moja zmiana :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-16, 13:45   #1
karmelowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4

moja zmiana :(


Witajcie dziewczyny,
Przyszła wiosna, za miesiąc idę na wesele i chciałam zrobić sobie "dobrze" - zmienić kolor, zabłysnąć....popatrzeć na siebie i powiedzieć "WOOOW".
Wczoraj byłam u fryzjera, co dla mnie wiąże się niestety z ogromnym stresem, bo będąc blondynką przechodziłam na swoich włosach różne umiejętności koloryzacji. Zazwyczaj kolor wychodził inny niż oczekiwany + nie umiejętnie wykonany odrost.
Powiedziałam sobie dość - koniec z blondem! Jest modny karmelowy z miodowymi refleksami. Chcę coś takiego! Naturalnie wyglądającego...a że chodzę do Davinesa - rozmyślałam o flamboyage. Inaczej zaproponowałam. Usłyszałam "nie da się - są za krótkie"
Dodam, że wcześniej wysłałam do salonu zdjęcie, gdzie flamboyage było wykonywane na mężczyźnie w kolorze blond.
Nie mniej ważny był dla mnie efekt końcowy a nie metoda.
Po pierwszym farbowaniu - koszmar. Nie przypominało to niczego a już na pewno nie efektu WOOOW. Drugie podejście .....hmmmm
Koloru w palecie Davinesa nie ma który dałby efekt karmelowego, miodowego (załączam zdjęcie do którego chciałam by się fryzjerka odniosła ) oraz mojego .....ocelota - tak bym nazwała efekt końcowy.
Błagam - poradźcie coś. Jutro idę na reklamacje i już się boję, co namieszają za kolory i z czym wyjdę na głowie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg baza.jpg (34,1 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie (3).jpg (8,5 KB, 232 załadowań)
karmelowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 13:47   #2
karmelowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4
Dot.: moja zmiana :(

Dodam, że jak zaczęłam prostować włosy, to pasemka są grube - z jednej strony ichjest więcej, z drugiej mniej. Koszmar, koszmar, koszmar!
karmelowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 14:23   #3
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: moja zmiana :(

umówiłas się wczesniej na tą reklamację?

najlepiej byłoby, gdybyś wstawiła większe zdjęcie i to całej twarzy i fryzury.

No nie da się ukryć, że efekt jes nieciekawey, ale wg mnie pasemka (zwłaszcza tak grube) bardzo źle wyglądają na krótkich włosach.

Jaki kolor włosów miałaś przed farbowaniem?

Ja bym na twoim miejscu zafarbowała włosy jednolicie na ten kolor, który masz na głowie teraz.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 14:38   #4
karmelowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4
Dot.: moja zmiana :(

Wcześniej miałam blond. Chciałam zmiany (i mam!!!!) efektu flamboyage...naturalnych refleksów.Pokazywałam wiele zdjęć a wcześniej z miesiąc temu wysyłałam do salonu (bo jestem ich klientką od dawna) zdjęcia. Wczoraj poprosiłam o pokręcenie włosów....niesforne loczki ukryły niedoskonałe pasma. Fryzjerka podejrzewała, że mogę mieć zastrzeżenia. Dzisiaj do nich dzwoniłam i zaproponowałam zwrot pieniędzy. Niestety zwrot nie - poprawka tak.
Nie wiem, czy umiem zaufać fryzjerce w kolejnym bawieniu się farbami celem uzyskania koloru, którego w palecie nie mają.
Właścicielka pouczała mnie i wskazywała, jakie są różnice pomiędzy pasemkami, refleksami, itp. Ja odpowiedziałam, że chciałam flamboyage ...chciałam efektu jak ten zabieg, naturalnego jak pokazywałam na zdjęciach z wyrazistymi (dla mnie widocznymi) refleksami, promykami, pasemkami, baleyagem....nazewnictwo mnie nie interesuje a efekt.
Ocelot - centki, plamki, absolutnie nie.
Pasemka miałam robione wiele lat temu i wiele razy i nigdy z takim skutkiem.
Mówienie, że na krótkich włosach się nie da ani pasemek, ani flamboyage jest dla mnie nieudolnym tłumaczeniem.
Jeśli ktoś mi mówi, że są za krótkie na flamboyage to załączam zdjęcie

swoje postaram się także zrobić.
Dzowniłam do "Berendowicz..." potwierdzili mi, że usługa wykonana jest źle.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 1.jpg (127,0 KB, 158 załadowań)
karmelowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 14:58   #5
karmelowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4
Dot.: moja zmiana :(

zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 2.jpg (113,7 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 3.jpg (159,6 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 4.jpg (136,8 KB, 105 załadowań)
karmelowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 16:50   #6
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: moja zmiana :(

Myślę, ze rozsadnie bedzie jak Ci odda pieniaze ze to "cudo" i idz do kogos innego, bo jak zacznie to przeprawiac to sie moze okazac ze tylko zniszczy włosy, a takie coś jak teraz masz niestety bardzo postarza i wyglaa jak z osiedlowego salonu dla starszych pań.
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 10:20   #7
Myszka19801
Przyczajenie
 
Avatar Myszka19801
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 25
Dot.: moja zmiana :(

Cytat:
Napisane przez Karolina Maria Pokaż wiadomość
Myślę, ze rozsadnie bedzie jak Ci odda pieniaze ze to "cudo" i idz do kogos innego, bo jak zacznie to przeprawiac to sie moze okazac ze tylko zniszczy włosy, a takie coś jak teraz masz niestety bardzo postarza i wyglaa jak z osiedlowego salonu dla starszych pań.
Też miałam ten problem. Miałam bardzo jasny blond, chciałam kilka ciemniejszych pasemek blond a zrobiły się pomarańczowe! Nie zgodziłam się na poprawki i ciężko było ale odzyskałam pieniądze... Szkoda włosów.
Myszka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-19, 11:48   #8
Bilet_do_nieba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 19
Dot.: moja zmiana :(

hmm nie będę tu udawać znawcy, ale jak dla mnie gość ma rozjaśnione końce większości włosów, ale nie przy samej głowie, a ty masz punktowo "biedronkę". Hm no i kolor u niego naturalniejszy jest.
Zdjęcie kobiety które zamieściłaś przedstawia fryzurę podobną do twojej, tyle że na dłuższych włosach, ma podobne kolory oraz widoczne jasne i ciemne paski. Może tym się sugerowała fryzjerka?
Bilet_do_nieba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-19 12:48:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.