Wszystko o Avonie - cz.30 - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-22, 18:08   #3751
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Mam swoją paczuchę dziś,i tak:wody Sensuelle w ogóle nie czuję choć spryskałam sweter i szyję samą wodę dali czy co....poza tym musiała być używana(mimo że zafoliowana)bo nie było pustego psika
natomiast z próbki Infinite Seduction musi być moja,jest cudna mam w domu podróbę Hypnose i pachnie bardzo podobnie (nie wąchałam oryginału więc nie wiem czy IS jest podobna,ale do podróby tak) z pachnącej strony w kat.03 nowa Pur Blanca pachnie mi białym klejem z tubki jaki używałam 25 lat temu

błyszczyk Color Trend w odcieniu Lucid jest śliczny jak koleżanka pozwoli jutro pomalować się,to może cyknę fotkę-otworzyć pozwoliła do obejrzenia Lucid jest całkiem matowy,prawie identyczny jak szminka Luxe Nude Slip

zestaw biżu ten za 9,99 błękitny Katarina czy jakoś tak jest praktycznie przezroczysty,o błękicie z katalogu można sobie pomarzyć ale w sumie dość ładny ten zestaw,i to złoto takie nie nachalne
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 18:27   #3752
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość

ja chocbym miala z nich zupe gotowac to spelnie ten program, bo mi sie podoba i juz dawno o cos nie walczylam
Ja tak samo
Dla siebie wezmę cały zestaw, może nawet dwa te żele do mycia - jeden na zapas, a resztę na sprzedaż, wiem, że nie sprzedam tego od razu, ale odejmując to, co wezmę dla siebie, to 2 kremy na dzień, 2 kremy na noc i jeden pod oczy to nie jest jakaś kosmiczna ilość, jak np 50 tych specyfików antycellulitowych, żeby zdobyć rower za 99zł
Z tamtych to naprawdę musiałabym gotować zupę
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 18:28   #3753
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Mam swoją paczuchę dziś,i tak:wody Sensuelle w ogóle nie czuję choć spryskałam sweter i szyję samą wodę dali czy co....poza tym musiała być używana(mimo że zafoliowana)bo nie było pustego psika
natomiast z próbki Infinite Seduction musi być moja,jest cudna mam w domu podróbę Hypnose i pachnie bardzo podobnie (nie wąchałam oryginału więc nie wiem czy IS jest podobna,ale do podróby tak) z pachnącej strony w kat.03 nowa Pur Blanca pachnie mi białym klejem z tubki jaki używałam 25 lat temu

błyszczyk Color Trend w odcieniu Lucid jest śliczny jak koleżanka pozwoli jutro pomalować się,to może cyknę fotkę-otworzyć pozwoliła do obejrzenia Lucid jest całkiem matowy,prawie identyczny jak szminka Luxe Nude Slip

zestaw biżu ten za 9,99 błękitny Katarina czy jakoś tak jest praktycznie przezroczysty,o błękicie z katalogu można sobie pomarzyć ale w sumie dość ładny ten zestaw,i to złoto takie nie nachalne
a ja mam ten Lucid, jest piękny, bez brokatów, drobinek świecidełek,
piękny nudziaczek
(Kejti)
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 18:28   #3754
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
a nie wpisalas zle ty nr do tego portfela??? sprawdz sobie w historii zamowien jak mialas wpisane

