nie rozumiem co tu się dzieje - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-19, 21:57   #151
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Mozna wiedzieć za co Paula dostała bana?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:01   #152
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Mozna wiedzieć za co Paula dostała bana?
Podpisuję się pod pytaniem.
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:05   #153
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Paulakrk odpowiada ( przez mnie ):
Paula dostała bana za wątek zamknięty od trzech tygodni.... Co ciekawe - za który to wątek dostałam już punkty karne. Nie wiedziałąm ,że mozna 2 razy karać za to samo przewinienie. Ale to super sprawa - mozna komus wlepić pukty za naganne zachowanie, punkty wygasną a po miesiacu znów go za to zbanować Cóż - jak to mówią 'co się odwlecze to nie uciecze'. Inni wprawdzie ripostują 'lex retro non agit' ale jak widać dla chcącego nic trudnego. Paragraf zawsze się znajdzie. Pozdrawiam serdecznie

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:07   #154
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Miałam sie juz nie udzielac... hmm...trudno.Wybaczcie, ze nie skomentuje wczesniejszych odpowiedzi na temat mojego posta, ktory został kilka razy cytowany.
Nie rozumie dlaczego osoba, ktora tyle zrobiła dla podforum Paznokcie została zablokowana?? Powiem wiecej ona tworzyła to forum(oczywiscie wraz z reszta niekulturalnych i wrecz chamskich wizazanek) Dlaczego? Dlatego iz nie ma zamiaru wypowiadac sie na poziomie niektorych osob(zaraz ja tez dostane bana ). Pani moderator prosze mi powiedziec? Czy to, ze Paula wypowiada sie w ten sposob jest przyczyna do wlepienia jej bana? A kolezanka, ktora jak przypuszczam tych pojec ogarnac nie mogła i napisała, zeby Paula "wyniosła" sie na forum literackie jest ok? Istnieje bowiem wolnosc słowa...

I jeszcze... Powiedzcie mi kto tu sie odezwał??? Osoby, ktorych nigdy nie widziałam na Paznokciach! Nagle znalazły sie odwazne. Tu jest zle i w ogole wszystkie jestesmy bezczelne! A ile tu przebywacie? My(znow beda sie czepiac o podział )jestesmy tu na codzien, radzimy, chwalimy, opieprzamy kiedy trzeba(mniej lub bardziej kulturalnie, niech Wam bedzie) Ale posiedzcie tu jedna z druga dłuzej i zobaczcie, ze to juz nie jest do wytrzymania. Zrozumcie, ze stylizacja paznokci to nasza pasja! I nie chcemy aby pseudostyliski psuły nam reputacje! I ile razy mozna odpowiadac na to samo pytanie?? Czy wysyłanie do wyszukiwarki jest czyms obrazliwym?? Zrozumcie, ze gdyby nie te bezsensowne watki, powstajace jak grzyby po deszcu kazdej z nas łatwiej bybyło sie poruszac. Jest tyle wspaniałych watków: o chorobach, odzywkach, zelach, akrylach,szkoleniach, o domowych sposobach na wzmocnienie paznokci,o zdobieniach lakierami, sa zdobienia tematyczne w stylu paznokcie czerwone, delikatne, brokatowe itp. itd. I gdzie one sa??????? Zakopane przez kolejne zdublowane watki. Taka jest szara rzeczywistosc...

Pozdrawiam
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:07   #155
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Mozna wiedzieć za co Paula dostała bana?
Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod pytaniem.
Przeglądam to forum uważnie od kilku dni, bo nie wiem co zrobic ze swoimi paznokciami na ślub
Trafiłam na ten zamkniety wątek i taką wypowiedź:

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=151
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:14   #156
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Paulakrk odpowiada ( przez mnie ):
Paula dostała bana za wątek zamknięty od trzech tygodni.... Co ciekawe - za który to wątek dostałam już punkty karne. Nie wiedziałąm ,że mozna 2 razy karać za to samo przewinienie. Ale to super sprawa - mozna komus wlepić pukty za naganne zachowanie, punkty wygasną a po miesiacu znów go za to zbanować Cóż - jak to mówią 'co się odwlecze to nie uciecze'. Inni wprawdzie ripostują 'lex retro non agit' ale jak widać dla chcącego nic trudnego. Paragraf zawsze się znajdzie. Pozdrawiam serdecznie

