Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-11, 20:32   #2821
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a farbowalas kiedys na oksydancie 12%? albo farba superrozjasniajaca? czy tylko te nieszczesne castingi [COLOR="Silver"]
Hej, dzięki Bunny za odzew. Nie farbowałam nigdy na oksy 12%, nigdy zresztą sama nie eksperymentowałam z mieszaniem/zmienianiem oksy, bo jeśli już się decydowałam na farbowanie to kupowałam w drogerii i tyle.

Wczoraj zakupiłam nutrisse 100 i londe świetłany blond nr 18 , wypróbowałam na pasemkach i oba wyszły rude chyba nie ma szans żebym porzucila kiedyś fryzjera i baleyage

Pewnie ta 12-stka jest dla mnie jedynym ratunkiem, ale trochę się boję takich eksperymentów... Już teraz sama nie wiem, może wybrać poziom 9 lub 8-coś bliżej natury...? tylko jak uzyskac ładny odcień bez siwego i zielonego?

To co zauważyłam, to Londa nr 18 robi się szara i na moich mocno rozjaśnionych pasmach złapała na siwo Trzymałam na odrostach 50 min , a na długośi jakies 6 min.

Pewnie głupie pytanie zadam ale w sumie nie wiem jak to jest... Jak zrobiłam tylko próbki farb i farba jest otwarta (ale nie rozrobiona z oksy) to te farby jeszcze się do czegoś nadają? Są w końcu zakręcone w tubkach...
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 20:50   #2822
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jestem z niego dumna
moim zdaniem maska niewarta zachodu- jesli chodzi o sklad, wszystko co dobre po zapachu


mysle ze timotei albo johnson starczy, po co tyle tego ja uzywam 2 gora 3 zamiennie.


chyba nie ma nigdzie...


widac ze po c10 lepszy polysk




no i wlosy wyschly, co do maski rozowej GK- wlosy super miekkie, lsnia jak szalone ale efekt jest gorszy niz po loreal extreme...jeszcze ich nie czesalam- dopiero jutro rozczesze ale poki co pozbijaly sie w pasma a tego nie lubie na plus ze robi bardzo miesiste koncowki
dalszy wywod jutro

daje rade Pan Maz maski w takim razie nie zamawiam. Jutro kupie tylko Timotei i maske Extreme i finito czekam na jutrzejsza czesc wstepnej recenzji o GK




Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Co myślicie o a'la skórzanych ocieplanych leginsach?? myślę o takich na jesień/zimę
http://allegro.pl/ocieplane-skorzane...687096078.html

Czeko 12/61 nigdzie nie znalazłam
Zamawiam więc teraz 12/96
myślałam też nad 12/89...
Mi sie podobaja tylko jak widze, ze to rozmiar uniwersalny to nie moge jak cos a szczegolnie spodnie moze miec rozmiar uniwersalny laska ktora powiedzmy ma rozmiar xs czy s bedzie nosic te same spodnie co ja czyli m/l no bez przesady

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-11-11 o 20:52
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 21:05   #2823
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Co myślicie o a'la skórzanych ocieplanych leginsach?? myślę o takich na jesień/zimę
http://allegro.pl/ocieplane-skorzane...687096078.html

Czeko 12/61 nigdzie nie znalazłam
Zamawiam więc teraz 12/96
myślałam też nad 12/89...
nie wiem czy tyłek się w nich nie zapoci miałam kiedyś takie spodnie na polarze od środka i na zimnie spoko cieplutko ,ale jak weszłam do pomieszczenia to normalnie działały jak sauna woda lała się po nogach normalnie
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość




Mi sie podobaja tylko jak widze, ze to rozmiar uniwersalny to nie moge jak cos a szczegolnie spodnie moze miec rozmiar uniwersalny laska ktora powiedzmy ma rozmiar xs czy s bedzie nosic te same spodnie co ja czyli m/l no bez przesady

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ta... uniwersalny na 30 cm (X2 ) w biodrach
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 21:08   #2824
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
robiłam próbe pasemkową między garnier 111 i palette C10
i stwierdzam , że wygrało C10 pod względem rozjaśnienia,połysku i jakości włosów normalnie włosy błyszczące i gładkie, a po garnierze niby odrost ok , ale kolor jakiś jakby brudny bez połysku i jakby potarmoszone-spuszone próbowałam zrobić fotki ale nie wiem czy coś będzie widać

patrząc na foto: po lewej C10 a po prawej 111 i sztuczne światło oczywiście
Widzę różnicę

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no i wlosy wyschly, co do maski rozowej GK- wlosy super miekkie, lsnia jak szalone ale efekt jest gorszy niz po loreal extreme...jeszcze ich nie czesalam- dopiero jutro rozczesze ale poki co pozbijaly sie w pasma a tego nie lubie na plus ze robi bardzo miesiste koncowki
dalszy wywod jutro
Ciekawe co jutro powiesz, możliwe, że zdanie będziemy miały podobne Dla mnie Extreme też lepsza, po GK też się robiły pasma, po prostu czuć coś było na nich. Maska jednak porządna.

Swoją drogą jakie to włosy mogą być różne Kiedyś Wam chyba wkleję fotkę porównawczą: połowa włosów rozczesana szczotką a sucho, a połowa na mokro Podejrzewam, że jakbym wkleiła całe włosy rozczesane na sucho, to wizazowe ekspertki by stwierdziły, że mam włosy spalone i nadające się tylko do ścięcia

Nie wiem dlaczego tak jest. Nie szoruję głowy podczas mycia, przed myciem rozczesuję. Mam tak od dziecka. Zawsze mama mnie strofowała jak siedziałam z włosami nierozczesanymi. Miała rację, jak wyschły to nawet delikatne czesanie robi z nich szopę, włosy wyglądające na ekstremalnie porowate i zniszczone. Nawet jak wstępnie rozdzielę je palcami to też jest szopa. Po rozczesaniu na wilgotno mam gładkie i błyszczące. Ktoś też tak ma, czy tylko ja taki dziwak?

