Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;) - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-08, 09:16   #1741
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez marchewkowa karrotka Pokaż wiadomość
Witam nową rowerzystkę!

AAA dziewczyny muszę się pochwalić!
Kupiłam dla młodej przyczepkę! Bo się wnerwiłam. Dzieciak od tygodnia chodzi do przedszkola, i jeździłam z nią autobusami dostając wścieklizny, bo u mnie na zadupiu Łasku wiele dzieciarni jeździ właśnie autobusem, ostatnio by mnie stratowali, więc któregoś razu się wnerwiłam i powiedziałam, że tak to być nie może, nie będę dawać 2.20 za bilety by mnie i dziecko tratowano! Znalazłam przyczepkę i kupiłam, będzie przyjemniej dla mnie i dla niej, ja będę mieć swój rower, a Kinga bezpieczną i przyjemną podróż, mimo, że przyzwyczajona na holu jeździć, to jednak na okres zimy zmieniamy... Jak przyjdzie to Wam wstawię foty....
Najgorzej jest na przystanku rano przy Starostwie jak czekają na D Niektórzy czasami się już nie mieszczą w autobusie i muszą czekać na następny


Czekam na fotki
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 10:23   #1742
marchewkowa karrotka
Raczkowanie
 
Avatar marchewkowa karrotka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 180
GG do marchewkowa karrotka
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Nie ma znaczenia, gdzie się czeka i tak jest tłum, ja mieszkam nie daleko Kolejowej, i stamtąd jedzie kupa dzieciarni, gimbazy. Wściekłam się przez tydzień podjęłam próbę, potem zrezygnowałam i kupiłam :P.

Jak dojdzie i podczepię foty będą ...
__________________
marchewkowa karrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 14:17   #1743
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

wróciłam

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
Wróciliśmy w sobotę z małego wypadu rodzinnego, z tobołami, namiotem, przyczepką z naszym rocznym paniczem...więc tempo mocno spacerowe
Ale warto, pokręciliśmy sie niedaleko Lyonu, po krainie La Dombes, upstrzonej wieloma jeziorkami, stawami i innymi... Ładnie, w sumie jakieś 80-90 km (młodzież popsuła licznik )
i parę zdjęć
podziwiam spakować potrzebne tobobły na rowery mając dziecko
ja nie mając dziecka miałam problem jak się spakować

młodzierz cudo chyba największa nagroda za włożony trud to uśmiechnięte i szczęśliwe dziecko
ale co się dziwić, że młodzierz cudo skoro rodzicielka piękna

Cytat:
Napisane przez Aggie87 Pokaż wiadomość
Hej! Przygarniecie kolejną roweromaniaczkę?

Strasznie się cieszę, że znalazłam taki temat na wizażu, bo typowe fora rowerowe są okupowane głównie przez facetów, którzy gardzą mą skromną osobą jeżdżącą swoim żółwim tempem po chodnikach
Chyba od zawsze lubiłam pojeździć na rowerze, ale prawdziwego bakcyla połknęłam w maju tego roku, po zakupie pierwszego markowego rowerka. I tak jeżdżę sobie niemal codziennie od maja i właśnie dziś stuknęło mi 820 km.
pozdrawiam wszystkie rowerzystki i rowerzystów
Aga
Hej ho no pewnie, że przygarniemy
tutaj liczy się radość z jeżdżenia na 2 kółkach


Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
Witaj

Również nie do końca przepadam za typowymi rowerowymi forami. Osoby tam rower traktują trochę inaczej. Ja jeżdżę wolno i cieszę się jazdą, nie mam jakiegoś profesjonalnego sprzętu ani ubioru Potrafię zrobić 10km w półtorej godziny, bo po prostu jak jeżdżę to nie na czas, ale dla zwykłej przyjemności



A ja dzisiaj znowu idę na rowerek Pogoda dopisuje więc pewnie z 20 km sobie zrobię