Pauli słowa
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:16   #157
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=150


...smutne...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 22:17   #158
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

"AgaZ
Szefowa

Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 3 918 Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

--------------------------------------------------------------------------------

Emilia mnie ubiegła zamykając wątek, ale gwoli wyjaśnienia mojego postępowania dodam jeszcze słowo od siebie.
Paula dostajesz ode mnie za tę wypowiedź bana tymczasowego.
Ty nie dyskutujesz, Ty obrażasz i poniżasz każdego, kto śmie mieć inne zdanie, niż Twoje JEDYNIE SŁUSZNE. "

Oto wypowiedź Agi z wyjaśnieniem za co Ban.

PS: A swoją drogą ten wredny watek jest w tej chwili najbardziej popularny na pazurkowym Aż 11 użytkowników
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:20   #159
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość

I jeszcze... Powiedzcie mi kto tu sie odezwał??? Osoby, ktorych nigdy nie widziałam na Paznokciach! Nagle znalazły sie odwazne. Tu jest zle i w ogole wszystkie jestesmy bezczelne! A ile tu przebywacie?
No akurat troche tu przebywam, a ze nic nie pisze, to wlasnie jest wynik tego o co chodzi od samego poczatku Ray, atmosfery panujacej na tym forum i bezczelnosci niektorych osob, ktora mnie dziwi i przeraza
Nie mam checi zadawac na Paznokciach pytan, ktore moga okazac sie zbyt glupie i "nie na poziomie" niektorych osob a pozniej toczyc przez caly watek dyskusje udowadniajace, ze ktos zjadl wszystkie rozumy a ja jestem glupia Tak odbieram atmosfere panujaca tutaj, dlatego nie mam ochoty sie udzielac, ale czytam czesto, chociaz czasem z niesmakiem.

Wracajac jeszcze do moderatorow, to niestety ale nie sa oni w stanie nauczyc nikogo kultury wypowiedzi, chocby siedzieli tutaj 24h.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:25   #160
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Ivon.a: przeczytałaś cały wątek? Bo jeśli nie, to uważam, że naprawdę należy uważnie poznać cały zanim oceni sie wypowiedź Pauli. A co do ślubnych zdobień, to z tego co pamiętam jest co najmniej jeden świetny wątek (a może i więcej).

Przyznaję, że czasem uważam, że któraś z dziewczyn odpowiada za ostro. Co nie zmienia faktu, że nawet jeśli w danym wypadku nie do końca zgadzam się z formą wypowiedzi, to z treścią w 99,9% tak. A w zdecydowanej większości takie "wredne" odpowiedzi pojawiają się w tematach, o których pisała Albertyna. Uważam, że jeśli dziewczyny na własne oczy dziesiątki razy widziały takie:http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=4596601 paznokcie, słyszały zrozpaczone i obolałe dziewczyny, które musiały jeszcze za tą "przyjemność" zapłacić, to gdy widzą kolejną tipsiarę uzbrojoną w kurs na CD i żele za 9,90zł, szlag je trafia i tracą panowanie nad sobą. Nieraz bardzo szybko.

Wątek jest o kulturze, prawda? Powiem więc tak:

Moim skromnym zdaniem mówienie komuś: z takimi tekstami to na forum literackie, czy poetyckie, albo sugerowanie, że dziewczyny po kursach dostają "pieniążki od mamusi" nie jest wcale a wcale bardziej kulturalne, czy życzliwe niż "wredne" i "kąśliwe" teksty Pauli. A omijanie szerokim łukiem argumentów rozmówcy, "niezauważanie" jego pytań i umniejszanie racji nie wydaje mi się milsze niż łapanie za słówka.
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:25   #161
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
I jeszcze... Powiedzcie mi kto tu sie odezwał??? Osoby, ktorych nigdy nie widziałam na Paznokciach! Nagle znalazły sie odwazne. Tu jest zle i w ogole wszystkie jestesmy bezczelne! A ile tu przebywacie? My(znow beda sie czepiac o podział )jestesmy tu na codzien, radzimy, chwalimy, opieprzamy kiedy trzeba(mniej lub bardziej kulturalnie, niech Wam bedzie) Ale posiedzcie tu jedna z druga dłuzej i zobaczcie, ze to juz nie jest do wytrzymania.


