Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :) - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-21, 08:40   #4561
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez jowisia Pokaż wiadomość
Dziękuję Rubinko
Jowi, pierwsza ciąża.
Co to jest OM?
Jeśli chodzi o termin porodu, to pierwszy lekarz, u którego byłam, podał 25.09, a drugi 02.10. Nie wiem, co o tym sądzić, pierwsze spotkanie z moim lekarzem prowadzącym (na stałe) mam dopiero na 19 marca. Tych dwóch poprzednich to panowie z przychodni, gdzie przyjęto mnie bez terminu.

A poza tym : czy któraś znalazła już jakiś sposób na męczące ją mdłości? Moje wcale NIE są poranne, zaczynają się codziennie koło 13-14 i trwają, aż nie usnę. Tylko przed południem czuję się dobrze

PS. "OM" to pewnie ostatnia miesiączka. Liczy się pierwszy czy ostatni dzień ? Pierwszy to 18.02.12
Ja miałam też OM 18.12, a termin mam na 25.09

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
cześć
widzę parę brzuszków się pokazało, kilka ślicznych domków- aż miło popatrzeć
za 5 godzin ruszamy z mężem do gina
Powodzenia i nic się nie denerwuj - będzie dobrze

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Lolaaaaaaa88 Pokaż wiadomość
hmm chyba coś w tym jest, wczoraj piłam pomaranczowy i mdliło mnie strasznie, wieczorem mało nie puściłam pawia.
ja polecam wode, pić 2 litry dziennie troche pomaga
Mi się też strasznie chce soków i owoców, ale nie toleruję Może to dlatego, że ja od kilku lat leczę refluks żołądkowy, a na czas ciąży musiałam odstawić wszystkie leki i żołądek się buntuje... Przedwczoraj wypiłam cały słoik kompotu wiśniowego, tak mi smakował, ale niestety się nie przyjął. A wczoraj sok malinowo-jabłkowy - wypiłam tylko łyka i koniec był...
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 08:50   #4562
Papuga69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 440
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
ja juz po wizycie Dzidzia spała i nawet nie chciała się ruszyć . Póki co to mój groszek maleńki jak na 11t4d--> 4cm.Ale wszystko w normie. Trochę jestem rozczarowana tą wizytą bo trwała może z 5 min. Chyba sie doktorowi śpieszyło do domu bo byłam ostatnia. ehhh..... jutro dzwonie umówić się prywatnie na połowe marca żeby dzidzia była troszke większa, choć tż kręci nosem z moja mamą , że jak jest oki to po co tyle USG robić A ja chcę małego zabrać Co jak co ale mina tż podczas badania bezcenna ( pierwszy raz widział naszą drugą dzidzie)
Super ze z Maleństwem wszystko dobrze Jak Cię kusi to idź prywatnie, moim zdaniem nie ma w tym nic złego oprócz ubytków w portfelu

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez jowisia Pokaż wiadomość
Witam was moje kochane

Dołączam do grona. Jestem w 8 tygodniu ciąży, pierwszej w życiu ciąży. Mój mały kosmita ma już całe 2 cm
Witam Super że ciągle nas przybywa
Papuga69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 08:52   #4563
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość

dzisiaj zaczelam 12 tydzien wymiotuje dalej
Ja mam z rana taki ślinotok, że szkoda gadać. Połykanie tej śliny powoduje u mnie odruch wymiotny i z rana wymiotuje tą śliną, coś strasznego wszystko mnie później boli.

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
ja cyknelam fote brzucha pod koniec 10 tc, to taki jak teraz w pierwszej ciazy mialam kolo 20 tyg
Mam podobny brzuch a jestem jedną nogą w 12 tc. Do tego ja mam jeszcze pod biustem wypchnięte to już w ogóle wyglądam jak w zaawansowanej ciąży. W pracy dziwnie się na mnie patrzą niektóre babki, ale tylko kierowniczka i kolega wiedzą o ciąży. Reszta snuje domysły .
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2013-02-21 o 08:53
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 08:55   #4564
Papuga69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 440
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ale ze mnie debil ja mam dzisiaj wizytę na 20:20 a nie na 14:40 mam dwie karteczki z przychodni jedną na dzisiaj a drugą na 7 marca na wizytę i mi się godziny pomyliły o losieeeeeeeeeeeeeeee
Hihi w takim razie odliczamy dzisiaj razem bo ja na 16:00 mam genetyczne Szczerze to dawno nie byłam taka zestresowana
Oby czas nam szybko zleciał

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Ewcia i Ladanseuse super brzuszki!


