Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-19, 20:49   #361
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
No nie wiem, uważam że mój brat ma powołanie,a mimo to w domu nie przesiaduje w garach. Przynajmniej jak do rodziców przyleci bo jak zachowuje się u siebie to nie wiem :P
Ja wykonuję zawód, który lubię,a mimo to wracam do domu i staram się odciąć od pracy
Ja to mam taka prace ze nie da sie jej "robić" w domu na szczescie. A M kiedy pracuje to nigdy nie gotuje, bo mu sie zwyczajnie nie chce.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤

Edytowane przez ana909
Czas edycji: 2013-07-19 o 20:51
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 20:50   #362
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Przez Ciebie przekopałam Allegro i znalazłam mój wymarzony welon za 50 zł ten, który mierzyłam, kosztował 4x tyle
Miło mi

Cytat:
Napisane przez monikkad Pokaż wiadomość
No właśnie na stole z boku. Ale tam też będą chyba stały: wrzątek, kawa, herbata, ekspres do kawy i wina, więc i tak będzie mało miejsca, żeby tam jeszcze cukierki i inne słodkości powstawiać. No i chyba, że są dwa osobne stoły, jeden na picie, a drugi na ciasta. Nie wiem jak nam zrobią. Jeszcze będę z menadżerką gadać. Ale sądzę, że sala jest za mała, żeby tam dawać jeszcze jeden stół... Niestety tak jest :/
A poza tym też kasa na dodatkowe słodkości... Buuu
Ja się zastanawiam kto to będzie jadł cukierki, ciastka ciasto nie wszyscy goście jedzą,a co dopiero cukierki
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 20:50   #363
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nie dam rady was nadrobić



Zazdroszczę, Karpacz jest piękny

Dziś byliśmy na dwóch rozmowach. Najpierw z kamerzystą M.Błachnio. No i facet bardzo konkretny, miły, otwarty. Nie wiem czy nie zdecydujemy się na cały pakiet tak jak poznanianka. Ale zadecydujemy w następnym tygodniu, bo w niedzielę mamy jeszcze spotkanie z Makarym.

Drugie spotkanie było z DJ. Starszy facet, po czterdziestce. Bardzo miły, strasznie wygadany. Zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie i prawdopodobnie się zdecydujemy na niego

Także wszystko idzie do przodu

A i byliśmy jeszcze mierzyć obrączki I to z inicjatywy TŻ

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

aaa i znalazłam w CCC buty, które są idealnie takie jakie sobie wymarzyłam! Za 69pln!!! Ale muszę czekać do następnej wypłaty oby jeszcze były

My wybralismy model juz dawno, chociaz mysle ze moze sie jeszcze wiele zmienic, ale ogolnie będziemy zastawiac wlasne złoto wiec mam nadzieje ze zmieścimy sie w 500zł.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 20:50   #364
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nie dam rady was nadrobić



Zazdroszczę, Karpacz jest piękny

Dziś byliśmy na dwóch rozmowach. Najpierw z kamerzystą M.Błachnio. No i facet bardzo konkretny, miły, otwarty. Nie wiem czy nie zdecydujemy się na cały pakiet tak jak poznanianka. Ale zadecydujemy w następnym tygodniu, bo w niedzielę mamy jeszcze spotkanie z Makarym.

Drugie spotkanie było z DJ. Starszy facet, po czterdziestce. Bardzo miły, strasznie wygadany. Zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie i prawdopodobnie się zdecydujemy na niego

Także wszystko idzie do przodu

A i byliśmy jeszcze mierzyć obrączki I to z inicjatywy TŻ

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

aaa i znalazłam w CCC buty, które są idealnie takie jakie sobie wymarzyłam! Za 69pln!!! Ale muszę czekać do następnej wypłaty oby jeszcze były

O jak piszesz o foto to mam dziewczyny pytanie co Wy byście zrobiły na moim miejscu. Nasz wymarzony fotograf robił też zdjęcia na ślubie mojej koleżanki. Obiecał, że wyśle do daty X, od tego dnia mineły 2 tygodnie ponad! Na fb i bloga wrzuca zapowiedzi innych sesji a ich nic! Dziś do niego dzwonili obiecał podesłać zdjęcia do 14.00 nadal ich nie ma kontakt się urwał.

