Koty - część IX - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-14, 16:56   #3511
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część IX

No dobra, to ja mam inną definicję wypadku w głowie Wypadek to wszystko, co nie było umyślne. Jak lekarz, który zabija na stole pacjenta - no nie zrobił tego celowo, nie zamordował go, ale błędami spowodował śmierć. Tutaj opiekunka popełniła pakiet rażących błędów i jako specjalista, fachowiec powinna ponieść konsekwencje, stracić możliwość wykonywania zawodu. Lekarz, który przez zaniechanie czy właśnie błędy zabija pacjenta chyba też jest pociągnięty do odpowiedzialności, prawda?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 17:05   #3512
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Koty - część IX

właśnie, i jest taka sprytna konstrukcja karnistyczna, i o ile ja dobrze pamiętaju to lecialo to tak:

świadomość możliwości realizacji znamion typu czynu zabronionego -> nie chcę żeby kot kopnął w kalendarz, nikt mi nie wmówi, ze chciałam go zabić. ALE: mam z tyłu głowy (jak każdy rozsądny człowiek, modelowy obywatel i takie tam) świadomość, że jak przez dłuższy czas widzę 4 koty, a ogólnie jest ich 6, to coś mogło się tej dwójce stać. Jako rozsądny człowiek ogarniam, że cos jest nie tak i trzeba by ich poszukać zanim wyjdę. Nie chcę żeby im się coś stało, nikt nie powie, że działam totalnie umyślnie, z zamiarem ukatrupienia kotów, ale ogólnie to zje*ałam sprawę.


no i z tego co piszecie, bo w samą sprawę sie nie zagłębiałam, to właśnie chyba to wygląda tak. Z żadnej strony to nie jest wypadek, laska była gwarantem (sama na siebie wzięła tę odpowiedzialność) że kotem nic się nie stanie i zrypała na całej linii

Jakby to bylo dziecko i opiekun by nie zauważył, że wyszło samo na balkon i poleciało 10 pięter w dół, to byłoby larum wszędzie gdzie się da. A tu chodzi "tylko o koty", więc nie wierzę w większe konsekwencję, taki klimat
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody

Edytowane przez Suvia
Czas edycji: 2014-07-14 o 17:08
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 17:20   #3513
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Koty - część IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
No dobra, to ja mam inną definicję wypadku w głowie Wypadek to wszystko, co nie było umyślne. Jak lekarz, który zabija na stole pacjenta - no nie zrobił tego celowo, nie zamordował go, ale błędami spowodował śmierć. Tutaj opiekunka popełniła pakiet rażących błędów i jako specjalista, fachowiec powinna ponieść konsekwencje, stracić możliwość wykonywania zawodu. Lekarz, który przez zaniechanie czy właśnie błędy zabija pacjenta chyba też jest pociągnięty do odpowiedzialności, prawda?
Zanim poszłam na studia, to pojmowałam pewnie podobnie.
Ale na studiach prawniczych uczą rozróżniania i dostrzegania takich niuansów. Okazuje się, że jednak nie jest to takie czarno białe i jest mnóstwo różnych możliwości, sytuacji pomiędzy.
Suvia pewnie potwierdzi, że potem postrzega się wszystko trochę inaczej, właśnie ze względu na to, jak nam to przekazali na studiach.
Ale rozumiem, że dla osoby "niewtajemniczonej" pewne rzeczy będą niejasne i nierozróżnialne.

