Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-17, 18:43   #571
DIDA22
Raczkowanie
 
Avatar DIDA22
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 221
Dot.: Oczyszczanie u kosmetyczki

Hej ja byłam na manualnym 27 grudnia, zabieg trwał 2,5 godziny. Najpierw parówka na twarz, potem peeling i właściwe oczyszczanie. Kosmetyczka wyciskała "łyżeczką". Po wyciskaniu położyła na 20 min algi, a po algach jakieś serum. Po kosmetyczce poszłam do domu a wieczorem do kina(powiedziała, że mogę twarz lekko przypudrować).

Po wyjściu od kosmetyczki wyglądałam jakbym miała chorobę tropikalną (cała twarz w czeronych plamkach) ale po kilku godzinach nie było po nich śladu - więc wydaje mi się, że zabieg został zrobiony prawidłowo.

Na powtórnym oczyszczaniu byłam 10 stycznia, trwał już krócej i mniej bolało, zamiast alg na twarz dostałam maseczkę oczyszczającą i zamykającą pory, a potem serum i maseczkę łagodzącą.Czerwony plamki zeszły na drugi dzień, zamierzam iść jeszcze raz. Za pierwszym razem zapłaciłam 100 zł, za drugim razem 80 zł.

Mój mąż był u tej samej kosmetyczki na kawitacji (130 zł) ale razem stwierdziliśmy, że u mnie efekty są lepsze. U mnie cera poprawiła się a u niego jest tak jak było, co 2 dni nowy pryszcz.

Wydaje mi się, że zabiegi oczyszczające u kosmetyczki mają sens, jeżeli zrobi się ich 5-6. Nasza skóra co miesiąc na nowo się zanieczyszcza i nie oszukujmy się, że po 1 razie u kosmetyczki będziemy miałay super twarz.
Taka seria zabiegów oczyszczających sprawi, że kosmetyki będą lepiej działały.

Ja też miałam raczej złe zdanie o leczeniu skóry u kosmetyczki, ale próbowałam już wszystkiego. Nigdy jakiejś wielkiej tragedi na twarzy nie miałam, ale do ideału też było mi daleko.
Chodziałm do dermatologa, wypróbowałam większość aptecznych specyfików, łącznie z kwasami (GlycoA) i efekty były mizerne, dlatego poszłam w końcu do kosmetyczki. Leczenie u dermatologa da efekty jak przepisze antybiotyki, trzymiesięczna kuracja (zazwyczaj tetrycykliną) na twarz pomoże, ale zaszkodzi na coś innego, bo to jeden z mocniejszych antybiotyków. Ja przez 2 tygodnie brałam Doksycyklinę i niemiło wspominam tą kurację.

Sorki, że się rozpisałam może komus pomoże mój głos w tej dyskusji
Pozdrawiam
DIDA22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 18:54   #572
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Oczyszczanie u kosmetyczki

DIDA-o wlasnie dziekuje, ze sie rozpisalas az tak
Zawsze to jakies nowe doswiadczenie i lepsze rozeznanie w sprawie
Hmm 5, 6? Tylko skad na to kase brac?No ale nie ma co narzekac, jesli chce sie byc ladnym..
A powiedz czy cere mialas w bardzo zlym stanie czy wypryski tylko w jednym miejscu np. na brodzie a miejscami gdzie indziej?
Bo to etz zaalezy jak na kogo podziala..Nie mozna tez okreslic tak na 100% ze pomoze.
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 19:16   #573
Cuki07
BAN stały
 
Avatar Cuki07
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 112
Dot.: Oczyszczanie u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Dokladnie..

