Makijaż dla nastolatki - zbiorczy. - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jakiego kosmetyku powinnam używac na codzień
tusz do rzęs 182 71,65%
cienie + tusz do rzęs 14 5,51%
kredka 13 5,12%
tylko podkład 45 17,72%
Głosujący: 254. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-23, 13:20   #721
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

Nie powiedzialabym, ze zacofane. Po prostu niektorzy uwazaja, ze nawet najlepszy kosmetyk jest gorszy od natury i tyle. Tez bylam zawsze w domu chowana, ze do liceum tylko blyszczyk i puder i zyje, gorsza czy zacofana przez to nie jestem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 13:23   #722
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

Ja mając 14 lat mazałam gębę dermacolem... Po roku gdy moja skóra wyglądała potwornie przestałam kłaść ( poza tuszem i kredką) cokolwiek . Ponownie zaczęłam sie malować gdy było mnie już stać na cos z dobrym składem... Autorka maluje się rozsądnie. Makijaz gdy zmyć go dobrze,ma znikomy wpływ na skórę . Z pewnością mniejszy niż opalanie , papierosy, stres,zmęczenie ... Dlatego nie kumam tego nie MALUJ sie. Ile mam zabrania młodYm opalac się latem bo to szkodzi ? Zamiast bronić kupilyby cos dobrego do zmywania tapety i zadbały o cere dzieci tak zeby czuły sie fajnie bez tapety. Córka mojego brata ma teraz 15 już lat i zaczyna sie malować..chyba lepiej jej kupić szczote do usuwania tego co sobie nababrala niż pouczac bo młodI wiedza lepiej. Taki etap..kiedy maja się paćkać ..?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 13:27   #723
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Nie powiedzialabym, ze zacofane. Po prostu niektorzy uwazaja, ze nawet najlepszy kosmetyk jest gorszy od natury i tyle. Tez bylam zawsze w domu chowana, ze do liceum tylko blyszczyk i puder i zyje, gorsza czy zacofana przez to nie jestem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale tak skrajne zdanie w połączeniu z reklama sklepu z kosmetykami może zastanowić
Nie twierdzę, ze makijaż w tym wieku, jest jedyną słuszną drogą.
Ja osobiście wyszłam z założenia, że jak bedę zakazywać córce makijażu, to sama z kieszonkowego kupi to co noszą koleżanki (czarna krecha wokół oka na przykład).
Oczywiście wiem, ze to może się nie sprawdzić przy niektórych.
Kosmetyki kolorowe to przecież nie zło wcielone. Sama maluję się od mniej więcej 15 roku życia (czyli ze 20 lat). I nie wyglądam na swoje 36, więc stwierdzenie, że za 10 lat autorka bedzie miała zmarszczki, to nadużycie

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja mając 14 lat mazałam gębę dermacolem... Po roku gdy moja skóra wyglądała potwornie przestałam kłaść ( poza tuszem i kredką) cokolwiek . Ponownie zaczęłam sie malować gdy było mnie już stać na cos z dobrym składem... Autorka maluje się rozsądnie. Makijaz gdy zmyć go dobrze,ma znikomy wpływ na skórę . Z pewnością mniejszy niż opalanie , papierosy, stres,zmęczenie ... Dlatego nie kumam tego nie MALUJ sie. Ile mam zabrania młodYm opalac się latem bo to szkodzi ? Zamiast bronić kupilyby cos dobrego do zmywania tapety i zadbały o cere dzieci tak zeby czuły sie fajnie bez tapety. Córka mojego brata ma teraz 15 już lat i zaczyna sie malować..chyba lepiej jej kupić szczote do usuwania tego co sobie nababrala niż pouczac bo młodI wiedza lepiej. Taki etap..kiedy maja się paćkać ..?
Bo dermacol, to szpachla Używałam go do makijażu fotograficznego

Masz rację. Lepiej pokierować, by nie robiła kuku makijażem i dbała o pielęgnację.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 14:19   #724
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

Szpachla ale ja ( pisze tylko o sobie) uważałam w tamtym okresie że jest super ekstra bo kryje a że na Mximum Coverage ani DW nie miałam kasy to miałam dermacol... Pewnie też źle go zmywałam i stąd problemy.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 14:21   #725
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Szpachla ale ja ( pisze tylko o sobie) uważałam w tamtym okresie że jest super ekstra bo kryje a że na Mximum Coverage ani DW nie miałam kasy to miałam dermacol... Pewnie też źle go zmywałam i stąd problemy.
Jasne Ale to tylko potwierdza, ze warto nauczyć malować oraz, że makijaż to nie samo zło.

