Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014 cz.27 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-06, 16:15   #2311
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Piękne buty, ładne stopy i nogi, ale do białych paznokci się nie przekonam
może i piekne buty, ale cholernie niewygodne ja tam jestem zakochana w białym lakierze do paznokci całe lato poprzednie tak przechodziłam
tu tez troche widac biały lakier: http://swiat-katarzyny.blogspot.com/...ilitarnie.html
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 16:18   #2312
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

ja chyba nigdy na bialo nie malowalam
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 16:29   #2313
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Katarzyna, a powiedz - masz jakiś sprawdzony biały lakier, którego nie trzeba kłaść 3 warstw?? Bo mój jest tragiczny i smuży!
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 16:29   #2314
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Mam dziś doła bo sypią się odmowy Nawet nie próbuję nadrabiać, przepraszam
przykro ale nie martw się, Ci, którym na Tobie zależy będą

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Przepraszam za spam ale muszę to napisać gdzieś. Dostałam okres w 17 dniu cyklu! nie wiem co się dzieje byliśmy teraz na majówce 4 dni nad jeziorem 120 km od mojego domu. Dużo się piło, mało się jadło.
Ale od takiego czegoś okres może przyjść 10 dni za wcześnie?
Wpisałam sobie w necie co to oznacza i naczytałam się że w ciąży można mieć takie dziwne krwawienia, no zgłupiałam.
Nadżerek itp. rzeczy nie mam co regularnie chodzę do gina, robię wyniki i jest ok.
Boję się że na ślub też mi tak dziko wypadnie
Poczekać aż ten okres się skończy i iść do lekarza czy może dać sobie na luz?
Miałam taka sytuację 2 miesiące temu. Okres przyszedł mniej więcej w połowie cyklu (trwał 2 dni) i później przyszedł "normalnie" U lekarza nie była, a teraz jest już w porządku

enzunio - jestem pod wrażeniem Twojego zorganizowania Będzie pięknie - aż się nie mogę doczekać Twojej relacji

ane3kaa - w sprawie tasiemki idź do pasmanterii. Powiedz co i jak to pomogą i dobiorą

bardorja - dzięki za link do butów Cały czas leżę w temacie i może tu coś znajdę. A i pocieszyłaś mnie w sprawie pco

Co do zapraszania z dziećmi: my zapraszamy z dziećmi praktycznie wszystkich... ale każdy mówi, że nie bierze Ewentualnie na poprawiny, ale na weselu chcą się pobawić bez dzieciaków

Był też temat muzyki... u mnie będzie różnie trochę disco-polo, trochę "normalnej" muzyki Będzie grał zespół mojego wujka i powiedział, że zagrają co chcemy, więc robimy powoli listę utworów Poza tym już byliśmy na wielu weselach, na których grali i zawsze ludzie dobrze się bawią i bardzo chwalą ich granie Zrobimy, więc listę piosenek, na których nam zależy, a poza tym niech grają co chcą

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Nawet nie wiem co to za skrót.
Mam problemy z prolaktyną (która jest między innymi odpowiedzialna za owulację).
PCO to zespół policystycznych jajników - wiąże się ze zbyt wysokim poziomem prolaktyny... Też niestety to mam

swiat_katarzyny - piękne sandałki i pasują jak najbardziej a gdzie kupiłaś sukienkę? Boska jest już doczytałam

domar123 - witaj i oczywiście opowiadaj, a w szczególności pokazuj suknię jeśli już masz wybraną

Paznokcie: jeszcze nie mam butów , ale tak czy siak będę malowała paznokcie - albo francuski, albo mleczny kolor
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 16:30   #2315
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