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Odnośnie facetów Zagadują do was jak jeździcie na rowerze ?
Bo ja zauważyłam, że faceci na rowerach i biegacze, często jak widzą mnie jeżdżącą to się uśmiechają, jeden nawet mi pomachał
z moim podejściem do roweru to chyba nie mam czego szukać na takich forach jak czytam albo słyszę teorię jaki to trzeba mieć sprzęt by jeździć, to mnie się śmiać chce, w końcu kiedyś jeźdiło się na Wigry 3, czy BMX itp. i nikt żadnej teorii nie dorabiał

i co z tego, że ktoś ma markowy sprzęt jak zwykle ma za nisko siodełko, nie potrafi trzymać nogi na pedale, czy cały czas jedzie z dupskiem przyklejonym do siodełka

a faceci, często po mieście jeżdżę w sukienkach itp. i często ktoś mi macha, mruga światłami itp.

Cytat:
Napisane przez marchewkowa karrotka Pokaż wiadomość
Witam nową rowerzystkę!

AAA dziewczyny muszę się pochwalić!
Kupiłam dla młodej przyczepkę! Bo się wnerwiłam. Dzieciak od tygodnia chodzi do przedszkola, i jeździłam z nią autobusami dostając wścieklizny, bo u mnie na zadupiu Łasku wiele dzieciarni jeździ właśnie autobusem, ostatnio by mnie stratowali, więc któregoś razu się wnerwiłam i powiedziałam, że tak to być nie może, nie będę dawać 2.20 za bilety by mnie i dziecko tratowano! Znalazłam przyczepkę i kupiłam, będzie przyjemniej dla mnie i dla niej, ja będę mieć swój rower, a Kinga bezpieczną i przyjemną podróż, mimo, że przyzwyczajona na holu jeździć, to jednak na okres zimy zmieniamy... Jak przyjdzie to Wam wstawię foty....
nie tylko na zadupiu można szału dostać, w Poznańskiej komunikacji też rano jedziesz niczy szprotka w puszce i gdzie tu z dzieckiem w wieku przedszkolnym ?
i w takim razie miejmy nadzieję, by zima nie przyszła zbyt szybko

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

a moje wakacje, miało być bardzo wsiowo, ale nastąpiła mała zmiana planów, z tatą ruszyliśmy z przyczepą kempigową
i teraz wiem, że przyczepa i rower, to dwa świetne wynalazki - przyczepa daje wolność - jedziesz i zatrzymujesz się gdzie chcesz, a rowerem wjedzie się wszędzie tam gdzie autem już nie da rady (po jakich ja chaszczach jeździłam)
dodatkowy plus roweru - idealny na wyprawę po świeże bułki i gazety do sąsiedniej wsi
wizaz zdjęć mi nie ładuje jedno z linka i postaram się w miarę szybko coś na blogu umieścić
http://tinypic.com/r/msexw9/5

Edytowane przez meryy82
Czas edycji: 2013-09-08 o 14:19
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 14:32   #1744
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość

a moje wakacje, miało być bardzo wsiowo, ale nastąpiła mała zmiana planów, z tatą ruszyliśmy z przyczepą kempigową
i teraz wiem, że przyczepa i rower, to dwa świetne wynalazki - przyczepa daje wolność - jedziesz i zatrzymujesz się gdzie chcesz, a rowerem wjedzie się wszędzie tam gdzie autem już nie da rady (po jakich ja chaszczach jeździłam)
dodatkowy plus roweru - idealny na wyprawę po świeże bułki i gazety do sąsiedniej wsi
wizaz zdjęć mi nie ładuje jedno z linka i postaram się w miarę szybko coś na blogu umieścić
http://tinypic.com/r/msexw9/5
Fantastyczny rower


