Lubelskie Panny Młode - jesteście??? - Strona 322 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-08, 09:23   #9631
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez cassiska Pokaż wiadomość
Dzięki za powitanie i odpowiedzi na moje pytanie. Bo naprawde sytuacja do komfortowych nie należała. Zgodnie z waszą opinią postanowiłam pogadać ze świadkową -i co?? Obraziła się !! Mało tego pobiegła na skargę do rodziców i wszyscy się obrazili !! (kurcze nie mogę znaleźć tu emotikonek) skończyło się na tym, że zmieniłam druhnę, na taką która nie będzie chciała za wszelką cenę być gwiazdą na moim weselu, a rodzina tej poprzedniej zrezygnowała z przyjścia na wesele. Wyobrażacie sobie takie coś?? W życiu nie wpadłoby mi do głowy żeby ubierać się jako druhna na ecru -jako gość zresztą też, a już napewno żeby z tego powodu taką aferę robić... A - nadmienie jeszcze... moją świadkową miała być kuzynka.
Naprawdę bardzo Ci współczuję takiego stresu i całej tej sytuacji! Ja też nie chcialabym, żeby moja druhna miala sukienkę ecru (zwłaszcza, że moja suknia też będzie ecru!). Ja mam to szczęście, że moją druhną będzie moja jedyna siostra rodzona, z którą rozumiem się doskonale, mogę jej powiedzieć wszystko, co myślę i wiem, że się nie obrazi. Myślę jednak, że bardzo dobrze zrobiłaś! Skoro Ci to przeszkadzało to miałaś prawo jej to powiedzieć! To w końcu Twój dzień! I masz prawo do tego, aby wszystko było tak, jak sobie to wymarzyłaś. Mam nadzieję, że wybrana teraz druhna nie będzie taka foszasta i zrozumie, że to Ty masz być w tym dniu gwiazdą! Mam nadzieję, że jakoś wszystko się ułoży! Buziaczki!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 09:35   #9632
sija
Zadomowienie
 
Avatar sija
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 189
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Dziewczynki, wiem, że kilka z Was kupowało Maximusa na wesele,
czy cena 19,30 za połówkę to dużo?
ja na razie nie orientowałam się z cenach - i właśnie zaczynam
W sklepach jest cena około 21-23, a cena podobna do podanej przez Ciebie była ostatnio w Eldorado i chyba taniej nie znajdziesz (a tam można ponegocjować przy większych ilościach)
__________________
"Miłość to nie pluszowy miś, ani kwiaty,...
Ale miłość, kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze."

sija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 09:39   #9633
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

dziewczyny powiedzcie mi czy któraś ma zespół składający się z samych facetów? a może któraś z naszych mężatek taki miała bo tak się zastanawiam jak to jest jak są sami faceci i czy szukać zespolu koniecznie z kobietą macie jakieś doświadczenia w tej sprawie ??
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 09:41   #9634
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez sija Pokaż wiadomość
W sklepach jest cena około 21-23, a cena podobna do podanej przez Ciebie była ostatnio w Eldorado i chyba taniej nie znajdziesz (a tam można ponegocjować przy większych ilościach)

o widzę, ze temat dla mnie tez aktualny, choć akurat z tym nie musze się spieszyć maximus w Makro był chyba w podobnej cenie jakos koło 20 zł. promocja byla na Soplice chyba ostatnio... Jakbyś miała jeszcze jakieś informacje to chętnie skorzystam
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 09:50   #9635
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

mam pytanie do dziewczyn, które ślubuja w lipcu/sierpniu: juz rozdałyście zaproszenia?? Bo cos mi się zdaje że to mi sie rozciągnie w czasie, a chcialam jeszcze zaprosić osoby których nie zmieściłam na liście gdyby ktos zdecydował nie orzyjśc... I co ja mam zrobić- ile wczesniej (najpoźniej przed weselem) nalezy zaprosić gości??
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 09:52   #9636
brunetka2000
Zakorzenienie
 
Avatar brunetka2000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
Wiadomości: 4 180
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

[QUOTE=MegiWu;4301857]Witajcie Wizazanki!

Czytam i czytam ten watek... wiec postanowilam w koncu cos napisac.