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
daje rade Pan Maz maski w takim razie nie zamawiam. Jutro kupie tylko Timotei i maske Extreme i finito czekam na jutrzejsza czesc wstepnej recenzji o GK
W piątek nowa gazetka w Rossie, może przecenią
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 21:10   #2825
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
nie wiem czy tyłek się w nich nie zapoci miałam kiedyś takie spodnie na polarze od środka i na zimnie spoko cieplutko ,ale jak weszłam do pomieszczenia to normalnie działały jak sauna woda lała się po nogach normalnie

ta... uniwersalny na 30 cm (X2 ) w biodrach
Ja kiedys mialam ale to byly takie typowe spodnie. Na zamek z guzikiem i normalnie z kieszeniami na tyleczku
Bardzo fajne byly
Nigdy nie zdarzylo mi sie w nich zapocic a nic,nawet w pomieszczeniach

30 cm chyba lydke bym tam wsadzila:p taki joke
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 21:10   #2826
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Znacie może z Elseve Natychmiastową Kurację Total Repair 5?
Marzy mi się nowy "pewniak" na włosowy kryzys, który na pewno przyjdzie za jakiś czas
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 21:27   #2827
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość

Swoją drogą jakie to włosy mogą być różne Kiedyś Wam chyba wkleję fotkę porównawczą: połowa włosów rozczesana szczotką a sucho, a połowa na mokro Podejrzewam, że jakbym wkleiła całe włosy rozczesane na sucho, to wizazowe ekspertki by stwierdziły, że mam włosy spalone i nadające się tylko do ścięcia

Nie wiem dlaczego tak jest. Nie szoruję głowy podczas mycia, przed myciem rozczesuję. Mam tak od dziecka. Zawsze mama mnie strofowała jak siedziałam z włosami nierozczesanymi. Miała rację, jak wyschły to nawet delikatne czesanie robi z nich szopę, włosy wyglądające na ekstremalnie porowate i zniszczone. Nawet jak wstępnie rozdzielę je palcami to też jest szopa. Po rozczesaniu na wilgotno mam gładkie i błyszczące. Ktoś też tak ma, czy tylko ja taki dziwak?
Też tak mam, co prawda mega szopy może by nie było, ale jak rozszesuje na mokro i potem sobie schną i obojętnie czy pomogę im odrobinę chłodnym nawiewem, z jonizacją, czy same - zawsze rozczesane na mokro (już po zrobieniu przedziałka) są piękne, gładkie i miłe w dotyku.
Rozczesuje TT od dłuższego czasu, ale grzebieniem z szerokimi "zOmbami" tak samo było
Jak widać, słynne czesanie na sucho, nie dla nas...
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 21:31   #2828
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Co myślicie o a'la skórzanych ocieplanych leginsach?? myślę o takich na jesień/zimę
http://allegro.pl/ocieplane-skorzane...687096078.html

Czeko 12/61 nigdzie nie znalazłam
Zamawiam więc teraz 12/96
myślałam też nad 12/89...
Tutaj chociazby jest 12/61
http://allegro.pl/uwaga-wella-kolest...675920105.html
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 21:34   #2829
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Też tak mam, co prawda mega szopy może by nie było, ale jak rozszesuje na mokro i potem sobie schną i obojętnie czy pomogę im odrobinę chłodnym nawiewem, z jonizacją, czy same - zawsze rozczesane na mokro (już po zrobieniu przedziałka) są piękne, gładkie i miłe w dotyku.
Rozczesuje TT od dłuższego czasu, ale grzebieniem z szerokimi "zOmbami" tak samo było
Jak widać, słynne czesanie na sucho, nie dla nas...
Mam identycznie, włosy przechodzą magiczną metamorfozę po czesaniu na mokro, a po suszarce to już dopiero super

Wszędzie rady, że czesanie na mokro to zabójstwo dla włosów Już nawet pomijam te włosy wyglądające jak sfilcowane, ale podczas takiego czesania po prostu się potrafią urywać. Jak się zasiedzę, to wolę je delikatnie zmoczyć ponownie niż się mordować.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie ma 12/16, podobno jest świetny
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 21:57   #2830
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
daje rade Pan Maz maski w takim razie nie zamawiam. Jutro kupie tylko Timotei i maske Extreme i finito czekam na jutrzejsza czesc wstepnej recenzji o GK

Mi sie podobaja tylko jak widze, ze to rozmiar uniwersalny to nie moge jak cos a szczegolnie spodnie moze miec rozmiar uniwersalny laska ktora powiedzmy ma rozmiar xs czy s bedzie nosic te same spodnie co ja czyli m/l no bez przesady

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
daj znać gdzie kupiłaś maskę bo ja nigdzie w mojej wsi znaleźć nie umiem
ja zawsze patrzę na wymiary bo te ich uniwersalne mnie rozwala
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
nie wiem czy tyłek się w nich nie zapoci miałam kiedyś takie spodnie na polarze od środka i na zimnie spoko cieplutko ,ale jak weszłam do pomieszczenia to normalnie działały jak sauna woda lała się po nogach normalnie

ta... uniwersalny na 30 cm (X2 ) w biodrach
w pasie to jest aczkolwiek wiem po takich cienkich co miałam, że na szczęście się rozciągają
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość

Swoją drogą jakie to włosy mogą być różne Kiedyś Wam chyba wkleję fotkę porównawczą: połowa włosów rozczesana szczotką a sucho, a połowa na mokro Podejrzewam, że jakbym wkleiła całe włosy rozczesane na sucho, to wizazowe ekspertki by stwierdziły, że mam włosy spalone i nadające się tylko do ścięcia

Nie wiem dlaczego tak jest. Nie szoruję głowy podczas mycia, przed myciem rozczesuję. Mam tak od dziecka. Zawsze mama mnie strofowała jak siedziałam z włosami nierozczesanymi. Miała rację, jak wyschły to nawet delikatne czesanie robi z nich szopę, włosy wyglądające na ekstremalnie porowate i zniszczone. Nawet jak wstępnie rozdzielę je palcami to też jest szopa. Po rozczesaniu na wilgotno mam gładkie i błyszczące. Ktoś też tak ma, czy tylko ja taki dziwak?