_________________________ _______
Dziewczyny jak tak oglądam Wasze domki to robie się zazdrosna heh Wszystkie urocze Mam nadzieje że nadejdzie czas gdy i ja będę mogła się pochwalić swoim gniazdkiem

Edytowane przez Papuga69
Czas edycji: 2013-02-21 o 08:59
Papuga69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 08:58   #4565
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez Papuga69 Pokaż wiadomość
Oby czas nam szybko zleciał
nooo jakbym siedziała w pracy to by szybko zleciał a tak siedzę w domu i medytuję bo sobie urlop wzięłam- no po prostu brawo tancerka
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:00   #4566
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
nooo jakbym siedziała w pracy to by szybko zleciał a tak siedzę w domu i medytuję bo sobie urlop wzięłam- no po prostu brawo tancerka
Ty mój ułomku
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:02   #4567
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Ty mój ułomku

pewnie znów będzie opóźnienie i o 22 wyjdę od lekarza ja o tej godzinie to już śpię przecież
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 09:04   #4568
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez Papuga69 Pokaż wiadomość
Hihi w takim razie odliczamy dzisiaj razem bo ja na 16:00 mam genetyczne Szczerze to dawno nie byłam taka zestresowana
Oby czas nam szybko zleciał
ja mam dziś genetyczne na 19.40. ide z mężem więc licze na usg przez brzuch a nie dopochwowe bo tego mógłby nieznieść psychicznie - coż taki typ.
więc życzę wszystkim udanych wizyt i biorę się za listę


czy już wiadomo kto dotsał funkcje założenia nowego wątku?
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:04   #4569
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez rubinka25 Pokaż wiadomość
Może rozpiszmy konkurs na nazwę nowego wątku. Co Wy na to?

Wrześniowo-październikowe mamusie nasłuchują swoje brzusie.

Wrześniowo-październikowe mamusie z najpiękniejszym skarbem pod serduchem



Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
a wy jak uważacie :USG zbyt częste jest szkodliwe czy nie ???
Zależy co rozumiesz przez słowo "częste". W poprzedniej ciąży jak była taka potrzeba to usg miałam robione 2 razy w ciągu jednego dnia. Jeśli nie ma medycznych wskazań uważam, że nie ma co podglądać malucha za często np co 2 tygodnie, bo po co? Pewnie tylko dlatego żeby przyszła mama spokojnie spała?
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:04   #4570
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość

pewnie znów będzie opóźnienie i o 22 wyjdę od lekarza ja o tej godzinie to już śpię przecież
ja też
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:12   #4571
Papuga69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 440
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Ja mam z rana taki ślinotok, że szkoda gadać. Połykanie tej śliny powoduje u mnie odruch wymiotny i z rana wymiotuje tą śliną, coś strasznego wszystko mnie później boli.



Mam podobny brzuch a jestem jedną nogą w 12 tc. Do tego ja mam jeszcze pod biustem wypchnięte to już w ogóle wyglądam jak w zaawansowanej ciąży. W pracy dziwnie się na mnie patrzą niektóre babki, ale tylko kierowniczka i kolega wiedzą o ciąży. Reszta snuje domysły .

Bidulo Jak Ci nie przejdzie to może przy następnej wizycie zapytaj gina czy nie ma na to jakiegoś sposobu? Chociaż z tego co wyczytałam to pozostaje czekać aż samo przejdzie..

