MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-08, 12:22   #2641
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
podobno mam perfekcyjne łożysko (może sobie je na pamiątkę do słoiczka i formaliny zabiorę).
Na tabletki!

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
No u mnie właśnie nie działa. Jakby nie był aktywny ten guzik "głosuj".
ale już zaskoczyło.

Idę się zbierać do teściów. Miało dziś u mnie nie być wody cały dzień, a zaplanowałam, że przed wyjazdem porządnie posprzątam. I jak na złość woda cały czas jest, a ja nie sprzątam, bo się boję, że naprodukuję piany i nie będę miała czym spłukać
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 12:27   #2642
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Zaciazona Pokaż wiadomość
Dostalam dzis pare pudel ciuszkow po dzieciach siostry tz, normalnie rece opadaja. Brzydkie, poplamione, zuzyte na maxa, ze niektorzy ludzie naprawde nie maja za grosz wyczucia. I teraz przyjdzie mi to wszystko przechowywac pol rok bo przeciez glupio tak od razu oddac. Eh. Uderzam w kimono. Jutro wizyta.
ja bym chyba oddała. bo bez sensu trzymać jak nie zamierzasz użyć, potem dziękować za nie i udawać, że wszystko ok. a niech Ci kiedyś jeszcze wypomną, że pomogli

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
np. ze już rodze tylko tego nie czuję;p
dobre
czekamy na wieści

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
Nie wolno rozmrażać w mikrofalówce, chodzi o to że podgrzewanie w mikrofalówce niszczy cenne wartości odżywcze z mleka (nie tylko mleka, innych produktów też, ogólnie mikrofalówki to syf ) Tak jak pisała monica, podgrzewamy w kąpieli wodnej, bez zagotowania ! tylko do temperatury ciała.
dokładnie

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
A ogólnie to skąd Wy wiecie kiedy poczęłyście dziecko ? W sensie co jedne seksik w miesiącu ? Ja tam nie wiem kiedy, tyle seksu było w lipcu, że nie sposób stwierdzić
my wiemy bo nie planowaliśmy jeszcze wtedy. mieliśmy się trzymać zaleceń gina i odczekać jeszcze.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 12:28   #2643
Zaciazona
Raczkowanie
 
Avatar Zaciazona
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 186
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
a jak ściągniesz mleko to trzymasz w lodówce i dopiero wieczorem zamrażasz jak nie zużyjesz? czy jak robisz?

2 razy dziennie z kropli mucosolvan i 2 razy z soli fizjologicznej

tak jak dziewczyny pisały w kąpieli wodnej


chociaż jedna nie robi mi smaka i idzie jeść to co i ja na tej diecie mogę
Dzieki

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
i co ona jeszcze je chce spowrotem

to ja się podłączam pod gratulacje

a wywieźcie im to pewnego pieknego dnia pod dom i niech robią co chcą z tym. bo to juz przesada.

tak wszystkich kolej przychodzi wszystkie rodzą a ja wciaż jestem. jak wam kiedyś napisze że urodzilam to nie uwierzycie



do mikrofali
jak ci sie spieszy to do cieplej wody a jak nie to powoli w temp pokojowej



może wiedzą kiedy miały owulacje

Masakra tymi ciuszkami tylko sobie zagracam teraz mieszkanie. CO przed przeprowadzka cieszy mnie ogromnie.

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
pewnie



wstawia do podgrzewacza i podgrzewa do temperatury pokojowej




Komp nowy wypakowany, nowy aparat przetestowany ))

kupiłam Michasiowi na wielkanoc
http://allegro.pl/komplet-krolika-0-...085589333.html

)
))
Teraz kończe karmić i zostawiamy Michasia z moją mamą, a my jedziemy do galerii po nowe ciuszki dla nas i dzieciaków ))
i po nowy tel dla mnie
Fajny ten komplet krolika. Mi brat w Polsce zamowil 3 czapeczki, nie moglam sie pochamowac.

Cytat:
Napisane przez Maluda2112 Pokaż wiadomość
Klementynka napisała że została na oddziale ma rozwarcie na 2 luźne palce podobno do wtorku/środy ma urodzić...

Nie ma neta więc będę przekazywać wam relacje
Trzymam kciuki za latwy porod
Cytat:
Napisane przez trolla2405 Pokaż wiadomość

a czemu ci glupio oddać? wybierz co ci sie podoba, reszte oddaj, bodziaki na prawde nie są takie drogie np F&F w tesco; ja dostałam dwa pudła, wybrałam siatkę, resztę oddałam, jeszcze skomentowałam ze jeden kombinezon jest niewyprany, posikany, i śmierdzi mlekiem i ze wsadziłam go do osobnej siatki

glupio mi bo to siostra mojego tz, normalnie patrze na te podla od niej i mnie ☠☠☠☠ica strzela.

Cytat:
Napisane przez mooonis17 Pokaż wiadomość
Ja wiem bo akurat wtedy wyjechaliśmy na urlop i przeżyłam tam najlepszy seks w moim życiu
Moonis-wlasnie zdaj bogata w pikantne szczegoly relacje. Niektorzy tutaj juz zapomnieli co to sexik. I pewnie sobie szybko nie przypomna
Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
mi to od razu wyobraźnia pracuje - a mąż wie o tym seksie?


No u mnie właśnie nie działa. Jakby nie był aktywny ten guzik "głosuj".


