Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-29, 18:10   #61
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Asiu ale jak będzie zle, dupowy kolor to co wtedy? Znacie mnie, jak do mojej cery ma się rudość?
to jednak nie jestes pewna do końca
ja jak mam pewność to wtedy robie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 18:19   #62
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny ale w każdym odcieniu?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 18:25   #63
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny albo mnie uratujecie przed największym błędem w zyciu albo nie! Od zawsze kusi mnie rudy ale dziś mam apogeum, mam ochote robic sobie ten rudy na glowie!
I błagam Was-albo mi odradźcie skutecznie albo zachęćcie, bo serio mam taka chętkę na rudzielca!
Ja bym robiła Z blondu sie zmyje szybko, albo spróbuj szamponetką.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja ci mowilam, do oczu bedzie ci pasowalo, ale twarz bedzie rozowa jak u swinki niestety
Jeśli Agatka używa podkładu to wystarczy dobrać odpowiedni odcień i się świnka zredukuje
Powiem wam że ja teoretycznie tez powinnam wyglądać jak świnka ale nie było tak źle wcale na żywo.


Kurcze, coś mnie zapalenie pęcherza bierze
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 18:34   #64
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Jeśli Agatka używa podkładu to wystarczy dobrać odpowiedni odcień i się świnka zredukuje
Powiem wam że ja teoretycznie tez powinnam wyglądać jak świnka ale nie było tak źle wcale na żywo.

tez tak uważam
sama mam cere lekko różowawą chociaż do niedawna była beżowa i już wiem ,że jak kupuje podkład czy puder to musi być lekko żółtawy i osiągam super odcień na buzi nawet mam już swoich faworytów do tego używam non stop samoopalacza na całe ciało i efekt jest równiutki od stóp do głów wolę się gdy jestem lekko muśnięta słońcem
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 18:36   #65
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
tez tak uważam
sama mam cere lekko różowawą chociaż do niedawna była beżowa i już wiem ,że jak kupuje podkład czy puder to musi być lekko żółtawy i osiągam super odcień na buzi nawet mam już swoich faworytów do tego używam non stop samoopalacza na całe ciało i efekt jest równiutki od stóp do głów wolę się gdy jestem lekko muśnięta słońcem
No to jest kwestia makijażu, ja nawet w blondzie mam różową buźke. Generalnie cera na twarzy ma to do siebie że u każdego jest bardziej czy mniej różowa
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 18:38   #66
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Bunny ale w każdym odcieniu?
Agatko a widzialas kiedys chlodna rudosc? Sprobuj szamponetka zebys nie zalowala...
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja bym robiła Z blondu sie zmyje szybko, albo spróbuj szamponetką.


Jeśli Agatka używa podkładu to wystarczy dobrać odpowiedni odcień i się świnka zredukuje
Powiem wam że ja teoretycznie tez powinnam wyglądać jak świnka ale nie było tak źle wcale na żywo.


Kurcze, coś mnie zapalenie pęcherza bierze
Co nie zmienia problemu jak bedzie wygladac rano bez makijazu a cera rozowa i naczynkowa to jest spory problem nieraz...
Jesli bylaby opalona to juz pol sukcesu, bo wtedy bedzie dobrze wygladac zlocista czy brazowa opalenizna i rudosc.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 19:03   #67
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny dostałam ten olejek pod choinke z Loreala i jest super póki co tylko u mnie najlepiej się sprawdza na suche włosy po umyciu jako wykończenie a znów na mokre szału u mnie nie robi
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 19:08   #68
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Bunny dostałam ten olejek pod choinke z Loreala i jest super póki co tylko u mnie najlepiej się sprawdza na suche włosy po umyciu jako wykończenie a znów na mokre szału u mnie nie robi
U mnie tez najlepiej na suche na mokre to mam wrazenie ze wlosy calego go wypijaja
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 19:13   #69
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

