Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9 - Strona 255 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-11, 23:22   #7621
aniaania1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 117
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

A możecie mi wytłumaczyć czemu tak dużo piszecie o stanikach z fiszbinami. Nie wolno ich w ogóle nosić po operacji?
aniaania1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 23:43   #7622
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez karola139 Pokaż wiadomość
dziewczyny jutro mija 2 tydzień od operacji, od 4 dni wyszedł mi na jednej piersi siniak który nie schodzi to normalne? dopiero jutro lub pojutrze idę to sprawdzić ale zaczęłam się denerwowac
Siniaki po operacji to normalka, obejrzyj u mnie co miałam i jaka byłam spanikowana, że mi jakiś krwiak wylazł a wszystko było jak najbardziej ok a to i tak to było nic w porównaniu z tym jaka posiniaczona była Anika75.... kurcze...normalanie jak by ją przez koło tortur przepuścili, także nie denerwuj się, spokojnie poczekaj do wizyty, lekarz napewno Cię uspokoi. A w sumie jak coś to zawsze możesz wysłać fotkę do kliniki, u mnie nie było problemu, odpowiadali na emaile i zawsze człowiek spokojniej funkcjonował.

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaania1992 Pokaż wiadomość
Umówiłam się moment temu na konsultację. Termin 5 lipiec i chciałam się tym pochwalić bo zabierałam się na to od 2 tygodni. Mam zatem kilka pytań.
Parę stron temu napisałyście o dodatkowej dobie w klinice. Ile taka doba może kosztować i czy jest to w ogóle możliwe, żeby zostać tam 1-2 dni dłużej
w kliniece w której ja leżałam, dodatkowa doba rok temu kosztowała 600zł. Natomiast moim zdaniem branie jej nie ma większego sensu bo i tak nie będziesz w stanie sama wrócić do domu. Czy wyjdziesz dzień czy 2 czy 3 dni po, ktoś musi Cię odebrać i odwieźć. W samopoczuciu tez jakiś większych różnic w pierwszych 3 dobach nie widziałam

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaania1992 Pokaż wiadomość
A możecie mi wytłumaczyć czemu tak dużo piszecie o stanikach z fiszbinami. Nie wolno ich w ogóle nosić po operacji?
wolno - po 3 miesiącach od op. ale my, noszące wcześniej pushapy bliżej nieokreslonego rozmiaru nie mamy wiedzy nt. dobierania odpowiedniego stanika na swoje cycorki, o trzymającym obwodzie pojęcia nie mamy a dopasowana miska to jakiś kosmos więc zakup dobrego stanika szczególnie na początku to jest jakiś problem

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ania2003 Pokaż wiadomość
Belseno o faktycznie roczek ci sie zbliza. Czekamy wiec na rocznicowa sesje
A jak odczucia co do piersi.....mocno zmienily sie przez ten rok?
hmmm w sumie przez rok to u mnie nastąpiła kosmiczna zmiana, z brzydkiego kaczątka w łabędzia ale największe i najszybsze zmiany zachodziły przez pierwsze 3 miesiące potem ciut wolniej ale nadal się zmieniały a tak gdzieś od 8 miesiąca nie widze różnicy w wyglądzie natomiast widzę powolną ale zmianę w czuciu, bo ja nadal nie mam czucia w sutkach i pod spodem piersi ale jest troszke lepiej niż było np. pół roku temu a sesja jasne, że będzie
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 07:10   #7623
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Mogę tu popłakać czytałam gdzieś że moje piersi mogą jeszcze nawet urosnąć, nie chcę już większych te i tak są za duże dóóóóóółłłłł
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 07:29   #7624
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Jak ja patrze na te zdjecia to sa idealne.. Zreszta zmiekna i zejdzie opichlizna takze na pewno beda inne , kochana nie martwiaj sie taki piekny mamy dzien !! A Ty masz te cudenka ktorych Ci zazdroszcze, takze usmiechnij sie!!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 07:54   #7625
ninka28
Raczkowanie
 