Zrobilam sobie dzisiaj maseczke z drozdzy, pozniej z mleka Teraz mam z Avonu Clearskin na wypryski. Pozniej jeszcze to zmyje i naloze jeszcze cos.
Zamierzam codziennie robic te maseczki.
Jak dla mnie to męczysz twarz tym wszystkim jestes jeszcze młoda (podobnie jak JA ) i to hormony powodują "TO" na twarzy, pójdziesz do dermatologa i on powinien ci coś doradzić. Mnie tez czeka wizyta :P (a czytałam że myślisz o kwasach w młodym wieku kwasy odpadają)

A co do pielegnacji, to powiem Ci że ja tez napalałam sie na te wszystkie reklamowane kosmetylki: Nivea,C&C, Avon, Vischy itd. zrezygnowałam :P
teraz codziennie pije "SOK Z ŁOPIANU" kosztuje do 8 zł może mniej poszukaj na forum wątku na ten temat
Buziaki
Cuki07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 19:17   #574
DIDA22
Raczkowanie
 
Avatar DIDA22
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 221
Dot.: Oczyszczanie u kosmetyczki

Blaque- wypryski wyskakiwały mi w określonych (ciągle tych samych miejscach), takie bolące gulki, ze dwie takie na brodzie i ze dwie na czole, na policzkach nie miałam raczej nic, na czole takie małe, lekko ropne, jak zdrapałam to strzelały, ale one wychodziły raczej po czekoladzie na którą jestem uczulona a jem od czasu do czasu
Moim zdaniem twarzy nie miałam w bardzo złym stanie, ale zawsze coś na niej było. Teraz (nie zapeszając) od trzech tygodni jest ok i wierzę, że to zasługa oczyszcania. Mam zamiar doprowadzić to do końca, a potem będę używała kosmetków na których pracuje moja kosmetyczka. Już sobie zamówiłam na internecie (bo u niej w salonie strasznie drogo) kosmetyki z serii BanDi Proffesional, tzn maseczkę algową, maseczke oczyszczającą, tonik antybakteryjny i peeleing enzymatyczny. Mam nadzieję, że polskie kosmetyki są dobre i dadzą efekty. Za wszystko zapłaciłam 160 zł i czekam na dostawę.
Czy ktoś miał doświadczenia z tymi kosmetykami???
DIDA22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 21:01   #575
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Oczyszczanie u kosmetyczki

Cuki-ok, ale chyba maseczka z drozszy nie jest zla.. hehe qrcze myslalam, ze dobrze robie. Myslalam, ze jedynie niepotrzebnie biore dodatkowo to mleko jesli stosuje drozdze. Na wieczor nakladam krem wlasnie z Vichy. A to na wypryski to tylko tak o..

A pomaga cos ten sok? Mi mama mowila, zebym pila pokrzywe bo podobno tez pomaga..I rumianek

Dzieki za rade

DIDA-u mnie pojawiaja sie w tym samym miejscu-na brodzie Odkad pamietam w moim zyciu byly tylko 4dni, kiedy to miejsce bylo czysciutkie!
Jak jedno zejdzie, drugie sie pojawi. I wszystko tam mam-bolace grudki,normalne pryszcze, zaskorniki itp. Na czole mam tak jedna, dwie male chrostki; rzadko wsykoczy cos wiekszego. Ostatnio mialam na policzkach i zostaly mi blizny.. Ale to bylo chyba taki jednorazowy wyskok..
To jak zaczniesz je stosowac to napisz czy cos daja, ok?
Patrze juz na necie co to za cuda..
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 21:23   #576
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Oczyszczanie u kosmetyczki

Łojejciu... To ja chyba jednak zrezygnuje z tego oczyszczania u kosmetyczki. Zresztą już sama nie wiem. Macie takie szerokie zdania na ten temat...
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 21:34   #577
ani_ani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Oczyszczanie u kosmetyczki

Hej
Chcialabym zapytac, czy ktos moze wie gdzie wykonuja zabieg kawitacyjny w trojmiescie? Szukalam w internecie ale nic nie znalazlam...
Jesli ktos wie gdzie taki gabinet sie znajduje, prosze o informacje bo bardzo chcialabym sie wybrac a nie mam gdzie
Z gory dzieki za odpowiedz pozdrawiam!
ani_ani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-17, 22:32   #578
DIDA22
Raczkowanie
 
Avatar DIDA22
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 221
Dot.: Oczyszczanie u kosmetyczki