No wlasnie dziewczyny ale ja lubie wyglądać dobrze bez makeupu nie po wymakijażowaniu się. I nie opalam się. wiec chyba jednak odpada...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 19:21   #70
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
U mnie tez najlepiej na suche na mokre to mam wrazenie ze wlosy calego go wypijaja
mi nie pomógł rozczesać włosów najlepiej działa na mnie odżywka w sprayu z joanny z olejkiem arganowym
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No wlasnie dziewczyny ale ja lubie wyglądać dobrze bez makeupu nie po wymakijażowaniu się. I nie opalam się. wiec chyba jednak odpada...
no to już masz odpowiedź na swoje pytanie czy robić
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 19:24   #71
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ojj dziewuchy jakby to było takie proste-kusi mnie jakas zmiana...mam jakas chęc cos zmienić. Podpowiedzcie co w takim razie mogę zrobić? Tyle nie kombinowałam teraz czuje ze musze

Moje wymogi:
Chcę wygladac ok nawet bez makijażu-może być z makijażem ale bez przesady
Chce mieć fajny efekt
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 19:35   #72
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Agatko a widzialas kiedys chlodna rudosc? Sprobuj szamponetka zebys nie zalowala...

Co nie zmienia problemu jak bedzie wygladac rano bez makijazu a cera rozowa i naczynkowa to jest spory problem nieraz...
Jesli bylaby opalona to juz pol sukcesu, bo wtedy bedzie dobrze wygladac zlocista czy brazowa opalenizna i rudosc.
Ja tez inaczej na to patrze bo ja bez makijazu to niezaleznie jaki kolor wlosow zawsze jestem rozowa jak prosiak
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 19:38   #73
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ojj dziewuchy jakby to było takie proste-kusi mnie jakas zmiana...mam jakas chęc cos zmienić. Podpowiedzcie co w takim razie mogę zrobić? Tyle nie kombinowałam teraz czuje ze musze

Moje wymogi:
Chcę wygladac ok nawet bez makijażu-może być z makijażem ale bez przesady
Chce mieć fajny efekt
zrób sobie rude ombre na końcach
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 19:39   #74
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
zrób sobie rude ombre na końcach
odpada bo mam za krótkie wlosy.
kusi mnie wyprobowac te prodigy...albo loreala w musie tylko debatujmy nad kolorem dla mniepomęcze Was

edit-mus ma slabe kolory, same natury

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2013-12-29 o 19:44
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 20:21   #75
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Agatko to ja cie widze w prodigy 6.32 albo 5.35- jesli ma byc rudy refleks, ale w tym nie bedziesz mdla.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 20:27   #76
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczyny co o tym sadzicie: http://www.citeam.pl/oferta/e-kurs-t...personalnego-2 ? Zastanawiam sie czy sobie nie sprawic na urodziny Wiem ze e-kurs to nie wszystko ale od czegos trzeba zaczac a dodatkowe kwalifikacje sie zawsze przydadza Zastanawiam sie tylko czy to nie sciema..
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 20:29   #77
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Agatko to ja cie widze w prodigy 6.32 albo 5.35- jesli ma byc rudy refleks, ale w tym nie bedziesz mdla.
też jestem za 6.32
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 20:30   #78
Wielorybik
Przyczajenie
 