Gość robi super zdjęcia, cena konkurencyjna ale zachowanie mi się nie w pełni podoba. Co byście zrobiły? Nie wiem czy go brać na nasz ślub?
__________________
Pick Me, Choose Me, Love Me


You're all I ever wanted
I didn't see how it could change
That something was missing until today
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 20:51   #365
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ja to mama taka prace ze nie da sie jej "robić" w domu na szczescie. A M kiedy pracuje to nigdy nie gotuje, bo mu sie zwyczajnie nie chce.
Mojej na szczęście też nie da się robić w domu i dzięki Bogu :P
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 20:52   #366
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez kasiak_080290 Pokaż wiadomość
witam wieczorem
Na 2 stronie w pracy się przywitałam, wróciłam o 17, ogarnęłam mieszkanie (posprzątane pięknie), wrócił tż z pracy, zjedliśmy kolacje, wchodzę na wizaz a tu 11 stron

Szalone!!

Wczoraj moja świadkowa wypytywała czy mam jakieś plany n weekend, czy jadę do domu może i w ogóle (ja w warszawie na co dzień, ona w krakowie) powiedziałam, że do domu nie jadę bo byłam tydzień temu, zasmuciła się bo ona się wybierała


aaa zapomniałabym
dzisiaj dzwoni w południe i mówi, że po pracy o 18:30 wsiada w pociąg do warszawy jeśli nie mam nic przeciwko
Hurra! Już tyle razy mówiłam żeby przyjechała

O 21:30 jedziemy z tż po nią na zachodni:d

zadzwoniłam co carmen i jutro idziemy mierzyć sukienki o 13 !
Po drodze z pracy na tramwaj weszłam do madonny na wilczej jeszcze i umówiłam się tez na mierzenie jutro
Miała być we wrześniu razem z moją mamą, ale jej się nie uda więc przybywa teraz a ostateczną decyzję podejmę we wrześniu z mamą
Ale się cieszę :d


aaa zapomniałabym:
1) witam nowe pmki Od wczoraj chyba 3 się pojawiły z tego co zapamiętałam
2) myha twoje rady odnośnie bukietów bezcenne Dobrze, że z nami jesteś! (ja ze 2 wątki wcześniej męczyłam cię o peonie)
3) monikkaa i magdalenka trzymam żeby wszystko było tak jak chcecie z pracą
:d

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez tinyheart Pokaż wiadomość
Trzeba by się kiedyś spotkać!
ja zawsze chetnie
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 20:53   #367
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez tinyheart Pokaż wiadomość
O jak piszesz o foto to mam dziewczyny pytanie co Wy byście zrobiły na moim miejscu. Nasz wymarzony fotograf robił też zdjęcia na ślubie mojej koleżanki. Obiecał, że wyśle do daty X, od tego dnia mineły 2 tygodnie ponad! Na fb i bloga wrzuca zapowiedzi innych sesji a ich nic! Dziś do niego dzwonili obiecał podesłać zdjęcia do 14.00 nadal ich nie ma kontakt się urwał.

Gość robi super zdjęcia, cena konkurencyjna ale zachowanie mi się nie w pełni podoba. Co byście zrobiły? Nie wiem czy go brać na nasz ślub?
Poszukałabym innego
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 20:53   #368
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

http://www.google.pl/imgres?um=1&cli...1&tx=122&ty=14
o takie, ja bede miala 4 mm a M 4 lub 5mm
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 20:54   #369
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Poszukałabym innego
Mam podobne odczucia, przegadam to z TŻtem jeszcze ale chyba szkoda ryzykować.. rozumiem, że życie nie zawsze jest łatwe ale on nawet nie przeprosił za opóźnienie..a w ogóle to mógł dać znać, że jest sezon i ma opóźnienie..
__________________
Pick Me, Choose Me, Love Me


You're all I ever wanted
I didn't see how it could change
That something was missing until today
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 20:55   #370
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez tinyheart Pokaż wiadomość
O jak piszesz o foto to mam dziewczyny pytanie co Wy byście zrobiły na moim miejscu. Nasz wymarzony fotograf robił też zdjęcia na ślubie mojej koleżanki. Obiecał, że wyśle do daty X, od tego dnia mineły 2 tygodnie ponad! Na fb i bloga wrzuca zapowiedzi innych sesji a ich nic! Dziś do niego dzwonili obiecał podesłać zdjęcia do 14.00 nadal ich nie ma kontakt się urwał.