A więc się przedstawię Jesteśmy z okolic Poznania. Znamy się od liceum (chodziliśmy do jednej klasy i w ławce razem siedzieliśmy) a teraz ślub Oficjalnie parą jesteśmy od 3go października 2009 roku ale już wcześniej były zaloty Zaręczyliśmy się w sierpniu 2011 roku na pierwszych wspólnych wczasach nad morzem a raczej na pełnym morzu Przygotowania u nas powoli powoli się kręcą Sala załatwiona a na niej praktycznie wszystko. Zamówiony fotograf. Zamówiony zespół jednoosobowy. Wesele planujemy do 50ciu osób, kameralne, ale ładne Małe, w najbliższym gronie Mamy już obrączki (w tamtym tygodniu odebraliśmy) Suknie zakupiłam używaną (moja siostra tez tak robiła). Gorset jest w serduszko, zakończony kamieniami, kończy się na ukos. Dół lekko w literę A, tiulowa. Do tego dobrałam buty na 1cm obcasie (po pierwsze chciałam uzyskać długość sukni, a po drugie lubię chodzić na płaskim obcasie, w sumie to nie mam butów na wyższym). Buty są oczywiście białe z cyrkoniami. Welon mam delikatny 80cm, cięty w szpic. Biżuteria też już jest Mamy również zaproszenia Musimy jeszcze dokupić zawiadomienia. Mój TŻ jeszcze nie ma garnituru. W sumie to jeszcze zostało wiele
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 16:31   #2316
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

poprzedniego lata zuzylam cały z golden Rise ale juz nie produkują tego numerku
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 16:35   #2317
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

domar
Witam Wielkopolankę

Masz jakieś zdjęcie sukienki, z chęcią byśmy zobaczyły
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 16:55   #2318
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Tak wyglądała jak kupowałam Ja będę miała bez ramiączek Suknia jest u krawcowej
Bez☠tytułu.jpg
Bez☠tytułu1.jpg
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 17:04   #2319
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Czytam czytam, ale się nie wypowiadam co do szminek bo nie używam wcale w ogóle czasem mam wrażenie, że jestem chłopczycą...

Dziewczyny gratuluję 4 miesięcy do ślubu :kolaski:

Opiumalfa
ten samochód fajnie wygląda! Ja chciałam trabanta ale nikt nie miał w dobrym stanie...

Atomoowka

trzymam kciuki, będzie suknia git

swiat_katarzyny
super buty ten kolor

Witam nową PM

Wstawiam foto fryzury (odstają kosmyki bo nie używałyśmy lakieru, chciałam jedynie ogólny efekt zobaczyć), wybaczcie za jakość zdjęć


__________________
Szalona żona i matka wariatka

Edytowane przez namisek1990
Czas edycji: 2014-05-06 o 17:06
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 17:09   #2320
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

namisek cudo !! Masz fryzurę zrobioną na wzór, tej którą mam w inpiracjach i się waham czy jej sobie nie zrobić na ślub. Jest w mojej top 2 !
PS: Masz grzywkę na bok czy na prosto?
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 17:13   #2321
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Lg_ago
Ło nawet nie wiedziałam! Mam ściętą na bok bo mam okrągłą buzię dodam, że mam cienkie włosy a tutaj nawet tego nie widać żadnych wypełniaczy
__________________
Szalona żona i matka wariatka

Edytowane przez namisek1990
Czas edycji: 2014-05-06 o 17:16
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 17:25   #2322
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość

bardorja - dzięki za link do butów Cały czas leżę w temacie i może tu coś znajdę. A i pocieszyłaś mnie w sprawie pco

Co do zapraszania z dziećmi: my zapraszamy z dziećmi praktycznie wszystkich... ale każdy mówi, że nie bierze Ewentualnie na poprawiny, ale na weselu chcą się pobawić bez dzieciaków

PCO to zespół policystycznych jajników - wiąże się ze zbyt wysokim poziomem prolaktyny... Też niestety to mam
prosze
pospamuje troche
to nie takie starszne jak sie wydaje, na poczatku wielu lekarzy dawalo jednoznaczna diagnoze: Pani sie nastawi na barak dzieci..
az trafilam na lekarza ktory powiedzial:
-najpierw czyscimy, leczymy a potem dzialamy.To kiedy ta ciaza ma byc? ja na to ze jeszcze nie teraz, moze za 4 lata a on: OK, wpisalem
brałam tabletki anty na poprawe hormonow i wyczyszczenie jajnikow przez ok7 lat, poodsatwieniu od razu zaszlam w ciążę
Orydnator w szpitalu (musialam sie zglsoic ze wzgledu na chorobe i ciaze)popatrzylna mnie, na wyniki badan i historie leczenia:
-nie do wiary!
powiedzial ze takiprzypadek nadaje sie na doktorat, zawolal studentów hahah i wsyztskim opowiadali cyztal itp
powiedzial ze jestem zywym dowodem na to ze się da! i ze dalam nadzieje innym babkom takze nic sie nie martw i DO ROBOTY