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
nooo jakbym siedziała w pracy to by szybko zleciał a tak siedzę w domu i medytuję bo sobie urlop wzięłam- no po prostu brawo tancerka
Proponuje znaleźć sobie jakieś zajęcie wtedy czas szybciej zleci

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
ja mam dziś genetyczne na 19.40. ide z mężem więc licze na usg przez brzuch a nie dopochwowe bo tego mógłby nieznieść psychicznie - coż taki typ.
więc życzę wszystkim udanych wizyt i biorę się za listę


czy już wiadomo kto dotsał funkcje założenia nowego wątku?
Mój tż już raz był świadkiem mojego usg dopochwowego i zniósł to na szczęście dobrze, choć widziałam że był nieco zmieszany
No to życzę powodzonka!

Co to nowego wątku to jeszcze chyba nikogo nie wybrano
Papuga69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 09:12   #4572
rubinka25
Rozeznanie
 
Avatar rubinka25
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 685
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość

pewnie znów będzie opóźnienie i o 22 wyjdę od lekarza ja o tej godzinie to już śpię przecież
tancerka ale przynajmniej sobie dziś dłużej pospałaś...

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
ja mam dziś genetyczne na 19.40. ide z mężem więc licze na usg przez brzuch a nie dopochwowe bo tego mógłby nieznieść psychicznie - coż taki typ.
więc życzę wszystkim udanych wizyt i biorę się za listę


czy już wiadomo kto dotsał funkcje założenia nowego wątku?
karolson ja mam już przygotowaną listę bo wczoraj się za to wzięłam i sporo osób mi już przesłało info. Spróbuję ci na priv przesłać tą listę ale jest tego dużo. Dużo nas tutaj. Tylko coś mamusie październikowe na razie siedzą cicho... bo mam ich tylko 6.

A co do nowego wątku to nie wiem jak to się robi więc się nie zgłaszam. Niech zrobi to może ktoś kto się na tym zna.
__________________
14.09.2013 Filipek

01.02.2016
Leoś

Edytowane przez rubinka25
Czas edycji: 2013-02-21 o 09:15
rubinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:12   #4573
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość

Wrześniowo-październikowe mamusie nasłuchują swoje brzusie.

Wrześniowo-październikowe mamusie z najpiękniejszym skarbem pod serduchem





Zależy co rozumiesz przez słowo "częste". W poprzedniej ciąży jak była taka potrzeba to usg miałam robione 2 razy w ciągu jednego dnia. Jeśli nie ma medycznych wskazań uważam, że nie ma co podglądać malucha za często np co 2 tygodnie, bo po co? Pewnie tylko dlatego żeby przyszła mama spokojnie spała?

chodzi mi tylko o to, że w przychodni to było takie szybkie byle jakie badanie bo sprzęt tam jest niezbyt dobry. A chciałabym tak ze dwa razy pójść prywatnie żeby trochę dłużej niż 10 sec.pooglądać dzidzię i chcę jeszcze poznać termin wynikający z USG Myśle że za dwa tygodnie się umówię. I jeszcze raz tak między 20-25tyg. W poprzedniej ciąży chodziłam prywatnie i jednak te badania wyglądały zupełnie inaczej, wszystko było wyjaśniane , mierzone dokładnie, nawet doktorka zauważyła nierówne bicie serca i wysłąła mnie na echo serca płodu.
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:15   #4574
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez Papuga69 Pokaż wiadomość
Bidulo Jak Ci nie przejdzie to może przy następnej wizycie zapytaj gina czy nie ma na to jakiegoś sposobu? Chociaż z tego co wyczytałam to pozostaje czekać aż samo przejdzie..

Właśnie znalazłam takie info:
"
Ślinotok
Nadmierna produkcja śliny jest zazwyczaj następstwem ciążowych mdłości i zgagi oraz zmian hormonalnych. Nasila się w połowie pierwszego trymestru i mija zazwyczaj około 12. tygodnia, choć czasami zdarza się, że towarzyszy przyszłej mamie aż do porodu. Aby zwalczyć ślinotok warto pić miętowe herbatki i kilka razy dziennie płukać zęby płynem do higieny jamy ustnej. Produkcję śliny ogranicza również żucie gumy oraz ssanie plasterka cytryny. Zadbaj również o swoją dietę - zdecydowanie unikaj ciężkostrawnych potraw oraz wysokokalorycznych, tłustych, smażonych i pikantnych dań. Zamiast tego, warto jak najczęściej sięgać po migdały i suszone owoce – rewelacyjnie minimalizują nudności!"
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:16   #4575
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj tak się wyspałam, siedzę w domku więc myślałam że dzisiaj będzie ok a tu nawet nie wiem skąd przyleciał paw

