Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-05, 09:00   #3961
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie wiesz, czy ci ludzie przeżyli?
Oczywiście, że wiem, bo przecież natychmiast się zatrzymaliśmy, nie można odjechać będąc świadkiem wypadku Wysiedli o własnych siłach, ojciec z córką, samochód mieli do kasacji, ale nic poważnego im się nie stało, poza ranami od potłuczonych szyb, przynajmiej na pierwszy rzut oka, bo jak przyjechała karetka i policja spisała nasze zeznanie, to odjechaliśmy.

Chyba nikt nie chciałby oglądać wypadków. Najlepiej, żeby się w ogóle nie zdarzały...

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Gratulacje, Ty to masz szczęście, powinnaś spróbować z tym samochodem.

Ja się ostatnio żaliłam TŻ że dawno nic nie wygrałam, a on do mnie "ale za mało masz jeszcze kosmetyczków?"
Dziękuję. A kto wie, może kiedyś się uda.

Trzeba było odpowiedzieć, że kosmetyków nigdy za wiele, a poza tym może wygrałabyś coś dla niego. Ja ostatnio wygrałam dla TŻ podkładkę pod myszkę z serii Diablo III - gra w tą grę, osobiście mu kupiłam w prezencie na nocnej premierze, czekając w kolejce w Empiku jakieś 4 godziny.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja jestem przeszczęśliwa, bo dzisiaj jest pierwsza noc od piątku którą przespałam, co znaczy że zdrowieję. I może dzisiaj poczuję smak obiadu w pracy, mamy tydzień chiński a ja do tej pory czułam tylko posmak przypraw.
Super, że zdrowiejesz, oby już było tylko lepiej.
Mnie w tym roku omijają choróbska, oby tak zostało, bo w grudniu zyskam chyba tytuł mega pracoholika

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dalej mam na paznokciach Burgundy Diva, co znaczy że trzyma się już tydzień, bardzo ładny wynik. Ale dzisiaj zmywam bo nie wygląda już rewelacyjnie, bo zaczęło być widać że paznokcie odrosły.
Uwielbiam ten lakier, za kolor i za trwałość
Ja mam dalej Beyond Cozy, wczoraj na dwóch paznokciach odpadł mi w połowie, więc zmyłam tylko je i pomalowałam od nowa. Przynajmniej wysycha błyskawicznie
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 09:05   #3962
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja ostatnio wygrałam dla TŻ podkładkę pod myszkę z serii Diablo III - gra w tą grę, osobiście mu kupiłam w prezencie na nocnej premierze, czekając w kolejce w Empiku jakieś 4 godziny.
O, to dopiero był dobry prezent. Pamiętam tę premierę, ale nawet nie przyszło mi chyba do głowy, żeby stać w kolejce. TŻ pewnie uszczęśliwiony.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 09:22   #3963
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Trzeba było odpowiedzieć, że kosmetyków nigdy za wiele, a poza tym może wygrałabyś coś dla niego. Ja ostatnio wygrałam dla TŻ podkładkę pod myszkę z serii Diablo III - gra w tą grę, osobiście mu kupiłam w prezencie na nocnej premierze, czekając w kolejce w Empiku jakieś 4 godziny.
No tak też mu powiedziałam. W sumie może powinnam się porozglądać za jakimiś konkursami gdzie może być coś dla niego.
Fajna wygrana dla TŻa.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Uwielbiam ten lakier, za kolor i za trwałość
Ja mam dalej Beyond Cozy, wczoraj na dwóch paznokciach odpadł mi w połowie, więc zmyłam tylko je i pomalowałam od nowa. Przynajmniej wysycha błyskawicznie
Ja właśnie myślę że dzisiaj pomaluję Beyond Cozy. Tzn. taki jest wstępny plan na dzisiejszy wieczór.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 09:28   #3964
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
O, to dopiero był dobry prezent. Pamiętam tę premierę, ale nawet nie przyszło mi chyba do głowy, żeby stać w kolejce. TŻ pewnie uszczęśliwiony.
Nie było tak źle. Właściwie nie stałam, tylko siedziałam - przyszłam ok. 20 i byłam chyba kilkunastą osobą w kolejce, więc usiadłam przy regale, wzięłam z półki książkę, którą akurat czytałam i przez ten czas ją skończyłam. O północy kasy się otworzyły i po kilku minutach sprawa była załatwiona.
A za mną były setki osób... Chyba czekali pół nocy, żeby dokonać zakupu.

