Rossmann cz. XXI - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-15, 10:59   #3961
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może ile kosztuje podkład Max Factor lasting performance w cenie regularnej? Bo na rossnecie nie znalałam
Bodajze 49,99

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:01   #3962
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
Możecie polecić mi jakiś szampon do szybko przetłuszczających się włosów? Nie wyobrażam sobie myć włosów codziennie, a na drugi dzień już moje włosy nie wyglądają za dobrze więc używam suchego szamponu. Próbowałam już wszystkiego... przetrzymywałam przez rok włosy bez mycia drugiego dnia i nic, one się chyba nigdy do tego nie przyzwyczają, a włosy mam strasznie długie i mycie ich no i rozczesywanie to wielka zabawa
spróbuj może pić przez jakiś czas pokrzywę? Piłam codziennie przez około 2 miesiące i włosy wytrzymują dzień dłużej bez mycia (w moim przypadku to naprawdę sukces )
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:02   #3963
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez becky_b Pokaż wiadomość
cz III ostatnia
nic nie chcę:P o dziwo.
Dziewczyny muszę wam polecić cążki które będą za 31zł od 17go! są świetne! nawet babka na kosmetologii chwaliła i pytała gdzie kupiłam:P

W rossmannie jest coś skutecznego do rozpuszczania/usuwania skórek w płynie/żelu?
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:18   #3964
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
W rossmannie jest coś skutecznego do rozpuszczania/usuwania skórek w płynie/żelu?
Polecam żel Sally Hansen
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...e-remover.html
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:19   #3965
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
spróbuj może pić przez jakiś czas pokrzywę? Piłam codziennie przez około 2 miesiące i włosy wytrzymują dzień dłużej bez mycia (w moim przypadku to naprawdę sukces )
hmm może i spróbuję bo wiele osób mówi o tym wiele dobrego
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:22   #3966
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Bodajze 49,99

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuję
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:32   #3967
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez misiajogi Pokaż wiadomość
Witajcie sprawdzona wiadomość : od 22.04-27.04 -49% na wszystkie podklady pudry i róże, rossmann zaprasza
Super wiadomość ale tak jakoś dla mnie niewygodna data jak zwykle zresztą, zawsze Ross ma promocje na końcu miesiąca kiedy ciężko z pieniążkami


Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
Możecie polecić mi jakiś szampon do szybko przetłuszczających się włosów? Nie wyobrażam sobie myć włosów codziennie, a na drugi dzień już moje włosy nie wyglądają za dobrze więc używam suchego szamponu. Próbowałam już wszystkiego... przetrzymywałam przez rok włosy bez mycia drugiego dnia i nic, one się chyba nigdy do tego nie przyzwyczają, a włosy mam strasznie długie i mycie ich no i rozczesywanie to wielka zabawa
Próbowałaś Garnier ultra doux z cytryną: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...et-cedrat.html
albo
Palmolive: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...acych-sie.html
u mnie się świetnie sprawdziły a miałam ten sam problem co ty teraz Garnier w rossmanowej promocji - 400 ml za 7 z groszami
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 11:33   #3968
eleonorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 333
Dot.: Rossmann cz. XXI

Jaki polecacie puder, chodzi mi o poprawienie makijażu w ciągu dnia, zaznaczę, że czasami świeci mi się skóra
eleonorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:37   #3969
agata0212
Raczkowanie
 
Avatar agata0212
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 193
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
Możecie polecić mi jakiś szampon do szybko przetłuszczających się włosów? Nie wyobrażam sobie myć włosów codziennie, a na drugi dzień już moje włosy nie wyglądają za dobrze więc używam suchego szamponu. Próbowałam już wszystkiego... przetrzymywałam przez rok włosy bez mycia drugiego dnia i nic, one się chyba nigdy do tego nie przyzwyczają, a włosy mam strasznie długie i mycie ich no i rozczesywanie to wielka zabawa
U mnie np pomogło stosowanie delikatnych szamponów przez te z SLS/SLES skora głowy szybciej sie przetluszczala dodatkowo stosuje odżywkę isany ta niebieska i dodaje do niej troche glinki zielonej (mozesz ja rownież dodać do szamponu jest świetna)

