Co jest poza Waszą strefą komfortu? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-15, 12:21   #91
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Aha i jeszcze! Źle się czuje zawsze w kolejce do kasy/ autobusie/ miejscu publicznym gdzie jest sporo ludzi i któraś z osób śmierdzi. Zawsze mi się wydaje, że ludzie mogą pomyśleć, że to ja.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 12:40   #92
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Co do pomadki sie zgadzam.
Tusz do rzęs,eyeliner,cienie do powiek,lakier do paznokci,perfumy pożyczę,ale nie pomadkę.
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 12:49   #93
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Przypomniało mi się:
Nie mogę korzystać z tych samych szklanek/kubków, co obcy ludzie. Wiadomo, TŻ jest wyjątkiem, ale w pracy większość osób korzysta z kompletu filiżanek, który stoi w szafce, ja przyniosłam sobie 3 kubki z domu i patrzą na mnie trochę jak na wariatkę, jak biegam z tymi kubkami
Brzydzi mnie "daj łyka/gryza"
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 12:51   #94
Westka
Zakorzenienie
 
Avatar Westka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9 224
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Brzydzi mnie "daj łyka/gryza"
Oo a myślałam, że tylko ja tak mam
Westka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 12:53   #95
ondatrazibethicus
znaczy piżmak
 
Avatar ondatrazibethicus
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 599
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Telefonowanie.

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Tak samo jak ktoś stoi w kolejce tuż tuż za mną, prawie kładąc mi się na plecach. No nienawidzę. Albo na poczcie, czy w aptece, gdy stoję przy okienku, a ktoś stoi mi za samymi plecami.
To dla mnie jedna z najgorszy tego typu rzeczy Takie zbliżanie się do mnie w kolejce do kasy No coś mnie strzela gdy mi delikwent wjeżdża w zad z koszykiem lub niebezpiecznie dyszy nad uchem.

Nie lubię też gdy ktoś obcy, kto dopiero wsiadł, stoi nade mną w tramwaju. Tak otacza, osacza moje konkretne krzesełko Tylko się modlę, gdy widzę, że nie ma miejsc, a wsiada jakiś facet, żeby nie zmierzał w moim kierunku. A często zmierza. Osobom starszym czy chorym ustępuję i usuwam się w kąt, ale jak np. stanie nade mną taki facio to nie mam pojęcia jak dalej swobodnie jechać

Nie lubię takiego nieskrępowanego przyglądania mi się przez kogoś, z kim rozmawiam. Wiem, że zaraz dopyta o jakiś element mojego wyglądu, czy mimiki: dlaczego robisz taką minę? ale masz pryszcza, boli? lub coś w tym stylu. Ogólnie nie rozumiem braku taktu niektórych ludzi.
__________________
We are young, we are here,
So, let's make a deal and try to forget our fear

b.
ondatrazibethicus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 12:56   #96
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Cytat:
Napisane przez Westka Pokaż wiadomość
Oo a myślałam, że tylko ja tak mam
Zawsze tak miałam, wolałam powiedzieć, że nie dam "bo jestem bardzo głodna/spragniona", albo ewentualnie jak został mi niewielki kawałek batonika czy resztka wody/napoju, a prosiła w miarę bliska koleżanka, to oddawałam resztę.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ondatrazibethicus Pokaż wiadomość
Nie lubię takiego nieskrępowanego przyglądania mi się przez kogoś, z kim rozmawiam. Wiem, że zaraz dopyta o jakiś element mojego wyglądu, czy mimiki: dlaczego robisz taką minę? ale masz pryszcza, boli? lub coś w tym stylu. Ogólnie nie rozumiem braku taktu niektórych ludzi.
Albo "przytyłaś/schudłaś". Jako stwierdzenie, nie pytanie (nie żeby pytanie było bardziej taktowne).
Tak, z całą pewnością nie zauważyłam zmian w swoim ciele i trzeba mnie o nich informować
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 13:39   #97
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Bardzo też nie lubię, jak ktoś mi wciska jedzenie i nachalnie zachęca do konsumpcji. Odpowiedzi w stylu "nie jestem głodna", "mam na to uczulenie" czy "nie mogę tego jeść/nie jem tego, przepraszam" kwitowane są oburzeniem, większą nachalnością i wyzywaniem od anorektyczek :P.
Nie cierpię tego! "Przestań wydziwiać" "Tylko mi nie mów,że ty też jesteś na diecie" "Głodzisz się" "No ale zjedz kawałek" Dżizas.. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego ludzie tak reagują w takich sytuacjach i skąd w nich ta przemożna potrzeba dokarmiania innych Niestety często mi się to zdarza, bo unikam syfiastego żarcia, którym raczy się znakomita większość znajomych i ciągle odmawiam czipsików, orzeszków, cukierasków.
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-15, 13:55   #98
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Wynalazlam kolejne bo to wlasnie sie dzieje...
Siedze na przerwie i inna pracownica gada o rzeczy dla znajomej z mojego dzialu... musze odpowiadac na pytania...