"Odezwać się", Magdo, może każdy.
mex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 22:32   #162
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Ach, znowu tu piszę (będę się Modom śniła po nocach >.<'), ale zapomniałam dodać jeszcze jedno:

Wrzucacie wszystkie dziewczyny z pazurkowego do jednego wora. A to nie fair. Wiele dziewczyn z ogromną wiedzą w tej dziedzinie praktycznie nigdy nie odpowiada wrednie, czy kąśliwie. Pierwsze na myśl przychodzą mi: Albertyna, Dobra rada, Oblabobla, awa2001, ale znalazłoby się jeszcze wiele nicków, które można by tu dopisać.

Tak się zaangażowałam w temat, że nie napisałam dziś ani słowa pracy dyplomowej, bo co chwila wracam na forum
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:33   #163
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez mex Pokaż wiadomość


"Odezwać się", Magdo, może każdy.
No WOW! To jest kulturalna wypowiedz bez obrazania innych i bez nasmiewania sie???
To prosze mi powiedziec! Do czego zmierza ten watek?? Nadala nie rozumie!
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:36   #164
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Ach, znowu tu piszę (będę się Modom śniła po nocach >.<'), ale zapomniałam dodać jeszcze jedno:

Wrzucacie wszystkie dziewczyny z pazurkowego do jednego wora. A to nie fair. Wiele dziewczyn z ogromną wiedzą w tej dziedzinie praktycznie nigdy nie odpowiada wrednie, czy kąśliwie. Pierwsze na myśl przychodzą mi: Albertyna, Dobra rada, Oblabobla, awa2001, ale znalazłoby się jeszcze wiele nicków, które można by tu dopisać.
I jesze ja! Zapomniałas o mnie

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Tak się zaangażowałam w temat, że nie napisałam dziś ani słowa pracy dyplomowej, bo co chwila wracam na forum
Nie martw sie mysiaku, ja tez
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:40   #165
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
No WOW! To jest kulturalna wypowiedz bez obrazania innych i bez nasmiewania sie???
To prosze mi powiedziec! Do czego zmierza ten watek?? Nadala nie rozumie!
Przyznaję bez bicia, zdanie "Nagle znalazły się odważne" ruszyło mnie (jeszcze się śmieję)
Ale pozwól, że nie będę wnikać kto tutaj kogo próbuje wyśmiać czy ustawić na odpowiednim (w swoim mniemaniu) miejscu. Zbędna dyskusja.
mex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:41   #166
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Pani moderator prosze mi powiedziec? Czy to, ze Paula wypowiada sie w ten sposob jest przyczyna do wlepienia jej bana?
Przyczyna jest prosta - brak kultury wypowiedzi. Rosnące zjawisko zrażania osób (w szczególności nowych) do forum. Gęsta atmosfera. Oznacza to jedno - reakcję modów i adminów.

Cytat:
A kolezanka, ktora jak przypuszczam tych pojec ogarnac nie mogła i napisała, zeby Paula "wyniosła" sie na forum literackie jest ok? Istnieje bowiem wolnosc słowa...
Za pogrubione słowa wylatuje m.in. Paulakrk. Pilno Ci do niej?

Cytat:
I jeszcze... Powiedzcie mi kto tu sie odezwał??? Osoby, ktorych nigdy nie widziałam na Paznokciach! Nagle znalazły sie odwazne. Tu jest zle i w ogole wszystkie jestesmy bezczelne! A ile tu przebywacie? My(znow beda sie czepiac o podział )jestesmy tu na codzien, radzimy, chwalimy, opieprzamy kiedy trzeba(mniej lub bardziej kulturalnie, niech Wam bedzie)
Co? A kto wam na to pozwolil???? Czy o "opieprzanie" prosił ktoś z redakcji? Czy wasze profile są zatwierdzone przez Szefową? Samozwańcze oddziały partyzancko strzygące pazurki i topiące młody narybek na forum???
Cytat:
Ale posiedzcie tu jedna z druga dłuzej i zobaczcie, ze to juz nie jest do wytrzymania. Zrozumcie, ze stylizacja paznokci to nasza pasja! I nie chcemy aby pseudostyliski psuły nam reputacje! I ile razy mozna odpowiadac na to samo pytanie?? Czy wysyłanie do wyszukiwarki jest czyms obrazliwym?? Zrozumcie, ze gdyby nie te bezsensowne watki, powstajace jak grzyby po deszcu kazdej z nas łatwiej bybyło sie poruszac. Jest tyle wspaniałych watków: o chorobach, odzywkach, zelach, akrylach,szkoleniach, o domowych sposobach na wzmocnienie paznokci,o zdobieniach lakierami, sa zdobienia tematyczne w stylu paznokcie czerwone, delikatne, brokatowe itp. itd. I gdzie one sa??????? Zakopane przez kolejne zdublowane watki. Taka jest szara rzeczywistosc...