Ja próbowałam go kilka razy ponosić to miałam wrażenie jakby mi ktoś skórę zakleił torebką foliową.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2014-04-23 o 14:23
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 14:49   #726
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jasne Ale to tylko potwierdza, ze warto nauczyć malować oraz, że makijaż to nie samo zło.

Ja próbowałam go kilka razy ponosić to miałam wrażenie jakby mi ktoś skórę zakleił torebką foliową.
Zgadzam się jest okropny. Przy DW czuje że mam coś na buzi i staram się nie nosić go codziennie ..przy dermacolu..czułam podczas uśmiechu jakby mi pękał.. Teraz uważam zepodkład jest dla mnie ok gdy ( poza uczulaniem i zapchaniem bo to wiadomo) moja skóra po demakijażu wygląda ok.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 17:23   #727
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

jest okej, pamiętaj tylko aby korektor pod oczy był lekki (najlepiej płynny) a krem BB w odpowiednim odcieniu
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 00:56   #728
kesshite
Przyczajenie
 
Avatar kesshite
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

dziekuje bardzo za odpowiedzi czyli podsumowujac - zrezygnowac z korektora? jestem pewna ze uzywam takiego specjalnego pod oczy, kupionego w miss sporty, no ale skoro tak mowicie... staram sie pielegnowac moja skore twarzy, nie chodze spac w makijazu i regularnie nawilzam ja kremem nivea oraz czasami stosuje maseczki przeciwtradzikowe/nawilzajace. mam nadzieje, ze to mi nie zaszkodzi, tj. makijaz, nie maseczki :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kesshite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 07:35   #729
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

Cytat:
Napisane przez kesshite Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo za odpowiedzi czyli podsumowujac - zrezygnowac z korektora? jestem pewna ze uzywam takiego specjalnego pod oczy, kupionego w miss sporty, no ale skoro tak mowicie... staram sie pielegnowac moja skore twarzy, nie chodze spac w makijazu i regularnie nawilzam ja kremem nivea oraz czasami stosuje maseczki przeciwtradzikowe/nawilzajace. mam nadzieje, ze to mi nie zaszkodzi, tj. makijaz, nie maseczki :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jeśli Twoje cienie są spore (co się zdarza) i masz korektor specjalny pod oczy, to nie widzę problemu
Z tego co piszesz podchodzisz do sprawy bardzo rozsądnie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 08:28   #730
gilnata82
Przyczajenie
 
Avatar gilnata82
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

na makijaż masz jeszcze czas, pozwól, aby skóra cieszyła się naturalnością, wszak jak sama powiedziałaś dojrzewasz i jesteś ciągle narażona na niemiłe niespodzianki na skórze związane z większą jej wrażliwością...
gilnata82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 09:17   #731
kesshite
Przyczajenie
 
Avatar kesshite
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

ale co jesli nie czuje sie dobrze bez jakiegokolwiek makijazu? nie nakladam go mnostwo, a to co robie ma cel zatuszowac niedoskonalosci a nie zrobic tapete

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kesshite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 09:21   #732
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

A co Szkoła i Rodzice mówią?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 11:11   #733
kesshite
Przyczajenie
 
Avatar kesshite
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A co Szkoła i Rodzice mówią?
cóż w szkole makijaż jest niedozwolony i karany uwagami, ale jak widać mój jest na tyle delikatny, że nie rzuca sie w oczy, bo nigdy nikt mi uwagi nie zwrócił a rodzice - mama nie ma nic przeciwko i kiedy pokazałam jej się w kremie bb (bo używam go od niedawna, wcześniej był sam korektor i puder) powiedziała, że jest naturalnie. mówi mi, żebym tylko nie przesadzała bo mam dopiero 14 lat. powiedziała że nie mam uzywać podkładu bo go po prostu nie potrzebuję i się z nia zgadzam, szczerze bałabym sie go używać bo nie wiem czy umiem go dobrze nakładać a poza tym chyba byłby jeszcze za ciężki. krem bb jest dość lekki, prawda? ale jeśli miałabym z czegoś zrezygować, to chyba z tego kremu bb under20 bo nie był mi potrzebny jeszcze niedawno. jakby co - używam tego korektora -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...concealer.html . on jest chyba dobry pod oczy
kesshite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 11:14   #734
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