Gość robi super zdjęcia, cena konkurencyjna ale zachowanie mi się nie w pełni podoba. Co byście zrobiły? Nie wiem czy go brać na nasz ślub?
chybabym zmieniła... moj ma do konca tyg podeslac nam wzor umowy. Zobaczymy czy sie wywiąże
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 20:56   #371
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Jejku ja nawet sie nei zastanawialam nad takimi detalami jak welon czy buty :P Przerazacie mnie :P
My z Lubym mamy taką brzydką cechę, że wszystko odkładamy na ostatnią chwilę - bo jest tyle pracy/sprzątania/ciekawych seriali, bo się po prostu nie chce
Teraz korzystam z tego, że się nam chce, boję się, żeby się nie obudzić z ręką w nocniku. Ostatecznie i tak siedziałabym przed komputerem, więc czemu nie obejrzeć butów, welonów i obrączek ;-)
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 20:58   #372
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Elrosa ja tez z reguly wszystko odkladalam na ostatnią chwilę, ale zmienilo mi się to po skonczeniu szkoły :P:P:P wesele planuje bardzo dokladnie i wczesnie ale welon chyba bedzie jedną z ostatnich rzeczy jaką kupię :P
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 21:00   #373
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
My z Lubym mamy taką brzydką cechę, że wszystko odkładamy na ostatnią chwilę - bo jest tyle pracy/sprzątania/ciekawych seriali, bo się po prostu nie chce
Teraz korzystam z tego, że się nam chce, boję się, żeby się nie obudzić z ręką w nocniku. Ostatecznie i tak siedziałabym przed komputerem, więc czemu nie obejrzeć butów, welonów i obrączek ;-)
znam to, u mnie uruchamia się jak mam coś na prawdę ważnego, tak jak teraz do zrobienia ważne tłumaczenie na poniedziałek.. Siedzę tu na wizażu, na fb,zmywam a jak siebie znam to do tłumaczenia usiądę w niedziele.Jak za to mam mało do roboty to robię to bardzo szybko i zwinnie
__________________
Pick Me, Choose Me, Love Me


You're all I ever wanted
I didn't see how it could change
That something was missing until today
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 21:03   #374
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Dobra kochane, odezwe sie jak bede jutro w pracy bo mam tylko 7 h do pobudki a jeszcze kąpiel przede mną :P Dobranoc

ahh jutro wreszcie podrasuje swój kolor wlosow po 3 miesiach przerwy i podetne koncowki :P
buziole
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 21:04   #375
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Dobra kochane, odezwe sie jak bede jutro w pracy bo mam tylko 7 h do pobudki a jeszcze kąpiel przede mną :P Dobranoc

ahh jutro wreszcie podrasuje swój kolor wlosow po 3 miesiach przerwy i podetne koncowki :P
buziole
Dobranoc Od której Ty pracujesz kobieto?!
__________________
Pick Me, Choose Me, Love Me


You're all I ever wanted
I didn't see how it could change
That something was missing until today
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 21:05   #376
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Ja właśnie siedzę po farbowaniu. Mama mi zawsze maluje Od razu człowiek się lepiej czuje :P

I łączę się w bólu bo przede mną też pobudka po 5:00. Pierwsza pracująca sobota od bardzo dawna. Ale chociaż sprzątanie mnie ominie :P

Edytowane przez moooniaaaa
Czas edycji: 2013-07-19 o 21:07
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 21:11   #377
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ja właśnie siedzę po farbowaniu. Mama mi zawsze maluje Od razu człowiek się lepiej czuje :P

I łączę się w bólu bo przede mną też pobudka po 5:00. Pierwsza pracująca sobota od bardzo dawna. Ale chociaż sprzątanie mnie ominie :P
Ja codziennie wstaję o 5.30 ale to po to, żeby sobie w spokoju z Mel B.poćwiczyć

Też się na dziś żegnam, jutro się odezwę po oglądaniu sali
__________________
Pick Me, Choose Me, Love Me


