Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-16, 16:05   #1561
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez zielona2 Pokaż wiadomość
Anies, widziałam kiedyś u Ciebie na blogu zalotke z MACa.
Czy mogłabys coś powiedzieć o jej jakości, jak się ma do tych zalotek za 10 zł? Bo posiadam taką kupiona w pierwszej-lepszej drogerii, ale jakos nie mogę nią "wymanewrować" żeby podkręcić te rzęsy bez łamania w połowie powieki zwałaszcza w lewym oku. Mam ochotę ją kupic ale nie wiem czy warto, czy rzeczywiście jest różnica gdzieś jeszcze oprócz ceny.
Ja nie anies, ale odpowiem.
Od lat używałam zwykłej, drogeryjnej zalotki Inter Vion. Niedawno kupiłam czarną Mac i jest różnica. Mac jest inaczej wyprofilowana, chwyta mi wszystkie rzęsy. Podkręcenie trzyma sie też dłużej niż przy zwykłej zalotce. Różnica w cenie znaczna , za Macową dałam 94 zł, ale uważam, że warto

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Generalnie miałam na myśli coś porządniejszego, lepszego niż maybelline i rimmel. Nie musi mocno kryć, ponieważ nie mam problemów z cerą. Powinien być lekki, bez efektu maski, utrzymujący się około 8h.. Do 100 zł może być
Może spróbuj z Mac np. Machmaster. Jest spory wybór kolorów, podkład jest dosyć trwały.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 16:16   #1562
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
a próbowałaś rimmel wake up? Jestem bardzo zadowolona

Przymierzam się do tego revlona, świetnie kryje i wszyscy polecają ale z tego co wiem to on jest raczej z tych "cięższych".
Jeżeli nie masz problemów z cerą to może lepszy byłby revlon photoready? Jest roźświetlający
Rimmel Wake me Up to największe zaskoczenie ostatniego czasu. Za marka nie przepadam, ale kosmetyk jest naprawdę wart uwagi.
Mi Revlon nie przypadł do gustu, jest za ciężki . Nie podobał mi sie efekt, dodatkowo wysuszył mi nieco skórę .

Pokłady do cery suchej, ktore moge polecić to m.in. : MUFE HD Foundation, Nars Sheer Glow (rewelacja), Chanel Vitalumiere Aqua.
Jeżeli chodzi o Mac, jedyny podklad , z którym sie polubilismy to F&B, idealny na wiosnę,bardzo lekki.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 17:23   #1563
justytynka
Zadomowienie
 
Avatar justytynka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Super, dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Podczytuję jeszcze KWC ale tam są bardzo różne opinie. Po prostu dla każdego coś innego Do tego jestem taka blada i ciężko mi wybrać odcień..
__________________
Instagram
justytynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 17:44   #1564
alove
Raczkowanie
 
Avatar alove
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 74
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Super, dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Podczytuję jeszcze KWC ale tam są bardzo różne opinie. Po prostu dla każdego coś innego Do tego jestem taka blada i ciężko mi wybrać odcień..
ja niestety też mam ten problem zawsze, bez zastanowienia wybieram najjaśniejsze odcienie podkładów, jeszcze nigdy nie zdarzyło się, aby podkład był jaśniejszy od mojej karnacji, natomiast za ciemny - owszem, a podkreślam, zawsze wybieram te najjaśniejsze ale jak to mówią "szlachta ma bladą skórę a plebs chodzi opalony"
alove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 17:44   #1565
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
MacBook fajna sprawa, ale trzeba 3 razy przemyśleć do czego komputera będzie się używać
Tu wszystko działa inaczej niż na Windzie
Wiem Miałam już styczność z tym sprzętem, ale nie na stałe i moim potrzebom jak najbardziej odpowiadałoby takie rozwiązanie

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Warto jeśli lubisz ładne zdjęcia. Niestety większość rzeczy w nim prezentowanych to raczej wyższa półka i ja mogę tylko oczy nimi nacieszyć .
Jutro pewnie zakupię - coś potrzebuję poczytać i oczy też nacieszyć

