Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzeszy V-VI - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł kolejnej części naszego wątku?
Mama czeka na mój kroczek, a ja właśnie kończę roczek 10 23,81%
Pierwsze kroki, pyszny soczek, a ja właśnie kończę roczek 1 2,38%
Wczoraj raczki, dzisiaj kroczki, obchodzimy nasze Roczki 10 23,81%
Dziś ogłoszę co już wiecie, mamy najlepszych Roczniaków na świecie 3 7,14%
Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem 13 30,95%
.Mamy szalone, dzieci ubrudzone, Roczek już nam mija, a kurator nas dobija 2 4,76%
W domu brudno, zrobić kroczka jest mi trudno, mama tym się nie przejmuje i już "Roczek" mi szykuje 3 7,14%
nie zmieścił się tutaj, więc albo odpada albo modyfikacja 0 0%
Głosujący: 42. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-03, 18:54   #1891
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

ale się dziś zmachałam, mój dom jest przygotowany na wiosne umyłam wszystkie okna, posprzątałam w szafkach, podłogi wymyte, kurze starte, obiad na jutro dla nas zrobiony
uffff dobrze że tż zrobił sobie wolne bo przy mojej małej jęczybułce pewnie skończyłoby się na pomyciu naczyń
mój syn zrobił sobie dziś 1 drzemkę, był tak strasznie zmęczony po południu, wpadł w jakiś amok płaczu, nie wiem pierwszy raz.. nic nie pomagało, ani noszenie, przytulanie kompletnie nic uspokoiło go tylko idziemy do zoo na youtube tak samo miał w nocy, dopiero po jakiś 20 minutach można było go przystawić do piersi.
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 20:07   #1892
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Brawo Floruś za skończone 9 miesięcy i buziak od cioci
Florian szaleje
a ja się rajcuję, że Wiktor już tak pięknie pełzając zwiedza mieszkanie

Co do krowiego mleka, W. też już jadł kaszkę manna i płatki owsiane na takowym i bardzo mu smakowało

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

cały dzień się przybieram żeby napisać, ale co pocytowałam to musiałam uciekać..

Mój Mały Bączek dziś skończył 9 miesięcy
umiejętnościami się nie pochwalimy, bo w porównaniu z Wami nie mamy czym
Ale jestem zachwycona jak pięknie mój Urwisek pełza po całym mieskzaniu, dziś chwila nieuwagi i już przewracał donicę z palmą, w ostatnim momencie zdążyłam złapać. A najsłodszy jest jak przyjdzie za mną do kuchni, albo jak pełza i woła "mama, mama, mama"
oo, czyli twoj W tez woli nieslodzone kaszki
i nie gadaj glupot, jest sie czym chwalic! pieknie W pelza, no i jest o wiele bardziej elokwentny od Florka

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
ale się dziś zmachałam, mój dom jest przygotowany na wiosne umyłam wszystkie okna, posprzątałam w szafkach, podłogi wymyte, kurze starte, obiad na jutro dla nas zrobiony
uffff dobrze że tż zrobił sobie wolne bo przy mojej małej jęczybułce pewnie skończyłoby się na pomyciu naczyń
mój syn zrobił sobie dziś 1 drzemkę, był tak strasznie zmęczony po południu, wpadł w jakiś amok płaczu, nie wiem pierwszy raz.. nic nie pomagało, ani noszenie, przytulanie kompletnie nic uspokoiło go tylko idziemy do zoo na youtube tak samo miał w nocy, dopiero po jakiś 20 minutach można było go przystawić do piersi.
wow, u mnie tez by sie przydaly takie porzadki...
a nocki u nas tez takie. placz i albo go rozbudze i sa wedrowki, albo polulam, przeczekam i po jakims czasie cyc i spanie. w dzien pierwsza drzemka jakos leci, a druga na spacerze. ale tez mi raz psikusa zrobil i na spacerze nie zasnal. maruda taka... ale o 18:30 juz go wyszykowalam do spania i o 19tej spal jak aniolek
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 20:19   #1893
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Hej
u nas dziś za to były 3 drzemki
Helena poznaje mieszkanko, uwielbia ściągać dopiero co rozwieszone pranie i plątać się pod nogami gdy mama gotuje
zauważyłam też, że próbuje naśladować dźwięki gdy jej czytam księge dźwięków i skumała o co chodzi w kolejce mula ale woli ja gryźć...
no i niestety nie potrafi pojąć że klocki wrzuca się do wiaderka...ja wrzucam a ona się wścieka i przewraca ciągle wiadro do góry nogami i wszystko wysypuje i tak w kółko
dobra pochwaliłam się

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

A jeszcze chciałam się pochwalić, że zaraziła mnie katarem
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 20:33   #1894
Elusiek85
Raczkowanie
 
Avatar Elusiek85
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 176
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Dziewczyny czy waszym maluchom też trzonowce zaczęły wychodzić? W niedzielę Adi był strasznie marudny, nie spał ciągle płakał co w jego przypadku jest bardzo dziwne, bo on prawie nie płacze. Wieczorkiem smarowałam mu ząbki maścią i na dziąsłach wyczułam 4 kreski przebijających się zębów. Aż 4 w jednym momencie jak tak dalej pójdzie to za miesiąc młody będzie miał 12 zębów
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09khhwobs4b.png


Adisiek ur. 30.04.2013
Elusiek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 20:33   #1895
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Deb to rozszalala sie Helenka niedlugo bedzie gotowac za Ciebie no i sciagac pranie sie uczy ja zawsze zachecam Sofie do pomocy jak juz wyschnie (choc ona tez woli sciagac wtedy jak ja wieszam ).
Lonely 100 lat dla Wiktorka! Ty juz lepiej go nie porownuj! I tak zawstydza reszte dzieciaczkow bo pierwszy na watku mowil "mama" no i zobacz, od niedawna pelza, juz zasuwa po calym mieszkaniu! Brawa!

Ja mam dzis totalny spadek formy. Na szczescie Sofia padla przed 8. Ufff. Jutro ide do dentysty to sie troche rozerwe

Sent from my XT1032 using Tapatalk
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 20:34   #1896
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
to zeby ci lepiej bylo: dzisiaj mlody tak szedl wzdluz takiej podluznej pufy, w rekach trzymal pilota, i tak sobie sie przemieszcza, ja na luzie sniadanie jem, bo przeciez mlody bezpieczny - przynajmniej nie probuje sie podciagac do stania na kablu od laptopa... i co? i pod jednym lokciem nagle mlody pufy juz nie mial i polecial na bok wyprostowany i oczywiscie trzasnal glowa w plytki nabil sobie guza
Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Jak tak czytam przygody waszych dzieciaków to napiszę nasze, tylko moja ze staniem to się drze o pomoc a nie upada, ale czasami jak coś wykombinuje to lecę ją ratować i tłumię śmiech. Wczoraj u kuzynki posadziłam ją na panelach. Bawiła się bawiła aż nagle zachciało się jej oprzeć a siedziała pod kanapą. No i runęła plecami i głową w podłogę bo zmieściła się idealnie pod kanapą. Płaczu oczywiście było dużo ...
A z akcji z mojej winy, to spadła do łóżeczka razem z przewijakiem bo go nałożyłam na łóżeczko, ale jakoś źle zahaczyłam, rozbieram dziecko i bum, przewijak w łóżeczku a zdziwione dziecko piętro niżej na dupce
Ash, dziewcczyny już Ci napisały ku pocieszeniu, a ja powiem tak. Nie napiszę tego tutaj ( napisałam raz na czacie naszym i generalnie mi wystarczy), ale wierz mi,że w kwestii niedopilnowania dziecka to ja biję rekordy. To co przez moją nieuwagę raz Daro wywinął to się w ogóle w głowie nie mieści i do dziś nie wiem jak mogłam tak głupio niedopatrzeć....
W każdym razie wniosek jest jeden- dzieci to twarde stworzenia, pchały się na ten świat z małej kijanki do dzieciaka takiego i jakieś tam upadki przy próbie chodzenia nie zrobią na nich wrażenia.