Ja z moim TŻ slubowac bedziemy 18.08.2007 (czyzby byl to najpopularniejszy termin na Lubelskim watku Wizazu? ) w parafii p.w. NMP pod Lublinem,]

Witaj ja tez slubuje 18 sierpnia

Jest nas wiecej i wiecej

Ja slyszalam ze wodka najtansza jest gdzies w hurtowni czy sklepie na Zemborzyckeij ale jaka w tym prawda to nei wiem bo jeszcze nei szukalam alkoholu ale chyba juz powinnam
brunetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 10:28   #9637
cassiska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Dzięki dziewczyny za podniesienie na duchu -widać nie jestem jedyną, która nie bylaby zachwycona strojem druhny w takim kolorze. Muszę wam powiedzieć że cieszę się że tak się sprawa skończyła, bo w sumie co to za druhna, która zamiast wspierać jeszcze chętnie by zaszkodziła.

Martulko my sprawę zapraszania zamierzamy zakończyć za jakieś dwa tygodnie najpóźniej. Mamy potwierdzenia trzy tygodnie przed ślubem, więc chcieliśmy możliwie wcześnie rozwieść zaproszenia, żeby zostawić gościom kilka dni na zastanowienie się co do przyjścia.
cassiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 10:30   #9638
olahola
Raczkowanie
 
Avatar olahola
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 77
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez lalunia105 Pokaż wiadomość
hej a mogłabyś mi przesłać na meila 20079@wp.pl trochę fotek tego fotografa i co byliście zadowoleni z jego usług? czy mogłabyś podać cennik?
Postaram się dzisiaj coś Ci podesłać
Jesteśmy zadowoleni z usługi. U nas był na ślubie i na weselu do godz. 21. Za 35 zdjęć wywołanych w dużym formacie (wymiarów nie pamiętam, ale większy niż 10x15 ) oraz płytkę ze wszystkimi zdjęciami, które zrobił (ponad 400) zapłaciliśmy 550zł. Standardowa usługa kosztuje 700zł i obejmuje dodatkowo błogosławieństwo i plener (innego dnia niż ślub).
olahola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 10:39   #9639
olahola
Raczkowanie
 
Avatar olahola
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 77
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Znalazłam w swoich zapiskach jeszcze dwa namiary na zespoły - oba współpracują z Marzanną:
Remigo: 603 705 746
Convers: 605 615 970

U nas miał grać Remigo - słuchaliśmy ich na żywo i spokojnie mogę polecić
Convers akurat nie miał wolnego naszego terminu, więc nie znam ich :/
olahola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 10:46   #9640
sija
Zadomowienie
 
Avatar sija
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 189
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Olahola a od Ciebie kiedy możemy spodziewać się jakichś fotek?
__________________
"Miłość to nie pluszowy miś, ani kwiaty,...
Ale miłość, kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze."

sija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 10:54   #9641
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez olahola Pokaż wiadomość
Postaram się dzisiaj coś Ci podesłać
Jesteśmy zadowoleni z usługi. U nas był na ślubie i na weselu do godz. 21. Za 35 zdjęć wywołanych w dużym formacie (wymiarów nie pamiętam, ale większy niż 10x15 ) oraz płytkę ze wszystkimi zdjęciami, które zrobił (ponad 400) zapłaciliśmy 550zł. Standardowa usługa kosztuje 700zł i obejmuje dodatkowo błogosławieństwo i plener (innego dnia niż ślub).

Dziękuję czekam z niecierpliwością.

a mogłabyś mi podać kamerzystę jakiego mieliście?
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 10:58   #9642
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

jeśli chodzi o sukienki ecru no cóź nie roizumiem strszych które chcą wygladać lepiej niż młoda no bo przecież one też będa miały swój dzień i też pewnie głupio by im było jak by dziewczyny poprzychodziły w jasnych sukienkach. Tylkio że to jest problem bo jak wesela sa latem to wiele kobiet decyduje sie na jasne kreacje na wesele. Ale myślę że my i tak jesteśmy gwiazdami i będziemy świecić nawet jak dziewczyny będą miały jasne sukienki.