Ale malo tego teraz mowi ze zadzwoni do niej, dala na glosnomowiacy i kaze mi sluchac i przypominac sobie i kojarzyc..

Jezu litosci mam przerwe

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 13:56   #99
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość
Nie cierpię tego! "Przestań wydziwiać" "Tylko mi nie mów,że ty też jesteś na diecie" "Głodzisz się" "No ale zjedz kawałek" Dżizas.. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego ludzie tak reagują w takich sytuacjach i skąd w nich ta przemożna potrzeba dokarmiania innych Niestety często mi się to zdarza, bo unikam syfiastego żarcia, którym raczy się znakomita większość znajomych i ciągle odmawiam czipsików, orzeszków, cukierasków.
Dokładnie !

Nie rozumiem też, jak można jeść z jednej miski, mam na myśli chipsy, krakersy, jakieś przekąski... wszyscy wkładają tam łapska
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 13:58   #100
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Wynalazlam kolejne bo to wlasnie sie dzieje...
Siedze na przerwie i inna pracownica gada o rzeczy dla znajomej z mojego dzialu... musze odpowiadac na pytania...

Ale malo tego teraz mowi ze zadzwoni do niej, dala na glosnomowiacy i kaze mi sluchac i przypominac sobie i kojarzyc..

Jezu litosci mam przerwe

Wyslane przez tapatalk 2
Co do sytuacji w pracy, to ja nie lubię, jak mi babeczki w biurze opowiadają o swoich rodzinach/kuzynach/dzieciach/pieskach.
Co mnie to obchodzi? Zawsze tylko siedzę i przytakuję "aha", "fajnie", a sama się nie udzielam za bardzo.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 14:13   #101
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Co do sytuacji w pracy, to ja nie lubię, jak mi babeczki w biurze opowiadają o swoich rodzinach/kuzynach/dzieciach/pieskach.
Co mnie to obchodzi? Zawsze tylko siedzę i przytakuję "aha", "fajnie", a sama się nie udzielam za bardzo.
Dzieci, kotki i pieski to nic w porównaniu z wysłuchiwaniem zwierzeń na temat wszelakich dolegliwości zdrowotnych. Począwszy od wyjątkowo plastycznych opisów potówek męża, poprzez szczegółową instrukcję wydłubywania wrośniętych włosków, na dolegliwościach jelitowych skończywszy. To jest dopiero tradżedi
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-15, 14:21   #102
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Cytat:
Napisane przez ondatrazibethicus Pokaż wiadomość
Nie lubię też gdy ktoś obcy, kto dopiero wsiadł, stoi nade mną w tramwaju. Tak otacza, osacza moje konkretne krzesełko Tylko się modlę, gdy widzę, że nie ma miejsc, a wsiada jakiś facet, żeby nie zmierzał w moim kierunku. A często zmierza. Osobom starszym czy chorym ustępuję i usuwam się w kąt, ale jak np. stanie nade mną taki facio to nie mam pojęcia jak dalej swobodnie jechać
Na następnym przystanku wysiadasz i przesiadasz się do innego wagonu/wsiadasz innymi drzwiami.
Mnóstwo razy tak robiłam, jak ktoś "na mnie" stanął czy usiadł.