W piątek nowa gazetka w Rossie, może przecenią
ja tylko na mokro czeszę moje kręciołki bo inaczej wielka szopa i nic z loków
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja kiedys mialam ale to byly takie typowe spodnie. Na zamek z guzikiem i normalnie z kieszeniami na tyleczku
Bardzo fajne byly
Nigdy nie zdarzylo mi sie w nich zapocic a nic,nawet w pomieszczeniach

30 cm chyba lydke bym tam wsadzila:p taki joke
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
popatrzę jeszcze jutro u chińczyków
nie chce takich cieniutkich na necie zamawiać bo nie wiadomo czy dupa nie będzie prześwitywać...nigdy nie wiadomo jaki materiał to jest...
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
chyba jednak nie umiem na all szukać a ten 61 w porównaniu z 96 jaki jest? bardziej perłowy, jaśniejszy?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 22:04   #2831
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Mam identycznie, włosy przechodzą magiczną metamorfozę po czesaniu na mokro, a po suszarce to już dopiero super

Wszędzie rady, że czesanie na mokro to zabójstwo dla włosów Już nawet pomijam te włosy wyglądające jak sfilcowane, ale podczas takiego czesania po prostu się potrafią urywać. Jak się zasiedzę, to wolę je delikatnie zmoczyć ponownie niż się mordować.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Szkoda, że nie ma 12/16, podobno jest świetny
Haha dobrze, że nie jestem sama. Nawet zaczęłam się zastanawiać, po tych wszystkich nagonkach, ze może zacznę na sucho... Ale pomyślałam, że skończy się to tak jak kiedyś... Będzie trzeba włosy związać, popodpinać w kłębek albo umyć drugi raz bo puch i nijakie włosy, a efektów pielęgnacji niemal nie widać wtedy - czego bym nie użyła


edit.
kończę oglądać perfekcyjną i idę spać, rano wstaję i po załatwieniu spraw będę miała sporo czasu na kupienie farb poleconych przez Bunny
Dobranoc i do jutra blondyny
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2013-11-11 o 22:06
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 22:17   #2832
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Mam identycznie, włosy przechodzą magiczną metamorfozę po czesaniu na mokro, a po suszarce to już dopiero super

Wszędzie rady, że czesanie na mokro to zabójstwo dla włosów Już nawet pomijam te włosy wyglądające jak sfilcowane, ale podczas takiego czesania po prostu się potrafią urywać. Jak się zasiedzę, to wolę je delikatnie zmoczyć ponownie niż się mordować.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------
ja zawsze rozczesuje na mokro bo inaczej to jeden kłąb bym chyba miała i suszarka tez lepiej u mnie się sprawdza niz suszenie naturalne, chociaż nieraz daje im odpocząć od suszenia
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość

w pasie to jest aczkolwiek wiem po takich cienkich co miałam, że na szczęście się rozciągają


popatrzę jeszcze jutro u chińczyków
nie chce takich cieniutkich na necie zamawiać bo nie wiadomo czy dupa nie będzie prześwitywać...nigdy nie wiadomo jaki materiał to jest...
acha .. ale i tak bym nie weszła w nie
tez nie lubie na all kupować legi już raz kupiłam co to miały być kryjące i nie prześwitywać , a okazało się, że jak na tyłek naciągnęłam to mi bielizna przebijała
teraz kupuje tylko jak widze na własne oko
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 06:11   #2833
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czesc Dziewczyny

Przeczytalam co nieco co u Was, szkoda ze ostatnie dni nie byłam z Wami pisząc a nie tylko czytając...
Wyczytałam ze u Bunny praca pełna para i dobrze! Tylko trzeba się cieszyc!

A ja witam się w 7 tygodniu bez farbowania wlosow
Wolalabym częściej farbować, ale ze mi te wlosy tak rosną to coz...chyba zapiszę się do fryzjera przed Swietami. Wprawdzie to jeszcze 5 tygodni, ale skoro włosy rosną mi wolno mogę spodziewać się ze w ciągu tycg 5 tyg urosna mi mało. A poki co 7 tygodniowy odrost nie rzuca się w oczy! Od tygodnia wcieram jantar, ale zaniechałam łykania jakichkolwiek suplementów.
I mam czas do Świat pomyslec co chce mieć na głowie
chodzą za mną reflesky na ciemniejszej bazie, albo na moich naturalkach albo na bazie beżowej-takiej 8,13. Pewnie jeśli już wybiorę opcję z refkleksami będzie to opcja bardziej słoneczna czyli nr 2

Pytalam Was o te torebke ale na razie nie zamawiam bo jednak cena mnie troszkę odstrasza. Może zamowie sobie w następnym mcu lub jak uzbieram na nią, bo na razie, kiedy już musze sama dysponować kasą to nie tak łatwo się wydaje jak kiedyś

Ten tydzień mam pół na pół-dziś i jutro do 12 zajecia ale w czwartek i piątek od 7:30-18:30 i ponoć te zajecie nie trwaja ani chwili krócej...no trudno jakos się przemecze...weekend tez zapowiada się pracowity bo w sobote zajmuje się Siostra od rana do popołudnia.

Ponadto od tygodnia mam migrenę, nurofen na bol glowy nie pomaga...na szczęście od wczoraj jest lepiej

Miłego dnia

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
tez nie lubie na all kupować legi już raz kupiłam co to miały być kryjące i nie prześwitywać , a okazało się, że jak na tyłek naciągnęłam to mi bielizna przebijała
teraz kupuje tylko jak widze na własne oko
Znam to, tez kiedyś takie zamowilam
Teraz wole kupować w sklepie. A jak jest napisane rozmiar uniwersalny jest duże prawdopodobieństwo że uniwersalny dla wszystkich ale nie dla mnie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 06:37   #2834
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej kobitki

Jak tam po długim weekendzie?