Avatar ninka28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 277
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez aniaania1992 Pokaż wiadomość
A możecie mi wytłumaczyć czemu tak dużo piszecie o stanikach z fiszbinami. Nie wolno ich w ogóle nosić po operacji?
na początku nie wolno niestety

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

dzień doberek piękna pogoda miłego dzionka wszystkim
__________________
23.04.2013 okrągłe Mentorki 350cc
A wiecie że kocham moje cycuszki hi hi i mojego doktorka też M.M.K

ninka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 07:58   #7626
gawisz
Raczkowanie
 
Avatar gawisz
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 318
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Mogę tu popłakać czytałam gdzieś że moje piersi mogą jeszcze nawet urosnąć, nie chcę już większych te i tak są za duże dóóóóóółłłłł

A moje właśnie nie urosły! Zeszła opuchlizna i zrobiły się zdecydowanie mniejsze. Przez pierwsze 2 miesiące były zupełnie twarde i przyklejone do klatki piersiowej, nieruchome. W 3 miesiącu zachodzą najprzyjemniejsze zmiany piersi stają się bardziej nasze, nic już nie dolega, można powoli wracać do aktywnego życia i cieszyć się nimi swobodnie. Więc teraz Kochana to musisz uzbroic się w cierpliwość... Pamiętam jak po operacji pisałam na forum, że kwestia powiększania piersi wiąże się z ciągłym czekaniem.. na konsultację, na operację, na efekty po... Ale warto jest uzbroić się w cierpliwość i w okresie pooperacyjnym zadbać o siebie. Podnoszenie do góry rąk narazie zabronione!

Kornelia wszystko zależy od tego jak teraz wyglądają piersi i jakie chcesz mieć po operacji. Ja przed op nosiłam "duże gąbki", po - mam rozmiar powiedzmy 75D. Różnicę pewnie widać, ale ogólnie przytyłam troszkę więc tak to nie razi. W pracy nie mówiłam - nikt wprost nie zapytał i nie insynuował, że coś z biustem robiłam. Nie polecałabym rozpowiadać o operacji, ale przejmować się tym czy ktoś się domyśli - absolutnie. Pewności nikt mieć nie będzie, a zawsze można wspomnieć, że się przytyło, że antykoncepcja hormonalna, nowy stanik...
gawisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 08:10   #7627
korinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 375
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
czy te cycuchy zmiękną kiedyś ?


PS. zapraszam wszystkie moje "przyjaciółki" do oglądania, dodałam albumik właśnie
no pewnie że zmiękną! tylko musisz trochę poczekać no i uzbroić się w cierpliwość
byłam w Twoim albumie! masz się czym pochwalić! super!!
korinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 08:14   #7628
scheherezade
Raczkowanie
 
Avatar scheherezade
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 341
GG do scheherezade
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Mogę tu popłakać czytałam gdzieś że moje piersi mogą jeszcze nawet urosnąć, nie chcę już większych te i tak są za duże dóóóóóółłłłł
Jak dla mnie są idealne,rozmiar marzenie - dla mnie nieosiągalny
Chocbys chciała je takie zatrzymać to niestety zejdzie rozmiar,zejdzie opuchlizna a co ważniejsze zrobią sie tylko bardziej swojskie i ułożone wcale nie beda wielkoludami
Sama po op. miałam cyca giganta do pierwszych 3 tyg bodajże potem opuchlizna schodzila juz mniej ale jednak i zrobiły sie dwukrotnie mniejsze
Ty bedziesz miała fajny rozmiarek ale na pewno nie ogromny,ps. bardzo ładne foty