Cytat:
Napisane przez alove Pokaż wiadomość
poza tym wstawiam zdjęcia z wczorajszych zakupów
1. sławna marynarka z h&m, musiałam ! w sklepie została ostatnia sztuka, rozmiar 36, więc nie mogłam jej zostawić przepraszam za pogiętą koszulkę pod spodem, ale siedzenie na wykładach od 8 do 16 robi swoje
2. kurtka h&m; nie spodziewałam się, że kupię kurtkę ze skórzanymi rękawami, wydawało mi się, że kompletnie nie będzie pasował mi taki styl, ale jestem totalnie zauroczona na wiosnę w sam raz
3. marynarka zara - tu się nadal nad nią zastanawiam, wydaje mi się taka "obszerna" i mało dopasowana, a to najmniejszy rozmiar nie wiem czy nie oddać oddać czy zostawić?
4. parka zara - nad nią też się zastanawiam, ta z h&m wydaje mi się bardziej dopasowana i tu znów, oddać czy zostawić?
*marynarkę z H&M posiadam - jest boska bez dwóch zdań.
*nad kurtką z H&M sama się zastanawiałam, ale mam chwilowy brak funduszy nie mniej jednak podoba mi się ona na Tobie
*marynarkę z Zary bym zwróciła - jakoś dziwnie leży.
*co do parki nie mam zdania

Edytowane przez caat
Czas edycji: 2013-02-16 o 17:45
caat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 17:51   #1566
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Marynarkę z zary oddać, parkę zostawić.
Jeśli chodzi o kalosze i ich zdejmowanie, to ja znalazłam łatwy sposób - jedną nogą naciskam na piętę, przytrzymuję buta i tak go ściągam, potem robię to z drugim butem. Schodzi bardzo łatwo.
Ja też tak robię, ale boję się, że je rozwalę w ten sposób
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 18:20   #1567
julia404
Raczkowanie
 
Avatar julia404
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 51
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Super, dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Podczytuję jeszcze KWC ale tam są bardzo różne opinie. Po prostu dla każdego coś innego Do tego jestem taka blada i ciężko mi wybrać odcień..
Tez jestem blada, może dlatego kremy BB mnie zachwyciły przy szukaniu opinii zaglądam jeszcze na makeupalley, większy przegląd produktów, zwłaszcza tych mało popularnych u nas
julia404 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 18:26   #1568
jutka555
Wtajemniczenie
 
Avatar jutka555
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 678
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

dziewczyny doradźcie bo już sama nie wiem, czy mi się wydaje czy ona źle na mnie leży?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0349.jpg (84,2 KB, 224 załadowań)
jutka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 18:27   #1569
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Rimmel Wake me Up to największe zaskoczenie ostatniego czasu. Za marka nie przepadam, ale kosmetyk jest naprawdę wart uwagi.
Mi Revlon nie przypadł do gustu, jest za ciężki . Nie podobał mi sie efekt, dodatkowo wysuszył mi nieco skórę .

Pokłady do cery suchej, ktore moge polecić to m.in. : MUFE HD Foundation, Nars Sheer Glow (rewelacja), Chanel Vitalumiere Aqua.
Jeżeli chodzi o Mac, jedyny podklad , z którym sie polubilismy to F&B, idealny na wiosnę,bardzo lekki.
Mi natomiast podkład Rimmela zupełnie nie pasował. Wspaniale się rozprowadza, ale nie trzyma się na twarzy i sprawia że twarz się świeciła. Ze swojej strony plecam podkłady Clinique.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 18:37   #1570
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Mi natomiast podkład Rimmela zupełnie nie pasował. Wspaniale się rozprowadza, ale nie trzyma się na twarzy i sprawia że twarz się świeciła. Ze swojej strony plecam podkłady Clinique.
A widzisz, wybieranie pokładu to jednak indywidualna sprawa.

Masz jakieś doświadczenia z Bourjois? Podklad Healthy Mix został wymieniony w jednym z ostatnich filmów moich ulubionych youtubowiczek, pixiwoo. Słyszałam o nim wiele dobrego, i chętnie go wypróbuje.
P.S. Jaki ostatecznie bronzer wybrałas?
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 18:42   #1571
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Ja też tak robię, ale boję się, że je rozwalę w ten sposób
Nie sądzę, przecież to tworzywo więc nie powinno się rozpaść.
Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Rimmel Wake me Up to największe zaskoczenie ostatniego czasu. Za marka nie przepadam, ale kosmetyk jest naprawdę wart uwagi.
Mi Revlon nie przypadł do gustu, jest za ciężki . Nie podobał mi sie efekt, dodatkowo wysuszył mi nieco skórę .