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
ja francuski, a jeśli sie nie da (2 paznokcie mam tycie tycie) to na biało
na wszytskich się da zrobic french'a

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Ja z kolei mam dwa kolory, których na paznokciach nie toleruję - czysta biel i czarny
oj ja tez, nie znosze

białe kojarząmi sie z korektorem, a czarne z brudem
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 17:29   #2323
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
Tak wyglądała jak kupowałam Ja będę miała bez ramiączek Suknia jest u krawcowej
Ładna Trochę ta góra mi się nie podoba. Ale Ty będziesz miała bez ramiączek, więc pewnie będzie ładniej

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
prosze
pospamuje troche
to nie takie starszne jak sie wydaje, na poczatku wielu lekarzy dawalo jednoznaczna diagnoze: Pani sie nastawi na barak dzieci..
az trafilam na lekarza ktory powiedzial:
-najpierw czyscimy, leczymy a potem dzialamy.To kiedy ta ciaza ma byc? ja na to ze jeszcze nie teraz, moze za 4 lata a on: OK, wpisalem
brałam tabletki anty na poprawe hormonow i wyczyszczenie jajnikow przez ok7 lat, poodsatwieniu od razu zaszlam w ciążę
Orydnator w szpitalu (musialam sie zglsoic ze wzgledu na chorobe i ciaze)popatrzylna mnie, na wyniki badan i historie leczenia:
-nie do wiary!
powiedzial ze takiprzypadek nadaje sie na doktorat, zawolal studentów hahah i wsyztskim opowiadali cyztal itp
powiedzial ze jestem zywym dowodem na to ze się da! i ze dalam nadzieje innym babkom takze nic sie nie martw i DO ROBOTY
Takie historie przywracają wiarę w potomstwo Na razie się nie staraliśmy, ale ginekolog mi powiedział, że warto się starać jak najszybciej, bo zwykle po urodzeniu dziecka ten problem przechodzi Także myślę, że jakiś czas po ślubie bierzemy się do pracy
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 17:32   #2324
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Dziękuję, mam nadzieję, że coś wreszcie wybiorę.
Pro-Longwear-Lipcolour - Zapisuję sobie ją.
Mam ten sam problem. Kupilam narazie balsam?/blyszczyk z Clarinsa... Ale to jeszcze nie to. Jutro chce kupic blyszczyk z L'Oreal, ten a'la atrament z YSL... Poza tym mam na liscie pomadke z MAC...
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 17:43   #2325
fascinata
Raczkowanie
 
Avatar fascinata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 435
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Moja mama i siostra (świadkowa) są teraz na etapie szukania sukienek na moje wesele no i klops - w sklepach nic nie ma Możecie podpowiedzieć, gdzie Wasi bliscy znaleźli coś ciekawego?
__________________
razem od 10.06.2002
ślub 02.08.2014
fascinata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 17:58   #2326
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
Ładna Trochę ta góra mi się nie podoba. Ale Ty będziesz miała bez ramiączek, więc pewnie będzie ładniej

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------



Takie historie przywracają wiarę w potomstwo Na razie się nie staraliśmy, ale ginekolog mi powiedział, że warto się starać jak najszybciej, bo zwykle po urodzeniu dziecka ten problem przechodzi Także myślę, że jakiś czas po ślubie bierzemy się do pracy
coś czuje ze oprócznowego wątku żony 2014 będzie też 'ciężarówki 2014'
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 18:03   #2327
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

activelifestyle ona na tym zdjęciu ma za wysoko tą górę a to przez te ramiączka właśnie. Jak krawcowa mi odcięła ramiączka to suknia spadła na biust, który uwydatnia bardotka i go troszkę widać a tu to zabudowane okropnie i piersi tam gdzie brzuch powinien być

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

namisek1990 baaardzo ładna fryzurka Ja mam dylemat bo jak się okazało mam za drobną buzię do koka muszę raczej postawić na loki spięte do podpięcia welonu.
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 18:10   #2328
clara099
Raczkowanie
 
Avatar clara099
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 331
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Czytam czytam, ale się nie wypowiadam co do szminek bo nie używam wcale w ogóle czasem mam wrażenie, że jestem chłopczycą...

