Tatuaż część III - wątek zbiorczy - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-13, 12:11   #2551
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

dzięki

do Moskwy to nie pojade, ale podobają mi się jej kolory:
https://www.facebook.com/nika.samari...0919526&type=3
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 19:14   #2552
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość


a u mnie piąty dzień po tatuowaniu i tusz ani mysli się wyłuszczyć - swędzi i się trzyma.
Coś mi się wydaje, że stopa to u mnie będzie jak piszczel - też tak długo się będzie goić
mi się skojarzyło właśnie z jakąś winoroślą i listkami, ale zagadka i tak już rozwiązana

co do tatuażu na stopie to w żadnym miejscu nie goił mi się tak długo jak właśnie tu i noga też strasznie mi skakała, całe szczęście, że tatuator miał dobry refleks, bo nie wiem co bym na tej stopie ostatecznie miała nie wiem czy to przez napinanie mięśni, ale nie dało się nad tym zapanować.
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 20:48   #2553
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cześć, ja mam takie pytanie do Was odnośnie tatuażu. Od zawsze chciałam mieć jakiś tatuaż, najbardziej podobają się mi kokardki na nadgarstku :p albo takie kocie łapki Gdy zdawałam w tamtym roku maturę postanowiłam sobie, że jeśli zdam wszystko w pierwszym terminie to idę robić tatuaż. Maturę zdać się udało, tatuażu do tej pory nie ma- brak pieniędzy. Ale zbieram pomału, odkładam i być może za niedługo się zdecyduję wreszcie zrobić Fascynuję się aniołami, i chciałabym jako pierwszy tatuaż mieć właśnie anioła. Czy ktoś z Was ma może jakiegoś aniołka ? Bądź może mi jakiś ładny wzór podrzucić ? Bo przeglądam internet ale nie mogę się na nic zdecydować. Od razu mówię, że wolałabym, żeby to był jakiś w miarę mały aniołek. Chciałabym go mieć albo na stopie, albo na łopatce.
Albo zamiast anioła myślałam nad tekstem "Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać"
Co o tym sądzicie ? Wiem, że tatuaż zostaje na całe życie, dlatego ciągle o tym myślę i się zastanawiam i chce się poradzić kogoś kto już ma jakieś arcydzieło na ciele
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 10:26   #2554
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dziubecek16 Pokaż wiadomość
Albo zamiast anioła myślałam nad tekstem "Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać"
Co o tym sądzicie ? Wiem, że tatuaż zostaje na całe życie, dlatego ciągle o tym myślę i się zastanawiam i chce się poradzić kogoś kto już ma jakieś arcydzieło na ciele
Ktoś kto ma arcydzieło, raczej nigdy nie wytatuowałby sobie takiego tekstu.... Sory, jest strasznie tandetny. A do tego jest długi, żeby się nie rozmazał muszą być wieksze litery i chyba pół pleców by zjął.

Anioł to lepsza opcja.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 14:49   #2555
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ktoś kto ma arcydzieło, raczej nigdy nie wytatuowałby sobie takiego tekstu.... Sory, jest strasznie tandetny. A do tego jest długi, żeby się nie rozmazał muszą być wieksze litery i chyba pół pleców by zjął.

Anioł to lepsza opcja.
Każdemu podoba się co innego Ja akurat ten tekst uwielbiam i ma on dla mnie duże znaczenie, ale dzięki, że mi doradziłaś No to pewnie jakiegoś aniołka zrobię, bo nie chce dużego tatuażu.
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 14:58   #2556
pulp fiction
Zadomowienie
 
Avatar pulp fiction
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Hmm, pewnie macie tatuaże, które Wam się podobają, bo po prostu są ładnie wizualnie i do Was przemawiają np. zobaczycie wzór czy cos i myslicie: o tak, chcę to. no i macie taki tatuaż i spoko spoko, ale Wasi znajomi non stop się pytają: co ten tatuaż symbolizuje? bo przecież musi coś symbolizować, zrobiłabyś sobie tatuaż, który nic nie symbolizuje?
i tutaj pytanie do Was: co odpowiadacie? bo ja najczęściej mówię, że symbolizuje, że lubię sajgonki i tyle. ale teraz będę robić drugi i muszę znaleźć nową inspirację.
__________________
Zostaje ci wzruszenie ramionami - pamiątkowy gest po tym, że umieliśmy latać.

