Chałupnictwo, praca w domu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-15, 11:54   #1
Miami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: zachodnia Polska
Wiadomości: 130

Chałupnictwo, praca w domu


Witam
Czy któraś z was podejmowała się chałupnictwa, np. adresowanie kopert lub składanie długopisów? Mogłybyście napisać coś o tej pracy, jak zarobki, jaka to firma itd.?

Znalazłam ofertę w której za złożenie 2000 opakowań na CD mozna zarobic 1300-1500zl netto i zastanawiam sie czy to nie sciema
Miami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 13:29   #2
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Chałupnictwo, praca w domu

szczerze watpie, popatrz ile takie opakowanie kosztuje np w sklepie-grosze, wiec jakim cuem moga placic te 60groszy za zlozenie??
pewnie polega tona tym ze najpierk musisz kupic od nich materialy na te opakowania a potem jak je zlozysz niby zaplaca ci ale zazwyczaj jest tak ze nikt tego od ciebie nie odbierze i zostaniesz z 2000 opakowan w domu
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 13:36   #3
aska06091
Raczkowanie
 
Avatar aska06091
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 52
GG do aska06091
Dot.: Chałupnictwo, praca w domu

Cytat:
Napisane przez Miami Pokaż wiadomość
Witam
Czy któraś z was podejmowała się chałupnictwa, np. adresowanie kopert lub składanie długopisów? Mogłybyście napisać coś o tej pracy, jak zarobki, jaka to firma itd.?

Znalazłam ofertę w której za złożenie 2000 opakowań na CD mozna zarobic 1300-1500zl netto i zastanawiam sie czy to nie sciema
Na pewno musisz dobrze rozeznać się w temacie i dobrze poznać firmę, bo niestety często bywa tak, że takie firmy są niewypłacalne.
Znam osoby, które składają długopisy. Praca niby nie jest trudna, ale z czasem robi się żmudna, zwłaszcza kiedy ma się kilka tysięcy długopisów do złożenia. Jeśli chodzi o tą firmę dla której znajomi pracują to jest wypłacalna, ale wypłata na konto jest co 2 miesiące.
Myślałam również o tym sposobie dorobienia, ale niestety nie jestem sama w stanie dostarczać ich do siedziby firmy.

Jeśli znajdziesz firmę rzetelną i uczciwą i masz chęci i czas na taką pracę to myślę, że warto spróbować. Jeśli nic o firmie nie wiesz to na początek poszukaj o niej informacji i popytaj ludzi, którzy pracowali dla tej firmy.
__________________
M.
aska06091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 17:15   #4
MoonLai
Zakorzenienie
 
Avatar MoonLai
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 798
Dot.: Chałupnictwo, praca w domu

Cytat:
Napisane przez Miami Pokaż wiadomość
Witam
Czy któraś z was podejmowała się chałupnictwa, np. adresowanie kopert lub składanie długopisów? Mogłybyście napisać coś o tej pracy, jak zarobki, jaka to firma itd.?

Znalazłam ofertę w której za złożenie 2000 opakowań na CD mozna zarobic 1300-1500zl netto i zastanawiam sie czy to nie sciema
Ściema według mnie

Ja już nie raz dostawałam takie oferty pracy, i to chyba nawet dokładnie to, co Ty: składanie opakowań na płyty CD (nawet wynagrodzenie to samo było) Co ciekawe, CV wysyłałam do pewnego sklepu (jak się potem okazało - nieistniejącego) a w odpowiedzi dostawałam niby te 'szczegóły', że praca polega na składaniu opakowań, a nie na sprzedawaniu w sklepie odzieżowym
Dałam sobie spokój, tym bardziej, że warunkiem koniecznym, żeby zacząć było wpłacenie kasy na ich konto na identyfikator bez którego nie da się pracować w domu
MoonLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 22:21   #5
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Chałupnictwo, praca w domu

ściema, wpisz sobie w googlach składanie długopisów a wyskoczą Ci artykuły o robieniu ludzi w balona. Musieli zapłacic 50 zł niby za dowóz do domu tych produktów, a ani długopisów, ani pieniędzy już nie zobaczyli.
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 06:11   #6
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Chałupnictwo, praca w domu

Ogólnie rzecz ujmując to nie wiem czy są jeszcze jakieś uczciwe firmy zajmijące sie zlecaniem pracy chałupniczej. Sama kiedyś szukałam i nie znalazłam. Na szczęście zanim zaczęłam się za to brać to przesledziłam kilka forów, artykułów itp i potem nawet ładna zachęcająca stronka danych oszustów mnie nie zachęciła po sprawdzeniu czyli wygooglowaniu okazało się, że to fejk
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 08:54   #7
MoonLai
Zakorzenienie
 
Avatar MoonLai
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 798
Dot.: Chałupnictwo, praca w domu

Ja troszeczkę odświeżam wątek, jako że dalej szukam pracy i to wcale nie chałupniczej. Wczoraj w nocy na chyba najpopularniejszym portalu z ogłoszeniami () znalazłam ogłoszenie 'zatrudnimy pracownika do księgarni', niewiele myśląc wysłałam CV i LM. Dziś rano przyszła mi odpowiedź:

Pracę którą oferujemy jest bardzo przyjemna , w miarę umiejętności łatwa.Pracę taką może podjąć każdy, można ją traktować jako pracę dorywczą ale też jako jedyne źródło dochodu . Są to ludzie którzy na dzień dzisiejszy mają podpisane z nami umowy na stałe bezterminowo , a pozostała część pracuję na umowę zlecenie. Nasza Propozycja dla Państwa to składanie pudełek cd na potrzeby naszej firmy: Praca jest bardzo prosta. Należy złożyć dwie części pudełka cd typu slim, włożyć na przednią stroną gotowych rozmiarów kartke tytułową oraz włożyć do środka płytę. W przypadku wariantu dwustronnych opakowań, w opakowanie wkłada się dwie płyty po obu stronach oraz dwie karteczki tytułowe. Zaletą naszej firmy jest fakt -DOSTAWA I ODBIÓR GOTOWYCH WYROBÓW. Nasz pracownik będzie, raz w miesiącu dostarczał surowiec i odbierał gotowy produkt w miejscu zamieszkania chałupnika. W przypadku, gdy nie zostaną złożone wszystkie opakowanie cd w jeden miesiąc, zostaje wypłacone wynagrodenie Tylko za złożone sztuki! Bez innych konsekwencji. Propozycje: a) Za złożenie 2000sztuk opakowań cd typu slim -jednostronnych- płacimy 1300zł NETTO lub druga propozycja b) Za złożenie 2000sztuk opakowań cd typu slim -dwustronnych- płacimy 1500zł NETTO Gdy Państwo zdecydują się podjąć pracę w naszej firmie,prosimy przesłać swoje dane i wybrać jeden z powyższych wariantów a lub b! a Towar zostanie wysłany w ciągu 2-3 dni roboczych Zaletą naszej Firmy "Maros" jest to że nie trzeba płacić za koszty wysyłki oraz nie trzeba wpłacać pieniędzy na materiał próbny! Jedyna mała wpłata to symboliczne 8zł na identyfikator przyszłego pracownika! Jest to konieczne,gdyż wysyłając kuriera do Państwa opłacamy koszta! Po wpłaceniu symbolicznych 8zł mamy pewność ze Państwo odbiorą towar i zaczną z nami współprace! Mielismy przypadki,że wysyłaliśmy towar a przyszli pracownicy nie odbierali paczki i ponosiliśmy duże straty związane z kosztami wysyłki! Prosimy o wyrozumiałość! Podsumowując jak będzie wyglądać nasza współpraca z Państwem: Przesyłają Państwo swoje dane,wcześniej nalezy dokonać symbolicznej wpłaty 8zł na identyfikator pracownika Firmy "Maros",po otrzymaniu wpłaty paczka będzie u Państwa w ciągu 2-3dni roboczych, przyjedzie do Państwa kurier z umową oraz z towarem. Możliwe wcześniejsze załączenie umowy drogą e mailową na Państwa życzenie. Również na prośbę załączamy zdjęcia płyt i opakowań. Podpisanie umowy w obecności kuriera,jedną umowę Państwo zachowujecie a drugą zabiera kurier i przekazuje nam! Dlaczego pobierana jest opłata 8zł na identyfikator? 1. Inwestując tę symboliczna kwotę stajesz się dla nas bardziej wiarygodny, wiemy że faktycznie chcesz zarobić pracując przy opakowaniach płyt cd i że warto przekazać Tobie nasze materiały - wiedzę i doświadczenie. 2. Wiele osób brało od nas materiały, nie podejmowało pracy. Ponosiliśmy wówczas znaczne straty. 3. Kwota 8zł zostanie zwrócona przy wypłacie 4. Wszystkie duże firmy tak pracują. W momencie, gdy Państwo złożyli opakowania cd, przyjeżdża kurier i odbierając paczkę WYPŁACA PAŃSTWU PIENIĄDZE, a Państwo tylko podpisują pokwitowanie odebrania wynagrodzenia. o to dane gdzie należy dokonać wpłaty 8zł Firma Maros ul. Akacjowa 2a 67-200 Głogów numer konta 03 2490 0005 0000 4000 1797 1371 Przelew może być zrealizowany zarówno z konta bankowego jak i za pomocą poczty jeśli ktoś nie posiada konta w banku. UWAGA!! W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko oraz "Maros" ! Jeśli nie wszystkie dane są zawarte w przelewie, prosimy o uzupełnienie ich drogą e mailową, tj. imię, nazwisko, DOKŁADNY adres oraz określenie wariantu. NIP: 749-677-00-21 Regon: 948638357 Firma wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Głogów Wydział VI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego POZDRAWIAMY UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! Prosimy ustrzec się przed oszukańczymi firmami które oferują chałupnictwo, każą sobie wpłacać za materiał próbny minimum 50zł lub wysyłać kopertę zwrotną!!!! Cele naszej Firmy "Maros" Jednym z najważniejszych celów działalności firmy jest spełnianie wymagań naszych klientów. Dlatego też w roku 2008 wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością według normy PN-EN ISO 9001:2000 w zakresie produkcji opakowań cd oraz sprzedaży detalicznej w krajach UNII EUROPEJSKIEJ. Zapewniamy solidność i wynagrodzenie! Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy osobiście! Zapraszamy do Współpracy z Firmą "Maros"

A więc okazuje się, że praca ta ma niewiele wspólnego z księgarnią a ja po raz kolejny dostaję tego samego maila.. Nie sądzę, żeby to byłą uczciwa firma
MoonLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-19, 12:14   #8
Anna_Patrycja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Chałupnictwo, praca w domu

Hej, możecie polecić jakąś uczciwą firmę zlecającą chałupnictwo?
Anna_Patrycja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 12:29   #9
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Chałupnictwo, praca w domu

Sfera - torby papierowe. U mnie w mieście cieszy się popularnością
__________________


killer abs by Jill
mel b abs / cardio / brzuch
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-19 13:29:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.