Z własnego doświadczenia: przed jakimkolwiek zabiegiem u kosmetyczki pytacjie jakie są przeciwskazania do jego robienia. Ja wstępnie byłam umówiona na peeling kawitacyjny i z ciekawości spytałam się jakie są przeciwskazania, mianowicie: ciąża i implanty w organiźmie, a ja mam własnie implanty w kręgosłupie:-D i by mnie prąd pokopał, pozostało mi oczyszczanie manualne.
DIDA22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 19:15   #579
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Oczyszczanie u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez DIDA22 Pokaż wiadomość
Z własnego doświadczenia: przed jakimkolwiek zabiegiem u kosmetyczki pytacjie jakie są przeciwskazania do jego robienia. Ja wstępnie byłam umówiona na peeling kawitacyjny i z ciekawości spytałam się jakie są przeciwskazania, mianowicie: ciąża i implanty w organiźmie, a ja mam własnie implanty w kręgosłupie:-D i by mnie prąd pokopał, pozostało mi oczyszczanie manualne.
łooooo!!!
Hehe no to pieknie.. Dobrze, ze sie spytalas
Chyba ktos nad Toba czuwal..
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 21:17   #580
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Oczyszczanie u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
łooooo!!!
Hehe no to pieknie.. Dobrze, ze sie spytalas
Chyba ktos nad Toba czuwal..
no właśnie,bo np ja nigdy nie pytam i zawsze wydawało mi się, że powiedzenie o wszelkich przeciwskazanich należy do zadań kosmetyczki
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 21:25   #581
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Oczyszczanie u kosmetyczki

No dokladnie.. Niby wszystko ok, przyszlas na zabieg, kosmetyczka super mila a ty praktycznie o niczym nie wiesz.. Zdawaloby sie, ze to twoim zadaniem jest wypytanie sie kosmetyczki o zagrozenia, a nie jej.. A jakby ci sie cos stalo, no to bdzie twoja wina, no bo..przeciez moglas zapytac..? heh
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-20, 11:06   #582
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Smile Dot.: Oczyszczanie u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Czekajcie..To wkoncu oczyszczanie manualne to jest to oczyszczanie(wyciskanie)? haha ej bo ja juz sie pogubilam
A kiedy robilas sobie to o.manualne?
A gdzie mozna kupic to mydlo?I to jest jakies specjalne? Jakiej masz firmy czy w ogole jak je rozpoznac?
Tak, ja stosuje tez mleko
Jakos narazie efektow nie widze ale..Dopiero kilka razy nalozylam na twarz.
mydełko w sklepie mydło i pachnidło, ono jest na wagę
o. manualne (ręczne) robiła mi kosmetyczka 2 lata temu i do dzisiaj jestem b. zadowolona z efektów życzę powodzenia
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 16:03   #583
Syluśka2604
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 11
Question oczyszczanie twarzy

chciałabym się dowiedzieć jak wyglada twarz po oczyszczaniu u kosmetyczki mam tłustą skórę skłonną do wyprysków i chciałabym ją oczyścić w gabinecie kosmetycznym jak wygląda taki zabieg i ile kosztuje bardzo proszę o odpowiedż z góry dziękuję
Syluśka2604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 18:51   #584
Weroniqa
Raczkowanie
 
Avatar Weroniqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 69
Dot.: oczyszczanie twarzy

Ja niewiem ile dokłądnie kosztuje ale raczej droga ja tez mam nieraz tak brzydką skore ze sie nadaje do kosmetyczki ale domowe sposoby zawsze działają np. ostatnio wziełam z gory smietany smietanke była ona zaschnieta zmieszałam z woda i wlałam na buzie nie splokiwałam i nawet jest ok
__________________
Weroniqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 21:50   #585
eliko
Przyczajenie
 
Avatar eliko
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 22
GG do eliko
Dot.: oczyszczanie twarzy

