Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-23, 17:07   #421
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Kurcze,ale kasy zaoszczędziłam
Tyle mnie okazji ominęło,ani fioletowego boxa,ani z Clinique zestawu nie dostałam,jednak Wam gratuluję udanych łowów
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 17:16   #422
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
ruszyło bingospa!!!!!

TRZY, DWA, JEDEN, ZERO... START!!!
KODY STAŁY SIĘ AKTYWNE!!!
NIE POMYLCIE SKLEPU: www.bingospa.eu
Podsumujmy jeszcze raz zasady Akcji :
1.Pierwsze 100 osób będzie mogło zrobić zakupy z kodem BINGOSPABOOM - uruchamiającym 50 zł na zakupy bez ograniczeń, a KAŻDY będzie mógł skorzystać z kodu - BINGOSPA986- sprawiającego, że kupując za 80 zł uczestnik płaci za zakupy tylko 30 zł.
2.Dzięki skorzystaniu z kodu zeruje się wartość koszyka przy zamówieniach za 50 zł,
3. Kosztów wysyłki zgodnie z systemem sklepu nie płaci się przy kwocie do zapłaty = 100 zł. Tzn że jeśli z tym bonem zrobisz zakupy za 150 zł i wpiszesz kod to zapłacisz 100 zł i nie poniesiesz kosztów wysyłki.
4. Akcja jest dla nowych osób które zarejestrowały swoje konto w dniach 19-21 września. Przedłużona do godziny 24:00 dziś (22 września)
Jeśli podoba Wam się Akcja BingoSpa – polubcie i udostępnijcie!


mnie się udało - 9,40 zł do zapłaty
Sama ostatnio się napalilam, chcialam zamówic kwas kojowy i na bingospa kosztuje 19,00, a na Zrob Sobie Krem 5,90. Ta sama ilosć... Więc moze najpierw warto przeliczyc ile to samo wyjdzie w innym sklepie, bo ta promocja moze nie jest taka cudowna jak na pierwszy rzut oka wygląda.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2014-09-23 o 17:18
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 19:26   #423
emilinka
Rozeznanie
 
Avatar emilinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 996
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Ja dzwoniłam raz i zostawiłam nr do oddzwonienia. W tym samym dniu konsultantka do mnie oddzwaniala i wyjaśniła sytuację. Trochę cierpliwości i powinno się udać 😃 ja przynajmniej byłam zadowolona. Pozdrawiam
Wiadomość z numerem telefonu zostawiłam dwa razy: raz wczoraj, raz dzisiaj. Nikt nie oddzwonił. Odpowiedzieli dopiero na mail wysłany przez stronę - że przekazują do odpowiedniego działu.
emilinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 19:55   #424
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Jest jakiś kod zniżkowy na Glossyboxa pojedyncze pudełko?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 20:40   #425
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Pewnie Już chyba nigdy nie wrócę do proszku. Kapsułki albo płyn / żel do prania. Zdecydowanie wygodniejsze i zajmują mniej miejsca. Jeszcze z moją gracją zawsze udało mi się rozsypać proszek i miałam później sprzątanie.
Faktycznie kapsułki są wygodne w użyciu, ale sporo droższe. Np. w Niemczech przy cenie każdego produktu jest info o kosztach jednorazowego prania i kapsułki wychodzą 30-40% drożej, u nas ta różnica jest jeszcze większa.
Reasumując: będę nadal używała proszków i żeli, bo na czymś trzeba zaoszczędzić, żeby mieć kasę na kosmetyki.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 21:09   #426
thewerka27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a u mnie w paczce od Clinique brakuje tego kremu z kodu Naskrobałam do nich maila. Doślą?

Edit: Zadzwoniłam jednak, bo na maila od nich się nie doczekasz Babeczka powiedziała, że doślą.. ciekawe czy doślą coś jeszcze w miarę rekompensaty hehe Ale wątpię
Doślą na pewno Mi kiedyś pomylili minisy (zamówiłam krem pod oczy All About Eyes i Moisturge Surge a zamiast niego przysłali mi Superdefense). Napisałam do nich i nie dość, że przysłali brakujący Moisturge to dodatkowo drugi All About Eyes
thewerka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 21:39   #427
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez thewerka27 Pokaż wiadomość
Doślą na pewno Mi kiedyś pomylili minisy (zamówiłam krem pod oczy All About Eyes i Moisturge Surge a zamiast niego przysłali mi Superdefense). Napisałam do nich i nie dość, że przysłali brakujący Moisturge to dodatkowo drugi All About Eyes
No to bardzo miło z ich strony! W takim razie będę czekać na przesyłkę
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 06:39   #428
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

