Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-11, 22:43   #901
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;4333036]extra! dziekujedalam rade wypelnic i oczekuje na moja karte hurra![/quote]

To super
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 13:00   #902
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ale wy mile jestescie dziewczynytak dobrze popisac sobie po polsku z milymi osobami.brakuje mi tu kolezanek w anglii nie zabardzo mam gdzie sie zaprzyjaznic wiec chociaz na wizazu sie poudzielam.dziekuje jeszcze raz i pozdrawiam wszystkie wizazowe kolezanki na emigracji.
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 20:32   #903
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Witam, a ja mam pytanie czy macie sprawdzone jakies fajne preparaty do pielegnacji badz stylizacji wlosow? Znudzila mi sie pianka i zel do wlosow i szukam czegos innnego najchetniej na krecone wlosy.
Dzis tak wogle mialam okazje wyprobowac pudru w kamieniu MAC-a i to jest moje must have, pierwszy kompakt, ktory mnie zmatowil na 6h bez poprawek i to jeszcze w pracy, pewnie trzyma sie dluzej ale wrocilam do domu i zmylam od razu.
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 11:05   #904
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

hej Dziewczynki jak tylko melduje, ze wrocilam jak tylko ogarne biezace sprawy wpadam na wizaz i nadrabiam zaleglosci Zaraz po wizazu bedzie wypad na shopping, bo nie jestem na biezaco

Z nowosci zakupowych mam tylko jeden lup wczoraj na promie kupilam kasetke Diora z serii Travel Studio. To taka wszystko majaca kasetka, bo ma puder, roz z fajnym pedzelkiem, osiem cieni, dwa blyszczyki z pedzelkami , mini konturowke, kredke do brwi i czarna kredke do oczu, i mascare Dior Show. Z tej mascary srednio sie ciesze, ale nie jest duza wiec okazyjnie bede uzywac

W ogole nie wierze, ze tu taka cisza...nie wierze, ze nic ie kupujecie i nie testujecie!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! leniuchy jestescie i Wam sie pisac nie chce

Styska pisz cos wiecej na temat tego pudru Mac-a. Nie uzywalam jeszcze nic z tej firmy a jak jeszcze piszesz, ze matowi przez 6h to jestem zainteresowana
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 16:22   #905
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Co do tego pudru to go jeszcze nie mam ale podaje linka: http://www.maccosmetics.co.uk/templa...T_ID=PROD66086 kupic to sobie na pewno kupie bo to pierwszy puder ktory mnie zmatowil na taki okres i w dodatku trafilam na swoj idealny odcien.
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 04:56   #906
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny-pojawily sie u mnie w Target kosmetyki Boots no7-czy ktoras z Was probowala?Moze cos polecicie?
Dzieki
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 18:17   #907
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A ja mam pytanko czy stosowalyscie moze jakies produkty, ktore maja dac efekt podobny do zabiegow mikrodembrazacji (czy jak to sie tam pisze)? Dzis widzialam w Bootsie zestaw z Loreala, Bootsowski i Garniera. Zakupilam tego garniera w skladzie jest jakis zel do mycia twarzy z peelingiem i preparat ala tonik z kwasami AHA. Pozostale dwa maja tylko jakis preparat na bazie kwasow chyba i krem z filtrem chociaz stabilnosc tych filtrow mnie zastanawia.
styska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-17, 19:14   #908
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dziewczyny-pojawily sie u mnie w Target kosmetyki Boots no7-czy ktoras z Was probowala?Moze cos polecicie?
Dzieki

Czarny Elfie
, a bardzo lubie ich piankowy fluid do twarzy (odpowiednik DMM Maybelline) i korektor. Moje ulubione . Maja tez dobre kredki do oczu i do brwi.

Cytat:
Napisane przez styska Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko czy stosowalyscie moze jakies produkty, ktore maja dac efekt podobny do zabiegow mikrodembrazacji (czy jak to sie tam pisze)? Dzis widzialam w Bootsie zestaw z Loreala, Bootsowski i Garniera. Zakupilam tego garniera w skladzie jest jakis zel do mycia twarzy z peelingiem i preparat ala tonik z kwasami AHA. Pozostale dwa maja tylko jakis preparat na bazie kwasow chyba i krem z filtrem chociaz stabilnosc tych filtrow mnie zastanawia.
Stysko od razu lepiej wyprobuj Turnaround 15-minute mask Clinique - najlepsza domowa mikrodembrazja w maseczce i jaka delikatna.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 20:06   #909
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Na tego Cliniqua sie czaje, tylko ciagle jakos nie moglam zapamietac co to wlasnie mialo byc za cudo tutaj wychwalane przez Anie
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 22:57   #910
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dziewczyny-pojawily sie u mnie w Target kosmetyki Boots no7-czy ktoras z Was probowala?Moze cos polecicie?
Dzieki
ja mam cienie, bardzo delikatne
no i eyeliner, który mi podpasował
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 10:53   #911
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Witajcie Dziewczyny, ja z Irlandii kosmetyki mamy tu podobne.


Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dziewczyny-pojawily sie u mnie w Target kosmetyki Boots no7-czy ktoras z Was probowala?Moze cos polecicie?
Dzieki
Czarny Elfie, mam ich cienie i uważam , że są kiepskie. Tak samo liner.
Błyszczyki w tubce mają fajne kolorki, ładnie nawilżają,pachną. Są klejące i smakują owocowo. Polecam płyn dwufazowy do demakijażu oczu. Jest bardzo delikatny dla oczu i skóry, nawilża.
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-18, 18:59   #912
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez styska Pokaż wiadomość
Na tego Cliniqua sie czaje, tylko ciagle jakos nie moglam zapamietac co to wlasnie mialo byc za cudo tutaj wychwalane przez Anie
Stysko, to Ci powiem, ze w House of Fraser maja promocje Clinique. Jak kupisz 2 dowolne produkty to dostaniesz duzo probek, wlacznie z maskara i blyszczykiem. Prezenty sa w dwoch wersjach - do skory normalnej do suchej i do normalnej do tlustej Ja oczywiscie nie wytrzymalam i kupilam krem-maseczke moisture surge extra i pianke do mycia twarzy. No nie moglam sie powstrzymac
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-19, 11:35   #913
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Stysko, to Ci powiem, ze w House of Fraser maja promocje Clinique. Jak kupisz 2 dowolne produkty to dostaniesz duzo probek, wlacznie z maskara i blyszczykiem. Prezenty sa w dwoch wersjach - do skory normalnej do suchej i do normalnej do tlustej Ja oczywiscie nie wytrzymalam i kupilam krem-maseczke moisture surge extra i pianke do mycia twarzy. No nie moglam sie powstrzymac
I co jestes zadowolona z tych produktow, bo ja wlasnie bym sobie skorzystala z takiej promocji na poprawe nastroju i szukam czegos jeszcze ciekawego do kupienia. W sumie to szukam czegos idealnego do zmywania makijazu.
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-19, 12:36   #914
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez styska Pokaż wiadomość
I co jestes zadowolona z tych produktow, bo ja wlasnie bym sobie skorzystala z takiej promocji na poprawe nastroju i szukam czegos jeszcze ciekawego do kupienia. W sumie to szukam czegos idealnego do zmywania makijazu.
No jestem zadowolona Wlasnie ta pianke kupilam bo mi pani od Clinique tlumaczyla ze zel z 3 krokow nie sluzy do zmywania makijazu Jest bardzo skuteczna, jak przecieram tonikiem (nota bene tez Clinique) to juz zadnych resztek makijazu nie wylapuje. Mam wersje do tlustej skory (niebieskie opakowanie) ale jest tez do normalnej. Jedyny minus to zapach - niby nie pachnie niczym a w praktyce to czuje jakas nafte. Ale nie narzekam bo oczyszcza swietnie
Najlepiej zapytaj ekspedientki na stoisku Clinique, one sie znaja i Ci dobrze doradza
W sumie to jeszcze sie na zadnym kosmetyku Clinique nie zawiodlam, powinni mnie do marketingu lub PR zatrudnic...tak dobrze ich reklamuje
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-19, 15:38   #915
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Nie no, Aaliyah, ale kusisz tym Clinikiem Ja nigdy jakos specjalnie nie lubiłam tej firmy, ale czytam Ciebie/Was i zaczynam się skuszać... Mówisz, że Turnaround... A czy trzeba cos uzywac wraz z nim?Do zmywania uzywam tylko i wylacznie miceli, ale moze jakis supernawilzajacy krem (mam skore przesuszoną, mieszaną)?
I na ile niej wiecej wystrcza ten kremik, uzywajac go codziennie?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-19, 16:19   #916
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
Nie no, Aaliyah, ale kusisz tym Clinikiem Ja nigdy jakos specjalnie nie lubiłam tej firmy, ale czytam Ciebie/Was i zaczynam się skuszać... Mówisz, że Turnaround... A czy trzeba cos uzywac wraz z nim?Do zmywania uzywam tylko i wylacznie miceli, ale moze jakis supernawilzajacy krem (mam skore przesuszoną, mieszaną)?
I na ile niej wiecej wystrcza ten kremik, uzywajac go codziennie?
Beekeeper, do tej maseczki jest jeszcze koncentrat, ale podobno nie jest wart swej ceny (cytuje za Ekspertem ). Ja jej uzywam wpolaczeniu z Repairwear na noc i jest super. Repairwear uzywam od ponad miesiaca (dokladnie od 7 kwietnia, pamietam bo dostalam na urodzinki) i mysle ze jeszcze z okolo 1/3 do polowy mam z 50ml. Maseczki ubylo mi tyle co nic, choc uzywam 2 razy w tygodniu. Wystarczy warstewka nieco grubsza niz kremu nawilzajacego.
Teraz kupilam fajniutki nawilzajacy zel-krem (do wszystkich typow cer) Moisture Surge Extra i tez jestem zadowolona - bardzo delikatny i swietnie nawilza i odswieza cere. Mozna spokojnie uzywac na oczy rowniez.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-19, 18:14   #917
margo2
Raczkowanie
 
