W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-31, 20:21   #4651
salud
Zadomowienie
 
Avatar salud
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 040
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość



Dzięki, jutro się pochwalę
Byłabym wdzięczna jakbyś się rozeznała co i jak, bo nie wiadomo czy czekać czy nie, no i czy coś z tym Priorixem nie tak.
Hmm, dziś rozmawiałam z naszą pediatrą ,kóra pracuje w punkcie szczepień i nic nie mówiła. Rano dzwoniłam do tej poradni,gdzie mi zamówią i potwierdzili,że Priorix lepszy,a oni przeprowadzają kursy ze szczepień w Bydgoszczy. No i na pewno nie chcą mnie naciągnąc czy coś,bo to koleżanka mojej mamy. Skoro robią kursy dot. szczepien to są na bieżąco i na pewno byc coś wiedzieli.No ale w aptece byłam pytac dopiero po pracy i nie miałam juz jak potwierdzic tej informacji
salud jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 20:22   #4652
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Aga_ton mam pytanie... przypomnisz mi, dlaczego udałaś się z Lenką do ortopedy? To była jakaś kontrola czy Lenka wykrzywiała nóżki przy chodzeniu? Lenka chodzi już samodzielnie? Bo Antek chodzi jedynie prowadzany za rączki i niestety jedną stópkę koślawi do środka, więc chyba nas czeka ortopeda.
Dearlie, i jedno i drugie zbliżał sie termin kontroli ale pojechalismy trochę wcześniej bo nie podobało mi sie że koslawi jedną nóżke, w dodatku czasem ciągnie ją za sobą. Lena nie chodzi samodzielnie,trzyma się mebli i ściany. Zdaniem lekarza takie koślawienie jest normalne, dziecko ma czas do ukonczenia 2 roku zycia by ładnie stawiać kroczki. Ale myśle że warto pokazac teraz Antka ortopedzie. Lena od urodzenia miała obydwie stópki skierowane do środka i przez kilka miesięcy musiałam je naciągać do zewnątrz, wg instruktażu lekarza. Teraz nie ma po tym śladu,stópki są proste ale nożke nadal czasem koślawi. Ma to jednak minac z czasem.
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 20:33   #4653
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
A o które Ci chodzi? Bo trampki ma z Zary, takie ocieplane buciki (ale nie do chodzenia) z Kappahla i dostał takie fajne z DC.

A na zimę mu kupię takie: http://www.sarenza.pl/moon-boot-moon...32-p0000012696



Dlatego ja o swoich urodzinach trąbię głośno już na miesiąc przed I rano po przebudzeniu pierwsza rzecz jaką mówię do męża, to "DZIŚ MAM URODZIIIINYYYYY!"
o widzisz chodziło mi o te ocieplane brązowe, ale jak mówisz ze nie do chodzenia to odpada, Giulia już w wózku nie usiedzi.

te na zimę super!!
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 20:34   #4654
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość

Dlatego ja o swoich urodzinach trąbię głośno już na miesiąc przed I rano po przebudzeniu pierwsza rzecz jaką mówię do męża, to "DZIŚ MAM URODZIIIINYYYYY!"
Ja też tak robię

Cytat:
Napisane przez salud Pokaż wiadomość
Hmm, dziś rozmawiałam z naszą pediatrą ,kóra pracuje w punkcie szczepień i nic nie mówiła. Rano dzwoniłam do tej poradni,gdzie mi zamówią i potwierdzili,że Priorix lepszy,a oni przeprowadzają kursy ze szczepień w Bydgoszczy. No i na pewno nie chcą mnie naciągnąc czy coś,bo to koleżanka mojej mamy. Skoro robią kursy dot. szczepien to są na bieżąco i na pewno byc coś wiedzieli.No ale w aptece byłam pytac dopiero po pracy i nie miałam juz jak potwierdzic tej informacji
No to dlaczego mówią że wycofują? Dlaczego nigdzie nie ma? O co tu chodzi?
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 20:36   #4655
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Powiem szczerze, że nie wiem, bo na mnie czeka Priorix u mnie w przychodni. Ale już napisałam do znajomych czy coś wiedzą i jak tylko się coś dowiem to dam znać.