W D. jest mini zestaw 3 kroki Clinique za 39zł, szkoda, że do skóry tłustej może jeszcze dorzucą dla suchelców
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000037636.html
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 06:48   #429
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W D. jest mini zestaw 3 kroki Clinique za 39zł, szkoda, że do skóry tłustej może jeszcze dorzucą dla suchelców
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000037636.html
Ooo to dla mnie A jakie są aktywne kody do Douglasa?
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 06:52   #430
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ooo to dla mnie A jakie są aktywne kody do Douglasa?
Jest e-kupon z PB na 200pkt. za dowolny zakup w D.
Chyba żaden kod na -10% nie wchodzi teraz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 06:53   #431
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Jest jakiś kod zniżkowy na Glossyboxa pojedyncze pudełko?
gbx20deserek
wchodzi np. na majowe pudełko, ale na te extraboxy już nie
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 07:59   #432
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Sama ostatnio się napalilam, chcialam zamówic kwas kojowy i na bingospa kosztuje 19,00, a na Zrob Sobie Krem 5,90. Ta sama ilosć... Więc moze najpierw warto przeliczyc ile to samo wyjdzie w innym sklepie, bo ta promocja moze nie jest taka cudowna jak na pierwszy rzut oka wygląda.
pewnie i tak, ale ja jestem zadowolona
zamówiłam sobie kremiki czy tam balsamy antycellulitowe-będę się smarować

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ooo to dla mnie A jakie są aktywne kody do Douglasa?
Działa kod do Douglasa na -10%:
KODYRABATOWE914
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 07:59   #433
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Ale się rozeszły te mini 3 kroki, rano było 8 sztuk tych zestawów, a teraz jest jedna jak wrzucą dla skóry suchej to wezmę z tym kuponem z PB -30zł.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 08:23   #434
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------


Działa kod do Douglasa na -10%:
KODYRABATOWE914
Dzięki Ale zestawów za 39zł już nie ma Wow jak szybko się rozeszły.. To były zestawy ubiegłoroczne, mniejsze kosmetyczki i bez pudełka, mam jeszcze jeden tego typu W tym roku była ta limitka za 49zł, ale na Clinique też się rozeszły szybciutko...
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 08:34   #435
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Dzięki Ale zestawów za 39zł już nie ma Wow jak szybko się rozeszły.. To były zestawy ubiegłoroczne, mniejsze kosmetyczki i bez pudełka, mam jeszcze jeden tego typu W tym roku była ta limitka za 49zł, ale na Clinique też się rozeszły szybciutko...
Są znowu 3 sztuki tych zestawów
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 09:38   #436
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez dianor Pokaż wiadomość
gbx20deserek
wchodzi np. na majowe pudełko, ale na te extraboxy już nie
dzięki.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 10:00   #437
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Mówisz i masz. W perfumesco darmowa dostawa z kodem K9 przy zakupie pow. 40zł do kiosków RUCH-u
zamówienie w perfumesco zrobione
wybrałam opcje odbioru n stacji Orlenu, bo mi po drodzę
dostawa gratis oczywiście
__________________
tlumaczenia-nowysacz

Edytowane przez imago84
Czas edycji: 2014-09-24 o 10:05
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 10:17   #438
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Dostałam właśnie sms:
Sephora! Rabat 30 zl przy zakupie za minimum 160 zl. Skorzystaj z oferty do 30.09.2014. Regulamin oferty w perfumerii. Kod 296507, kod w e-sklepie: PLWWS.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 11:07   #439
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie sms:
Sephora! Rabat 30 zl przy zakupie za minimum 160 zl. Skorzystaj z oferty do 30.09.2014. Regulamin oferty w perfumerii. Kod 296507, kod w e-sklepie: PLWWS.
Super oferta, do tego darmowa dostawa widzę, że S. lepiej kusi niż D. Szkoda tylko, ze straszy próbkami no i brak fioletowych pudełek ale poszperam, może skorzystam

