Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-13, 17:50   #3781
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Hej Asiks Ruborilu juz nie uzywam od dluzszego czasu, mam obecnie blada buzie, zaczerwienienia byly wynikiem LZS,z ktorym radzi sobie bardzo dobrze Protopic (tylko na recepte). Obecnie jestem wyleczona z LZS, ale jak to mowia licho nie spi. Mam jednak nadzieje, ze na zawsze... Mertroruboril zawiera metronidazol, wiec bedzie byc moze skuteczniejszy w walce z zaczerwienianiami o podlozu zapalnym. Jesli takowe miewasz, to jak najbardziej moge polecic z metronidazolem (Metroruborilu nie uzywalam, ale Rozex owszem i dzialal lagodnie, ale jednak).

Mam sklad tego mleczka 50+ z aukcji, wkleje go pozniej, bo juz musze zmykac. Niestety, zawiera Dimethicone i mam wrazenie, ze chyba sie nic nie rozni od starej wersji.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 18:17   #3782
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Michał84 Pokaż wiadomość
Mam prosbe,czy znacie moze jakies kremy na dzien z niskimi filtrami ,ktore nadaja sie do cery tlustej?!
Michal z niskim faktorem to nie znam lekich filtrow, ale wogole bez zapychaczy jest Bioderma spray spr50, nie ma nawet gliceryny. Teraz wyszledl tazke nowy spray LRP spf40, pod wzgledem konsystencji jest to najlzejszy filtr na rynku .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 18:44   #3783
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Hej Asiks Ruborilu juz nie uzywam od dluzszego czasu, mam obecnie blada buzie, zaczerwienienia byly wynikiem LZS,z ktorym radzi sobie bardzo dobrze Protopic (tylko na recepte). Obecnie jestem wyleczona z LZS, ale jak to mowia licho nie spi. Mam jednak nadzieje, ze na zawsze... Mertroruboril zawiera metronidazol, wiec bedzie byc moze skuteczniejszy w walce z zaczerwienianiami o podlozu zapalnym. Jesli takowe miewasz, to jak najbardziej moge polecic z metronidazolem (Metroruborilu nie uzywalam, ale Rozex owszem i dzialal lagodnie, ale jednak).

Mam sklad tego mleczka 50+ z aukcji, wkleje go pozniej, bo juz musze zmykac. Niestety, zawiera Dimethicone i mam wrazenie, ze chyba sie nic nie rozni od starej wersji.

Ivvonko - dziękuję za odpowiedź. Czytałam właśnie jakie są różnice między Ruborilem a Metro i chyba jednak zostanę przy tym pierwszym. Moja twarz jest zdecydowanie bledsza po tej pierwszej tubce. Raczej stanów zapalnych skóry nie posiadam, więc nie ma potrzeby by coś zmieniać w pielęgnacji.
Ale bardzo pomógł mi też Vitella Ictamo i na pewno jemu też zawdzięczam poprawę mojej cery, poprzez łagodzenie wszelkich podrażnień, zaczerwienienia, pryszczy itp. Jest po prostu świetny.

Muszę poczytać o tym składniku Dimethicone, bo ta nazwa mi nic nie mówi.

Pozdrawiam i cieszę się z poprawy Twojej cery.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 19:42   #3784
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Re: Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

A ja tak tu wskocze ze swoim szczęsciem .
Właśnie dziś wydzerżawiłam sobie konia - to tak jakby prawie mieć konia na własność, do jeżdżenia, głaskania, kochania.
Taka jestem szczęsliwa że sama nie wiem komu jeszcze powiedzieć.
Siedzę sobie więc szczęśliwa jak bąk, opiajam się winem, zrobiłam sobie popcorn i zagryzam gorzką czekoladą.
Nawet mdłości mi niestraszne,ani niespodzianki krtóre po takim menu mam jak w banku.