Pokłady do cery suchej, ktore moge polecić to m.in. : MUFE HD Foundation, Nars Sheer Glow (rewelacja), Chanel Vitalumiere Aqua.
Jeżeli chodzi o Mac, jedyny podklad , z którym sie polubilismy to F&B, idealny na wiosnę,bardzo lekki.
Ja też używam podkładu rimmel wake me up odcień 100 i jestem zadowolona. Bardzo dobrze się rozprowadza, rozświetla, cera jest ładna i gładka.
Cytat:
Napisane przez jutka555 Pokaż wiadomość
dziewczyny doradźcie bo już sama nie wiem, czy mi się wydaje czy ona źle na mnie leży?
Moim zdaniem leży dobrze.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 18:52   #1572
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
A widzisz, wybieranie pokładu to jednak indywidualna sprawa.

Masz jakieś doświadczenia z Bourjois? Podklad Healthy Mix został wymieniony w jednym z ostatnich filmów moich ulubionych youtubowiczek, pixiwoo. Słyszałam o nim wiele dobrego, i chętnie go wypróbuje.
P.S. Jaki ostatecznie bronzer wybrałas?
Nie do mnie pytanie, ale też mam Healthy Mix. Sprawdza się gdy jest cieplej, bardzo lekki, choć dość kryjący podkład W ogóle go nie czuć na twarzy.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 18:53   #1573
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Super, dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Podczytuję jeszcze KWC ale tam są bardzo różne opinie. Po prostu dla każdego coś innego Do tego jestem taka blada i ciężko mi wybrać odcień..
Z drogeryjnych podkładów polecam Bourjois Healthy Mix, sama mam bladą cerę ale odcień nr 51 był dla mnie idealny
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 19:04   #1574
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
A widzisz, wybieranie pokładu to jednak indywidualna sprawa.

Masz jakieś doświadczenia z Bourjois? Podklad Healthy Mix został wymieniony w jednym z ostatnich filmów moich ulubionych youtubowiczek, pixiwoo. Słyszałam o nim wiele dobrego, i chętnie go wypróbuje.
P.S. Jaki ostatecznie bronzer wybrałas?
Także się nie sprawdził. Healthy mix to dobry podkład nawilżający, ale nie trzyma się na skórze zbyt długo i powoduje świecenie, co od razu go wyklucza (w moim przypadku). Miałam najjaśniejszy odcień, a mój TŻ twierdził że jestem pomarańczowa Ostatecznie wybrałam róż Hervana z Benefit

Z podkładów aktualnie moim faworytem jest Clinique Redness Solution. Dobry jest też Vichy Dermablend.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 19:10   #1575
alove
Raczkowanie
 
Avatar alove
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 74
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Dziękuję Dziewczyny za porady


Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość


w Sephorze i Douglasie panie notorycznie wybierają dla mnie podkład w kolorze pomarańczowym, bo bardzo blada jestem
o losie! ja tam jestem zadowolona z ich "poradnictwa", mam dwie ulubione i ufam im całkowicie, ale zdarzają się też mniej zorientowane panie



Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja mam kłopoty z zasypianiem, muszę być chora, żeby położyć się i zasnąć... Ale wczoraj byłam po nocce, specjalnie wcześniej wstałam,żeby udało mi się wieczorem usnąć

Ja też podcinam regularnie, 4miesiące brałam vitapil, wcieram seboradin/wodę brzozową, ale ciągle mam pełno rozdwojonych końcówek i przez to pewnie włosy się łamią i 'nie rosną'.
Doczytałam ile kosztuje marynarka, jak to nowa kolekcja, a nie okazja to nie ma co brać, jak nie jesteś pewna znajdziesz coś co Cię usatysfakcjonuje w 100%.
a jak Twoja dieta? stres? wiem z doświadczenia, że przy niewłaściwym odżywianiu się włosy są bardziej łamliwe i podatne na zniszczenia, nie mówiąc już o stresie
masz rację z marynarką

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
zgadzam się

wrzucam zdjęcie koszuli w tygrysie pasy i jeszcze raz koszuli za 29,90zł

Mam już bluzkę w wężowy wzór, panterkę tylko tygrysa mi brakowało
też mam tą różową koszulę, jest wspaniała ślicznie w niej wyglądasz tygrysia także bardzo ładna

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Marynarkę z zary oddać, parkę zostawić.
Jeśli chodzi o kalosze i ich zdejmowanie, to ja znalazłam łatwy sposób - jedną nogą naciskam na piętę, przytrzymuję buta i tak go ściągam, potem robię to z drugim butem. Schodzi bardzo łatwo.
jutro będę próbować Twojego sposobu, dziś kilka razy "ćwiczyłam" zdejmowanie wysuwając stopę do tyłu i jednocześnie ciągnąć za piętkę, co nie było zbyt wygodne