Cytat:
Napisane przez kesshite Pokaż wiadomość
cóż w szkole makijaż jest niedozwolony i karany uwagami, ale jak widać mój jest na tyle delikatny, że nie rzuca sie w oczy, bo nigdy nikt mi uwagi nie zwrócił a rodzice - mama nie ma nic przeciwko i kiedy pokazałam jej się w kremie bb (bo używam go od niedawna, wcześniej był sam korektor i puder) powiedziała, że jest naturalnie. mówi mi, żebym tylko nie przesadzała bo mam dopiero 14 lat. powiedziała że nie mam uzywać podkładu bo go po prostu nie potrzebuję i się z nia zgadzam, szczerze bałabym sie go używać bo nie wiem czy umiem go dobrze nakładać a poza tym chyba byłby jeszcze za ciężki. krem bb jest dość lekki, prawda? ale jeśli miałabym z czegoś zrezygować, to chyba z tego kremu bb under20 bo nie był mi potrzebny jeszcze niedawno. jakby co - używam tego korektora -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...concealer.html . on jest chyba dobry pod oczy
To jak nikt w szkole nie zwrócił uwagi, to na pewno robisz to delikatnie i jak lepiej się tak czujesz, to nie ma co dramatyzować
Ten korektor spokojnie nadaje się pod oczy
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 14:35   #735
dominikke
Przyczajenie
 
Avatar dominikke
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

Myślę, że makijaż jest odpowiedni. Sama w gimnazjum używałam dużo kosmetyków - podkład, korektor, róź, puder, tusz i nie mam w ogóle zniszczonej cery jak niektórzy mówią.
Uważam, że nie musisz rezygnować z korektora pod oczy, bo sama mam cienie i wiem jak to jest. Może lepiej użyć samego korektora i tuszu?
dominikke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 20:25   #736
Kate012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 77
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

jak masz tradzik(czy tam 'nierowny koloryt') albo cienie pod oczami to nie widze problemu zebys uzywala podkladu czy korektora. wazne tylko zeby ten podklad byl lekki, bo na mlodej twarzy ciezka tapeta jest wrecz smieszna I wszyscy dobrze o tym wiedza
Ogolnie tez mysle ze ten makijaz jest ok...
Jesli to twoje zdjecie na profilowym, to widac ze masz jeszcze dziecieca twarz. A na dzieciecej twarzy podkreslanie oczu tuszami I kredkami nie wyglada dobrze Wiem, ze chcesz sie malowac I dbac o wyglad, a bez makijazu czujesz sie juz pewnie troche dziwnie. Tusz to niby nic, uzywaj go sobie jak juz tak bardzo chcesz. Ale na razie do makijazu nie dokladaj nic wiecej, bo zrobisz z siebie stara malenka, a to nie o to chodzi

Edytowane przez Kate012
Czas edycji: 2014-04-24 o 20:29
Kate012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 20:46   #737
kesshite
Przyczajenie
 