Pozdrawiam
O ile dobrze rozumiem, to na tym forum nie do wytrzymania jest grupka osób, uzurpujących sobie fałszywe prawa własności do forum.



p.s. Uzupełniam: nie piszę o wszystkich osobach z Pazurkowego. Znam i nie podobają mi się bardzo wypowiedzi użytkowniczki Paulakrk. I do jej wypowiedzi odnosi się cały wątek oraz moja wypowiedź.
Nie wykluczam jednak, że nie działała w pojedynkę i wtedy zmienię odpowiednio swoje zachowanie w stosunku do pozostałych osób.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:45   #167
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Jelonku, alez problem lezy własnie w tym, ze wiele dziewczyn, jak to napisałam juz w poście powyzej OCZEKUJE OD NAS DZIELENIA SIE WIEDZĄ PROFESJONALNĄ Zauwaz ile jest watków- "jak ładnie malowac paznokcie?", albo "Mam suche skórki, czy jest na to domowy sposób?" , domowe kuracje na zdrowe paznokcie" itp...a ile "Jak zrobic tipsy, krok po kroku" i pochodne.
I tu jest pies pogrzebany!
Wiedzą, która jest dostepna dla klientek chetnie się dzielimy, jednak ta, ktra powinna być zastrzezo a dla profesjonlaistów, chcemy zachowac dla siebie...

Mówiąc klientce, na czym polega zabieg EEG, nie tłumaczysz jej jak go wykonać w domu.
Ale założenie tipsa to nie operacja na otwartym sercu i chyba trochę demonizujecie. Wystarczy napisac wprost, że to co wiecie, wiecie dla siebie...
Cytat:
także dla dobra naszych teraźniejszych i przyszłych klientek...
Interesujące w kontekcie pogrubionego wyżej zdania.

Nie do końca wierze w to, że obawiacie się nieudolności pseudostylistek. Myślę, że tak naprawdę idzie o to, że niechcacy możecie wyszkolić stylistkę-stanowiącą konkurencję choćby na forum.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:45   #168
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
No akurat troche tu przebywam, a ze nic nie pisze, to wlasnie jest wynik tego o co chodzi od samego poczatku Ray, atmosfery panujacej na tym forum i bezczelnosci niektorych osob, ktora mnie dziwi i przeraza
Nie mam checi zadawac na Paznokciach pytan, ktore moga okazac sie zbyt glupie i "nie na poziomie" niektorych osob a pozniej toczyc przez caly watek dyskusje udowadniajace, ze ktos zjadl wszystkie rozumy a ja jestem glupia Tak odbieram atmosfere panujaca tutaj, dlatego nie mam ochoty sie udzielac, ale czytam czesto, chociaz czasem z niesmakiem.

Wracajac jeszcze do moderatorow, to niestety ale nie sa oni w stanie nauczyc nikogo kultury wypowiedzi, chocby siedzieli tutaj 24h.
Podpisuję się pod tym stwierdzeniem.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:47   #169
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
O ile dobrze rozumiem, to na tym forum nie do wytrzymania jest grupka osób, uzurpujących sobie fałszywe prawa własności do forum.
Mówiłam, prywatny folwark jak nic!
mex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 22:48   #170
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

magdo po pierwsze tu nie trzeba przebywac nie wiem mc czy rok zeby zobaczyc co sie dzieje tu wystarczy wpisac w wyszukiwarke jakie kolwiek slowo i zobaczyc powatrzajace sie osoby ktore strasznie w niekulturalny sposob odpowiadaja...