Bardzo nie lubię, jak rano ktoś mnie zmusza do rozmowy.
Dlatego nie lubię odwiedzać mojej mamy. Siedzę w kuchni/salonie z kawą, śniadaniem i laptopem, a ta do mnie gada "jak się spało? co robisz? co czytasz? coś ciekawego? co będziesz/będziemy dziś robić? czemu jesteś taka smutna? czemu nic nie mówisz? źle się czujesz? coś się stało? coś cię boli?"...
Niby po kilku dniach przyzwyczaja się do tego, że rano ze mną nie pogada, ale następnym razem, gdy u niej jestem jest to samo.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 14:49   #103
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Nie lubię gdy spotykam znaną mi osobę (ale to luźna znajomość) po jakichś paru miesiącach, roku, a ona zaczyna ni z gruchy ni z pietruchy o swoich prywatnych sprawach i to o takich pierdołach, że głowa mała, np. że w zeszłym tygodniu była świadkową i że coś tam coś tam, a panna młoda coś tam coś tam, a ja ani nie znam panny młodej, że Paweł po nią przyjechał, a ja nie wiem, kto to Paweł

O co tym ludziom chodzi? Po co tak plotą? Wkurza mnie to, może dlatego, że sama nie należę do osób wylewnych, a poza tym uważam, że mało interesujące dla dalszych znajomych są szczegóły z mojego życia. Macie tak? Mnie to naprawdę nic a nic nie obchodzi i ziewam przy tym, a często jest tak, ze osoba taka wygłasza monolog i przechodzi gładko z tematu na temat dotyczący tylko siebie Porozmawiać owszem, można, ale jak ktoś mi opowiada o swoim życiu, to co wtedy robić poza przytakiwaniem?

Edit:
Nie doczytałam ostatniej strony, a kasztanka3 właśnie o czymś takim pisze, o kuzynach, pieskach obcych ludzi Jeszcze w pracy mogę posłuchać, bo dość dobrze i długo się znamy, ale poza tym, nie cierpię.

Edytowane przez mabi27
Czas edycji: 2014-07-15 o 14:55
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 15:17   #104
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość
Dzieci, kotki i pieski to nic w porównaniu z wysłuchiwaniem zwierzeń na temat wszelakich dolegliwości zdrowotnych. Począwszy od wyjątkowo plastycznych opisów potówek męża, poprzez szczegółową instrukcję wydłubywania wrośniętych włosków, na dolegliwościach jelitowych skończywszy. To jest dopiero tradżedi
Jezu

Co do obrazowych opisów, to dzisiaj w pracy miałam spotkanie i jeden prezes drugiemu tłumaczył, że ostatnio nie mogli się dogadać w jednej kwestii, bo jeden drugiemu na siłę wciskał swoje racje i porównał użytą w dyskusji argumentację do rozjeżdżających się nóg i kaktusa pomiędzy nimi, z 10 razy powtarzał, że było to dla niego niekomfortowe uczucie i że te kłótnie były niezręczne. Dzięki jego obrazowym opisom kaktusa pomiędzy nogami całe spotkanie było jeszcze bardziej niezręczne
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 16:04   #105
anne_mary
Rozeznanie
 
Avatar anne_mary
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 836
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Na następnym przystanku wysiadasz i przesiadasz się do innego wagonu/wsiadasz innymi drzwiami.
Mnóstwo razy tak robiłam, jak ktoś "na mnie" stanął czy usiadł.