Dziewczyny a czy dzięki rowerowi udało wam się zmienić wygląd ? Schudłyście coś ?
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 14:47   #1745
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

rower nie odchudza ew rzezbi nogi, odchudza dieta;p
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 19:54   #1746
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

z mojego doświadczenia - może pomóc w odchudzaniu ale, to musi być dłuższa jazda minimum godzinna bez długich postojów.
Oczywiście przy zachowaniu odpowiedniej diety, a właściwie pilnowanie zdrowych nawyków

podczas mojego odchudzania oprócz jazdy rowerem przynajmniej 3 razy w tygodniu ćwiczyłam, przeważnie z Ewą Ch. ale też sporo pilatesu - te ćwiczenia nadają ciału odpowiedniej wyprostowanej postawy (garbiac się wyglądamy na 3kg więcej)
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 20:20   #1747
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
Wróciliśmy w sobotę z małego wypadu rodzinnego, z tobołami, namiotem, przyczepką z naszym rocznym paniczem...więc tempo mocno spacerowe
Ale warto, pokręciliśmy sie niedaleko Lyonu, po krainie La Dombes, upstrzonej wieloma jeziorkami, stawami i innymi... Ładnie, w sumie jakieś 80-90 km (młodzież popsuła licznik )
i parę zdjęć
Swietne zdjecia
Cytat:
Napisane przez Aggie87 Pokaż wiadomość
Hej! Przygarniecie kolejną roweromaniaczkę?

Strasznie się cieszę, że znalazłam taki temat na wizażu, bo typowe fora rowerowe są okupowane głównie przez facetów, którzy gardzą mą skromną osobą jeżdżącą swoim żółwim tempem po chodnikach
Chyba od zawsze lubiłam pojeździć na rowerze, ale prawdziwego bakcyla połknęłam w maju tego roku, po zakupie pierwszego markowego rowerka. I tak jeżdżę sobie niemal codziennie od maja i właśnie dziś stuknęło mi 820 km.
pozdrawiam wszystkie rowerzystki i rowerzystów
Aga
Witamy

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
Witaj

Również nie do końca przepadam za typowymi rowerowymi forami. Osoby tam rower traktują trochę inaczej. Ja jeżdżę wolno i cieszę się jazdą, nie mam jakiegoś profesjonalnego sprzętu ani ubioru Potrafię zrobić 10km w półtorej godziny, bo po prostu jak jeżdżę to nie na czas, ale dla zwykłej przyjemności



A ja dzisiaj znowu idę na rowerek Pogoda dopisuje więc pewnie z 20 km sobie zrobię

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Odnośnie facetów Zagadują do was jak jeździcie na rowerze ?
Bo ja zauważyłam, że faceci na rowerach i biegacze, często jak widzą mnie jeżdżącą to się uśmiechają, jeden nawet mi pomachał
Co do facetow to rowerzysci czesto mowia czesc,usmiechaja sie i ustepuja miejsca na chodniku
Cytat:
Napisane przez marchewkowa karrotka Pokaż wiadomość
Witam nową rowerzystkę!

AAA dziewczyny muszę się pochwalić!
Kupiłam dla młodej przyczepkę! Bo się wnerwiłam. Dzieciak od tygodnia chodzi do przedszkola, i jeździłam z nią autobusami dostając wścieklizny, bo u mnie na zadupiu Łasku wiele dzieciarni jeździ właśnie autobusem, ostatnio by mnie stratowali, więc któregoś razu się wnerwiłam i powiedziałam, że tak to być nie może, nie będę dawać 2.20 za bilety by mnie i dziecko tratowano! Znalazłam przyczepkę i kupiłam, będzie przyjemniej dla mnie i dla niej, ja będę mieć swój rower, a Kinga bezpieczną i przyjemną podróż, mimo, że przyzwyczajona na holu jeździć, to jednak na okres zimy zmieniamy... Jak przyjdzie to Wam wstawię foty....
Super z ta przyczepka.Tutaj gdzie mieszkam ostatnio b czesto je widze
Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
wróciłam



podziwiam spakować potrzebne tobobły na rowery mając dziecko
ja nie mając dziecka miałam problem jak się spakować

młodzierz cudo chyba największa nagroda za włożony trud to uśmiechnięte i szczęśliwe dziecko
ale co się dziwić, że młodzierz cudo skoro rodzicielka piękna



