Czas na metamorfozę Yin ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-25, 12:29   #31
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;47450807]NIE RÓB TEGO! To wygląda jeszcze gorzej, niż jakbyś miała jakieś dzikie chaszcze, serio. Jak planujesz zmienić ich kształt to je najpierw zapuść, potem wyreguluj kształt u kosmetyczki, a potem możesz je podkreślać jakąś kredką, cieniem, ale nie domalowuj ich, bo to wygląda mega sztucznie.[/QUOTE]

Więc się wstrzymuję od regulacji
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 15:13   #32
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Pokombinowałam coś z makijażem i z uczesaniem kierując się jak największym zasłonięciem czoła włosami.

Jeśli czegoś nałożyłam za dużo to wiem Tymrazem zaszalałam bronzerem, aby załagodzić rysy twarzy...

....i chyba pykło bo jakoś widzę ogromną różnicę na lepsze ale oceńcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WIN_20140725_160918.jpg (65,8 KB, 274 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WIN_20140725_160606.jpg (68,3 KB, 374 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WIN_20140725_160945.jpg (65,2 KB, 277 załadowań)
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 17:53   #33
Ptysia18
Przyczajenie
 
Avatar Ptysia18
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 17
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Zdecydowanie lepiej wygląda, gdy masz tak grzywkę a może zdecydowałabyś się na grzywkę na wprost, tak jak Ci to już ktoś proponował? Sylwetkę masz naprawdę fajną, nie potrzebnie masz kompleksy. Co do makijażu, wszystko da się wyćwiczyć, ważne żebyś znalazła makijaż, w którym będziesz czuła się dobrze. Myślę, że powinnaś zrobić coś z włosami. Pomaluj na jaśniejszy kolor i spróbuj z grzywką. Nawet jeśli będzie źle to możesz się przefarbować, a grzywka odrośnie. Wejdź na bloga anwen (anwen.pl), tam znajdziesz wiele fajnych porad jak zadbać o kondycje włosów. Myślę, że gdybyś zmieniła włosy, przefarbowała, zadbała itp to juz byłoby znacznie lepiej. Życzę powodzenia
Ptysia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 18:01   #34
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Cytat:
Napisane przez Ptysia18 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie lepiej wygląda, gdy masz tak grzywkę a może zdecydowałabyś się na grzywkę na wprost, tak jak Ci to już ktoś proponował? Sylwetkę masz naprawdę fajną, nie potrzebnie masz kompleksy. Co do makijażu, wszystko da się wyćwiczyć, ważne żebyś znalazła makijaż, w którym będziesz czuła się dobrze. Myślę, że powinnaś zrobić coś z włosami. Pomaluj na jaśniejszy kolor i spróbuj z grzywką. Nawet jeśli będzie źle to możesz się przefarbować, a grzywka odrośnie. Wejdź na bloga anwen (anwen.pl), tam znajdziesz wiele fajnych porad jak zadbać o kondycje włosów. Myślę, że gdybyś zmieniła włosy, przefarbowała, zadbała itp to juz byłoby znacznie lepiej. Życzę powodzenia
Na wprost mocne ryzyko choć widze, że jak zakrywam te frankenstainowskie czoło to wyglądam młodziej i dziewczęco. Nadal wychodzą mi wybryki z zbyt dużą ilością bronzerów, ale już nie mam takiej pomarańczowej twarzy jak osoba z żółtaczką. Jeśli chodzi o włosy to mam wysokoporowate, przesuszone oraz z tendencją do powstawaniach "puchu" - stosuje do tego wysokoproteinowe kosmetyki i maski. Szampon z silnymi detergntami, SLS aby tą chemię sciągnąl. Jest już postęp bo włosy się nie plączą ani nic tylko minus jest taki, że aby te włosy nie miały puchu muszę stosować ogromne ilości odżywki i maski a stosuje już produkty z Pantene oraz Kallosa.

Te włosy były zaraz po pielęgnacji szamponem w moim KWC, odżywką z Pantene na wzmocnienie włosów oraz maską z Kallosa "Placenta".