paula dostala bana a tak przejeta swoja rola odpisuja przez inne osoby .. w takowy sam sposob jak wczesniej nie wiem moze nie miala lekcji kultury z dziecinstwa to juz nie moja sprawa... ale widze ze gdyby nie jej sargastyczne i ponizajace komentarze forum funkcjonowalo by 100 razy lepiej... poczytaj

duzo osob pisze ze boi sie zapytac czy zwrocic z problemem bo boi sie wysmiania krotko mowiac... nie bez powodu jak widac wystarczy przytoczyk kilka przykladow

to ze paula tutaj umiescila kilka watkow na temat paznokci mistrzem ja nie czyni i nie zezwala jej na ponizanie innych..

ma jakas wiedze jaka nie wiem nie mi ja oceniac czy ma krus czy nie czy jest vice czy nie nie sprawdze nie mam zamiaru,... prosze tylko o kulture
to chyba nie tak wiele

moim zdaniem wystarczy spojrzec kilka osob podalo jej przyklady zlej wypowiedzi i o co konkretnie chodzi zadnego przyznania sie do bledu zadnej skurchy nic.. po prostu dalej przez inne osoby dalej ciagnie swoje sargastyczne odzywki...

moze do niektorych sie nie trafi trudno....

ale mysle ze po tym watku moderatorzy beda tu czesciej zagladac...

a dwa dziewczyny moderatorzy maja racje wpisujcie "zly post" ja zamierzam tak robic... i nie regowac w ogole na tego typu komentarze badz w ogole na tego typu odpowiedzi tych osob...

i bardzo i najistotniejsza sprawa ktora sie ciagnie od poczatku... jesli ktos nie ma ochoty dzielic sie swoja wiedza profesjonalna nie musi!!!!!! nikt go nie zmusza odpisuje na to co zechce ale NIE POWINIEN nasmiewac sie z innych ze chca sie czegos dowiedziec....

to nie zbrodnia po co komus podcinac skrzydla...
a o klientki sie nie martwcie to sprawa danej "stylistki" co i jak zrobi raz zle wiecej nie przyjda do niej to jej zycie jej wybor jej droga jej kariera jej szkola nie wasza.... wiec co wy sie martwicie ...
po prostu nie musicie odpisywac i juz a wtedy bedzie spokoj
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:50   #171
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Drogi Panie Moderatorze! Prosze wyrzuc nas wszystkie z forum!!! Zobaczmy co sie wtedy bedzie działo! Jesli jestesmy wszystkie takie niepomocne i tylko obrazamy innych to dlaczego jeszcze mamy prawo tu przebywac? Prawda jest taka, ze widzicie tylko złe strony(ktore rzadziej wystepuja) Jeszcze raz zapytam. Kto tworzy to forum??Osoby, ktore weszły tu aby tylko wypowiedziec sie w tym temacie? Czy wizazanki, ktore czesciej tu przebywaja? ( jesli chodzi o opieprzanie, to moja wypowiedz była w sensie, wybierz sie na kurs skoro nie pofatygowałas sie nawet po to, aby dowiedziec sie po co jest linia stresu).
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:50   #172
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Ivon.a: przeczytałaś cały wątek? Bo jeśli nie, to uważam, że naprawdę należy uważnie poznać cały zanim oceni sie wypowiedź Pauli. A co do ślubnych zdobień, to z tego co pamiętam jest co najmniej jeden świetny wątek (a może i więcej).
Mysiak dla Twojej informacji,bo może jeszcze tego nie wiesz, ten ban tymczasowy to nie jest pierwszy jaki otrzymała Paula-poprzednio również dostała za chamstwo wobec innych użytkowników tego forum, wielokrotnie była karana punktami karnymi za swoje wredne oddzywki. Ja się dziwię,że moderatorzy i admini jeszcze nie zastosowali punkt z regulaminu banów stałych tj. używa on wyjątkowo parszywego słownictwa obrażając inne użytkowniczki forum. Rozumiem,że ktoś mógł mieć zły dzień, gorszy humor i wymsneło mu się coś chamskiego w stronę innego użytkownika, sama nie jestem święta i zdarzyło mi sie wielokrotnie zrobić coś głupiego na forum,za co jest mi teraz wstyd. W przypadku Pauli ona się nie zmienia, te wszystkie ostrzeżenia, bany nie wpływają na jej zachowanie, ona nie stara się zmienić i zapanować nad sobą i nad tym jak traktuje innych użytkowników. Wiele z was jej tutaj broni, bo myślę,że nie miałyście z nią ostrych konfilktów. Myślę,że gdybyście doświadczyły na własnej skórze chamstwa, złośliwości i zawiści ze strony Pauli to patrzyłybyście na nią inaczej. Może Paula jest świetnym fachowcem od paznokci, może pomogła wielu osobom,ale Paula jest takim typem człowieka, którego nie chciałabym poznać w rzeczywistości.