Hej ho no pewnie, że przygarniemy
tutaj liczy się radość z jeżdżenia na 2 kółkach




z moim podejściem do roweru to chyba nie mam czego szukać na takich forach jak czytam albo słyszę teorię jaki to trzeba mieć sprzęt by jeździć, to mnie się śmiać chce, w końcu kiedyś jeźdiło się na Wigry 3, czy BMX itp. i nikt żadnej teorii nie dorabiał

i co z tego, że ktoś ma markowy sprzęt jak zwykle ma za nisko siodełko, nie potrafi trzymać nogi na pedale, czy cały czas jedzie z dupskiem przyklejonym do siodełka

a faceci, często po mieście jeżdżę w sukienkach itp. i często ktoś mi macha, mruga światłami itp.


nie tylko na zadupiu można szału dostać, w Poznańskiej komunikacji też rano jedziesz niczy szprotka w puszce i gdzie tu z dzieckiem w wieku przedszkolnym ?
i w takim razie miejmy nadzieję, by zima nie przyszła zbyt szybko

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

a moje wakacje, miało być bardzo wsiowo, ale nastąpiła mała zmiana planów, z tatą ruszyliśmy z przyczepą kempigową
i teraz wiem, że przyczepa i rower, to dwa świetne wynalazki - przyczepa daje wolność - jedziesz i zatrzymujesz się gdzie chcesz, a rowerem wjedzie się wszędzie tam gdzie autem już nie da rady (po jakich ja chaszczach jeździłam)
dodatkowy plus roweru - idealny na wyprawę po świeże bułki i gazety do sąsiedniej wsi
wizaz zdjęć mi nie ładuje jedno z linka i postaram się w miarę szybko coś na blogu umieścić
http://tinypic.com/r/msexw9/5
Swietny rower

Co do chudniecia i roweru to ja ostatnio jezdzilam non stop czasem po kilka razy dziennie i sie teraz mieszcze w rurki o rozmiar mniejsze
Kupilam bluze na rower z dlugim rekawem bo juz sie chlodnawo u nas robi
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-08, 21:06   #1748
Aggie87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk, Zagłębie
Wiadomości: 3
GG do Aggie87
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ja może nie tyle schudłam, co bardzo, ale to bardzo ujędrniły mi się uda, a jeżdżę intensywniej dopiero od 4 miesięcy i żadnych innych ćwiczeń nie wykonuję. Teraz mam fajnie ubite nogi, a wcześniej byłam jedną wielką galaretą hehe.
Aggie87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 21:53   #1749
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
z mojego doświadczenia - może pomóc w odchudzaniu ale, to musi być dłuższa jazda minimum godzinna bez długich postojów.
Oczywiście przy zachowaniu odpowiedniej diety, a właściwie pilnowanie zdrowych nawyków

podczas mojego odchudzania oprócz jazdy rowerem przynajmniej 3 razy w tygodniu ćwiczyłam, przeważnie z Ewą Ch. ale też sporo pilatesu - te ćwiczenia nadają ciału odpowiedniej wyprostowanej postawy (garbiac się wyglądamy na 3kg więcej)
ja jezdzilam po kilkadziesiat km dziennie 3-4 razy w tyg i nie schudlam, tylko troche sie ubilam. Niestety bez diety to sobie mozna pedalowac i pedalowac i niewiele to da :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 07:41   #1750
marchewkowa karrotka
Raczkowanie
 
Avatar marchewkowa karrotka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 180
GG do marchewkowa karrotka
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Nie schudłam, mnie jest ciężko schudnąć, bo kocham słodycze :P
__________________
marchewkowa karrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 08:07   #1751
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ja jeżdżę od lipca bardzo intensywnie Co drugi dzień po 1,5 godziny i zrobiłam się szczuplejsza szczególnie nogi i bioderka Oczywiście dochodzi do tego odpowiednie odżywianie się

A pytam, bo wszędzie piszą, że na rowerze nie da się schudnąć i mnie to trochę zdziwiło
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 08:09   #1752
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Hej z rana - chciałabym Wam się pochwalić moimi osiągnięciami z ostatnich miesięcy:

endo.jpg
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 08:11   #1753
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
[/COLOR]Odnośnie facetów Zagadują do was jak jeździcie na rowerze ?
Bo ja zauważyłam, że faceci na rowerach i biegacze, często jak widzą mnie jeżdżącą to się uśmiechają, jeden nawet mi pomachał