Oj Ciii...
Megi ale z ciebie swiniuch
Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość

Ja po wizycie.
Na KTG leżałam ponad 50 min bo mały spał jak zabity. Nie szło go w ogóle rozruszać. Wytelepotałyśmy brzuchem na każdą stronę, pani klaskała mi przy brzuchu i synuś się poruszył 2 razy na odczepnego i spał dalej A potem raczył się obudzić. A samo KTG ok, ZERO skurczy!
Strzelili mi USG - wody w dolnej granicy, ale są i to mnie najbardziej cieszy. Przepływy super - podobno mam perfekcyjne łożysko (może sobie je na pamiątkę do słoiczka i formaliny zabiorę). "Maluszek" waży niecałe 3,3kg i ma się dobrze
Z tej radości wpieprzyłam już kebaba, popiłam colą i robię pseudo ciasto bananowe A co!
za wizyte

I moje podsumowanie wizyty:
-od ostatniego razu(2 tyg temu) schudlam 1kg, eeee wedlug mojej wagi przytylam 1kg, ale ok
-mala wazy 3.400, ale ginka patrzac na moj brzuch stwierdzila, ze usg na pewno zaniza bo bardzo mi beben urysl przez te 2 tyg :brzyda l:
-jestem rozwarta na centymetr i prawdopodobnie jeszcze przez tydzien nie urodze
-poza tym mam paciora, to mnie akurat cieszy, dostane antybiotyk i po sprawie, no i jak mi wody odejda to beda dawac mi leki na skurcze a nie bedziemy czakac jeszcze nie wiadomo ile.
-za tydzien ktg
Zaciazona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 12:41   #2644
mooonis17
Raczkowanie
 
Avatar mooonis17
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Ch-ce
Wiadomości: 282
GG do mooonis17
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Zaciążona - ja już też nie pamiętam co to seks i że jak to się robiło?
__________________
16.08.2012r.- II kreski
26.11.2012r. Będziemy mieli Synka!Iwo
TP 22.04.2013r. - Zobaczymy naszą Kruszynkę
mooonis17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 12:41   #2645
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Zaciazona Pokaż wiadomość
I moje podsumowanie wizyty:
-od ostatniego razu(2 tyg temu) schudlam 1kg, eeee wedlug mojej wagi przytylam 1kg, ale ok
-mala wazy 3.400, ale ginka patrzac na moj brzuch stwierdzila, ze usg na pewno zaniza bo bardzo mi beben urysl przez te 2 tyg :brzyda l:
-jestem rozwarta na centymetr i prawdopodobnie jeszcze przez tydzien nie urodze
-poza tym mam paciora, to mnie akurat cieszy, dostane antybiotyk i po sprawie, no i jak mi wody odejda to beda dawac mi leki na skurcze a nie bedziemy czakac jeszcze nie wiadomo ile.
-za tydzien ktg
za wizyte.

a co do tych ciuchów to niech tż może z nią pogada skoro to jego siostra. dziwne że ludziom nie jest wstyd takie "szmaty" dawać. i co jeszcze twierdzą że ich następne dziecko w tym pochodzi albo że jakiś naiwniak kupi oj ludzie są dziwni i jak widać pełno dziewczyn miało takie przykłady "dobroci" innych. szok.

dobra nie pada to ide raz dwa po puszkę i wracam
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 12:43   #2646
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Maluda2112 Pokaż wiadomość
Klementynka napisała że została na oddziale ma rozwarcie na 2 luźne palce podobno do wtorku/środy ma urodzić...
trzymamy bardzo mocno żeby było wszystko dobrze
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 12:43   #2647
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Zaciazona Pokaż wiadomość
I moje podsumowanie wizyty:
-od ostatniego razu(2 tyg temu) schudlam 1kg, eeee wedlug mojej wagi przytylam 1kg, ale ok
-mala wazy 3.400, ale ginka patrzac na moj brzuch stwierdzila, ze usg na pewno zaniza bo bardzo mi beben urysl przez te 2 tyg :brzyda l:
-jestem rozwarta na centymetr i prawdopodobnie jeszcze przez tydzien nie urodze
-poza tym mam paciora, to mnie akurat cieszy, dostane antybiotyk i po sprawie, no i jak mi wody odejda to beda dawac mi leki na skurcze a nie bedziemy czakac jeszcze nie wiadomo ile.
-za tydzien ktg
za wizytę
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 12:58   #2648
czarny flamaster
Zadomowienie
 
Avatar czarny flamaster
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 1 143
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Zaciazona

Za wizytę A co do ubranek.... Wiadomo, ludzie chcą dobrze, ale np. można powiedzieć "Słuchaj, mam ubranka po dzieciach, weź przejrzyj może coś Ci się przyda, a jak nie, to trudno" i wtedy nie masz wyrzutów powiedzieć, że nic nie chcesz, bo Ci się nie podoba. A tak zostałaś z kartonami... Beznadzieja...
Ale nie martw się- teściowa chciała mi dać kocyki po swoich dzieciach gdzie najmłodsze ma 29 lat. Mąż powiedział, że takiego koca to by nawet psu nie dał i od razu podziękowaliśmy Ale spoko luz! W garażu mają jeszcze zabawki z takim samym stażem Nic się nie zmarnuje, co nie?


Zrobiłam pomidorową- gęstą i z ryżem- więc jeśli ktoś taką lubi, to zapraszam serdecznie Zazdroszczę Wam tych ciast....Sama bym coś upiekła, ale kompletnie na nic nie mam ochoty. Posprzątałam mieszkanie, umyłam podłogi i w ten sposób jutro mam luz.
__________________
...mówi się "trudno" i płynie się dalej..

27.11.2009 - pierwsza randka
02.08.2012 - nasz ślub
25.03.2013 - me + you = Sławek
czarny flamaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 13:00   #2649
joanna200
Rozeznanie
 
Avatar joanna200
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 951
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
i po co ten prysznic
no właśnie..

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
Eee tam jej tak szybko idą te porody, że jakby rodziła, to już by nam tu z telefonu opis porodu strzeliła

pani nasza kochana nie rodzi
no może i racja, ale zawsze jednak coś z telefonu skrobnęła..
no to za pani, albo niech rodzi, albo do domu wraca..

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
ja już nie wiem sama
kurde potrzebowałabym jakieś fajnego konkretnego lekarza co robić. nie wiem może zadzwonie do mojej ginki z Opola. hm...
może faktycznie zadzwoń i zapytaj, może coś Ci poradzi..