Dziewczyny gratuluję 4 miesięcy do ślubu :kolaski:

Opiumalfa
ten samochód fajnie wygląda! Ja chciałam trabanta ale nikt nie miał w dobrym stanie...

Atomoowka

trzymam kciuki, będzie suknia git

swiat_katarzyny
super buty ten kolor

Witam nową PM

Wstawiam foto fryzury (odstają kosmyki bo nie używałyśmy lakieru, chciałam jedynie ogólny efekt zobaczyć), wybaczcie za jakość zdjęć


świetna fryzura!
__________________
Moje ślubne inspiracje
clara099 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 18:12   #2329
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez fascinata Pokaż wiadomość
Moja mama i siostra (świadkowa) są teraz na etapie szukania sukienek na moje wesele no i klops - w sklepach nic nie ma Możecie podpowiedzieć, gdzie Wasi bliscy znaleźli coś ciekawego?

Moja mama kupila w Catherinie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 18:14   #2330
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Moja mama kupila w Catherinie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
U mnie tej gorączki jeszcze nie ma
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 18:22   #2331
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

namisek wykonanie fryzury bardzoo mi się podoba Widać, że brakuje tego przyczesania itp. Ale sama konsrukcja bardzo udana Pytałam o grzywkę, bo sama mam grzywkę na prosto i myślę, czy dobrze to będzie wyglądać.

Przypomniało mi się, corn pytałaś czy wrzucić raz jeszcze foty fryzur z grzywką, które wrzucałaś kiedyś - nie ma potrzeby już je sobie wtedy zapisałam

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Kupilam narazie balsam?/blyszczyk z Clarinsa... Ale to jeszcze nie to. Jutro chce kupic blyszczyk z L'Oreal, ten a'la atrament z YSL... Poza tym mam na liscie pomadke z MAC...
Chodzi Ci o ten? Z całego serca nie polecam !! Klei się, robi się okropna warstwa na ustach, w ogóle nie współpracuje. Wygląda mega sztucznie.
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 18:31   #2332
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ustaliłyśmy ze świadkową, że nie będę jej zamawiać żadnego bukietu
Obie stwierdziłyśmy, że to niepraktyczne, jakby chciała mi pomóc, to musi gdzieś ten bukiet odkładać/dawać komuś. Przy życzeniach będzie przecież trzymać mój bukiet.
Moim zdaniem bardzooooo dobra decyzja. Moja świadkowa też nie miała bukietu tylko bransoletkę kwiatową. Ręce miała wolne, nic jej nie przeszkadzało.

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
namoje oko to skrót PCOS,zespół policystycznych jajników
ja mam wsyztsko na NIE,hashimoto i PCOS i jeszcze kamice nerkową hahahha
bogata jestem, mozekomus rozdać?
dacie rade,moj przypadek doktor w szpiatlu opisywał, ze niemozliwe ze zaszłam za 1 próbą
Oooo rany! Przywracasz wiarę, dziękuję.

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Ijaa dziękuje za zestawienie alkoholowe Wino mielicie na osobnym stoliku czy na stołach z jedzeniem?
Może niedługo spotkamy się na poczekalni aby wszystko dobrze się potoczyło
Mieliśmy po dwa wina, jedno białe, drugie czerwone otwarte na stolik (stoliki okrągłe), a reszta zamknięta stała koło stołu słodkiego.
Na niektórych stolikach wina poszły i goście następne, a na niektórych okazało się, że nikt ich nie pił, albo symbolicznie i dostaliśmy je później takie otwarte (na szczęście zachowali korki).