U mnie do koszyka wpadnie pewnie micel z garniera, masełko z isany i pewnie skusi mnie czekolada milka bombelkowa
agata0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:53   #3970
becky_b
Raczkowanie
 
Avatar becky_b
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 121
Dot.: Rossmann cz. XXI

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;46038505]Becky_b dziękuję za gazetkę Ps czy nie zgubiłaś jednej strony z kolorówką?[/QUOTE]
sprawdzałam czy nie pominęłam nic i wyszło mi, że nie swoją drogą to dziwne, bo faktycznie nie ma żadnej strony z kolorówką
becky_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 12:12   #3971
agata0212
Raczkowanie
 
Avatar agata0212
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 193
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez becky_b Pokaż wiadomość
sprawdzałam czy nie pominęłam nic i wyszło mi, że nie swoją drogą to dziwne, bo faktycznie nie ma żadnej strony z kolorówką
Moze z powodu tej promocji na podkłady pudry itp nie ma promocji na kolorowke?
agata0212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 12:13   #3972
Dorotxy
Zakorzenienie
 
Avatar Dorotxy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9 310
Dot.: Rossmann cz. XXI

witam obkupiłam się trochę w cnd i ostatnią piankę wzięłam

miałam też w skrzynce nową hazetkę od 17.04, wrzucał już ktoś czy nie? bo trochę muszę nadrobić a nie mam teraz czasu póki jasno mogę zdjęcia zrobić
__________________
Don't worry be happy

ja i blog
Dorotxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 12:17   #3973
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Rossmann cz. XXI

Jest gazetka stronę wcześniej

Mógłby mi ktoś napisać jakie dokładnie tampony są w CND? Bo w moim rossie nie ma plakietek, ani zmienionych cen, a nie chce za bardzo biegać ze wszystkim do czytnika
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 12:34   #3974
cedrowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cedrowa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 201
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
Możecie polecić mi jakiś szampon do szybko przetłuszczających się włosów? Nie wyobrażam sobie myć włosów codziennie, a na drugi dzień już moje włosy nie wyglądają za dobrze więc używam suchego szamponu. Próbowałam już wszystkiego... przetrzymywałam przez rok włosy bez mycia drugiego dnia i nic, one się chyba nigdy do tego nie przyzwyczają, a włosy mam strasznie długie i mycie ich no i rozczesywanie to wielka zabawa
Polecam Garnier z cytryną i białą glinką, szczególnie sprawdza się latem. Po jakimś czasie - kilku tygodniach - miałam od niego sianko na głowie, stąd używam go naprzemiennie z szamponem do włosów farbowanych i po każdym myciu używam odżywki do włosów od wysokości ucha po końce.
Teraz jakoś był w promocji czy też jest. Naprawdę wydajny kosmetyk jak na butlę 400ml.
__________________
Blog

Edytowane przez cedrowa
Czas edycji: 2014-04-15 o 12:37
cedrowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 12:39   #3975
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Rossmann cz. XXI

w takim razie zakupię Garnier z cytryną i białą glinką tak polecacie , szamponu bez SLS też próbowałam używać, tego z Babydream ale niestety było jeszcze gorzej bo włosy zaczęły się już wieczorem przetłuszczać ;p, eh a jeszcze 2 lata temu na 3 dzień moje włosy wyglądały jak po umyciu a teraz tragedia ;p

a gdzie tą glinkę mogę zakupić do włosów jak polecacie dodawanie do szamponów ;p

Edit. słyszałam że dobry jest jeszcze szampon z rzepy, używał ktoś? Pewnie strasznie śmierdzi .. ;p

Edytowane przez Linanna
Czas edycji: 2014-04-15 o 12:45
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 12:40   #3976
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Rossmann cz. XXI

Z gazetki na szczęście nic dla mnie. Promocja na pudry tez mnie nie interesuje. Byłam dzisiaj w rossku, ale nic fajnego w CND nie było
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 12:41   #3977
Dorotxy
Zakorzenienie
 