Ja przesiedziałam cały w domu, bo synek chory.


Bunny umyłam wczoraj włosy tym familijnym. Ależ on pięknie pachnie. I w końcu czuję, że mam domyte włosy. A czym się różni ten w białej butelce, od tego w niebieskiej?
Ah, i w przyszły poniedziałek, 18.11, w Lidlu będą takie nawilżacze http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-1E659...Detail&id=4203.


I będą też syropy do kawy i herbaty.


A teraz biorę się za nadrabianie
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 08:34   #2835
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ja juz po zakupach spożywczych dzisiaj, wiec na obiad makaron zasmażany z piersia kurczaka
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
daj znać gdzie kupiłaś maskę bo ja nigdzie w mojej wsi znaleźć nie umiem
ja zawsze patrzę na wymiary bo te ich uniwersalne mnie rozwala

w pasie to jest aczkolwiek wiem po takich cienkich co miałam, że na szczęście się rozciągają

ja tylko na mokro czeszę moje kręciołki bo inaczej wielka szopa i nic z loków

popatrzę jeszcze jutro u chińczyków
nie chce takich cieniutkich na necie zamawiać bo nie wiadomo czy dupa nie będzie prześwitywać...nigdy nie wiadomo jaki materiał to jest...

chyba jednak nie umiem na all szukać a ten 61 w porównaniu z 96 jaki jest? bardziej perłowy, jaśniejszy?
Narazie nie kupuje Extreme, bo przypomnialo mi sie za co kocham Glorie
za mega miekkie i proste jak druty włosy

Ja legi zawsze stacjonarnie kupuje, bo niby kazdy sprzedawca pisze ,że nie,nie legginsy absolutnie nie prześwitują a potem bubel i zonk

Podczepiam sie pod pytanie odnosnie roznicy pomiedzy 12/96 a 12/61

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny

Przeczytalam co nieco co u Was, szkoda ze ostatnie dni nie byłam z Wami pisząc a nie tylko czytając...
Wyczytałam ze u Bunny praca pełna para i dobrze! Tylko trzeba się cieszyc!

A ja witam się w 7 tygodniu bez farbowania wlosow
Wolalabym częściej farbować, ale ze mi te wlosy tak rosną to coz...chyba zapiszę się do fryzjera przed Swietami. Wprawdzie to jeszcze 5 tygodni, ale skoro włosy rosną mi wolno mogę spodziewać się ze w ciągu tycg 5 tyg urosna mi mało. A poki co 7 tygodniowy odrost nie rzuca się w oczy! Od tygodnia wcieram jantar, ale zaniechałam łykania jakichkolwiek suplementów.
I mam czas do Świat pomyslec co chce mieć na głowie
chodzą za mną reflesky na ciemniejszej bazie, albo na moich naturalkach albo na bazie beżowej-takiej 8,13. Pewnie jeśli już wybiorę opcję z refkleksami będzie to opcja bardziej słoneczna czyli nr 2

Pytalam Was o te torebke ale na razie nie zamawiam bo jednak cena mnie troszkę odstrasza. Może zamowie sobie w następnym mcu lub jak uzbieram na nią, bo na razie, kiedy już musze sama dysponować kasą to nie tak łatwo się wydaje jak kiedyś

Ten tydzień mam pół na pół-dziś i jutro do 12 zajecia ale w czwartek i piątek od 7:30-18:30 i ponoć te zajecie nie trwaja ani chwili krócej...no trudno jakos się przemecze...weekend tez zapowiada się pracowity bo w sobote zajmuje się Siostra od rana do popołudnia.

Ponadto od tygodnia mam migrenę, nurofen na bol glowy nie pomaga...na szczęście od wczoraj jest lepiej

Miłego dnia

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------



Znam to, tez kiedyś takie zamowilam
Teraz wole kupować w sklepie. A jak jest napisane rozmiar uniwersalny jest duże prawdopodobieństwo że uniwersalny dla wszystkich ale nie dla mnie
ojej Agatko moze brakuje Ci czegos w diecie, czy one zawsze tak ci rosły?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 08:58   #2836
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej dziewczyny

Na szybko nadrobiłam

Kurde kusicie tym kolestonem.. a chciałam spróbowac alfy z poziomu 11 i juz sama nie wiem co teraz zamowic

Mam tak potężną miesiaczke od kilku cykli, że nie wiem już o co chodzi, nie moge sie nigdzie ruszyc z domu, bo jak wyszłam do tesco (mam 200metrów) po świeżym 'przebraniu' to już cała przesiąknęłam, normalnie po domu nosze aż te podkłądy poporodowe, bo podpaski, nawet te maxi maxi po pół godziny są do wymiany Musze isc do ginia, kiedys tak nie miałam..
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 09:05   #2837
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Na szybko nadrobiłam

Kurde kusicie tym kolestonem.. a chciałam spróbowac alfy z poziomu 11 i juz sama nie wiem co teraz zamowic

Mam tak potężną miesiaczke od kilku cykli, że nie wiem już o co chodzi, nie moge sie nigdzie ruszyc z domu, bo jak wyszłam do tesco (mam 200metrów) po świeżym 'przebraniu' to już cała przesiąknęłam, normalnie po domu nosze aż te podkłądy poporodowe, bo podpaski, nawet te maxi maxi po pół godziny są do wymiany Musze isc do ginia, kiedys tak nie miałam..
dziewczyno ty jak najprędzej powinas do gina smigac
mozesz sie anemii nabawic,a nie daj Boże zemdlejesz w domu,a przeciez masz male dziecko, to nie sa zarty, nie czujesz sie osłabiona?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 09:06   #2838
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hej kochane
wrocilam
weekend jednak mialam mniej imprezowy co szopingowo-pracujacy
zaliczylam wielkie zakupy- mam 2 pary nowych spodni skinny czerwone i czarne i przezroczyste sweterki ktore kocham, sztuk tez 2 jestem ubozsza o 300zl do tego wczoraj nastrzyglam sie tyle głów ze malo nie padlam, czulam sie jak na taśmie ale wszyscy zadowololeni, niektorzy aż nazbyt chwalili no i zarobilam sie do tego trzasnelam troche pazurow, wiec moja mama wykrakala, ze jak zaczynam 1 listopada od jej głowy to bede miec sporo pracy w tym miesiacu
ale jestem spełniona, zadowolona, a wyśpię sie i odpocznę na starośc

tylko z tz mi sie nie uklada- znow o te pieniadze ale przeczekam, on musi zrozumiec, ze ma zdolna żonkę i wcale nie czuje sie lepszą od niego, bo wiecej zarabiam w krotszym czasie...