Na końcówki nakładam sprawdzony olejek z Biovaxu, do przetestowania mam jeszcze jedwab oraz kreatyne w sprey'u z ProSalon Profesionall. Olejowanie włosów nie pomogło :P
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 18:07   #35
Ptysia18
Przyczajenie
 
Avatar Ptysia18
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 17
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Grzywka to ryzyko, wiem to po sobie, ale czasami dobrze za szaleć a może wcale nie pożałujesz. Jedwab dobra rzecz ;p a jak długo olejowałaś włosy? ;>
Ptysia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 18:25   #36
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Cytat:
Napisane przez Ptysia18 Pokaż wiadomość
Grzywka to ryzyko, wiem to po sobie, ale czasami dobrze za szaleć a może wcale nie pożałujesz. Jedwab dobra rzecz ;p a jak długo olejowałaś włosy? ;>
Pół roku. 0 efektów.
Dopiero jak użyłam silnych silikonów kondycja włosa się polepszyła.
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 18:32   #37
Ptysia18
Przyczajenie
 
Avatar Ptysia18
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 17
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Widocznie Twoje włosy nie akceptują olei. Wypróbuj jeszcze jedwab, ja też mam niesforne włosy i to jest lek na nie zdecydowanie
Ptysia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 19:42   #38
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Yin, widzę, że biuścik drobny.
Nie martw się, ja mam z natury mały. Możliwe, że Ty też.
Polecam wizytę w salonie bielizny Etam i przetestowanie staników z modelu Magic Up.
Są naprawdę świetne. Polecam też serum do biustu Eveline, takie w różowej tubie.
Brwi masz ładne. Wymagają minimalnej regulacji. Przyda się brązowa kredka albo brązowy cień. Regulację warto zrobić u kosmetyczki.
Rzęsy cieniutkie jak u mnie. Polecam serum L'biotica (w Superpharm jest chyba teraz w promocji) i tusz do rzęs Sexy Pulp z Yves Rocher. U mnie ładnie podkreśla i podkręca cienkie i krótkie rzęsy. Masz jasną oprawę oka więc tuszu czy linera możesz próbować w brązach lub szarościach, grafitach i granatach.
Malutkie wcięcie w talii, więc ja bym starała się je jakoś dodatkowo podkreślić np. paskiem.
Mogłabyś też poćwiczyć ramiona z hantelkami- sylwetka nabrałaby lepszych proporcji, wzmocniłabyś drobniutką górę ciała.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 19:45   #39
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Yin, widzę, że biuścik drobny.
Nie martw się, ja mam z natury mały. Możliwe, że Ty też.
Polecam wizytę w salonie bielizny Etam i przetestowanie staników z modelu Magic Up.
Są naprawdę świetne. Polecam też serum do biustu Eveline, takie w różowej tubie.
Brwi masz ładne. Wymagają minimalnej regulacji. Przyda się brązowa kredka albo brązowy cień. Regulację warto zrobić u kosmetyczki.
Rzęsy cieniutkie jak u mnie. Polecam serum L'biotica (w Superpharm jest chyba teraz w promocji) i tusz do rzęs Sexy Pulp z Yves Rocher. U mnie ładnie podkreśla i podkręca cienkie i krótkie rzęsy. Masz jasną oprawę oka więc tuszu czy linera możesz próbować w brązach lub szarościach, grafitach i granatach.
Malutkie wcięcie w talii, więc ja bym starała się je jakoś dodatkowo podkreślić np. paskiem.
Mogłabyś też poćwiczyć ramiona z hantelkami- sylwetka nabrałaby lepszych proporcji, wzmocniłabyś drobniutką górę ciała.