Selena *

No zobacz Pietrasinska na zdjęciach wyglada jak dziewczyna marzenie dlatego myślałam ze bije Natalie na głowę
Naogladalam sie brwi Moniki i polecialam po takie same do naprawdę wysmienitej kosmetyczki a ta mnie wysmiala i zaproponowała kreski nad powieką a najlepiej zatrzymać sobie pieniążki na lody i kilka dobrych zabiegów kwasami
__________________
https://www.facebook.com/skandal1istka

17/01/13 r 360 Nagor okrągłe Dr. A.D Szczecin
160 cm , 46, kg --> w trakcie utuczenia się

Edytowane przez scheherezade
Czas edycji: 2013-06-12 o 08:21
scheherezade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 08:27   #7629
MyLifeMySoul
Raczkowanie
 
Avatar MyLifeMySoul
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 38
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Hej laseczki i ja witam z rana

U mnie szaro, buro i ponuro a tu trzeba córcie do szkoły odprowadzić.
Za mc planujemy urlop i już się doczekać nie mogę i tupie nóżkami na to ciepełko

ladybarque niestety nie Ty pierwsza i nie ostatnia z dołem po op.
Wydaje mi się, że teraz ta opuchlizna je powiększyła, daj sobie i im czas, a będzie super zobaczysz

Balseno ja też wysyłałam Ci zaproszonko. Ciekawią mnie takie siniaki po, bo ja niestety jestem dość delikatna i szybko łapie siniaki, często nie wiem skąd się biorą

scheherezade ja tam nie widziałam, żeby sie Twoje pomniejszyły o dwa rozmiary

A powiedzcie mi jak wyglądają te cięcia pod piersią i w brodawce. Czy to później też się różni szybszym powrotem do sprawności?
Bo pod pachą odpada chociaż pierwsza myśl była własnie taka.
Ale to chyba bardziej obolały jest człowiek bo muszą się przepchnąć od pachy do piersi.
MyLifeMySoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 08:31   #7630
scheherezade
Raczkowanie
 
Avatar scheherezade
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 341
GG do scheherezade
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez scheherezade Pokaż wiadomość
Jak dla mnie są idealne,rozmiar marzenie - dla mnie nieosiągalny
Chocbys chciała je takie zatrzymać to niestety zejdzie rozmiar,zejdzie opuchlizna a co ważniejsze zrobią sie tylko bardziej swojskie i ułożone wcale nie beda wielkoludami
Sama po op. miałam cyca giganta do pierwszych 3 tyg bodajże potem opuchlizna schodzila juz mniej ale jednak i zrobiły sie dwukrotnie mniejsze
Ty bedziesz miała fajny rozmiarek ale na pewno nie ogromny,ps. bardzo ładne foty

Selena *

No zobacz Pietrasinska na zdjęciach wyglada jak dziewczyna marzenie dlatego myślałam ze bije Natalie na głowę
Naogladalam sie brwi Moniki i polecialam po takie same
(a mam swoje brwi niczym dziad borowy,gdybym nie skubala to bylaby jedna wielka zrosnieta )
do naprawdę wysmienitej kosmetyczki a ta mnie wysmiala i zaproponowała kreski nad powieką a najlepiej zatrzymać sobie pieniążki na lody i kilka dobrych zabiegów kwasami
W ogóle to mialysmy dziewczynska imprezę z okazji ksw bo nasi panowie walczą/kibicują i mam z dwa fajne ujęcia sylwetki gdzie piersi w sukience bez stanika usztywniacza prezentują sie niczego sobie i są jednak całkiem spore jak na moje gabaryty także postaram sie zaraz wrzucić


Cytat:
Napisane przez MyLifeMySoul Pokaż wiadomość
Hej laseczki i ja witam z rana

U mnie szaro, buro i ponuro a tu trzeba córcie do szkoły odprowadzić.
Za mc planujemy urlop i już się doczekać nie mogę i tupie nóżkami na to ciepełko

ladybarque niestety nie Ty pierwsza i nie ostatnia z dołem po op.
Wydaje mi się, że teraz ta opuchlizna je powiększyła, daj sobie i im czas, a będzie super zobaczysz

