Zuzana Light - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-04, 08:13   #1921
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
co do sprzętu to długo myślałam, ale w końcu doszłam do wniosku, że wolę raz zainwestować i potem na długi czas mieć spokój
Domyślam sie,że przemyślałas sprawę,w tro nie wątpię.tylko ja po prostu kasy nie mam żeby nawet za 150zł kupić ....próbuję kupic od jakiegoś czasu,no,ale jakoś przypływu gotowki brak.
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 08:53   #1922
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Hania zdrówka życzę!

Co na dzisiaj, koleżanki?
Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
kuruj się Hania!!! i nie martw się- Zuzka czeka na Ciebie

...ja dzisiaj 14- mam małe ciężary, ale strasznie dawno go nie robiłam więc i tak mnie wymęczy (ostatnie ćwiczenie
Ja się przymierzam do tej 14 od 2 tyg. Dziś zrobię!!! Wolę siłowe po tej chorobie niż skakane

Cytat:
Napisane przez psychobunny Pokaż wiadomość
Zdrowiej! Herbata z cytryną, dużo czochu i wracaj do nas
Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
zamówiłam w końcu ciężary jak dobrze pójdzie to w sobotę mi przyjadą do domku

a dziś może 50? od jakiegoś czasu za mną chodzi, no ale to za parę godzin, więc jeszcze nie raz mi się może zmienić koncepcja

Hania zdrówka! nie daj się choróbsku
Wow..ale sobie zestaw sprawiłaś. ZAZDROSZCZĘ.
Ja nie mam szansy na taką mini siłownię w domu bo już ledwo się mieścimy w naszymi mini mieszkaniu z wszystkimi gratami
Oczywiście najwięcej miejsca zajmują zabawki dziecka- cóż zrobić- przeciez na wyrzucę



Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość

hania-a właśnie się zastanawiałam co u Ciebie-zdrówka!!
Dzięki dziewczyny Chyba podziałały też życzenia zdrowia bo dziś się czuję o niebo lepiej Wizaż jednak ma MOC
Dziś wracam do gry

Cytat:
Napisane przez maadziara86 Pokaż wiadomość
hey dziewczyny chyba dwa tyg cwiczylam z Zuzka ale tylko 3-4 razy w tyg i mam dola bo zmierzylam sie i mam 1 cm wiecej w talii, chyba za malo cwicze a za duzo jem mam problemy z podjadaniem owocow wieczorem... ogolnie stracilam motywacje... jem zdrowo ale chyba jednak za duzo chyba musze pilnowac ile tego pochlaniam... ehh...
2 tyg to mało- Dużo za mało. Po pierwsze bardzo możliwe że tak jak ja jesteś spuchnięta Ja po pierwszych razach z Zuzką miałam bardzo spuchnięte nogi. Jak normalnie mi się nie stykają u góry- tak nagle zaczęły się stykać. Szok. Ale mi przeszło.
Daj ciału miesiąc na oswojenie się z intensywnym treningiem.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 08:55   #1923
maadziara86
Raczkowanie
 
Avatar maadziara86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 44
Dot.: Zuzana Light

[QUOTE=sarayy;40119075]1 cm w talii na plus? Twoje ciało to nie kamień, a tkanki..może więcej zjadłaś? więcej wypiłaś? może zmierzyłaś się wieczorem, a kiedyś tam rano?

jeśli masz problem tylko z podjadaniem owoców wieczorem to nie problem możesz to zmienić poprzez zminimalizowanie ilosci owoców wieczorem. możesz Co do ograniczenia jedzenia (''ile tego pochłaniam'')- jesli jesz zdrowo- nie ograniczaj! bo wątpię, ze jadasz ogromne ilości, jak podwojone/potrojone porcje w każdym z posiłków
co do ćwiczeń- hej, to tylko 2 tygodnie! ile zrobilaś treningów, 7? Twoje ciało już zareagowało, ale jeszcze tego nie widać! daj mu (sobie) szansę!!! Ćwicz przez kolejne 3 tygodnie, spróbuj robić 5 Zwowów na tydzień, zrób sobie test do 1ego maja, to tylko 15 treningów- dasz radę. I wtedy porównaj swój wygląd, swoje wymiary do tego, jak zaczynałaś

