Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-09, 09:43   #4921
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
no faktycznie jakas dziwna lekarka,....
może to jakies uczulenie nie pokarmowe tylko inne? Może proszek, płyn do płukania, jakis krem itp?
Zsypało ją tylko na buzi. Wcześniej myślałam że to ten trądzik, ale i położna i pediatra stwierdziły że to nie trądzik a jakieś uczulenie pokarmowe. Kremu nie używam od 3 dni a krost i tak jest więcej
Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Odłożyłam Emila na chwile do łóżeczka, żeby sie ogarnąć przez wyjściem, a on mi zasnął i śpi twardo jak kamień No nic, mam nadzieje, ze niedługo głód go obudzi
a w nocy oczywiście spać w nim nie chce
Cytat:
Napisane przez mengazhu Pokaż wiadomość
Aż się wierzyć nie chce, że tak może mówić pediatra. Chyba chce mieć zwyczajnie problem z głowy i już.
A może uczuliło ją coś innego, coś np. z powietrza? Wiem, że jest mała ale... Syn mojej znajomej, około roku miał już, kaszlał i kaszlał. Wszystko było czyste a on aż wymiotował. Od lekarza do lekarza i nic. I jak się później okazało - mądrosć matki bezcenna. Miał uczuczlenie na zapach wsadzony do kontaktu. Jak się skończył i nie pachniał młody nie kaszlał. Jak tylko nowy był od razu kaszel powracał.
No właśnie nic mi do głowy nie przychodzi z takich rzeczy. Co by nie było oczekiwałam od lekarza pomocy a poczułam się jak ktoś kto niepotrzebnie gitarę zawraca bo przecież jest mm i czego ja chce..
Cytat:
Napisane przez forester Pokaż wiadomość
Bosze... jaki głupi babol! ona powinna Cię jeszcze chwalić i dopngować, a nie namawiać na mm.
W tej naszej przychodni jedna pediatra jest niestety...więc chyba po prostu trzeba się wynieść do jakieś innej. Bo jak ona ma takie rady żywieniowe to się boję jakie ma w innych tematach.
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 09:45   #4922
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

A ja dziś weszłam w 37 tydz
Ciąża donoszona.....mogę rodzić
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 09:45   #4923
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Paweł Zawitkowski na TVN za sekundę !!!! Będzie opowiadał o dotyku, zapewnieniu bliskości dziecku itd.
Może będę jedyna na tym forum ale w ogóle mnie ten człowiek nie zachwyca...wręcz przeciwnie-drażni mnie swoją osobą
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 09:49   #4924
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Zsypało ją tylko na buzi. Wcześniej myślałam że to ten trądzik, ale i położna i pediatra stwierdziły że to nie trądzik a jakieś uczulenie pokarmowe. Kremu nie używam od 3 dni a krost i tak jest więcej

a w nocy oczywiście spać w nim nie chce

No właśnie nic mi do głowy nie przychodzi z takich rzeczy. Co by nie było oczekiwałam od lekarza pomocy a poczułam się jak ktoś kto niepotrzebnie gitarę zawraca bo przecież jest mm i czego ja chce..

W tej naszej przychodni jedna pediatra jest niestety...więc chyba po prostu trzeba się wynieść do jakieś innej. Bo jak ona ma takie rady żywieniowe to się boję jakie ma w innych tematach.
Oczywiście, ze nie chce

Może kap Dorotke w krochmalu? Podobno super działa na wszystkie wysypki.

A pediatre bym zmieniła
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 09:50   #4925
sweet_vintage
Rozeznanie
 
Avatar sweet_vintage
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 572
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Może będę jedyna na tym forum ale w ogóle mnie ten człowiek nie zachwyca...wręcz przeciwnie-drażni mnie swoją osobą
Ja go lubię, teraz miał bardzo krótkie wejście i niewiele mógł powiedzieć i pokazać. Na warsztatach bezpiecznego malucha super prowadził warsztaty. Z humorem i bez żadnego zadęcia. Pokazywał rożne techniki, ale przy tym tłumaczył, ze rodzic sam wie najlepiej jak swoje dziecko obsługiwać wiec żeby sie nie stresowac itd. No ogólnie pozytywne wrażenie, ale wszystko to kwestia gustu w końcu.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
od 29.01.2014 jestem mamą!