Balseno ja też wysyłałam Ci zaproszonko. Ciekawią mnie takie siniaki po, bo ja niestety jestem dość delikatna i szybko łapie siniaki, często nie wiem skąd się biorą

scheherezade ja tam nie widziałam, żeby sie Twoje pomniejszyły o dwa rozmiary

A powiedzcie mi jak wyglądają te cięcia pod piersią i w brodawce. Czy to później też się różni szybszym powrotem do sprawności?
Bo pod pachą odpada chociaż pierwsza myśl była własnie taka.
Ale to chyba bardziej obolały jest człowiek bo muszą się przepchnąć od pachy do piersi.
Heh bo chodzi mi gl. o ten pierwszy czas po op. tutaj mam najszybsze zdjęcia po 3 tyg mniej wiecej.
Jestem dziwny egzemplarz i miałam dużo opuchlizny szczególnie w jednej piersi az dr sprawdzał takim hmm szydelkiem w środku po przez dziurke od drenu czy nie zbierają sie tam płyny

U mnie prawie nic nie widac,jedna ma bielutka kreseczke przy brodawce a druga taka bardziej czerwoną więc ta druga troche widac,u moich koleżanek tez praktycznie nie ma śladów a maja rownież przy brodawce a cięcia pod piersią nie widziałam więc sie nie wypowiadam
__________________
https://www.facebook.com/skandal1istka

17/01/13 r 360 Nagor okrągłe Dr. A.D Szczecin
160 cm , 46, kg --> w trakcie utuczenia się

Edytowane przez scheherezade
Czas edycji: 2013-06-12 o 08:43
scheherezade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 08:33   #7631
aniaania1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 117
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Doba 600 zł? ;o To ja dziękuję ;p

Chciałabym jeszcze dowiedzieć się, jak długo powinnam siedzieć w domu gdy moja praca wymaga dużego wysiłku fizycznego. Wiadomo, po powrocie do pracy oszczędzałabym się bardziej niż zwykle to robię, będąc tam. Natomiast czy Pan Doktor da mi zwolnienie np. na 3 tygodnie?
aniaania1992 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 09:01   #7632
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
To implanty Sebbin anatomy 415 ml

mówicie że ładne ale nie wiem czy nie za duże jakoś rosną z każdą godziną boję się nie chce mnieć E F rozmiaru a D..... Czy one jakoś zmiękną zmniejszą się bo jestem przerażona troszkę :P I ten ból pod pachami, no nic, pocieszcie mnie tylko że nie będą jak nadmuchane twarde piłki już zawsze.... :/ łapię doła....
Kochana D to na pewno nie będzie - ja z 325 mam 70E
Nie martw się, będą się zmieniać z każdym dniem, pooglądaj u nas w albumach jak wygladały na początku a jak np po 3 mcach - wtdy widać już konkretną różnicę

Cytat:
Napisane przez aniaania1992 Pokaż wiadomość
Z tak za☠☠☠istymi piersiami nigdy bym tak nie napisała. Nie znam się, ale wszystkim zmalały i zmiękły, więc nie świruj bo czemu akurat Tobie by się miało to przytrafić ;p Idź spać i jak jutro wstaniesz będzie o doba dalej od operacji, zawsze to jakiś plusik

W ogóle fajnie się komponują z Twoim ciałkiem i jestem zakochana.
A nie wszystkim - moje właśnie się wybiły jak mięsień się ułożył na implancie i przestał go ściskać