Avatar Dorotxy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9 310
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Jest gazetka stronę wcześniej

Mógłby mi ktoś napisać jakie dokładnie tampony są w CND? Bo w moim rossie nie ma plakietek, ani zmienionych cen, a nie chce za bardzo biegać ze wszystkim do czytnika
dzięki właśnie "przebiegłam" kilka stron i zauważyłam

a jeszcze w CND jest woda utleniona w żelu za 3,49
a ten dziecięcy z filtrem krem rzeczywiście daje alkoholem, wzięłam na próbę, żeby się sama przekonać za tą cenę to można
__________________
Don't worry be happy

ja i blog
Dorotxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 12:46   #3978
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
w takim razie zakupię Garnier z cytryną i białą glinką tak polecacie , szamponu bez SLS też próbowałam używać, tego z Babydream ale niestety było jeszcze gorzej bo włosy zaczęły się już wieczorem przetłuszczać ;p, eh a jeszcze 2 lata temu na 3 dzień moje włosy wyglądały jak po umyciu a teraz tragedia ;p

a gdzie tą glinkę mogę zakupić do włosów jak polecacie dodawanie do szamponów ;p

Edit. słyszałam że dobry jest jeszcze szampon z rzepy, używał ktoś? Pewnie strasznie śmierdzi .. ;p
Wysłałam ci link z tym szamponem, luknij kilka postów wyżej
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 13:09   #3979
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Dziękuje Ci bardzo .

Wpadło mi w oko parę rzeczy: ręczniki papierowe, Purina dla kota, coś brązującego (bielenda albo efektima), balsam z evree, krem do rąk z alterry

Przygarnęłabym też micel z Garniera, ale ostatnio kupiłam z Bourjois, więc nie będę robić zapasów .

Orientujecie się, czy ten krem do ciała z Granatem i Figą z Isany nadaje się do kremowania włosów?

Nadaje sie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 13:12   #3980
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Rossmann cz. XXI

mam pod ręką dwie gazetki, ta od 17,04 rzeczywiście nie ma żadnych promocji na kolorówkę. Co ciekawe, promocje z tej gazetki z 10,04 trwają do 21,04 czyli od czwartu obowiązują dwa foldery
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 13:24   #3981
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Wysłałam ci link z tym szamponem, luknij kilka postów wyżej
Tak tak link widziałam i chyba kupię ten szampon Garniera, chodzi mi tylko o tą glinkę, ktoś pisał że dodaje dodatkowo do szamponu/odżywki. Tak w ogóle to chyba jesteśmy z tego samego miasta :p - Bstok? Pisałaś o płynie HI Green Pharmacy szukałam go w Rossmannie na Antoniukowskiej i niestety nie było, może wiesz gdzie go mogę znaleźć?
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 13:29   #3982
megara0
Raczkowanie
 
Avatar megara0
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 328
Dot.: Rossmann cz. XXI

Potwierzam bedzie -49% ale jeszcze na korektory czyli pudry podklady roze i korektory. Chyba na cala kolorowne jednak nie bedzie. A ta promocja bedzie pewno w ramach e kuponow nie dla wszystkich tylko tych zalogowanych na rosnecie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
megara0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 13:34   #3983
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Rossmann cz. XXI

Czy kupował ktoś już ten nowy olejek z Isany? Skład jest ciekawy, mógłby być do włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg thumb31_9919697.jpg (30,3 KB, 25 załadowań)
__________________
This summer's gonna hurt like a motherfucker.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 13:46   #3984
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez megara0 Pokaż wiadomość
Potwierzam bedzie -49% ale jeszcze na korektory czyli pudry podklady roze i korektory. Chyba na cala kolorowne jednak nie bedzie. A ta promocja bedzie pewno w ramach e kuponow nie dla wszystkich tylko tych zalogowanych na rosnecie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A ja czekałamna promocje żeby kupić tusz,cienie i lakiery :/ no to się obkupiłam
__________________




KWC


anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 13:51   #3985
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
ja polecam również! spróbuj znaleźć coś z odbiorem osobistym z allegro, ja tak zrobiłam i zapłaciłam 11 zł. albo na ezebra też jest dość tani ten płyn.