mój blog ciążowo-dzieciowy www.inspiracjemamy.blogsp ot.com

instynkt macierzyński jest przereklamowany.... http://www.inspiracjemamy.blogspot.c...nski-jest.html
sweet_vintage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 09:50   #4926
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

zjadłam serek wielski i teraz mój syn radośnie łyka te tik taki w śmietanie wyciągając mi się pod żebra
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 09:50   #4927
mengazhu
Zadomowienie
 
Avatar mengazhu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 181
GG do mengazhu
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Ja mam termin porodu 29 styczeń a zwolnienia mi napisała do 16 lutego, stwierdziła że oni to sobie później rozliczą
Ze starszakiem miałam L4 wystawione do dwóch tygodni po terminie. Teraz mam dwa dni przed terminem, mimo, że wcześniej ma odbyć się planowane cc.
Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Może będę jedyna na tym forum ale w ogóle mnie ten człowiek nie zachwyca...wręcz przeciwnie-drażni mnie swoją osobą
Mnie też drażni jako facet - spedałowany (przepraszam, nie mam nic do ludzi innej seksualności). Niekiedy jednak jego rady są ok. I lubię patrzeć na to, jak pokazuje co.
__________________
Kto chce, szuka sposobu,
kto nie chce - szuka powodu.
mengazhu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 09:51   #4928
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Emma nie oglądaj się tylko zmieniaj. Wszędzie trabia żeby karmić dziecko piersią,bo zdrowo,bo zalecenia WHO A tu baba wyskakuje z takimi rzeczami. Bo wg niej oznacza że będzie lepiej na mm przybywać? Szczyt szczytów. A co do wysypki,może faktycznie ja coś uczulilo? Jesz nabiał?
JOZEFINA trzymam kciuki,żeby mąż szybko się z Tobą zobaczył.
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 09:51   #4929
mengazhu
Zadomowienie
 
Avatar mengazhu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 181
GG do mengazhu
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Może kap Dorotke w krochmalu? Podobno super działa na wszystkie wysypki.
Tak, mąka ziemniaczana dobra na wszystko
__________________
Kto chce, szuka sposobu,
kto nie chce - szuka powodu.
mengazhu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 09:54   #4930
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Uwaga opis porodu:
O 13 stawilam sie na oddzial spakowana jak na wakacje... lekarz bada, ktg jakies skurcze sa mini ktorych raczej nie czuje. Usg ok, na fotelu rozwarcie na 2 cm czyli... jakby nic. Lekarz mowi bedziemy lezec az sie zacznie....
Weszlam na sale a tam mamy z dzidziolami juz mialam dosc.

Za chwile przychodzi inny lekarz zaprasza na badanie. Mowi, ze rodzimy dzis, nie ma.na co czekac przy cukrzycy. Za chwile zmienia zdanie mowi:JUTRO, mysle ok, bedzie ok.... zbadal znow ibposzlam na sale. Nagle zachcialo mi sie... dwojeczke lece do wc a tam krew, zywa calkiem sporo. Mysle po badaniu. I czuje nagle ze brzuch boli.. ide do poloznej 1 mowi czop odszedl. Wola lekarza, lekarz mowi, ze pribujemy dzis MOZE SIE.UDA.... przyszla moja polozna ktora odbierala porod, zrobila lewatywe, poszlam do wc. Wzielam prysznic,.maz przyjechal, ide.... ide na sale.porodowa. strach w gaciach.

Polozna znow bada konczy badanie i czuje jak ze mnie leci, wody odeszly.


Ok cdn
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 09:57   #4931
selena85
Wtajemniczenie
 
Avatar selena85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 077
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
A ja dziś weszłam w 37 tydz
Ciąża donoszona.....mogę rodzić
Przybijam pioneczkę!

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Może będę jedyna na tym forum ale w ogóle mnie ten człowiek nie zachwyca...wręcz przeciwnie-drażni mnie swoją osobą
No możliwe. Ale ja nie patrzę na to jaką on jest osobą bo żyć z nim nie będę
Cenię sobie jego porady i metody - jak ja bym chciała tak wszystko umieć robić jak on!
__________________
"Jak wychować szczęśliwe dziecko" John Medina
"Mamo, Tato co Ty na to? 1,2,3" Paweł Zawitkowski
"Język Niemowląt" Tracy Hogg, Melinda Blau
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20140129744753.html
selena85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 09:57   #4932
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
A w ogóle to pediatra Doris mnie strasznie wkurzyła.(...) Dlatego zaczęłam szukać jakiegoś konkretnego doradcy laktacyjnego a nie takiego na pół gwizdka z którym rozmawiałam przez telefon.
No i muszę zmienić pediatrę...bo nie zamierzam z babskiem dyskutować...
skąd się tacy lekarze biorą ?? i co to jest za podejście - wszystko co się dzieje to przejść na MM i minie