I myślę, jak tu pinformowac męża, że to wcale nie konec, bo planuję kupić siodło - a jak będe miała siodło to zacznę myśleć nad dokupieniam do niego włąsnego konia.


tak, tak - czas się leczyć, tylko pytanie na co- na starcze zdziecinnienie, czy na wieczną niedorosłość?.

Ależ jestem zadowolona.


Babeczki, a jakie Wy macie pasje, mniej lub więcej "poważne"? Co Was cieszy na codzień lub tylko od święta?
Co powoduje że świat jest jeszcze ładniejszy, że jesteście w stanie góry przenosić żeby móc zaznać, mieć, przeżyć choć chwilkę z..., oszczędzać właściwie na wszystkim byle starczyło na...?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2007-04-13 o 19:46 Powód: Dopis
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 20:14   #3785
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Re: Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Babeczki, a jakie Wy macie pasje, mniej lub więcej "poważne"? Co Was cieszy na codzień lub tylko od święta?
Co powoduje że świat jest jeszcze ładniejszy, że jesteście w stanie góry przenosić żeby móc zaznać, mieć, przeżyć choć chwilkę z..., oszczędzać właściwie na wszystkim byle starczyło na...?
W przeciągu ostatnich dwóch miesięcy moim głównym wydatkiem było piwo i papierosy (o zgrozo, a nie paliłam dwa lata).. a tak poza tym to zazdroszczę ludziom, którzy mają prawdziwą pasję. ja mam trochę zainteresowań, ale żadne mnie nie pochłania w pełni. Życzę zakupu konia
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 20:15   #3786
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cava - super. Cieszę się razem z Tobą. Też zawsze chciałam mieć konia.
Wcale nie dziwię się, że taka jesteś rozanielona.


Moja główna pasja to gra na pianinie. Ale pianino mam już od wielu lat, a nuty na szczęście nie są takie drogie. Gorzej czasami z ich dostępnością.

Oprócz tego, zbieram autografy znanych osób, a czasami zdobycie podpisu takiej persony wiąże się z pewnymi "zabiegami", czyli czatowaniem przez dłuższy okres, czekaniu w ogonku na swoją kolej by uzyskać wymarzony autograf.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 20:28   #3787
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Pewnie, że mozesz - masz stabilny filtr, a Effaclar jest delikatniutki

Dziekuje bardzo za odpowiedz. A tak jeszcze przy okazji sie spytam , czy mogę stosowac pod filtr Active C?? bo mam watpliwosci pozdrawiam
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 20:28   #3788
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Oprócz tego, zbieram autografy znanych osób, a czasami zdobycie podpisu takiej persony wiąże się z pewnymi "zabiegami", czyli czatowaniem przez dłuższy okres, czekaniu w ogonku na swoją kolej by uzyskać wymarzony autograf.
OO to ciekawe, a czyje autografy posiadasz?
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 20:29   #3789
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Re: Dot.: Re: Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez rudzitsu Pokaż wiadomość
W przeciągu ostatnich dwóch miesięcy moim głównym wydatkiem było piwo i papierosy (o zgrozo, a nie paliłam dwa lata).. a tak poza tym to zazdroszczę ludziom, którzy mają prawdziwą pasję. ja mam trochę zainteresowań, ale żadne mnie nie pochłania w pełni. Życzę zakupu konia
Dzięki z całego serca - ja już jestem w takim stanie że prawie ryczę ze szczęścia. Jutro rodzinny spacer do pana konia bo właściwie to dzierżawię go dopiero od poniedziałku.
A pasje - rudzitsu - ja do swojej wróciłam po _20_ latach. Nie mam pojęcia ja wytrzymałam 20 lat bez koni
Sama wciąż nie mogę w to uwierzyć, bo ja cykor jestem i wszystko mnie kosztuje więcej nerwów i zastanawiania się niż to wogóle warte.
Asiks: - moje córy uzdolnione muzycznie, starsza w tym roku będzie zdawać do szkoły muzycznej - a ja już prawie zawał zaliczam.