Cytat:
Napisane przez fascinata Pokaż wiadomość
Moja mama i siostra (świadkowa) są teraz na etapie szukania sukienek na moje wesele no i klops - w sklepach nic nie ma Możecie podpowiedzieć, gdzie Wasi bliscy znaleźli coś ciekawego?
Moja Mama i Teściowa kupiły w sklepach no name, ale moja przyjaciółka/świadkowa kupiła w PROMOD, a Szwagierka w CAMAIEU. Ale prawdą jest, że średnio można coś teraz znaleźć. Wszystkie z wymienionych Pań się za kieckami nachodziły, a i jak ja też chciałam sobie coś kupić na po ślubie, to był problem - ostatecznie dorwałam w VERO MODZIE ale raczej taką mocno niezobowiązującą - na pewno się nie nada dla świadkowej czy Mamy.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 18:36   #2333
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez fascinata Pokaż wiadomość
Moja mama i siostra (świadkowa) są teraz na etapie szukania sukienek na moje wesele no i klops - w sklepach nic nie ma Możecie podpowiedzieć, gdzie Wasi bliscy znaleźli coś ciekawego?
Moja mama kupiła 3 sukienki, dwie w małych sklepikach,a jedną w Orsay, taką:

http://store.orsay.com/index.shtml?l...Type%3Dlimited

Z tym, że moja mama sto razy lepiej się prezentuje w niej (kupiła rozmiar 36 ale ma dość duży biust) I nie jest różowa jak piszą tylko brzoskwiniowa
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 19:18   #2334
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem bardzooooo dobra decyzja. Moja świadkowa też nie miała bukietu tylko bransoletkę kwiatową. Ręce miała wolne, nic jej nie przeszkadzało.
Teraz się zaczęłam zastanawiać czy może tego nie przemyśleć!


U mnie dziś 18DDŚ!
Jutro próba fryzura, make up i przymiarka. Ładuję aparat
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 19:41   #2335
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Dziewczyny znalazłam buty na ślub!!!
http://www.aliexpress.com/item/Drops...775814038.html
Jeszcze będzie ze mnie baletnica


Poza tym doświadczyłam dzisiaj pierwszego koszmaru o tematyce ślubnej. Śniło mi si, że spóźniłam się na własny ślub, przez co go odwołano
Najgorsze jest to, że (cholera!!!) to takie do mnie podobne
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.

Edytowane przez Justyna.kociaczek
Czas edycji: 2014-05-06 o 19:44
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 20:08   #2336
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Jestem załamana... Mama znalazla sliczna sukienke, ktora mega duzo kosztowala, ale namowilam ja ze to tez jej dzien i pojechalysmy.. okazalo sie ze bylo pare ladnych ale do zadnej nie weszla i nr wiekszego nie ma! ;(
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 20:11   #2337
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
coś czuje ze oprócznowego wątku żony 2014 będzie też 'ciężarówki 2014'
Ja bardzo bym chciała, ale musimy się wstrzymać co najmniej do września, wtedy się dowiem, co z nową umową


Co do bukietu dla świadkowej, ja nie zamawiałam. Zamówiłam bransoletkę z kwiatków dla niej.
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 20:13   #2338
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Mieliśmy po dwa wina, jedno białe, drugie czerwone otwarte na stolik (stoliki okrągłe), a reszta zamknięta stała koło stołu słodkiego.
Na niektórych stolikach wina poszły i goście następne, a na niektórych okazało się, że nikt ich nie pił, albo symbolicznie i dostaliśmy je później takie otwarte (na szczęście zachowali korki).
Po tym co napisałaś utwierdzam się w tym, żeby otworzyć po 1 butelce każdego rodzaju wina na oddzielnym stoliku Kto będzie chciał będzie sobie brał

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
U mnie dziś 18DDŚ!
Jutro próba fryzura, make up i przymiarka. Ładuję aparat
I bardzo dobrze! powodzenia

Cytat:
Napisane przez Justyna.kociaczek Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazłam buty na ślub!!!
Trzeba je koniecznie Ysi pokazać!
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 20:33   #2339
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Dziewczyny, mam pytanie odnośnie makijażu ślubnego .
- czym konkretnie malują Was wasze makijażystki?? - dziś byłam na próbnym i byłam pomalowana double wear i potem fixer kryolan, póki co trzyma się bez zastrzeżeń, ale pamiętam, że np. moja przyjaciółka i ja na jej ślubie byłyśmy malowane takimi ciężkimi podkładami w słoiczkach (przepraszam, ale jestem kompletnym laikiem w tej nomenklaturze )