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
to pewnie przenosimy obie
a tak na serio to i klementyna i ja już dawno miałysmy rodzić (wg lekarzy) a u Ciebie niby cisza a zobaczysz że pierwsza będziesz

ja za 2,5 godz lecę na ktg, zobaczymy co się dzieje, bo rozwarcie na 2 palce mam już od tygodnia...
wątpię.. klementynka już w szpitalu, Ty jedną nogą.. a ja w domu..
za ktg..

Cytat:
Napisane przez Zaciazona Pokaż wiadomość
I moje podsumowanie wizyty:
-od ostatniego razu(2 tyg temu) schudlam 1kg, eeee wedlug mojej wagi przytylam 1kg, ale ok
-mala wazy 3.400, ale ginka patrzac na moj brzuch stwierdzila, ze usg na pewno zaniza bo bardzo mi beben urysl przez te 2 tyg :brzyda l:
-jestem rozwarta na centymetr i prawdopodobnie jeszcze przez tydzien nie urodze
-poza tym mam paciora, to mnie akurat cieszy, dostane antybiotyk i po sprawie, no i jak mi wody odejda to beda dawac mi leki na skurcze a nie bedziemy czakac jeszcze nie wiadomo ile.
-za tydzien ktg


Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
dobra nie pada to ide raz dwa po puszkę i wracam
weź mi jedną, bo mi też się chce a nie mam!
__________________

joanna200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 13:01   #2650
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez trooskava Pokaż wiadomość
ello! Ja po wizycie i tak:

Mati waży 3400 kg
Rozwarcia brak
Wód płodowych duuuuuuuzo
SKurczow tyz nie ma / fenek zrobil swoje
powinnam wytrzyumac do spokojnie tydzien jeszcze

do szpitala mam sie zgłosić 18 marca a 19 marca jestem rozpisana na cc.


Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Chanel_Coco urodziła!!!!!!!!!!!!

O 20stej na świat przyszedł Ksawery. Poprzez CC - maluszek nie schodził w kanał rodny, więc zdecydowali się na cięcie w trakcie skurczy.
Gratulujemy dużego chłopca. 3650 g i 58cm.
Wielkie gratulacje duży chłopak

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
A tak a propo's coli - wczoraj jak gin mi tłumaczył, że mam mało pić, pytam się go, czy te 2,5 l to ogólnie wszystkie płyny ( zupa, herbata itd). A on na to "No tak i cola też proszę pani ". Ha ha chyba dobrze zna zwyczaje ciężarnych


Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość

przed chwilą SPAKOWAŁAM TORBĘ !!!!!!!
A więc jestem gotowa ...

0 days to go
czeeeeekam .......

.....idę spać ....

Czekamy i my....

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość


No od 18 marca. Wcześniej nie wypuszczam. O ile mam coś do powiedzenia
Dziękuję


Mam wrażenie, że panuje u nas zbiorowa depresja ciążowa - wersja light

Więc zanim dalej polecę - dziękuję Wam bardzo za wsparcie wczoraj - dobrze mi zrobiło.
Kochane jesteście
Nom ja też mam nadzieję że do 20 wytrzymam w dwupaku

Na to wygląda, cóż taki urok końca ciąży
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 13:13   #2651
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Tak piszecie o tych slodkowsciach, ze nie wytrzymalam i wrzucilam do piekarnika mrozonego strudla ze sliwkami i jablkiem
w DE to nikt nie pamieta o swiecie kobiet, wiec zadowole sie sama

Cytat:
Napisane przez Zaciazona Pokaż wiadomość
glupio mi bo to siostra mojego tz, normalnie patrze na te podla od niej i mnie ☠☠☠☠ica strzela.
I moje podsumowanie wizyty:
-od ostatniego razu(2 tyg temu) schudlam 1kg, eeee wedlug mojej wagi przytylam 1kg, ale ok
-mala wazy 3.400, ale ginka patrzac na moj brzuch stwierdzila, ze usg na pewno zaniza bo bardzo mi beben urysl przez te 2 tyg :brzyda l:
-jestem rozwarta na centymetr i prawdopodobnie jeszcze przez tydzien nie urodze
-poza tym mam paciora, to mnie akurat cieszy, dostane antybiotyk i po sprawie, no i jak mi wody odejda to beda dawac mi leki na skurcze a nie bedziemy czakac jeszcze nie wiadomo ile.
-za tydzien ktg
udana wizyta, super

a co do ciuszkow, to moze TZ pomoze i porozmawia z siostra?
albo po prostu grzecznie je zwrocic, mowiac szczerze, ze niestety ubranka juz sa mocno znoszone i Tobie sie nie przydadza, i podziekowac za checi.
Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Zrobiłam pomidorową- gęstą i z ryżem- więc jeśli ktoś taką lubi, to zapraszam serdecznie Zazdroszczę Wam tych ciast....Sama bym coś upiekła, ale kompletnie na nic nie mam ochoty. Posprzątałam mieszkanie, umyłam podłogi i w ten sposób jutro mam luz.
ja lubie z ryzem

a pamietacie, jak namietnie gotowalyscie wszystkie pomidorowke w pierwszym trymestrze?
a teraz tylko cola
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 13:16   #2652
mariolci
Rozeznanie
 
Avatar mariolci
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 545
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Chanel Coco ogromne gratulacje dla Ciebie !!!kl aski:

ja nadrobiłam wszystkoooo, więc ide teraz sprzątać, musze zrobić rewizje ciuchów moich, powywalać te stare, nieużywane, a poukładac te w których bede chodzić, bo na nowe mieszkanie chce wziąć już tylko to co na prawde potrzebne, a potem 2 komody do przegladniecia a tam tyle papierów pierdółek, aaa też powywalam polowe pewnie.

Wieczorkiem coś popisze więcej, buziakii
__________________
14.04.2013 moje szczęście

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/10289
mariolci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 13:24   #2653
alliw
Zadomowienie
 
Avatar alliw
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 331
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cześć i czołem
Po pierwsze: najlepsze życzenia Babeczki z okazji naszego święta
Po drugie: za 37 tydz naszej Czwórki
Po trzecie: gratuluję wizyt

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość
Mamusie jak Wasze brodawki? poranione czy dajecie radę? Ja nadal czuje ból po przystawieniu Miśki, ale to chyba normalne jest i zaraz przechodzi jak się rozochoci i ciągnie
moje się trzymają, smarowałam przed porodem i w szpitalu lanoliną, nie wiem czy to pomogło, ale nie bolą, tylko jak przystawiam to troszkę zaboli

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Chanel_Coco urodziła!!!!!!!!!!!!