Cytat:
Napisane przez tajeczka Pokaż wiadomość
współczuję dziewczyny z tym ZUSem, ja mam normalnie wypłatę z firmy, 10 przychodzi na konto, a oni chyba to sobie z ZUSem wyrównują?? nie mam pojęcia, ale nie narzekam, że kasę normalnie dostaję.

aaa i jeszcze pytanko, jak macie te ostatnie zwolnienia, to macie do planowanej daty porodu, czy napisane "do dnia porodu"?? bez względu na to kiedy to będzie?
firma wypłaca jak ma więcej niż 20 pracowników i potem rozlicza się z Zusem... u mnie jak ja przechodziłam na L4 było 16 pracowników więc płaci za mnie zus...
a zwolnienia ostatniego jeszcze nie mam ale 16.01 mam wizytę i kolejne zwolnienie więc się okaże co mi wpiszę...

Cytat:
Napisane przez sweet_vintage Pokaż wiadomość
No właśnie wcześniej tez dostawałem druczki, a teraz kompletny brak informacji. Z tym,ze u mnie nie zawsze wypłacali tak samo jak było zwolnienie, dlatego nie moge ogarnąć tych ich wypłat.
ja nawet nie próbuje tego ogarnąć jedynie orientacyjnie wyliczyć kiedy spodziewać się kasy ...

Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
SENIRA gdybym nie miała nie wyparzonego języka to by mną się nikt nie przejmował w domu-a ja się nie dam
mąż sprząta a ja prowadzę kanapowe życie :-P
mój niestety od rana do wieczora w robocie więc nie ma kiedy sprzątać - nawet jakby chciał ale jak może to mi pomaga i w weekendy wyjmuje odkurzacz i biega po mieszkaniu

[1=830b3402b90be91bee3a8a4 ac8547146eb396896_6583840 e13f22;44511618]
A, no i u mnie wszystko na styk - przeprowadzka będzie wtedy chyba co ja będę w szpitalu Tak bardzo chciałam też się tym zająć, poukładać rzeczy na nowych miejscach, zobaczyć jak to wygląda, a nie będę miała szansy. Przez to teraz nie mam pięknego kącika dla małej, wszystko to poligon przygotowany do przeprowadzki ehhhh[/QUOTE]
nie martw się jakoś ogarniesz wszystko później. TŻ zajmie się dzieciem a ty będziesz sobie układać na półeczkach

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Może będę jedyna na tym forum ale w ogóle mnie ten człowiek nie zachwyca...wręcz przeciwnie-drażni mnie swoją osobą
mnie jest on obojętny...
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:00   #4933
selena85
Wtajemniczenie
 
Avatar selena85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 077
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Uwaga opis porodu:
(...) przyszla moja polozna ktora odbierala porod, zrobila lewatywe, poszlam do wc. Wzielam prysznic,.maz przyjechal, ide.... ide na sale.porodowa. strach w gaciach.

Polozna znow bada konczy badanie i czuje jak ze mnie leci, wody odeszly.

Ok cdn
Migotka trzyma w napięciu nas, ojjjj trzyma trzyma, "strach w gaciach"

Ja już mam strach w gaciach co do porodu od kiedy zobaczyłam 2 kreski na teście
__________________
"Jak wychować szczęśliwe dziecko" John Medina
"Mamo, Tato co Ty na to? 1,2,3" Paweł Zawitkowski
"Język Niemowląt" Tracy Hogg, Melinda Blau
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20140129744753.html
selena85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:01   #4934
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Przybijam pioneczkę!
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:02   #4935
Soleil_Rouge
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 776
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Może będę jedyna na tym forum ale w ogóle mnie ten człowiek nie zachwyca...wręcz przeciwnie-drażni mnie swoją osobą
ja bede jeszcze lepsza - w ogole nie wiem kto to

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
A ja dziś weszłam w 37 tydz
Ciąża donoszona.....mogę rodzić
gratuluje to jaki termin sobie zaklepujesz?
__________________
tp: 01/06/2015
Soleil_Rouge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:02   #4936
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Oczywiście, ze nie chce

Może kap Dorotke w krochmalu? Podobno super działa na wszystkie wysypki.