Bardzo nie lubię, jak rano ktoś mnie zmusza do rozmowy.
Dlatego nie lubię odwiedzać mojej mamy. Siedzę w kuchni/salonie z kawą, śniadaniem i laptopem, a ta do mnie gada "jak się spało? co robisz? co czytasz? coś ciekawego? co będziesz/będziemy dziś robić? czemu jesteś taka smutna? czemu nic nie mówisz? źle się czujesz? coś się stało? coś cię boli?"...
Niby po kilku dniach przyzwyczaja się do tego, że rano ze mną nie pogada, ale następnym razem, gdy u niej jestem jest to samo.
Mam tak samo, ale nie w dni wolne czy cos, tylko jak musze wczesnie wstac i gdzies isc. Przyzwyczailam sie ze rano jest cisza i spokoj w domu bo wszyscy spia o tej 7 rano. I bywam polprzytomna, poirytowana i nie znosze jak ktos sie krzata po kuchni razem ze mna i wymaga ode mnie rezolutnego i zwawego sposobu wyslawiania sie. Bo jak cos w innym tonie powiem to juz obrazona i wstala lewa noga... nie, ja po prostu potrzebuje czasu na ogarniecie sie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
positive energy
positive results









anne_mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 16:05   #106
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Co do sytuacji w pracy, to ja nie lubię, jak mi babeczki w biurze opowiadają o swoich rodzinach/kuzynach/dzieciach/pieskach.
Co mnie to obchodzi? Zawsze tylko siedzę i przytakuję "aha", "fajnie", a sama się nie udzielam za bardzo.
I te dzieci są zawsze takie wybitne
Syn kolezanki mojej mamy napisal sprawdzian po szkole podstawowej na wiecej punktow niż to mozliwe...
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 16:12   #107
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Cytat:
Napisane przez Niedopowiedzenia Pokaż wiadomość
I te dzieci są zawsze takie wybitne
Syn kolezanki mojej mamy napisal sprawdzian po szkole podstawowej na wiecej punktow niż to mozliwe...
O Jezu, tak... Wnuczka jednej pani, trzylatka, ma niesamowite poczucie rytmu, jest rewelacyjną małą tancerką, do każdej muzyki tańczy inaczej. Jakoś tylko nie widać tego na filmikach, którymi mnie katuje
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 17:11   #108
PaniPedagog
Szalony Kapelusznik
 
Avatar PaniPedagog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 739
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Cytat:
Napisane przez Niedopowiedzenia Pokaż wiadomość
I te dzieci są zawsze takie wybitne
Syn kolezanki mojej mamy napisal sprawdzian po szkole podstawowej na wiecej punktow niż to mozliwe...

Szacunek
PaniPedagog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 17:37   #109
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Ja generalnie nie lubię ludzi. Mogę na nich patrzeć z daleka, ale nie lubię, jak ktoś zagaduje czy czegoś ode mnie chce. Nie lubię, jak zagadują mnie w autobusie, nie lubię jak znajomi wciskają mi swoje dzieci na ręce. Denerwuje mnie, jak nawet najbliżsi pytają mnie o coś, co jest dla mnie oczywiste. Jak jestem sama i się mocno zamyślam albo jak coś robię i ktoś wtedy próbuje mnie zaczepiać, zagadywać, to krzyczę na taką osobę. Nie umiem tego powściągnąć i się wszyscy obrażają na mnie. Zdaję sobie sprawę, że to paskudny nawyk.
Nie lubię, jak ktoś jest ze mną non stop. Potrzebuję samotności jak powietrza.
Nie lubię dzwonić.
Nie lubię jeść u kogoś w domu.
Mam podobnie Plus niechęć do zwierzania się. Plus niechęć do rozmów przez telefon

Oprócz tego nie znoszę, po prostu NIENAWIDZĘ dzielić się kosmetykami i akcesoriami kosmetycznymi Dla mnie to jest obrzydliwe, mam fioła na punkcie odkażania wszystkiego. A kiedy zobaczyłam w sobotę, że moja siostra używa MOJEJ TARKI DO STÓP, to zrobiłam karczemną awanturę . Teraz tarka jest własnością mojej siostry
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-15, 18:24   #110
201605090940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 700
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
-wspomniane wykonywanie telefonów. Zbierałam się kilka dni, żeby zadzwonić do ginekologa. W końcu wsiadłam w samochód i pojechałam się zarejestrować;