O 20stej na świat przyszedł Ksawery. Poprzez CC - maluszek nie schodził w kanał rodny, więc zdecydowali się na cięcie w trakcie skurczy.
Gratulujemy dużego chłopca. 3650 g i 58cm.
GRATULACJE

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
przed chwilą SPAKOWAŁAM TORBĘ !!!!!!!
A więc jestem gotowa ... [COLOR="Silver"]
<fanfary>

Cytat:
Napisane przez Maluda2112 Pokaż wiadomość
Klementynka napisała że została na oddziale ma rozwarcie na 2 luźne palce podobno do wtorku/środy ma urodzić...

Nie ma neta więc będę przekazywać wam relacje


Dragusia, bidulko, a Ty jeszcze w dwupaku

A mój Jasiu kończy dziś tydzień, jak ten czas zapiernicza Dziś w nocy przy przewijaniu ochrzcił mnie pięknym sikiem to tak chyba na dzien kobiet

Ja z kolei wracam powoli do formy, szwy zdjęte, z wagi zostało mi 5 kg na plusie. Może w weekend walnę sobie pedicure, bo w końcu mam dostęp do swoich stóp, niesamowite uczucie
__________________
Jaś - 01.03.2013
http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kcmhyv1un.png
alliw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 13:25   #2654
Mi6ka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 694
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Oj dziewczyny, jak mi sie dzis nie chce. Rano cos tam wstalam, napisalam i poszlam jeszcze raz spac Wstalam przed 12 Potem juz tylko Was podczytywalam, jeju jak mi sie dzis ciagnie :/ Ale dobre jest to, ze 3/4 tego prania, ktore 3 dzien juz sie suszy mam poprasowane Zaraz koncze i musze wstawic rosol + kurczaka do rekawa - wszystko oczywiscie w porcjach x 10 bo do mrozenia pojdzie wiekszosc Heheh, rosol na dwa wielkie gary

No i w miedzyczasie jak juz to sie bedzie robilo, musze troszke mieszkanie ogarnac i siebie W koncu dzien kobiet no nie
Mi6ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 13:26   #2655
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość

Komp nowy wypakowany, nowy aparat przetestowany ))

kupiłam Michasiowi na wielkanoc
http://allegro.pl/komplet-krolika-0-...085589333.html

Teraz kończe karmić i zostawiamy Michasia z moją mamą, a my jedziemy do galerii po nowe ciuszki dla nas i dzieciaków ))
i po nowy tel dla mnie
komplecik fajny
za nowy sprzęt i zazdroszczę
za udane zakupy, (oj chyba jakiś zastrzyk pieniężny był bo szalejesz kochana)

Cytat:
Napisane przez Maluda2112 Pokaż wiadomość
Klementynka napisała że została na oddziale ma rozwarcie na 2 luźne palce podobno do wtorku/środy ma urodzić...

Nie ma neta więc będę przekazywać wam relacje
No to za pozytywny rozwój zdarzeń

Cytat:
Napisane przez trolla2405 Pokaż wiadomość
A ja po wizycie, rozwarcie na 1 palec
chciałam jechać do galerii na ostatnie zakupy i lody a tu mąż mi psioczy ze teraz to mam nie łazić po sklepach bo się rozchoruję i szybko urodzę, a on musi do pracy iść przynajmniej na pare dni bo teraz na zaległym urlopie siedzi
No to u mnie podobnie

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
Ja po wizycie.
Na KTG leżałam ponad 50 min bo mały spał jak zabity. Nie szło go w ogóle rozruszać. Wytelepotałyśmy brzuchem na każdą stronę, pani klaskała mi przy brzuchu i synuś się poruszył 2 razy na odczepnego i spał dalej A potem raczył się obudzić. A samo KTG ok, ZERO skurczy!
Strzelili mi USG - wody w dolnej granicy, ale są i to mnie najbardziej cieszy. Przepływy super - podobno mam perfekcyjne łożysko (może sobie je na pamiątkę do słoiczka i formaliny zabiorę). "Maluszek" waży niecałe 3,3kg i ma się dobrze
Z tej radości wpieprzyłam już kebaba, popiłam colą i robię pseudo ciasto bananowe A co!
a to śpioch może pogoda na niego wpłynęła

Cytat:
Napisane przez Zaciazona Pokaż wiadomość
I moje podsumowanie wizyty:
-od ostatniego razu(2 tyg temu) schudlam 1kg, eeee wedlug mojej wagi przytylam 1kg, ale ok
-mala wazy 3.400, ale ginka patrzac na moj brzuch stwierdzila, ze usg na pewno zaniza bo bardzo mi beben urysl przez te 2 tyg
-jestem rozwarta na centymetr i prawdopodobnie jeszcze przez tydzien nie urodze
-poza tym mam paciora, to mnie akurat cieszy, dostane antybiotyk i po sprawie, no i jak mi wody odejda to beda dawac mi leki na skurcze a nie bedziemy czakac jeszcze nie wiadomo ile.
-za tydzien ktg
za wizytę




Witam się i ja po wizycie
Na wstępie Wszystkiego co najlepsze kobietki w dniu naszego święta!!!