Ja byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu jakies 2 miesiące temu. Kosztuje to 85 zł. Trwa 2 godz. I strasznie boli. Ta pani nakładała mi kilka maseczek, robiła jakis peeling to było nawet przyjemne ale jak zaczęła wyciskać wszystkie nawet najmniejsze krosteczki to przestało mi sie podobać. Wprawdzie słyszałam od koleżanek ze to boli ale nie myślałam ze tak bardzo. Mimo ze póżniej kosmetyczka jeździła mi takim czymś po twarzy chyba jakims prądem (nie wiem co to było ) w celu zmiejszenia zaczerwienia to i tak wyszłam czerwona. Ogólnie nie byłam zadowolona bo mimo zapewnien pani kosmetyczki zaczerwieniena pozostały i właściwie nie zauważyłam żadnej róznicy. Moze to tylko moja cera tak zareagowała ale nic mi to nie dało i wiecej na oczyszczanie się nie wybieram.
__________________
<<ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy>>


eliko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 10:40   #586
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: oczyszczanie twarzy

A ja zamiast manualnego oczyszczania u kosmetyczki polecam domowa saune. Sama bylam sceptyczna na poczatku ale to dziala. Przed sauna dokladnie myje twarz i robie piling. Dodaje do wody pare kropel olejku z drzewa herbacianego aby lepiej oczyscic/ odkazic skore. Saune robie 1-2 razy w tygodniu przez 10-15 minut. Potem osuszam twarz i nakladam maseczke glinkowa Lirene. Zmywam, potem tonik lagodzacy i krem nawilzajacy i gotowe
Juz po kilku saunach zauwazylam znaczna poprawe cery - lepszy kolor cery, oczyszczone pory, lepsze nawilzenie. Polecam tlustym cerom. Ale uwaga - sauna jest absolutnie zabroniona przy zmianach naczynkowych.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 23:46   #587
aniluap
Raczkowanie
 
Avatar aniluap
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
GG do aniluap
Dot.: oczyszczanie twarzy

Aby oczyszczanie miało jakieś efekty musisz dbac o skóre tez po oczyszczaniu bardzo fajny efekt daje jonoforeza ( wprowadzenie leku w skóre poprezez działanie prądem )bezpośrednio po oczyszczaniu i darsonwalizacja ( "wysuszanie , zamykanie porów) to tak w skrócie ) , no i najwazniejsze to umiejetności kosmetyczki i jej krótkie paznokietki )
__________________
Umiejętności człowieka przerastają jego wyobraźnię )
aniluap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 09:33   #588
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: oczyszczanie twarzy

Maiałam też oczyszczanie to nie dość że troszke bolało jak Pani Kosmetyczka cisła to co najgorsze zostaty slady!!! A jesli chodzi o efekt jaki był u mnie to raczej taki sobie myślałam że będzie lepszy...
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 22:18   #589
k@mil@
Raczkowanie
 
Avatar k@mil@
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 72
Dot.: oczyszczanie twarzy

Słyszłam, że istnieje również bezdotykowe oczyszczanie twarzy. Podobno jest bezbolesne. Czy któraś z Was miała z nim do czynienia?
k@mil@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-13, 19:41   #590
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Witam,
Czy ktoś może próbował zabiegu oczyszczania twarzy u kosmetyczki?
Chciałabym się dowiedzieć, czy daje to pożądane efekty i czy są one długotrwałe. Jak przebiega taki zabieg? I jakie są jego koszty...?
Czy takie coś naprawdę pomoże mi się pozbyć wągrów z nosa?!
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 19:59   #591
Moi16
Raczkowanie
 
Avatar Moi16
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 459
GG do Moi16
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Mój brat chodzi na oczyszczanie twarzy. Na pewno wiem, że to jest tylko krótkotrwały efekt. Trzeba go polączyć z innymi środkami inaczej ci się wszystko po prostu odnowi. Heh jak chciałam iść na takie oczyszcanie to brat śmiał się i powiedział, że idę na fotel tortur Kosmetyczka jest bezlitosna i wyciśnie z ciebie wszystko. Buzia jest po tym czerwona cała.Bracik ma cerę problemową i leczy nadal się na te wypryski (26 lat ma.)
Płaci 50 zł.
Moi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 20:09   #592
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