-bardzo nie lubię jeździć w windzie z jedną osobą. Obojętnie, czy to facet, czy kobieta. Jeśli jest jedna, to wolałabym iść schodami na milionowe piętro, niż z nią/nim jechać;

-bardzo nie lubię jeździć taksówkami. Wiąże się to z moim pierwszym w życiu doświadczeniem taksówkowym- obleśny spocony pan, który co chwilę chrząkał i sapał zaczął po drodze "żartować", że zaraz zjedziemy do lasku etc;.
mam dokładnie tak samo, tylko że trafiałam na sympatycznych taksówkarzy. najgorzej z tym nieszczęsnym ginekologiem, a niedługo czas najwyższy się tam wybrać
201605090940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 18:36   #111
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Cytat:
Napisane przez Niedopowiedzenia Pokaż wiadomość
I te dzieci są zawsze takie wybitne
Syn kolezanki mojej mamy napisal sprawdzian po szkole podstawowej na wiecej punktow niż to mozliwe...
aaahahaha
wnuki cioci mojego faceta - najbardziej irytującej kobiety na świecie, są taaakie fantastyczne. one tańcza śpiewaja skręcają promy kosmiczne są takie słodkie urocze i mądre i najlepsze utalentowane genialne i w zasadzie to że nie mają nobla to kwestia przypadku, są przemiłe, oczytane, mają 2 lata i już znaja alfabet, ale nie tylko polski bo z pewnościa piętnaście innych i mają kreskę jak da vinci i boże niesamowite pięciolatka zna trzy słowa po angielsku, ona jest prawie dwujęzyczna, a sześciolatek narysował auto, z pewnością będzie artystą, a kasia powiedziala wierszk - urodzona aktorka, a marysia umie odkręcic butelkę, z pewnością wyrośnie na drugą restauratorkę magdę gessler

bożee nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

nienawidzę wizyt u fryzjera jak mnie fryzjerka katuje grzecznościową rozmową
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 19:09   #112
gwiazdka100000
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka100000
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 420
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

O matko trafiłam na coś dl a mnie
Ja też nie lubię:
-rozmawiac przez telefon
-jeść w większym gronie
-zabierać głos w większym gronie
-poznawać nowych ludzi
-chodzić w nowe, nieznane miejsca typu knajpka itp.
-szczególnie niekomfortowo się czuję przechodząc koło placu budowy, robotnikow drogowych... Te ich komentarze... I wszyscy ludzie się gapią jak na idiotkę gdy wołają i gwiżdżą.
-chodzenie w piżamie po domu, wieczorem zakładam tuż prezd spaniem a rano szybko zakładam coś innego.

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Co do sytuacji w pracy, to ja nie lubię, jak mi babeczki w biurze opowiadają o swoich rodzinach/kuzynach/dzieciach/pieskach.
Co mnie to obchodzi? Zawsze tylko siedzę i przytakuję "aha", "fajnie", a sama się nie udzielam za bardzo.
O ja mam taką szefową, wiem o jej rodzince wszystko

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Mam podobnie Plus niechęć do zwierzania się. Plus niechęć do rozmów przez telefon