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
Byłam z Przemkiem u okulisty. na 9.30, przyszliśmy 10 min wcześniej, nie ma ludzi, pacjentka w środku - myślę sobie że super, nie będziemy czekać. baba wyszła po 45 min Młody już zaczynał marudzić. Okazało się że musiał mieć krople na rozszerzenie źrenic, do zbadania dna oka (na polecenie lekarza robiącego usg główki) - krople zadziałały po 40 min - ogólnie spędziliśmy tam prawie 2 h, ja Przemkowi nie wzięłam nic do jedzenia (myślałam że ma w torbie a musiałam wyciągnąć), śpiący był .... no ale daliśmy radę, fajni ludzie w poczekalni byli i go zagadywali i bawili się z nim w każdym razie mamy skierowanie na Ceglaną na przetkanie kanalika, kolejne krople, a coś nie do końca tak jest z jednym okiem, coś tam jest bledsze od drugiego (nie umiem doczytać na karteczce do neurologa :/) i pytała czy było jakieś niedotlenienie przy porodzie ... kolejna osoba która o to pyta ... coś jest na rzeczy widać ...
Hmm...co z tym niedotlenieniem? Przecież Przemo pięknie idzie do przodu, jak czytam co umie to mi szczena opada często.

Nie wiedziałam, że też macie kanalik zatkany Nie zazdroszczę
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 20:50   #1897
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
ale się dziś zmachałam, mój dom jest przygotowany na wiosne umyłam wszystkie okna, posprzątałam w szafkach, podłogi wymyte, kurze starte, obiad na jutro dla nas zrobiony
uffff dobrze że tż zrobił sobie wolne bo przy mojej małej jęczybułce pewnie skończyłoby się na pomyciu naczyń
mój syn zrobił sobie dziś 1 drzemkę, był tak strasznie zmęczony po południu, wpadł w jakiś amok płaczu, nie wiem pierwszy raz.. nic nie pomagało, ani noszenie, przytulanie kompletnie nic uspokoiło go tylko idziemy do zoo na youtube tak samo miał w nocy, dopiero po jakiś 20 minutach można było go przystawić do piersi.
brawo, następna perfekcyjna pani domu
u nas też okna pomyte Tż w weekend pomył

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
oo, czyli twoj W tez woli nieslodzone kaszki
2.i nie gadaj glupot, jest sie czym chwalic! pieknie W pelza, no i jest o wiele bardziej elokwentny od Florka
na szczęście tak. Cały czas mu robię holle na moim mleczku, ale jak zrobię sobie na śniadanie owsiankę albo manną to go częstuję.. Niestety wody nadal nie nauczył się pić, a lekko słodkim kompotem babci nie pogardzi no, ale dobrze, że w ogóle zaczął coś pić.
2. czy jest bardziej elokwentny ciężko stwierdzić a mama to on mówi od baaardzo dawna, miał dłuższe okresy, że przestawał, ale jednak mówi

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Hej
u nas dziś za to były 3 drzemki
Helena poznaje mieszkanko, uwielbia ściągać dopiero co rozwieszone pranie i plątać się pod nogami gdy mama gotuje
zauważyłam też, że próbuje naśladować dźwięki gdy jej czytam księge dźwięków i skumała o co chodzi w kolejce mula ale woli ja gryźć...
no i niestety nie potrafi pojąć że klocki wrzuca się do wiaderka...ja wrzucam a ona się wścieka i przewraca ciągle wiadro do góry nogami i wszystko wysypuje i tak w kółko
dobra pochwaliłam się
no pięknie

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Lonely 100 lat dla Wiktorka! Ty juz lepiej go nie porownuj! I tak zawstydza reszte dzieciaczkow bo pierwszy na watku mowil "mama" no i zobacz, od niedawna pelza, juz zasuwa po calym mieszkaniu! Brawa!
Dziękujemy
Masz rację Pamiętam dokładnie jak zaczął mówić mama, bo wtedy pierwszy raz pojechaliśmy na Mazury (koniec lipca, początek sierpnia- nie zdążył jeszcze skończyć 2miesięcy ) Później zapominał co jakiś czas, we wrześniu przez jakieś 3 tygodnie nie mówił.
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 20:55   #1898
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Lonely - pieeeekny Wiktorek ale to przeciez wiesz

Anka - podziwiam za porządki!
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 20:58   #1899
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Ja mam dzis totalny spadek formy. Na szczescie Sofia padla przed 8. Ufff. Jutro ide do dentysty to sie troche rozerwe

Sent from my XT1032 using Tapatalk
ja miałam w zeszłym tygodniu. dobrze, że troszkę minęło bo już nieciekawie ze mną było ale i tak dzisiejszy dzień cały przeleniuchowałam i prawie nic nie zrobiłam


Hump- dzięki za tą stronkę- znalazłam jakiś hotelik na senatorskiej za nocleg 77zł, więc chyba nie jest źle. Pytanie: czy jak zarezerwuję, a w międzyczasie się rozmyślę, bo znajdę coś lepszego, to poniosę jakieś konsekwencje ?
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 21:01   #1900
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cześć
W. w końcu zasnął to może uda mi się conieco ponadrabiać
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 21:04   #1901
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
A jakie to krowie mleko? W sensie jakie podasz? Takie np świeże mlekovita?




Dobreeeeee hahahahhahah




Twoje posty od razu mnie wprawiają w lepszy nastrój
Strach się Ciebie bać hahahaha

Dobra taka zajęta a jakby dziś się zapowiedziała że przyjeżdża w odwiedziny to byłoby 'a po co a na co' czyż nie?
Bo ja bym tak gadała


-----------
Za nami lepsza noc a to dlatego że Bart dostał nurofen. Ewidentnie go coś boli chyba ząbki bo co innego jak robię rekonesans w paszczy to coś tam podpuchnięte jest ale za bardzo sprawdzić nie mogę bo mnie tymi swoimi kłami podgryza po palcu...
Na szczęście ma lepszy humor. Bo od tego wczorajszego gorszego być nie może...

Zamówiłam mu czapeczkę z fejsbukowego 'tęczowe czapeczki' taką sówkę zielono-niebieską


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


tiaaa dokłądnie ta sama bajka, najpierw jak nei przyjeżdża "Jaka zajęta, że nei ma czasu wpaść do wnuka", jak ma zamiar przyjechać to "A co On nie ma co w domu robić,ze chce przyjechać "

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
świeżego nie lubię
muszę zobaczyć czy znajdę 3,8% (chyba łaciate jest takie i hej!, ale muszę sprawdzić czy one są UHT) a jak nie to jakieś 3,2% pasteryzowane, rozcieńczone pół na pół z wodą
stoi w sklepie na półce, nei w lodówce nawet, to pewnie od takiego od krowy mu daleko

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
dzięki za info, akurat czaiłam się na jakaś fajną promocję, a fajnie że 10 bo mężowa wypłata będzie
po 88 zł jak my mamy 3ki to po 47 groszy wychodzą, wiec tam będę sesesese

Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
kurde to faktycznie jak kolejna pyta czy byl niedotleniony, ja sie tak tego balam ze parlam bez skorczy zeby mala jak najszybciej wyszla dno oka mialam robione po wypadku samochodem to slepa bbylam i jak nacpana chodzilam
a to dno jakoś szczególnie badają? czy tą lampką wgapia się w oczyska?

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
a to te falbanki się wyciąga ? ja zawsze specjalnie je chowam do środka. Teraz przy dorosłych kupach nie ma to aż takiego znaczenia, ale wcześniej dzięki temu nic nie wypływało , bo falbanki chroniły





Brawo Floruś za skończone 9 miesięcy i buziak od cioci
Florian szaleje
a ja się rajcuję, że Wiktor już tak pięknie pełzając zwiedza mieszkanie

Co do krowiego mleka, W. też już jadł kaszkę manna i płatki owsiane na takowym i bardzo mu smakowało

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

cały dzień się przybieram żeby napisać, ale co pocytowałam to musiałam uciekać..