Dziewczyny nie wiecie gdzie można troche poćwiczyć swój głos? bo ja chce zaśpiewać na weselu piosenkę dla mojego TŻ ale nei wiem czy powinnam trenować z orkiestrą czy sama a im tylko powiedzieć ze będę śpiewać?
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 11:21   #9643
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez MegiWu Pokaż wiadomość
Zalaczak przykladowe zdjecia zaproszen, jakie udalo mi sie znalezc. Spotkalyscie sie z takimi zaproszeniami na slub? Co o tym sadzicie? Ktora opcja Wam sie najbardziej podoba?
Super te zaproszenia - może nawet i ja takie sobie zafunduje
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 11:24   #9644
andzia27
Raczkowanie
 
Avatar andzia27
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 71
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

MartukoMy mamy ślub 14 lipca i już rozdaliśmy zaproszenia z potwierdzeniem do 24 czerwca gdyz mamy też listę rezerwowych gości. Po drugie lipiec i sierpień to miesiące wakacyjne i urlopowe to niech każdy sobie zaplanuje wcześniej, co by nie było później problemu
__________________
Ślubujemy 14 lipca 2007 godz 17:00 Niemce
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007071401801830.png
andzia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 11:30   #9645
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez cassiska Pokaż wiadomość
Martulko my sprawę zapraszania zamierzamy zakończyć za jakieś dwa tygodnie najpóźniej. Mamy potwierdzenia trzy tygodnie przed ślubem, więc chcieliśmy możliwie wcześnie rozwieść zaproszenia, żeby zostawić gościom kilka dni na zastanowienie się co do przyjścia.
hmm, to znaczy ile czasu trzeba dać gościom na zastanowienie?> jak myślicie? Bo myśmy przyjęli na zaproszeniach prośbę o potwierdzenie do 15 czerwca, jeśli się przeciągnie do końca maja roznoszenie zaproszeń to będą dwa tygodnie. Jeszcze nie drukowaliśmy wszystkich, ale przewidzieć kiedy do kogo dotrzemy tez nie bedzie łatwo. Ot i problem...
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 11:32   #9646
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

no właśnie ja nie wiem kiedy zapraszać gości biorę ślub 25 sierpnia pewnie mama powie ze miesiąc przed ale przecież około 12 będziemy musieli już powiedzieć ile gości. więc ja myśle że pod koniec czerwca zacznę zapraszać gości. Powinnam się wyrobić w 3-4 dni ze wszystkimi. A mam pytanie jeździcie z narzeczonym czy same bo my postanowiliśmy że poznają sie dopiero w dniu ślubu bo po co wcześniej chciałabym by wszyscy byli zaskoczeni. Więc wezmę starszą i mame i raczej w takim składzie będziemy jeździć.
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 11:46   #9647
nicky_1981
Rozeznanie
 
Avatar nicky_1981
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 729
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Co do zaproszeń to my mamy zamiar jezdzić we dwoje (po tych 10 latach) i tak znamy już całe nasze rodziny! Slub mamy 4.08 wiec zaproszenia zdecydowalicmy rozwozic pod konic maja/ poczatek czerwca i dac gosciom czas do namyslu do 01.07!!!!! Pozdrawiam, pa
nicky_1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 11:47   #9648
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cześć dziewczyny,
sorrki że nie napisałam wczoraj kontaktu do Pani Ani ooo to nie Ania Hołota a Hajduk moja siostra ją bardzo chwaliła oto nr 600 - 026 - 563

A oto życzenia dla nowych mężatek:
Kochajcie się, ale nie róbcie z miłości kajdanów. Niech miłość będzie jak poruszający się ocean pomiędzy brzegami waszych dusz. Wypełniajcie nawzajem swoje filiżanki, ale nie pijcie z tej samej. Dajcie sobie swojego chleba, ale nie jedzcie z tego samego bochenka. Śpiewajcie i tańczcie razem, cieszcie się,ale pozwólcie sobie być osobno. jak struny lutni, które są osobno, to jednak dźwięczą razem do tej samej muzyki. Dajcie sobie serca, ale nie do przechowania. Stójcie razem, a jednak nie za blisko. Jak kolumny świątyni, które podpierają ten sam strop, a jednak stoją osobno. I jak dąb i cyprys nie rosną w swoich cieniach...


Ach i witam serdecznie nowe Narzeczone cieszę się że robi się nas coraz więcej.