Autografy - zawsze mnie to zastanawiało - jak się zbiera autografy? Napisz coś dokładniej i napisz z których jesteś najbardziej dumna, które kosztowały najwięcej zachodu (może jakieś zdjęcia?)


A "mój" konio nazywa się Raptus - mam nadzieję że imię nie odzwierciedla usposobienia - przynajmniej jazda próbna tego nie zwiastowała. Jak na pierwszy raz to bosko było.

BOŻE _ JAKI ŚWIAT JEST PIĘKNY!
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 20:41   #3790
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D cz

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
A "mój" konio nazywa się Raptus - mam nadzieję że imię nie odzwierciedla usposobienia - przynajmniej jazda próbna tego nie zwiastowała. Jak na pierwszy raz to bosko było.

BOŻE _ JAKI ŚWIAT JEST PIĘKNY!
I od razu się tak pozytywnie zrobiło

Jeśli chodzi o autografy, to nigdy mnie nie interesowały, tzn. dla mnie gwiazdorstwo (szczególnie to polskie) nie ma większego znaczenia..a więc także parafki. Ale z drugiej strony, gdy kolega ofiarował mi autografy członków bardzo lubianego przez mnie zespołu Deftones, nie śmiałam odmowić.. Dumnie wiszą na szafie. Taka jestem dwulicowa
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 20:58   #3791
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez rudzitsu Pokaż wiadomość
OO to ciekawe, a czyje autografy posiadasz?
Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Asiks: - moje córy uzdolnione muzycznie, starsza w tym roku będzie zdawać do szkoły muzycznej - a ja już prawie zawał zaliczam.

Autografy - zawsze mnie to zastanawiało - jak się zbiera autografy? Napisz coś dokładniej i napisz z których jesteś najbardziej dumna, które kosztowały najwięcej zachodu (może jakieś zdjęcia?)
Dziewczyny - właśnie zrobiłam sobie maseczkę aspirynową i nałożyłam ją na twarz, więc mam trochę czasu by wyjąć z szuflady zeszyt z autografami, by wypisać kogo udało mi się "przyłapać":
- Andrzej Sikorowski,
- Jan Tadeusz Stanisławski,
- Bogusław Kaczyński,
- Eleni,
- Adrianna Biedrzyńska,
- Bogusław Linda,
- Ewa Kuklińska,
- Alicja Resich - Modlińska,
- Jan Pietrzak (przyłapany w garderobie po występie przy ściąganiu spodni) ,
- Kazimierz Kaczor (przyłapany j/w - długo ze mną rozmawiał, bardzo sympatyczny),
- Ś.P. Andrzej Szczepkowski,
- Marcin Daniec (niespecjalnie miły),
- Krzysztof Hołowczyc,
- Ś.P. Janusz Kulig,
- Czesław Lang,
- Anatolij Karpow,
- Czesław Majewski (grałam z panem Czesiem na fortepianie na cztery ręce) ,
- Tomasz Kammel,
- Jerzy Zelnik,
- Leszek Kuzaj,
- Maciej Wisławski,
- Adam Małysz - dostałam autograf jako jedyna podczas krótkiej wizyty Adama w Ustce,
- Tomasz Iwan,
- Michał Milowicz,
- Maciej Zegan,
- Krzysztof Ibisz,
- Jerzy Dudek - z tego autografu jestem bardzo dumna ,
- Waldemar Malicki,
- Grzegorz Markowski - bardzo dumna! ,
- Artur Rojek - z mojego ulubionego zespołu , ogromnie pozytywne wspomnienia, Artur bardzo skromny, niezwykle sympatyczny, podziękował (!) mi za to, że chciałam od niego autograf - pierwszy raz spotkałam się z czymś takim,
- Jacek Wszoła - razem z Jackiem biegłam w Biegach Śniadaniowych po plaży,
- i ostatnia moja zdobycz sprzed tygodnia: Agnieszka Perepeczko.