Mój Mały Bączek dziś skończył 9 miesięcy
umiejętnościami się nie pochwalimy, bo w porównaniu z Wami nie mamy czym
Ale jestem zachwycona jak pięknie mój Urwisek pełza po całym mieskzaniu, dziś chwila nieuwagi i już przewracał donicę z palmą, w ostatnim momencie zdążyłam złapać. A najsłodszy jest jak przyjdzie za mną do kuchni, albo jak pełza i woła "mama, mama, mama"

Super umiejętnosci !

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Mały Wedrowniczek
Załącznik 5602244


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
słodki

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
ale się dziś zmachałam, mój dom jest przygotowany na wiosne umyłam wszystkie okna, posprzątałam w szafkach, podłogi wymyte, kurze starte, obiad na jutro dla nas zrobiony
uffff dobrze że tż zrobił sobie wolne bo przy mojej małej jęczybułce pewnie skończyłoby się na pomyciu naczyń
mój syn zrobił sobie dziś 1 drzemkę, był tak strasznie zmęczony po południu, wpadł w jakiś amok płaczu, nie wiem pierwszy raz.. nic nie pomagało, ani noszenie, przytulanie kompletnie nic uspokoiło go tylko idziemy do zoo na youtube tak samo miał w nocy, dopiero po jakiś 20 minutach można było go przystawić do piersi.
wow , szaaacuuun

Kuba dzisiaj w sklai od 1-5 osiągnął równą piateczkę w marudzeniu :/ nei chciał jeść, bawić się nic, no ewentualnie noszenie na rączkach w pełni trafiało w jego gust, jak jedliśmy obiad, to myślałam,ze oszaleję, zrobiłam już mu tą zupkę jabłkową co Mysia kiedyś wstawiała, bo ją toleruje i lubi, a nie miałam siły z nim walczyc dzisiaj, a i tak jednliśmy zupkę w krzesełku, pod krzesełkiem, obok krzesełka, przed krzesełkiem, za krzesełkiem, tylko nad nie dał rady
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 21:08   #1902
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Mały Wedrowniczek
Załącznik 5602244


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Przystojniak
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 21:13   #1903
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość


tiaaa dokłądnie ta sama bajka, najpierw jak nei przyjeżdża "Jaka zajęta, że nei ma czasu wpaść do wnuka", jak ma zamiar przyjechać to "A co On nie ma co w domu robić,ze chce przyjechać "


stoi w sklepie na półce, nei w lodówce nawet, to pewnie od takiego od krowy mu daleko


po 88 zł jak my mamy 3ki to po 47 groszy wychodzą, wiec tam będę sesesese


a to dno jakoś szczególnie badają? czy tą lampką wgapia się w oczyska?



Super umiejętnosci !


słodki


wow , szaaacuuun

Kuba dzisiaj w sklai od 1-5 osiągnął równą piateczkę w marudzeniu :/ nei chciał jeść, bawić się nic, no ewentualnie noszenie na rączkach w pełni trafiało w jego gust, jak jedliśmy obiad, to myślałam,ze oszaleję, zrobiłam już mu tą zupkę jabłkową co Mysia kiedyś wstawiała, bo ją toleruje i lubi, a nie miałam siły z nim walczyc dzisiaj, a i tak jednliśmy zupkę w krzesełku, pod krzesełkiem, obok krzesełka, przed krzesełkiem, za krzesełkiem, tylko nad nie dał rady
Mi badali czy nie mam jakiś guzów czy coś po wypadku, ale ja mądra uwierzyłam mamie ze po dnie oka widać czy jest się zdrowym i czy z ciałem jest ok to zapytałam czy mam jajniki zdrowe ale chyba wszystko dobrze tam mam :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 21:15   #1904
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Hump- dzięki za tą stronkę- znalazłam jakiś hotelik na senatorskiej za nocleg 77zł, więc chyba nie jest źle. Pytanie: czy jak zarezerwuję, a w międzyczasie się rozmyślę, bo znajdę coś lepszego, to poniosę jakieś konsekwencje ?
zazwyczaj nie - w przypadku każdej oferty jest napisane czy anulacja jest bezkosztowa (ewentualnie do kiedy można zrezygnować). ale jak będziesz miała jakieś problemy, to podpytam kolegi co tam pracuje
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 21:22   #1905
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Nina ruszyla z kopyta, i pięknie raczkuje, jednego dnia pojęla i raczkowanie i siadanie z raczkow, ominela za to etap pełzania w przód


Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Co do mieszkania to tylko na 6, max.8 miesiecy plan jest taki, ze w lipcu A. Sklada aplikacje o transfer, dostaje mega awans i stanowisko na jakis Seszelach czy innym Mauritiusie, moze byc w sumie tez Madagaskar (lemury ) i zwijamy sie z tego szarego Aberdeen Ale przynajmniej mozemy i tenze transfer zabiegac na spokojnie, zgodnie z polityka firmy (min.rok zatrudnienia) ale bez zbednego uzaleznienia od niej (czyt.mieszkanie na lasce firmy). Tylko malo nam bedzie kasy na zycie zostawac po oplaceniu czynszu i rachunkow, ale damy rade
Oby się udało

Seszele, Mauritius

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Przeklejam pytanie z fb:

Byłaby któraś chętna na zakupy z Mabibi? może udało by się zebrać kilka osób i załatwić zniżkę
Mi bardzo podobają się misiowe bluzy tylko ciekawe jak z cenami ??

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
scia, szczypaniem, ciagnieciem za wlosy itp.

A wogole to z razji tego iz luty.nie posiada magicznej cyfry jak 30 wiwc w dniu dzisiajszym konczymy 10mc i tak jak wspomnialam wyzej nie raczkujemy nie siadamy nie wstajemy ale za to Misiu
- robi kosi
- papa
-pokazuje nosek i oko ( ale musi miec humor - generalnie nie lubi robic to co inni chca
- mowi tata, mama, bach , co to induzo innych slow w swoim jezyku
- wypluwa smoczek w sekunde jak widzi ze mize mu cos do dzioba wpasc
- zabawia sie autem nawet 15-20 min popychajac go i pelzajac do niego
- w kilka minut rozczlonkowuje mate puzlowa na odrebne czesci
- trzyma butelke z mm lub woda- jak mu sie chce oczywiscie
- zasypia sam ale to juz od kilku miesiecy
- aa i odkrywa dziurki w ciele - poki co odkryl swoje ucho - wiecznie czerwobe i zadrapane , moj nos i buzie - wystawia palca wskazujacego i wsadza z nienacka
-wazy okolo 10kg , ubranka.nosi 80/86 lub 12-18
Chyba tyle ... mysle ze nie zapomnialam o.niczym



Diabli jak się czujesz ? Robiłaś drugi raz betę ?
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 21:38   #1906
Hawwa87
Zakorzenienie
 
Avatar Hawwa87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5 268
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość

Kuba dzisiaj skończył 9 miesięcy ach jak ten czs mija , KOchany mój już jest taki duży


Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Byliśmy dziśu Bartem u lekarza rehabilitacji. Pani była zadowolona z postępów, powiedziała że on już dużo potrafi stwierdziła że jeszcze z 2-3 mce pochodzimy i koniec jupii asymetria bardzo niewielka, troszkę koślawi stopki ale jak zacznie chodzić to mu się samo wyprostuje. Zadowolona jestem )


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Super wieści!