Avatar margo2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznan/UK
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

No i nadeszla ta chwila, ze uleglam kuszeniom (choc przyznac musze, ze dluuuuugo sie opieralam ) i postanowilam! Kupuje jutro na lotnisku (zabieram mojego TZ do Krakowa na tygodniowe wakacje, no bo on Anglik jest ) Clinique, maseczke i repaiwear na noc. Musze wyprobowac te cudenka. W Krakowie oczywiscie oprocz walorow turystycznych bede tez zwracac bacznie uwage na walory kosmetykowe (lista zrobiona! ) Zabronilam TZtowi zabierac duzo rzeczy bo ktos musi mi targac moje nabytki spowrotem do UK .
margo2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-19, 19:46   #918
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez margo2 Pokaż wiadomość
No i nadeszla ta chwila, ze uleglam kuszeniom (choc przyznac musze, ze dluuuuugo sie opieralam ) i postanowilam! Kupuje jutro na lotnisku (zabieram mojego TZ do Krakowa na tygodniowe wakacje, no bo on Anglik jest ) Clinique, maseczke i repaiwear na noc. Musze wyprobowac te cudenka. W Krakowie oczywiscie oprocz walorow turystycznych bede tez zwracac bacznie uwage na walory kosmetykowe (lista zrobiona! ) Zabronilam TZtowi zabierac duzo rzeczy bo ktos musi mi targac moje nabytki spowrotem do UK .
Nie zawiedziesz sie Margo!

Zycze milego pobytu w PL i owocnych zakupow
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-19, 22:09   #919
margo2
Raczkowanie
 
Avatar margo2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznan/UK
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość

Zycze milego pobytu w PL i owocnych zakupow


Dziekuje bardzo Aaliyah, pobyt na pewno bedzie udany, zakupy pewnie tez (jak zawsze), wracam za tydzien i zdam zakupowa relacje. Trzymajcie sie cieplo! Do napisania!
margo2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 01:01   #920
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny-dzieki za odpowiedzi
Chyba sie skusze na ten plyn do zmywania makijazu(nie moge ostanio znalesc nic do zmywania co mnie nie uczula.czy to ten?
http://bootsus.bri-global.com/main.a...sid=16&iid=163
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 01:05   #921
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

a co takiego robi ten Repairwear na noc? czy to krem przeciwzmarszczkowy?
I jakie kwasy sa w Turnaround?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 10:33   #922
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
a co takiego robi ten Repairwear na noc? czy to krem przeciwzmarszczkowy?
I jakie kwasy sa w Turnaround?
Repairwear jest przeciwzmarszczkowy, nie wiem co on dokladnie robi i jak, ale cera jest po nim sliczna.

Z tego co mi wiadomo to jest to BHA. Ale nie wiem czy kwasy sa jedynie w koncentracie czy w maseczce tez.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 14:01   #923
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dziewczyny-dzieki za odpowiedzi
Chyba sie skusze na ten plyn do zmywania makijazu(nie moge ostanio znalesc nic do zmywania co mnie nie uczula.czy to ten?
http://bootsus.bri-global.com/main.a...sid=16&iid=163
Elfie, to ten . Też jestem wrażliwcem i nienawidzę gdy mnie płyn do zmywania oczu szczypie lub podrażnia a ten taki nie jest. Jedynie może Ci przeszkadzac to, że jest tłusty ale po chwili wszystko sie wchłania. No i nie zapchał mi porów na kościach policzkowych.
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 17:31   #924
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Elfie, to ten . Też jestem wrażliwcem i nienawidzę gdy mnie płyn do zmywania oczu szczypie lub podrażnia a ten taki nie jest. Jedynie może Ci przeszkadzac to, że jest tłusty ale po chwili wszystko sie wchłania. No i nie zapchał mi porów na kościach policzkowych.
zapowida sie fajnie-sprawdzilam sklad-bardzo fajny-zadnych fragrance i alkoholu.Slyszalam tez ze chusteczki zmywajace makijaz 4 w 1 sa dobre.podobno tez nie podrazniaja i nawilzaja.
Moze dzisiaj jeszcze uda mi sie wyskoczyc do Target to kupie ten plyn bo nie mam zupelnie nic do zmywania....
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 20:46   #925
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dzisiaj bylam w Target i kupilam ten plyn no i przy okazjii chusteczki tezZdam relacje pozniej jak sie sprawuja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg boots.jpg (83,6 KB, 26 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 10:39   #926
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