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
właśnie, i jest taka sprytna konstrukcja karnistyczna, i o ile ja dobrze pamiętaju to lecialo to tak:

świadomość możliwości realizacji znamion typu czynu zabronionego -> nie chcę żeby kot kopnął w kalendarz, nikt mi nie wmówi, ze chciałam go zabić. ALE: mam z tyłu głowy (jak każdy rozsądny człowiek, modelowy obywatel i takie tam) świadomość, że jak przez dłuższy czas widzę 4 koty, a ogólnie jest ich 6, to coś mogło się tej dwójce stać. Jako rozsądny człowiek ogarniam, że cos jest nie tak i trzeba by ich poszukać zanim wyjdę. Nie chcę żeby im się coś stało, nikt nie powie, że działam totalnie umyślnie, z zamiarem ukatrupienia kotów, ale ogólnie to zje*ałam sprawę.


no i z tego co piszecie, bo w samą sprawę sie nie zagłębiałam, to właśnie chyba to wygląda tak. Z żadnej strony to nie jest wypadek, laska była gwarantem (sama na siebie wzięła tę odpowiedzialność) że kotem nic się nie stanie i zrypała na całej linii

Jakby to bylo dziecko i opiekun by nie zauważył, że wyszło samo na balkon i poleciało 10 pięter w dół, to byłoby larum wszędzie gdzie się da. A tu chodzi "tylko o koty", więc nie wierzę w większe konsekwencję, taki klimat
Powinni tę Twoją definicję w podręczniki wpisać. Przydałoby się w nich trochę rozrywki

Dodam tylko, że była "profesjonalistą", a więc miała (przynajmniej w założeniu) potrzebną wiedzę i doświadczenie. Tym bardziej powinna umieć przewidzieć taką sytuację i do niej nie dopuścić.

Dokładnie, w przypadku dziecka, osoby starszej, czy też chorej, słabszej, w jakikolwiek sposób zależnej od opiekunki, byłaby już afera na całą Polskę.
Dla mnie nie ma znaczenia, czy to kot, pies, rybka czy dziecko. Podjęłam się opieki, to jestem za to odpowiedzialna. W szczególności, jeżeli na tym polega moja praca zawodowa.

Suvia, Gratuluję to co przeprowadzka, czy znowu Fela będzie musiała znosić rozłąkę?
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."

Edytowane przez daktylek1987
Czas edycji: 2014-07-14 o 17:25
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 17:23   #3514
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Koty - część IX

Suvia, pracujesz w Krakowie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 18:04   #3515
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Koty - część IX

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Powinni tę Twoją definicję w podręczniki wpisać. Przydałoby się w nich trochę rozrywki
"Kwestię x obczajcie w rozdziale VI", widzę to


Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość

Suvia, Gratuluję to co przeprowadzka, czy znowu Fela będzie musiała znosić rozłąkę?
Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Suvia, pracujesz w Krakowie?
teraz do końca lipca jeszcze popracuję w mojej mieścinie. Nowa praca i Kraków - sierpień, czy to będzie początek, środek czy koniec to się jeszcze zobaczy

Myślałam, że się da coś normalnego znaleźć w mniejszym ośrodku, zwłaszcza, że bardzo chciałam tu zostać, ale lipa. Zarobkowo jest po prostu "tak se", bez szansy na rozwój w tym kierunku

Trzeba będzie już po prostu zostać w krk i trzymać się potem innych dużych miast. Musimy to jakoś poukładać. Dotąd ta posada nie była pewna na 100%. A teraz, jak już jest, to zaczniemy intensywnie myśleć, co dalej odnośnie mieszkania, wyprowadzek itd. itd. Tak w rozjazdach, jak na wiosnę, to żyć już nie chcę, bo to po prostu męczące jest strasznie, w każdym aspekcie. Zobaczymy
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 19:03   #3516
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część IX

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
Dwa dni i nie dala rady, zeby koty dotrwaly zywe. Na jej miejscu bym sie ze wstydu pod ziemie schowala
Reklamę ma niezłą, ciekawe czy będzie miała klientów na kursy i opiekę.