Aga ton wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 20:46   #4656
salud
Zadomowienie
 
Avatar salud
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 040
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Ja też tak robię


No to dlaczego mówią że wycofują? Dlaczego nigdzie nie ma? O co tu chodzi?
Hmm,tak przekazał mi farmaceuta,który przy mnie dzwonił do hurtowni.Czy taka jest prawda,czy tak powiedzieli bo nie maja na stanie nie wiem.Szukam w necie-na portalach medycznych,na stronie GSK,bo jakis kimunikat powinien byc i nic nie ma.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że nie wiem, bo na mnie czeka Priorix u mnie w przychodni. Ale już napisałam do znajomych czy coś wiedzą i jak tylko się coś dowiem to dam znać.

Aga ton wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
To czekamy na informacje.
Właśnie,wszystkiego najlepszego Aga ton!
salud jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:04   #4657
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez salud Pokaż wiadomość
AAA i jeszcze zdrówka dla wszystkich chorowitków!
Wczoraj przeczytałam sposoby Gda na ładną cerę,ta podlinkowana stronka nie działała,ale z innej pozamawiałam różne oleje i kwas hialuronowy i będę testowla. I pytanie do Gda: tą miksturę nakładasz na noc,czy na dzień też zamiast kremu?Jakis podkład na to? czy tylko ten jedwabny puder? Bo tez się chyba na niego skuszę,ale ja muszę jakiś podklad nalozyc,bo sie ludzion inaczej nie pokażę.
Oleje nakładam na noc. Na dzień krem (Hydraphase LRP) plus kropelka Skwalanu z oliwek (też olej z biochemii urody).

Ja już nie używam żadnego podkładu. Jedynie korektor pod oczy i na skrzydełka nosa Ewentualnie na pojedyncze wypryski jak się pojawiają (Clinique ma taki na pryszcze korektor fajny). Na to puder jedwabny.


ZAPOMNIAŁABYM - STO LAT AGATON!


Czy Wasze dzieci też mają różne apetyty w zależności od pory dnia? Bo Henio rano nie je za dużo, dopiero popołudniu zaczyna więcej jeść, a na wieczór zjada wieeelką porcję kaszki.


Wrzuciłam na klub kilka zdjęć z wyjazdu
gda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 21:11   #4658
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Oleje nakładam na noc. Na dzień krem (Hydraphase LRP) plus kropelka Skwalanu z oliwek (też olej z biochemii urody).

Ja już nie używam żadnego podkładu. Jedynie korektor pod oczy i na skrzydełka nosa Ewentualnie na pojedyncze wypryski jak się pojawiają (Clinique ma taki na pryszcze korektor fajny). Na to puder jedwabny.


ZAPOMNIAŁABYM - STO LAT AGATON!


Czy Wasze dzieci też mają różne apetyty w zależności od pory dnia? Bo Henio rano nie je za dużo, dopiero popołudniu zaczyna więcej jeść, a na wieczór zjada wieeelką porcję kaszki.


Wrzuciłam na klub kilka zdjęć z wyjazdu
Może też wypróbuję ta kurację, tylko czy mi to coś da, mam dużo dziwnych rzeczy na twarz


Kinga je sporo na śniadanie i obiad, a na podwieczorek i kolację zdecydowanie mniej.

agaton 100 lat!!
Maż się nie popisał

Edytowane przez lilka00
Czas edycji: 2013-10-31 o 21:12
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:18   #4659
salud
Zadomowienie
 
Avatar salud
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 040
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
Może też wypróbuję ta kurację, tylko czy mi to coś da, mam dużo dziwnych rzeczy na twarz