A u ginka:
Ogólnie wszystko ok. z tym że szyjka skrócona i miękka rozwarcie na 1cm.
Mały, no właśnie mało przybrał i waży 2750 także mam nadzieję że 3 kg przekroczy. Także niech grzecznie siedzi jeszcze brzuszku i rośnie.
Gin mówi że się wszystko powoli szykuje, ale ja przerażona i mam nadzieję że do 20 dotrzymam w dwupaku. Skoro wy tu niektóre z 2cm chodzicie to i ja mam nadzieję
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 13:27   #2656
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Kurcze, przypomniało mi się jak byliśmy w podróży poślubnej, leżałam na łóżku i zasypiałam. Potem się obudziłam i mówię mężowi "Wiesz, śniło mi się coś dziwnego. Powiedziałeś do mnie coś w stylu 'Mała, ale zaraz to cię capnę!'.... dziwne". Na co on "To wcale nie był sen. Chciałem Cię capnąć, ale Ty zasnęłaś szybciej niż ja się umyłem" xD

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Teraz kończe karmić i zostawiamy Michasia z moją mamą, a my jedziemy do galerii po nowe ciuszki dla nas i dzieciaków ))
i po nowy tel dla mnie
udanych zakupow

Cytat:
Napisane przez Maluda2112 Pokaż wiadomość
Klementynka napisała że została na oddziale ma rozwarcie na 2 luźne palce podobno do wtorku/środy ma urodzić...

Nie ma neta więc będę przekazywać wam relacje
Klementynka myslimy o Tobie

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
Wyczytałam w jakimś artykule, żeby od 37tc 3x2 Tylko teraz tak sobie myślę, że skoro rzeczywiście na opakowaniu jest maksymalnie 2x2 to może jednak 2x2!


Ja po wizycie.
Na KTG leżałam ponad 50 min bo mały spał jak zabity. Nie szło go w ogóle rozruszać. Wytelepotałyśmy brzuchem na każdą stronę, pani klaskała mi przy brzuchu i synuś się poruszył 2 razy na odczepnego i spał dalej A potem raczył się obudzić. A samo KTG ok, ZERO skurczy!
Strzelili mi USG - wody w dolnej granicy, ale są i to mnie najbardziej cieszy. Przepływy super - podobno mam perfekcyjne łożysko (może sobie je na pamiątkę do słoiczka i formaliny zabiorę). "Maluszek" waży niecałe 3,3kg i ma się dobrze
Z tej radości wpieprzyłam już kebaba, popiłam colą i robię pseudo ciasto bananowe A co!
u nas radza na poczatek 1 do 2 filizanek z 1 lyzeczki, tydzien przerwy, i pozniej nawet do 4 filizanek dziennie, i znowu tygodniowa przerwa.. ja jeszcze nie wiem, jak bede pic ta herbatke, gdyz rad jest zbyt duzo
niektorzy pija 2 razy dziennie, bez przerw od 37 tygodnia, inni zwiekszaja ilosc tygodniowo o filizanke zaczynajc od jednej..

hmm..

a tak zapytam, po co polozna budzila malego podczas zapisu KTG?
przeciez to nie wplywa na wartosc zapisu .

wizyta udana
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 13:28   #2657
Mi6ka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 694
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Cześć i czołem

:
A mój Jasiu kończy dziś tydzień, jak ten czas zapiernicza Dziś w nocy przy przewijaniu ochrzcił mnie pięknym sikiem to tak chyba na dzien kobiet

Ja z kolei wracam powoli do formy, szwy zdjęte, z wagi zostało mi 5 kg na plusie. Może w weekend walnę sobie pedicure, bo w końcu mam dostęp do swoich stóp, niesamowite uczucie
Wow zazdroszcze z tymi stopami - mnie od moich dzieli wielka przeszkoda

A z tym przewijaniem - to slyszlam, ze przy chlopcach dobrze jest polozyc taki maly reczniczek lub cos na strefe niebezpieczna i pod nia operowac Widzialam jak gosciu to na jakims filmiku robil, sprawnie szlo Juz mam takie 2 male reczniczki - zobaczymy co pokaze praktyka - ale prezent od takiego przystojniaka to zawsze powod do radosci
Mi6ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 13:38   #2658
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Zaciazona Pokaż wiadomość
I moje podsumowanie wizyty:
-od ostatniego razu(2 tyg temu) schudlam 1kg, eeee wedlug mojej wagi przytylam 1kg, ale ok
-mala wazy 3.400, ale ginka patrzac na moj brzuch stwierdzila, ze usg na pewno zaniza bo bardzo mi beben urysl przez te 2 tyg :brzyda l:
-jestem rozwarta na centymetr i prawdopodobnie jeszcze przez tydzien nie urodze
-poza tym mam paciora, to mnie akurat cieszy, dostane antybiotyk i po sprawie, no i jak mi wody odejda to beda dawac mi leki na skurcze a nie bedziemy czakac jeszcze nie wiadomo ile.
-za tydzien ktg


chyba pierwsza szczęśliwa z paciorkowcem

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość

a tak zapytam, po co polozna budzila malego podczas zapisu KTG?
przeciez to nie wplywa na wartosc zapisu .
Wydaje mi się, że istotne jest jak rośnie małemu tętno podczas ruchu, wysiłku, a co ważniejsze jak potem spada... czy nie ma jakiś większych spadków bo mogłoby to oznaczać, że np pępowinka się gdzieś zaciska. U mnie przy tej małej ilości wód trzeba tego ponoć pilnować...
Dodatkowo ew. ruchy dziecka, kopniaki itp pokazywać się moga jako pseudoskurcze macicy.
Gdyby ruchy nie były tak istotne to na pewno nie budziłybyśmy maluszka, no i ten przycisk do zaznaczania kiedy ja poczułam ruch też nie jest pewnie bez powodu
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett

Edytowane przez Sorceresss
Czas edycji: 2013-03-08 o 13:40
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 13:40   #2659
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Dragusia, bidulko, a Ty jeszcze w dwupaku

A mój Jasiu kończy dziś tydzień, jak ten czas zapiernicza Dziś w nocy przy przewijaniu ochrzcił mnie pięknym sikiem to tak chyba na dzien kobiet