Suvia - w Krakowie mają bardzo fajne kotki

Wróciliśmy od weta, następna wizyta dopiero za 2 tygodnie Chyba że koteczek nabroi...
Staw jest stabilny (poprzednio też był), pacjent nie chciał współpracować i wstać ani przejść się pokazowo, tylko postawiony na ziemi zaraz się kładł.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2014-07-14 o 19:33
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 20:04   #3517
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Koty - część IX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Suvia - w Krakowie mają bardzo fajne kotki
Potwierdzam

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Wróciliśmy od weta, następna wizyta dopiero za 2 tygodnie Chyba że koteczek nabroi...
Staw jest stabilny (poprzednio też był), pacjent nie chciał współpracować i wstać ani przejść się pokazowo, tylko postawiony na ziemi zaraz się kładł.
Oby tym razem było już wszystko tak jak ma być

Pewnie ma focha, że go tak męczą
Ale po domu pewnie hasa. A jak z utrzymaniem opatrunku? Nie rozbraja go tak jak wcześniej?
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."

Edytowane przez daktylek1987
Czas edycji: 2014-07-14 o 20:05
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 20:09   #3518
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Koty - część IX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Suvia - w Krakowie mają bardzo fajne kotki

Wróciliśmy od weta, następna wizyta dopiero za 2 tygodnie Chyba że koteczek nabroi...
Staw jest stabilny (poprzednio też był), pacjent nie chciał współpracować i wstać ani przejść się pokazowo, tylko postawiony na ziemi zaraz się kładł.

jest co kraść czyli?



"no ileż można się leczyć"

żeby Bure nie nabroiło
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 20:35   #3519
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część IX

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
jest co kraść czyli?
Na szczęście mamy różny gust
Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Pewnie ma focha, że go tak męczą
Ale po domu pewnie hasa. A jak z utrzymaniem opatrunku? Nie rozbraja go tak jak wcześniej?
Nie, jest grzeczny Chirurg go zawiązał tak, że może sikać jak żyrafa przy wodopoju, dwa razy już trafił do kuwety.
Jest w depresji kubrakowej, mało się rusza i nie powinien więcej, ale w ramach masażu łapki chodzę z nim po mieszkaniu z pudełkiem smakołyków, bo jak ciągle leży, to mu puchnie i moje masowanie nie wystarcza.

Ortopeda stwierdził, że nie może przez niego spać po nocach, na co odpowiedziałam, że kotek wysypia się wybornie.
Dziś po raz pierwszy od tygodnia spał ze mną, oczywiście Niuńka przerzuciła się przez niego jak długa. Stosunki między nimi są wciąż mocno obojętne.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 11:48   #3520
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty - część IX

Przedstawiam Tygrysa. Dziś mi wywalił brzuch do miziania , jednak da się oswoić największe dzikusy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140715_124126.jpg (184,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140715_124158.jpg (177,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140715_124232.jpg (172,4 KB, 22 załadowań)
__________________


Edytowane przez monika_sonia
Czas edycji: 2014-07-15 o 11:50
monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 11:53   #3521
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część IX

Przez to, że mój kot jest obecnie czerwono-granatowy zapomniałam już, jak wygląda bure...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-15, 12:02   #3522
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty - część IX

A pokazywałam Koparkę ? Nie pytajcie, skąd jej imię.

Nie widzi na jedno oko i jest głucha. To ta kotka staruszka, której niedawno wyrywałam zęby.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140522_153137.jpg (165,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140522_153429.jpg (131,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140522_153944.jpg (235,8 KB, 17 załadowań)
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 12:17   #3523
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część IX

Jakie cudne bure i białe

Znajoma zapytała mnie co zrobić z kotem, który nie pozwala wyjść z domu? Jej kotka co rano urządza sceny: miauczy, wchodzi pod nogi i nie pozwala im wyjść normalnie do pracy. Jest jedynaczką i musi się czuć bardzo samotna. A ja nie mam tego problemu. U mnie koty są dwa i nie mam wyrzutów sumienia jak idę do pracy. Zaproponowałam żeby tuż przed wyjściem dawali jej jeść żeby zajęła się miską zamiast nimi.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 12:27   #3524
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część IX