:
no ja juz nie mogę się doczekac az przyjdzie paczka i zaczne tesowac,bo pozamawiałam różne oleje pod kątem swojej problemowej skóry. Pryszczy co prawda nie mam,ale różne niedoskonałości,łuszczeni e,zaczerwienienia i takie tam,wiec podklad musi byc,chocby lekki.Obawiam się tylko,ze mam słomiany zapał i troche ponakladam,a potem bedzie się kurzyło na pólce. No chyba,ze efekt mnie zachwyci,to co innego
salud jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:22   #4660
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez salud Pokaż wiadomość
no ja juz nie mogę się doczekac az przyjdzie paczka i zaczne tesowac,bo pozamawiałam różne oleje pod kątem swojej problemowej skóry. Pryszczy co prawda nie mam,ale różne niedoskonałości,łuszczeni e,zaczerwienienia i takie tam,wiec podklad musi byc,chocby lekki.Obawiam się tylko,ze mam słomiany zapał i troche ponakladam,a potem bedzie się kurzyło na pólce. No chyba,ze efekt mnie zachwyci,to co innego
To jest tak banalne i daje takie efekty, że nie ma żadnego problemu z motywacją do używania!
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:33   #4661
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
Dearlie, i jedno i drugie zbliżał sie termin kontroli ale pojechalismy trochę wcześniej bo nie podobało mi sie że koslawi jedną nóżke, w dodatku czasem ciągnie ją za sobą. Lena nie chodzi samodzielnie,trzyma się mebli i ściany. Zdaniem lekarza takie koślawienie jest normalne, dziecko ma czas do ukonczenia 2 roku zycia by ładnie stawiać kroczki. Ale myśle że warto pokazac teraz Antka ortopedzie. Lena od urodzenia miała obydwie stópki skierowane do środka i przez kilka miesięcy musiałam je naciągać do zewnątrz, wg instruktażu lekarza. Teraz nie ma po tym śladu,stópki są proste ale nożke nadal czasem koślawi. Ma to jednak minac z czasem.
Dziękuję za odpowiedź. To ja chyba jednak jak ogarnę zamieszanie związane z organizacją roczku, to umówię go na wizytę do znajomego ortopedy. Będę spokojniejsza.

[QUOTE=gda;43514494


Czy Wasze dzieci też mają różne apetyty w zależności od pory dnia? Bo Henio rano nie je za dużo, dopiero popołudniu zaczyna więcej jeść, a na wieczór zjada wieeelką porcję kaszki.[/QUOTE]

Antek też rano nie lubi za dużo jeść. Czasami nawet odnoszę wrażenie, że gdyby nie było śniadania, to by nawet nie zauważył. W ogóle ostatnio znacznie mniej je, nie wiem dlaczego.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 21:41   #4662
salud
Zadomowienie
 
Avatar salud
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 040
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Tak właśnie szperam odnośnie tych i znalazłam artykuł w Medycynie praktycnej z 29.10.2013 r odnośnie aktualnych zaleceń ACIP odnośnie zapobiegania zachorowaniomna odrę,świnkę i różyczkę i jest mowa tylko o zaleceniu stosowania skojarzonej szczepionki,bez podania nazwy. Piszą w liczbie mnogiej o producentach,a jest ich 2,wiec chyba wszystko ok.
salud jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:48   #4663
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość


Czy Wasze dzieci też mają różne apetyty w zależności od pory dnia? Bo Henio rano nie je za dużo, dopiero popołudniu zaczyna więcej jeść, a na wieczór zjada wieeelką porcję kaszki.