Oprócz tego nie znoszę, po prostu NIENAWIDZĘ dzielić się kosmetykami i akcesoriami kosmetycznymi Dla mnie to jest obrzydliwe, mam fioła na punkcie odkażania wszystkiego. A kiedy zobaczyłam w sobotę, że moja siostra używa MOJEJ TARKI DO STÓP, to zrobiłam karczemną awanturę . Teraz tarka jest własnością mojej siostry
Ja pilnuję szczoteczki do zębów jak oka w głowie, chowam do kosmetyczki a kosmetyczkę do szafki
Nienawidzę jak ktoś przymierza moje buty, one są moje! Jeszcze mi pozdziera albo rozciągnie przez te 10 sekund Ale to chyba po tym, jak w dzieciństwie moja starsza siostra mająca większą stopę podkradała mi buty i potem ja już ich nie mogłam założyć, bo były mi za luźne.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
aaahahaha
wnuki cioci mojego faceta - najbardziej irytującej kobiety na świecie, są taaakie fantastyczne. one tańcza śpiewaja skręcają promy kosmiczne są takie słodkie urocze i mądre i najlepsze utalentowane genialne i w zasadzie to że nie mają nobla to kwestia przypadku, są przemiłe, oczytane, mają 2 lata i już znaja alfabet, ale nie tylko polski bo z pewnościa piętnaście innych i mają kreskę jak da vinci i boże niesamowite pięciolatka zna trzy słowa po angielsku, ona jest prawie dwujęzyczna, a sześciolatek narysował auto, z pewnością będzie artystą, a kasia powiedziala wierszk - urodzona aktorka, a marysia umie odkręcic butelkę, z pewnością wyrośnie na drugą restauratorkę magdę gessler

bożee nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

nienawidzę wizyt u fryzjera jak mnie fryzjerka katuje grzecznościową rozmową
Zapraszam do mnie, jestem fryzjerką i nienawidzę klientek gadających o pierdołach, wolę się skupić na pracy a one mnie rozpraszaja głupotami.
gwiazdka100000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 19:17   #113
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

boże to jest coś pięknego.
nienawidze gadek
a czemu taka zmiana
a co to za kolorek
a gdzie się pani wybiera
a co to za okazja
a co a to a sio o ludzie
u dentysty też nie lbuię gadać D:
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 19:59   #114
Stroboskop
Raczkowanie
 
Avatar Stroboskop
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Im dłużej czytam ten wątek, z tym większą ilością się utożsamiam

Wciskanie dzieci, nie dziękuję po tym jak mi bratanek udekorował treścią pokarmową ulubioną koszulę. I oglądanie godzinnego filmu komórką z zawodów tańca pięciolatków (za każdym razem...)
Zagadywanie obcych - trauma po tym, jak zapytałam pewnego pana o drogę, a on powiedział - "nie wiem, ale możeMY poszukać, ja Cię odprowadzę". Próbował złapać mnie za rękę i prowadzić. Ewakuacja była szybka

I dokarmianie. Ty nic nie jesz, wiatr Cię porwie, jesteś chora?, musisz przytyć, wystające obojczyki masz, blah blah
__________________
Didn't mean to make you cry,
If I'm not back again this time tomorrow,
Carry on, carry on, as if nothing really matters
Stroboskop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 20:02   #115
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

No albo komentowanie żarcia
- ZNOWU OWSIANKA?
no kurde dzień w dzień jem w pracy owsiankę, obiad zostawiam do domu :P
Kupiłam sobie kilka razy chipsy
- ZNOWU CHIPSY?!

Albo mówię, że się odchudzam bo mi się przytyło. Na luzie. Stwierdzam fakt. Nie ubolewam.
- TY? Z CZEGO TY SIĘ ODCHUDZASZ
no kurde nieważne jak wyglądam dla kogoś, może jestem przyzwyczajona do innych standardów.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 20:22   #116
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Przebywanie w tłumie.

jak tramwaj jest zbyt zatłoczony - czekam na następny. Na koncercie nigdy nie idę w tłum, zawsze muszę mić minimum swobody wokół siebie.

W zeszłym roku na Openerze próbowałam się przemóc (dodajmy, że nie szłam do pierwszego rzędu, tylko hen hen któregoś z kolei) - prawie zostałam zgnieciona i przewrócona na ziemię, miałam siniaki, trudności z oddychaniem i mini atak paniki.