ćwiczę
dbam o włosy
zdrowo się odżywiam
pulp fiction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 16:18   #2557
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pulp fiction Pokaż wiadomość
Hmm, pewnie macie tatuaże, które Wam się podobają, bo po prostu są ładnie wizualnie i do Was przemawiają np. zobaczycie wzór czy cos i myslicie: o tak, chcę to. no i macie taki tatuaż i spoko spoko, ale Wasi znajomi non stop się pytają: co ten tatuaż symbolizuje? bo przecież musi coś symbolizować, zrobiłabyś sobie tatuaż, który nic nie symbolizuje?
i tutaj pytanie do Was: co odpowiadacie? bo ja najczęściej mówię, że symbolizuje, że lubię sajgonki i tyle. ale teraz będę robić drugi i muszę znaleźć nową inspirację.
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-15, 16:49   #2558
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dziubecek16 Pokaż wiadomość
Cześć, ja mam takie pytanie do Was odnośnie tatuażu. Od zawsze chciałam mieć jakiś tatuaż, najbardziej podobają się mi kokardki na nadgarstku :p albo takie kocie łapki Gdy zdawałam w tamtym roku maturę postanowiłam sobie, że jeśli zdam wszystko w pierwszym terminie to idę robić tatuaż. Maturę zdać się udało, tatuażu do tej pory nie ma- brak pieniędzy. Ale zbieram pomału, odkładam i być może za niedługo się zdecyduję wreszcie zrobić Fascynuję się aniołami, i chciałabym jako pierwszy tatuaż mieć właśnie anioła. Czy ktoś z Was ma może jakiegoś aniołka ? Bądź może mi jakiś ładny wzór podrzucić ? Bo przeglądam internet ale nie mogę się na nic zdecydować. Od razu mówię, że wolałabym, żeby to był jakiś w miarę mały aniołek. Chciałabym go mieć albo na stopie, albo na łopatce.
Albo zamiast anioła myślałam nad tekstem "Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać"
Co o tym sądzicie ? Wiem, że tatuaż zostaje na całe życie, dlatego ciągle o tym myślę i się zastanawiam i chce się poradzić kogoś kto już ma jakieś arcydzieło na ciele
aniołków jest od zaje...nia zarówno na stronach z gotowymi tatuażami, na deviantarcie, w malarstwie, rzeźbie i ogólnopojętej sztuce.
Może najpierw zdecyduj się w jakim stylu chcesz miec ten tatuaż - realistyczny, old/newschoolowy, cartoonowy, modern-black itp.
Poza tym nie wiem co rozumiesz przez ''mały'' - jeśli to ma być tatuaż wielkości paczki papierosów to 90% wzorów możesz odpuscic bo w takiej wielkości tatuażu nie da się zrobić wielu detali.

napis jest tak tandetny, że aż zęby bolą - i Vivienne ma rację, żeby przetrwał lata i litery się nie zlały z czasem moim zdaniem musiałby być większy niż A4

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
mi się skojarzyło właśnie z jakąś winoroślą i listkami, ale zagadka i tak już rozwiązana