Wrzuciłam na klub kilka zdjęć z wyjazdu
Rano zjada ładnie, obiad średnio a wieczorem zaczyna pożerać wszystko, od kanapek przez chrupki, owoce, nasz obiad po swoje wieczorne mleko. A i tak w nocy się budzi
__________________
Free mail
10 Minute mail
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:49   #4664
salud
Zadomowienie
 
Avatar salud
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 040
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

dobra,zbieram się do kąpieli i spania. Dobrej nocki !
salud jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 22:22   #4665
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Dzięki dziewczyny Właśnie o tych klockach myślałam, które któraś z Was wstawiła I w takim razie jestem zdecydowana na kupno dla pannic

Gda - Pytałaś o jedzenie.. Mela nie lubi kolacji. Nie wypija kaszki do końca, nigdy. Czasem pociągnie kilka razy i koniec. Nawet jeżeli nic wcześniej Jej nie dam do jedzenia.. Za to śniadanie wcina tak, że aż uszy się trzęsą


Co do butów na zimę ja zakupiłam Meli takowe:
http://p.alejka.pl/i2/p_new/52/20/bu...ssport_0_b.jpg
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-01, 05:51   #4666
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny za zyczenia. Swoją drogą fajnie sie złozyło, Lenka swietuje 1 października a ja ostatniego niestety z niespodzianki nici, Lena śpi, ja leże obok niej a ten cep siedzi na dole przed telewizorem... no coż...ale powiem Wam, że nie podoba mi sie to, oj nie podoba...
Męzowi się należy

a Tobie Kochana Wszystkiego co Najlepsze
przepraszam,że dopiero dziś


Dzień dobry
U Nas dzisiaj przymroziło konkretnie
Chłopcy wstali o 6

Tamlin bardzo się ciesze czekam na zdjęcie pierścionka
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-01, 05:52   #4667
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
odpoczywaj i się nie przemęczaj bo maluszek jest teraz najważniejszy



jak to mówią "jak nie urok to sraczka"
zdrówka dla maluszków

a Ty jak się czujesz? Lepiej już?



gratulacje



Ja obejrzałam 8 odcinków i też jak dla mnie trochę nielogiczny jest

Dla mnie jest nielogiczne to, że na początku jak dostawały te wiadomości od A to cały czas wyzywania od s*k i k**rew a to przecież były najlepsze przyjaciółki i jeszcze ją kryły a ten/ta A i te dziewczyny zachowywały się jakby zdradziły jej sekrety, bały się jej zemsty bez sensu
ja już lepiej, ale jeszcze zatoki mnie nie puściły całkiem
Cytat:
Napisane przez _bagheera_ Pokaż wiadomość
no i Franek ma katar
no nie upilnujesz tych dzieciaków, można mówić jak do du.py, żeby nie podchodzić do Franka a i tak nie słucha... Chyba zacznę dawać szwagierce rachunki z apteki sru z rachunkami w sumie, ale szkoda małego, jak się tak męczy...
zdrówka

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
Narazie nie...ale Oliwia ma chrypkę po nocy i pokaszluje trochę a Huberta to tylko nasłuchuję czy nie charczy
Dziękuję za pamięć
A z tymi dziećmi to wiesz...Kto ma pszczoły ten ma miód kto ma dzieci ten ma smród


Sto lat Kochana
Mąż na pewno coś na wieczór szykuję

Tamlin jeszce raz gratulacje!!!Ale to nam nie wystarczy opowiadaj!!!
no to oby się nic nie wykluło

Mała znowu zaczęła srajtać dopiero jedna od rana ale porządna
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-01, 07:42   #4668
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Dzień dobry.

U nas pobudka o 7:30, ale noc gorsza, bo Antek jak nigdy o 2 kupę zrobił, a później zamiast spać to mu się już mleka zachciało, bo marudził i marudził, więc godzinę nam na tym zeszło.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-01, 07:52   #4669
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Hej kochane

Tamlin gratuluję dotacji i oczywiście zaręczyn,bardzo się cieszę kochana

Aga ton spoznione ale szczere życzenia urodzinowe,mam nadzieję że mąż się zrehabilituje.