Uśmiechają, machają, zagadują (jak czekam na zielone światło) - jest to miłe, nie powiem. Przy okazji - zawsze myślałam że jesteś Marcinem !
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 08:13   #1754
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Uśmiechają, machają, zagadują (jak czekam na zielone światło) - jest to miłe, nie powiem. Przy okazji - zawsze myślałam że jesteś Marcinem !
Wszyscy tak myślą Nieee, jestem dziewczyną

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Hej z rana - chciałabym Wam się pochwalić moimi osiągnięciami z ostatnich miesięcy:

Załącznik 5399667
Podziwiam
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 08:48   #1755
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Swietne zdjecia

Witamy


Co do facetow to rowerzysci czesto mowia czesc,usmiechaja sie i ustepuja miejsca na chodniku

Super z ta przyczepka.Tutaj gdzie mieszkam ostatnio b czesto je widze

Swietny rower

Co do chudniecia i roweru to ja ostatnio jezdzilam non stop czasem po kilka razy dziennie i sie teraz mieszcze w rurki o rozmiar mniejsze
Kupilam bluze na rower z dlugim rekawem bo juz sie chlodnawo u nas robi
właśnie zaczynam kompletować jesienną garderobę i oczywiście większość rzeczy ma za zadanie dobrze na mnie wyglądać i ma mi się w tym dobrze jeździć na rowerze tzn. takie podejście do garderoby mam już ponad rok
i taka mała wskazówka - u mnie przydaje się ubranie na cebulkę - tak by łatwo coć zdjąć, ale często w torbie mam coś na zapas jakąś koszulkę ip.
teraz oprócz bluz i spodni muszę dokupić lżejsze czapki i dodziergać kominowe szale

aaaa i muszę kupić termosik (stary pomarańczowy coś mało ciepło trzyma)- na jesienne wypady by mieć coś ciepłego do picia

Cytat:
Napisane przez Aggie87 Pokaż wiadomość
Ja może nie tyle schudłam, co bardzo, ale to bardzo ujędrniły mi się uda, a jeżdżę intensywniej dopiero od 4 miesięcy i żadnych innych ćwiczeń nie wykonuję. Teraz mam fajnie ubite nogi, a wcześniej byłam jedną wielką galaretą hehe.
moje noi też się umięsniły, ale w miarę równo - bo kiedyś zwykle rosła mi tylko łydka - a teraz zaznaczył mi się ładnie mięsień rowerzysty

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja jezdzilam po kilkadziesiat km dziennie 3-4 razy w tyg i nie schudlam, tylko troche sie ubilam. Niestety bez diety to sobie mozna pedalowac i pedalowac i niewiele to da :P
to też napisałam o diecie a właścwie pilnowaniu nawyków, (dieta kojarzy mi się z głodzeniem/ograniczeniem w jakimś czasie np.2-3 tyg a po diecie wraca się do starych nawyków i jojo)

Cytat:
Napisane przez marchewkowa karrotka Pokaż wiadomość
Nie schudłam, mnie jest ciężko schudnąć, bo kocham słodycze :P
też kocham słodycze ale staram się pilnować - wystarczy, że spojrzę na zdjęcia za nim schudłam i mój apetyt na słodkie zostaje ograniczony
Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
Ja jeżdżę od lipca bardzo intensywnie Co drugi dzień po 1,5 godziny i zrobiłam się szczuplejsza szczególnie nogi i bioderka Oczywiście dochodzi do tego odpowiednie odżywianie się

A pytam, bo wszędzie piszą, że na rowerze nie da się schudnąć i mnie to trochę zdziwiło
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 08:29   #1756
marchewkowa karrotka
Raczkowanie
 