Ja z kolei wracam powoli do formy, szwy zdjęte, z wagi zostało mi 5 kg na plusie. Może w weekend walnę sobie pedicure, bo w końcu mam dostęp do swoich stóp, niesamowite uczucie
no widzisz wciąż 2w1.
dla tygodniowego Jasia
no tak dostęp do stóp hehe
Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
A u ginka:
Ogólnie wszystko ok. z tym że szyjka skrócona i miękka rozwarcie na 1cm.
Mały, no właśnie mało przybrał i waży 2750 także mam nadzieję że 3 kg przekroczy. Także niech grzecznie siedzi jeszcze brzuszku i rośnie.
Gin mówi że się wszystko powoli szykuje, ale ja przerażona i mam nadzieję że do 20 dotrzymam w dwupaku. Skoro wy tu niektóre z 2cm chodzicie to i ja mam nadzieję
urośnie

była puszka i nie ma puszki

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
no i ten przycisk do zaznaczania kiedy ja poczułam ruch też nie jest pewnie bez powodu
hm.. a ja nie mialam takie przycisku, a jakbym miala to non stop wcisniety
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 13:40   #2660
Mi6ka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 694
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Zaciazona

Za wizytę A co do ubranek.... Wiadomo, ludzie chcą dobrze, ale np. można powiedzieć "Słuchaj, mam ubranka po dzieciach, weź przejrzyj może coś Ci się przyda, a jak nie, to trudno" i wtedy nie masz wyrzutów powiedzieć, że nic nie chcesz, bo Ci się nie podoba. A tak zostałaś z kartonami... Beznadzieja...
Ale nie martw się- teściowa chciała mi dać kocyki po swoich dzieciach gdzie najmłodsze ma 29 lat. Mąż powiedział, że takiego koca to by nawet psu nie dał i od razu podziękowaliśmy Ale spoko luz! W garażu mają jeszcze zabawki z takim samym stażem Nic się nie zmarnuje, co nie?


Zrobiłam pomidorową- gęstą i z ryżem- więc jeśli ktoś taką lubi, to zapraszam serdecznie Zazdroszczę Wam tych ciast....Sama bym coś upiekła, ale kompletnie na nic nie mam ochoty. Posprzątałam mieszkanie, umyłam podłogi i w ten sposób jutro mam luz.
Ale mi smaka zrobilas ;( zjadlabym taka - ale moje rosoly jak ebda gotowe za jakies 5h to bedzie cud nad Wisla.... A do tego zazdroszcze popsrzatanego mieszkania - u mnie jeszcze wszystko przede mna Cholera, trzeba zabrac sie za robote zamiast narzekac
Mi6ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 13:43   #2661
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
A mój Jasiu kończy dziś tydzień, jak ten czas zapiernicza Dziś w nocy przy przewijaniu ochrzcił mnie pięknym sikiem to tak chyba na dzien kobiet

Ja z kolei wracam powoli do formy, szwy zdjęte, z wagi zostało mi 5 kg na plusie. Może w weekend walnę sobie pedicure, bo w końcu mam dostęp do swoich stóp, niesamowite uczucie
masz racje, czas zapiernicza.. czasami za szybko
tego wlasnie sie obawiam, przy przewijaniu synka

i gratuluje powrotu do formy, pedicure zazdroszcze, ja juz nie dam rady .D
Cytat:
Napisane przez Mi6ka Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny, jak mi sie dzis nie chce. Rano cos tam wstalam, napisalam i poszlam jeszcze raz spac Wstalam przed 12 Potem juz tylko Was podczytywalam, jeju jak mi sie dzis ciagnie :/ Ale dobre jest to, ze 3/4 tego prania, ktore 3 dzien juz sie suszy mam poprasowane Zaraz koncze i musze wstawic rosol + kurczaka do rekawa - wszystko oczywiscie w porcjach x 10 bo do mrozenia pojdzie wiekszosc Heheh, rosol na dwa wielkie gary
dwa wielkie gary?
Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
A u ginka:
Ogólnie wszystko ok. z tym że szyjka skrócona i miękka rozwarcie na 1cm.
Mały, no właśnie mało przybrał i waży 2750 także mam nadzieję że 3 kg przekroczy. Także niech grzecznie siedzi jeszcze brzuszku i rośnie.
Gin mówi że się wszystko powoli szykuje, ale ja przerażona i mam nadzieję że do 20 dotrzymam w dwupaku. Skoro wy tu niektóre z 2cm chodzicie to i ja mam nadzieję
bedzie dobrze, zaufaj lekarzowi
Cytat:
Napisane przez Mi6ka Pokaż wiadomość
A z tym przewijaniem - to slyszlam, ze przy chlopcach dobrze jest polozyc taki maly reczniczek lub cos na strefe niebezpieczna i pod nia operowac Widzialam jak gosciu to na jakims filmiku robil, sprawnie szlo Juz mam takie 2 male reczniczki - zobaczymy co pokaze praktyka - ale prezent od takiego przystojniaka to zawsze powod do radosci
dobra rada, dzieki


a jakies wiesci od Ewki, pani i bzinki sa?


ahhh i kupilam sobie na dzien kobiet sliczne nugatowe czolenka mam nadzieje, ze po ciazy beda rownie dobrze pasowac, niby opuchnietych nog nie mam, ale kto tam wie, w ciazy to wszystko jest mozliwe
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 13:54   #2662
achna79
Rozeznanie
 
Avatar achna79
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 771
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Choco gratulacje

Nestelle w końcu spakowana

Klementynka

I również wszystkiego naj naj z okazji Dnia Kobiet
__________________
23.04.2013 - Mikołaj
achna79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 14:02   #2663
Ewkaaa8891
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Hej u nas bez rewelacji. Skurcze mniejsze plamienie jeszcze jest. Czekam na wynik gbs i od tego zależy czy jest ok czy jakiś stan zapalny który będę leczyć lekami. Dostaje luteine rutinoscorbin nospe kroplowki i czekam. Dzięki bogu nadal nie ma rozwarcia.
Buziaki
Ewkaaa8891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 14:06   #2664
samotari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 81
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Zaciążona , dlaczego jesteś szczęśliwa z paciora? Ja też mam i w sumie nie bardzo się cieszę Proszę, wytłumacz jak krowie na rowie bo nie rozumiem powodu,jaki napisałaś