W październiku już taki ten biuścik drobny nie będzie
A co do talii to co sądzicie o modelowaniu gorsetem ?
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 19:53   #40
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Cytat:
Napisane przez Ptysia18 Pokaż wiadomość
Grzywka to ryzyko, wiem to po sobie, ale czasami dobrze za szaleć a może wcale nie pożałujesz. Jedwab dobra rzecz ;p a jak długo olejowałaś włosy? ;>
Grzywki bym nie robiła. Chyba przy tym kształcie twarzy lepiej bez grzywki.
Takie mam wrażenie.
Jeśli służą Ci silikony to do włosów polecam serum A+E L'biotica.
Ja zakupiłam niedawno i już widzę różnicę.
A mam bardzo suche, farbowane włosy. Chyba trochę podobne do Twoich. I też nie wszystkie oleje im służą. Kokos strasznie puszył.
Ale olejek do włosów z YR im służy. Tylko, że ma małą pojemność. Dlatego często sięgam po eliksir do masażu Tradition D' Hamman tej samej firmy. A i olejuję na mokro- 1 raz myję. Potem olej i odżywka do spłukiwania i potem po 30 minutach mycie- 2-3 razy szamponem.
Olejowania na sucho moje włosy nie polubiły. Dopiero to na mokro. Więc może Ty też tak spróbuj i daj olejom jeszcze jedną szansę?

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Yin Pokaż wiadomość
W październiku już taki ten biuścik drobny nie będzie
A co do talii to co sądzicie o modelowaniu gorsetem ?
Gorste ściska organy wewnętrzne, więc ja bym odpuściła.
Lepsza inwestycja to hula hop.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

[QUOTE=MissChievousTess;47 456981]Grzywki bym nie robiła. Chyba przy tym kształcie twarzy lepiej bez grzywki.
Takie mam wrażenie.
Jeśli służą Ci silikony to do włosów polecam serum A+E L'biotica.
Ja zakupiłam niedawno i już widzę różnicę.
A mam bardzo suche, farbowane włosy. Chyba trochę podobne do Twoich. I też nie wszystkie oleje im służą. Kokos strasznie puszył.
Ale olejek do włosów z YR im służy. Tylko, że ma małą pojemność. Dlatego często sięgam po eliksir do masażu Tradition D' Hamman tej samej firmy. A i olejuję na mokro- 1 raz myję. Potem olej i odżywka do spłukiwania i potem po 30 minutach mycie- 2-3 razy szamponem.
Olejowania na sucho moje włosy nie polubiły. Dopiero to na mokro. Więc może Ty też tak spróbuj i daj olejom jeszcze jedną szansę?

Gorset ściska organy wewnętrzne, więc ja bym odpuściła.
Lepsza inwestycja to hula hop.

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Ups... Wyskoczył mi jakiś błąd i wrzuciło mi posta dwukrotnie.
Może da się to usunąć?

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Yin Pokaż wiadomość
Pokombinowałam coś z makijażem i z uczesaniem kierując się jak największym zasłonięciem czoła włosami.

Jeśli czegoś nałożyłam za dużo to wiem Tymrazem zaszalałam bronzerem, aby załagodzić rysy twarzy...

....i chyba pykło bo jakoś widzę ogromną różnicę na lepsze ale oceńcie
Ciut za dużo bronzera.
Zerknij tu jak modelować twarz kwadratową:
http://blondeme.pl/konturowanie-twar...ymy-kompleksy/
Nie musisz dawać bronzera na całą twarz.
Lepiej mniej w celu konturowania w połączeniu z różem i rozświetlaczem.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 19:55   #41
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Są osoby, którym gorset pomógł jak np. tej babce:
http://www.youtube.com/watch?v=3605pw4S0rA

Co do olejowania na mokro próbowałam - nie pomogło
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 19:59   #42
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Dla mnie gorset jest ok od czasu do czasu. Używany stale i ściągnięty zbyt mocno to zniekształcenia i choroby nerek i śledziony. Lubię gorsety, ale od święta. I na pewno nie użyłabym do modelowania talii. Od tego są ćwiczenia fizyczne. Na boczki, na talię, na brzuch.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 08:25   #43
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Cytat:
Napisane przez Yin Pokaż wiadomość
Są osoby, którym gorset pomógł jak np. tej babce:
http://www.youtube.com/watch?v=3605pw4S0rA
Ona miała trochę wiecej tkanki tłuszczowej niż ty miała co modelować
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 08:48   #44
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Ona miała trochę wiecej tkanki tłuszczowej niż ty miała co modelować
Zawsze można zaryzykować, przytyć (trudne wyzwanie przy mojej chorobie) i modelować :d

Znalazłam na internecie fryzury z grzywkami, które mi się podobają tylko nie wiem czy by mi pasowały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9cfddfaa846f4a7897bac70aa9fc72d1,62,37.jpg (10,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 248.jpg (22,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5110178b9bbff00fc1c5af3990061a68,24,37.jpg (9,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d865b8a956b9cfd86538fc54dfb2220a,62,37.jpg (11,9 KB, 9 załadowań)
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 13:16   #45
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Sami oceńcie.
Ehhh - ciągle nad tym pracuje jak tą moją buzię ukobiecić i uatrakcyjnić i nie wiem czy cokolwiek tu pomoże =/ dwoje się i troję i nie wiem czy dać sobie spokój i zacząć szukać chirurgów.