Daniels próbuje uciekać, jak wychodzę i nie da się omamić miską.
Zajmują się tym kotem w ciągu dnia? Mają interaktywne zabawki?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 12:35   #3525
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część IX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Daniels próbuje uciekać, jak wychodzę i nie da się omamić miską.
Zajmują się tym kotem w ciągu dnia? Mają interaktywne zabawki?
Na pewno mają wędki i piłeczki. Jest też spore mieszkanie i schody, po których kotka może biegać. Ale chyba nie rekompensuje jej to 8-10h samotności?
Dokocenie raczej nie wchodzi w grę, bo są alergikami. Z jednym kotem jakoś dają radę, drugi może już być problemem.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 12:35   #3526
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Koty - część IX

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
Przedstawiam Tygrysa. Dziś mi wywalił brzuch do miziania , jednak da się oswoić największe dzikusy.
pięknie

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
A pokazywałam Koparkę ? Nie pytajcie, skąd jej imię.

Nie widzi na jedno oko i jest głucha. To ta kotka staruszka, której niedawno wyrywałam zęby.
bladoróżowy nosek, maj fejwrit <3


fajne kociska tam masz, dobry człek z Ciebie





Kusum, Kuuusuuum! Poka ogolonego Ptysia




A właśnie a propos alergików... Idę w piątek do alergologa, jednak mam alergię na Feluta jak byk. Do tej pory jechałam na niejakim Amertilu, wypisywał mi to co miesiąc lekarz pierwszego kontaktu. Ale to dużo zachodu z tym, cały dzień leci w cholerę, czeka się u mnie godzinami w przychodni na te 3-minutowa wizytę... Ciekawe co alergolog wymyśli
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody

Edytowane przez Suvia
Czas edycji: 2014-07-15 o 12:39
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 12:54   #3527
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część IX

A masz!
Nie wiem czy będzie widać?

No jak to co? Okłady z Felci! W myśl zasady czym się strułaś tym się lecz...

Gratuluję nowej pracy Co będziesz robić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10527988_732330193491541_1040684905_n.jpg (25,8 KB, 23 załadowań)
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 13:13   #3528
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Koty - część IX

jaka kocia hipnoza, ptaszki za oknem?

fajny wygoleniec pomacałabym


jakbyś wiedziała - właśnie mam chrapiący okład na kolanach i spływam potem

dzięks a będę robić różne machlojki z prawem pracy i podatkami
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 13:21   #3529
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Koty - część IX

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
A pokazywałam Koparkę ? Nie pytajcie, skąd jej imię.

Nie widzi na jedno oko i jest głucha. To ta kotka staruszka, której niedawno wyrywałam zęby.
Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
Przedstawiam Tygrysa. Dziś mi wywalił brzuch do miziania , jednak da się oswoić największe dzikusy.
Tygrys troszke chudy czy mi sie wydaje? Kotka staruszka bardzo ladna

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
dostałam pracę zakosiłam konkurencję, to było naprawdę najlepsze job interview mojego życia tylko kot dostanie kręcioła od tych ciągłych zmian


Tyle razy mówiłam, że nigdy nie spędzę nawet tygodnia w Krakowie w czasie letniego skwaru, a teraz lece do pracy w sam środek lata
gratulacje dajesz cos na uspokojenie, na przeprowadzke?

Ja zopowiedzialam kociastym, ze niedlugo bede je wozic samochodem do weterynarza, nie wiem czy sie ciesza egzamin na prawko juz niedlugo
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-15, 13:29   #3530
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część IX

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
jaka kocia hipnoza, ptaszki za oknem?

fajny wygoleniec pomacałabym


jakbyś wiedziała - właśnie mam chrapiący okład na kolanach i spływam potem

dzięks a będę robić różne machlojki z prawem pracy i podatkami
Nie, nadzór budowlany Niestety za oknem stawiają bloki, co widać po paskudnym, dodatkowym ogrodzeniu

Machlojki brzmią nieźle. Aaaa... praca przy komputerze to będziesz dalej na kocim siedzieć

To wygłaskaj Felunię. Moja chyba usłyszała, że ma wyglądać jak Felcia, bo rośnie jak na drożdżach... we wszystkie strony