Avatar Wielorybik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witam serdecznie!
Jestem nowa na forum i mam nadzieję, że umieściłam mój post w dobrym wątku Wczoraj sięgnęłam po farbę Color&Soin odcień 9n, miała ona dobre opinie. Marzyłam o pięknym złoto-miodowym jasnym blondzie, a to co otrzymałam ma się nijak do tego Ostatni raz farbowałam włosy rok temu u fryzjera na kolor podobny do mojego naturalnego - taki ciemny, mysi blond, źle się w nim czułam, jednak po dwóch miesiącach po farbie nie było śladu. No i włoski sobie rosły i żyły, aż do wczoraj :c Piszę do Was, ponieważ nie wiem co teraz począć. Wybrałam farbę nietanią przekonana, że będzie ładnie, a tu kiszka :< Mało tego to pierwsza farba, po której zastosowaniu skóra głowy mnie lekko piekła, przez co ciężko było mi usnąć, mimo iż producent zapewnia, że ryzyko podrażnienia jest minimalne :<
To teraz do rzeczy, włosy, które kiedyś tam były farbowane/rozjaśniane nie złapały farby prawie w ogóle ;_; a odrost zamiast miodowego blondu poziom 9 jak dla mnie tylko zmienił się jego kolor, a nie jasność - są rudawe. Nie wiem jaką farbę teraz nałożyć, aby wyrównać kolor i pozbyć się tego rudego czegoś :< Niedługo Sylwester, a ja mam krzywdę na głowie ;_; Do tego ten rudy niezbyt chce się zmywać przy myciu głowy
W załącznikach zamieszczam zdjęcie przed farbowaniem (1) , zdjęcia po farbowaniu (2, 3, 4, 5) i wymarzonego koloru.
Proszę o pomoc :c
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC281863.jpg (58,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chlip.jpg (66,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC291882 kopia.jpg (54,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC291881 kopia.jpg (48,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chlipu.jpg (23,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg album-cover-kyary-pamyu-pamyu-moshi-moshi-harajuku.jpg (136,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury-dlugie-355.jpg (22,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z11313001Q,John-Frieda-Full-Repair---dla-zmeczonych-wlosow.jpg (51,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg złocisty blond.jpg (25,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1426357_717681208260099_1739742517_n.jpg (69,9 KB, 3 załadowań)
Wielorybik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 20:31   #79
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Agatko nie rob rudego.. czytajac Twoje posty wiem ze raczej nie bedziesz zadowolona Ja kiedys mialam i bez makijazu czy opalenizny byla MASAKRA Ty mi sie podobasz najbardziej w b.jasnym blondzie


A tak wgl to moj mlody coraz wiecej mowi, nauczyl sie mowic 'sika' i teraz chodzi i caly czas mowi: "tata sika", jak widzi ze tz idzie do lazienki
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 20:35   #80
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dziewczyny co o tym sadzicie: http://www.citeam.pl/oferta/e-kurs-t...personalnego-2 ? Zastanawiam sie czy sobie nie sprawic na urodziny Wiem ze e-kurs to nie wszystko ale od czegos trzeba zaczac a dodatkowe kwalifikacje sie zawsze przydadza Zastanawiam sie tylko czy to nie sciema..
Dla mnie jakas sciema...
Cytat:
Napisane przez Wielorybik Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!
Jestem nowa na forum i mam nadzieję, że umieściłam mój post w dobrym wątku Wczoraj sięgnęłam po farbę Color&Soin odcień 9n, miała ona dobre opinie. Marzyłam o pięknym złoto-miodowym jasnym blondzie, a to co otrzymałam ma się nijak do tego Ostatni raz farbowałam włosy rok temu u fryzjera na kolor podobny do mojego naturalnego - taki ciemny, mysi blond, źle się w nim czułam, jednak po dwóch miesiącach po farbie nie było śladu. No i włoski sobie rosły i żyły, aż do wczoraj :c Piszę do Was, ponieważ nie wiem co teraz począć. Wybrałam farbę nietanią przekonana, że będzie ładnie, a tu kiszka :< Mało tego to pierwsza farba, po której zastosowaniu skóra głowy mnie lekko piekła, przez co ciężko było mi usnąć, mimo iż producent zapewnia, że ryzyko podrażnienia jest minimalne :<
To teraz do rzeczy, włosy, które kiedyś tam były farbowane/rozjaśniane nie złapały farby prawie w ogóle ;_; a odrost zamiast miodowego blondu poziom 9 jak dla mnie tylko zmienił się jego kolor, a nie jasność - są rudawe. Nie wiem jaką farbę teraz nałożyć, aby wyrównać kolor i pozbyć się tego rudego czegoś :< Niedługo Sylwester, a ja mam krzywdę na głowie ;_; Do tego ten rudy niezbyt chce się zmywać przy myciu głowy
W załącznikach zamieszczam zdjęcie przed farbowaniem (1) , zdjęcia po farbowaniu (2, 3, 4, 5) i wymarzonego koloru.
Proszę o pomoc :c
Zrob kapiel rozjasniaczem, ale krotka taka na 15 minut a potem poloz farbe zloty blond na 6% oksy i masz wymarzony kolor
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 20:38   #81
Wielorybik
Przyczajenie
 
