Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-23, 22:49   #631
LadyMag
Raczkowanie
 
Avatar LadyMag
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Q
Wiadomości: 302
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Czy też tak macie, że jest bardzo mały wybór próbek na koniec zamówienia w Douglasie? Nie wiem czy poczekać jeszcze trochę czy zamawiać, bo naprawdę nie ma w czym wybierać
ja miałam chyba do wyboru koło 12 próbek damskich i tyle samo męskich
LadyMag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 22:54   #632
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez LadyMag Pokaż wiadomość
ja miałam chyba do wyboru koło 12 próbek damskich i tyle samo męskich
Teraz trafiłam na większy wybór niż wcześniej, więc zamówienie poszło
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 08:05   #633
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
O widzisz, nie pomyślałam o zakupie miniatur na Allegro. Będę testować [COLOR="Silver"]
Ja mam kilka miniaturek Clinique. Masz coś na wymianę?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 08:25   #634
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ja mam kilka miniaturek Clinique. Masz coś na wymianę?
Niestety nie. Ale i tak jak będę kupować to po wykończeniu moich zapasów.

Nic nie kupiłam ostatecznie w Douglasie, pomyślałam, że poczekam na jakąś niespodziankę na Dzień Matki
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 09:03   #635
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

ja miałam w planach mac studio fix powder, cream color base hush i balsam preep and prime +zestaw EL dla mamy, ale wkurzyli mnie z tymi kodami które nie wchodzą i niech mnie cmokną -nie zamówiłam.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:47   #636
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Na Limango dzisiaj są kosmetyki z Guerlain.
Gdyby kogoś interesowało, z Douglasa jako niespodzianki dostałam miniaturę tuszu Collistar, miniaturę żelu pod prysznic Aldo Vandini i próbkę kremu do stóp Collistara. Zawsze to nie gumka do włosów... a z kodów rabat -10% KAWA4 przy zam min. 150 zł do 04.05.2014r.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:53   #637
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Do mnie również dziś dotarła paczka z Sephory. W ramach przeprosin za brak gratisu dostałam kosmetyczkę z miniaturką maskary lancome i miniaturkę płynu do demakijażu oraz pełnowymiarowe serum dr brandt http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...lagenu/P100204
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 12:34   #638
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Do mnie również dziś dotarła paczka z Sephory. W ramach przeprosin za brak gratisu dostałam kosmetyczkę z miniaturką maskary lancome i miniaturkę płynu do demakijażu oraz pełnowymiarowe serum dr brandt http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...lagenu/P100204

To nieźle Ciebie przeprosili
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 12:37   #639
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez pysiak103 Pokaż wiadomość
To nieźle Ciebie przeprosili
No nie narzekam
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 12:42   #640
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Aktualny kod do Sephora: PLOBM5 Ważny do 30.04 -15%
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 13:33   #641
m_anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 153
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Taki kod mi wyskoczył...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2014-04-24 o 14.31.04.jpg (36,8 KB, 50 załadowań)
m_anita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 14:30   #642
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Aktualny kod do Sephora: PLOBM5 Ważny do 30.04 -15%
O z tego to skorzystam na małe zamówionko końcem miesiąca
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 14:54   #643
dunkowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 145
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Odpisali mi z Douglasa, że brakujaca niespodzianke dostarcza mi w odrebnej paczce, jak dostane probke Dermiki to sie zalamiechyba im napisze,ze jak maja dac Dermike,to niech nawet sie nie fatyguja hheheheeh
ja kosmetyczki z Sephory nadal nie mam.A przyszla Wam poczta czy kurierem?
dunkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 15:07   #644
LadyMag
Raczkowanie
 
Avatar LadyMag
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Q
Wiadomości: 302
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Do mnie również dziś dotarła paczka z Sephory. W ramach przeprosin za brak gratisu dostałam kosmetyczkę z miniaturką maskary lancome i miniaturkę płynu do demakijażu oraz pełnowymiarowe serum dr brandt http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...lagenu/P100204
wow, wow, wow !!! super przeprosiny
Ja dziś dzwoniłam do Sephory, to pan mi powiedział, że dziś wysyłali paczki i moją właśnie też. I że nie dostanę pędzla i kosmetyczki ( mnie też nie przesłali w zamówieniu i na nie czekałam) tylko coś na przeprosiny ciekawe co mnie się trafi

Możesz napisać za jaką kwotę, około, zamawiałaś? Ciekawe czy to co dają na przeprosiny zależne jest od kwoty zamówienia ,która była.