kody sa na pewno dobre bo ja zamawialam czarny i taki tez dostalam
sprawdzałam dwa razy dzisiaj kody... i w meilu zwrotnym co od nich otrzymujesz jak złożysz zamówienie to tam też jest dobry kod wpisany... oni mają coś nie tak u siebie...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Też mam taki duży, w środku wygląda identycznie jak ten avonowy, tylko swój brałam z Oriflame.
Mnie się ten Twój bardzo podoba, moim zdaniem jaskrawe kolory wyglądają lepiej przy naturalnych materiałach, a przy sztucznych lepiej zostać przy stonowanych barwach. Ten różowy mógłby trochę tandetnie wyglądać, zwłaszcza, że od środka chyba też jest różowy.
ale wiesz ja kocham róż i myślałam że będę miała coś takiego oczodajnego....
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 18:33   #3755
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 554
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja tak samo
Dla siebie wezmę cały zestaw, może nawet dwa te żele do mycia - jeden na zapas, a resztę na sprzedaż, wiem, że nie sprzedam tego od razu, ale odejmując to, co wezmę dla siebie, to 2 kremy na dzień, 2 kremy na noc i jeden pod oczy to nie jest jakaś kosmiczna ilość, jak np 50 tych specyfików antycellulitowych, żeby zdobyć rower za 99zł
Z tamtych to naprawdę musiałabym gotować zupę
dokladnie
ja wezme tylko kremy dla siebie i tak samo na sprzedaz, bez tego zelu do mycia i pod oczy
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 18:36   #3756
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
sprawdzałam dwa razy dzisiaj kody... i w meilu zwrotnym co od nich otrzymujesz jak złożysz zamówienie to tam też jest dobry kod wpisany... oni mają coś nie tak u siebie...

ale wiesz ja kocham róż i myślałam że będę miała coś takiego oczodajnego....
To chyba Ci doślą różowy i będziesz miała dwa
Zapytam Cię jeszcze o tę torebkę z programu Anew: ona mieści a4, czy tylko a5?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 18:37   #3757
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

http://finanse.wp.pl/gid,15270700,galeria.html?T[page]=3&ticaid=1fee4
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 18:41   #3758
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja tak samo
Dla siebie wezmę cały zestaw, może nawet dwa te żele do mycia - jeden na zapas, a resztę na sprzedaż, wiem, że nie sprzedam tego od razu, ale odejmując to, co wezmę dla siebie, to 2 kremy na dzień, 2 kremy na noc i jeden pod oczy to nie jest jakaś kosmiczna ilość, jak np 50 tych specyfików antycellulitowych, żeby zdobyć rower za 99zł
Z tamtych to naprawdę musiałabym gotować zupę
u mnie siostra jak zobaczyła motywacyjny na serum solutions to stwierdziła że choćby musiała brać 8 kremów to weźmie bo chce depilator.... już jej powiedziałam że wspomogę ją 2 kremami i zostanie jej się 6 sztuk do kupienia....

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To chyba Ci doślą różowy i będziesz miała dwa
Zapytam Cię jeszcze o tę torebkę z programu Anew: ona mieści a4, czy tylko a5?
no wiesz katalog się mieści napewno... ale czy a4 się zmieści to nie wiem bo nie mam nic pod ręką takiego dużego... z rana będę kombinować z normalnym aparatem to zobaczę wtedy...
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 18:43   #3759
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 554
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
wlasnie mialam to wklejac
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 18:46   #3760
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
no to ładnie poszaleli w tym Avonie skoro takie spadki mają.... dobrze że chociaż dalej robią nam programy motywacyjne a nie mówią że kryzys....
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 18:50   #3761
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
u mnie siostra jak zobaczyła motywacyjny na serum solutions to stwierdziła że choćby musiała brać 8 kremów to weźmie bo chce depilator.... już jej powiedziałam że wspomogę ją 2 kremami i zostanie jej się 6 sztuk do kupienia....
Jak ktoś chce depilator koniecznie to jeszcze te 8 kremów można przeżyć, jakieś pojedyncze sztuki może się sprzeda. Ale 50... Ja depilatora nie potrzebuję, bo mam i i tak nie używam bo mi się strasznie włoski wrastają po nim.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 18:57   #3762
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez francesca22 Pokaż wiadomość
Tak, właśnie o ta mi chodzi torebkę, nie jest dośc ogromna (taki worek)
da sie ją załozyc na ramie czy tylko do reki ?
Ile ma kieszonek w srodku?
zapinana jest na zamek czy jak ??

Bo w netto 04/2013 upatrzyłam sobie Torebkę Petra i tez wydaje sie byc fajna
jest duża, ale sztywna, nie worek, na ramie się da, ale ja i tak wszystkie torby na ręku noszę zapinana na suwak, a kieszonek ile to nie pamiętam, na pewno na telefon i na suwak mała

petra jest mała
Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
ale się wkurzyłam.... właśnie byłam po paczuchę i jestem zła....