[QUOTE]

wiesz co dziekuje poprawilas mi humor, wiem cze cialo to nie kamien ale chodzi mi oto ze nigdy tak zdrowo nie jadalam i zamiast sie wytonowac to przybywa mi tluszczu... i to jest troche dolujace. od niedawna zaczelam Zuzke ale wczesniej cwiczylam z Jillian i moze w mojej psychice ze cwiczylam dluzej wygladalam lepiej postaram sie ograniczyc owoce czyli zero jedzenia po kolacji
ide zaraz zrobic zwow 26! dzien jest piekny, swieci slonce! milego dnia

Edytowane przez maadziara86
Czas edycji: 2013-04-04 o 09:05
maadziara86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 09:00   #1924
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość



365 rep naprawdę polecam brzmi strasznie ale nie ma technicznie trudnych ćwiczeń, a męczy konkretnie i pracuje w nim wszystko zdecydowanie jeden z fajniejszych ZWOWów jak dla mnie
Który to numerek?

Jak ktos chce sobie naprawdę dołożyc i wzmocnić ręce - prosze bardzo - zwow 4. wszystko czego potrzeba

__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 09:04   #1925
maadziara86
Raczkowanie
 
Avatar maadziara86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 44
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość


ćwiczysz tylko i wyłącznie ze względu na to, że chcesz schudnąć? i tracisz motywację przez 1cm? to ja myślę, że nie ma sensu, żebyś się męczyła, poszukaj jakiejś aktywności, która będize Ci sprawiała przyjemność, inaczej nawet jak osiągniesz jakieś efekty, to na krótko
Popatrz, dziewczyny tutaj, poza tym że pracują nad sylwetką, to mają naprawdę ogromną radochę z samego ćwiczenia wtedy największą satysfakcję daje poprawa kondycji, a każdy nowy ZWOW jest świetną zabawą sylwetka jest takim bonusem, ale nie może byś jedynym celem


hej nie, nie cwicze zeby schudnac, tylko chce sie wysmuklic ale nie o to chodzi.
po prostu cwicze juz od dluzeszego czasu i jem zdrowo i nagle przybylo mi cm dlatego mialam dola wczoraj o ja tez lubie cwiczyc, szczegolnie z Zuzka teraz bo jest krotko a dobrze. ale czasami chyba kazdy z nas ma takie dni kiedy nic sie nie chce i jak patrzysz na miare to sie odechciewa wszystkiego, ale nie mowie ze przestaje cwiczyc bo bede to robic do konca zycia a wyglad ciala to skutek uboczny no nie? takze ide robic zwow 26 i milego dnia zycze
maadziara86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 09:34   #1926
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Który to numerek?

Jak ktos chce sobie naprawdę dołożyc i wzmocnić ręce - prosze bardzo - zwow 4. wszystko czego potrzeba


Zwow 49, po 110 burpees musi być moc !
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 09:45   #1927
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

To ja dzisiaj nie ale zapisuję.
Po 30 i wczorejszej 4 dzisiaj szukam czegoś bez burpees

(btw - 30 na tyłek działa )
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 09:47   #1928
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
Domyślam sie,że przemyślałas sprawę,w tro nie wątpię.tylko ja po prostu kasy nie mam żeby nawet za 150zł kupić ....próbuję kupic od jakiegoś czasu,no,ale jakoś przypływu gotowki brak.
to może kupuj po kawałku? najpierw same gryfy, też swoje ważą, a potem stopniowo dokupuj talerze? albo najpierw 1 hatlel - do niektórych ćwiczeń wystarczy, może też robić za kettla, a potem kolejny? np. w decathlonie są żeliwne 10kg po 69zł dodajże

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Wow..ale sobie zestaw sprawiłaś. ZAZDROSZCZĘ.
Ja nie mam szansy na taką mini siłownię w domu bo już ledwo się mieścimy w naszymi mini mieszkaniu z wszystkimi gratami
Oczywiście najwięcej miejsca zajmują zabawki dziecka- cóż zrobić- przeciez na wyrzucę
ja tam bym zabawki wywaliła
a tak serio to jeszcze nie wiem, gdzie to będę trzymać, obawiam się, że będę musiała pod łóżkiem albo po prostu na środku mieszkania