U nas dzisiaj pobudka o 6 ale takim sposobem mam już prawie obiad gotowy,siedzę z maską na głowie.

Aha i też zamówiłam te oleje co Gda pisała,jeszcze muszę na ten puder nazbierać bo dość drogi jest.

W południe jak będzie cieplej pojedziemy na cmentarze.
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-01, 07:58   #4670
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

U nas pobudka o 7:30, ale noc gorsza, bo Antek jak nigdy o 2 kupę zrobił, a później zamiast spać to mu się już mleka zachciało, bo marudził i marudził, więc godzinę nam na tym zeszło.
No wiesz chciał uzupełnić puste miejsce

Aga_ton mąż się zrehabilitowal? Ja bym w końcu wypomniala.



wysłane z fona
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-01, 08:30   #4671
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Dobry.
Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci też mają różne apetyty w zależności od pory dnia? Bo Henio rano nie je za dużo, dopiero popołudniu zaczyna więcej jeść, a na wieczór zjada wieeelką porcję kaszki.
Mati je wszystko o każdej porze, ale Paula na wieczór zaczyna, tak do popołudnia moglaby w ogóle nie jeść.

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
To jest tak banalne i daje takie efekty, że nie ma żadnego problemu z motywacją do używania!
Aż żałuję że mam cerę bez żadnych problemów

Cytat:
Napisane przez salud Pokaż wiadomość
Tak właśnie szperam odnośnie tych i znalazłam artykuł w Medycynie praktycnej z 29.10.2013 r odnośnie aktualnych zaleceń ACIP odnośnie zapobiegania zachorowaniomna odrę,świnkę i różyczkę i jest mowa tylko o zaleceniu stosowania skojarzonej szczepionki,bez podania nazwy. Piszą w liczbie mnogiej o producentach,a jest ich 2,wiec chyba wszystko ok.
Podejdę jeszcze w tygodniu do punktu szczepień i podpytam.

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Tamlin bardzo się ciesze czekam na zdjęcie pierścionka
będzie, będzie

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość

Tamlin gratuluję dotacji i oczywiście zaręczyn,bardzo się cieszę kochana
Dziękuję

My wczoraj byliśmy na jednym cmentarzu, bo dziś byśmy z godzinę w jedną stronę jechali, a z Boczusiem ostatnio w samochodzie nie jest za ciekawie. Po południu przejdziemy się na drugi, jak już będzie się ściemniało, bo wtedy jest tak pięknie

Katiaska najlepszego
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-01, 09:47   #4672
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Aga_ton mam pytanie... przypomnisz mi, dlaczego udałaś się z Lenką do ortopedy? To była jakaś kontrola czy Lenka wykrzywiała nóżki przy chodzeniu? Lenka chodzi już samodzielnie? Bo Antek chodzi jedynie prowadzany za rączki i niestety jedną stópkę koślawi do środka, więc chyba nas czeka ortopeda.
Nam ortopeda kazał przyjść jak dzieci będą stabilnie chodzić,więc się jeszcze nie wybieram.

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny za zyczenia. Swoją drogą fajnie sie złozyło, Lenka swietuje 1 października a ja ostatniego niestety z niespodzianki nici, Lena śpi, ja leże obok niej a ten cep siedzi na dole przed telewizorem... no coż...ale powiem Wam, że nie podoba mi sie to, oj nie podoba...
Zemsta będzie słodka

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
A co tu opowiadać Zaskoczył mnie. Poszedl na pocztę, wrócił, klęknął z pierścionkiem i pytaniem czy zostanę jego żoną No to zostanę
A co on na tej poczcie pierścionek kupował?