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
Beta 776.700 - 4 tydzień
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Nina ruszyla z kopyta, i pięknie raczkuje, jednego dnia pojęla i raczkowanie i siadanie z raczkow, ominela za to etap pełzania w przód
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
Musze się pochwalić bo pękam z dumy az mnie rozsadza..hehe..
Ostatnio siedzialam z malym i pokazywalam mu zeby wrzucać zabawki do pudelka...Wczoraj siedze sobie coś robie, mlody się bawi... Patrze a on stanąl przy pudelku i jedną po drugiej zabawkę leżacą na podlodze powrzucal do pudelka.....
Wszystkich mu się nie udalo zebrać ale i tak myslalam ze się rozplynę I jeszcze jak się cieszyl, jak mu się udalo trafic


Byliśmy też u neurologa.. W skrocie to wszystko jest w porządku, dziecko zdrowe, miesnie pieknie rozwiniete, rozne odruchy przy stukaniu mlotkiem ma prawidlowe... ale przyjdzcie jeszszcze za 3 miesiące to go obejrzymy ponownie...

Wyrżnąl się tez 8 ząbek..
Gratulujemy umiejętności i pokaźnej sumy ząbków

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Sama sie nauczy ale pewnie kosztem kilku upadkow i zwiazanej z nimi
rozpaczy. Moja sie nauczyla jak kilka razy poleciala ze stania jal dluga na leb szybko sie zorientowala, ze jak zegnie nozki to wyladuje na pupce z doczepiona miekka pielucha zamiast na glowie Daje Paulince kilka dni








Sent from my XT1032 using Tapatalk
Moja coś nie chce tego siadania się nauczyć, jak się przewraca, to zawsze leci jak kłoda na głowę Raz na łóżku udało jej się na pupę, ale trochę chyba jej pomogłam... Choć i tak upadki zdarzają się coraz rzadziej, bo na ogół ostrożnie schodzi na klęczki w dół, ale brakuje mi jej siadania...

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że prędzej się nauczy wdrapywać dalej na stół niż siadać
Mam podobne wrażenie u nas

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
Przemek dziś sam ułożył piramidkę z kółek, wprawdzie dwa kółka nie na swoich miejscach ale jestem mega dumna pięknie trafia już kółkami.


Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
aaa i chwale się, bo pekam z dumy! wczoraj po raz pierwszy po ciaglym ta-ta ta-ta uslyszalam w końcu MA-MA Nela wiedziała "jak mnie podejść" najpierw obdzwoniłam rodzine meldując o jej postępach, a dopiero później o becie. spryciula

U nas najpierw było mama, ale zostało zapomniane, nad czym ubolewam Niedawno pojawiło się tata, ale i tak rządzi baba



Trochę nadrobiłam, może jeszcze coś mi się uda poczytać
__________________

Powód do śmiechu dał mi Bóg

Rdz 21,6



Postanowienia 2014:
Czytam 13/25
Oglądam 13/25
Gram 23/50


Razem
Zaręczeni
Szczęśliwa żona
Hawwa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 21:49   #1907
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Mały Wedrowniczek
Załącznik 5602244


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
♡♡♡ slodziak





Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
Byłam z Przemkiem u okulisty. na 9.30, przyszliśmy 10 min wcześniej, nie ma ludzi, pacjentka w środku - myślę sobie że super, nie będziemy czekać. baba wyszła po 45 min Młody już zaczynał marudzić. Okazało się że musiał mieć krople na rozszerzenie źrenic, do zbadania dna oka (na polecenie lekarza robiącego usg główki) - krople zadziałały po 40 min - ogólnie spędziliśmy tam prawie 2 h, ja Przemkowi nie wzięłam nic do jedzenia (myślałam że ma w torbie a musiałam wyciągnąć), śpiący był .... no ale daliśmy radę, fajni ludzie w poczekalni byli i go zagadywali i bawili się z nim w każdym razie mamy skierowanie na Ceglaną na przetkanie kanalika, kolejne krople, a coś nie do końca tak jest z jednym okiem, coś tam jest bledsze od drugiego (nie umiem doczytać na karteczce do neurologa :/) i pytała czy było jakieś niedotlenienie przy porodzie ... kolejna osoba która o to pyta ... coś jest na rzeczy widać ...

kochana z Przemciem jest wszystko ok zdolniacha tyle rzeczy umiee gdzie moj sie nawet nie garnie , glowa do gory i napewno nic.nie ma na rzeczy




Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
a to te falbanki się wyciąga ? ja zawsze specjalnie je chowam do środka. Teraz przy dorosłych kupach nie ma to aż takiego znaczenia, ale wcześniej dzięki temu nic nie wypływało , bo falbanki chroniły





Brawo Floruś za skończone 9 miesięcy i buziak od cioci
Florian szaleje
a ja się rajcuję, że Wiktor już tak pięknie pełzając zwiedza mieszkanie

Co do krowiego mleka, W. też już jadł kaszkę manna i płatki owsiane na takowym i bardzo mu smakowało

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

cały dzień się przybieram żeby napisać, ale co pocytowałam to musiałam uciekać..

Mój Mały Bączek dziś skończył 9 miesięcy
umiejętnościami się nie pochwalimy, bo w porównaniu z Wami nie mamy czym
Ale jestem zachwycona jak pięknie mój Urwisek pełza po całym mieskzaniu, dziś chwila nieuwagi i już przewracał donicę z palmą, w ostatnim momencie zdążyłam złapać. A najsłodszy jest jak przyjdzie za mną do kuchni, albo jak pełza i woła "mama, mama, mama"

a tak wyciaga sie falbanki hehe ale jakos nigdy nie zwracalam uwagi na nie hehe robilam to odruchowo ...
Brawoo dla baczusia za 9 mc i napewno.masz czym.sie pochwalicc!!
Moj wola mama jak chce.do mnie albo.zeby z lozeczka go zabrac jeczy mama mama hehe




Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość

A jakie to krowie mleko? W sensie jakie podasz? Takie np świeże mlekovita?




Dobreeeeee hahahahhahah




Twoje posty od razu mnie wprawiają w lepszy nastrój
Strach się Ciebie bać hahahaha

Dobra taka zajęta a jakby dziś się zapowiedziała że przyjeżdża w odwiedziny to byłoby 'a po co a na co' czyż nie?
Bo ja bym tak gadała


-----------
Za nami lepsza noc a to dlatego że Bart dostał nurofen. Ewidentnie go coś boli chyba ząbki bo co innego jak robię rekonesans w paszczy to coś tam podpuchnięte jest ale za bardzo sprawdzić nie mogę bo mnie tymi swoimi kłami podgryza po palcu...
Na szczęście ma lepszy humor. Bo od tego wczorajszego gorszego być nie może...

Zamówiłam mu czapeczkę z fejsbukowego 'tęczowe czapeczki' taką sówkę zielono-niebieską


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

oo podasz linka??




Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Jak tak czytam przygody waszych dzieciaków to napiszę nasze, tylko moja ze staniem to się drze o pomoc a nie upada, ale czasami jak coś wykombinuje to lecę ją ratować i tłumię śmiech. Wczoraj u kuzynki posadziłam ją na panelach. Bawiła się bawiła aż nagle zachciało się jej oprzeć a siedziała pod kanapą. No i runęła plecami i głową w podłogę bo zmieściła się idealnie pod kanapą. Płaczu oczywiście było dużo ...
A z akcji z mojej winy, to spadła do łóżeczka razem z przewijakiem bo go nałożyłam na łóżeczko, ale jakoś źle zahaczyłam, rozbieram dziecko i bum, przewijak w łóżeczku a zdziwione dziecko piętro niżej na dupce
Ups...