A pediatre bym zmieniła
Może faktycznie z tym krochmalem spróbuję-chociaż w kwestii przemywania buziaka.
Cytat:
Napisane przez sweet_vintage Pokaż wiadomość
Ja go lubię, teraz miał bardzo krótkie wejście i niewiele mógł powiedzieć i pokazać. Na warsztatach bezpiecznego malucha super prowadził warsztaty. Z humorem i bez żadnego zadęcia. Pokazywał rożne techniki, ale przy tym tłumaczył, ze rodzic sam wie najlepiej jak swoje dziecko obsługiwać wiec żeby sie nie stresowac itd. No ogólnie pozytywne wrażenie, ale wszystko to kwestia gustu w końcu.
Jego rady są ok. Mnie wkurza on sam-jego styl bycia. Ja w nim po prostu nie widzę faceta Widzisz-mój mąż też potrafi być czuły, super się małą zajmuje, ale jest facetem z krwi i kości
Cytat:
Napisane przez mengazhu Pokaż wiadomość
Mnie też drażni jako facet - spedałowany (przepraszam, nie mam nic do ludzi innej seksualności). Niekiedy jednak jego rady są ok. I lubię patrzeć na to, jak pokazuje co.
O właśnie mam takie samo wrażenie
Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
Emma nie oglądaj się tylko zmieniaj. Wszędzie trabia żeby karmić dziecko piersią,bo zdrowo,bo zalecenia WHO A tu baba wyskakuje z takimi rzeczami. Bo wg niej oznacza że będzie lepiej na mm przybywać? Szczyt szczytów. A co do wysypki,może faktycznie ja coś uczulilo? Jesz nabiał?
Bella tak analizując to co jem to chyba prędzej przyprawy miały w tym swój udział. Ze 3 dni temu doprawiłam sobie bardziej po swojemu kurczaka Z tym nabiałem to wydaje mi się że jest ok, bo w sumie ona ciamka przecież mm od urodzenia praktycznie (raz dziennie to raz dziennie ale jednak), a mm to przecież modyfikowane krowie mleko.
Cytat:
Napisane przez mengazhu Pokaż wiadomość
Tak, mąka ziemniaczana dobra na wszystko
No to nic tylko próbuję tej mąki!
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:02   #4937
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Zsypało ją tylko na buzi. Wcześniej myślałam że to ten trądzik, ale i położna i pediatra stwierdziły że to nie trądzik a jakieś uczulenie pokarmowe. Kremu nie używam od 3 dni a krost i tak jest więcej

a w nocy oczywiście spać w nim nie chce

No właśnie nic mi do głowy nie przychodzi z takich rzeczy. Co by nie było oczekiwałam od lekarza pomocy a poczułam się jak ktoś kto niepotrzebnie gitarę zawraca bo przecież jest mm i czego ja chce..

W tej naszej przychodni jedna pediatra jest niestety...więc chyba po prostu trzeba się wynieść do jakieś innej. Bo jak ona ma takie rady żywieniowe to się boję jakie ma w innych tematach.
Wiem ze zaraz bede zlinczowana ale kobieta moze moec troche racji pod warunkiem ze sa inne objawy alergizujace tzn ciemne kuleczki w kupce czy np zielonkawy kolor albo zmiana zapachu. Zdarza sie ze dziecko sie odczuła tzn było karmione czy to piersia czy mm nic nie było zmieniane i nagle alergia. To sie zdarza.
Natomiast ja bym sie tu mimo wszystko dopatrywała sie raczej alergenu zewnetrznego. Juz dość dawno temu pisałas o tej wysypce i coś czuje ze jeśli by to była alergia pokarmowa to dała by juz objawy od strony układu pokarmowego a o tym niewspominasz.
Zastanów sie czy moze nieuzywasz innego żelu do mycia innego proszku do waszych ubrań? Albo np babunia nie zmieniła czegoś w swoim praniu czy pielęgnacji i jak ziuzia mała to sie z tym styka?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:03   #4938
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Ja to nawet nie wiem kto to ten Zawitkowski

u mnie skończony dziś 36tc i czeka mnie usg więc kciuki trzymajcie o 16.00

Ostatnio miałam w 21tc połówkowe więc jestem ciekawa jak Mała teraz leży.