Co do ciuszków, miałam dwa razy taką sytuacje jak Ty. Na szczęście ciuszki dali mi bez nakazu zwrotu, więc wszystko wylądowało w śmieciach. Nie rozumiem, jak można komuś dać poplamione, poniszczone, porozciągane ciuszki, które pamiętają króla Ćwieczka;/ bez kitu, ja bym się wstydziła komuś to zaproponować i za cholerę nie uwierzę,że dziewczyna która mi to dała ubierała w to swoje dziecko:|
samotari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 14:07   #2665
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez mooonis17 Pokaż wiadomość
ja już też nie pamiętam co to seks i że jak to się robiło?
oj tam oj tam nie pamietasz .... skup sie .. chcoiaz sobie bede wyobrazala



Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Tak piszecie o tych slodkowsciach, ze nie wytrzymalam i wrzucilam do piekarnika mrozonego strudla ze sliwkami i jablkiem

a pamietacie, jak namietnie gotowalyscie wszystkie pomidorowke w pierwszym trymestrze?
a teraz tylko cola
za sztrucla ... ale czekaj sekunda ..... to pomoge ci Okruszki dojjesc

taaaa pomidorowa yhmmm .. a ze 2miechy temu MIELONE w sumie zjadlabym .. ale poczekam az mama przyleci to mi zrobi



Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Cześć i czołem
Po pierwsze: najlepsze życzenia Babeczki z okazji naszego święta
Po drugie: za 37 tydz naszej Czwórki


A mój Jasiu kończy dziś tydzień, jak ten czas zapiernicza Dziś w nocy przy przewijaniu ochrzcił mnie pięknym sikiem to tak chyba na dzien kobiet
dziekujemy ...
co do Ochrzczenia Siuskami ... wspaniale uczucie ... i jakie Jasio mial wyczucie ...
cieszym sie ze dochodzicie do Siebie


no ja pod wrazeniem jestem samej sobie ... mino ze goni nadal .. posprzatalam w domu ... prysznic wyszorowalam .. podloge w lazience umylam .. poodkurzalam w mieszkaniu ... blat wyszorowalam - wyjelam w koncu naczynia ze zmywarki i PADAM na pysk ...

przenioslam sobie lapka do salonu - bo od tego rannego lezenia to chyba jakis odlezyn dostane haha .. a tak to ew dupa mi sie bardziej spalszczy od siedzenia

zaraz podgrzeje sobie wczorajszy obiadek i zjem .. i bede czekala na Ludkow az z pracy wroca ... podobno wybywaja na Wyspe na Impreze ... tez dostalam zapro ale jakos wole byc 15min samochodem od szpitala niz godzine tak na wszelki wypadek
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 14:15   #2666
mooonis17
Raczkowanie
 
Avatar mooonis17
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Ch-ce
Wiadomości: 282
GG do mooonis17
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Tak w ogóle dostaniecie baty
Przez was muszę ruszyć tyłek po colę,takiego mi smaka narobiłyście


A mnie się Tż dziś spytał jak chcę spędzić Dzień Kobiet...
Eh...myślałam że od tego są dziś faceci,żeby wymyślać
Ja ewentualnie mogłabym się ładnie wypindrzyć żeby gdzieś z nim iść
__________________
16.08.2012r.- II kreski
26.11.2012r. Będziemy mieli Synka!Iwo
TP 22.04.2013r. - Zobaczymy naszą Kruszynkę
mooonis17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 14:19   #2667
LiwkaO
Wtajemniczenie
 
Avatar LiwkaO
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 028
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Hej! przeleciałam Was na szybko bo u mnie się zaczęły wycieczki do Miśki dziś dwie zmiany - rano koleżanka ze studiów a teraz czekam na znajomych

Gratuluje rozwarć na 1 palec, 2 palce

Coco - wielkie gratulacje!!!! czekamy na foteczkę i relacje

Klementynka - trzymamy kciuki za Ciebie! Ani się waż wracać bez małego!

Strippi - odnośnie pokarmu, pisałaś, że w lodówce może być 2 dni, a ja czytałam w przedostatnim numerze bodajże M jak Mama o regule trzech 6 - temperatura pokojowa 6 godzin, lodówka 6 dni a zamrażarka 6 miesięcy. Jak to w końcu jest?


Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość

Ja z kolei wracam powoli do formy, szwy zdjęte, z wagi zostało mi 5 kg na plusie. Może w weekend walnę sobie pedicure, bo w końcu mam dostęp do swoich stóp, niesamowite uczucie
Super co nie? a jak noce? Co ile się Jasiek budzi na karmienie?
__________________
"Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce.
Na zawsze."
Moje 55 cm szczęścia...
Michalinka - ur. 12.02.2013r.




Edytowane przez LiwkaO
Czas edycji: 2013-03-08 o 14:20
LiwkaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 14:26   #2668
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

W koncu was moge zacytować bo jestem u mamy, kupiałm sobie cole i zaraz zamawiam kebaba, a co!
Młody na dziś umówiony z wszystkimi wujkami bo prosili go żeby wyszedł w piątek żeby mogli się spić i nie musieli brać wolnego ale Kamilek chyba usłyszał że dziś dzień kobiet i postanowił poczekać do następnego piątku

Joanna czekam na Ciebie! Mimo że mi ciągle coś, a Tobie ciągle nic to i tak pewnie wylądujemy razem na porodówce ale by było fajnie

Cytat:
Napisane przez Maluda2112 Pokaż wiadomość
Klementynka napisała że została na oddziale ma rozwarcie na 2 luźne palce podobno do wtorku/środy ma urodzić...