Piętro wyżej TŻ z kolegą szaleli w konkursach, wygrali jakieś książki i T-shirty z Diablo.
Był bardzo uszczęśliwiony, musiał mieć tą grę jak tylko weszła do sprzedaży, zakup "dzień po" nie wchodził w grę.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No tak też mu powiedziałam. W sumie może powinnam się porozglądać za jakimiś konkursami gdzie może być coś dla niego.
Fajna wygrana dla TŻa.
Mój teraz pyta, czy nie mogłabym mu gdzieś wygrać nowej karty graficznej.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja właśnie myślę że dzisiaj pomaluję Beyond Cozy. Tzn. taki jest wstępny plan na dzisiejszy wieczór.
To bardzo dobry plan.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 09:33   #3965
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mój teraz pyta, czy nie mogłabym mu gdzieś wygrać nowej karty graficznej.
Jak wchodzisz w gry to musisz być konsekwentna i zapewnić wszystko co jest do nich potrzebne.

Mój TŻ w ogóle nie gra w gry, ma chyba jedną.
Coś tam marudzi od czasu do czasu o PS ale chyba tylko dla samej zasady, bo szybko przestaje i nigdy nie było to znaczące marudzenie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 12:49   #3966
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jechałam dziś z kimś samochodem i wpadliśmy w poślizg (przy 20-30 km/h), ale taki, że już miałam przed oczami najgorsze. Najpierw wyrzuciło nas na krawężnik, a potem na przeciwny pas. Cudem był pusty. Zatrzymaliśmy się ze 3m od trzech innych samochodów, które nie miały tyle szczęścia i na siebie powpadały. Podobno można się po czymś takim sądzić z drogówką.
Matko! Całe szczęście, że nic Wam nie jest
Ja się dziś wybrałam rano do Krakowa autem, na szczęście jezdnia była posypana i mokra, więc nie miałam obaw.

Sprawiłam sobie mały mikołajkowy prezent, ale nie kosmetyczny Kupiłam sobie czapkę w H&M i nowy biustonosz A w RE 3 zwykłe koszulki na przecenie.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 13:00   #3967
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

isa ja mam w H&M dwie czapki na oku, chcę je kupić z ta kartą z Glamour. Obie z pomponami

A ty jaką kupiłaś?

Widziałam tam fajne rękawiczki do smartfonów, ale były jakieś beznadziejnie wykonane, prawie w każdej dziura albo jej zaczątek
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 13:06   #3968
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Można jeszcze dostać Glamour? Bo też chciałam kupić ze dwie gazetki ale przez chorobę nie chodziłam za gazetą. Ja mam upatrzona bluzkę i chcę prosty czarny sweterek rozpinany.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 13:15   #3969
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Na pewno można, ale zależy gdzie - ja przedwczoraj szukałam w kilku punktach w centrum handlowym i już nie było, ale mama kupiła mi dwa w innym centrum w InMedio.
Najpierw kupiłam jedną, ale potem się namyśliłam, że chcę jeszcze dwie

Znając życie leżą też pewnie zapomniane w jakiś spożywczych, typu Społem czy Żabka
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 13:16   #3970
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Może gdzieś spotkam na swojej drodze dzisiaj.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 13:22   #3971
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Tylko pamiętaj, że karta jest tylko w tym Glamour za 4,99, bez kalendarza.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 13:34   #3972
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
isa ja mam w H&M dwie czapki na oku, chcę je kupić z ta kartą z Glamour. Obie z pomponami

A ty jaką kupiłaś?

Widziałam tam fajne rękawiczki do smartfonów, ale były jakieś beznadziejnie wykonane, prawie w każdej dziura albo jej zaczątek
Ja wzięłam tą: http://www.hm.com/pl/product/04726?article=04726-A Pasuje mi kolorystycznie do mojego komina z RE
Mierzyłam też tą, ale jednak pierwsza mi się bardziej spodobała http://www.hm.com/pl/product/04201?article=04201-B
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 13:40   #3973
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Tylko pamiętaj, że karta jest tylko w tym Glamour za 4,99, bez kalendarza.
Wiem, wiem pamiętam. 15 zł czystego rabatu.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja wzięłam tą: http://www.hm.com/pl/product/04726?article=04726-A Pasuje mi kolorystycznie do mojego komina z RE
Mierzyłam też tą, ale jednak pierwsza mi się bardziej spodobała http://www.hm.com/pl/product/04201?article=04201-B
Fajne te czapki, obie. Ja się nie odważyłam na pompon w mojej pierwsze od lat czapce.