Avatar Wielorybik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

A polecasz jakąś konkretną farbę i rozjaśniacz? Wolę nie mieć kolejnej krzywdy, chociaż kiedyś bywały gorsze
Wielorybik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 20:50   #82
peola2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cześć dziewczyny, nie jestem pewna czy piszę w odpowiednim wątku, więc jeśli nie to przepraszam! Potrzebuję porady... Wpadłam dziś na pomysł żeby pofarbować moje włoski szamponetką jako że jeszcze nigdy nie traktowałam ich podobnymi specyfikami zmieniającymi kolor. Moje włosy mają odcień ciemnego brązu a chciałabym je rozjaśnić, przejść na blond, może na początek ciemny. Chodzi mi o to, że boję się jakiejś mega wielkiej metamorfozy, ale z drugiej strony potrzebuję zmiany. Słyszałam, że żeby przejść z ciemnych włosów na jasne należy najpierw ściągnąć kolor, a dopiero potem używać farby/szamponetki. Jak to jest? Jestem kompletnie zielona w tej kwestii... Jeśli użyję jutro szamponetki z blondem nawet takim jasnym co ewentualnie może wyjść mi na włosach??
peola2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 20:55   #83
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny patrzylam na ich strone i niby maja 3 swoje gabinety i podane sa dokladne adresy, a ten kurs normalnie na stronie jest za 399zl.. Na wzorach certyfikatu jest znaczek z kapitalu ludzkiego to firma pewnie dostala dofinansowanie Z jednej strony wydaja sie byc wiarygodni, ale z drugiej i tak sie boje... sama nie wiem co robic bo przydaloby mi sie to, nie powiem ze nie, chocby dla mnie samej
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 21:32   #84
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez peola2 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, nie jestem pewna czy piszę w odpowiednim wątku, więc jeśli nie to przepraszam! Potrzebuję porady... Wpadłam dziś na pomysł żeby pofarbować moje włoski szamponetką jako że jeszcze nigdy nie traktowałam ich podobnymi specyfikami zmieniającymi kolor. Moje włosy mają odcień ciemnego brązu a chciałabym je rozjaśnić, przejść na blond, może na początek ciemny. Chodzi mi o to, że boję się jakiejś mega wielkiej metamorfozy, ale z drugiej strony potrzebuję zmiany. Słyszałam, że żeby przejść z ciemnych włosów na jasne należy najpierw ściągnąć kolor, a dopiero potem używać farby/szamponetki. Jak to jest? Jestem kompletnie zielona w tej kwestii... Jeśli użyję jutro szamponetki z blondem nawet takim jasnym co ewentualnie może wyjść mi na włosach??
Szamponetka nie da Ci żadnego efektu zwłaszcza jeśli nałożysz blond na brąz. Jeśli masz naturę to farba a jeśli ciemną farbę no to dekoloryzacja Cię czeka.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 22:04   #85
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Poleccie jakis swoj ulubiony szampon?
Bunny, jak dla mnie najlepszy szampon to Loreal nutri gloss cristal. włosy są po nim mięciutkie, błyszczące i w ogóle boskie. moja mama, za moją namową też go kupiła i też jest zachwycona
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 22:12   #86
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hejka dziewczyny
Dziekuje za mile slowa kochane

jestem dzis skonana
ja ostatnio myje wlosy lorealami (czerwonym i fioletowym) i sa spoko