Zestaw puszek przyjechał: Animonda i Schmusy w puszeczkach. Mam nadzieje, ze beda tak smaczne jak saszetki
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 13:39   #3531
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część IX

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Na pewno mają wędki i piłeczki. Jest też spore mieszkanie i schody, po których kotka może biegać. Ale chyba nie rekompensuje jej to 8-10h samotności?
Dokocenie raczej nie wchodzi w grę, bo są alergikami. Z jednym kotem jakoś dają radę, drugi może już być problemem.
Pozostaje im wyszaleć ją przed wyjściem, przy czym u małego kociaka może to oznaczać pół godziny - godzinę biegania. Jeszcze pamiętam te czasy, gdy wstawałam wcześniej do pracy, żeby pobawić się z kotem...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 13:56   #3532
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Koty - część IX

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
gratulacje dajesz cos na uspokojenie, na przeprowadzke?

Ja zopowiedzialam kociastym, ze niedlugo bede je wozic samochodem do weterynarza, nie wiem czy sie ciesza egzamin na prawko juz niedlugo

dzieki

na razie jeszcze ogarniamy temat, ale nie chcę myśleć o ewentualnym wożeniu kotowskiej samo nowe miejsce i rozgardiasz przeprowadzkowy to pikuś, bo w takich sytuacjach Fela jest siłą spokoju, ale na długą podróż będę musiała ją czymś spacyfikować


kciuki za prawko


Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Nie, nadzór budowlany Niestety za oknem stawiają bloki, co widać po paskudnym, dodatkowym ogrodzeniu

Machlojki brzmią nieźle. Aaaa... praca przy komputerze to będziesz dalej na kocim siedzieć

To wygłaskaj Felunię. Moja chyba usłyszała, że ma wyglądać jak Felcia, bo rośnie jak na drożdżach... we wszystkie strony
aa, kocia inżynieria

no, mam nadzieję, że mi nie będą za często zaglądać przez ramię

puchate koty sa najlepsze
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 14:13   #3533
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Koty - część IX

Pixel dzisiaj spał z łapkami złożonymi jakby się modlił
chciałam zdjęcie zrobić, ale się obudził
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 14:26   #3534
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty - część IX

Tygrys chudy, ale nie za chudy .

Suvia powodzenia w nowej pracy!
Stasiek powodzenia z prawkiem!
__________________


Edytowane przez monika_sonia
Czas edycji: 2014-07-15 o 15:07
monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 14:51   #3535
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część IX

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
Tygrys chudy, ale nie za chudy .

Suvia powodzenia w nowej pracy!
Kusum powodzenia z prawkiem!

Prawko to nie ja, to Stasiek
Ja na razie jeszcze mam
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 15:07   #3536
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty - część IX

Myślałam o niej, napisałam do Ciebie .

Jeszcze ?
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 15:11   #3537
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Koty - część IX

hehe dzieki za kciuki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 19:09   #3538
iwona1110
Zadomowienie
 
Avatar iwona1110
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 550
Dot.: Koty - część IX

Przyszłam się pochwalić, że oficjalnie zgłupiałam
Kupiłam kociastym żarcie w Niemczech...Teraz będą jadły w euro
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."
Faith Resnick

Mój facebook
iwona1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 19:11   #3539
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty - część IX

A co kupiłaś?


Ja się pobiłam z Milką . To znaczy podawałam jej tabletkę na odrobaczenie. Sonię zakropliłam kropelkami, dla Milki brakło kropelek i musiałam wziąć tabletkę - nigdy więcej .
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 19:35   #3540
iwona1110
Zadomowienie
 
Avatar iwona1110
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 550
Dot.: Koty - część IX

PON

Ja też muszę odrobaczyć moje ale kupie tabletki. W styczniu po prostu położyłam na ręce - zawołałam koty i tabletki zniknęły. Mam nadzieję że teraz też tak będzie
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."
Faith Resnick

Mój facebook
iwona1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 11:45:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.