You're all I ever wanted
I didn't see how it could change
That something was missing until today
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 21:12   #378
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Hm, a gdzie będziecie stawiać ciasto? Zazwyczaj stoi na jakimś stole z boku i spokojnie można byłoby tam dołożyć inne słodycze

Na naszej sali jest taki mały kącik, w który zazwyczaj wstawiają "wiejski stół".
Załącznik 5333197
U nas tego stołu raczej nie będzie, jest dodatkowo płatny od osoby, kosztowałby ok. 1000 zł. Myślę, że zamiast tych kiełbas postawilibyśmy tam właśnie słodki kącik

Mi się marzy fontanna czekoladowa (jestem ogromną miłośniczką, mogłabym przez całe życie jeść tylko czekoladę ), na sali nawet jest, ale znów - dodatkowo płatna, byłaby za ok. 400 zł. Niby nie tak dużo, ale różnych innych ślubnych wydatków jest już wystarczająco dużo I generalnie większość jednak odradza ze względu na to, że można się uciapać czekoladą.
na weselu co byłam czekoladowa fontanna była tylko na poprawinach i cieszyła się popularnością wśród dzieci ogromną. Oczywiście wszystkie były nią wysmarowane

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Miło mi


Ja się zastanawiam kto to będzie jadł cukierki, ciastka ciasto nie wszyscy goście jedzą,a co dopiero cukierki
Pomysł jest taki sympatyczny ale u nas nie będzie ani zbyt dużo dzieci ani dorośli nie są łasuchami dlatego uważam że więcej kasy na to wydamy niż to warte jest robienia i nie będzie czegoś takiego na pewno.

Cytat:
Napisane przez tinyheart Pokaż wiadomość
O jak piszesz o foto to mam dziewczyny pytanie co Wy byście zrobiły na moim miejscu. Nasz wymarzony fotograf robił też zdjęcia na ślubie mojej koleżanki. Obiecał, że wyśle do daty X, od tego dnia mineły 2 tygodnie ponad! Na fb i bloga wrzuca zapowiedzi innych sesji a ich nic! Dziś do niego dzwonili obiecał podesłać zdjęcia do 14.00 nadal ich nie ma kontakt się urwał.

Gość robi super zdjęcia, cena konkurencyjna ale zachowanie mi się nie w pełni podoba. Co byście zrobiły? Nie wiem czy go brać na nasz ślub?
ja bym poczekała trochę - tydzień może jak z tą parą się zakończy kwestia. Zachowuje się póki co bardzo nie ładnie i nie szanuje swoich klientów. Ale może jest coś o czym nie wiadomo? jeśli faktycznie będą nadal problemy to bym wybrała innego chyba.
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 21:14   #379
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Zdaję relację z salonu

Ekspedientka sympatyczna, pomocna. Salon Marry Me w Białymstoku

Zmierzyłam trzy suknie:

1. Priscilla
Ładna, typowa tiulowa princesska. Jednak dla mnie zbyt ozdobny gorset. I za krótki. Tiul ładnie się mienił.
2. Doreen
Ładny ozdobny pas. Te coś na ramię można zlikwidować, ale fajnie się prezentuje. Dość krótki gorset, który zrobił mi wielkie biodra :P Mama od razu była na ”nie”. Chyba dla bardzo szczupłych.
3. Rossana
Moja faworytka Bardzo lekka. Mierzyłam do halki z dość małym kołem i myślę, że spokojnie takie wystarczyło. Gorset robi piękny dekolt i talię. Falbany super wyglądają w ruchu, lekko a jednocześnie stabilnie. Czysta biel. Nie posiada trenu. Na pasie ma delikatne kryształki. Kokarda z tyłu jest odpinana. Napatrzeć się nie mogłam

Rossanę przymierzałam po wypożyczeniu. Suknia wygląda jak nowa. We wrześniu będzie drugi raz wypożyczona. Jeśli będzie wyglądała tak dobrze jak teraz to chyba biorę. Cena będzie dużo niższa. Suknia jest oddawana do pralni i do krawcowej. Więc jest perfekcyjnie czysta i nie ma żadnych uszkodzeń.
Więc w sierpniu jeszcze pewnie coś pomierzę. Ale sercem czuję, że do niej wrócę

