szykuje powoli do ginzobaczymy co powieale czuje sie oczywiscie dobrze i nic mnie nie boli. A tytuł nowego wątku bardzo mi sie podoba później zdam relacje z wizyty
za wizyte

Za to mój szkrabek nauczył sie bez zakrztuszania pić herbatke
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 10:01   #4950
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków za naszą wizytę. Mamy ją dopiero bardzo późnym popołudniem, bo mój ginek chce mnie przyjąć jako ostatnią, bo dzisiaj nie jest dzień przyjmowania ciężarnych, a musieliśmy przełożyć wizytę z 18 października, bo znowu coś mu nie pasowało.


Nikt mi nie odpowie co z tym tętnem?

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Ja sie szykuje powoli do ginzobaczymy co powieale czuje sie oczywiscie dobrze i nic mnie nie boli. A tytuł nowego wątku bardzo mi sie podoba później zdam relacje z wizyty
Anusia powodzenia! Z całego serca życzę Ci, aby okazało się, że coś ruszyło! Jeżeli chodzi o nasze "która pierwsza", to masz moje pozwolenie na urodzenie przede mną hehe. Trzymajcie się i daj nam znać, gdyby Cię od razu wysłał na oddział.

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

A w ogóle to ja całą ciążę mówiłam, że urodzę 15 października. Jednak nie czuję, aby miało to dzisiaj nastąpić. Skurcze nadal odczuwam tak samo. Co prawda pogodniło mnie już dzisiaj 2 razy do łazienki, ale to chyba bardziej ze stresu przed wizytą i przez to niskie tętno Małego. No cóż... Antek najwidoczniej ma inne plany na datę swoich urodzin.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.