co do tatuażu na stopie to w żadnym miejscu nie goił mi się tak długo jak właśnie tu i noga też strasznie mi skakała, całe szczęście, że tatuator miał dobry refleks, bo nie wiem co bym na tej stopie ostatecznie miała nie wiem czy to przez napinanie mięśni, ale nie dało się nad tym zapanować.
no zgadza się - dziś mija tydzień od zrobienia i nawet kawałek nie jest złuszczony - jest wypukły i trzyma się jak cholera.
Szlag mnie trafi zaraz bo ja noszę folię dopóki się nie złuszczy - dobrze chociaż, że się ochłodziło - i tak nie owijam nią całej stopy, tylko staram się naklejac na sam tatuaż, ale i tak mam już dość.
Do tej pory piszczel najpóźniej mi się złuszczała - 6/7 dnia, ale teraz to jest przegięcie
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 17:32   #2559
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
aniołków jest od zaje...nia zarówno na stronach z gotowymi tatuażami, na deviantarcie, w malarstwie, rzeźbie i ogólnopojętej sztuce.
Może najpierw zdecyduj się w jakim stylu chcesz miec ten tatuaż - realistyczny, old/newschoolowy, cartoonowy, modern-black itp.
Poza tym nie wiem co rozumiesz przez ''mały'' - jeśli to ma być tatuaż wielkości paczki papierosów to 90% wzorów możesz odpuscic bo w takiej wielkości tatuażu nie da się zrobić wielu detali.

napis jest tak tandetny, że aż zęby bolą - i Vivienne ma rację, żeby przetrwał lata i litery się nie zlały z czasem moim zdaniem musiałby być większy niż A4[COLOR="Silver"]
Wiem że jest pełno aniołków, tylko sęk w tym, że żaden się mi nie podoba i zazwyczaj są to takie wielkie na pół pleców itp, a ja bym chciała takiego małego, symbolicznego, raczej modern-black, coś prostego ale wyjątkowego. Chyba poproszę kogoś znajomego, żeby mi zrobił jakiś szkic, który by odpowiadał moim wyobrażeniom. Zapytałam tutaj o Wasze zdanie, bo w końcu tatuaż zostaje raczej na zawsze i chce to porządnie przemyśleć zanim go zrobię, żeby potem nie żałować.

Co do tekstu-mi się on podoba, ale dzięki, za rade że lepiej tak długiego nie tatuować
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 20:25   #2560
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Będąc w liceum chciałam sobie wytatuować anioła, skrzydło (jedno, w sumie nie wiem, czemu tylko jedno... ale taka była moja wizja) albo upadające pióro puchowe.. To miał być symbol mojego Anioła Stróża.
Ale jakoś się nie złożyło...
A teraz (po kilkunastu latach) tamte pomysły już nie wydają mi się takie fajne. Choć pewnie, gdybym już miała ten tatuaż, to nadal byłby dla mnie ważny.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 21:25   #2561
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dziubecek16 Pokaż wiadomość
[...]Chyba poproszę kogoś znajomego, żeby mi zrobił jakiś szkic, który by odpowiadał moim wyobrażeniom.[...]
Chcesz mieć tatuaż, to idź do studia, tam Ci narysują. Póki jeszcze "chcesz mieć aniołka" - weź na wstrzymanie rok, bo skończysz z czymś, czego za parę lat będziesz się wstydzić (vide tekst o skrzydłach, które zapomniały jak latać)
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-15, 22:03   #2562
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

na który konwent warto jechać, żeby się nie zniechęcić? nie byłam na żadnym...
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 07:24   #2563
pulp fiction
Zadomowienie
 
Avatar pulp fiction
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
uwielbiam to
__________________
Zostaje ci wzruszenie ramionami - pamiątkowy gest po tym, że umieliśmy latać.

ćwiczę
dbam o włosy
zdrowo się odżywiam
pulp fiction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 08:00   #2564
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
na który konwent warto jechać, żeby się nie zniechęcić? nie byłam na żadnym...
podobno najlepszy jest ten w Gdańsku - ja nie byłam bo za daleko.
Tattoofest jest największy, ale mnie jakoś klimat nie powala.
Fajnie było w zeszłym roku w Katowicach - konwentu warszawskiego pod szyldem juniorink nie znam - będę w listopadzie pierwszy raz
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 08:14   #2565
solstice
Raczkowanie
 