Bylam z M. Dzisiaj u Neurologopedy hmm wizyta dziwna baba nas normalnie pomylila z 2 letnim dzieckiem hehe pomylona jakas

Pisalam Wam chyba 2 tyg. Temu ze jak bylismy na reha to zaczepila.nas kobita i pyta sie kto to jest na Michala ze zdziwienia zrobilam mine a ona no jak sie nazywa bo u niej chyba nie bylismy wiec jej powiedzialam a ona ze jest neuro logopeda ze wypada.do niej przyjsc na to ja ze maly ogarniety z guganiem i wymieniam jej ze mowi sylaby ug ag aj oj ma ta ba itp wiec raczej nie ma potrzeby no ale ona sie uparla ze musimy bo nfz itd. Wiwc zapisalam miska i dzisiaj po lyzwach pojechalismy . Tz zapukal wszedl.do gabinetu i mowi ze jestesmy juz ona siw pyta kto a tz odpowiada i dodaje z maluszkiem ona prosi ja wchodze a ona do mnie no juz nie taki maluszek ... posadzilam go na kolanach a ona do mnie to ile on ma? 2 lata? A mnie zamurowalo nie wiedzialam cY smiac sie czy plakac jak mozna pomylic niemowle z 2 latkiem ehhe no i mowie ze gdzie?? On skonczyl.wlasnie 10 mc a ona ale on wielkii... ja mowie ze wiem a w mysli ale.bez.przesady konkongiem.nie jest hehe masakra ... w gabinecie byl dywan, misiek wyrywal sie na niego a ja do niego nie poloze Cie bo tu brudno i dalej dyskusja o smoczkach slomkach itp . Po 10 min wizyta skonczyla.sie wyszlismy odrazu z tz w smiech z niej ze przesadzila.i ze pewnie wtedy co mnie zaczepila na reha to pomyslala ze z M. Cos nie tak bo ma 2 lata a.mowi tylko ma ta ga gu itp . I jeszcze matka mowi ze z dzieckiem ok hehe ...
Po minucie wychodzi z gabinetu i wchodzi do jakiegos pomieszczenia po chwili.wychodzi z odkurzaczem i idzie.do swojego gabinetu my z tz na siebie i po chwili p. Odkurza brudnyy dywan hehehe chyba wzielo to do siebie hehe

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 21:51   #1908
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
N
Jenny brawa za umiejętności Wiktorka my jutro kończymy 9 miesiecy kurde kiedy to zleciało


Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
a ja zapomnialam dopisac wczoraj do umiejetnosci M. Ze robi halo halo ma rozowa sluchawke po mojej siostrzenicy imprzyklads ja do ucha heheh


Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
Chwalimy sie czapeczka za 4 zl
Fajna

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Tak, czas szybko leci, my coraz starsze co widać po dzieciach (po nas ani trochę )


Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość

aaa i chwale się, bo pekam z dumy! wczoraj po raz pierwszy po ciaglym ta-ta ta-ta uslyszalam w końcu MA-MA Nela wiedziała "jak mnie podejść" najpierw obdzwoniłam rodzine meldując o jej postępach, a dopiero później o becie. spryciula
Kochana

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
Przemek dziś sam ułożył piramidkę z kółek, wprawdzie dwa kółka nie na swoich miejscach ale jestem mega dumna pięknie trafia już kółkami.
Super!

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
brawo za umiejetnosci coraz fajniejsze nasze dzieci
Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
oj leci ten czas
Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
100 lat i za umiejętności
Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Brawo za umiejętności pięknie się W rozwija
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 21:52   #1909
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
♡♡♡ slodziak








kochana z Przemciem jest wszystko ok zdolniacha tyle rzeczy umiee gdzie moj sie nawet nie garnie , glowa do gory i napewno nic.nie ma na rzeczy







a tak wyciaga sie falbanki hehe ale jakos nigdy nie zwracalam uwagi na nie hehe robilam to odruchowo ...
Brawoo dla baczusia za 9 mc i napewno.masz czym.sie pochwalicc!!
Moj wola mama jak chce.do mnie albo.zeby z lozeczka go zabrac jeczy mama mama hehe







oo podasz linka??






Ups...


Bylam z M. Dzisiaj u Neurologopedy hmm wizyta dziwna baba nas normalnie pomylila z 2 letnim dzieckiem hehe pomylona jakas

Pisalam Wam chyba 2 tyg. Temu ze jak bylismy na reha to zaczepila.nas kobita i pyta sie kto to jest na Michala ze zdziwienia zrobilam mine a ona no jak sie nazywa bo u niej chyba nie bylismy wiec jej powiedzialam a ona ze jest neuro logopeda ze wypada.do niej przyjsc na to ja ze maly ogarniety z guganiem i wymieniam jej ze mowi sylaby ug ag aj oj ma ta ba itp wiec raczej nie ma potrzeby no ale ona sie uparla ze musimy bo nfz itd. Wiwc zapisalam miska i dzisiaj po lyzwach pojechalismy . Tz zapukal wszedl.do gabinetu i mowi ze jestesmy juz ona siw pyta kto a tz odpowiada i dodaje z maluszkiem ona prosi ja wchodze a ona do mnie no juz nie taki maluszek ... posadzilam go na kolanach a ona do mnie to ile on ma? 2 lata? A mnie zamurowalo nie wiedzialam cY smiac sie czy plakac jak mozna pomylic niemowle z 2 latkiem ehhe no i mowie ze gdzie?? On skonczyl.wlasnie 10 mc a ona ale on wielkii... ja mowie ze wiem a w mysli ale.bez.przesady konkongiem.nie jest hehe masakra ... w gabinecie byl dywan, misiek wyrywal sie na niego a ja do niego nie poloze Cie bo tu brudno i dalej dyskusja o smoczkach slomkach itp . Po 10 min wizyta skonczyla.sie wyszlismy odrazu z tz w smiech z niej ze przesadzila.i ze pewnie wtedy co mnie zaczepila na reha to pomyslala ze z M. Cos nie tak bo ma 2 lata a.mowi tylko ma ta ga gu itp . I jeszcze matka mowi ze z dzieckiem ok hehe ...
Po minucie wychodzi z gabinetu i wchodzi do jakiegos pomieszczenia po chwili.wychodzi z odkurzaczem i idzie.do swojego gabinetu my z tz na siebie i po chwili p. Odkurza brudnyy dywan hehehe chyba wzielo to do siebie hehe

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
Hahaha dobre :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 21:59   #1910
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Elusiek85 Pokaż wiadomość
A właśnie nie ma w tym miesiącu 30 to Adi dziś kończy też 10 miesięcy


Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Bart z dnia na dzień robi postępy
Potrafi już sam pięknie siadać z raczków, klękać przy rożnych rzeczach a dziś stanął na nóżki!!! Rozpiera mnie duma jaki ten moj dzieć zdolny


U nas była podobna kolejność.

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Banka, Jenny gratulacje za skonczone miesiace dzieciaczkow - zdolniachy z nich


Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Czy jak Wasze dzieci staja przy kanapie, lawie i innych rzeczach to je caly czas asekurujecie jakos? Czy jednak powinny stac same i jak sie beda przewracac to im na to pozwalac? Rozumiem, ze dziecko musi sie nauczyc jak dobrze upadac ale czasem jest to okupione takimi lzami, ze juz sama nie wiem

Sory za brak polskiej czcionki - cos mi sie w laptopie poprzestawialo
Na początku asekurowaliśmy, teraz już nie.