50 pln to i tak nie dużo... robiłam rozeznanie i w moim mieście taki zabieg kosztuje od 60 do 130 zł.
A co jaki czas trzeba na takie coś chodzić?
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 20:39   #593
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

tutaj jest taki sam temat
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=oczyszczanie
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 15:51   #594
Caprice
Rozeznanie
 
Avatar Caprice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko Biała/Kraków
Wiadomości: 722
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
podałaś link właśnie do tego wątku w którym piszesz
__________________
wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725918
Caprice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 15:55   #595
Caprice
Rozeznanie
 
Avatar Caprice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko Biała/Kraków
Wiadomości: 722
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Moi16 Pokaż wiadomość
Mój brat chodzi na oczyszczanie twarzy. Na pewno wiem, że to jest tylko krótkotrwały efekt. Trzeba go polączyć z innymi środkami inaczej ci się wszystko po prostu odnowi. Heh jak chciałam iść na takie oczyszcanie to brat śmiał się i powiedział, że idę na fotel tortur Kosmetyczka jest bezlitosna i wyciśnie z ciebie wszystko. Buzia jest po tym czerwona cała.Bracik ma cerę problemową i leczy nadal się na te wypryski (26 lat ma.)
Płaci 50 zł.
buzia nie będzie czerwoną jak pójdziesz na ultradźwięki mi niestety to wróciło, ale w łagodniejszej wersji ^^ i ogólnie teraz jest lepiej, ale nie idealnie, za jakiś czas powtórze zabieg, myślę że po każdym zabiegu powinno być lepiej
__________________
wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725918
Caprice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 18:29   #596
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Caprice Pokaż wiadomość
podałaś link właśnie do tego wątku w którym piszesz
nie link podłam przed połączeniem obu wątków
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 12:49   #597
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Post oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

witam chcialam sie dowiedziec czy korzystal ktos z uslug kosmetyczki mianowicie w oczyszczaniu twarzy. zamierzam sie niedlugo wybrac jednak chcialabym wiedziec czy jest to naprawde skuteczne, na czym to polega ile trwa takie oczyszczanie i w jakiej jest cenie pozdrawiam
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 14:20   #598
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Osobiście mam pewne doświadczenia w tej materii i jednak bym Ci odradzała mechaniczne oczyszczanie twarzy. Efekt owszem był - na początku w postaci masakrycznie czerwonej twarzy. Potem skóra się uspokajała i przez parę dni było ok, ale cóż z tego jak po 2 tygodniach miałam jeszcze więcej wągrów niż przed oczyszczaniem? Chyba moje pory stwierdziły ze sa za czyste i chciały nadrobić zaległości z nawiązką...
Koszt manualnego oczyszczania to ok. 70 zł, ja czasem dodatkowo brałam ukltradźwięki co podrażało zabieg o ok. 30 zł. Zabieg trwał ok 1,5 godz.

Na szczęście mi przeszło z tym wyciskaniem i we wrześniu zaczęłam chodzić na kwasy - efekt taki że po kilku zabiegach w połączeniu z domową kuracją Diacnealem moja twarz już dawno nie widziała podkładu - a wcześniej tapeta to bya podstawa....

Ja bym Ci radziła iść raz na to oczyszczanie (bo domyślam się ze chcesz się szybko pozbyć syfów) ale potem zacząć kurację kwasami. Samo oczyszczainie jest bowiem tylko maskowaniem a nie leczeniem problemu.
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 17:13   #599
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

oj tak kwasy
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 19:02   #600
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

a jak długo po oczyszczaniu utrzymuja się wam podrażnienia bo ja zawsze co najmniej 2 dni wyglądam jak upiór.A teraz znow musze isc na oczyszczanie bo mi dermatolog kazała no i boje sie czy mi kosmetyczka buzi nie spaprze
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-22 00:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.