Natomiast w tym tygodniu zaczęłam w niej chodzić i nie cierpię czapek dalej. Drapie mnie w czoło, drażni, ale ciepło które daje jest cudowne i nie wiem jak przez całe lata mogłam mu się opierać.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 14:13   #3974
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Fajne te czapki, obie. Ja się nie odważyłam na pompon w mojej pierwsze od lat czapce.

Natomiast w tym tygodniu zaczęłam w niej chodzić i nie cierpię czapek dalej. Drapie mnie w czoło, drażni, ale ciepło które daje jest cudowne i nie wiem jak przez całe lata mogłam mu się opierać.
Ja chciałam tylko żeby czapka była w miarę kształtna i nie wisiała tak smętnie z tyłu jak te niektóre typu "czapka krasnoludka"

Szczerze, ja również niezbyt przepadam za czapkami, wolę kapelusz albo kaszkiet, ewentualnie owijam głowę chustą. No, ale na duży mróz to czasem nie wystarcza
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 15:13   #3975
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
rzyrafko, Wrocław też obfituje w liczne absurdy komunikacyjne, likwidacje korzystnych dla mieszkańców połączeń, bezsensowne zmiany tras, itp., itd... Generalnie temat rzeka.

Wygrałam bon na zakupy 50 zł i chyba wykorzystam go na zakup lakierów OPI, bo w Sephorze też można go wykorzystać Jeden wyjdzie zupełnie gratis
Niepocieszające

Ale miła niespodzianka, gratuluję
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
* samochodowego, bo niestety widziałam jak jakiś kretyn przejechał dwie wysiadające z tramwaju osoby.
Dla mnie to jest szczyt głupoty i nie ma wytłumaczenia dla takiego zachowania
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Oglądałam wczoraj te kredki bo byłam na chwilę w SP, ta fioletowa rzeczywiście fajna, nie wykluczam zakupu po weekendzie, bo Bourjois mi blaknie na powiece. Zapomniałam się przyjrzeć jeszcze raz paletkom cieni, ale pewnie wrócę tam po weekendzie więc nic straconego.

I zostało sporo tych linii przejeżdżających przez całe miasto i tak to trochę wygląda jakby się nie mogli zdecydować czy faktycznie robić system przesiadkowy czy zostawić te długie linie.
Ja muszę jeszcze polować na tusz, dziś dzwoniłam, ale nikt nie odbierał, a nie chciałam jechać na darmo, bo byłam obładowana jak wielbłąd.

Dokładnie- tak jakby się trochę bali zrobić rewolucję, a z drugiej strony wykonali najbardziej ryzykowny krok czyli obcięcie tras

Byłamw Avonie zrealizować zamówienia dla części klientek, nie miałam miejsca już w torbach żeby wziąć coś dla siebie

Ice, jesteś chętna na serię porzeczkowo-waniliową do stóp?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 07:54   #3976
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja wzięłam tą: http://www.hm.com/pl/product/04726?article=04726-A Pasuje mi kolorystycznie do mojego komina z RE
Mierzyłam też tą, ale jednak pierwsza mi się bardziej spodobała http://www.hm.com/pl/product/04201?article=04201-B


Dokładnie tą samą miałam na oku i wczoraj ją kupiłam, dziś już ubrałam, jest rewelacyjna! Ten pompon z futra jest uroczy.

Drugą wzięłam taką: http://www.hm.com/pl/product/00948?article=00948-A tylko w kolorze ciemnego, brudnego turkusu, czy coś w tym guście.

Skusiłam się jeszcze na śliczne szare podkolanówki z działu dziecięcego.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Natomiast w tym tygodniu zaczęłam w niej chodzić i nie cierpię czapek dalej. Drapie mnie w czoło, drażni, ale ciepło które daje jest cudowne i nie wiem jak przez całe lata mogłam mu się opierać.
Mnie czapki nigdy nie drapią w czoło, ale też nie dotykają skóry, teraz noszę na grzywce, a wcześniej inaczej ją nakładałam. Nie toleruję dotyku czapki na skórze, a co dopiero rano, na świeżo pomalowanej.