-zamówiłam sobie portfel różowy z motywacyjnego - dostałam czarny już im napisałam że chce różowy a nie czarny...
-różowy zegarek boski
- zatykaczka do wina z sercem boska tylko strasznie ciężka... później fotki wam zrobię
- zapach only imagine jakiś taki strasznie kwiatowy, nie w moim stylu,.... nie pokochamy się.... przypomina mi trochę outspoken ... ale ten kwiatek przy nim to jakaś porażka... za każdym razem jak będzie ktoś chciał się psiknąć to musi przytrzymać ten materiał bo inaczej będzie się psikać w ten materiał... a ściągnąć się go nie da bo jest przymocowany pod zakrętką....
ja Only... wezmę z demo, bo nie mam zamiaru bujać się z 5 kremami pusty flakon pójdzie do domu dla lalek jako lampka nocna
portfel faktycznie może robić za kopertówkę

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
ja nie kcem, żeby avon się zwinął
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 18:58   #3763
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
ja Only... wezmę z demo, bo nie mam zamiaru bujać się z 5 kremami pusty flakon pójdzie do domu dla lalek jako lampka nocna
portfel faktycznie może robić za kopertówkę

dobry patent masz na lampkę


dziewczyny powiedzcie mi jaki jest kod na ten różowy portfel z motywacyjnego bo ja wpisałam kod 64543 a oni przysłali mi czarny... to ja im napisałam wiadomość że wysłali mi nie taki jak trzeba a oni mi odp.

Szanowna Konsultantko,

Uprzejmie informujemy, że kod 64543 to numer Czarnego portfela, który Pani zamówiła. Aby zamówić różowy portfel należało wpisać do zamówienia kod 44677.

Z pozdrowieniami,
xxxxxxxxxxxxxxxx
Obsługa Internetu
Avon Cosmetics Polska


a ktoś zamawiał czarny kolor??? jaki kod wpisywaliście???
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 19:05   #3764
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
no wiesz katalog się mieści napewno... ale czy a4 się zmieści to nie wiem bo nie mam nic pod ręką takiego dużego... z rana będę kombinować z normalnym aparatem to zobaczę wtedy...
Kurcze, lubię naprawdę duże torby, miałam nadzieję, że ta jest spora.
A bardzo się świeci? To jest taka lakierowana, czy bardziej coś a'la błyszcząca wypolerowana skóra?

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Jak ktoś chce depilator koniecznie to jeszcze te 8 kremów można przeżyć, jakieś pojedyncze sztuki może się sprzeda. Ale 50... Ja depilatora nie potrzebuję, bo mam i i tak nie używam bo mi się strasznie włoski wrastają po nim.
Też mam od 4 lat i nie używam, bo włoski mi jakoś szybko odrastają, a nie chce mi się co tydzień siedzieć godzinę i się depilować
Gdyby było 20sztuk tych specyfików na rower i kwota do zapłacenia byłaby mniejsza, to wtedy bym pewnie powalczyła, ale tak się nie opłaca
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 19:06   #3765
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

najlepsze jest to że sprawdzałam właśnie kody w strefie i rzeczywiście wchodzą tak jak oni napisali tzn są kody zamienione... ale nie ma nigdzie info o tym że kody są inaczej... żadnej erraty do kat 4 i chyba pozostanie mi zostać z tym czarnym portfelem bo nie opłaca mi się robić zwrotu na sam portfel bo cena listu będzie większa niż samego portfela....
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 19:06   #3766
kahhhunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Hejka, właśnie odebrałam paczkę z paczkomatu, ale dostałam tylko jednego smsa i czekałam na drugi bo powinny być dwie paczki i nic cisza. Czytałam, że też mialyscie teraz taki zonk. Czy ta druga paczka przyjdzie mi jutro wg harmonogramu? Jak mi zależy na paczkach to zawsze coś jest nie tak pocieszenie tylko takie, że w tej paczce co przyszła są kremy dla klientki uff
kahhhunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 19:09   #3767
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie mi jaki jest kod na ten różowy portfel z motywacyjnego bo ja wpisałam kod 64543 a oni przysłali mi czarny... to ja im napisałam wiadomość że wysłali mi nie taki jak trzeba a oni mi odp.