Avatar solstice
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 76
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Hej!
Czy to normalne że udo tak puchnie? Miałam robione w sobotę a dziś cały czas 3 razy większe niż normalnie i boli...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Sing this song. Remind me that we'll always have each other - when everything else is gone.
solstice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 09:16   #2566
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Będąc w liceum chciałam sobie wytatuować anioła, skrzydło (jedno, w sumie nie wiem, czemu tylko jedno... ale taka była moja wizja) albo upadające pióro puchowe.. To miał być symbol mojego Anioła Stróża.
Ale jakoś się nie złożyło...
A teraz (po kilkunastu latach) tamte pomysły już nie wydają mi się takie fajne. Choć pewnie, gdybym już miała ten tatuaż, to nadal byłby dla mnie ważny.
Właśnie, też chodzi mi o to, żeby ten tatuaż symbolizował mojego Anioła Stróża.

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Chcesz mieć tatuaż, to idź do studia, tam Ci narysują. Póki jeszcze "chcesz mieć aniołka" - weź na wstrzymanie rok, bo skończysz z czymś, czego za parę lat będziesz się wstydzić (vide tekst o skrzydłach, które zapomniały jak latać)
Myślę nad tym aniołkiem już od paru lat, ale tak czy siak zanim wezmę się naprawdę za wykonanie tego tatuażu to pewnie jeszcze trochę czasu minie, i może rzeczywiście się rozmyślę
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 10:01   #2567
DarkDevil
Zakorzenienie
 
Avatar DarkDevil
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nie powiem, tajemnica :D
Wiadomości: 8 030
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

A ja mam pytanie, do dziewczyn, które tatuują się w Łodzi. Mianowicie chodzi mi o studio dobre, z w miarę krótkimi terminami. Poleci ktoś coś?
__________________
studentka





https://www.instagram.com/jestem.oliwka
DarkDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 10:17   #2568
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dziubecek16 Pokaż wiadomość
[...]Myślę nad tym aniołkiem już od paru lat, ale tak czy siak zanim wezmę się naprawdę za wykonanie tego tatuażu to pewnie jeszcze trochę czasu minie, i może rzeczywiście się rozmyślę
Kilka lat myslałam nad wytatuowaniem sobie serca-pentagramu, bo byłam zakochana w Ville Valo z HIM Te "kilka lat" upłynęło pomiędzy 12 a 17 rokiem życia, mimo tak długiego stażu myślę, że dzisiaj mogłabym mieć z tym problem Uwierz mi, z wiekiem człowiek zazwyczaj idzie w abstrakcję, jeśli chodzi o komunikowanie na ciele swoich przekonań. daj sobie czas, żeby sprawdzić, czy zamiast tego skrzydła/aniołka nie wolałabyś mieć tęczowego ostrosłupa skierowanego wierzchołkiem w stronę nieba
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 11:50   #2569
hiss
Raczkowanie
 
Avatar hiss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Daleki Wschód
Wiadomości: 166
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez greenka19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogłybyście ocenić prace tego tatuażysty? Mam w planach zrobienie tatuażu, on akurat ma studio w moim mieście rodzinnym i zastanawia mnie czy według Was jest dobry

KLIKNIJ

Robił tatuaż mojemu chłopakowi i on sobie chwali sama miałam się do niego wybrać, ale ostatecznie bliżej mi było do kogo innego...
hiss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 19:57   #2570
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DarkDevil Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, do dziewczyn, które tatuują się w Łodzi. Mianowicie chodzi mi o studio dobre, z w miarę krótkimi terminami. Poleci ktoś coś?
Ja mogę od siebie (i znajomych, którzy też się tam tatuowali) polecić Hard To Forget.

Co masz na myśli pisząc w miarę krótkie terminy?
Oprócz Sroki (chyba do miesiąca, a przynajmniej tak było, teraz nie wiem) to około 2 miesiące czekania są.
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 21:25   #2571
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
podobno najlepszy jest ten w Gdańsku - ja nie byłam bo za daleko.
Tattoofest jest największy, ale mnie jakoś klimat nie powala.
Fajnie było w zeszłym roku w Katowicach - konwentu warszawskiego pod szyldem juniorink nie znam - będę w listopadzie pierwszy raz
dzięki w czasie gdańska mnie nie ma w warszawie też nie wiem jak będzie, ale Katowice mi pasują.
Muszę znaleźć inspirację na mój brzuch. Syrena jednak odpada...
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 21:49   #2572
DarkDevil
Zakorzenienie
 
Avatar DarkDevil
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nie powiem, tajemnica :D
Wiadomości: 8 030
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Freya666 Pokaż wiadomość
Ja mogę od siebie (i znajomych, którzy też się tam tatuowali) polecić Hard To Forget.