Bunny pytalas o ten Collagen z Elseve? Moge Ci wrzucic sklad tutaj jak chcesz lubie ten szampon, nie obciaza mi wlosow, fajnie sie nim myje
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 22:28   #87
peola2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Szamponetka nie da Ci żadnego efektu zwłaszcza jeśli nałożysz blond na brąz. Jeśli masz naturę to farba a jeśli ciemną farbę no to dekoloryzacja Cię czeka.
Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale jeśli mam naturalne, nigdy nie farbowane włosy koloru brązowego to farba o odcieniu blondu poradzi sobie z nimi czy musi to być jakaś specjalna z rozjaśniaczem? Warto Waszym zdaniem ryzykować i zafarbować sobie w domu włosy czy lepiej skoro to pierwszy raz skorzystać z usług fryzjera?
peola2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 22:38   #88
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez peola2 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale jeśli mam naturalne, nigdy nie farbowane włosy koloru brązowego to farba o odcieniu blondu poradzi sobie z nimi czy musi to być jakaś specjalna z rozjaśniaczem? Warto Waszym zdaniem ryzykować i zafarbować sobie w domu włosy czy lepiej skoro to pierwszy raz skorzystać z usług fryzjera?
Zależy jaki odcień blondu chcesz uzyskać bo jeśli bardzo jasny to na brązie będzie ciężko. Wstaw zdjęcia naturalnego koloru i tego co masz obecnie na głowie jeśli czymś farbowałaś no i zdjęcia koloru jaki chciałabyś uzyskać czy lepiej samodzielnie czy u fryzjera nie pomogę bo z jednej strony jeśli nie masz doświadczenia z farbowaniem domowym to lepiej do fryzjera ale z drugiej strony zależy czy ten fryzjer sprosta Twoim oczekiwaniom względem tego co chcesz osiągnąć ryzyk fizyk.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 22:49   #89
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kurcze to niesamowite ze ty masz takie wlosy po odzywce damage

Raczej natura bo jak dasz ta 92 to bedziesz miec rozowofioletowe wlosy oczywiscie mozesz proces powtarzac.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------


Podjelam decyzje chyba jutro kupie cleara babskiego jakiegos i jakis dzieciecy. Moja skora wlasnie za to lubila tego dzieciecego garniera ze nie byla odarta do zywego i podrazniona...

No ta malwa byla dobra tylko juz jej nie mam w zadnym sklepie...
A schaume to ja na dlugo chyba zapomne. Nie wiem co jest, wszystko to czego uzywalam za dzieciaka to teraz nie moge i nie wiem czy to oni tak te sklady pozmieniali czy to moja skora oszalala...
Na pewno lepiej wyglądają jak nie mam tych popalonych końców, bo niestety, ale na wysokoporowate moje końcówki to ta odżywka była masakryczna
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 22:55   #90
peola2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Więc tak... zależy mi żeby uzyskać kolor jaśniejszy od tego który mam, nie musi to być jakiś jasny blond, może być ciemny, przy czym podkreślam, że jeszcze nigdy nie farbowałam włosów i nie poddawałam ich jakimś podobnym zabiegom, zatem kolor który mam na głowie jest moim, naturalnym Nie wiem po prostu czy jakakolwiek farba jest w stanie rozjaśnić moje włosy bez wyrządzenia im mega wielkiej krzywdy, nie chcę używać rozjaśniacza. Rozumiem, że szamponetka ani szampon koloryzujący nie ''chwycą''? Ewentualnie farba o odcieniu blond da jakiś choć minimalnie zauważalny efekt?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaa.jpg (29,4 KB, 31 załadowań)
peola2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.