Także podziękuję
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 21:52   #117
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Dziwi mnie, że niektóre moje koleżanki z pracy chętnie dzielą się tym, że np. mają biegunkę, idą do toalety "na dwójkę", albo muszą wypić jogurt, bo od 2 dni nie mogą się wypróżnić.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 21:56   #118
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Nie lubię gdy ktoś obcy mnie dotyka albo stoi tak blisko, że słyszę/czuję jego oddech, ciamkanie itp. Doprowadza mnie to do szaleństwa. Najgorzej jest w kolejkach w sklepie itp. Wjeżdżanie wózkiem w tyłek, oddech na karku - tragedia.
I bardzo drażni mnie gdy sprzedawczyni chce zaglądać mi do przymierzalni, sama pracowałam w sklepie odzieżowym i nigdy nie byłam napastliwa, bo tego nie lubię i czuję się niezręcznie. Też mnie to drażniło gdy ktoś mnie prosił o pomoc w dopięciu, zawiązaniu jakiegoś elementu. Oczywiście nie pokazywałam tego po sobie, ale dla mnie to jakaś taka bariera, sama bym nie poprosiła o takie coś.
No i nie lubię pożyczać kosmetyków, zwłaszcza jeśli sama coś oszczędzam, bo np. to moje wymarzone perfumy, na które pracowałam prawie miesiąc, a siostra się "częstuje"...
I "chwalenie" się, że ktoś ma okres. Na serio, mam takie znajome, które publicznie to wszystkim obwieszczały. Nie ogarniam tego, znam lepsze okazje w życiu :P.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100

Edytowane przez winklepicker
Czas edycji: 2014-07-15 o 21:58
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 22:47   #119
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Mam podobnie Plus niechęć do zwierzania się. Plus niechęć do rozmów przez telefon

Oprócz tego nie znoszę, po prostu NIENAWIDZĘ dzielić się kosmetykami i akcesoriami kosmetycznymi Dla mnie to jest obrzydliwe, mam fioła na punkcie odkażania wszystkiego. A kiedy zobaczyłam w sobotę, że moja siostra używa MOJEJ TARKI DO STÓP, to zrobiłam karczemną awanturę . Teraz tarka jest własnością mojej siostry

Jakbym czytała o mojej siostrze. Kiedyś przyłapałam ją na tym, że moją ulubioną pęsetą zakładała sobie gumki na aparat na zęby...
Takich przypadków jest ogrom albo, że coś pożyczyła i zniszczyła...
Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
Nie lubię gdy ktoś obcy mnie dotyka albo stoi tak blisko, że słyszę/czuję jego oddech, ciamkanie itp. Doprowadza mnie to do szaleństwa. Najgorzej jest w kolejkach w sklepie itp. Wjeżdżanie wózkiem w tyłek, oddech na karku - tragedia.
I bardzo drażni mnie gdy sprzedawczyni chce zaglądać mi do przymierzalni, sama pracowałam w sklepie odzieżowym i nigdy nie byłam napastliwa, bo tego nie lubię i czuję się niezręcznie. Też mnie to drażniło gdy ktoś mnie prosił o pomoc w dopięciu, zawiązaniu jakiegoś elementu. Oczywiście nie pokazywałam tego po sobie, ale dla mnie to jakaś taka bariera, sama bym nie poprosiła o takie coś.
No i nie lubię pożyczać kosmetyków, zwłaszcza jeśli sama coś oszczędzam, bo np. to moje wymarzone perfumy, na które pracowałam prawie miesiąc, a siostra się "częstuje"...
I "chwalenie" się, że ktoś ma okres. Na serio, mam takie znajome, które publicznie to wszystkim obwieszczały. Nie ogarniam tego, znam lepsze okazje w życiu :P.
Moja też tak robi...
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 23:18   #120
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Co jest poza Waszą strefą komfortu?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
boże to jest coś pięknego.
nienawidze gadek
a czemu taka zmiana
a co to za kolorek
a gdzie się pani wybiera
a co to za okazja
a co a to a sio o ludzie
u dentysty też nie lbuię gadać D:

Jezu, jesteś mną. Jutro idę do fryzjera i już przeżywam XD
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-23 18:25:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.