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Jest gazetka stronę wcześniej

Mógłby mi ktoś napisać jakie dokładnie tampony są w CND? Bo w moim rossie nie ma plakietek, ani zmienionych cen, a nie chce za bardzo biegać ze wszystkim do czytnika
no więc ja tydzień temu widziałam w cnd 16 szt. ob super i chyba normal, mini nie było w cnd. widziałam też tampaxy też po 16 szt , mini były na napewno. ponad 5 zł kosztowały obie firmy.
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 13:53   #3986
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez megara0 Pokaż wiadomość
Potwierzam bedzie -49% ale jeszcze na korektory czyli pudry podklady roze i korektory. Chyba na cala kolorowne jednak nie bedzie. A ta promocja bedzie pewno w ramach e kuponow nie dla wszystkich tylko tych zalogowanych na rosnecie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

akurat konczy mi się puder. Polecicie jakiś dość jasny z puderniczką z lusterkiem ( moze być bez aplikatora ) ?
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł

Edytowane przez pozycja77
Czas edycji: 2014-04-15 o 13:55
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 13:58   #3987
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez megara0 Pokaż wiadomość
Potwierzam bedzie -49% ale jeszcze na korektory czyli pudry podklady roze i korektory. Chyba na cala kolorowne jednak nie bedzie. A ta promocja bedzie pewno w ramach e kuponow nie dla wszystkich tylko tych zalogowanych na rosnecie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ciekawi mnie jak ta promocja będzie się miała w przypadku tych książeczkowych -20%. Skoro to kolorówka, a odliczają od ceny promocyjnej...
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 14:00   #3988
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez megara0 Pokaż wiadomość
Potwierzam bedzie -49% ale jeszcze na korektory czyli pudry podklady roze i korektory. Chyba na cala kolorowne jednak nie bedzie. A ta promocja bedzie pewno w ramach e kuponow nie dla wszystkich tylko tych zalogowanych na rosnecie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Wreszcie cos tylko dla wizazanek. Istnieje szansa, ze nieporozchwytuja tych podkladow i nie bedzie ogolnego rozgardiaszu... Nie lubie tych ogolnych akcji, bo straszne rzeczy sie wtedy dzieja przy tych szafakch z kolorowka. Wow Rossmann sie postaral, czuje sie prawie jak VIP.

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2014-04-15 o 14:02
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 14:01   #3989
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
spróbuj może pić przez jakiś czas pokrzywę? Piłam codziennie przez około 2 miesiące i włosy wytrzymują dzień dłużej bez mycia (w moim przypadku to naprawdę sukces )
O, nawet nie wiedziałam, że pokrzywa zmniejsza przetłuszczanie włosów. Pije ją już 2 tygodnie, ale póki co nic takiego nie zauważyłam, wręcz przeciwnie, ostatnio przetłuszczają mi się jak szalone .

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Też się czaiłam na ten żel, ale jak zobaczyłam go w Hebe za 28 zł w promocji! to stwierdziłam, że jednak nie. Pewnie przez internet taniej, ale mi się nigdy nie chce czekać .

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość

W rossmannie jest coś skutecznego do rozpuszczania/usuwania skórek w płynie/żelu?
Nie jestem pewna czy jest w Rossmannie czy tylko w Naturze w drugiej szafie, ale bardzo polecam żel z do usuwania skórek z Essence

Cytat:
Napisane przez SnowWhitesPoisonBite Pokaż wiadomość
Nadaje sie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzięki za info
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 14:04   #3990
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
O, nawet nie wiedziałam, że pokrzywa zmniejsza przetłuszczanie włosów. Pije ją już 2 tygodnie, ale póki co nic takiego nie zauważyłam, wręcz przeciwnie, ostatnio przetłuszczają mi się jak szalone .

A probowalas wcierek do glowy, np. Jantar, czarna rzepa z Joanny, woda brzozowa lub wcierek ziolowych Green Pharmancy?
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-22 16:08:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.