Co do wywołania porodu ja zamierzam wiesiołek brać (został mi jeszcze z czasów jak się starałam o dzidzi) a podobno bardzo pomaga przy skurczach

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
The light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:03   #4939
Soleil_Rouge
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 776
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Ja już mam strach w gaciach co do porodu od kiedy zobaczyłam 2 kreski na teście

moze jestem jakas dziwna, ale porodu sie nie boje, za to przeraz mnie to, co bedzie potem...
__________________
tp: 01/06/2015
Soleil_Rouge jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 10:04   #4940
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Wczoraj wieczorem podczytywałam sobie nasz 1 wątek, o tym jak kreseczki dwie zobaczyłyśmy.....az mi łzy napłynęły...a teraz już czas porodów hehhh
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:05   #4941
mengazhu
Zadomowienie
 
Avatar mengazhu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 181
GG do mengazhu
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Ja już mam strach w gaciach co do porodu od kiedy zobaczyłam 2 kreski na teście
__________________
Kto chce, szuka sposobu,
kto nie chce - szuka powodu.
mengazhu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:06   #4942
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Może faktycznie z tym krochmalem spróbuję-chociaż w kwestii przemywania buziaka.

Jego rady są ok. Mnie wkurza on sam-jego styl bycia. Ja w nim po prostu nie widzę faceta Widzisz-mój mąż też potrafi być czuły, super się małą zajmuje, ale jest facetem z krwi i kości

O właśnie mam takie samo wrażenie

Bella tak analizując to co jem to chyba prędzej przyprawy miały w tym swój udział. Ze 3 dni temu doprawiłam sobie bardziej po swojemu kurczaka Z tym nabiałem to wydaje mi się że jest ok, bo w sumie ona ciamka przecież mm od urodzenia praktycznie (raz dziennie to raz dziennie ale jednak), a mm to przecież modyfikowane krowie mleko.

No to nic tylko próbuję tej mąki!
A co do nabiału to widzisz Dominik jest na mm ale jak dostawał jeszcze cześć mojego mleka i zjadłam twaróg to był dramat.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:06   #4943
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

A mnie tam Zawitkowski jest całkiem obojętny. Ma fajne rady czasem,ale dużo rzeczy weryfikuje życie coś wiem o tym.
Dziewczyny kupujecię takie grubsze koce dzieciom?

Moja córka(LENA) właśnie zrobiła pikasso na ścianie długopisem. I jeszcze powiedziała,że to ja zrobiłam. Padam przy nich. Za to Lila od wczoraj nosi okulary, i trzymajcie kciuki żeby chciała je nosić.
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:08   #4944
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Uwaga opis porodu:
O 13 stawilam sie na oddzial spakowana jak na wakacje... lekarz bada, ktg jakies skurcze sa mini ktorych raczej nie czuje. Usg ok, na fotelu rozwarcie na 2 cm czyli... jakby nic. Lekarz mowi bedziemy lezec az sie zacznie....
Weszlam na sale a tam mamy z dzidziolami juz mialam dosc.

Za chwile przychodzi inny lekarz zaprasza na badanie. Mowi, ze rodzimy dzis, nie ma.na co czekac przy cukrzycy. Za chwile zmienia zdanie mowi:JUTRO, mysle ok, bedzie ok.... zbadal znow ibposzlam na sale. Nagle zachcialo mi sie... dwojeczke lece do wc a tam krew, zywa calkiem sporo. Mysle po badaniu. I czuje nagle ze brzuch boli.. ide do poloznej 1 mowi czop odszedl. Wola lekarza, lekarz mowi, ze pribujemy dzis MOZE SIE.UDA.... przyszla moja polozna ktora odbierala porod, zrobila lewatywe, poszlam do wc. Wzielam prysznic,.maz przyjechal, ide.... ide na sale.porodowa. strach w gaciach.