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Hej, nie mam teraz czasu. Wieczorem wpadnę na dłużej i ponadrabiam. Ale musiałam zajrzeć na moment żeby napisać Wam o moim dzisiejszym śnie

Śniło mi się, że przyjechałam na zjazd do Krakowa pociągiem. Zapomniała/nie zdążyłąm małego przebrać i jechał w śpioszkach w paski (takich, które wczoraj wieczorem mu założyłam i spał w nich tej nocy) nie wzięłam mu żadnych innych ubranek, ani słoiczków z jedzeniem, nic
Odebrała nas Hump, która w śnie miałam córeczkę, nie Ignasia zlitowała się nad nami i pożyczyła W. różowe spodenki po swojej córeczce. Sporo za duże na W. Masakra sama wyglądałam jak oferma i miałam strasznie niewygodne buty
Cały sen był mega realny i śmieszny (choć mi jako odtwórczyni roli głównej do śmiechu nie było ). Po przebudzeniu nie mogłam przestać się śmiać i oczywiście wszystko opowiedziałam Tż

Ale miałaś sen



Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
A tak na szybko dodam jeszcze, że wczoraj w ramach odreagowania i oczyszczenia nerwowej atmosfery domowej narozrabialiśmy wczoraj z Tż. I nie wiem czy z tego nie będzie rodzeństwa dla W.
Chociaż @ dalej nie mam, więc może kp mnie chroni
Sama nie wiem, czas pokaże. Najwyżej gin nas opierniczy
Trzymam w takim razie kciuki

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość

I jak w tym zoo było? Fajnie? Dużo ludzi?
Też byłam na kupnie płaszczyka i udało mi się kupić w kolorze czerwonym

Fajny

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Hela ma katar mam nadzieję żę do środy się go pozbędziemy
Zdrówka

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Apropo zachowań to ja Wam opowiem ostatnio jaką miałam syt. Myślałam, że zemdleje. Idziemy z kumpelami wózkiem, ja z Daro, ona z 5 mies. córką. Wchodzimy do sklepu i były tam takie drzwi co się same zatrzaskują, ja wchodzę pierwsza, za mną ustawia się jakiś 40letni facet,ani drgnie by mi pomóc te drzwi otworzyć i bym swobodnie przejechała z wózkiem, ale to nic. Ja przejeżdzam, on wchodzi, a za nim była moja kumpela ze swoim wózkiem i co??? Nie przytrzymał jej nawet tych drzwi, tylko puścił, że jej na wózek poleciały. No masakara
Co za palant
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 22:02   #1911
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Florencjanusz skonczyl dzisiaj 9 miesiecy
- intelektualnie nie ma go co wychwalac... chyba bedzie prawdziwym geniuszem, ktory dopiero w wieku 8 lat zacznie mowic i zaraz potem przypomni mi rachunek rozniczkowy dzisiaj pare razy powiedzial "ma"... i raz "ba"... i to by bylo. tak to dalej mamy tylko "yyyy" i "ööö"
- ruchowo .... zaczyna wspinac sie po schodach, staje przy wszystkim, przytrzymuje sie jedna reka i czasem ja tez puszcza potrafi zejsc z kanapy nie robiac sobie krzywdy, coraz lepiej mu wychodzi tez lagodne przechodzenie do siadu ze stania. niech on se jeszcze troche poraczkuje...
- noce akurat teraz mamy pelne placzu i czestych pobudek. nie wiem na co zwalic, ale chyba znow na zeby widzialyscie kiedys, zeby slinianki wrecz tryskaly??? bo Florek czasem jak otworzy buzie (jak sie smieje czy cos), to normalnie taki sik jak u weza, ktory sika jadem... no i ja na poczatku se mysle, o co kaman a maz mi mowi, ze to slinianki, i ze to tak jest... ja pierwsze slyszalam i widzialam taki cud... ale fakt, on sie slini na potege, wiec te tryskajaco-sikajace slinianki pasuja do calosci aha, zeby dalej tylko dwa dolne. dziasla roznie... w sumie to dzisiaj udalo mi sie zajrzec, i tak jak u Nelusi od diabli bylo widac na dole raczej trojki niz dwojki... hmmm...


Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
mój Kochany Kubi tak opanował brawo i kosi kosi, ,ze usypiał, a jeszcze w rączki klaskał tak słodko to robi


Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
A i foto żarełka, lipne zdjęcia, takie na szybko :P
Mniam!

Gdzie znajdę przepis na tortille ?

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
To kiedyś byli u nas znajomi.
A dopiero co kupiliśmy sobie nowy wymarzony przez TŻta tv.
A dziecko co robiło? Stało przed tv i paćkało po ekranie palcami z czekolady. A TŻta szlag trafiał i chodził do dziecia i go zabierał z tamtąd. A rodzice co?????? Wielkie nic
I jaki z tego morał? Byli u nas pierwszy i ostatni raz


Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
piszecie o dzieciach znajomych. jeszcze za czasów "kawalerskich" odwiedzili nas znajomi piecio, szesciolatkiem. maly wulkan energii - do wizyty przygotowałam się. były scrabblowe literki, worek magnesow na lodowke, jakies kolorowanki, ot to, czym Szymka zawsze bylam w stanie na chwile zajac. rodzice chłopca rozpoczęli odwiedziny rozsiedzeniem się za stolem...i przepadli. ciotka w przerwach miedzy podawaniem do stolu, opowiadaniem co u nas, zabawianiem ich dziecka musiala go edukować i zwracać uwagę na dziwne zachowania. nikt nie reagowal, kiedy grzebal paluchami po całej pizzy, wybieral sobie składniki, oblizywal rece, za chwile drapal się po tylku, albo froterowal (pewnie niedokładnie zamieciona) podloge to ja musiałam wyjasniac, ze każdy dostal talerz i na nim swój kawalek i żeby jednak najpierw zjadł to co dostal...mama nie wyjasnila, ze tłustymi rekoma nie dotyka się scian, nie skacze po czyims sypialnianym lozku (zakopując się w jego pościel :P).
rodzice od momentu przekroczenia progu naszego mieszkania zapomnieli, ze maja dziecko poczuli wolność hehe i trochę nas zatkalo. pewnie myśleli "będziecie mieć swoje dziecko to zobaczycie", ale kurcze rozumiem przypadkowe szkody, a nie dlatego, ze rodzice nie zareagowali. to nie był dwulatek, ale dziecko, któremu chyba można wyjasnic, ze na stole sa serwetki, ze jeśli lubi kukurydze, to może poprosić o kawalek dużo jej iloscia, ze rece po jedzeniu się myje... :P my byliśmy zniesmaczeni i tez już ich do siebie nie zaprosiliśmy.
kilka dni temu ta sama znajoma zaproponowala wspólny wypad na silownie "zostawisz dziecko w przechowywalni. 8zl i masz spokoj" i wszystko stało się jasne
OMG!

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Tak samo jest u mnie, Bart mówi babababab a ona podniecony że do niej mówi baba. Jak go tego oduczyć
Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
To do tego bababa dodaj jaga :-D


Chciałabym widzieć minę Twojej teściowej

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny od 10.03. będę pampki w lidlu w promo
Dzięki za info
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017

Edytowane przez JennyAniolek
Czas edycji: 2014-03-03 o 22:05
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 22:07   #1912
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Nie wiem czy ktos pisal ale w Lidlu od 10.03 pampki za 88 zl mega paka chyba 132 szt. Rozm. 4

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 22:09   #1913
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Muszę się rozejrzeć za noclegami w Krakowie. Jeśli chcemy przyjechać na ten zjazd to powinnam coś zaklepać.. Może któraś poleci coś ciekawego w rozsądnej cenie ?
My ostatnio na booking.com dorwaliśmy fajny nocleg tylko w W-wie i tam do jakiegoś czasu można bez konsekwencji odwołać rezerwację.