Szanowna Konsultantko,

Uprzejmie informujemy, że kod 64543 to numer Czarnego portfela, który Pani zamówiła. Aby zamówić różowy portfel należało wpisać do zamówienia kod 44677.


a ktoś zamawiał czarny kolor??? jaki kod wpisywaliście???
KLIK Tutaj mam screena z tego programu i jest odwrotnie.

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

A z kolei TUTAJ jest tak, jak napisali Dziwne to.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 19:09   #3768
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Kurcze, lubię naprawdę duże torby, miałam nadzieję, że ta jest spora.
A bardzo się świeci? To jest taka lakierowana, czy bardziej coś a'la błyszcząca wypolerowana skóra?
:

ja się nie znam... ale mój tata mówi że jest lakierowana....
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 19:11   #3769
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez kahhhunia Pokaż wiadomość
Hejka, właśnie odebrałam paczkę z paczkomatu, ale dostałam tylko jednego smsa i czekałam na drugi bo powinny być dwie paczki i nic cisza. Czytałam, że też mialyscie teraz taki zonk. Czy ta druga paczka przyjdzie mi jutro wg harmonogramu? Jak mi zależy na paczkach to zawsze coś jest nie tak pocieszenie tylko takie, że w tej paczce co przyszła są kremy dla klientki uff
Mi przyszła jedna w sobotę, a druga dziś-tak jak powinna wg harmonogramu.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 19:22   #3770
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
ja chocbym miala z nich zupe gotowac to spelnie ten program, bo mi sie podoba i juz dawno o cos nie walczylam

ja nie mam popytu na te produkty a sama nie używam :p ale aż idę jeszcze raz przejrzeć dokładnie wszystkie najbliższe programy bo już się tracę
a lepszy avon niż nauka na audyt
Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
natomiast z próbki Infinite Seduction musi być moja,jest cudna
nie kuś!
Pachnie tak jak na kartce katalogu?
__________________
Instagram
Blog
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 19:23   #3771
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
KLIK Tutaj mam screena z tego programu i jest odwrotnie.

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

A z kolei TUTAJ jest tak, jak napisali Dziwne to.

aż z żalu weszłam na strefę i otworzyłam sobie plik który jest zamieszczony w wiadomościach-> a później w aktualnościach i tam są programy na dany katalog i tam też są te kody podane odwrotnie więc powołałam się w wiadomości do nich że mają źle podane i wprowadzają w błąd innych i na dodatek nie ma żadnej info że są kody źle podane....
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 19:29   #3772
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
aż z żalu weszłam na strefę i otworzyłam sobie plik który jest zamieszczony w wiadomościach-> a później w aktualnościach i tam są programy na dany katalog i tam też są te kody podane odwrotnie więc powołałam się w wiadomości do nich że mają źle podane i wprowadzają w błąd innych i na dodatek nie ma żadnej info że są kody źle podane....
Uważam, że powinni Ci dosłać różowy portfel, bo nie powinna mieć miejsca sytuacja z zamienionymi kodami
Też się będę musiała pilnować, żeby różowego nie dostać (chociaż wtedy się wymienimy najwyżej )
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 19:43   #3773
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
a ja mam ten Lucid, jest piękny, bez brokatów, drobinek świecidełek,
piękny nudziaczek
(Kejti)
Szatanie!!!