Z tym ciepłem to tak samo miałam z emu - może nie są najpiekniejsze, ale zapewniają ciepło i komfort nieporównywalne z niczym innym i kocham je bezgranicznie.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja chciałam tylko żeby czapka była w miarę kształtna i nie wisiała tak smętnie z tyłu jak te niektóre typu "czapka krasnoludka"
A ja takie krasnoludki też lubię, pod warunkiem, że są ładnie uformowane.


Kupiłam wczoraj oba upatrzone OPI, ależ one są ślicznie Niestety nim wróciłam do domu i ugotowałam obiad na dziś to była już 21:30 i po zmyciu Beyond Cozy nie miałam już siły na malowanie od nowa. Strasznie mi łyso w takich niepomalowanych paznokciach.

Muszę też zrobić przerwę od brokatów, bo trzykrotne zmywanie metodą z folią w niedługich odstępach czasu koszmarnie wysuszyło mi skórę na palcach wokół paznokci

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2012-12-06 o 07:55
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 08:53   #3977
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ice, jesteś chętna na serię porzeczkowo-waniliową do stóp?
Hmm... nie. Rozmyśliłam się, bo dostałam ostatnio krem do stóp Avon i jest tak beznadziejny, że nie ma sensu, choćby nie wiem jak pięknie ta seria pachniała. Kupie sobie coś ładnie pachnącego do reszty ciała.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mnie czapki nigdy nie drapią w czoło, ale też nie dotykają skóry, teraz noszę na grzywce, a wcześniej inaczej ją nakładałam. Nie toleruję dotyku czapki na skórze, a co dopiero rano, na świeżo pomalowanej.
U mnie też nie dotyka skóry bo noszę na grzywce, ale uczucie dyskomfortu i drapania nie chce mnie opuścić. Chyba za głęboko siedzi w mojej głowie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj oba upatrzone OPI, ależ one są ślicznie Niestety nim wróciłam do domu i ugotowałam obiad na dziś to była już 21:30 i po zmyciu Beyond Cozy nie miałam już siły na malowanie od nowa. Strasznie mi łyso w takich niepomalowanych paznokciach.
Ale fajnie, wzięłaś w końcu The World Is Not Enough i który drugi? Mnie też kusi ta kolekcja bardzo.
Ja pomalowałam wczoraj Beyond Cozy i jest cudny ale dziwnie się z nim czuję, jest taki nietypowy. I zastanawiam się jakby wyglądał z matowym topem.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 09:09   #3978
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wygrałam bon na zakupy 50 zł i chyba wykorzystam go na zakup lakierów OPI, bo w Sephorze też można go wykorzystać Jeden wyjdzie zupełnie gratis
ale masz szczęście! super
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się ostatnio żaliłam TŻ że dawno nic nie wygrałam, a on do mnie "ale za mało masz jeszcze kosmetyczków?"
no ba, kosmetyków nigdy za wiele
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Trzeba było odpowiedzieć, że kosmetyków nigdy za wiele, a poza tym może wygrałabyś coś dla niego. Ja ostatnio wygrałam dla TŻ podkładkę pod myszkę z serii Diablo III - gra w tą grę, osobiście mu kupiłam w prezencie na nocnej premierze, czekając w kolejce w Empiku jakieś 4 godziny.
a ja się łudziłam, że im z wiekiem mija no ale nic, aż tak mi nie przeszkadza, poza tym są gry, w które sama lubię grać (zwłaszcza na PS, takie wymagające ruchu )
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Natomiast w tym tygodniu zaczęłam w niej chodzić i nie cierpię czapek dalej. Drapie mnie w czoło, drażni, ale ciepło które daje jest cudowne i nie wiem jak przez całe lata mogłam mu się opierać.
może masz taki model, który jest ciaśniejszy? mnie nigdy nie drapie..
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale fajnie, wzięłaś w końcu The World Is Not Enough i który drugi? Mnie też kusi ta kolekcja bardzo.
Ja pomalowałam wczoraj Beyond Cozy i jest cudny ale dziwnie się z nim czuję, jest taki nietypowy. I zastanawiam się jakby wyglądał z matowym topem.
zawsze można pomalować jeden paznokieć u jednej dłoni, do innego lakieru u Karoliny bardzo ładnie wyglądało takie połączenie