Co masz na myśli pisząc w miarę krótkie terminy?
Oprócz Sroki (chyba do miesiąca, a przynajmniej tak było, teraz nie wiem) to około 2 miesiące czekania są.
Ja napisałam maila do Od świtu do zmierzchu i mi odpisali że na 7 lipca juz jest termin, a cena mnie mile zaskoczyła, bo chcieli około 6 stówek za spory kolorowy na udzie
__________________
studentka





https://www.instagram.com/jestem.oliwka
DarkDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 13:22   #2573
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Kilka lat myslałam nad wytatuowaniem sobie serca-pentagramu, bo byłam zakochana w Ville Valo z HIM Te "kilka lat" upłynęło pomiędzy 12 a 17 rokiem życia, mimo tak długiego stażu myślę, że dzisiaj mogłabym mieć z tym problem Uwierz mi, z wiekiem człowiek zazwyczaj idzie w abstrakcję, jeśli chodzi o komunikowanie na ciele swoich przekonań. daj sobie czas, żeby sprawdzić, czy zamiast tego skrzydła/aniołka nie wolałabyś mieć tęczowego ostrosłupa skierowanego wierzchołkiem w stronę nieba
Dzięki za odpowiedź będę się zastanawiać i szukać wzoru który do mnie przemówi ;D
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 16:41   #2574
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez solstice Pokaż wiadomość
Hej!
Czy to normalne że udo tak puchnie? Miałam robione w sobotę a dziś cały czas 3 razy większe niż normalnie i boli...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
normalne, mi spuchło bardzo mocno i strasznie się z niego sączyło, a obcisłe jeansy wbiłąm się dopiero gdzieś po 4 tygodniach

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość




no zgadza się - dziś mija tydzień od zrobienia i nawet kawałek nie jest złuszczony - jest wypukły i trzyma się jak cholera.
Szlag mnie trafi zaraz bo ja noszę folię dopóki się nie złuszczy - dobrze chociaż, że się ochłodziło - i tak nie owijam nią całej stopy, tylko staram się naklejac na sam tatuaż, ale i tak mam już dość.
Do tej pory piszczel najpóźniej mi się złuszczała - 6/7 dnia, ale teraz to jest przegięcie
jak dobrze pamiętam to mi się zaczął złuszczać dopiero po jakiś 2 tygodniach, a jak się wreszcie złuszczył to się jeszcze okazało, że w jednym miejscu tusz wylazł
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 16:55   #2575
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
normalne, mi spuchło bardzo mocno i strasznie się z niego sączyło, a obcisłe jeansy wbiłąm się dopiero gdzieś po 4 tygodniach

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------



jak dobrze pamiętam to mi się zaczął złuszczać dopiero po jakiś 2 tygodniach, a jak się wreszcie złuszczył to się jeszcze okazało, że w jednym miejscu tusz wylazł
nie dołuj mnie - 9 dzień i nic - siedzi mocno i najgorsze, że pryszcz na nim wyskoczył
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 17:01   #2576
solstice
Raczkowanie
 
Avatar solstice
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 76
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
normalne, mi spuchło bardzo mocno i strasznie się z niego sączyło, a obcisłe jeansy wbiłąm się dopiero gdzieś po 4 tygodniach[COLOR="Silver"]

Masakra, przy tatuowaniu krew tak się lała, że szok. Jak wstałam to była pode mną kałuża krwi. Dziś już zamiast opuchniecia jest mega siniak pod tatuażem.