Mierzyłam też dwa welony. Jeden dłuuugi, miał ok.2.5metra (140zł.) i krótszy, taki gdzieś do tyłka (70zł.). Także cenowo fajnie.
ta ostatnia podoba mi się najbardziej swietna relacja
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
no więc pokazuję wam moją sale.
Na szczęście stoły są prostokątne
Zdjecia bez rewelacji bo robione telefonem 2mpx noo ale ( sala w rzeczywistosci jest duuzo ladniejsza )
1- parkiet
2-stoly , widok od wejscia
3- miejsce dla zespolu
4- stoly, widok spod okna na parkiecie
5 - kawalek sufitu :P

Jutro pewnie jest wesele, bo rozlozone byly stoły i ogolnie wszystko, stołów było 8, przy jednym stole 16 miejsc. U mnie bedzie musialo byc wiecej, bo mam wiecej ludzi do proszenia, ale jakos sie upcha
Osobiscie nie podoba mi sie stol mlodych chyba ze dopiero go przystroja
Ja nie wiem czy w innym miejscu go nie postawie. ale to jeszcze duzo czasu
super sala! i mi podoba się taki układ stołów
Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Przysiadłam nad zaproszeniami
Jak Wam się widzą?

Załącznik 5332898

Całość będzie w składanej "kopercie" z miejscem na mapkę i bilecik z prośbą o potwierdzenie przybycia, tego typu:
Załącznik 5332901
suuuuper! skąd takie koperty? sama będziesz robić? też chcę takie bo też musimy mieć mapkę

wróciłam z tżtem z zakupów. miałam kupi tylko waxa do włosów, a wydałam 60zł, zgadnijcie z jakiego budżetu... kupiłam olejek arganowy, wodę termalną evian, maskę wax, garnier hydra adapt i żel z garniera do mycia twarzy. a i odżywkę z dove...
byliśmy pooglądać zapachy do sephory, szukamy już czegoś na ślub, tż znalazł: dior homme cologne - pieknie pachnie limonką a ja marc jacobs, eau so fresh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dior-Dior_Homme-Dior_Homme_Cologne.jpg (46,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg C863D11286DB8878DB7AFC346B382A_h356_w526_m2_bblack_q99_p99_cehBPMgtW.jpg (16,6 KB, 4 załadowań)
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 21:24   #380
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
suuuuper! skąd takie koperty? sama będziesz robić? też chcę takie bo też musimy mieć mapkę
Tak, sami je będziemy składać. Znalazłam gotowy szablon, ale tak naprawdę wcale nie jest potrzebny:
http://www.projectwedding.com/weddin...s-from-scratch

Nie wiem jeszcze, w jakim będą formacie, te z linka są w calach i złożone na próbę nie weszło do mojej polskiej koperty. Myślałam o A6, ale wychodzi trochę mały, albo takim z 1/3 A4 - długim i wąskim. Raczej nie chcę jakiegoś niestandardowego, bo potem ciężko będzie wykombinować koperty, a część zaproszeń będziemy wysyłać pocztą
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 21:28   #381
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Tak, sami je będziemy składać. Znalazłam gotowy szablon, ale tak naprawdę wcale nie jest potrzebny:
http://www.projectwedding.com/weddin...s-from-scratch

Nie wiem jeszcze, w jakim będą formacie, te z linka są w calach i złożone na próbę nie weszło do mojej polskiej koperty. Myślałam o A6, ale wychodzi trochę mały, albo takim z 1/3 A4 - długim i wąskim. Raczej nie chcę jakiegoś niestandardowego, bo potem ciężko będzie wykombinować koperty, a część zaproszeń będziemy wysyłać pocztą
jako antytalent w takich kwestiach będę próbowała szukać czegoś takiego gotowego, albo prześlę drukarni szamlon niech mi zrobią dziękuję

Dziewczyny, jutro mamy z tż rocznicę... 8 lat razem....
__________________
26.07.2014


Edytowane przez missmalezji
Czas edycji: 2013-07-19 o 21:34
missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 21:55   #382
Isusia91
Raczkowanie
 
Avatar Isusia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 342
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość

Dziewczyny, jutro mamy z tż rocznicę... 8 lat razem....
Łaa piękny staż
gratuluję już dziś!
__________________
Nasz dzień 07.06.2014!
Isusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 22:00   #383
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

21klaudyna, witaj

krooliczek, bardzo się cieszę, że spotkanie się udało Pytał się skąd się o nim dowiedzieliście?