ja teraz noszę HeadMistress i jest boski, narzekałam, że te europejskie szybciej odpryskują albo się ścierają, ale ten poza jednym małym starciem (które zrobiło się pierwszego dnia ) dzielnie wytrzymuje, do tego to mój ulubiony odcień czerwieni

chciałam sobie kupić spódnicę w Zarze, taki tulipanek, był już w zeszłym roku w letnich kolorach, a teraz jest "zimowa" - czarna z a'la skórzaną wstawką, ale teraz powiększyli je i są bardziej masywne, ciężkie - do tego xs była na mnie za duża
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 09:17   #3979
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość


Dokładnie tą samą miałam na oku i wczoraj ją kupiłam, dziś już ubrałam, jest rewelacyjna! Ten pompon z futra jest uroczy.

Drugą wzięłam taką: http://www.hm.com/pl/product/00948?article=00948-A tylko w kolorze ciemnego, brudnego turkusu, czy coś w tym guście.

O ta druga też ciekawa, w sumie bardzo podobne są, ale u mnie nie widziałam jej chyba

Ja z racji mrozu dziś ubrałam grube ocieplacze na nogi, które wczoraj nabyłam w H&M. Naciągnęłam je na legginsy do wysokości ud (prawie jak pończochy) i jest mi przyjemnie cieplutko Pobiegałam z psem i nie zmarzły mi nogi dzięki nim, więc jest git

Popołudniu będę piec coś z ciasta francuskiego. Chyba zrobię z przepisu z bloga Hosenki brzoskwinie w cieście francuskim, bo już kiedyś miałam ochotę na takie coś. Uwierzycie, że w ogóle to będzie mój pierwszy raz, gdy robię coś z tego ciasta?
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2012-12-06 o 09:20
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 09:24   #3980
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
zawsze można pomalować jeden paznokieć u jednej dłoni, do innego lakieru u Karoliny bardzo ładnie wyglądało takie połączenie
No może, nie jestem przekonana do takich pojedynczych kontrastowych paznokci, ale akurat w przypadku tego lakieru chyba spróbuję, może się przekonam.

No nie powiem dziwnie do niego wygląda moja obrączka.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:04   #3981
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
U mnie też nie dotyka skóry bo noszę na grzywce, ale uczucie dyskomfortu i drapania nie chce mnie opuścić. Chyba za głęboko siedzi w mojej głowie.
Może musisz się przyzwyczaić po prostu. Albo masz z wełny / akrylu mocno drażniącego skórę, gryzącego, czasami takie bywają swetry... Chociaż mnie chyba nigdy nic nie drapało.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale fajnie, wzięłaś w końcu The World Is Not Enough i który drugi? Mnie też kusi ta kolekcja bardzo.
Ja pomalowałam wczoraj Beyond Cozy i jest cudny ale dziwnie się z nim czuję, jest taki nietypowy. I zastanawiam się jakby wyglądał z matowym topem.
Wzięłam jeszcze The Spy Who Loved Me

Oj cudny jest, ale ciekawe, czy też Ci odejdzie takimi płatami jak u mnie

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a ja się łudziłam, że im z wiekiem mija no ale nic, aż tak mi nie przeszkadza, poza tym są gry, w które sama lubię grać (zwłaszcza na PS, takie wymagające ruchu )
A coś Ty, nie przechodzi wcale, mój jest w moim wieku i jestem w stuprocentach pewna, że jak niedługo przekroczy magiczną 30-stkę to dalej będzie wyczekiwał na premiery pewnych gier.

Mnie to też nie przeszkadza, każdy ma jakieś swoje hobby, w takie ruchowe sam abym pograła, ale nie posiadamy póki co. Dobrze, że oprócz grania lubi też grać w kosza i regularnie trenuje, a nie tylko siedzi przed monitorem w wolnej chwili.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
chciałam sobie kupić spódnicę w Zarze, taki tulipanek, był już w zeszłym roku w letnich kolorach, a teraz jest "zimowa" - czarna z a'la skórzaną wstawką, ale teraz powiększyli je i są bardziej masywne, ciężkie - do tego xs była na mnie za duża
No bosko Coraz dziwniejsze te ich rozmiary...
Ja dla odmiany jakiś czas temu nie wcisnęłam się w sukienkę w rozmiarze L z TRF Tego samego dnia mierzyłam sukienkę z działu damskiego i XS była za szeroka w biuście, coś tu chyba jest nie tak.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No nie powiem dziwnie do niego wygląda moja obrączka.
Aż tak dziwnie? A malowałaś już na dłoniach Trophy Wife? Pamiętam, że jak miałam nim pomalowane paznokcie to pisałam, że nie wyobrażam sobie do niego biżuterii... Ciekawe, jak to wygląda, ja w sumie nie noszę raczej pierścionków i nie wiem, a bardzo mnie to intryguje.