Cytat:
Napisane przez belseno Pokaż wiadomość
są twarde, opuchnięte i narazie jak nie Twoje. Zmienią się na 100% ułożą się, zejdzie opuchlizna, zmiękną i przedewszystkim przestaną boleć ale na zmniejszenie raczej bym nie liczyła i na rozmiar D stanika z fiszbiną też nie Ja mam implant 275 i 325 a stanik kupuje 70 E lub F zależy od fasonu ale na oko w ciuchach to wcale one nie są jakieś duże, więc nie zaprzątaj sobie główki rozmiarami staników, kupisz to co będzie dla Ciebie odpowiednie, my żelkowe dziewczynki troszke inaczej do rozmiarówki musimy podchodzić, nasze stanikowe E nie jest tak ogromne jak naturalne E więc spokojnie.
A i dodam, że dół po operacji też jest czymś normalnym. Trzymaj się jakoś
Belseno ma rację - nie zaprzątaj sobie głowy zamartwianiem, teraz ciesz się nabytkami i odpoczywaj

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Mogę tu popłakać czytałam gdzieś że moje piersi mogą jeszcze nawet urosnąć, nie chcę już większych te i tak są za duże dóóóóóółłłłł
Wdech - wydech, wdech - wydech - SPOKOJNIE
Jesteś dopiero co po operacji, masz opuchliznę i uczucie dwóch kamlotów na klatce - wszystkie przez to przechodziłyśmy, podobnie jak przez dół pooperacyjny. Uwierz - z dnia na dzień będzie lepiej

Cytat:
Napisane przez scheherezade Pokaż wiadomość
Sama po op. miałam cyca giganta do pierwszych 3 tyg bodajże potem opuchlizna schodzila juz mniej ale jednak i zrobiły sie dwukrotnie mniejsze
A gzie niby te Twoje się zmniejszyły dwukrotnie? Masz idealne piersi i wg mnie nic a nic się nie zmniejszyły

Cytat:
Napisane przez aniaania1992 Pokaż wiadomość
Chciałabym jeszcze dowiedzieć się, jak długo powinnam siedzieć w domu gdy moja praca wymaga dużego wysiłku fizycznego. Wiadomo, po powrocie do pracy oszczędzałabym się bardziej niż zwykle to robię, będąc tam. Natomiast czy Pan Doktor da mi zwolnienie np. na 3 tygodnie?
Mi dr bez problemu wystawił zwolnienie - chciał nawet na dłużej, ale ja mam prace biurową więc nie było potrzeby, wróciłam po jakiś 2 - 2,5 tygodniach ale nawet segregatora z dokumentami nie podnosiłam.
Także jeśli masz ciężką pracę wymagającą dźwigania to te 3 tyg będzie mało
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 09:13   #7633
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Witam dziewczyny


Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
mówicie że ładne ale nie wiem czy nie za duże jakoś rosną z każdą godziną boję się nie chce mnieć E F rozmiaru a D..... Czy one jakoś zmiękną zmniejszą się bo jestem przerażona troszkę :P I ten ból pod pachami, no nic, pocieszcie mnie tylko że nie będą jak nadmuchane twarde piłki już zawsze.... :/ łapię doła....
Tak jak dziewczyny pisaly D to nie bedzie pewnie G lub H ale to tylko stanikowe wiec spokojnie wizualnie nie bedzie cyc G aanatomy sa twardsze niz okragle ja macalam dwie dziewczyny z okraglymi i maja miekkie moje sa twarde ale juz sie przyzyczailam wole twarde jak sa niz jak ich nie ma wcale co do twardosci to lekarz powinien Cie poinformowac o tym ze anatomy sa twardsze. Jezeli chodzi o wielkosc to nie beda one duze spokojnie. Ale moga sie jeszcze wybic moje jak patrze na zdjecia po operacji a teraz dwa inne swiaty na poczatku wygladaly jakbym miala z 200ml.
A jak dzis samopoczucie?
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 09:28   #7634
aniaania1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 117
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

[QUOTE=Mi dr bez problemu wystawił zwolnienie - chciał nawet na dłużej, ale ja mam prace biurową więc nie było potrzeby, wróciłam po jakiś 2 - 2,5 tygodniach ale nawet segregatora z dokumentami nie podnosiłam.
Także jeśli masz ciężką pracę wymagającą dźwigania to te 3 tyg będzie mało[/QUOTE]