wlasnie mi sie przypomnialo ze mialam cos sprawdzic i oto wklejam to co sprawdzilam:

w Bootsie:Save 50% on selected Gradual Tan products
L'Oreal Nutrisummer Fair200 ml | pound 3.49 - (Was pound;6.99)


i w Superdrugu:
L'OREAL BODY EXPERTISE NUTRISUMMER MEDIUM 200ML
summer mositurising body lotion gradually build and even glow
Was: £4.66
Now: £3.49


dziewczyny to oznacza ze np normalnie za ten produkt w Bootsie placicie 7 funtow (ja 10 euro) - a w Superdrugu 5 funtow - a ja jakies 5,5-6 euro!

przegiecie...ciekawe ile jest takich produktow z taka roznica bo gdyby to bylo 50 centow to kit! ale tyle!??
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 22:34   #927
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
wlasnie mi sie przypomnialo ze mialam cos sprawdzic i oto wklejam to co sprawdzilam:

w Bootsie:Save 50% on selected Gradual Tan products
L'Oreal Nutrisummer Fair200 ml | pound 3.49 - (Was pound;6.99)


i w Superdrugu:
L'OREAL BODY EXPERTISE NUTRISUMMER MEDIUM 200ML
summer mositurising body lotion gradually build and even glow
Was: £4.66
Now: £3.49


dziewczyny to oznacza ze np normalnie za ten produkt w Bootsie placicie 7 funtow (ja 10 euro) - a w Superdrugu 5 funtow - a ja jakies 5,5-6 euro!

przegiecie...ciekawe ile jest takich produktow z taka roznica bo gdyby to bylo 50 centow to kit! ale tyle!??
Nie ma sprawiedliwosci w tym proznym swiecie
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 12:51   #928
gararetka
Raczkowanie
 
Avatar gararetka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 50
GG do gararetka
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Witajcie.
3 dni mi zabrało przeczytanie 31 stron ale dobrnęłam do końca. I tak:
po pierwsze - już nie błądzę jak dziecko we mgle w Boootsach i innych Superdrugach - wielkie dzięki
po drugie - Clinique jest ok, Sanctuary jest ok, BS jest ok (to oczywiste ), Botanics jest ok. Tyle zapamiętałam. Acha - i jeszcze zielony Palmers ale nie wiem na co i pamiętam, że śmierdzi
A teraz - wykorzystując Waszą wiedzę i doświadczenie na tutejszym rynku:
Jaki krem (poza All about eyes) możecie polecić? Mam 26 lat, zmarszczek brak (szczęściara - wiem ), cera normalna bez jakichś większych problemów. Co nie zmienia faktu, że wkrótce idę po maskę turnaround i lotion - bo przecież zawsze może być lepiej

Edit: krem oczywiście do okolic oczu. Ot gapa

Edytowane przez gararetka
Czas edycji: 2007-05-27 o 16:11 Powód: Uzupełnić muszę.
gararetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 16:49   #929
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez gararetka Pokaż wiadomość
Witajcie.
3 dni mi zabrało przeczytanie 31 stron ale dobrnęłam do końca. I tak:
po pierwsze - już nie błądzę jak dziecko we mgle w Boootsach i innych Superdrugach - wielkie dzięki
po drugie - Clinique jest ok, Sanctuary jest ok, BS jest ok (to oczywiste ), Botanics jest ok. Tyle zapamiętałam. Acha - i jeszcze zielony Palmers ale nie wiem na co i pamiętam, że śmierdzi
A teraz - wykorzystując Waszą wiedzę i doświadczenie na tutejszym rynku:
Jaki krem (poza All about eyes) możecie polecić? Mam 26 lat, zmarszczek brak (szczęściara - wiem ), cera normalna bez jakichś większych problemów. Co nie zmienia faktu, że wkrótce idę po maskę turnaround i lotion - bo przecież zawsze może być lepiej

Edit: krem oczywiście do okolic oczu. Ot gapa
Witaj Gararetko! Ze tez przebrnelas przez te nasze wypociny, podziwiam Cie

Nie mam wiele doswiadczenia z kremami pod oczy. Teraz wlasnie uzywam All about eyes i jest bardzo ok. Pamietam, ze lubilam tez Nivea z Q10 pod oczy.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 18:06   #930
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Aaliyah - mam zamiar sobie kupic ten lotion Repairwear Clinique na noc, tylko, kiedy go ogladalam w polskich Sephorach, to na pudelki ma on napisane do III i IV typu cer = do tlustej a moja jest normalno sucha - czy jest jeszcze jakis inny jego rodzaj? Np. do cer I i II?
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.