Edytowane przez alove
Czas edycji: 2013-02-19 o 20:21
alove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 19:20   #1576
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez jutka555 Pokaż wiadomość
dziewczyny doradźcie bo już sama nie wiem, czy mi się wydaje czy ona źle na mnie leży?
jak dla mnie leży dobrze - super wyglądasz

Zaraz będziemy oglądać z TŻtem Django, jestem bardzo ciekawa czy rzeczywiście jest taki dobry
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 19:23   #1577
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Także się nie sprawdził. Healthy mix to dobry podkład nawilżający, ale nie trzyma się na skórze zbyt długo i powoduje świecenie, co od razu go wyklucza (w moim przypadku). Miałam najjaśniejszy odcień, a mój TŻ twierdził że jestem pomarańczowa Ostatecznie wybrałam róż Hervana z Benefit

Z podkładów aktualnie moim faworytem jest Clinique Redness Solution. Dobry jest też Vichy Dermablend.
Moim zdaniem Vichy Dermablend jest idealny dla osób które mają problemy z cerą, w porównaniu do Bourjois Healthy mix jest ciężki.
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 19:26   #1578
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez ZlaZlosliwaZlosnica Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Vichy Dermablend jest idealny dla osób które mają problemy z cerą, w porównaniu do Bourjois Healthy mix jest ciężki.
Tak, w porównaniu do HM jest nawet bardzo ciężki i ma pudrowe wykończenie - moje ulubione. Nienawidzę świecącej się twarzy po nałożeniu podkładu.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 19:26   #1579
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Mi natomiast podkład Rimmela zupełnie nie pasował. Wspaniale się rozprowadza, ale nie trzyma się na twarzy i sprawia że twarz się świeciła. Ze swojej strony plecam podkłady Clinique.
chyba zależy jaki kto ma typ cery... Ja mam suchą /mieszaną, nakładam krem, podkład i nic się nie świeci, ale u mnie twarz nigdy się nie świeci
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 19:31   #1580
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Także się nie sprawdził. Healthy mix to dobry podkład nawilżający, ale nie trzyma się na skórze zbyt długo i powoduje świecenie, co od razu go wyklucza (w moim przypadku). Miałam najjaśniejszy odcień, a mój TŻ twierdził że jestem pomarańczowa Ostatecznie wybrałam róż Hervana z Benefit

Z podkładów aktualnie moim faworytem jest Clinique Redness Solution. Dobry jest też Vichy Dermablend.
BeneFit też ma ciekawy bronzer, Hoola.

To prawda, Vichy jest dosyć ciężki. Nie lubię matowego wykończenia, sięgam raczej po podkłady, które nadają satynowe wykończenie, lekki 'glow'.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 19:32   #1581
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
chyba zależy jaki kto ma typ cery... Ja mam suchą /mieszaną, nakładam krem, podkład i nic się nie świeci, ale u mnie twarz nigdy się nie świeci
moja również, tak samo jak nie mam problemów z krótkotrwałym utrzymywaniem się podkładu na twarzy, zazwyczaj w pełnym makijażu spędzam 10h dziennie i jedyne co poprawiam to pomadkę na ustach, którą zjadam wyjątkowo szybko
__________________
Zakupoholiczka

Edytowane przez ZlaZlosliwaZlosnica
Czas edycji: 2013-02-16 o 19:33
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 19:35   #1582
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez ZlaZlosliwaZlosnica Pokaż wiadomość
moja również, tak samo jak nie mam problemów z krótkotrwałym utrzymywaniem się podkładu na twarzy, zazwyczaj w pełnym makijażu spędzam 10h dziennie i jedyne co poprawiam to pomadkę na ustach, którą zjadam wyjątkowo szybko
zazdroszczę
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 19:36   #1583
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Ja używam pod podkład filtra 50+, więc zawsze się świeci Bez pudru nidyrydy.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 20:16   #1584
vivien39
Rozeznanie
 
Avatar vivien39
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

ja od lat używam podkładu Toleriane La Roche Posay, jest dość ciężki, zwłaszcza na lato, ale ja potrzebuję mocnego krycia i dla mnie jest najlepszy ze wszystkich, które do tej pory sprawdzałam. Ostatnio pożyczyłam od mamy Cliniqua na bal karnawałowy i super był, teraz chyba właśnie jego zakupię
__________________
...bo życia nie mierzy się ilością oddechów ale chwilami, które zaparły dech...


mamusia marcowa 2014
vivien39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 20:21   #1585
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
BeneFit też ma ciekawy bronzer, Hoola.