Cytat:
Napisane przez maadziara86 Pokaż wiadomość
hej nie, nie cwicze zeby schudnac, tylko chce sie wysmuklic ale nie o to chodzi.
po prostu cwicze juz od dluzeszego czasu i jem zdrowo i nagle przybylo mi cm dlatego mialam dola wczoraj o ja tez lubie cwiczyc, szczegolnie z Zuzka teraz bo jest krotko a dobrze. ale czasami chyba kazdy z nas ma takie dni kiedy nic sie nie chce i jak patrzysz na miare to sie odechciewa wszystkiego, ale nie mowie ze przestaje cwiczyc bo bede to robic do konca zycia a wyglad ciala to skutek uboczny no nie? takze ide robic zwow 26 i milego dnia zycze
no chyba że tak w takim razie w ogóle nie zwracaj uwagi na ten 1 cm, to nie jest żaden wyznacznik

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Zwow 49, po 110 burpees musi być moc !
a raczej brak mocy ja robiłam na zmianę - zwykłe burpies i competition, tak dla urozmaicenia
tak, to 49
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 10:19   #1929
jeanne92
Raczkowanie
 
Avatar jeanne92
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 303
Dot.: Zuzana Light

Melduję Zwow 53 Trochę musiałam go przekombinować, bo nie mogę dziś rąk obciążać, ale i tak dał mi popalić, wyglądam jak po godzinie biegania

Wykorzystałam waszą radę i wcześniej wypróbowałam wszystkie ćwiczenia "na sucho" - rzeczywiście, jest różnica, później robiłam je dokładniej
__________________

jeanne92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 11:41   #1930
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: Zuzana Light

witam po przerwie swiatecznej

u mnie dzis na tapecie #42, tylko zamiast low jacks beda przysiady sumo z wyskokiem robilam go dwa razy juz, ciekawe czy po dluzszej przerwie poprawie czas...?
__________________
"Nie trwoń czasu, to z niego składa się życie."
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 12:28   #1931
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
witam po przerwie swiatecznej

u mnie dzis na tapecie #42, tylko zamiast low jacks beda przysiady sumo z wyskokiem robilam go dwa razy juz, ciekawe czy po dluzszej przerwie poprawie czas...?
fajna ta 42

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość

ja tam bym zabawki wywaliła
a tak serio to jeszcze nie wiem, gdzie to będę trzymać, obawiam się, że będę musiała pod łóżkiem albo po prostu na środku mieszkania

no chyba że tak w takim razie w ogóle nie zwracaj uwagi na ten 1 cm, to nie jest żaden wyznacznik
nie mogę wywalić bo czasem te zabawki się przydają.

U mnie nawet pod łóżkiem nie ma już miejsca A na środku mieszkania już nie ma miejsca przez owe zabawki

Ale kiedyś będę miała duże mieszkanie i w sypialni będzie siłownia!!!

----------
Kurcze zapomniałam że mam chwilowo laptopa niedziałającego Zrobię chyba swojego zwowa..z tego co pamiętam i już dobrze umiem. Mam ochotę na dużo burbees i składów z dużym obciążeniem
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 12:51   #1932
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

Ale kiedyś będę miała duże mieszkanie i w sypialni będzie siłownia!!!
e tam, w sypialni... ja tam mam rozmach i celuję w duży dom z osobną siłownią i sauną od razu przystojny trener osobisty też może być na wyposażeniu


Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Mam ochotę na dużo burbees i składów z dużym obciążeniem
to ta choroba Ci tak energii dodała?
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 13:07   #1933
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
e tam, w sypialni... ja tam mam rozmach i celuję w duży dom z osobną siłownią i sauną od razu przystojny trener osobisty też może być na wyposażeniu
my z mezem juz mamy w projekcie domu uwzgledniona silownie w piwnicy troche zainwestujemy i nie bedzie trzeba chodzic na silownie, placic karnetow, czekac na sprzet itd. wlaczasz muzyczke i cwiczysz, bez dziwnych spojrzen karkow na twoje burpees...
__________________
"Nie trwoń czasu, to z niego składa się życie."
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 13:08   #1934
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez maadziara86 Pokaż wiadomość
wiesz co dziekuje poprawilas mi humor, wiem cze cialo to nie kamien ale chodzi mi oto ze nigdy tak zdrowo nie jadalam i zamiast sie wytonowac to przybywa mi tluszczu... i to jest troche dolujace. od niedawna zaczelam Zuzke ale wczesniej cwiczylam z Jillian i moze w mojej psychice ze cwiczylam dluzej wygladalam lepiej postaram sie ograniczyc owoce czyli zero jedzenia po kolacji
ide zaraz zrobic zwow 26! dzien jest piekny, swieci slonce! milego dnia
to nie jest logiczne więc nie panikuj z tym tłuszczem tylko jedz jak jesz i ćwicz
co do długosci ćwiczeń- wiesz, że krótszy trening moze być efektywniejszy od długiego? oczywiście przy odpowiedniej intensywności. Zuzka jest OK
Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
witam po przerwie swiatecznej

u mnie dzis na tapecie #42, tylko zamiast low jacks beda przysiady sumo z wyskokiem robilam go dwa razy juz, ciekawe czy po dluzszej przerwie poprawie czas...?
lubię ten Zwow. często do niego wracam, właśnie po jakiejś przerwie (weekendzie? bo jest taki..ogólnorozwojowy

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
fajna ta 42


Ale kiedyś będę miała duże mieszkanie i w sypialni będzie siłownia!!!

----------
Kurcze zapomniałam że mam chwilowo laptopa niedziałającego Zrobię chyba swojego zwowa..z tego co pamiętam i już dobrze umiem. Mam ochotę na dużo burbees i składów z dużym obciążeniem
jak będziesz mieć duże mieszkanie to sypialnię zostaw w spokoju do swoich celów...siłownię zrobisz w osobnym pokoju- z hantlami, sztangami, lustrami i plakatami koksów na ścianie


ja już dziś po zwowie nr 30!!! ostatnio chyba każda go zaliczyła
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:25   #1935
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
e tam, w sypialni... ja tam mam rozmach i celuję w duży dom z osobną siłownią i sauną od razu przystojny trener osobisty też może być na wyposażeniu


to ta choroba Ci tak energii dodała?
eh...już za stara jestem na taki rozmach- nie zdążę się dorobić

Heh..tylko w marzeniach miałam taki power Padło w końcu na zwow 42 tylko zamiast low jacks robiłam składy z 10 kg obciążeniem- po 3 rundach myślałam że umrę. 4 odpuściłam

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
t


jak będziesz mieć duże mieszkanie to sypialnię zostaw w spokoju do swoich celów...siłownię zrobisz w osobnym pokoju- z hantlami, sztangami, lustrami i plakatami koksów na ścianie


ja już dziś po zwowie nr 30!!! ostatnio chyba każda go zaliczyła
eh...musiałbym mieć mieszkanie co najmniej 5 pokojowe- nie do zrobienia.

Siłka w sypialni jest spoko Mogę nawet powiedzieć że może być częścią życia erotycznego
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 21:08   #1936
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Siłka w sypialni jest spoko Mogę nawet powiedzieć że może być częścią życia erotycznego
nawet nie chcę wiedzieć, co Ty w tej sypialni planujesz robić
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:06   #1937
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Hej wojowniczki!

U mnie wczoraj nr 32. Jak juz przeszłam pierwsze ćwiczenie to nastepne były super Najbardziej chyba lubie te zwowy z 3 -ma rundami
W ostatniej dołożyłam sobie russian twist do 100, a na koniec zamiast biegu - rowerek 20 min


Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Siłka w sypialni jest spoko Mogę nawet powiedzieć że może być częścią życia erotycznego

Coś chyba jest na rzeczy, bo ostatnio znalazłam, dodatkowe talerze do hantli w dolnej szufladzie mojej komody z bielizną...