Wielokrotnie przeglądam sobie wątki na tym forum i tu jest taki efekt łańcuchowy-jedna osoba napisze coś złośliwego, chamskiego i zaraz następne jej przyklaskują i dorzucają swoje teksty. Tak jak same piszecie moderatorzy pojawiają się niezbyt często i to jest błąd. Jak nie byłyście karane za takie oddzywki przez modów to zachowujecie się jakbyście miały przyzwolenie na takie teksty. Tak być nie może. Tutaj jest potrzebny ktoś kto zrobi porządek nie tylko techniczny,ale przede wszystkim,by wreszcie zacząć się oddzywać do siebie w sposób kulturalny. Jeżeli wam ręce opadają jak widzicie głupie wątki to nie wchódzcie w nie, pośmiejcie się na gg z tych osób, omijajcie je z daleka,ale nie urządzajcie sobie wyśmiewania innych,bo założe się,że żadna z was nie chciałaby być na miejscu osoby, które były przez was tak potraktowane.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:52   #173
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Dokładnie - jeśli kogoś irytują pytania nowicjuszek - niech je omija zamiast okraszać je przykrymi słowami. I co z tego, że na stronie są wątki, które się powtarzają? Przecież od tego jest wyszukiwarka właśnie - omiń powtarzające się wątki i szukaj interesujących informacji przez wyszukiwarkę.
Ja omijam "pazurkowe" - jest tam gęsto i nieprzyjemnie.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:55   #174
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Ale założenie tipsa to nie operacja na otwartym sercu i chyba trochę demonizujecie. Wystarczy napisac wprost, że to co wiecie, wiecie dla siebie...Interesujące w kontekcie pogrubionego wyżej zdania.

Nie do końca wierze w to, że obawiacie się nieudolności pseudostylistek. Myślę, że tak naprawdę idzie o to, że niechcacy możecie wyszkolić stylistkę-stanowiącą konkurencję choćby na forum.
Pomadko, rozumiem, ze jako mod nim napisałas posta, przeczytałaś uwaznie cały wątek, prawda? Zatem to co napisałm odnosiło sie do mojej pierwszej wypowiedzi w tym wątku, chyba na 3 stronie... Gdybyś ją przeczytała, wiedziałbys o czym pisze.
A później, biorąc pod uwage ludzi czytających tylko ostatnią strona podobna wypowiedź powtórzyłam, chyba na 5....
Po raz 3 w tym samym watku nie widze potrzeby jej powtarzac... bo nie chce zasmiecać forum.