Chciałabym jednak poczuć że się ma kobiecą twarz a nie chłopięco/męską
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0877.jpg (99,6 KB, 366 załadowań)
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 13:39   #46
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Jest nieźle z tą fryzurą.
Utwierdzam się w przekonaniu, ze aparat orto tu może dużo pomóc Na twoim miejscu zrezygnowałabym jeszcze z solarium i bronzerów, żeby cera wyglądała świeżo i dziewczeco.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 13:53   #47
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Poważnie myślę nad silną regulacją brwii do tego stopnia jakie je miałam kiedyś (poprzedni temat). Może jestem ślepa i mam pofiksowane spojrzenie, ale sądzę że gdy były mniej gęste niż obcene (ciemne, czy nie wiem jak to określić) to rysy twarzy były delikatniejsze a rzadkie brwii były tuszowane silnym makijażem oczu.

A gdyby zrobić taki myk, aby kupić podkład w kolorze mojej skóry i CIUT ciemniejszy bronzer ?

Co do włosów to nigdy grzywki takiej nie miałam i mam kłopot bo ona ciągle mi spada, przewraca się na bok nie mówiąc o wystawieniu tej łepetyny na wiatr

Nie mniej dobrze, że jest jakiś "+", jak to mówią pomalutku, ale do przodu...
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 14:02   #48
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Jak masz silnie podkreslone oczy a brwii zbyt rzadkie, nie podkreslone to wyglada to smiesznie , jakby sie nie mialo brwii. Brwii sa najwazniejsza czescia twarzy poza oczami.

Pokazuje przyklad jak powinny wygladac dobre klasyczne brwii, nie za cienkie i nie za grube. Nie dojdzie sie do idealnego krztaltu po jednej probie, mi zajelo to pare lat zeby rozszyfrowac jak moje brwii dzialaja

Przy nosie zawsze powinno byc grubiej a czym dalej to cieniej, nie za cienko, zeby nie zostala jedna linia.
Podreslaj je dopasowanym brazowym cieniem i skosnym pedzelkiem. tak wyrownasz je.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (29,7 KB, 20 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 14:40   #49
eliza1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Moim zdaniem ładnie i kobieco byłoby Ci z grzywką ( można ją ściąć na wiele sposobów) i gdybyś usta podkreślała modnym obecnie kolorem pomarańczowym lub koralowym. Usta byłyby bardziej wyraziste i takie kolory pasowalyby do Twoich włosów i opalonej cery.
eliza1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-26, 15:29   #50
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Cytat:
Napisane przez eliza1212 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ładnie i kobieco byłoby Ci z grzywką ( można ją ściąć na wiele sposobów) i gdybyś usta podkreślała modnym obecnie kolorem pomarańczowym lub koralowym. Usta byłyby bardziej wyraziste i takie kolory pasowalyby do Twoich włosów i opalonej cery.
Dzięki za uwagę

Zamieszczam póki co końcowe zdjęcia na dzień dzisiejszy tego co udało mi się wykreować pełen makijaż(podkład+bronzer+r óż, oczy). Grzywka. Porobiłam parę z różnych ujęć. Wrzuciłam pokuszona jednym zdjęciem bez grzywki.