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Dziewczyny, zainspirowałam się wczorajszymi refleksjami naszej nowej koleżanki,

mam pytanie do tych co już dłużej ćwiczą - po jakim czasie zauważyłyście różnicę w obwodach???
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:13   #1938
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

Siłka w sypialni jest spoko Mogę nawet powiedzieć że może być częścią życia erotycznego
osz Ty brutalna kobieto ...


dzisiaj zrobiony zwow 31, ale nie obyło się bez modyfikacji, przysiady pełne ze sztangą co prawda tylko 12 kg ale wyskakiwać było ciężko i w każdej rundzie inny rodzaj brzuszków oczywiście z obciążeniem
ale przyznam szczerze że bardziej męczę się jak robie zwowy bez obciążenia, może dlatego że wtedy ćwiczenia wykonuje szybciej...
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 10:21   #1939
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

właśnie się dowiedziałam, że kurier przywiózł moje żelastwo jutro przyjedzie do mnie do domku, chyba, ze nie wytrzymam i po nie dziś pojadę, ale wtedy bym musiała sama taszczyć je na 2 piętro chociaż może i to niegłupie, będę miała trening z głowy
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 11:25   #1940
maadziara86
Raczkowanie
 
Avatar maadziara86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 44
Dot.: Zuzana Light

dzien dobry wlasnie skonczylam zwow 42 i powiem ze niezly jest, myslalam ze odpuszcze ostatnia 4 runde ale jakos dalam rade... zjadlam owsianke odpoczne troche i do pracy... a wy jak warriors?
maadziara86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 11:27   #1941
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
nawet nie chcę wiedzieć, co Ty w tej sypialni planujesz robić
nie no nic sprośnego
Po prostu taka ćwicząca kobieta - z której leje się pot może być dla faceta nie złym afrodyzjakiem
No w każdym razie wiem że mój mąż lubi jak ćwiczę

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość


Coś chyba jest na rzeczy, bo ostatnio znalazłam, dodatkowe talerze do hantli w dolnej szufladzie mojej komody z bielizną...



Znaczy to taki prezent od męża?

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
osz Ty brutalna kobieto ...


dzisiaj zrobiony zwow 31, ale nie obyło się bez modyfikacji, przysiady pełne ze sztangą co prawda tylko 12 kg ale wyskakiwać było ciężko i w każdej rundzie inny rodzaj brzuszków oczywiście z obciążeniem
ale przyznam szczerze że bardziej męczę się jak robie zwowy bez obciążenia, może dlatego że wtedy ćwiczenia wykonuje szybciej...


Wiesz nie zawsze pot spływający po plecach świadczy o wydajniejszym treningu

Ja właśnie wolę siłowe bo mniej sapię a zakwasy na drugi dzień większe
Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
właśnie się dowiedziałam, że kurier przywiózł moje żelastwo jutro przyjedzie do mnie do domku, chyba, ze nie wytrzymam i po nie dziś pojadę, ale wtedy bym musiała sama taszczyć je na 2 piętro chociaż może i to niegłupie, będę miała trening z głowy
Na każdym półpiętrze zrobisz po 20 burbeesów i będzie git

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2013-04-05 o 11:55
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:17   #1942
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
nie no nic sprośnego
Po prostu taka ćwicząca kobieta - z której leje się pot może być dla faceta nie złym afrodyzjakiem
No w każdym razie wiem że mój mąż lubi jak ćwiczę


to chyba ja jestem zboczona bo wyobraziłam sobie hm... jak kobieta wspólnie może ''ćwiczyć'' sztangą z facetem

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Znaczy to taki prezent od męża?




Wiesz nie zawsze pot spływający po plecach świadczy o wydajniejszym treningu

Ja właśnie wolę siłowe bo mniej sapię a zakwasy na drugi dzień większe


Na każdym półpiętrze zrobisz po 20 burbeesów i będzie git
no i właśnie to jest najlepsze po siłowym treningu zmęczona aż tak nie jestem a tak jak po tym na przykład ledwo mogę na tyłku usiedzieć
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:19   #1943
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

hi warriorZ!

zaraz lece robic zwow 27 w koncu jakis z obciazeniem ale nie wiem czy sie cieszyc... widzialam urywki filmiku i mine zuzki trzymajcie kciuki
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:24   #1944
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