Cytat:
Tak być nie może. Tutaj jest potrzebny ktoś kto zrobi porządek nie tylko techniczny,ale przede wszystkim,by wreszcie zacząć się oddzywać do siebie w sposób kulturalny. Jeżeli wam ręce opadają jak widzicie głupie wątki to nie wchódzcie w nie, pośmiejcie się na gg z tych osób, omijajcie je z daleka,ale nie urządzajcie sobie wyśmiewania innych,bo założe się,że żadna z was nie chciałaby być na miejscu osoby, które były przez was tak potraktowane.
zgadzam sie w 100%.
Niestety, o czym tez juz wspominałam modowie pojawiaja sie tu na wyraźną prośbe, w razie "większej awantury", na codzien nie ma tu nikogo...
Pewnie dlatego, za utrzymywanie jakie-takiego porządku zabrały sie inne osoby...
Wiekszośc modów widze po raz pierwszy na oczy, a na wizażu na tym pod forum jestem codziennie.
Nie widze żadnych reakcji modów, poza wlepianiem co pewnien czas róznych kar Pauli. A przydałaby sie reakcja typowo "techniczna"- zwracanie uwagi na dublowanie do potegi tematów, zamykanie zbednych itp...
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2007-06-19 o 23:03 Powód: nocna pora wolniej mysle ;)
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:57   #175
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Drogi Panie Moderatorze! Prosze wyrzuc nas wszystkie z forum!!! Zobaczmy co sie wtedy bedzie działo! Jesli jestesmy wszystkie takie niepomocne i tylko obrazamy innych to dlaczego jeszcze mamy prawo tu przebywac? Prawda jest taka, ze widzicie tylko złe strony(ktore rzadziej wystepuja) Jeszcze raz zapytam. Kto tworzy to forum??Osoby, ktore weszły tu aby tylko wypowiedziec sie w tym temacie? Czy wizazanki, ktore czesciej tu przebywaja? ( jesli chodzi o opieprzanie, to moja wypowiedz była w sensie, wybierz sie na kurs skoro nie pofatygowałas sie nawet po to, aby dowiedziec sie po co jest linia stresu).
Nie życzę sobie, aby na forum, którym administruję ktoś inny ode mnie ustalał zasady. A zasada jest bardzo prosta: to ja decyduję, które pytania sa dozwolone, a które nie są.
Na pewno nie decyduje o tym użytkownik.
Jeśli nie odpowiada to komuś, polecam google.com.

Argumentacja o tym, kto tworzy forum ma miejsce bytu, kiedy ktoś faktycznie forum tworzy, a nie niszczy bądź zamyka tworząc bagienną atmosferkę aluzji pod adresem wykształcenia lub inteligencji, i to w dodatku na forum Z PORADAMI.

Odsyłanie do profesjonalnych kursów... tego jeszcze u nas nie było. Jeśli nie chce się komuś odpisywać merytorycznie, to niech w ogóle sobie daruje "wyszukiwarkowo-jajestemmądrzejsza" odpowiedzi na tym forum.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 23:00   #176
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Ray, Pomadko: cały czas pomijacie co najmniej 1 istotny aspekt:

To nie jest prywatna sprawa tipsiary co zrobi z cudzymi paznokciami. Bo może komuś zniszczyć zdrowie! Oczywiście, nie jest to operacja ani na zamkniętym ani na otwartym sercu ale wierzcie mi, że przepiłowana płytka boli dłuuugo a leczenie grzybicy czy innych bakcyli jest krępujące, długotrwałe i diabelnie drogie. Nie wspomnę o ekstremalnych przypadkach, jak ropa pod paznokciami czy zniekształcona na stałe płytka.
A poza tym dziewczyny mają prawo się wściekać, bo pseudostylistki robią im antyreklamę wśród wszystkich koleżanek i znajomych. A w żadnej chyba branży marketing szeptany nie odgrywa tak istotnej roli jak tu...

PS Czy którakolwiek z Was kliknęła w link który wkleiłam? Ze zdjęciem paznokci, którymi "opiekowała się" pseudostylistka?
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 23:03   #177
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Drogi Panie Moderatorze! Prosze wyrzuc nas wszystkie z forum!!! Zobaczmy co sie wtedy bedzie działo! Jesli jestesmy wszystkie takie niepomocne i tylko obrazamy innych to dlaczego jeszcze mamy prawo tu przebywac? Prawda jest taka, ze widzicie tylko złe strony(ktore rzadziej wystepuja) Jeszcze raz zapytam. Kto tworzy to forum??Osoby, ktore weszły tu aby tylko wypowiedziec sie w tym temacie? Czy wizazanki, ktore czesciej tu przebywaja? ( jesli chodzi o opieprzanie, to moja wypowiedz była w sensie, wybierz sie na kurs skoro nie pofatygowałas sie nawet po to, aby dowiedziec sie po co jest linia stresu).
Ale ty nie możesz ludzi segregowac w ten sposób, bo każdy ma prawo tutaj wejść i ciebie na przykład skrytykować za takie podejście. To, że ty się tutaj więcej udzielasz nie ozn., że ja, która tutaj jestem gościnnie, mam się nie wypowiadać. TO samo tyczy się innych...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 23:07   #178
iryda
Raczkowanie
 