Polozna znow bada konczy badanie i czuje jak ze mnie leci, wody odeszly


Ok cdn
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czekam na kolejny odcinek
Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
No możliwe. Ale ja nie patrzę na to jaką on jest osobą bo żyć z nim nie będę
Cenię sobie jego porady i metody - jak ja bym chciała tak wszystko umieć robić jak on!
A ja bym zdecydowanie nie wszystko chciała. Np przewijanie w jego wykonaniu...Doris by chyba się zawyła jakbym to robiła w takim tempie dla niej-im szybciej tym lepiej. Każde dziecko jest inne-dostosujesz się do swojego-zobaczysz
Cytat:
Napisane przez Soleil_Rouge Pokaż wiadomość
ja bede jeszcze lepsza - w ogole nie wiem kto to
Wejdź na youtube to zobaczysz o kim mowa.
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:08   #4945
celin10
Rozeznanie
 
Avatar celin10
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 609
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

przed chwilą oglądałam program na BBC "jak trudno tu być.." dziś było o porodach w Afryce,jak dla mnie masakra i istna rzeźnia te niby szpitale...brrr...a i wiedza kobiet o ciaży mnie przeraziła.tego nie da sie opisać,kobiety w szpitalu nawet na paracetamol nie mają co liczyć,antybiotyków brak(jedna kobietka zeszła ze swiata bo skarżyła sie na ból brzucha,jak sie okazało miała martwe dziecko w sobie,próby wywoływania porodu nic nie dały a cesarek tam się nie robi bo nie ma kto i jak......)65% rodzi w domu przy pomocy sąsaidki,przyjaciółki itp. 1 na 12 kobiet umiera w połogu a 1 na 25 dzieci umiera w szpitalu.poród tam to tragizm,nie mówie o znieczuleniu ale o naciskaniu brzucha rodzącej aby dziecko szybciej wyszło,ciągnięcie noworodka gdy jest ułożone miednicowo itd stwierdzam że zadowolę się naszymi standardami dziękując Bogu że u nas jest to bardziej po ludzku.tam kobietę traktują jak rzecz....i te ich wierzenia np.jak kobieta krwawi dają jej rozżażony węgiel w zęby,stawiają buteleczkę na głowie kobiety i dmuchają i wtedy łożysko samo wyjdzie itd sporo tego było nie wszystko zapamiętałam bo mi szczena opadła z wrażenia

Edytowane przez celin10
Czas edycji: 2014-01-09 o 10:10
celin10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:08   #4946
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
A w ogóle to pediatra Doris mnie strasznie wkurzyła.
Zmieniłabym pediatrę.
Poglądy ma dziwne.




Cytat:
Napisane przez forester Pokaż wiadomość
jakieś pomysły?

Może stanowczo porozmawiać z lokatorem brzuszka?



Cytat:
Napisane przez mengazhu Pokaż wiadomość

Mnie też drażni jako facet - spedałowany (przepraszam, nie mam nic do ludzi innej seksualności). Niekiedy jednak jego rady są ok. I lubię patrzeć na to, jak pokazuje co.

Ja na niego nie patrzę pod tym kontem.
Wiele porad mi się podoba,no i uwielbiam jego głos!
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:09   #4947
isia4891
Zadomowienie
 
Avatar isia4891
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 372
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Solei wczoraj gąbka ostrą je potraktowałam....i nic
Czytałam, ze kilka dni tak trzeba.
Jest też punkt na stopie który trzeba masowac ...i też nic
isia4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:09   #4948
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Cytat:
Napisane przez Soleil_Rouge Pokaż wiadomość
gratuluje to jaki termin sobie zaklepujesz?
Tak sobie właśnie zerknęłam w mój organizer i hmmmm.... i jakoś w tym szale zajęć i pracy znajdę te 5 min w każdej chwili
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:09   #4949
Soleil_Rouge
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 776
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
u mnie skończony dziś 36tc i czeka mnie usg więc kciuki trzymajcie o 16.00

Ostatnio miałam w 21tc połówkowe więc jestem ciekawa jak Mała teraz leży.
.
daj znac po badaniu co Ci gin powiedzial i jak sie Mala prezentuje
__________________
tp: 01/06/2015
Soleil_Rouge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:10   #4950
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 9

Mój syn właśnie doprowadził mnie do stanu przedzawalowego
Weszlam do sypialni, żeby zajrzeć do niego, a on nie śpi, oczy polotwarte, tepy wzrok i leży nieruchomo jak go dotknelam to od razu sie ruszył, ale zaliczyłam wyrzut adrenaliny przez te pare sekund.

A ten mały czort po prostu obudził sie i zamiast rozplakac jak ten model ma w standardzie leżał sobie i wpatrywal sie w lusterko
__________________

Edytowane przez perfuzja
Czas edycji: 2014-01-09 o 10:11
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-11 21:58:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.