Aha, pan powiedział, że paczki takowe idą nawet ponad 2 tygodnie!
LadyMag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 15:08   #645
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez dunkowska Pokaż wiadomość
Odpisali mi z Douglasa, że brakujaca niespodzianke dostarcza mi w odrebnej paczce, jak dostane probke Dermiki to sie zalamiechyba im napisze,ze jak maja dac Dermike,to niech nawet sie nie fatyguja hheheheeh
ja kosmetyczki z Sephory nadal nie mam.A przyszla Wam poczta czy kurierem?
Kosmetyczka też ostatecznie do mnie nie dotarła. Dotarł kurierem prezent z przeprosinami za jej brak.

Cytat:
wow, wow, wow !!! super przeprosiny
Ja dziś dzwoniłam do Sephory, to pan mi powiedział, że dziś wysyłali paczki i moją właśnie też. I że nie dostanę pędzla i kosmetyczki ( mnie też nie przesłali w zamówieniu i na nie czekałam) tylko coś na przeprosiny ciekawe co mnie się trafi

Możesz napisać za jaką kwotę, około, zamawiałaś? Ciekawe czy to co dają na przeprosiny zależne jest od kwoty zamówienia ,która była.

Aha, pan powiedział, że paczki takowe idą nawet ponad 2 tygodnie!
Na pewno nie jest zależne od kwoty bo zamówiłam tylko waciki . Może patrzą na kartę lojalnościową, ale ja mam blacka więc w sumie też bez szału.

Edytowane przez Jamaika88
Czas edycji: 2014-04-24 o 15:13
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 15:11   #646
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Ja też nadal nie mam kosmetyczki i pędzla z Sephory .

Wysyłają kurierem czy pocztą?

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyMag Pokaż wiadomość
wow, wow, wow !!! super przeprosiny
Ja dziś dzwoniłam do Sephory, to pan mi powiedział, że dziś wysyłali paczki i moją właśnie też. I że nie dostanę pędzla i kosmetyczki ( mnie też nie przesłali w zamówieniu i na nie czekałam) tylko coś na przeprosiny ciekawe co mnie się trafi

Możesz napisać za jaką kwotę, około, zamawiałaś? Ciekawe czy to co dają na przeprosiny zależne jest od kwoty zamówienia ,która była.

Aha, pan powiedział, że paczki takowe idą nawet ponad 2 tygodnie!
Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Kosmetyczka też ostatecznie do mnie nie dotarła. Dotarł kurierem prezent z przeprosinami za jej brak.
Oooo nie wiedziałam, że oni zamiast tej kosmetyczki coś wysyłają.... Dziwnie trochę, przecież te gratisy jeszcze im się nie skończyły...
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 15:17   #647
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Hejnarka Pokaż wiadomość
Ja też nadal nie mam kosmetyczki i pędzla z Sephory .

Wysyłają kurierem czy pocztą?