3 tygodnie od plastyka, tydzień od rodzinnego, tydzień urlopu i się nazbiera ;p To taki mój nikczemny plan ;p Jeśli nie będę się jeszcze na siłach wtedy czuła to pomniejszę też etat, a co mi szkodzi! Najważniejsze cycki i koniec! Mogą mnie co najwyżej zwolnić, ale cycki będą
aniaania1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 09:29   #7635
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

A tu cos dla Nas dziewczynki
http://www.hopaj.pl/18658
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/grafika/4709858

Jak dobrze ze mnie pierwsze nie dotycza juz
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 09:33   #7636
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
A tu cos dla Nas dziewczynki
http://www.hopaj.pl/18658
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/grafika/4709858

Jak dobrze ze mnie pierwsze nie dotycza juz
Ale widać, że oba te obrazki robili faceci - zero pojęcia o rzeczywistych rozmiarach (tych większych oczywiście )
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 09:37   #7637
MyLifeMySoul
Raczkowanie
 
Avatar MyLifeMySoul
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 38
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

A czy to wybicie się zależy od tego co się tworzy w piersi nie pamiętam jak to się zwie profesjonalnie, woreczek, kieszonka czy jakoś tak

Ja bym chciała zrobić cycusie jeszcze w tym roku, ale wątpie żeby się udało.
Nie chodzi o kase ale o czas, którego wiecznie mi brak, nie mam tu nikogo prócz męża, a synek nie ma jeszcze 2lat. I jak to wszystko ogarnąć.

Olivkaa200 padłam i powstać nie mogę :P

Edytowane przez MyLifeMySoul
Czas edycji: 2013-06-12 o 09:39
MyLifeMySoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 09:43   #7638
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez MyLifeMySoul Pokaż wiadomość
A czy to wybicie się zależy od tego co się tworzy w piersi nie pamiętam jak to się zwie profesjonalnie, woreczek, kieszonka czy jakoś tak

Ja bym chciała zrobić cycusie jeszcze w tym roku, ale wątpie żeby się udało.
Nie chodzi o kase ale o czas, którego wiecznie mi brak, nie mam tu nikogo prócz męża, a synek nie ma jeszcze 2lat. I jak to wszystko ogarnąć.

Olivkaa200 padłam i powstać nie mogę :P
Wg mnie wybicie nie zależy od torebki, ta zaczyna się tworzyć dopiero po 3mcu chyba
Zależy wg mnie od tego jak szybko mięsień piersiowy ułoży sie na implancie i go "puści" (uwolni)

A co do synka - mój nie miał jeszcze roku jak robiłam op także wszystko da się ogarnąć - chociaż u mnie oprócz męża dużo pomogła mi mama
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 10:04   #7639
MyLifeMySoul
Raczkowanie
 
Avatar MyLifeMySoul
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 38
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Wg mnie wybicie nie zależy od torebki, ta zaczyna się tworzyć dopiero po 3mcu chyba
Zależy wg mnie od tego jak szybko mięsień piersiowy ułoży sie na implancie i go "puści" (uwolni)

A co do synka - mój nie miał jeszcze roku jak robiłam op także wszystko da się ogarnąć - chociaż u mnie oprócz męża dużo pomogła mi mama
to ciekawe od czego zależne jest to wybicie ?