Dobry!Ja dziś wyruszam sama na cmentarze bo mąż nie dość że oko boli to jeszcze plecy po raz kolejny
Ma zapalenie oka bo miał jakiś opiłek w nim,bierze jakieś krople 2 rodzaje,maść i antybiotyk a dziś się przeraziłam bo wygląda tak jakby mu się warstwa oka odklejała
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-01, 09:59   #4673
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012


dzięki dziewczyny, za słowa otuchy... nocka była koszmarna tak na dobre usnęliśmy dopiero ok. 4, bo co zasnął to po dwóch minutach budził się z płaczem.... w końcu dostał temp. i po nurofenie w końcu poszedł spać...
rano nie było temp., teraz śpi już dwie godziny - odsypia nockę, później sprawdzimy czy temp. nie wróciła

tamlin gratuluję narzeczonego

msza u nas na cmentarzu jest na 12, pojedziemy później tylko zapalić znicze, bo jest bardzo zimno.... a tż biedaczysko wróci dopiero kolo 16.30

dzisiaj się już pewnie nie pokażę, więc dziewczyny bezpiecznej drogi tym, które wyjeżdżają i oczywiścia zdrówka dla naszych chorych maluchów
__________________
25.05.2012

Franio
Staś
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-01, 10:14   #4674
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość

A co on na tej poczcie pierścionek kupował?
Może zamówił i z awizo poleciał
__________________
Free mail
10 Minute mail
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-01, 10:31   #4675
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Gratulacje Tamlin!!!!!!
__________________
25.07.2009 tak - powiedzieliśmy sobie
tak - na zwsze
30,09,2012JULITKA ZUZANNA
30.03.2016 Antek Fabian
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-01, 11:08   #4676
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

ale kombinujecie.
Poszedl na pocztę, fakt z awizo, ale pierścionek spontanicznie kupił wracając

Bagheera, Kajaja dzięki
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-01, 15:07   #4677
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Dziewczyny! Ile Wasze dzieci jedzą posiłków dziennie? Bo Henio dziś najadł się na śniadanie o 9.30, potem nie chciał nic i dopiero o 14.30 zjadł zupę i drugie.
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-01, 15:24   #4678
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Ile Wasze dzieci jedzą posiłków dziennie? Bo Henio dziś najadł się na śniadanie o 9.30, potem nie chciał nic i dopiero o 14.30 zjadł zupę i drugie.
6-7 - 300ml mm
10-11 - kaszka/kanapka/parówki/mleczna kanapka + banan/ serek lub jogurt ale duży
14-15 - obiad
17-18 - obiad z tatą lub deserek
20- 300 ml mm
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-01, 15:31   #4679
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
6-7 - 300ml mm
10-11 - kaszka/kanapka/parówki/mleczna kanapka + banan/ serek lub jogurt ale duży
14-15 - obiad
17-18 - obiad z tatą lub deserek
20- 300 ml mm
To u nas rano ok.6 pije cyca
Potem 9-10 śniadanie owsiankę, szyneczkę, jajecznicę.
Potem 12-14 zupę
Potem 16-17 drugie danie
No i kaszka wieczorem, ale to wszystko nie ma aż takiego godzinowego porządku...

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
6-7 - 300ml mm
10-11 - kaszka/kanapka/parówki/mleczna kanapka + banan/ serek lub jogurt ale duży
14-15 - obiad
17-18 - obiad z tatą lub deserek
20- 300 ml mm
A jaka to mleczna kanapka?
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-01, 15:34   #4680
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
To u nas rano ok.6 pije cyca
Potem 9-10 śniadanie owsiankę, szyneczkę, jajecznicę.
Potem 12-14 zupę
Potem 16-17 drugie danie
No i kaszka wieczorem, ale to wszystko nie ma aż takiego godzinowego porządku...
To podobnie wychodzi
Gda wierz mi że dziecko się nie da zagłodzić, może ma dzień że ma apetyt mniejszy. Każdemu się zdaża to i Heniowi

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość

A jaka to mleczna kanapka?
Taka http://www.ferrero.pl/?IDpagina=255 Bardzo lubi.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.