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------





Oooo nie wiedziałam, że oni zamiast tej kosmetyczki coś wysyłają.... Dziwnie trochę, przecież te gratisy jeszcze im się nie skończyły...
I w sumie chyba lepiej się na tym wychodzi, bo z tego co czytałam to ta cała kosmetyczka z pędzelkiem czterech liter nie urywa.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 15:28   #648
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Wiadomość dla Łodziankek właśnie dostałam sms'a " Niedziela z rabatami -20% na wszystkie zapachy, -10% na pozostały asortyment tylko 27.04 w perfumerii Douglas w Galerii Łódzkiej! Zapraszamy! Rabaty nie łączą się"
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 16:40   #649
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W Stree tcomie mam konto od 2009 r. Generalnie sobie odpuściłam zabawę, bo jak na początku faktycznie można było wejść do kampanii co 2-3 miesiące, to potem prawie wcale, a ankiety chcą cały czas. Teraz za dużo osób już się w to bawi.
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 16:50   #650
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
W Stree tcomie mam konto od 2009 r. Generalnie sobie odpuściłam zabawę, bo jak na początku faktycznie można było wejść do kampanii co 2-3 miesiące, to potem prawie wcale, a ankiety chcą cały czas. Teraz za dużo osób już się w to bawi.
Dokładnie , szkoda czasu.
Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
I w sumie chyba lepiej się na tym wychodzi, bo z tego co czytałam to ta cała kosmetyczka z pędzelkiem czterech liter nie urywa.
Ja jestem zadowolona z kosmetyczki i pędzla. Kosmetyczka malutka, idealna na klucze albo próbki perfum. Pędzel gęsty i twardy, dobrze nabiera pudry w kulkach i róż, z którymi miękkie pędzle nie bardzo sobie radzą . Spodziewałam się, że będzie gorszy . Jeszcze jeden taki zestaw by mi się przydał. Mam tylko nadzieję, że ta paczka reklamacyjna w końcu do mnie dotrze.
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 17:37   #651
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W ramach odwyku od YR kupiłam sobie rano glossyboxa duo lipiec+sierpień na wyprzedaży i zastanawiam się teraz nad pudełkiem z kremami olay, ale jeszcze nigdy nic z tej marki nie używałam i muszę się doinformować na KWC.

Teraz nie ma już mojego duo w ofercie, ale dołożyli pudełka z innych miesięcy - jak kogoś to interesuje. LINK
Swoją drogą to moje pierwsze pudełko, jakoś to szaleństwo mnie ominęło. Raczej nie planuję subskrypcji ale od czasu do czasu może się na coś skuszę.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 18:18   #652
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ta próbka się zemściła bo kiedyś bardzo dobitnie twierdziłam że takich świeżuchów nie lubię wzięłam jedną i w nazwie "Fraiche " nie mam za bardzo porównania do tej podstawowej wersji, ale pachnie świeżo, właśnie tak wodniście z nutą kwiatową
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Czy wam tez za kazdym razem jak wezmiecie probke niespodzianke wwalaja krem dermiki?

Jako prezent niespodzianke dostalam 30ml kremu wygladzajacego eris i 30 zelu pod prysznic nyx , nie wiem dokladnie bo to przez telefon rozpakowywane bo mnie w domu nie ma lepsze to niz gumki do wlosow ale mo szalu nie ma.

Mi kod z fb nie dziala a szkoda, co prawda ja miniaturke tuszu wole niz balsam ale no trzeba bedzie obejsc sie smakiem dzis.
Ja dostałam w mini tubce peeling Sinsaya.