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------


jeszcze sobie urlop na dzisiaj wzięłam specjalnie no po prostu
Kobiety w ciąży tak mają
Zrób manicure, pedicure, peeling i maseczkę. Od razu szybciej zleci

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
ja mam dziś genetyczne na 19.40. ide z mężem więc licze na usg przez brzuch a nie dopochwowe bo tego mógłby nieznieść psychicznie - coż taki typ.
więc życzę wszystkim udanych wizyt i biorę się za listę


czy już wiadomo kto dotsał funkcje założenia nowego wątku?
za wszystkie dzisiejsze wizyty, czekamy na foty
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:20   #4576
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ale ze mnie debil ja mam dzisiaj wizytę na 20:20 a nie na 14:40 mam dwie karteczki z przychodni jedną na dzisiaj a drugą na 7 marca na wizytę i mi się godziny pomyliły o losieeeeeeeeeeeeeeee
O masz! To tak zwane ' zbudynienie mózgu' :-D
Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Witam się z mdłościami i bólem brzucha. Mam już dość, pojutrze koniec 9 tyg., jeszcze 3 i może zacznie przechodzić...

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------


Spokojnie, doczekasz się
Dalej brzuch boli?:-(
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:20   #4577
Papuga69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 440
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Właśnie znalazłam takie info:
"
Ślinotok
Nadmierna produkcja śliny jest zazwyczaj następstwem ciążowych mdłości i zgagi oraz zmian hormonalnych. Nasila się w połowie pierwszego trymestru i mija zazwyczaj około 12. tygodnia, choć czasami zdarza się, że towarzyszy przyszłej mamie aż do porodu. Aby zwalczyć ślinotok warto pić miętowe herbatki i kilka razy dziennie płukać zęby płynem do higieny jamy ustnej. Produkcję śliny ogranicza również żucie gumy oraz ssanie plasterka cytryny. Zadbaj również o swoją dietę - zdecydowanie unikaj ciężkostrawnych potraw oraz wysokokalorycznych, tłustych, smażonych i pikantnych dań. Zamiast tego, warto jak najczęściej sięgać po migdały i suszone owoce – rewelacyjnie minimalizują nudności!"
Hm spróbować warto może akurat zadziała Na samą myśl o ssaniu cytryny mnie wykręca
Papuga69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:29   #4578
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

dziewczyny a jak tam wasza cera ????bo ja to zaczynam się czuć jak nastolatka .
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:33   #4579
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Ostatnio miałam wysyp to się mąż ze mnie śmiał, że zaczynam dopiero dojrzewać . Ale mam to jakieś fazowe, teraz cera gładka i normalna.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 09:33   #4580
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak tam wasza cera ????bo ja to zaczynam się czuć jak nastolatka .
Niestety ja też
Ponoć brzydnie się na dziewczynkę
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:36   #4581
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez Papuga69 Pokaż wiadomość
Bidulo Jak Ci nie przejdzie to może przy następnej wizycie zapytaj gina czy nie ma na to jakiegoś sposobu? Chociaż z tego co wyczytałam to pozostaje czekać aż samo przejdzie..

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------



Proponuje znaleźć sobie jakieś zajęcie wtedy czas szybciej zleci

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------



Mój tż już raz był świadkiem mojego usg dopochwowego i zniósł to na szczęście dobrze, choć widziałam że był nieco zmieszany
No to życzę powodzonka!