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
ale się dziś zmachałam, mój dom jest przygotowany na wiosne umyłam wszystkie okna, posprzątałam w szafkach, podłogi wymyte, kurze starte, obiad na jutro dla nas zrobiony
uffff dobrze że tż zrobił sobie wolne bo przy mojej małej jęczybułce pewnie skończyłoby się na pomyciu naczyń
mój syn zrobił sobie dziś 1 drzemkę, był tak strasznie zmęczony po południu, wpadł w jakiś amok płaczu, nie wiem pierwszy raz.. nic nie pomagało, ani noszenie, przytulanie kompletnie nic uspokoiło go tylko idziemy do zoo na youtube tak samo miał w nocy, dopiero po jakiś 20 minutach można było go przystawić do piersi.
Wow! Pracuś z Ciebie

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
A jeszcze chciałam się pochwalić, że zaraziła mnie katarem
Zdrówka

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Mój Mały Bączek dziś skończył 9 miesięcy

Ale jestem zachwycona jak pięknie mój Urwisek pełza po całym mieskzaniu, dziś chwila nieuwagi i już przewracał donicę z palmą, w ostatnim momencie zdążyłam złapać. A najsłodszy jest jak przyjdzie za mną do kuchni, albo jak pełza i woła "mama, mama, mama"


Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
umiejętnościami się nie pochwalimy, bo w porównaniu z Wami nie mamy czym
A tak, głupoty opowiadasz. Jak to nie ma czym się chwalić

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Hej

Po chrzcinach ok... w kościele Antoś trochę się wiercił, nie mógł usiedzieć, momentami już myślałam, żeby go puścić żeby poraczkował
Przy polewaniu główki ani mruknął, za to gdy ksiądz pytał nas czy wierzymy w Boga , my wierzymy, a Antoś pfffff - prukał buzią i tak po każdej naszej odpowiedzi
W domku było ciasno i trochę było zamieszania, dlatego następny chrzest zdecydowanie w lokalu... na pewno zaoszczędziliśmy dużo kasy, ale stresujące to było i niewygodne.
Z prezentów głównie kasa, krzyżyk, basenik pompowany, huśtawka, Biblia dla Dzieci i klocki.

Zdjęcie torciku , Antosia kreację dodam na grupie fb
dla Antosia
fajny tort - sama robiłaś ??

Ja muszę w końcu zamówić

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
U nas też ostatnio byli znajomi z 3,5letnim synem. Oni wogóle nie zwracali uwagi co robi ich dziecko :/ to była masakra, że ja musiałam, dokładnie tak jak piszesz, wyznaczać granice. Miałam wrażenie że niczego go nie uczą. Pierwsze co zrobił jak wszedł to wziął zabawkę z wysokiej komody, którą przygotowaliśmy jako upominek - rodzice zero reakcji, bo przecież to oczywiste że to dla niego :/ obróciłam to w żart, ale jak dla mnie to już było widać że kompletnie niczego go nie uczą :/ nie wspomnę już że również rzucał zabawkami, uderzył pięścią (lekko na szczęście) Helenę i ciągnął ją za nogę jak lalkę :/


Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
jeszcze nie wiem kiedy zrobimy kinder party
Jak nie 26-27.04 to daj znać, może uda nam się przyjechać

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
cena wysoka, ale wolę jednego wymarzonego konika, niż innego konika, pchacza i pianinko co w sumie da kwotę 400 zł pewnie znacie mnie przecież
Masz rację
Znamy znamy
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 22:13   #1914
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
♡♡♡ slodziak








kochana z Przemciem jest wszystko ok zdolniacha tyle rzeczy umiee gdzie moj sie nawet nie garnie , glowa do gory i napewno nic.nie ma na rzeczy







a tak wyciaga sie falbanki hehe ale jakos nigdy nie zwracalam uwagi na nie hehe robilam to odruchowo ...
Brawoo dla baczusia za 9 mc i napewno.masz czym.sie pochwalicc!!
Moj wola mama jak chce.do mnie albo.zeby z lozeczka go zabrac jeczy mama mama hehe







oo podasz linka??






Ups...


Bylam z M. Dzisiaj u Neurologopedy hmm wizyta dziwna baba nas normalnie pomylila z 2 letnim dzieckiem hehe pomylona jakas

Pisalam Wam chyba 2 tyg. Temu ze jak bylismy na reha to zaczepila.nas kobita i pyta sie kto to jest na Michala ze zdziwienia zrobilam mine a ona no jak sie nazywa bo u niej chyba nie bylismy wiec jej powiedzialam a ona ze jest neuro logopeda ze wypada.do niej przyjsc na to ja ze maly ogarniety z guganiem i wymieniam jej ze mowi sylaby ug ag aj oj ma ta ba itp wiec raczej nie ma potrzeby no ale ona sie uparla ze musimy bo nfz itd. Wiwc zapisalam miska i dzisiaj po lyzwach pojechalismy . Tz zapukal wszedl.do gabinetu i mowi ze jestesmy juz ona siw pyta kto a tz odpowiada i dodaje z maluszkiem ona prosi ja wchodze a ona do mnie no juz nie taki maluszek ... posadzilam go na kolanach a ona do mnie to ile on ma? 2 lata? A mnie zamurowalo nie wiedzialam cY smiac sie czy plakac jak mozna pomylic niemowle z 2 latkiem ehhe no i mowie ze gdzie?? On skonczyl.wlasnie 10 mc a ona ale on wielkii... ja mowie ze wiem a w mysli ale.bez.przesady konkongiem.nie jest hehe masakra ... w gabinecie byl dywan, misiek wyrywal sie na niego a ja do niego nie poloze Cie bo tu brudno i dalej dyskusja o smoczkach slomkach itp . Po 10 min wizyta skonczyla.sie wyszlismy odrazu z tz w smiech z niej ze przesadzila.i ze pewnie wtedy co mnie zaczepila na reha to pomyslala ze z M. Cos nie tak bo ma 2 lata a.mowi tylko ma ta ga gu itp . I jeszcze matka mowi ze z dzieckiem ok hehe ...
Po minucie wychodzi z gabinetu i wchodzi do jakiegos pomieszczenia po chwili.wychodzi z odkurzaczem i idzie.do swojego gabinetu my z tz na siebie i po chwili p. Odkurza brudnyy dywan hehehe chyba wzielo to do siebie hehe

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
jakaś opętana, weź wodę święconą, krzyżyk i kołek też na wszelki wypadek weź i idź do niej jeszcze raz, zobaczysz jak bedzie uciekać

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość






Mniam!

Gdzie znajdę przepis na tortille ?

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------





OMG!





Chciałabym widzieć minę Twojej teściowej


Dzięki za info
Jenny dziewczyny opętała tortilla, a dodałam sobie ją od tak,ze moze chcecie spróbować i wzieło je

najprostrza (bo tutaj dodatki to mozesz wymyślac ile wlezie, kurczak, wedlina, łosoś...)
bierzesz placki tortilli, (ja lubię z biedry) i smarujesz serkiem typu philadelfia, jakimś takim ze szczypiorkiem tego typu kładziesz sąłatę lodową, serek , szynkę/polędwicę, serek i ja daje trochę majonezu i polewam troche ketchupu i zawijam, w folię aluminiową i do lodówki do schłodzenia, późneij rozwijam, kładę złączeniem do dołu i ostrym nozem kroję w plastry ok 2 cm i przebijam wykałaczką
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 22:15   #1915
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
jakaś opętana, weź wodę święconą, krzyżyk i kołek też na wszelki wypadek weź i idź do niej jeszcze raz, zobaczysz jak bedzie uciekać


Jenny dziewczyny opętała tortilla, a dodałam sobie ją od tak,ze moze chcecie spróbować i wzieło je

najprostrza (bo tutaj dodatki to mozesz wymyślac ile wlezie, kurczak, wedlina, łosoś...)
bierzesz placki tortilli, (ja lubię z biedry) i smarujesz serkiem typu philadelfia, jakimś takim ze szczypiorkiem tego typu kładziesz sąłatę lodową, serek , szynkę/polędwicę, serek i ja daje trochę majonezu i polewam troche ketchupu i zawijam, w folię aluminiową i do lodówki do schłodzenia, późneij rozwijam, kładę złączeniem do dołu i ostrym nozem kroję w plastry ok 2 cm i przebijam wykałaczką
Mniamniusne :-D sama robiłam :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 22:20   #1916
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
Jenny dziewczyny opętała tortilla, a dodałam sobie ją od tak,ze moze chcecie spróbować i wzieło je

najprostrza (bo tutaj dodatki to mozesz wymyślac ile wlezie, kurczak, wedlina, łosoś...)
bierzesz placki tortilli, (ja lubię z biedry) i smarujesz serkiem typu philadelfia, jakimś takim ze szczypiorkiem tego typu kładziesz sąłatę lodową, serek , szynkę/polędwicę, serek i ja daje trochę majonezu i polewam troche ketchupu i zawijam, w folię aluminiową i do lodówki do schłodzenia, późneij rozwijam, kładę złączeniem do dołu i ostrym nozem kroję w plastry ok 2 cm i przebijam wykałaczką
Dziękuję