Znaczy to taki prezent od męża?
Może coś mi chciał dać do zrozumienia

Ja dzis wieczorem gości mam, wiec raczej z treningu nici.
Ale za to jutrooo
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 13:06   #1945
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
to chyba ja jestem zboczona bo wyobraziłam sobie hm... jak kobieta wspólnie może ''ćwiczyć'' sztangą z facetem


no i właśnie to jest najlepsze po siłowym treningu zmęczona aż tak nie jestem a tak jak po tym na przykład ledwo mogę na tyłku usiedzieć
heh..teraz też sobie wyobraziłam- facet leży a kobieta nad nim składy ze sztangą robi Oł noł



Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
hi warriorZ!

zaraz lece robic zwow 27 w koncu jakis z obciazeniem ale nie wiem czy sie cieszyc... widzialam urywki filmiku i mine zuzki trzymajcie kciuki
27...muszę obczaić co to za kiler

EDIT
O dzizas..wszystko po 3 min. Nie dziękuję..zrobię co innego. A za ciebie trzymam kciuki

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2013-04-05 o 13:11
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 13:26   #1946
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
heh..teraz też sobie wyobraziłam- facet leży a kobieta nad nim składy ze sztangą robi Oł noł




27...muszę obczaić co to za kiler

EDIT
O dzizas..wszystko po 3 min. Nie dziękuję..zrobię co innego. A za ciebie trzymam kciuki
mi przyszedł na myśl facet stojący za kobietą która wiosłuje hantlą w oparciu o blat ale dobra koniec bo niecenzuralnie się tu zaczyna robić
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 13:42   #1947
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
heh..teraz też sobie wyobraziłam- facet leży a kobieta nad nim składy ze sztangą robi Oł noł




27...muszę obczaić co to za kiler

EDIT
O dzizas..wszystko po 3 min. Nie dziękuję..zrobię co innego. A za ciebie trzymam kciuki
Boze, ostatkiem sil prosilam mame by uzmazyla mi jajka
szkoda ze to ona nie mogla mlaskac buzka zamiast mnie
nie mialam sily nawet polykac pokarmu

dopiero teraz pisze bo sie otrzasnelam po treningu

swietny trening!!! tym ciezarem mozna sie wykonczyc
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 13:54   #1948
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
mi przyszedł na myśl facet stojący za kobietą która wiosłuje hantlą w oparciu o blat ale dobra koniec bo niecenzuralnie się tu zaczyna robić
dobre

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
Boze, ostatkiem sil prosilam mame by uzmazyla mi jajka
szkoda ze to ona nie mogla mlaskac buzka zamiast mnie
nie mialam sily nawet polykac pokarmu

dopiero teraz pisze bo sie otrzasnelam po treningu

swietny trening!!! tym ciezarem mozna sie wykonczyc
A ile targałaś?
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 14:00   #1949
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
Boze, ostatkiem sil prosilam mame by uzmazyla mi jajka
szkoda ze to ona nie mogla mlaskac buzka zamiast mnie
nie mialam sily nawet polykac pokarmu

dopiero teraz pisze bo sie otrzasnelam po treningu

swietny trening!!! tym ciezarem mozna sie wykonczyc
hahaha, a ja planowałam właśnie go zrobić z nowymi ciężarami ale w takim razie nie wiem, czy to dobry pomysł, bo sama mieszkam i nie będzie miał mnie kto nakarmić

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
dobre
Hania, widzisz ile masz pomysłów na urozmaicenie życia łóżkowego

chociaż w sumie ja mogę mieć jeszcze ciekawiej, bo mam wszystko w jednym - sypialnia, kuchnia, siłownia i salon
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 14:14   #1950
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
hahaha, a ja planowałam właśnie go zrobić z nowymi ciężarami ale w takim razie nie wiem, czy to dobry pomysł, bo sama mieszkam i nie będzie miał mnie kto nakarmić


Hania, widzisz ile masz pomysłów na urozmaicenie życia łóżkowego

chociaż w sumie ja mogę mieć jeszcze ciekawiej, bo mam wszystko w jednym - sypialnia, kuchnia, siłownia i salon
ugotuj sobie jajka na twardo i połóż koło miejsca w którym trenujesz. Łykniesz jajo i będzie dobrze

Tylko pralki brakuje

---------
Ja dziś zrobię14- do której robię podejście już 4 raz.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 16:08:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.