To tyle - postaram się do końca wakacji jakoś ten wygląd jeszcze zmienić chyba, że to co na fotach jest ma zostać (ocenicie)
Czekam na ostatnie oceny tych fotek i ruszam dalej kombinować co tu wykreować

Oceniać !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0880.jpg (96,5 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0887.jpg (38,1 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WIN_20140726_161958.jpg (58,9 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WIN_20140726_162016.jpg (58,1 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WIN_20140726_162002.jpg (58,7 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0889.jpg (70,3 KB, 264 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0888.jpg (50,1 KB, 116 załadowań)
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 15:38   #51
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Jestem ciekawa juz od wczoraj co tam wymyslilas, ale na telefonie nie moge zobaczyc

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 17:32   #52
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

+ foty w ubraniu w moim profilu i w mojej szafie
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 17:54   #53
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Niepotrzebnie smarujesz te czarne krechy, przytłaczają i zmniejszają oko. Natomiast powiem tak - koniecznie częściej się uśmiechaj! W Twoim przypadku diametralnie zmienia to twarz i odbiór.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 17:54   #54
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

nie pasuje kreska ,
nie potrafisz malować oka to nie szalej , dodatkowo przy takich nieogarniętych brwiach kreska nie pasuje
pomaluj cielistym cieniem i mocno wytuszuj rzęsy
a jak kreska to brązowym elinerem i nie na całej powiece
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 17:58   #55
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Zamiast w operacje na początku zainwestuj w dobrą bieliznę, bo to co masz na sobie woła, krzyczy o pomstę do nieba. Nie zaczesuj tak głupio tej grzywki, zetnij po skosie. Nie opalaj twarzy, bo masz marchewkowy odcień cery i w tym momencie brzydko zlewa się z włosami. Nie tyj, nie wyglądasz chudo (pamiętam twoje fotki z nadwagą).
Można się dziwić czemu nie boisz się wrzucać tu takich zdjęć, ale ja mam teorię na ten temat
Czasem trafię na jakiś twój temat i zawsze to samo-ktoś ci coś zasugeruje i tak owszem, ma rację ty właśnie na to chorujesz/chorowałaś. Cierpisz na jakieś hipochondryczne urojenia, przeszłaś już wszystkie choroby świata, teraz doszła anoreksja.
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 18:06   #56
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Z
Można się dziwić czemu nie boisz się wrzucać tu takich zdjęć, ale ja mam teorię na ten temat
.
jaką.mnie te pozy i fotki z 1 postu szokują
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 18:11   #57
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Zamiast w operacje na początku zainwestuj w dobrą bieliznę, bo to co masz na sobie woła, krzyczy o pomstę do nieba. Nie zaczesuj tak głupio tej grzywki, zetnij po skosie. Nie opalaj twarzy, bo masz marchewkowy odcień cery i w tym momencie brzydko zlewa się z włosami. Nie tyj, nie wyglądasz chudo (pamiętam twoje fotki z nadwagą).
Można się dziwić czemu nie boisz się wrzucać tu takich zdjęć, ale ja mam teorię na ten temat
Czasem trafię na jakiś twój temat i zawsze to samo-ktoś ci coś zasugeruje i tak owszem, ma rację ty właśnie na to chorujesz/chorowałaś. Cierpisz na jakieś hipochondryczne urojenia, przeszłaś już wszystkie choroby świata, teraz doszła anoreksja.
Sama wiem o tym, także dzięki za przypomnienie

Co do rzęs/oka - coś takiego ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0899.jpg (23,0 KB, 117 załadowań)
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 18:12   #58
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Co do tych fotek to wiem, że przesadziłam, ale nie miałam pomysłu
A z tymi chorobami to lekka przesada...
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 18:22   #59
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Poczytaj na KWC i zainwestuj w lepszy tusz, bo ten Ci robi z rzęs pajęcze nóżki i osypuje się z każdej możliwej strony.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

A tak generalnie to zgadzam się z Hiyori
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 09:16   #60
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Czas na metamorfozę Yin !

Cytat:
Napisane przez Yin Pokaż wiadomość
Sama wiem o tym, także dzięki za przypomnienie

Co do rzęs/oka - coś takiego ?
No proszę masz długie rzesy, powinnas je podkreslać, a nie rysować tę kreskę.
Makijaż z fotek wcześniej wydaje mi się jakiś toporny...za ciemny podkład i widzę bronzer a nie widzę wcale różu...
Zobacz jak ta dziewczyna się maluje, gdzie nakłada bronzer i ile, gdzie rozświetlacz , gdzie róż, zauważ, że ona tez ma mocno zarysowaną żuchwę
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 10:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.