Mam też pytanie do Stupid. Pisałaś że nosisz folie aż do luszczenia. Tzn że w domu też? Mnie pod folia piecze i w domu zdejmuje tylko pilnuje żeby był nawilzony. W dodatku w 3 miejscach na czerwonym barwniku cały czas się sączy i paskudzi. No ale to dziś dopiero 4 dzień po.

Marcin Surowiec, kojarzycie? Kusi mnie coś od niego... Warto?



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Sing this song. Remind me that we'll always have each other - when everything else is gone.

Edytowane przez solstice
Czas edycji: 2014-06-17 o 17:06
solstice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 17:36   #2577
Monster
Raczkowanie
 
Avatar Monster
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 215
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Witajcie!
Wiem, że pewnie takie pytanie padało miliony razy, ale nie mam czasu na przeszukiwanie wątku.. Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z alkoholem? Jak długo przed i po nie można pić? Nie, żebym miała z tym jakiś problem ale niedługo będę robić swój pierwszy tatuaż, a że teraz sezon imprezowy więc nie wiem jak długo będę musiała pozostać w abstynencji
__________________
„Szczęście, którego wyczekujemy, potrafi zburzyć to, które właśnie przeżywamy.”


przyszła dietetyczka
Monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 18:42   #2578
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
nie dołuj mnie - 9 dzień i nic - siedzi mocno i najgorsze, że pryszcz na nim wyskoczył
już wiesz dlaczego nie tatuuję drugiej stopy - wystarczy mi, że jedną robiłam na 3 razy i męczyłam się strasznie

Cytat:
Napisane przez solstice Pokaż wiadomość
Masakra, przy tatuowaniu krew tak się lała, że szok. Jak wstałam to była pode mną kałuża krwi. Dziś już zamiast opuchniecia jest mega siniak pod tatuażem.


Marcin Surowiec, kojarzycie? Kusi mnie coś od niego... Warto?



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oczywiście, że kojarzymy Marcina jeżeli podoba Ci się taki styl to chyba warto
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 21:46   #2579
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Trafiłam dziś na stronę najlepszych tatuażystów kwiatów na świecie i tam było 2 z Polski, jeden z nich to Piotr Deadi Dedel. Nigdy nie słyszałam. Znacie? drugiego nie pamiętam...
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 08:39   #2580
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Trafiłam dziś na stronę najlepszych tatuażystów kwiatów na świecie i tam było 2 z Polski, jeden z nich to Piotr Deadi Dedel. Nigdy nie słyszałam. Znacie? drugiego nie pamiętam...
Znamy - nawet kiedys chciałam miec coś od niego, ale on tatuuje głównie za granicą (teraz chyba Wielka Brytania, kiedyś Zurich o ile dobrze pamiętam)

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez solstice Pokaż wiadomość
Masakra, przy tatuowaniu krew tak się lała, że szok. Jak wstałam to była pode mną kałuża krwi. Dziś już zamiast opuchniecia jest mega siniak pod tatuażem.

Mam też pytanie do Stupid. Pisałaś że nosisz folie aż do luszczenia. Tzn że w domu też? Mnie pod folia piecze i w domu zdejmuje tylko pilnuje żeby był nawilzony. W dodatku w 3 miejscach na czerwonym barwniku cały czas się sączy i paskudzi. No ale to dziś dopiero 4 dzień po.

Marcin Surowiec, kojarzycie? Kusi mnie coś od niego... Warto?



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
staram się w domu nie nosić folii - jeśli się da - pilnuję, żeby był nawilżony no i żeby o nic się ocierać.
Mnie pod folią swędzi także rozumiem ból

a ja się dziś poddałam - nie jestem w stanie 10 dzień nosić folii na stopie - mocno nakremowałam, założyłam luźną bawełnianą skarpetkę i rozwiązane trampki. Co ma być to będzie - w końcu to są linie - nawet jak coś nie siądzie poproszę chociażby Pawła przy następnej sesji plecowej o poprawkę.
I grubo się zastanowię przez następnym tatuazem na stopie
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 13:49:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.