To prawda, Vichy jest dosyć ciężki. Nie lubię matowego wykończenia, sięgam raczej po podkłady, które nadają satynowe wykończenie, lekki 'glow'.
W takim razie dla Ciebie ten Rimmel musi być dobry Ja lubię matowe wykończenie pomimo dość suchej skóry. Chociaż moja jest bardziej odwodniona niż sucha.

Hoola planuję zakupić w najbliższym czasie
Cytat:
Napisane przez ZlaZlosliwaZlosnica Pokaż wiadomość
moja również, tak samo jak nie mam problemów z krótkotrwałym utrzymywaniem się podkładu na twarzy, zazwyczaj w pełnym makijażu spędzam 10h dziennie i jedyne co poprawiam to pomadkę na ustach, którą zjadam wyjątkowo szybko
O rany, zazdroszczę
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 21:15   #1586
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez jutka555 Pokaż wiadomość
dziewczyny doradźcie bo już sama nie wiem, czy mi się wydaje czy ona źle na mnie leży?
Moim zdaniem też leży ok tylko niepotrzebnie podwinęłaś rękawy
swoją drogą, widziałyście gdzieś tę marynarkę w rozmiarze 32? Mam 34 i jestem ciekawa jak leżałaby mniejsza o ile w ogóle bym weszła...
Cytat:
Napisane przez alove Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczyny za porady Ostatecznie : marynarka z Zary wraca do sklepu, pomyślę jeszcze nad parką, muszę się z tym przespać




o losie! ja tam jestem zadowolona z ich "poradnictwa", mam dwie ulubione i ufam im całkowicie, ale zdarzają się też mniej zorientowane panie





a jak Twoja dieta? stres? wiem z doświadczenia, że przy niewłaściwym odżywianiu się włosy są bardziej łamliwe i podatne na zniszczenia, nie mówiąc już o stresie
masz rację z marynarką




też mam tą różową koszulę, jest wspaniała ślicznie w niej wyglądasz tygrysia także bardzo ładna



jutro będę próbować Twojego sposobu, dziś kilka razy "ćwiczyłam" zdejmowanie wysuwając stopę do tyłu i jednocześnie ciągnąć za piętkę, co nie było zbyt wygodne
Stres jest, jestem osobą nerwową, dlatego też mam czasem nasilone problemy skórne, alergiczne, ale nie bardzo mam jak go zmniejszyć... Diety bardzo zdrowej nie mam, ale też nie odżywiam się wyłącznie śmieciami mam problem ogromny z nawilżeniem włosów, w wolnej chwili będę musiała przysiąść do wizażu, blogów i poszukać jakichś nowych metod, bo odżywki Alterry, oliwka BD, maska Bingo, żelatyna i parę innych produktów nie daje już efektów
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 21:25   #1587
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Moim zdaniem też leży ok tylko niepotrzebnie podwinęłaś rękawy
swoją drogą, widziałyście gdzieś tę marynarkę w rozmiarze 32? Mam 34 i jestem ciekawa jak leżałaby mniejsza o ile w ogóle bym weszła...

Stres jest, jestem osobą nerwową, dlatego też mam czasem nasilone problemy skórne, alergiczne, ale nie bardzo mam jak go zmniejszyć... Diety bardzo zdrowej nie mam, ale też nie odżywiam się wyłącznie śmieciami mam problem ogromny z nawilżeniem włosów, w wolnej chwili będę musiała przysiąść do wizażu, blogów i poszukać jakichś nowych metod, bo odżywki Alterry, oliwka BD, maska Bingo, żelatyna i parę innych produktów nie daje już efektów
Nie masz stwierdzonej skóry atopowej ?
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 21:28   #1588
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Nie masz stwierdzonej skóry atopowej ?
Mam już od prawie 10ciu lat
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 21:44   #1589
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Przeglądałam blogi i na jednym z nich pojawiło się info o nowym sklepie internetowym na którym można kupić kosmetyki w przystępnych cenach np. Balea, Alverde i kosmetyki rosyjskie. Coś czuję, że złoże u nich jakieś zamówienie zwłaszcza z Balea.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 22:05   #1590
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Przeglądałam blogi i na jednym z nich pojawiło się info o nowym sklepie internetowym na którym można kupić kosmetyki w przystępnych cenach np. Balea, Alverde i kosmetyki rosyjskie. Coś czuję, że złoże u nich jakieś zamówienie zwłaszcza z Balea.
Ja pochodzę z miasta granicznego, więc mam pełen dostęp, hura
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.