A oto nasza Kropka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0272.jpg (47,0 KB, 32 załadowań)
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 22:00   #384
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez Isusia91 Pokaż wiadomość
Łaa piękny staż
gratuluję już dziś!
dziękuję )
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 22:04   #385
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Witam się i ja mam troszki opóźnienie , ale jestem!!!

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
A oto nasza Kropka
słodka
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 22:05   #386
Isusia91
Raczkowanie
 
Avatar Isusia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 342
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość

A oto nasza Kropka
Cuuudna! podziel się nią
__________________
Nasz dzień 07.06.2014!
Isusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 22:09   #387
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Obiecałam już kiedyś... nie wiem czy ktoś jeszcze w ogóle pamięta... zdjęcia mojego pojazdu!!! który własnymi rączkami z tżcikiem złożyliśmy zaprojektowałam ja Taka nasza mała produkcja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08376.jpg (77,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08378.jpg (70,1 KB, 13 załadowań)
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 22:23   #388
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
Obiecałam już kiedyś... nie wiem czy ktoś jeszcze w ogóle pamięta... zdjęcia mojego pojazdu!!! który własnymi rączkami z tżcikiem złożyliśmy zaprojektowałam ja Taka nasza mała produkcja
No, no, kochana Pięknie

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość

A oto nasza Kropka
O rety, cuuuudooo
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 22:25   #389
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
21klaudyna, witaj

krooliczek, bardzo się cieszę, że spotkanie się udało Pytał się skąd się o nim dowiedzieliście?

A oto nasza Kropka
o mamooo cudo
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 22:32   #390
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość

Ja się zastanawiam kto to będzie jadł cukierki, ciastka ciasto nie wszyscy goście jedzą,a co dopiero cukierki
Siostrzeńcy TŻ-ta pewnie by nie pogardzili
W sumie nie wiem kto by jadł, jakby zostało to my sobie potem zjemy, bo oboje uwielbiamy słodycze pod każdą postacią A ciast do domu nie będziemy mogli zabrać, bo taki pakiet. A jak pięknie by wyglądało i się komponowało w kolor przewodni Wciąż jeszcze jestem na etapie - chcę wszystko

Korzystając z okazji, że TŻ ma świetny humor przed jutrzejszym wyjazdem, zagadałam z nim o ten Candy Bar i powiedział, że jeśli stół będzie większy i się coś tam zmieści to "pomyślimy" Jak on mówi "pomyślimy" to w 90% się potem zgadza Gadam z mamą o tym, a ona do mnie: "Ojj, on dla Ciebie to wszystko" Hehe Ale wiadomo, najpierw to trzeba pogadać o tym z menadżerką sali, a spotkanie dopiero w marcu, 3 miechy przed ślubem. Bo trzeba będzie zobaczyć jak z rozmieszczeniem, potem pomyśleć co ewentualnie mielibyśmy kupić. TŻ się wkręcił i stwierdził, że może uda mu się cukierki z nadrukami zamówić na firmę, bo takie zamawiają tam u niego, hehe A może do tego czasu zmądrzeję i stwierdzę, że to fanaberia, bo przecież kurde no oszczędzać trzeba, budżet na weselicho i tak masakryczny, a ja wymyślam cuda wianki i jakieś dodatkowe słodycze chcę zamawiać, bo mi do wystroju pasują, durna :PPP Ale tak by mi się chciało tego wszystkiego...

Mam nadzieję, że jak wrócę teraz w sierpniu do Was to plan będzie wykonany i:
- będziemy już po sesji narzeczeńskiej
- będziemy już w trakcie robienia prezentacji ze zdjęć z sesji jako save the date
- będziemy już mieli obrączki

A zaraz jak wracam, umawiam się do salonów sukien i chodzimy z moją druhną
-
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"

Edytowane przez monikkad
Czas edycji: 2013-07-19 o 22:34
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.