Wchodzę sobie na historię zamówień a tu: Brak katalogu. Przepraszamy za niedogodności.
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 19:49   #3774
alytjow
Zakorzenienie
 
Avatar alytjow
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 381
GG do alytjow
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

[1=51e83afea3b91707dbf3887 d008ce6a0f5de39ea_626dbf7 23f6b2;38784425]Nie do końca - z tego co wiem. Musi być zadeklarowana wartość, ale to od nas zależy jaką zadeklarujemy. Ekonomicznego mogą nie przyjąć.[/QUOTE]

zawsze wysylam tylko poleconym

Cytat:
Napisane przez jusia_00 Pokaż wiadomość
ja go mam jeszcze z kalendarza adwentowego i nie potrafię jakoś sprzedać nawet ze zniżką
ja sprzedalam za 50

chcialam zarejestrowac karte Avon , bo mam waznosc przedluzona i sie nie da komunikat odsyla do banku, zadzwonilam do avonu, a pani ze jak pisze ze do banku to do banku zadzwonilam, 20 minut z komorki nie moje i co?? i nic oni maja wszystko OK, karta u nich wazna, wina avonu, jutro musze dzwonic znowu

Edytowane przez alytjow
Czas edycji: 2013-01-22 o 19:58
alytjow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:07   #3775
Agrippinilla
Rozeznanie
 
Avatar Agrippinilla
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 734
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez justyna0188 Pokaż wiadomość
A masz może link do tego webcastu?
Nie zaglądałam tu a już po webcascie. OMS nie wysłała Wam linków?

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Nie, tego linku tu nie ma, na webcast dla liderów OMS wysyłają linki. Dla każdej dywizji jest osobny webcast. Przy okazji - Poznań nie będzie już w dywizji 4, tylko w 1. Zmieniła się ilość dywizji i numeracja.

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
ja nie kcem, żeby avon się zwinął
I Blackberry, buu

Z webcastu za wiele się nie dowiedziałam, bo więcej ma być na staffach. Punkty będą za mianowania KK, LS i za przyrost kadry netto w katalogach 2-4. Za 50 punktów jest zestaw nowości, 80 - bonus 250zł, 130 - bonus 750zł, 200pkt - bonus 1000zł. Czyli maksymalnie można dostać 2000zł + oczywiście kosmetyki.
__________________
Panta rei
Agrippinilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:07   #3776
mmeennaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 36
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Dziewczyny co sadzicie o serii
Upiększający krem-podkład BB?? Miala ktoras z Was ten podklad? jakies rewelacje? poprosze o jakiekolwiek podsumowanie czy warto go kupic..
mmeennaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:10   #3777
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez Agrippinilla Pokaż wiadomość
Nie zaglądałam tu a już po webcascie. OMS nie wysłała Wam linków?



Nie, tego linku tu nie ma, na webcast dla liderów OMS wysyłają linki. Dla każdej dywizji jest osobny webcast. Przy okazji - Poznań nie będzie już w dywizji 4, tylko w 1. Zmieniła się ilość dywizji i numeracja.



I Blackberry, buu

Z webcastu za wiele się nie dowiedziałam, bo więcej ma być na staffach. Punkty będą za mianowania KK, LS i za przyrost kadry netto w katalogach 2-4. Za 50 punktów jest zestaw nowości, 80 - bonus 250zł, 130 - bonus 750zł, 200pkt - bonus 1000zł. Czyli maksymalnie można dostać 2000zł + oczywiście kosmetyki.
A widzisz, to was okłamałam
Cytat:
Napisane przez mmeennaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sadzicie o serii
Upiększający krem-podkład BB?? Miala ktoras z Was ten podklad? jakies rewelacje? poprosze o jakiekolwiek podsumowanie czy warto go kupic..
Wpisz w wyszukiwarkę u góry BB, dziewczyny już o nim pisały
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:11   #3778
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez mmeennaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sadzicie o serii
Upiększający krem-podkład BB?? Miala ktoras z Was ten podklad? jakies rewelacje? poprosze o jakiekolwiek podsumowanie czy warto go kupic..
To zależy od tego jaką masz skrę i jakie oczekiwania od takiego produktu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:14   #3779
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Dziewczyny liderki ale te punkty się sumuja z każdego katalogu czy nie czy jak??
Czy np jak w tym będę mieć 20punktów, to od kolejnego liczą mi od zera??
Nie ma mojej szefowej i nic nie czaje z tego
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:28   #3780
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Dziewczyny który kosmetyk z tej nowej linii Anew Clinical będzie lepszy na przebarwienia po wyciśniętych wypryskach? Serum czy krem?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.