kylie- ide czytac maila i odpisze zaraz

a potem was troche poczytam ale ile to nie wiem...
jesli komus nie odpisze to podlinkujcie sie

aha, truskawkowa wyprobowalam wlasnei maske GK rozowa i powiem ci ze poki co zachwyt- zapach ktory uwielbiam, wspaniala wydajna konsystencja, do tego wlosy tak miekkie ze az oniemialam
teraz sobie schna, zobaczymy ns dni i wtedy wydam opinie

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------


ja kupilam olejek z bielendy arganowy i zobaczymy co za cudo- bede stosowac wykonczeniowo na koncowki- jest nietłusty i ma fajny zapach i sklad- bez alkoholu i nie same silikony a olejki naprawde
jesli sie sprawdze to wam polece, bo cena troche ciezka- 20zl a pojemnosc niewielka
Bunny, nie przejmuj się Tż-em, na pewno cię docenia i podziwia, ale jak każdy samiec, jest mu trudno z tym, że zarabia mniej od kobiety
Widziałam te olejki z bielendy, drugi jest chyba brzoskwiniowy. Jak wykończę arganowy z biovaxu, to chyba wypróbuję któryś z bielendy.

I gratulacje dla twojego mężczyzny za 3 tydzień niepalenia Oby tak dalej.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 09:14   #2839
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ja dzis pofarbowalam 9,13 z loreala a sa cieeemne ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja w koncu zdecydowalam sie na palette c9, i nie zaluje bo wlosy wreszcie sa blond, nie rudy blond nie zolty blond tylko blond teraz spokoj na jakies 5 tygodni mam, pozniej zaczne sie zastanawiac czym odrosty zrobic bo a10 byl dla mnie zaaaaa mocny i pofarbowal mi wlosy praktycznie na platyne.... garnier 111 ma slabsza wode?

teraz tylko zrobic encanto i zapisac sie do fryzjera
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 09:15   #2840
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dziewczyno ty jak najprędzej powinas do gina smigac
mozesz sie anemii nabawic,a nie daj Boże zemdlejesz w domu,a przeciez masz male dziecko, to nie sa zarty, nie czujesz sie osłabiona?
Nie, czuje sie świetnie Serio, zawsze przed okresem brałam tabletke na ból brzucha, gdy dostawałam go to przechodziło- a teraz nic, zero bólu, czuje sie świetnie, mieszkanie przed pobudka dziecka wysprzątałam, zupe dla niej ugotowałam,
Do ginia umówie sie na piątek- wtedy dopiero bedzie mi kto miał sie dzieckiem zajac (kolezanka przyjedzie). A miałam nie chodzic prywatnie i kurde znowu musze


a glorie masz maske? emulsje tez miałas/lubisz?
U mojej mamy są do kupienia tylko emulsje dlatego pytam


Ej dziewczyny, mam rozkminy z tym blondem troche jak milka- całe otoczenie mowi mi, że lepiej w ciemnych, ja lubie to i to, tylko tak jak mówilam-blond bardziej upierdliwy wiec czasem mam ochote walnac ciemnosc, skoro ją też lubie A potem naoglądam sie zdjec blondyn i chce byc blond.. Booooze
Do tego mam wrazenie, że w blondzie wyglądam tylko jak jestem wręcz biała- a gdy chce sie troche zbrązowic (przy ciemnych włosach uzywałam chusteczek samoopalających do twarzy) to czuje sie juz jak typowa solara, nawet jak delikatnie nałoze bronzer
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 09:19   #2841
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość

Ej dziewczyny, mam rozkminy z tym blondem troche jak milka- całe otoczenie mowi mi, że lepiej w ciemnych, ja lubie to i to, tylko tak jak mówilam-blond bardziej upierdliwy wiec czasem mam ochote walnac ciemnosc, skoro ją też lubie A potem naoglądam sie zdjec blondyn i chce byc blond.. Booooze
Do tego mam wrazenie, że w blondzie wyglądam tylko jak jestem wręcz biała- a gdy chce sie troche zbrązowic (przy ciemnych włosach uzywałam chusteczek samoopalających do twarzy) to czuje sie juz jak typowa solara, nawet jak delikatnie nałoze bronzer
mi wszyscy mowia ze lepiej w ciemnych, ejszcze 4 miesiace temu mialam czarne wlosy po pas nawet moj tz woli brunetki, ale ja jestem zakochana w blondzie i nie dam za wygrana , pozatym ponoc mnie odmladza
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 09:26   #2842
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
mi wszyscy mowia ze lepiej w ciemnych, ejszcze 4 miesiace temu mialam czarne wlosy po pas nawet moj tz woli brunetki, ale ja jestem zakochana w blondzie i nie dam za wygrana , pozatym ponoc mnie odmladza
a to u mnie nie tak, TŻ lubi mnie w kazdym kolorze (każdy juz miałam, dosłownie), ja w zasadzie tez, tymbardziej, ze lubie metamorfozy, za to cała reszta uparta jest na te ciemne
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 09:41   #2843
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
agatko tonery to nie za bardzo wybielaja
one tonuja w strone naturalnego odcienia...

cos z wella koleston bym polecila chlodnego pomieszac

10/16 z 10/8 albo 12/81 z 12/16...cos takiego.
Blond Bunny a jakie tony dają farby z x.8 ??
czy to jest taki różowawy blond ?
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 09:52   #2844
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
a to u mnie nie tak, TŻ lubi mnie w kazdym kolorze (każdy juz miałam, dosłownie), ja w zasadzie tez, tymbardziej, ze lubie metamorfozy, za to cała reszta uparta jest na te ciemne
to masz szczescie, moj tylko zrzedzi ze czarne albo chociaz ciemno brazowe powinnam sobie zrobic
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 10:22   #2845
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

HEJ!


Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej kobitki

Jak tam po długim weekendzie?

Ja przesiedziałam cały w domu, bo synek chory.


Bunny umyłam wczoraj włosy tym familijnym. Ależ on pięknie pachnie. I w końcu czuję, że mam domyte włosy. A czym się różni ten w białej butelce, od tego w niebieskiej?
Ah, i w przyszły poniedziałek, 18.11, w Lidlu będą takie nawilżacze http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-1E659...Detail&id=4203.


I będą też syropy do kawy i herbaty.


A teraz biorę się za nadrabianie
zdrówka dla synia

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Na szybko nadrobiłam

Kurde kusicie tym kolestonem.. a chciałam spróbowac alfy z poziomu 11 i juz sama nie wiem co teraz zamowic

Mam tak potężną miesiaczke od kilku cykli, że nie wiem już o co chodzi, nie moge sie nigdzie ruszyc z domu, bo jak wyszłam do tesco (mam 200metrów) po świeżym 'przebraniu' to już cała przesiąknęłam, normalnie po domu nosze aż te podkłądy poporodowe, bo podpaski, nawet te maxi maxi po pół godziny są do wymiany Musze isc do ginia, kiedys tak nie miałam..
idź do lekarza być może jakieś zaburzenia hormonalne, ale zawsze lepiej sie przebadac

sprawdzałam dziś w dziennym te moje próby pasemkowe i powiem wam , że w sumie nie widać róznicy w kolorze ale i tak włosy po C10 w lepszej formie mi się wydają
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 10:33   #2846
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

xxboo, na faceta sie nie patrz, sobie sie trzeba podobac ale włosy do pasa

asia- no w sumie nie wiem, w zasadzie to od początku lata nie miałam ani pól dnia wytchnienia, wiekszosc czasu bez TŻta, nie mam nikogo do nakiejkolwiek pomocy (czy to przy dziecku, czy w zakupach), a mieszkam na 4 pietrze, bez windy of kors, wiec musze targac ciagle wszelkie zakupy plus młoda jednoczesnie na rękach, reasumując, nie wypoczełam już kilku mscu Młoda idzie spac- to ja ogarniam obiad na dzien nastepny, chleb pieke (mam alergika dla przypomnienia, wiekszosc rzeczy to nasza domowa wytwórnia- wędliny robie, chleb, powidła, kompoty- lubimy też eko..), no ogolnbie sprzatam, rano podobnie, w miedzy czasie minuta na prysznic i wizaz z doskoku- uzaleznienie Może po prostu potrzebuje przysiąsc i nic nie robic chociaz jeden dzien? (nie nastapi to predko, bo dzieckiem mi sie nie ma kto zajac, swoją drogą cudownie miec 15km od siebie rodzicow i nie miec zadnego wsparcia, gdy wiedza jak to u mnie jest, gdy dziecko zachoruje-jak ostatnio szpital, tez zero pomocy.. a czas maja, nie w tym sek, ale niewazne. )
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 10:48   #2847
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
xxboo, na faceta sie nie patrz, sobie sie trzeba podobac ale włosy do pasa
powiem ci ze wcale nie sa fajne takie wlosy do pasa, szczegolnie kiedy ktos jak ja nie potrafi ich uczesac w nic innego poza kucykiem albo warkoczem zwyklym ew klosem, ciagle wszedzie wchodzily, musialam je wyciagac spod tony swetrow, kurtki itd, elektryzowaly sie zima od czapki, plataly sie, samo suszenie takich wlosow trwalo wieki. zdecydowanie wole wole do ramion
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 12:35   #2848
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Renata musisz isc koniecznie do ginekologa bo to nie jest normalne...

Kylie zawsze mi tak rosly nigdy szybciej. Okazuje się ze nie jest az tak tragicznie bo mam nawet calkiem widoczny odrost Siostra mi zmierzyła linijkąi mam na 7 tygodni niefarbowania jakies 2 cm. Czyli nie jest tragicznie.

Buahot pokaz zdjęcia po 9,13. Mnie znowu teraz kusi beż ale trzymam się dzielnie bez farboania
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 12:55   #2849
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
Hej, dzięki Bunny za odzew. Nie farbowałam nigdy na oksy 12%, nigdy zresztą sama nie eksperymentowałam z mieszaniem/zmienianiem oksy, bo jeśli już się decydowałam na farbowanie to kupowałam w drogerii i tyle.

Wczoraj zakupiłam nutrisse 100 i londe świetłany blond nr 18 , wypróbowałam na pasemkach i oba wyszły rude chyba nie ma szans żebym porzucila kiedyś fryzjera i baleyage

Pewnie ta 12-stka jest dla mnie jedynym ratunkiem, ale trochę się boję takich eksperymentów... Już teraz sama nie wiem, może wybrać poziom 9 lub 8-coś bliżej natury...? tylko jak uzyskac ładny odcień bez siwego i zielonego?

To co zauważyłam, to Londa nr 18 robi się szara i na moich mocno rozjaśnionych pasmach złapała na siwo Trzymałam na odrostach 50 min , a na długośi jakies 6 min.

Pewnie głupie pytanie zadam ale w sumie nie wiem jak to jest... Jak zrobiłam tylko próbki farb i farba jest otwarta (ale nie rozrobiona z oksy) to te farby jeszcze się do czegoś nadają? Są w końcu zakręcone w tubkach...
na pewno nawet przy oksy 12% nie uzyskasz tak jasnego koloru jak po rozjasniaczu- to nie ma szans.
teraz wlosy sa wytrawione to trzebaby je zapigmentowac bo beda ciagle dziwne kolory wychodzic.