Avatar marchewkowa karrotka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 180
GG do marchewkowa karrotka
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Przyczepa podpięta, ale zdjęć tutaj nie wstawię bo za duże, jak coś zapraszam na bloga do siebie

Mam nadzieję, że nie będzie to potraktowane jako reklama bo to nie jest reklama, wspomnienie po prostu.
__________________
marchewkowa karrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 08:32   #1757
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez marchewkowa karrotka Pokaż wiadomość
Przyczepa podpięta, ale zdjęć tutaj nie wstawię bo za duże, jak coś zapraszam na bloga do siebie

Mam nadzieję, że nie będzie to potraktowane jako reklama bo to nie jest reklama, wspomnienie po prostu.
Super ta przyczepka Sąsiad miał podobną i sobie chwalił
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 08:39   #1758
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez marchewkowa karrotka Pokaż wiadomość
Przyczepa podpięta, ale zdjęć tutaj nie wstawię bo za duże, jak coś zapraszam na bloga do siebie

Mam nadzieję, że nie będzie to potraktowane jako reklama bo to nie jest reklama, wspomnienie po prostu.
super przyczepa tak ma moja koleżanka i wozi w niej swoje dziecko w wieku przedszkolnym i widziałam, że dziecko ma w takiej przyczepie sporo miejsca.
Tylko pamiętajcie o zakładaniu dziecku kasku na głwę !
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 09:51   #1759
marchewkowa karrotka
Raczkowanie
 
Avatar marchewkowa karrotka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 180
GG do marchewkowa karrotka
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Młoda jest sprytna, kask zdejmuje. A ja nie jestem wstanie upilnować z tyłu w odległości więcej niż metra czy ona ma kask czy nie, muszę się niestety skupić na drodze, bo u nas samochodów kupa, a ja jeżdżę po ulicy.
__________________
marchewkowa karrotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 15:24   #1760
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez marchewkowa karrotka Pokaż wiadomość
Młoda jest sprytna, kask zdejmuje. A ja nie jestem wstanie upilnować z tyłu w odległości więcej niż metra czy ona ma kask czy nie, muszę się niestety skupić na drodze, bo u nas samochodów kupa, a ja jeżdżę po ulicy.

myślę, że Twoje dziecię jest już w takim wieku, że jak jej wytłumaczysz dlaczego ma jeździć w kasku, to powinna zrozumieć

mam znajomych którzy w przyczepce tranzportują synka (a dzieć malutki około 6miesiecy) stukał czasem główką w ramę i dla tego założyli mu kask, ale traf chciał, że zaraz po tym jak mały dostał kask na trasie jakiś gówniarz zajechał im drogę i rowery z przyczepką wylądowały w krzakach - z tego co mówią kask ochronił małego gówkę przed zadrapaniami

Edytowane przez meryy82
Czas edycji: 2013-09-11 o 15:44
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 16:37   #1761
marchewkowa karrotka
Raczkowanie
 
Avatar marchewkowa karrotka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 180
GG do marchewkowa karrotka
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Zależy od dziecka. Tłumaczenie tłumaczeniem, a charakter swoje, mimo mojej szczerej chęci nie da rady, i tak go zdejmie, by mi zrobić na przekór.
Jezu chyba bym dostała zawału gdyby ktoś mi o przyczepkę zawadził!
__________________
marchewkowa karrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 08:02   #1762
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Brak możliwości wyjścia na rower, zwłaszcza spowodowany fatalną pogodą, wprowadza mnie w iście głęboką depresję ;(
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 16:30   #1763
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Na dzień dzisiejszy na miesiąc wrzesień przejechane mam 77,71 km na rowerze Ciekawe czy uda mi się w tym miesiącu stówkę przejechać
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 16:54   #1764
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Spokojnie
U mnie jeżeli chodzi o wrzesień to równe 191 km
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 16:59   #1765
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Spokojnie
U mnie jeżeli chodzi o wrzesień to równe 191 km