Avatar kesshite
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

Cytat:
Napisane przez Kate012 Pokaż wiadomość
jak masz tradzik(czy tam 'nierowny koloryt') albo cienie pod oczami to nie widze problemu zebys uzywala podkladu czy korektora. wazne tylko zeby ten podklad byl lekki, bo na mlodej twarzy ciezka tapeta jest wrecz smieszna I wszyscy dobrze o tym wiedza
Ogolnie tez mysle ze ten makijaz jest ok...
Jesli to twoje zdjecie na profilowym, to widac ze masz jeszcze dziecieca twarz. A na dzieciecej twarzy podkreslanie oczu tuszami I kredkami nie wyglada dobrze Wiem, ze chcesz sie malowac I dbac o wyglad, a bez makijazu czujesz sie juz pewnie troche dziwnie. Tusz to niby nic, uzywaj go sobie jak juz tak bardzo chcesz. Ale na razie do makijazu nie dokladaj nic wiecej, bo zrobisz z siebie stara malenka, a to nie o to chodzi
Tak, to ja na profilowym. Dziekuje za porady, zwrócę uwagę na to, ile nakładam tuszu Ogólnie też patrzyłam, jak wyglądam np. z kreskami, tak dla eksperymentu, ale wyglądam po prostu śmiesznie, bo sama widzę że moja twarz jest na to za mało... dojrzała? Albo po prostu za dziecięca. Więc na razie nic więcej do tego makijazu nie będę dodawać, ew. z czegoś zrezygnuję, bo tez nie chcę tej twarzy zamęczać, sama czując się dziwnie.
kesshite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 21:08   #738
Kate012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 77
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

Cytat:
Napisane przez kesshite Pokaż wiadomość
Tak, to ja na profilowym. Dziekuje za porady, zwrócę uwagę na to, ile nakładam tuszu Ogólnie też patrzyłam, jak wyglądam np. z kreskami, tak dla eksperymentu, ale wyglądam po prostu śmiesznie, bo sama widzę że moja twarz jest na to za mało... dojrzała? Albo po prostu za dziecięca. Więc na razie nic więcej do tego makijazu nie będę dodawać, ew. z czegoś zrezygnuję, bo tez nie chcę tej twarzy zamęczać, sama czując się dziwnie.
Bardzo dobrze ze masz takie podejscie Tuszu rzeczywiscie nie powinnas nakladac zbyt duzo, bo mozna sobie w ten sposob albo posklejac rzesy, albo uzyskac przerysowany efekt. Naprawde ciesze sie, bo widac ze jestes rozsadna w tej kwestii, wszystkie Twoje rowiesniczki powinny takie byc
generalnie to tak jak juz sama przyznalas - na kreski przyjdzie jeszcze czas. W ogole na razie odradzam wszelkie kolorowe kosmetyki do malowania oczu, ust, etc. bo one by na razie jeszcze przytloczyly Twoja twarz.

Edytowane przez Kate012
Czas edycji: 2014-04-24 o 21:09
Kate012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 07:55   #739
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

Cytat:
Napisane przez kesshite Pokaż wiadomość
Tak, to ja na profilowym. Dziekuje za porady, zwrócę uwagę na to, ile nakładam tuszu Ogólnie też patrzyłam, jak wyglądam np. z kreskami, tak dla eksperymentu, ale wyglądam po prostu śmiesznie, bo sama widzę że moja twarz jest na to za mało... dojrzała? Albo po prostu za dziecięca. Więc na razie nic więcej do tego makijazu nie będę dodawać, ew. z czegoś zrezygnuję, bo tez nie chcę tej twarzy zamęczać, sama czując się dziwnie.
Zgadzam się. Masz super podejście
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 04:44   #740
Verri
Raczkowanie
 
Avatar Verri
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Inny Świat
Wiadomości: 289
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

krem bb jak najbardziej, korektor na wypryski ale sprawdź czy na pewno nadaje się pod oczy, bo krzywdę sobie możesz zrobić i zmarszczki Ci szybko wyjdą jak przesuszysz skórę w tym miejscu. Najlepiej w sumie w ogóle go odstaw.
Tusz do rzęs na codzień zamieniłabym na bezbarwną odżywkę, tyle żeby je podkręcić do góry. Jedynie wieczorami nakładałabym maskarę coby te spojrzenie pogłębić.
Ładna z Ciebie dziewczyna i rób makijaż z głową a długo będziesz się cieszyć piękną skórą
no i pamiętaj o dobrej pielęgnacji, demakijaż, oczyszczanie, maseczki, nawilżanie, koniecznie nawilżanie
Verri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 09:36   #741
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