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Widzę różnicę

Ciekawe co jutro powiesz, możliwe, że zdanie będziemy miały podobne Dla mnie Extreme też lepsza, po GK też się robiły pasma, po prostu czuć coś było na nich. Maska jednak porządna.

Swoją drogą jakie to włosy mogą być różne Kiedyś Wam chyba wkleję fotkę porównawczą: połowa włosów rozczesana szczotką a sucho, a połowa na mokro Podejrzewam, że jakbym wkleiła całe włosy rozczesane na sucho, to wizazowe ekspertki by stwierdziły, że mam włosy spalone i nadające się tylko do ścięcia

Nie wiem dlaczego tak jest. Nie szoruję głowy podczas mycia, przed myciem rozczesuję. Mam tak od dziecka. Zawsze mama mnie strofowała jak siedziałam z włosami nierozczesanymi. Miała rację, jak wyschły to nawet delikatne czesanie robi z nich szopę, włosy wyglądające na ekstremalnie porowate i zniszczone. Nawet jak wstępnie rozdzielę je palcami to też jest szopa. Po rozczesaniu na wilgotno mam gładkie i błyszczące. Ktoś też tak ma, czy tylko ja taki dziwak?


W piątek nowa gazetka w Rossie, może przecenią
tez nie wiem dlaczego tak masz
moje, rozczesywane na mokro z odzywka skutkuja tona wyrwanych wlosow, bo moje wlosy maja tak, ze mimo rozczesania nawet cieniutkiego pasma, bierzesz inne pasmo a tamto juz sie skrecilo- mokre sa nie do rozczesania- bo sa pokrecone.
do tego bardzo delikatne i ciagna sie na mokro o jakas 1/3 dlugosci- zawsze tak mialam i np. fryzjerzy co mnie probowali tak czesac na mokro wymiekali, na pracowni kilka osob naraz usilowalo rozczesac bo rece opadaly w miare jak schna to staja sie prostsze- blizsze falom niz lokom, no i pasma sie rozkrecaja- wiec jak wyschna to mozna bez problemu rozczesac dzielac na 2 czesci.
jak wyszczotkuje to jest push up, ale po okolo 5-10 minutach one siadaja sa juz gladkie i proste- w 80%- dol polokowany jak rozczesane loki, spuszony.

na prostych wlosach czesanie powinno byc obojetne- kiedy i jak i efekt podobny ale wszystko tez zalezy od techniki czesania/szczotkowania- na klientkach widze jak sie czesza- robie taki test im nieraz to wlos sie jezy, jak np. dlugie wlosy biora sie za rozczesanie z glowa w dol albo zaczynaja od tylu glowy a nie bokow- i szarpia szczotka i wyrywaja te wlosy a zda sie taka prosta czynnosc, uczesac sie...

w piatkowej gazetce do rossa nie ma przeceny na loreala
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej kobitki

Jak tam po długim weekendzie?

Ja przesiedziałam cały w domu, bo synek chory.


Bunny umyłam wczoraj włosy tym familijnym. Ależ on pięknie pachnie. I w końcu czuję, że mam domyte włosy. A czym się różni ten w białej butelce, od tego w niebieskiej?
Ah, i w przyszły poniedziałek, 18.11, w Lidlu będą takie nawilżacze http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-1E659...Detail&id=4203.


I będą też syropy do kawy i herbaty.


A teraz biorę się za nadrabianie
roznica to tylko butelka nic poza

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja juz po zakupach spożywczych dzisiaj, wiec na obiad makaron zasmażany z piersia kurczaka

Narazie nie kupuje Extreme, bo przypomnialo mi sie za co kocham Glorie
za mega miekkie i proste jak druty włosy

Ja legi zawsze stacjonarnie kupuje, bo niby kazdy sprzedawca pisze ,że nie,nie legginsy absolutnie nie prześwitują a potem bubel i zonk

Podczepiam sie pod pytanie odnosnie roznicy pomiedzy 12/96 a 12/61


ojej Agatko moze brakuje Ci czegos w diecie, czy one zawsze tak ci rosły?
hmmm jak wam to wytlumaczyc...
96 jest takie bardziej srebrzyste, oparte na pigmencie srebrnym i fioletowym co daje taki miekki srebrzysty roz.
61 to pigment fioletowy i szary, wiec kolor jest bardziej przydymiony jakby, ale te kolory sa b. podobne ostatecznie.

http://discount.coif.free.fr/les_blonds.jpg


Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Na szybko nadrobiłam

Kurde kusicie tym kolestonem.. a chciałam spróbowac alfy z poziomu 11 i juz sama nie wiem co teraz zamowic
Mam tak potężną miesiaczke od kilku cykli, że nie wiem już o co chodzi, nie moge sie nigdzie ruszyc z domu, bo jak wyszłam do tesco (mam 200metrów) po świeżym 'przebraniu' to już cała przesiąknęłam, normalnie po domu nosze aż te podkłądy poporodowe, bo podpaski, nawet te maxi maxi po pół godziny są do wymiany Musze isc do ginia, kiedys tak nie miałam..
to do lekarza szybciutko

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Bunny, nie przejmuj się Tż-em, na pewno cię docenia i podziwia, ale jak każdy samiec, jest mu trudno z tym, że zarabia mniej od kobiety
Widziałam te olejki z bielendy, drugi jest chyba brzoskwiniowy. Jak wykończę arganowy z biovaxu, to chyba wypróbuję któryś z bielendy.