Synek faktycznie malusi był.
Męża już uświadomiłam, że będzie musiał mi pomagać i służyć
Ale chyba większym problemem będzie to dla mnie bo ja w domu robie wszystko i nie lubie jak ktoś mi wkłada łapki gdzie nie trzeba
Taka zosia samosia jestem
MyLifeMySoul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 10:07   #7640
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Ale widać, że oba te obrazki robili faceci - zero pojęcia o rzeczywistych rozmiarach (tych większych oczywiście )
Tylko faceci moga wpasc na takie pomysly
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 10:50   #7641
beatrise
Raczkowanie
 
Avatar beatrise
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 260
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
A tu cos dla Nas dziewczynki
http://www.hopaj.pl/18658
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/grafika/4709858

Jak dobrze ze mnie pierwsze nie dotycza juz
hehe dobre

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Ja dzisiaj zrobiłam sobie zdjęcia moich w 20 dniu po operacji. Specjalnie zrobiłam sobie z boku by pokazac Wam jak bardzo spuchła mi brodawka, mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie i tka nie zostanie, bo zaczynam sie juz bartwić że zawsze będzie tak od piersi odstawac ehhh

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Jak oglądam Wasze zdjęcia to zauważyłam, że dopiero w mniej więcje 3 miesiący piersi wyglądaja dopiero najfajniej, bo do tego czasu się jak widzę bardzo zmieniają. Chociaż nigdy nie widziałam by, któraś z Was miała taki defekt na początku z ta brodawka jak ja. Wiec ta się zastanawiam czy to normlane hmmm:/
__________________
Łódź - 23.05.2013r - Allergan Natrelle 340
beatrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 11:10   #7642
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Zmierzyłam właśnie swoje obwody - pod biustem 79 cm w biuście 99 cm ... z elektronicznego braffitera wyszło mi że mam polskie 75 DD (brytyjskie 34 DD) i oby tak zostało trochę się pocieszyłam
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 11:20   #7643
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Mogę tu popłakać czytałam gdzieś że moje piersi mogą jeszcze nawet urosnąć, nie chcę już większych te i tak są za duże dóóóóóółłłłł
Popatrz jak moje wyglądały 3 dni po operacji
I nic mi nie urosło

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez scheherezade Pokaż wiadomość
U mnie prawie nic nie widac,jedna ma bielutka kreseczke przy brodawce a druga taka bardziej czerwoną więc ta druga troche widac,u moich koleżanek tez praktycznie nie ma śladów a maja rownież przy brodawce a cięcia pod piersią nie widziałam więc sie nie wypowiadam
A jak u Ciebie z czuciem? Ja mam ciągle mega wrażliwe brodawki

A tak w ogóle to wczoraj stuknęło mi 4 miesiące

Edytowane przez unsafe_girl
Czas edycji: 2013-06-12 o 11:24
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 11:27   #7644
MyLifeMySoul
Raczkowanie
 
Avatar MyLifeMySoul
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 38
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Beatrise faktycznie brodawki są napuchnięte, a może zadzwoń do doktorka
MyLifeMySoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 11:49   #7645
beatrise
Raczkowanie
 
Avatar beatrise
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 260
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez MyLifeMySoul Pokaż wiadomość
Beatrise faktycznie brodawki są napuchnięte, a może zadzwoń do doktorka
ja od początku tak miałam i jak byłam po 10 dniach na zdjęcie szwów to doktor mi powiedział, ze są spuchnięte i się wyrównają, ale jakoś to mnie nie uspokoiło.
Pomyslałam, ze moze to tak mi już zostanie bo przed miałam tez taki dziwny kształt
__________________
Łódź - 23.05.2013r - Allergan Natrelle 340
beatrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 11:54   #7646
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Dziewczynki Ketonal nic nie pomaga może odstawić w cholerę co? Ibuprom max też nic Co jeszcze mogę wziąć z dobrych silnych prochów może Nimesil, mam w domu, tak bardzo boli teraz że się zgarbiłam jak staruszka :/
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 11:57   #7647
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Dziewczynki Ketonal nic nie pomaga może odstawić w cholerę co? Ibuprom max też nic Co jeszcze mogę wziąć z dobrych silnych prochów może Nimesil, mam w domu, tak bardzo boli teraz że się zgarbiłam jak staruszka :/
Ja miałam przepisany tramal.
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 12:04   #7648
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

a czy któraś z was ma anatomki jak ja czy wszystkie mają okrąglaski? Bo te anatomki to wiem że są twardsze, ale czy zawsze tak z góry będą nienaturalnie "odstawać" jak kulki ? czy troszkę zejdą niżej i zmiękną (chodzi mi głównie o widok od góry)