Idę po jakąś latte do Starbucksa, umieram z bólu głowy Mam ochotę ją sobie odciąć
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:26   #3982
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wzięłam jeszcze The Spy Who Loved Me
Fajny, taki świąteczny.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Oj cudny jest, ale ciekawe, czy też Ci odejdzie takimi płatami jak u mnie
Mam nadzieję, że jednak nie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Aż tak dziwnie? A malowałaś już na dłoniach Trophy Wife? Pamiętam, że jak miałam nim pomalowane paznokcie to pisałam, że nie wyobrażam sobie do niego biżuterii... Ciekawe, jak to wygląda, ja w sumie nie noszę raczej pierścionków i nie wiem, a bardzo mnie to intryguje.
Miałam na dłoniach Trophy Wife, też było "na bogato" z obrączką ale chyba mniej dziwnie niż teraz. Trochę się czuję dzięki tym paznokciom jak obwieszona złotem ruska baba, ale myślę że po prostu może jestem nieprzyzwyczajona do takiej ilości błysku na raz.

Niemniej gdziekolwiek byśmy nie spędzali Sylwestra to lakier mam już chyba wybrany.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:45   #3983
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Fajny, taki świąteczny.
Dokładnie tak mi się kojarzy, chociaż wstępnie planowałam Thigh High na Święta. To chyba jeden z moich ulubionych Essiaków Wygląda nieprzyzwoicie pięknie na paznokciach.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Miałam na dłoniach Trophy Wife, też było "na bogato" z obrączką ale chyba mniej dziwnie niż teraz. Trochę się czuję dzięki tym paznokciom jak obwieszona złotem ruska baba, ale myślę że po prostu może jestem nieprzyzwyczajona do takiej ilości błysku na raz.

Niemniej gdziekolwiek byśmy nie spędzali Sylwestra to lakier mam już chyba wybrany.
Ja lubię błysk, chociaż nie do przesady oczywiście, ostatnio zyskałam nawet w związku z tym nowy przydomek, Panna Migotka

Ja wybieram ten sam lakier.
A planów Sylwestrowych nie mamy na razie, ale przez to, że nie piję alkoholu to ja nie mam za bardzo weny na żadne wieksze imprezy.. Ja się bez procentów bawię bardzo dobrze, ale irytuje mnie, gdy za każdym razem jestem wielokrotnie pytana, czy jestem w ciąży no i niestety dodatkowo po kilku godzinach większość towarzystwa nadaje już na zupełnie innych falach
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:56   #3984
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dokładnie tak mi się kojarzy, chociaż wstępnie planowałam Thigh High na Święta. To chyba jeden z moich ulubionych Essiaków Wygląda nieprzyzwoicie pięknie na paznokciach.
Mi się zawsze czerwienie z drobinkami kojarza ze Świętami.

Ja się ostatnio zastanawiałam który Essie jest mój ulubiony i chyba jednak jest to mój ślubny Eternal Optimist, mimo że tyle pieknych ciemnych kolorów też mam.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja lubię błysk, chociaż nie do przesady oczywiście, ostatnio zyskałam nawet w związku z tym nowy przydomek, Panna Migotka
Ja też lubię ale tu jest trochę mocno. Muszę się opatrzeć z tym lakierem i myślę że będzie dobrze. Albo będę udawać singielkę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja wybieram ten sam lakier.
A planów Sylwestrowych nie mamy na razie, ale przez to, że nie piję alkoholu to ja nie mam za bardzo weny na żadne wieksze imprezy.. Ja się bez procentów bawię bardzo dobrze, ale irytuje mnie, gdy za każdym razem jestem wielokrotnie pytana, czy jestem w ciąży no i niestety dodatkowo po kilku godzinach większość towarzystwa nadaje już na zupełnie innych falach
My też nie mamy, liczyłam po cichu na jakiś wyjazd ale jedni znajomi co mają właściwy domek mają też noworodka, a drudzy pracują w Sylwestra, więc odpada. O imprezie żadnej nic nie słychać, nikt się nie wyrywa do organizacji, więc nie wiem jak to będzie.