Co to nowego wątku to jeszcze chyba nikogo nie wybrano
A mój w ogóle nie był zmieszany, wręcz przeciwnie, tak się rwał do tego, że aż się lekarka uśmiechnęła i mu powiedziała, że jeszcze chwilę i zaraz go zawoła

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak tam wasza cera ????bo ja to zaczynam się czuć jak nastolatka .
Ja mam twarz piękniejszą niż kiedykolwiek pod tym względem, wszystko mi zeszło i mam nadzieję, że tak zostanie. Natomiast na plecach masakra i tak samo pod biustem i na brzuchu mi zaczyna coś wychodzić, a to już trochę przesada...
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:37   #4582
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
O masz! To tak zwane ' zbudynienie mózgu' :-D
dokładnie- zbudyniałam totalnie

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak tam wasza cera ????bo ja to zaczynam się czuć jak nastolatka .
nieciekawie... mam wysyp na czole jeśli chodzi o twarz, natomiast na dekolcie i piersiach mam armagedon nawet nie wiem czy można to czymś smarować bo nie chcę zaszkodzić dzidzi... może chociaż zwykłą wodą utlenioną by to przecierać?
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:40   #4583
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak tam wasza cera ????bo ja to zaczynam się czuć jak nastolatka .
Tragicznie.Pryszcz na pryszczu.Za to włosy i paznokcie super.
Inna powód tego, że sie czuje jak nastolatka to to, że w przychodniach wszystkie ciężarne maja chyba od 35 lat wzwyż.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:40   #4584
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Warto jak najczęściej sięgać po migdały i suszone owoce – rewelacyjnie minimalizują nudności!"
Niestety, moich nie minimalizują ani migdały, ani suszone owoce.

Dziewczyny, pytałam już, ale nie dostałam jeszcze odpowiedzi - jakie macie sposoby na mdłości ?

Słyszałam gdzieś, że dobrze robi imbir. Będę musiała go poszukać w supermarkecie.

Jakieś inne sprawdzone pomysły ?

PS. Ja przeciwnie, bardzo dobrze znoszę cytrusy. Ciągle chce mi się pomarańczy i mandarynek, soku z mango i z marchewki. Wszystko, co żółte, złote i pomarańczowe, mnie przyciąga
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:42   #4585
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez Lolaaaaaaa88 Pokaż wiadomość
hmm chyba coś w tym jest, wczoraj piłam pomaranczowy i mdliło mnie strasznie, wieczorem mało nie puściłam pawia.
ja polecam wode, pić 2 litry dziennie troche pomaga
Ja mam problem z piciem (nie, nie alkoholu), bo nic mi nie smakuje.Najbardziej wchodzi Nestea czarna brzoskwiniowa.

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość

Mi się też strasznie chce soków i owoców, ale nie toleruję :..
Mi owoce wchodzą szczególnie jabłka i wieczorem.
Mam tak dziwnie, że rano ochota na słone i konkrety, a wieczorem słodkie.


A dzisiaj to mi dziurę w ręce zrobili, że aż boli.Może dlatego, e to długo trwało, bo aż 3 takie fiolki zapełniła.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:42   #4586
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

ja to mam pryszcze jak jakaś nastolatka normalnie wyglądam jak kwazimodo o tak masakra jakaś, no dziewczyna powinna być jak malowana, ale ja czuję, że chłopak będzie
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:44   #4587
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
Niestety ja też
Ponoć brzydnie się na dziewczynkę
Tak.Dziewczynka zabiera urodę mamie
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:44   #4588
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ja to mam pryszcze jak jakaś nastolatka normalnie wyglądam jak kwazimodo o tak masakra jakaś, no dziewczyna powinna być jak malowana, ale ja czuję, że chłopak będzie
Ja tez tak myślę, bo z Mają miałam ładną cerę
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:45   #4589
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość

Ja mam twarz piękniejszą niż kiedykolwiek pod tym względem, wszystko mi zeszło i mam nadzieję, że tak zostanie.
To zadatki na chłopaka

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez jowisia Pokaż wiadomość

PS. Ja przeciwnie, bardzo dobrze znoszę cytrusy. Ciągle chce mi się pomarańczy i mandarynek, soku z mango i z marchewki. Wszystko, co żółte, złote i pomarańczowe, mnie przyciąga
Ja na początku miałam straszna ochotę na cytrusy, ale już przeszło.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:46   #4590
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Tak.Dziewczynka zabiera urodę mamie
U mnie się to nie sprawdzilo, chociaz byłam mega opuchnięta i nie podobałam się sobie:-P
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.