Poza tym dzięki samemu rowerowi i odpowiedniemu odżywianiu się schudłam Musiałam spodnie powyrzucać bo nogawki i w pasie były o wiele za luźne
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 07:43   #1766
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

ostatnimi czasy rower ratuje mój tyłek przed zamianą w szafę, nie mam za bardzo czasu na inną aktywność (tak wiem wymówka) a co gorsze do słodkiego tak mnie ciągnie, że prawie codziennie dopadam czekoladę (zwykle zjadam ją jadąc do domu rowerem)

dzisiaj postanowiłam zrobić sobie wolne od roweru bo rano byłam okropnie zaspana i komunikacja miejska zapewniła mi podniesienie ciśnienia + biegi na czas (poranny w-ef mam zaliczony)
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 19:20   #1767
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Hej,
Wczoraj w pracy powiedzialam ze w zime zamierzam rowerem tez jezdzic-wszyscy sie zdziwili bardzo.Jedynie szef rozumie bo z Europy-przez jakis czas tez jezdzil na rowerze do pracy.

Juz obiecalam sobie ze nic nie bede zamawiac zwiazanego z rowerem ale nie moglam sie powstrzymac bo akurat byla wyprzedaz 50 % off i zamowilam kurtke ktora moze tez byc kamizelka i specjalne gacie pod spodnie:

http://www.amazon.com/gp/product/B00...?ie=UTF8&psc=1
http://www.amazon.com/gp/product/B00...?ie=UTF8&psc=1

Meryy-mnie tez strasznie ostatnio ciagnie do slodkiego

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
właśnie zaczynam kompletować jesienną garderobę i oczywiście większość rzeczy ma za zadanie dobrze na mnie wyglądać i ma mi się w tym dobrze jeździć na rowerze tzn. takie podejście do garderoby mam już ponad rok
Mam identyczne podejscie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:42   #1768
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Hej, dolaczam sie Przepraszam za brak polskich znakow - na "pracowym" komputerze mam tylko niemiecka klawiature.

Zaczne od smiesznego wyznania - przez cale zycie nie czulam potrzeby nauczenia sie jazdy na rowerze Nie mialam karty rowerowej, a ze jestesmy z moja mama zapalonymi piechurami, to i potrzeby nie bylo. Przelom nastapil w ubieglym roku, kiedy z Malzonem przeprowadzilismy sie z centrum miasta na zadupie i porazily nas koszty przemieszczania sie komunikacja miejska. Efekt - kupilam najtanszy rower i zaczelam sie uczyc (a biedny Malzon cierpliwie znosil moje wybuchy wscieklosci, ze jestem ☠☠☠☠☠☠☠owata i do niczego sie nie nadaje, podawal plastry i wyciagal na wycieczki po okolicy, gdy juz troche "zlapalam"). W wieku 25 lat W momencie, gdy po jakims tygodniu pierwszy raz bez strachu wyjechalam na ulice, wiedzialam, ze wpadlam po uszy.

Malzon rzucil mnie na gleboka wode - jak tylko przestalam tracic rownowage i stanowic zagrozenie dla otoczenia, wyciagnal mnie na 10 km wycieczke po polnych drogach i wybojach. Przezylam, a potem bylo tylko z gorki. Obecnie jezdze nie wiadomo ile ze wzgledu na brak czasu. Tzn. codziennie dojezdzam na uczelnie i z powrotem, co daje w sumie ok. 15 km. Ale jesli pogoda pozwala, w weekendy nadrabiam. A kondycja rosnie. Zaczelo sie lagodnie od 10-15 km na raz, potem bylo 20, a w ten weekend padl rekord wszech czasow - 60 km Dodajmy, to wszystko na zwyklej miejskiej "damce". Tereny do jezdzenia mam doskonale (mnostwo sciezek rowerowych, a i kierowcy niemieccy sa przyzwyczajeni do rowerzystow na jezdni) i urozmaicone (mieszkam kilkadziesiat km od gor Harz, wiec rzezbe terenu mam juz "konkretna"). Pogoda nie jest dla mnie szczegolna przeszkoda - z roweru zsiadam wtedy, kiedy albo naprawde leje (czytaj - czlowiek jest mokry mimo kaloszy i palatki), albo leza sniegowe zaspy, albo jest gololedz.