Oprócz tego mam sporo autografów pianistów (np. Kevin Kenner, Piotr Paleczny), szachistów.

Nie ma jednej metody, jak zbiera się autografy. Czasami wystaje się po koncertach, występach, podchodząc z boku sceny, bądź czatując przy samochodach obsługi.
Czasami to czysty przypadek, jak np. spotkanie z Jerzym Zelnikiem przechadzającym się po parku w Dusznikach Zdroju.
Dlatego dobrze jest mieć przy sobie zawsze długopis i kartkę, a najlepiej cały zeszyt z autografami.
O zdjęcia z gwiazdą nie prosiłam nigdy, a to dlatego że podchodzenie do takiej osoby i tak sprawia mi czasami wiele zakłopotania. Taka już jestem.

P.S. To lecę zmywać maseczkę.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 21:31   #3792
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Re: Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Rudzitsu:

Prawda?
Jak mało właściwie potrzeba. Co roku wpadam w jakąś chyba chormonalną niby depresję wiosennę . A tu Raptus (tak się pan koń nazywa) wyleczył mnie z niej w sekundę.

Asiks
(Asiks - czy masz 2 małych dzieci? Bo może się znamy wirtualnie "skądind"?

Zbiór imponujący, naprawe podziwiam, ja bym nie miała odwagi.
I Kaczyński i Hołowczyc I MARKOWSKI - wilki polskiego rocka! !!!Nie zbierama ale chiałabym mieć!
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 21:37   #3793
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Re: Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Gratuluje Raptusa! Mi prawdziwa radosc i spelnienie daje malowanie i rysowanie I jestem naprawde szczesliwa studiujac na akademii
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 21:40   #3794
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cava - nie, nie posiadam dzieci, a tym bardziej dwójki. Ale może kiedyś będę miała. Rozumiem, że ktoś ma podobną pasję do mnie i stąd wysnułaś wniosek, że gdzieś miałyśmy się okazję poznać już w necie.

Mój zbiór autografów powstaje już od parunastu lat. Pewnie miałabym więcej podpisów, jakbym mieszkała przykładowo w takiej W-wie. Ale zaznaczę też jedną rzecz na koniec - nie zbieram wszystkich autografów "jak leci".
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 21:56   #3795
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Re: Dot.: Re: Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Gratuluje Raptusa! Mi prawdziwa radosc i spelnienie daje malowanie i rysowanie I jestem naprawde szczesliwa studiujac na akademii

O! A ja mam mgr z ASP w Gdańsku.
Podzielam radośc ze studiowania - to był naprawde piękny rozdział w moim zyciu. Cudowny wręcz.

AdikS - zmylił mnie nick. znałam bardzo sympatyczą osobę o podobnym nicku na grupach dyskusyjnych.
Parnascie lat - no podziwiam, naprawdę - to musi być pasja przez duże P.I gratuluje odwagi. Ja takiej nie mam.

Ale tego Markowskiego to zazdroszczę. Naprawdę.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 22:08   #3796
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez anitaa Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za odpowiedz. A tak jeszcze przy okazji sie spytam , czy mogę stosowac pod filtr Active C?? bo mam watpliwosci pozdrawiam

wit. C + filtry to najlepszy duet pielegnacyjny
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 22:32   #3797
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość

Oprócz tego, zbieram autografy znanych osób, a czasami zdobycie podpisu takiej persony wiąże się z pewnymi "zabiegami", czyli czatowaniem przez dłuższy okres, czekaniu w ogonku na swoją kolej by uzyskać wymarzony autograf.
jeżeli jesteś z Warszawy to sporo znanych aktorów ma mieszkania na moim osiedlu wystarczy wyjśc z psem albo iść do sklepu i można zdobyć kilka autografów także jeżeli jesteś zainteresowana to daj znać na PW
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 07:40   #3798
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

dziewczyny a ja z nietypową prośbą się do was zgłaszam obszukałam trzy miasta i w żadnej z aptek nie ma próbek żadnych filtrów oprócz vichy 20 a dla mnie to za mały filtr. Czy któraś z was ma możliwość uzyskania próbek filtrów z avene, biodermy kilku rodzajów i ewentualnie innych firm, oczywiście za przesyłkę zwrócę. Dotąd używałam filtru antka ale on mi ni ebardzo pasuje

dziekuję za szczere chęci i każdą pomoc
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 09:47   #3799
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