My już mamy pierwsze zaproszenia za sobą było miło i strasznie się najedliśmy jak to u rodzinki każdy poczęstuje ciasteczkiem i herbatką w tą sobotę rozdami kolejną część. Niestety nie wszystkie będziemy mogli wręczyć osobiście więc wyślemy część a szkoda bo wręczanie zaproszeń jest Super
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 11:47   #9649
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

lalunia, no dla mnie było jasne że z narzeczonym, chociaz czasem to trudne do zorganizowania może być tak,że koleżankom z pracy sama wręcze zaproszenia, ale generalnie jeździmy i chodzimy razem. jakos dziwnie mi się wydaje zapraszac na slub w imieniu narzeczonych i rodziców jezdżąc z mama i świadkiem, chyba się jeszcze nigdy z tym nie spotkalam...
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 11:55   #9650
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

My mamy ślub 14 lipca i już rozdajemy zaproszenia. Niestety zapomnieliśmy napisać na zaproszeniu do kiedy goście mają potwierdzić przybycie więc poprostu mówimy żeby potwierdzili do 25 lipca
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 11:59   #9651
wiolkaslonko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 736
GG do wiolkaslonko
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie mi czy któraś ma zespół składający się z samych facetów? a może któraś z naszych mężatek taki miała bo tak się zastanawiam jak to jest jak są sami faceci i czy szukać zespolu koniecznie z kobietą macie jakieś doświadczenia w tej sprawie ??
My mamy zespół, który daje możliwość wyboru z kobietą albo bez. Ja akurat słyszałam jak grali sami bez tej kobiety i mi sie bardzo podobało dopiero w zasadzie potem okazało sie ze w składzie jest ona. Także ja sie jescze zastanawiam co do niej, musze ja najpierw zobaczyc a w zasadzie usłyszweć . Z doświadczenia tzn z tego co widziałam i słyszałam na własne uszy i oczy moim zdaniem zespół wcale nie musi mieć kobitki
wiolkaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 12:00   #9652
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

ciężkie do zorganizowania dla mnie nie jest. Ale to nie tylko moja decyzja tak jakoś postanowiliśmy. ja biorę mamę bo tylko mam mamę taty już nie i z tym też mam problem. czy powinnam pojechać na cmentarz w dniu ślubu? chociaż może jeszcze nam się odmieni i będziemy jeździć razem. ale napewno z moją mamą bo ja połowy rodzinki nioe znam i bym nie trafiła. A goście mojego narzeczonego będą zapraszani Drogą listowną bo niestety mieszkają zbyt daleko by jeździć do nich a są nawet za granicą więc takie wycieczki to jeszcze nie teraz.
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 12:01   #9653
sija
Zadomowienie
 
Avatar sija
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 189
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez Frecia_28 Pokaż wiadomość
My mamy ślub 14 lipca i już rozdajemy zaproszenia. Niestety zapomnieliśmy napisać na zaproszeniu do kiedy goście mają potwierdzić przybycie więc poprostu mówimy żeby potwierdzili do 25 lipca
ja bym już tego 25 LIPCA potwierdzeń nie zbierała

A tak całkiem na poważnie to my prosiliśmy wszyskich o potwierdzenia a w końcu dzwonili tylko ci co mieli nie przyjść No i w kilku ostatnich dniach odpadło nam ok. 8 osób i tylko część z nich dała znać przed ostatecznym terminem kiedy podawaliśmy w Relaxie liczbę gości więc weźcie pod uwagę i takie przypadki (choć mam nadzieję, że na Waszych weselach tak nie będzie) Jak się robi wesele na 10 czy 150 osób to nie jest to tragedia, ale przy niecałych 50 ...wtedy lepiej jak sie każdy wcześniej określi.
__________________
"Miłość to nie pluszowy miś, ani kwiaty,...
Ale miłość, kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze."

sija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 12:01   #9654
wiolkaslonko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 736
GG do wiolkaslonko
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez Frecia_28 Pokaż wiadomość
My mamy ślub 14 lipca i już rozdajemy zaproszenia. Niestety zapomnieliśmy napisać na zaproszeniu do kiedy goście mają potwierdzić przybycie więc poprostu mówimy żeby potwierdzili do 25 lipca