Olivka patrzyłam sobie na Twoje anatomki, ty masz 485 i są cudowne, nie są to kule do zabijania ludzi, może u mnie też nie będą...... Czemu ja tak się martwię

Edytowane przez ladybarque
Czas edycji: 2013-06-12 o 12:11
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 12:22   #7649
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez unsafe_girl Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to wczoraj stuknęło mi 4 miesiące
To ja poprosze ladie o fotki

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
a czy któraś z was ma anatomki jak ja czy wszystkie mają okrąglaski? Bo te anatomki to wiem że są twardsze, ale czy zawsze tak z góry będą nienaturalnie "odstawać" jak kulki ? czy troszkę zejdą niżej i zmiękną (chodzi mi głównie o widok od góry)
Jamam anatomki spokojnie wszystko dojdzie do siebie daj im czasu moje nic sie nie odznaczaja tylko ja mam wiecej cialka a to wiadomo jest inaczej ja jeszcze brałam antidol to niby na zeba ale mi pomagalo bez recepty dostaniesz bralam to i ketonal na zmiane bo ketonal co 6 godzin tylko mozna brac

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

scheherezade czekam na zdjęcia Twojej sylwetki ktore obiecalas rano lubie Cie ogladac))

ladybarque kochana spokojnie wszystko dojdzie do siebe teraz nawet okraglaski nie sa jak kule wiec tym sie nie martw nie zagladaj do nich przez tydzien staniczka nie wolno sciagac ja ich nie ogladalam przez tydzien zobaczylam dopiero na zdjeciu szwów i nie zaluje bo bym pewnie sie czeplena nie raz bedzie dobrze

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

dziewczyny wstawilam zdjecie moich ust przed powiekszeniem prosze zerknijcie i powiedzcie czy je robic bo mam straszny metlik w glowie bo moze to wcale niepotrzebne
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 12:22   #7650
scheherezade
Raczkowanie
 
Avatar scheherezade
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 341
GG do scheherezade
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez unsafe_girl Pokaż wiadomość
Popatrz jak moje wyglądały 3 dni po operacji
I nic mi nie urosło

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------



A jak u Ciebie z czuciem? Ja mam ciągle mega wrażliwe brodawki

A tak w ogóle to wczoraj stuknęło mi 4 miesiące
Hmm u mnie troszkę inaczej bo w prawej mam czucie od początku jakby wcale sie nie wyłączylo
Była wrażliwa przez pierwszy miesiąc moze dwa ale czucie mam w niej jsk sprzed op. za to lewa no niestety ---> to miałam napisać ale dotknelam przez stanik i szok jest siedzenie a nawet troche czucie to jeszcze nie to samo co było ale jest progres.
Jestem w szoku bo przez ostatnie kilka dni miałam wrażenie jakby troszkę troszkę co jakiś czas mozna było w niej wyczuć po czym uznałam ze sobie wnawiam,to bylo takie upośledzone czucie bardziej w głowie ze byc powinno
A tu niespodzianka czyli wraca <3 oby tylko do przodu,martwiło mnie to.

Elit nie wiem o co chodzi ale teraz dotyk znowu zrobił sie bardziej stlumiony.

Oliwka
Kurcze a juz chciałam zmienić zdanie bo te zdjęcia są jednak upadlajace ale skoro tak to sprzątne i dodam
__________________
https://www.facebook.com/skandal1istka

17/01/13 r 360 Nagor okrągłe Dr. A.D Szczecin
160 cm , 46, kg --> w trakcie utuczenia się

Edytowane przez scheherezade
Czas edycji: 2013-06-12 o 12:25
scheherezade jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.