A ja sie stalam szczesliwa posiadaczka ulubionego Avene Lait 50+ w nowym opakowaniu . Przestudiowalam w aptece sklady wszystkich filterkow z rodziny Avene i musze z przykroscia stwierdzic, ze do wszystkich 50+ i 40 powciskano Dimethicone. Dimethicone kiedys zapchal mnie w starym sprayu 50 i dlatego wole po niego nie siegac. Nie wiem, moze teraz bylby dla mnie niegrozny, ale wolalam nie wyrzucac w bloto ponad 50 zl Wcisnieto go z powrotem nawet do emulsji 50+!!! A tak mialam ochote znowu sie nia maziac. Jedynym bez Dimethicone okazalo sie mleczko 50+, ktore zreszta jest moim ulubionym.

A, i te wszystkie emulsje, spraye i mleczka z dimethicone oczywiscie popakowane byly w superfajne zestawiki z termalka i innymi probkami. Ino niegrozne mleczko 50+ nie.

Dzisiaj posmarowalam sie nim pierwszy raz i nie wiem, czy sie juz tak od niego odzwyczailam (przez pare miesiecy smarowalam paszcze dzieciaczkiem 40), ale ma tak lekka i plynna konsystencje, niemal jak te w sprayu! Tyle, ze bez rozpylacza! Wchlonal sie pieknie, zobaczymy co sie bedzie dzialo przez reszte dnia (skrobii nie uzywam).

Wklejam sklad sprayu 50+, tego z allegro.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sklad.jpg (66,6 KB, 13 załadowań)
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-14, 09:56   #3800
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez rudzitsu Pokaż wiadomość
W przeciągu ostatnich dwóch miesięcy moim głównym wydatkiem było piwo i papierosy (o zgrozo, a nie paliłam dwa lata).. a tak poza tym to zazdroszczę ludziom, którzy mają prawdziwą pasję. ja mam trochę zainteresowań, ale żadne mnie nie pochłania w pełni. Życzę zakupu konia
podpisuje sie pod tym dwoma łapkami
tez wszystko przepijałam i przepalałam, ale po wczorajszej imprezie mam mocne postanowienie: zero alkoholu,
poszłam potańczyć, nic nie potańczyłam bo nie zdążyłam (za ostro zaczęłam, chyba w ten nienajmądrzejszy sposób chciałam rozładować stresy) , tylko kłopoty sobie zafundowałam
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 10:15   #3801
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
AdikS - zmylił mnie nick. znałam bardzo sympatyczą osobę o podobnym nicku na grupach dyskusyjnych.
Parnascie lat - no podziwiam, naprawdę - to musi być pasja przez duże P.I gratuluje odwagi. Ja takiej nie mam.

Ale tego Markowskiego to zazdroszczę. Naprawdę.
Cava - mam nadzieję, że ja też jestem ciutkę sympatyczna.
Wierzcie mi, czasami podejście do pewnej osoby i prośba o autograf kosztuje mnie wiele nerwów. Najłatwiej jak się czeka w tłumie osób i wystawić rękę z zeszytem. Gorzej jak widzi się kogoś znanego i jest się samemu. Wtedy kłębią się myśli - podejść, czy nie.

A z autografu Markowskiego jestem bardzo dumna.