Ja nie przepadam za imprezami na trzeźwo, spędzam tak średnio 50% może ciut więcej, nie wyobrażam sobie wszystkich więc nie zazdroszczę. Ja zawsze się robię senna dokładnie wtedy kiedy Ci wstawieni mają najlepszy humor i to mi najbardziej przeszkadza.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 11:04   #3985
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się ostatnio zastanawiałam który Essie jest mój ulubiony i chyba jednak jest to mój ślubny Eternal Optimist, mimo że tyle pieknych ciemnych kolorów też mam.
A ja go jeszcze nie wypróbowałam Pewnie też dlatego tak go lubisz, że dobrze Ci się kojarzy.

Mi np. Cute as a Button kojarzy się z wakacjami i plażą, kiedy to podziwiałam go w pełnym słońcu na tle piasku

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też lubię ale tu jest trochę mocno. Muszę się opatrzeć z tym lakierem i myślę że będzie dobrze. Albo będę udawać singielkę.
Mocno jest, ale moim zdaniem w taki elegancki sposób, on wygląda tak... szlachetnie

Haha

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja nie przepadam za imprezami na trzeźwo, spędzam tak średnio 50% może ciut więcej, nie wyobrażam sobie wszystkich więc nie zazdroszczę. Ja zawsze się robię senna dokładnie wtedy kiedy Ci wstawieni mają najlepszy humor i to mi najbardziej przeszkadza.
O, to z sennością, to też. No cóż, może kiedyś w końcu lekarze mi pozwolą
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 11:11   #3986
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Popołudniu będę piec coś z ciasta francuskiego. Chyba zrobię z przepisu z bloga Hosenki brzoskwinie w cieście francuskim, bo już kiedyś miałam ochotę na takie coś. Uwierzycie, że w ogóle to będzie mój pierwszy raz, gdy robię coś z tego ciasta?
no coś Ty to akurat ciasto, które zawsze wychodzi
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No może, nie jestem przekonana do takich pojedynczych kontrastowych paznokci, ale akurat w przypadku tego lakieru chyba spróbuję, może się przekonam.
to szkoda, że Ci się nie podoba
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mnie to też nie przeszkadza, każdy ma jakieś swoje hobby, w takie ruchowe sam abym pograła, ale nie posiadamy póki co. Dobrze, że oprócz grania lubi też grać w kosza i regularnie trenuje, a nie tylko siedzi przed monitorem w wolnej chwili.
to prawda mój TŻ ostatnio zaczął biegać, widzę że bardziej zdrowo się odżywia, także na plus
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
No bosko Coraz dziwniejsze te ich rozmiary...
Ja dla odmiany jakiś czas temu nie wcisnęłam się w sukienkę w rozmiarze L z TRF Tego samego dnia mierzyłam sukienkę z działu damskiego i XS była za szeroka w biuście, coś tu chyba jest nie tak.
rozmiarówka fantastyczna..
mam jeszcze jedną na oku, może dziś się przejadę zobaczyć jak ten model leży
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dokładnie tak mi się kojarzy, chociaż wstępnie planowałam Thigh High na Święta. To chyba jeden z moich ulubionych Essiaków Wygląda nieprzyzwoicie pięknie na paznokciach.
fajny kolor moja koleżanka ma taki granatowy lakier, że zawsze jak sobie pomaluje nim paznokcie, to mi się kojarzy z bombkami
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja wybieram ten sam lakier.
ja też Beyond Cozy idealnie wpisuje się w takie klimaty choć planów sylwestrowych na razie też brak

chociaż ostatnio na Andrzejkach padłam już o 2 i poszliśmy spać, a znajomi oglądali filmy chyba do 4
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-12-06 o 11:12
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 12:07   #3987
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A ja go jeszcze nie wypróbowałam Pewnie też dlatego tak go lubisz, że dobrze Ci się kojarzy.
No pewnie też dlatego, ale uwielbiam też to jak wygląda na paznokciach. Ten lakier to był bardzo dobry wybór.