Avatar iryda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
GG do iryda
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

hej ja czesto zagladam na wizaz ale moze stosunkow rzadko cos pisze, a to zazwyczaj dletego ze nie mam za wiele do powiedzenia bo sie na danym temacie nie znam; na pzanokciach; na paznokciach mam moze dosłownie kilka postów ale zagladam tu czesto i mnie osobiście cały ten wątek to jest troche szukanie dziury w całym :/
przyznaję że czasem posty np Pauli sa moze troche wredne ale generalnie bez przesady; nie zauważyłam żeby była kiedykolwiek "chamska" co najwyżej trochę "niemiła" ale nigdzie nie jest napisane ze zawsze trzeba byc super milym
prawda tez jest taka ze najwiecej pomocy mozna uzyskac od tych "najwredniejszych" tu dziewczyn wiec nie mozna tez oceniac tak jednoznacznie osoby po tym ze jej czasem puszcza nerwy nie biorąc po uwagę ile dobrego wkładają w ten portal; ja najwiecej sie dowiedzialam tego czego szukalam na "paznokciach" własnie z postów Pauli...
no i jakoś wcale mnie to do tego forum nie zrazilo, no nie wiem - jak dla nie to ten problem jest troche sztuczny no ale moze faktycznie za krótko tu jestem... moim zdaniem wszyscy sie tu trochę za bardzo unieśli i choć każdy ma trochę racji nikt nie chce słuchac ...
iryda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 23:11   #179
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

A propo wyrzucania i opcji "a co sie wtedy stanie"

Wizaz jest tak duzym portalem i ma tak duze forum ze bez podforum "paznokcie" nie zginie.

Dlaczego na przyklad na moich makijazach jest milo (no dobra czasami az za milo, ale ostatnio ze slodzenia dziewczeta przeszly na obiektywnosc) - ludzie nie jezdza po sobie.

I nie mowie tu o watkach numer 4598579847649 z cyklu "mam zestaw z allegro" tylko to sie pojawia tez w innych watkach.

Zalozcie sobie cos na wzor mafii parowkowej i dajcie czasami odetchnac innym od zlosliwosci.

ps. ok na MM raz byla afera ale spowodowana tym ze (bodajze Krek) odnosil sie w stosunku do nas z nieukrywana wyzszoscia - takze poprzez wypominanie ilosci postowczy stazu na wizazu - i szybko zostal sprowadzony na ziemie. Punkty sie posypaly i sie uspokoilysmy. Chamstwo po prsotu zostalo ukrocone w zalazku.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2007-06-19 o 23:15 Powód: literowki i dopisek
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 23:13   #180
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
(...)
Odsyłanie do profesjonalnych kursów... tego jeszcze u nas nie było. Jeśli nie chce się komuś odpisywać merytorycznie, to niech w ogóle sobie daruje "wyszukiwarkowo-jajestemmądrzejsza" odpowiedzi na tym forum.

Rozumiem, zatem, ze watek TUTAJ nie uczymy przedłużania paznokci, w którym w drugim zdaniu autorka odsyła na kurs nie istenieje? No bo skoro tego nie było na wizażu.....

To najlepiej uwidacznia, jak swietnie moderatorzy i admin znają to forum.
Po prostu nic o nim nie wiecie, zaglądacie rzadko. Baaaardzo rzadko.
Nie napisze, ze w ogole, bo pojawiacie się przy okazji takich awantur, jak ta, tórych byc może by nie było, gdyby na codzien był tu utrzymywany porzadek... No, ale znowu sie powtarzam, a mam nadzije admini i modki czytaja całe watki, w których sie wypowiadaja, a nie ak niedoświadczeni forumowicze, tylko ostatnia strone

Pomadko- leczenie grzybicy jaka można zarazic klientkę pdczas nieprawidłowo wykonanego zabiegu przedłużania paznokci trwa latami i kosztuje w tysiącach złotych, zarazić można także żłótaczką, HIV i parom innymi chorobami przenoszonymi przez krew.

Dlaego to co dla profesjonalistów fajnie by było zostawic dla profesjonalistów, a to co dla amatorów- dla amatrów, ale znoiw mama wrażenie, ze sie powtarzam... cvzy nie pisałam juz o przykładzie z makijazem w tym watku, ze dwa razy?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.