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
jeżeli jesteś z Warszawy to sporo znanych aktorów ma mieszkania na moim osiedlu wystarczy wyjśc z psem albo iść do sklepu i można zdobyć kilka autografów także jeżeli jesteś zainteresowana to daj znać na PW

No niestety Madziorka. Pisałam dlatego wyżej, że gdybym mieszkała w większym mieście, czy w takiej W-wie byłoby mi łatwiej i miałabym zdecydowanie więcej podpisów.
A szkoda, bo pewnie chodziłabym teraz z psem łącząc przyjemne z pożytecznym i zbierała po osiedlu autografy i "czatowała" na taką okazję.
Zawsze cieszę się z każdego podpisu, który uda mi się zdobyć. Ot, takie hobby.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 11:06   #3802
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
O zdjęcia z gwiazdą nie prosiłam nigdy, a to dlatego że podchodzenie do takiej osoby i tak sprawia mi czasami wiele zakłopotania. Taka już jestem.
Ja mam fotę z Hołowczycem, autografu nie prosiłam, bo jakoś kartka z czyimś podpisem nie ma dla mnie znaczenia. Miałam też okazję mieć fotę z Mateuszem Kusznierewiczem, ale tyle ludzi sie do niego pchało, ze dałam sobie spokoj. Nad morzem tez kiedyś kogoś widziałam, ale stwierdziłam, że koleś jest na wakacjach, wiec nie będę zawracac mu glowy. No i ogolnie "gwiazdy" mniejsze i wieksze jakos nie robia na mnie wrazenia. Zarabiaja tak na zycie i ok. Taki zawód, że nie da się być anonimowym,
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 13:05   #3803
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
podpisuje sie pod tym dwoma łapkami
tez wszystko przepijałam i przepalałam, ale po wczorajszej imprezie mam mocne postanowienie: zero alkoholu,
poszłam potańczyć, nic nie potańczyłam bo nie zdążyłam (za ostro zaczęłam, chyba w ten nienajmądrzejszy sposób chciałam rozładować stresy) , tylko kłopoty sobie zafundowałam
Nie przejmuj się, to normalne, czasami człowiek musi niezdrowo odstresować.. ja tak robiłam, ale życie się stabilizuje, więc wychodzę na prostą A postanowienie zero alkoholu, w moim przypadku, zwykle utrzymuje się do następnej imprezy
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 13:29   #3804
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez rudzitsu Pokaż wiadomość
A postanowienie zero alkoholu, w moim przypadku, zwykle utrzymuje się do następnej imprezy
u mnie chyba do dzisiaj bo na grilla mam zaproszenie ;p choć ostro trzymam się tego ze nie pije tam, ale wiadomo w praktyce inaczej wychodzi
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 13:30   #3805
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziewczyny, mam takie pytanie: czy gdy przelewam (wpsikuję) spray biodermy do małego pojemniczka (po żelu pod oczy) to zmniejszam w jakiś sposób jego działanie? Dodam, że zużywam go w przeciągu kilku dni.

Agatko jak grill? Ja też miałam zaproszenie, ale 40 min przed wyjazdem, a byłam już umówiona z koleżanką, więc zrezygnowałam
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 14:57   #3806
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ivvonka, gdzie znalazłaś te nowe Avenki? W jakiejś sieciówce? Kurcze, kiedy będą na allegro albo w jakiejś internetowej... Chyba, ze już są, tylko ja znaleźć nie mogę
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 15:41   #3807
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Ivvonka, gdzie znalazłaś te nowe Avenki? W jakiejś sieciówce? Kurcze, kiedy będą na allegro albo w jakiejś internetowej... Chyba, ze już są, tylko ja znaleźć nie mogę
http://www.lekolandia.pl/index.php?c...&filter_id=131
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 15:43   #3808
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziękuje Contax Szkoda, ze nie ma mleczka w zestawie...
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 15:48   #3809
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Poszperaj jeszcze w necie, albo poczekaj. Nowosci Avene sa dopiero od paru dni i pewnie jeszcze nie wszedzie maja zaktualizowane strony.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 16:52   #3810
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

confused, widze, ze jestes poznanianka Caly asorytyment jest w Euroaptece w Starym Browarze
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.