Generalnie nie mam wielkich zastrzeżeń co do trwałości ale jakoś może naiwnie sądziłam, że ślubny make-up rządzi się trochę innymi prawami niż "zwykły" wieczorowy. Boję się, że totalnie popłynę jak w sumie w każdym wieczorowym
Liana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 20:49   #2340
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

enzunio Twoja lista robi wrażenia

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
Jeśli ta para tak czy siak przyjdzie z dzieckiem, to chyba nie macie wyjścia. Jak będziecie im ciągle przypominać że dziecka ma nie być to obrażą się i nie przyjdą wcale.
Dla mnie największym szokiem było jak mama TŻ zaprosiła dalszą rodzinę i zaproszenia daliśmy dla ciotek i wujków z dziećmi wpisanymi z imienia. Później jak zaczęłam dopytywac to okazało się że dzieci mają 14-19 lat... Ale zostali zaproszeni z grzeczności i bylismy pewni że nie przyjdą. Efekt końcowy jest taki że przychodzą z osobami towarzyszącymi, co dla mnie też jest dziwne, bo nie zapraszaliśmy ich z tymi osobami a oni nawet nie zapytali tylko przy potwierdzaniu było "no i Gosia będzie z chłopakiem".
zatkało mnie m.in my dlatego niezapraszamy dalszej rodziny. No bo dla mnie jak ktos nie wie kto jakie ma dzieci znaczy, ze kontaktow raczej się nie utrzymuje

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
hm.. czyli całkowicie odbiegacie od tradycji? Chyba, że tylko w moim regionie są takie tradycje!? No i jak można nie lubić disco-polo. Przecież przy tym się najwięcej ludzi bawi.. zawsze tak było.. Nikt nie lubi, ale każdy zna. Byłam kiedyś na trochę nowocześniejszym weselu kuzyna mojego byłego. Mieli trochę nowocześniejszy repertuar i nie do każdej piosenki dało się potańczyć, w pewnych momentach nawet nie wiedziało się jak tańczyć :O
My tez nie bedziemy miec disco-polo a ze Sląska jestem nie lubimy, ja zdzierze po pijaku tylko, ale na wlasnym weselu nie wypada sie uchlać wiec nie bedzie za to bEdzie muzyka lata 60-70-80, polski rock no i duuuużo Michaela Jacksona

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Teściowa to mnie ostatnio ostro wkurzyła - nie dośc że wydzwaniała do mnie (a nie do Tżta) codziennie przez cały weekend (a miałam panieński o czym wiedziała)... To jeszcze uważa że jak dała pieniądze na wesele ( aż 4 000 zł ) to wesele organizuje
Ugadała się z organistą - co załatwiła nie wiem, bo tej tajemnicy broni jak niepodległości i nie ma zamiaru nic nam powiedzieć bo "będziemy mieli niespodziankę". Także nie wiem kto zagra i CO zagra/zaśpiewa na moim własnym ślubie... I cały weekend dzwoniła żeby mi o tym organiście opowiadać że ona przeciez załatwiła - ale jak pytam kogo załatwiła, to nie mówi
Cierpliowość mam na wyczerpaniu... Do ślubu 18 dni zostało a ona wciska nam na ostatnią chwilę gości z rodziny Tżta, który widział ich po 2 razy w życiu - ostatnio 15 lat temu! Co więcej sama ich zaprasza przez telefon, potem z nami rozmawia że ta osoba chce przyjść na wesele. My na to że jej nie zapraszaliśmy przecież, a teściowa: no to będę musiała jej odmówić...
A my z Tżtem wspólnie: to jeśli załatwiłaś, to będziesz musiała odmówić... 15 osób chciała nam tam wcisnąć! Litości!!!
Módlcie się żebym jej nie zabiła przez najbliższe dni


Przepraszam, musiałam się wyżalić...
ja bym Teśćiową chyba rozszarpała

ijaa mozesz mi (moze byc pw) napisac jakie piosenki u. Ciebie leciały? Moze masz jakąś liste?

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
tak sobie teraz mysle, że chyba nie dam rady na poprawinach wystapic w butach na obcasach...
mam w domu takie sandałki, nigdy nie noszone, bo nie miałam okazji - jak msylcie, moga być do tej sukienki (załącznik)
Moim zdaniem będzie bosko to wyglądac
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 22:27:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.