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Czy też tak macie, że jest bardzo mały wybór próbek na koniec zamówienia w Douglasie? Nie wiem czy poczekać jeszcze trochę czy zamawiać, bo naprawdę nie ma w czym wybierać
Teraz jest już nawet nawet, ale i tak mnie nic nie kusi
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 18:40   #653
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
W Stree tcomie mam konto od 2009 r. Generalnie sobie odpuściłam zabawę, bo jak na początku faktycznie można było wejść do kampanii co 2-3 miesiące, to potem prawie wcale, a ankiety chcą cały czas. Teraz za dużo osób już się w to bawi.
Ja jestem od jakichś 3-4 lat i nic nigdy nie dostałam. Niech się wypchają.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 19:36   #654
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W temacie boxów i "gdzie co można tanio". Podczas zgłębiania wiedzy o różnych boxach znalazłam jeszcze Face&Look boxa. Z tego co widzę nie są tak popularni jak GB i SB .F&L pudełka z pełnowymiarowymi polskimi kosmetykami po39zł. Nie zamówiłam jeszcze, bo nie doczytałam jak z wysyłką (w cenie boxu czy ekstra), ale mam ochotę na zestaw z depilacją z Joanny. LINK
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 20:08   #655
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Moja znajoma dostała niedawno klocki Lego dla dzieciaków a teraz jakieś kosmetyki z Playboya
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 20:51   #656
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez dianor Pokaż wiadomość
W ramach odwyku od YR kupiłam sobie rano glossyboxa duo lipiec+sierpień na wyprzedaży i zastanawiam się teraz nad pudełkiem z kremami olay, ale jeszcze nigdy nic z tej marki nie używałam i muszę się doinformować na KWC.
Na KWC pewnie opinie o Olay są różne, ale ja bardzo polecam ich kremy, zwłaszcza te Total Effects z zestawu. Mam od jakiegoś czasu dość problematyczną cerę, które nie lubi się z wieloma kremami, a Olay bardzo dobrze toleruje. Ciekawe, że o ile pamiętam, w składzie są jakieś parabeny, a mimo to moja cera nie protestuje. Tyle że pewnie co osoba to opinia, a i tak trzeba się na sobie przekonać.
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 07:00   #657
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Tołpa:

"Weekend zniżek w naszym e-sklepie z magazynem sens dla urody
26-27.04.2014
kod rabatowy znajdziesz w magazynie"

Takiego e-maila dostałam, jak by ktoś miał kod, to wrzućcie proszę
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 07:36   #658
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Tołpa:

"Weekend zniżek w naszym e-sklepie z magazynem sens dla urody
26-27.04.2014
kod rabatowy znajdziesz w magazynie"

Takiego e-maila dostałam, jak by ktoś miał kod, to wrzućcie proszę
Przegląd różnych kuponów z gazet jest na tym blogu, nie widzę tołpy, ale nie mam czasu wpatrywać się i czytać wszystkiego. Może ktoś wyłowi dla siebie jakąś okazję
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 08:00   #659
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Hej
Kupiłam jakiś czas temu w Sephorze taką myjkę kwiat z żelem.
Czy tam nie powinno być jakiegoś żelu??? Dzisiaj rano wzięłam ją pod prysznic i nie ma kompletnie nic. W końcu rozebrałam ją na części pierwsze, ale jest sama myjka... bez żelu. Napisałam do nich, ale ciągle nie wiem jak to jest możliwe.
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 08:09   #660
sylwunia1984_08
Raczkowanie
 
Avatar sylwunia1984_08
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 166
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez dianor Pokaż wiadomość
W temacie boxów i "gdzie co można tanio". Podczas zgłębiania wiedzy o różnych boxach znalazłam jeszcze Face&Look boxa. Z tego co widzę nie są tak popularni jak GB i SB .F&L pudełka z pełnowymiarowymi polskimi kosmetykami po39zł. Nie zamówiłam jeszcze, bo nie doczytałam jak z wysyłką (w cenie boxu czy ekstra), ale mam ochotę na zestaw z depilacją z Joanny. LINK
Hej
Cena obejmuje dostawe. Ja właśnie zamówiłam zestaw Joanny. W końcu wczoraj dostałam podwyżkę w pracy
W sprawie Sephory i dużego pudełka... Miałam na niego ochote, więc zrobiłam 2 zamówienia. W jednym wzięłam duże płatki kosmetyczne- dostałam małe pudełko. W drugim wzięłam 2 paczki małych płatków, oczywiście dostałam małe pudełko. Zakupy były upchane na siłe, pudełko niedomknięte...Poddałam się, muszę jakoś żyć bez dużego pudełka
Miłego dnia wszystkim
__________________
http://kosmetyczno-mamusiowy.blogspot.com
08.08.2016 Avon nowości z katalogu 11/2016 Szminka Moc Blasku, Avon Sport Centre Action, Szampon i odżywka 2w1 Avon Man
07.08.2016 Wakacyjny konkurs z Zadbaną Mamą.
sylwunia1984_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 15:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.