Freciu skarbie chyba Ci sie wkradł błąd do 25 lipca????
wiolkaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 12:03   #9655
paprotnik528
Przyczajenie
 
Avatar paprotnik528
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 20
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez wiolkaslonko Pokaż wiadomość
Mozesz napisać coś więcej jak było?? Bede bardzo Ci wdzięczna My mamy zamiar sie wyrać tam 26-27 maja

Wiolaslonko

Przede wszystkim musisz wziąć ciapki na zmianę i bułeczki na śniadanie
bo to prawie cały dzień.
zajęcia prowadzą na zmianę (jeden dzień ona drugi on i odwrotnie)
a co było hmmmmm
(ojej ale ciężko mi opisać)
trochę teorii, trochę przykładów z życia wziętych, trochę ćwiczeń grupowych (nic strasznego)
no i oczywiście nauka natarulanych metod

Jeżeli chodzi o mnie: byłam zadowolona i cieszę się że odbyłam takie nauki... sądząc po reakcji grupy mogę śmiało powiedzieć że współuczestnicy również (czego nie mogę powiedzieć o moich znajomych)
...cóż więcej hmmmmmm
paprotnik528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 12:03   #9656
cassiska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Martulko ja ślub mam 7 lipca, na zaproszeniach poprosiliśmy o potwierdzenie do 9 czerwca, a za 2 tygodnie chcemy już mieć gości zaproszonych. Czyli w najgorszym razie zostanie im prawie dwa tygodnie na zastanowienie się.

lalunia105 my uznaliśmy że zaczniemy zapraszać miesiąc przed terminem potwierdzenia. Czyli zaczęliśmy w maju , a i zapraszamy razem -ja i narzeczony.
cassiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 12:03   #9657
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez wiolkaslonko Pokaż wiadomość
My mamy zespół, który daje możliwość wyboru z kobietą albo bez. Ja akurat słyszałam jak grali sami bez tej kobiety i mi sie bardzo podobało dopiero w zasadzie potem okazało sie ze w składzie jest ona. Także ja sie jescze zastanawiam co do niej, musze ja najpierw zobaczyc a w zasadzie usłyszweć . Z doświadczenia tzn z tego co widziałam i słyszałam na własne uszy i oczy moim zdaniem zespół wcale nie musi mieć kobitki
Ja też mam zespół który daje możliwośc albo z dziewczyną albo bez.. tylko z dziewczyną jest drożej. Ale tak myślę i słucham wiele ładnych piosenek gdzie jednak śpiewa dziewczyna no właśnie nie wiem czy z nią czy bez.
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 12:20   #9658
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

My właściwie mamy już wszystkich zaproszonych (jeszcze chyba zostały mi 4 zaproszenia, które muszę wysłać). Ustaliliśmy, że gości na wesele zaprosimy osobiście i razem (no poza osobami do których trzeba było wysłać, bo są za daleko). Ślub mamy 16 czerwca, a o potwierdzenie prosiliśmy do 10 maja.
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 12:29   #9659
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Echhh no tak gapa ze mnie chodziło mi o czerwiec

Właśnie zamówiłam tort weselny w http://www.cukierniazbyszek.pl/index.html gdyż bardzo spodobały mi się dekoracje tortów, nie wiem nic o tej cukierni ale może Wy wiecie
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 12:43   #9660
Ela1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 360
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez nicky_1981 Pokaż wiadomość
Co do zaproszeń to my mamy zamiar jezdzić we dwoje (po tych 10 latach) i tak znamy już całe nasze rodziny! Slub mamy 4.08 wiec zaproszenia zdecydowalicmy rozwozic pod konic maja/ poczatek czerwca i dac gosciom czas do namyslu do 01.07!!!!! Pozdrawiam, pa
to prawie że identycznie jak ja - ślub 04.08. a potwiedzenie przyjścia do 1.07. A zaproszenia to dopiero wczoraj do mnie przyszły i mam nadzieję że do końca tego tygodnia je powysyłam (tak, tak -powysyłam bo nie mam czasu na jazdy po rodzinie, bo większość nie z Lublina. Będą pierwszą osobą któa wyśle zproszenia pocztą ale liczę na wyrozumiałość rodzinki)
Ela1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.