Rajstopy Sally Hansen czy CC Perfector body bielenda? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-26, 14:33   #31
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Rajstopy Sally Hansen czy CC Perfector body bielenda?

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
O nie, a ja dziś byłam koło Douglasa i nie weszłam bo założyłam, że tam na pewno nie ma bielendy ale dzięki za info

Wiem, że sally hansen się chwali, ale widziałam też b. dużo opinii, że właśnie ten CC jest lepszy niż sally, więc idealnie chciałabym opinii od kogoś kto stosował to i to i ma porównanie
CC wg mnie lepszy niż Sally Hansen - mam oba, stosuję na zmianę. Tyle że ja jestem opalona. CC ma złote drobinki i jest to dość widoczne w słońcu, nie każdy to lubi. Sally nie ma drobinek, ale gorzej się go rozprowadza i ma brzydszy kolor (ja mam medium). Nie wiem jaki dają efekt na całkiem bladych nogach, bo ja stosuję na już opalone.
Polecam jeszcze Collistar - krem do ciała. Dla mnie jeszcze lepszy niż Bielenda.

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ja miałam obydwa, i zdecydowanie SH jest lepsza pod względem trwałości. Bielenda fajnie wygląda, ale niestety brudzi.
SH też brudzi. Ja używam obu produktów tylko od kolana w dół, ale jestem opalona i nie widać praktycznie różnicy. Oba produkty brudzą mi doły sukienek i spódnic, przy czym chyba CC faktycznie troszkę bardziej.

Edytowane przez gabriell1982
Czas edycji: 2014-07-26 o 14:36
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 07:42   #32
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Rajstopy Sally Hansen czy CC Perfector body bielenda?

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
CC wg mnie lepszy niż Sally Hansen - mam oba, stosuję na zmianę. Tyle że ja jestem opalona. CC ma złote drobinki i jest to dość widoczne w słońcu, nie każdy to lubi. Sally nie ma drobinek, ale gorzej się go rozprowadza i ma brzydszy kolor (ja mam medium). Nie wiem jaki dają efekt na całkiem bladych nogach, bo ja stosuję na już opalone.
Polecam jeszcze Collistar - krem do ciała. Dla mnie jeszcze lepszy niż Bielenda.

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------


SH też brudzi. Ja używam obu produktów tylko od kolana w dół, ale jestem opalona i nie widać praktycznie różnicy. Oba produkty brudzą mi doły sukienek i spódnic, przy czym chyba CC faktycznie troszkę bardziej.
Z ciekawości zapytam - po co używasz, skoro jesteś na tyle opalona, że nie widać różnicy?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-31 08:42:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.