Nie ma neta więc będę przekazywać wam relacje
Super

Cytat:
Napisane przez joanna200 Pokaż wiadomość
a ja godzinę miałam regularne skurcze co 3 minuty () z bólami krzyżowymi, myślałam, że w końcu się zaczęło.. poszłam pod prysznic i przeszło..
kurczaki...
to tak jak ja pół nocy się męczyłam, bo ciągle brzuch bolał i krzyże identycznie jak na @.. ale dupa

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
ja już nie wiem sama
kurde potrzebowałabym jakieś fajnego konkretnego lekarza co robić. nie wiem może zadzwonie do mojej ginki z Opola. hm...
Dragusia a próbowałaś jakiś sposobów? Masowanie sutków? Podobno przynosi efekty

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
ja za 2,5 godz lecę na ktg, zobaczymy co się dzieje, bo rozwarcie na 2 palce mam już od tygodnia...
Trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość

A mój Jasiu kończy dziś tydzień, jak ten czas zapiernicza Dziś w nocy przy przewijaniu ochrzcił mnie pięknym sikiem to tak chyba na dzien kobiet


Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
Hej u nas bez rewelacji. Skurcze mniejsze plamienie jeszcze jest. Czekam na wynik gbs i od tego zależy czy jest ok czy jakiś stan zapalny który będę leczyć lekami. Dostaje luteine rutinoscorbin nospe kroplowki i czekam. Dzięki bogu nadal nie ma rozwarcia.
Buziaki
Mówie CI będzie dobrze byle skurczów nie było bo krwawienie napewno nie jest groźne

Cytat:
Napisane przez samotari Pokaż wiadomość
Zaciążona , dlaczego jesteś szczęśliwa z paciora? Ja też mam i w sumie nie bardzo się cieszę Proszę, wytłumacz jak krowie na rowie bo nie rozumiem powodu,jaki napisałaś
Chyba dlatego że wie na czym stoi i podadzą jej antybiotyk, a takto by się bała ze go gdzieś przed porodem złapie i nie dzadzą jej antybiotyku. Chyba
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 14:46   #2669
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Maluda2112 Pokaż wiadomość
Klementynka napisała że została na oddziale ma rozwarcie na 2 luźne palce podobno do wtorku/środy ma urodzić...

Nie ma neta więc będę przekazywać wam relacje
kochana!!!

Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
genialny komplecik
Kurczę ja dzisiaj też Małą muszę rodzicom zostawić (pierwwszy raz) i już panikuję... jak nie będę co 10 min dzwonić będzie okej

na pewno będzie ok mój spał przez 2 godziny

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość

mam znajoma ktora mi robi takie ciuszki- jak odbiore to wam pokażę- kasowo wychodzi mniej niż na all....
ooo to szczęściara z Ciebie

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
u lala! Uwielbiam ten zapach nowego sprzętu
Cykaj i wrzucaj foty Michałka



Ja po wizycie.
Na KTG leżałam ponad 50 min bo mały spał jak zabity. Nie szło go w ogóle rozruszać. Wytelepotałyśmy brzuchem na każdą stronę, pani klaskała mi przy brzuchu i synuś się poruszył 2 razy na odczepnego i spał dalej A potem raczył się obudzić. A samo KTG ok, ZERO skurczy!
Strzelili mi USG - wody w dolnej granicy, ale są i to mnie najbardziej cieszy. Przepływy super - podobno mam perfekcyjne łożysko (może sobie je na pamiątkę do słoiczka i formaliny zabiorę). "Maluszek" waży niecałe 3,3kg i ma się dobrze
Z tej radości wpieprzyłam już kebaba, popiłam colą i robię pseudo ciasto bananowe A co!
za wizytę

oj będę cykać

Cytat:
Napisane przez Zaciazona Pokaż wiadomość
Fajny ten komplet krolika. Mi brat w Polsce zamowil 3 czapeczki, nie moglam sie pochamowac.



I moje podsumowanie wizyty:
-od ostatniego razu(2 tyg temu) schudlam 1kg, eeee wedlug mojej wagi przytylam 1kg, ale ok
-mala wazy 3.400, ale ginka patrzac na moj brzuch stwierdzila, ze usg na pewno zaniza bo bardzo mi beben urysl przez te 2 tyg :brzyda l:
-jestem rozwarta na centymetr i prawdopodobnie jeszcze przez tydzien nie urodze
-poza tym mam paciora, to mnie akurat cieszy, dostane antybiotyk i po sprawie, no i jak mi wody odejda to beda dawac mi leki na skurcze a nie bedziemy czakac jeszcze nie wiadomo ile.
-za tydzien ktg
ja też właśnie mam już 3

za wizytę

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
komplecik fajny
za nowy sprzęt i zazdroszczę
za udane zakupy, (oj chyba jakiś zastrzyk pieniężny był bo szalejesz kochana)
oj był, pieniądze z ubezpieczenia dostaliśmy
jeszcze w planach kupno kilku rzeczy (rolety na okno do małego, inhalator, umywalka z szafką do łazienki ) to z mojej listy heheh

Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
Hej u nas bez rewelacji. Skurcze mniejsze plamienie jeszcze jest. Czekam na wynik gbs i od tego zależy czy jest ok czy jakiś stan zapalny który będę leczyć lekami. Dostaje luteine rutinoscorbin nospe kroplowki i czekam. Dzięki bogu nadal nie ma rozwarcia.
Buziaki
za was!

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość

Strippi - odnośnie pokarmu, pisałaś, że w lodówce może być 2 dni, a ja czytałam w przedostatnim numerze bodajże M jak Mama o regule trzech 6 - temperatura pokojowa 6 godzin, lodówka 6 dni a zamrażarka 6 miesięcy. Jak to w końcu jest?
Położna mi powiedziała, że do 2 dni, więc nie wiem.



Gratuluję wszystkich wizyt i rozwarć


Zapomniałam napisać, że Michaś od 9 dnia życia przesypia całe noce
Wróciliśmy z zakupów, kupiłam spodnie, płaszcz na wiosnę, bluzę i bluzkę wszystko w c&a i jeszcze koleżanka była co tam pracuje i dostałam 20% rabatu
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 14:52   #2670
Ewkaaa8891
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Dzięki dziewczyny za kciuki i zainteresowanie. To dla mnie bardzo miłe szczególnie że to taki ciężki okres. Jakby coś się zmieniło to napisze.
Ewkaaa8891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.