Cytat:
Napisane przez Verri Pokaż wiadomość
krem bb jak najbardziej, korektor na wypryski ale sprawdź czy na pewno nadaje się pod oczy, bo krzywdę sobie możesz zrobić i zmarszczki Ci szybko wyjdą jak przesuszysz skórę w tym miejscu. Najlepiej w sumie w ogóle go odstaw.
Tusz do rzęs na codzień zamieniłabym na bezbarwną odżywkę, tyle żeby je podkręcić do góry. Jedynie wieczorami nakładałabym maskarę coby te spojrzenie pogłębić.
Ładna z Ciebie dziewczyna i rób makijaż z głową a długo będziesz się cieszyć piękną skórą
no i pamiętaj o dobrej pielęgnacji, demakijaż, oczyszczanie, maseczki, nawilżanie, koniecznie nawilżanie
Na pewno się nadaje. Podała linka do kwc
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 19:27   #742
conkatie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 16
Makijaż dla nastolatki

Mam 14 lat, brązowe, kręcone włosy, brązowe oczy. Mam dosyć jasną cerę. Chodzę do 1 gimnazjum. Chciałabym zacząć się malować a nie mam pojęcia jak. Pomożecie mi ?
conkatie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 13:20   #743
my_vampiree
Rozeznanie
 
Avatar my_vampiree
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 962
Dot.: Makijaż dla nastolatki

Jesteś bardzo młoda, więc może nie stosuj typowych kosmetyków kolorowych ale zastąp je, np krem bb zamiast podkładu, do tego jeśli masz jakieś niedoskonałości dobry korektor, zamiast tuszu do rzęs odżywkę. A jeśli bardzo zależy Ci na typowej kolorówce to rozglądaj się wśród firm typu essence, miss sporty, mają fajne, lekkie kosmetyki. I omijaj ciemne cienie, ciemne kredki, bardzo Cię postarzą.
__________________
Wymiana
my_vampiree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 20:50   #744
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Makijaż dla nastolatki

Podejrzewam, że jesteś typem jesieni, wię tu jest podpowiedź dla Ciebie Zacznij od czegoś delikatnego
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 22:06   #745
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Makijaż dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że jesteś typem jesieni, wię tu jest podpowiedź dla Ciebie Zacznij od czegoś delikatnego
wywnioskowałaś to po kręconych włosach i brązowych oczach?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 15:05   #746
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Makijaż dla nastolatki

Kup sobie odzywke do rzes, ktora jest bezbarwna. Malujac nia rzesy ladnie je podkreslisz i wzmocnisz, pozatym jak kupisz potem tusz, to nie bedziesz miala problemu z jego aplikacja, bo juz bedziesz miala wprawe. Mysle ze dobrze by bylo gdybys rowniez miala balsam do ust o delikatnym kolorze. Kiedys na rynku byly dostepne balsamy nivea, rozowe i czerwone (nie wiem czy nadal dostepne). One ladnie nawilza usta i pozostawia delikatna warstwe koloru. Jestes mloda dziewczyna, wiec wierz mi ze jak narazie nic wiecej Ci nie potrzeba. Zainwestuj koniecznie w krem nawilzajacy, ladna cera to podstawa
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 09:27   #747
conkatie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 16
Smile Dot.: Makijaż dla 14-latki

Hej. Mam prawie 14 lat. Chodzę do pierwszej gimnazjum. Mam jasną cerę, lekkie zaczerwienienia na policzkach, brązowe oczy i brązowe, kręcone włosy. Chciałabym zacząć się malować ale nie wiem jak. Mój makijaż ma być delikatny. Pomóżcie mi.
conkatie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 09:32   #748
conkatie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 16
Dot.: Makijaż dla nastolatki

A jaka pomadka da mi delikatny różowy kolor i będzie się długo trzymała na ustach ?
conkatie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 10:56   #749
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Ja zaczęłam się malować tak porządnie od 1 liceum (podkład, puder,..), bo cera zaczęła mi się pogarszać. Wcześniej jedynie tusz do rzęs i pomadka ochronna. A gdy miałam 14 lat... uhuhu.. nic nie robiłam
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 15:22   #750
conkatie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 16
Smile Dot.: Makijaż dla 14-latki

Mam brązowe oczy, brązowe, kręcone włosy i jasną cerę. Jaka maskara będzie dla mnie dobra (podajcie dokładnie) i jaką mam wybrać pomadkę. Czce żeby pomadka się długo trzymała.
conkatie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-11 17:26:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.