Uwielbiam też Smokin Hot i Chocolate Cakes, chociaż CC jest najmniej trwałym z moich Essiaków, krótko się trzyma w stanie idealnym.

Za to waham się czy nie pozbyć się Mamby, jest śliczna, ale sama nie wiem. Muszę sobie nią niedługo pomalować paznokcie, żeby sobie przypomnieć co i jak.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 12:31   #3988
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
to prawda mój TŻ ostatnio zaczął biegać, widzę że bardziej zdrowo się odżywia, także na plus

chociaż ostatnio na Andrzejkach padłam już o 2 i poszliśmy spać, a znajomi oglądali filmy chyba do 4
Mój też się zdrowo odżywia raczej, bo głównie ja go karmię.
Oduczyłam go kilku niezbyt zdrowych nawyków żywieniowych

Ja też zazwyczaj szybko padam, myślałam, że może jestem już za stara na takie imprezy , ale nawet starsi znajomi wytrzymują dłużej... Widać bardziej przyzwyczajeni.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Za to waham się czy nie pozbyć się Mamby, jest śliczna, ale sama nie wiem. Muszę sobie nią niedługo pomalować paznokcie, żeby sobie przypomnieć co i jak.
Ja się waham, czy nie pozbyć się Mademoiselle. Ładnie wygląda, ale jakoś czuję, że nieczęsto będe miała ochotę na taki kolor i efekt na paznokciach, bo on jednak dość mocno prześwituje, ale rozumiem, że takie jest założenie... Zamiast niego wolałabym inny kolor w kolekcji, ale jakoś żal mi się pożegnać z Essiakiem, więc póki co się nie zdecydowałam.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 13:13   #3989
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja się waham, czy nie pozbyć się Mademoiselle. Ładnie wygląda, ale jakoś czuję, że nieczęsto będe miała ochotę na taki kolor i efekt na paznokciach, bo on jednak dość mocno prześwituje, ale rozumiem, że takie jest założenie... Zamiast niego wolałabym inny kolor w kolekcji, ale jakoś żal mi się pożegnać z Essiakiem, więc póki co się nie zdecydowałam.
Ja też się jeszcze nie zdecydowałam, ale Mamba coraz częściej mi się wydaje podobna do EO i już ze dwa razy złapałam się na tym, że wahając się między tymi dwoma kolorami wybieram oczywiście ślubny. Więc zaczęłam się zastanawiać nad wyprawieniem go w świat.

No i nabieram ochoty na Sole Mate i A List i wciąż chodzi mi po głowie Sand Tropez.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 14:48   #3990
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No pewnie też dlatego, ale uwielbiam też to jak wygląda na paznokciach. Ten lakier to był bardzo dobry wybór.
ładny jest
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mój też się zdrowo odżywia raczej, bo głównie ja go karmię.
Oduczyłam go kilku niezbyt zdrowych nawyków żywieniowych
ja jeszcze nie karmię, tzn. poza chwilami, gdy jest u mnie, ale to też nie zawsze ja gotuję ale np. ogranicza cukier w herbacie (już ja dopilnuję, żeby przestał całkowicie ) i generalnie słodkie
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też zazwyczaj szybko padam, myślałam, że może jestem już za stara na takie imprezy , ale nawet starsi znajomi wytrzymują dłużej... Widać bardziej przyzwyczajeni.
tak jak mówisz, kwestia przyzwyczajenia
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja się waham, czy nie pozbyć się Mademoiselle. Ładnie wygląda, ale jakoś czuję, że nieczęsto będe miała ochotę na taki kolor i efekt na paznokciach, bo on jednak dość mocno prześwituje, ale rozumiem, że takie jest założenie... Zamiast niego wolałabym inny kolor w kolekcji, ale jakoś żal mi się pożegnać z Essiakiem, więc póki co się nie zdecydowałam.
to minus tych mlecznych lakierów, trzeba się namachać pędzelkiem kilka razy, a i tak nie zawsze pokryje całkowicie..

byłam dziś w Hebe, jeszcze nie mają świątecznej kolekcji Essie, ale obniżyli ceny i stała to 32,99, teraz jest (szalona ) promocja i są po 31,99

wróciłam z zarową spódniczką, tym razem nie przegięli z rozmiarówką
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.