Zakochalam sie w rowerze na tyle, ze postanowilam, ze jak obronie doktorat (na razie musze go oddac, ale to kwestia paru miesiecy), to w nagrode kupie sobie rower szosowy

Edytowane przez Erena
Czas edycji: 2013-09-25 o 08:48
Erena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:23   #1769
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Hej,
Wczoraj w pracy powiedzialam ze w zime zamierzam rowerem tez jezdzic-wszyscy sie zdziwili bardzo.Jedynie szef rozumie bo z Europy-przez jakis czas tez jezdzil na rowerze do pracy.

Juz obiecalam sobie ze nic nie bede zamawiac zwiazanego z rowerem ale nie moglam sie powstrzymac bo akurat byla wyprzedaz 50 % off i zamowilam kurtke ktora moze tez byc kamizelka i specjalne gacie pod spodnie:

http://www.amazon.com/gp/product/B00...?ie=UTF8&psc=1
http://www.amazon.com/gp/product/B00...?ie=UTF8&psc=1

Meryy-mnie tez strasznie ostatnio ciagnie do slodkiego

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------


Mam identyczne podejscie
fajne zakupy, właśnie rozglądam się za bielizną, choć ja szukam bardziej tzw. body (jak dla mnie lepsze od koszuli bo mam pewność, że nic mi pleców nie zawieje)
ja już zeszłą zimę jeździłam rowerem, w listopadzie rodzinka czyt. babcia i mama wyzywały, że zapalenia płuc dostanę itp. a jako jedyna w rodzinie całą zimę na nic nie chorowałam
nie wiem czy do pracy będę jeździć, bo to co się dzieje ostatnio na ulicach poznania to wolna amerykanka totalny brak kultury i chamstwo, aż wczoraj jak wracałam do domu, to zauważyłam, że jazda po mieście już nie jest dla mnie taką frajdą....

ale po lasach zamierzam dalej szusować, to też dziergam sobie kolejny szalo-komin (moim zdaniem komin lepszy od szalika - nic się nie rozwiązuje i nie majta)
czapki wszelakie też już nakupowane
i rękawiczki, ale ciepłe i muszę zakupić jeszcze jakieś na teraz cienkie, bo rano jadąc do pracy śpiewałam- mruczałam piosenkę z Kubusia Puchatka "jak bardzo marzną mi paluszki"
a i nówka termosik też już zakupiony
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 10:03   #1770
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
ja już zeszłą zimę jeździłam rowerem, w listopadzie rodzinka czyt. babcia i mama wyzywały, że zapalenia płuc dostanę itp. a jako jedyna w rodzinie całą zimę na nic nie chorowałam
Jakbym slyszala moja rodzine


Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
nie wiem czy do pracy będę jeździć, bo to co się dzieje ostatnio na ulicach poznania to wolna amerykanka totalny brak kultury i chamstwo, aż wczoraj jak wracałam do domu, to zauważyłam, że jazda po mieście już nie jest dla mnie taką frajdą....
Moi Tesciowie mieszkaja w Poznaniu, wiec wiem o czym mowisz i wspolczuje. Siedzialam u nich caly kwiecien, bo musialam pogrzebac w tamtejszych zasobach starodrukow itp. Najpierw uslyszalam, ze nie ma mowy o dojezdzaniu (z Junikowa) rowerem do centrum, bo niebezpiecznie. Ignorowalam dopoki nie sprobowalam sforsowac Zlotowskiej (do Bukowskiej chcialam dojechac)... Dobrze czuje sie w ruchu ulicznym, ale nie zaryzykowalabym chyba jezdzenia po obecnym Poznaniu.

Ja jezdze na razie w "normalnych" ciuchach, tzn. na uniwerek wiadomo, a na wyprawy w plener jakiewygodne spodnie bez uwierajacych szwow (raczej nie dluzsze niz za kolano, chyba ze bardzo zimno i wieje) i kurtka-wiatrowka.
Erena jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-21 16:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.