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
Ja jeszcze czekam 2 miesiące i zaczynamy działac mam nadzieje ze mnie strach nie obleci...
Powodzenia

Ja kolejne dziecko chciałam urodzić w podobnym terminie jak teraz czyli kwiecień-czerwiec, ale u mnie na 90% kolejna też będzie cc, więc jeśli będzie prędzej to się nie pogniewam

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
Musze się pochwalić bo pękam z dumy az mnie rozsadza..hehe..
Ostatnio siedzialam z malym i pokazywalam mu zeby wrzucać zabawki do pudelka...Wczoraj siedze sobie coś robie, mlody się bawi... Patrze a on stanąl przy pudelku i jedną po drugiej zabawkę leżacą na podlodze powrzucal do pudelka.....
Wszystkich mu się nie udalo zebrać ale i tak myslalam ze się rozplynę I jeszcze jak się cieszyl, jak mu się udalo trafic
Zdolny Wojtuś

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
Byliśmy też u neurologa.. W skrocie to wszystko jest w porządku, dziecko zdrowe, miesnie pieknie rozwiniete, rozne odruchy przy stukaniu mlotkiem ma prawidlowe... ale przyjdzcie jeszszcze za 3 miesiące to go obejrzymy ponownie...
Dobrze, że wszystko ok

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
Wyrżnąl się tez 8 ząbek..


My czekamy na nr 6

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
Co jeszcze u nas.. Byliśmy chorzy- ot jakis wirus... chyba juz przechodzi... No i mam spiskową teorię ze chyba WOjtek przy wyżynaniu ząbków ma jakąś obniżoną odpornoość.. Pierwsze dolne jedynki jak wychodzily to byl chory 2 tygodnie, w tym tydzien byl na antybiotyku...
Potem jak 4 zęby na raz górne wyszly to byliśmy w szpitalu, gorączka 39 st... a potem katar, kaszel...Potem dolna dwójka jakoś bez choroby, ale wtedy non stop podawałam wit. C.. No i teraz kolejna dolna dwójka i 1,5 tygodni katar, kaszel, gorączka...
Zdrówka!
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 23:03   #1917
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Trochę nadrabiania z początku wątku

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
wow, w wypożyczalni mieli taki?! szaaacuuun
Też byłam w ciężkim szoku jak zobaczyłam fotelik. Potem mi mąż powiedział, że montuje się go przód-tył, ale on wolał tyłem

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
urlopowy zabek - będzie miał anegdotke na cale zycie "stary uważaj sobie, bo TEN zab to mi wyrosl na Fuercie"
W. ma 2 wakacyjne ząbki i 1 walentynkowy

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
A zapomniałam napisać! Idziemy dziś na basen Zaczynamy semestr. Oby Lenie podobało się na nim nadal tak jak na jesieni na lekcjach testowych
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Juleczka skończyła 7 miesięcy. Wyszedł jej trzeci ząbek i na tym chyba nie koniec. Siedzi posadzona, pełza jak zawodowiec, obraca się na wszystkie strony, z brzuszka na plecki, z plecków na brzuszek. Ciężką ją przebrać bo mi ucieka Zaczęły po troszku rosnąć jej włoski ale dalej łysol. Mówi tata, mama, baba, dada itp. Dalej budzi się w nocy na jedzenie bo oczywiście nie dojada w dzień. Potrafi wypić nawet 450 ml łącznie w nocy
Teraz ma biedna katarek, leci jej z noska. Odciągam jej katarkiem ale straszna męczarnia. Płacze, drze się, wyrywa ... Biedna
Załączam fotki
Śliczna!

450ml ? Wow! W. najwięcej wypija 250-300ml

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
brawo za zabka
Ale fajnie macie jaka temp. U Was?


Temp sprawdzaliśmy popołudniami na spacerze, ok 16-18 pokazywało 20-25 stopni

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
Dziewczyny, prowadzicie dzieciaczka ksiazke pamiatkowa?
, mamy taki album http://aros.pl/ksiazka/moj-pierwszy-album-chlopiec-tw

+ prowadzę bardziej dla siebie, prywatnie coś w rodzaju pamiętnika od momentu ciąży

+ album ze zdjęciami, bo lubię zdjęcia papierowe

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
super że wróciliscie cali i zdrowi! i jak wrażenia z pobytu? bo zdjęcia cudne
Jestem mega zadowolona

Przez 11 dni tylko 1 dzień był pochmurny, akurat wybraliśmy się na Lanzarote, ale dzięki temu widzieliśmy wzburzony ocean, na promie trochę nas wybujało i lepiej się zwiedzało A tak to pogoda ekstra, słoneczko i cieplutko ok 20-25 w godz. 16-18 + lekki wiatr (ale taki urok wyspy)

Hotel fajny, przystosowany dla dzieci (np. łóżeczko turystyczne w pokoju, krzesełko do karmienia, mały basen, plac zabaw) z piękną, długą plażą + płytkie wejście, więc W. mógł sobie nogi moczyć

Lot ok, tam (6h) i z powrotem (5h) W. połowę przespał, połowę się rozglądał/bawił/zaczepiał ludzi. Myślałam, że będzie gorzej. Przy starcie trochę marudził, ale to bardziej przez ku.pę

Nie wiem co byś jeszcze chciała wiedzieć

Dodam później jeszcze kilka zdjęć, ale muszą się najpierw zrobić

---
Macie pudełka wspomnień ?
Same robiłyście czy kupiłyście gotowe, gdzie ??

Bo na all wyskakuje mi tylko coś takiego...
http://allegro.pl/listing/listing.ph...wspomnie%C5%84

---
Trochę nadrobiłam, a teraz zmykam jeszcze poczytać. Dobranoc
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017

Edytowane przez JennyAniolek
Czas edycji: 2014-03-03 o 23:07
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 07:00   #1918
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
jakaś opętana, weź wodę święconą, krzyżyk i kołek też na wszelki wypadek weź i idź do niej jeszcze raz, zobaczysz jak bedzie uciekać


Jenny dziewczyny opętała tortilla, a dodałam sobie ją od tak,ze moze chcecie spróbować i wzieło je

najprostrza (bo tutaj dodatki to mozesz wymyślac ile wlezie, kurczak, wedlina, łosoś...)
bierzesz placki tortilli, (ja lubię z biedry) i smarujesz serkiem typu philadelfia, jakimś takim ze szczypiorkiem tego typu kładziesz sąłatę lodową, serek , szynkę/polędwicę, serek i ja daje trochę majonezu i polewam troche ketchupu i zawijam, w folię aluminiową i do lodówki do schłodzenia, późneij rozwijam, kładę złączeniem do dołu i ostrym nozem kroję w plastry ok 2 cm i przebijam wykałaczką
Haha zebys wiedziala wygladala jak z innego swiata hehe

Wstalam ... ale ciezko najlepiej mi sie spi nad ranem pozniej wrzuce fotki z.lyzew z wczoraj

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 07:47   #1919
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Orientujecie się może, kiedy się obraca materac dziecku ten gryka-kokos? Już nie pamiętam którą stroną mam do góry ale kojarzę, że się obracało jak dziecko staje czy jakoś tak. Kojarzycie może?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 07:52   #1920
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Orientujecie się może, kiedy się obraca materac dziecku ten gryka-kokos? Już nie pamiętam którą stroną mam do góry ale kojarzę, że się obracało jak dziecko staje czy jakoś tak. Kojarzycie może?
Ja mam zwykły z Ikei wiec mój się chyba nie obraca

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-05 10:09:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.