I gratulacje dla twojego mężczyzny za 3 tydzień niepalenia Oby tak dalej.
z bielendy jest jeszcze brzoskwiniowy i awokado.
poki co tz mowi, ze juz chyba najgorsze minelo- juz nei ma checi i odruchu palenia- nawet nei zuje zadnych gum

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
ja w koncu zdecydowalam sie na palette c9, i nie zaluje bo wlosy wreszcie sa blond, nie rudy blond nie zolty blond tylko blond teraz spokoj na jakies 5 tygodni mam, pozniej zaczne sie zastanawiac czym odrosty zrobic bo a10 byl dla mnie zaaaaa mocny i pofarbowal mi wlosy praktycznie na platyne.... garnier 111 ma slabsza wode?

teraz tylko zrobic encanto i zapisac sie do fryzjera
pokaz kolor jak masz mozliwosc

Cytat:
Napisane przez wisienka_com Pokaż wiadomość
Blond Bunny a jakie tony dają farby z x.8 ??
czy to jest taki różowawy blond ?
8 w kolestonie to niebieski.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Jeju, dziękuję! Kochana jesteś Czekałam, na Twój post w tym wątku jak na zbawienie
Zrobię tak jak piszesz, a za miesiąc czy dwa postaram się zrobić tą 7.31 - o ile ją znajdę... Wielki problem z tym kolorem jest, ani w rossie, ani w hebe ani w naturze go nie widziałam ;/ Jedynie na all ale przez neta się boję zamówić farby...chyba jakaś zacofana jestem, bo znając moje szczęście, to niekompletna by była czy uszkodzona by przyszła
I myślałam nad majirel 8.2 na wodzie 6, myślisz, że dobry pomysł?
Ale czuję, że wymieszanie tego 8.13 na pół z 7 byłoby super, chyba Kiteczka miała kiedyś takową kombinację,prawda?

Mąż ma prawo do zazdrości, jak się ma taką zdolną bestię pod jedną kołdrą
Jak tylko dopadnę pudełka i zrobię to zdam relację, a jak będziesz chciała to nawet na bloga, ze zdjęciami
na tak jasne jak masz to slaby pomysl 8.2- chyba ze najpierw przyciemnisz 8ka.
tak kitka miala ta kombinacje.
jasne, chwal sie efektami


hej laski!
u mnie lipa tz wczoraj spuchl jak bania, zab mu wywalilo, pelno ropy, noc zarwana... rano do dentysty, to mu rozwiercili i antybiotyk, w czwartek do chirurga- bo to same korzenie zostaly, zab caly sie tak zepsul ze rozpadl...
oczywiscie tz nei do zycia- ciagle warczy, wiem ze go boli, ale drazni mnie jak ktos sie piesci ze soba najpierw nie dba a potem placz
do konca tyg. na zwoleniu lekarskim, wiec bede miec sajgon w domu

co do maski Gk- koncowa opinia- wlosy czesza sie bajecznie, lsnia jak szalone, konce miesiste sa nieziemsko miekkie- lepiej miekkie niz po lorealu, i na plus ze nie czuc oblepienia jak po zoltym GK
zobacze teraz czy nie beda sie szybciej tluscic i czy keratyna nie bedzie na dluzsza mete zdradliwa bo tak to dla mnie nr 1 na podium z loreal extreme jesli chodzi o efekty.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 13:08   #2850
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej kochane

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Mam identycznie, włosy przechodzą magiczną metamorfozę po czesaniu na mokro, a po suszarce to już dopiero super

Wszędzie rady, że czesanie na mokro to zabójstwo dla włosów Już nawet pomijam te włosy wyglądające jak sfilcowane, ale podczas takiego czesania po prostu się potrafią urywać. Jak się zasiedzę, to wolę je delikatnie zmoczyć ponownie niż się mordować.
Ja zawsze rozczesuje przed myciem, później jak nałożę odżywkę to lekko rozczesuję grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami i po zmyciu odżywki też. Nie wyobrażam sobie nie rozczesywać włosów dopiero po wyschnięciu, chyba wyrwałabym je wszystkie z głowy

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja juz po zakupach spożywczych dzisiaj, wiec na obiad makaron zasmażany z piersia kurczaka

Narazie nie kupuje Extreme, bo przypomnialo mi sie za co kocham Glorie
za mega miekkie i proste jak druty włosy
Zawsze jak jestem w Auchanie czy Simply to zastanawiam się nad tą Glorią i ciągle rezygnuję, jak mówisz, że taka dobra to może w końcu się na nią zdecyduję

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Na szybko nadrobiłam

Kurde kusicie tym kolestonem.. a chciałam spróbowac alfy z poziomu 11 i juz sama nie wiem co teraz zamowic

Mam tak potężną miesiaczke od kilku cykli, że nie wiem już o co chodzi, nie moge sie nigdzie ruszyc z domu, bo jak wyszłam do tesco (mam 200metrów) po świeżym 'przebraniu' to już cała przesiąknęłam, normalnie po domu nosze aż te podkłądy poporodowe, bo podpaski, nawet te maxi maxi po pół godziny są do wymiany Musze isc do ginia, kiedys tak nie miałam..
Rany, biegnij szybko do lekarza, bo to nie jest normalne, żeby tak krwawić.

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny, mam rozkminy z tym blondem troche jak milka- całe otoczenie mowi mi, że lepiej w ciemnych, ja lubie to i to, tylko tak jak mówilam-blond bardziej upierdliwy wiec czasem mam ochote walnac ciemnosc, skoro ją też lubie A potem naoglądam sie zdjec blondyn i chce byc blond.. Booooze
Do tego mam wrazenie, że w blondzie wyglądam tylko jak jestem wręcz biała- a gdy chce sie troche zbrązowic (przy ciemnych włosach uzywałam chusteczek samoopalających do twarzy) to czuje sie juz jak typowa solara, nawet jak delikatnie nałoze bronzer
Ja chcę być blond na pewno, jak już dojdę do takiego koloru jaki chcę mieć, to ciekawe co wtedy powiedzą, jak dalej będą twierdzić, że lepiej w ciemnych, to dopiero wtedy będę się zastanawiać ale i tak najważniejsze dla mnie jest to, jak ja sama czuję się w jasnych włosach
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.