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

W S. jest fajny zestaw Estee z tuszem Sumptuous + kredka i kremik pod oczy za 149zł. Miałam kiedyś podobny zestaw tylko z płynem do demakijażu zamiast kredki. Ten tusz jest naprawdę świetny, wart swojej ceny (raczej nie mam dobrego zdania o tuszach z wyższej półki, ale ten jest wyjątkiem). Z tą zniżką -30 zł wyszłoby całkiem niezłe zamówienie, oczywiście po dopchaniu 4 op. płatków poczekam jeszcze chwilkę, może dadzą pudełka w kolorze innym niż pogrzebowe
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 11:29   #440
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Cała paczucha z Clinique była bardzo opłacalnym zakupem

A kapsułki do prania, normalnie wrzucasz do bębna zamiast proszku. Pasują do każdej pralki, bo rozpuszczają się w gorącej wodzie.
Dzięki
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 11:38   #441
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
zamówienie w perfumesco zrobione
wybrałam opcje odbioru n stacji Orlenu, bo mi po drodzę
dostawa gratis oczywiście
ja zorbilam wczoraj, kupilam tangle teezer compact i brakowalo mi 1zł zeby miec darmowa dostawe do wzielam 100ml micela za 4zł zamiast probki perfum za 3zł, o ktorych nie wiem czy pachna czy smierdza. najgorzej ze mam 4 butelki roznnych miceli w kolejce jeszcze
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 12:46   #442
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Douglas: Rabat 50 zł przy zamówieniu powyżej 300zł z kodem NWL123.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 13:05   #443
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Douglas: Rabat 50 zł przy zamówieniu powyżej 300zł z kodem NWL123.
szkoda, że nie od 200 zł a macie może jakieś dodatkowe kody do douglasa ?
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 15:56   #444
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

W ramach choroby "rozpychanie szafek" rzuciłam sie i na bingospa i na ecospa(dawali olejek do zakupów w weekend). Ależ będę ekologicznie i naturalnie piękna

Na wszyskto mam alibi kupiłam zapas glinki i korund do zdzierania ryjka i gruby na pięty i do porównania błotny i solny pilng. Resztki mojej opalenizny pójdą w niepamięć
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 16:29   #445
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

W douglasie jest inwentaryzacja- zamowienia będą realizowane w ciagu 3-4 dni roboczych (info ze str głównej sklepu) A nie, przepraszam, zdjęli już to info, może już skończyli

"Idealny prezent pod choinkę" - zestaw 6 błyszczyków estee za 199zł (4,6ml- nie takie wcale mini)
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000069673.html

Poczekam jeszcze miesiąc aż nas zasypią zestawami pod choinkę

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2014-09-24 o 16:37
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 16:40   #446
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Ale posucha z okazjamiAni w S. ani w D. nic mnie nie kusi
Clinique odpisał mi, że zapas zestawów Moisture Surge uległ wyczerpaniu i ani słowa o tym czy będą jeszcze dostępne

Dziewczyny używała któraś tego żółtego tuszu Lovely? Niby na opakowaniu jest chyba 12 miesięcy ważności od otwarcia, a mój po 2,5 miesiąca używania zaczyna mi sklejać rzęsy i gęstnieje

Dostałam dzisiaj nagrodę z konkursu F&L - okazało się że wszystkie produkty Eveline oddałam mamie, nie te lata
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 16:48   #447
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny używała któraś tego żółtego tuszu Lovely? Niby na opakowaniu jest chyba 12 miesięcy ważności od otwarcia, a mój po 2,5 miesiąca używania zaczyna mi sklejać rzęsy i gęstnieje
To trafiłaś na felerny (pewnie otwierany) egzemplarz

Mój kanarek wytrzymał ok. 5 miesięcy. Potem zaczął mnie denerwować, więc zmieniłam na nowy.


Spróbuj go uratować, włóż do szklanki z gorącą wodą.
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 16:50   #448
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
To trafiłaś na felerny (pewnie otwierany) egzemplarz

Mój kanarek wytrzymał ok. 5 miesięcy. Potem zaczął mnie denerwować, więc zmieniłam na nowy.


Spróbuj go uratować, włóż do szklanki z gorącą wodą.
No właśnie kiedy otwierałam wydawał się nie macany Chociaż wszystko jest możliwe Dzięki za radę, nie chcę nic do niego dolewać a ciepła woda mniej inwazyjna
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 16:55   #449
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
No właśnie kiedy otwierałam wydawał się nie macany Chociaż wszystko jest możliwe Dzięki za radę, nie chcę nic do niego dolewać a ciepła woda mniej inwazyjna
Zwróć uwagę, że w Ross w tych półkach jest dosyć ciepło od oświetlenia. To tez ma wpływ na jakość kosmetyków ;/
Miałam kanarka Lovely kilkukrotnie i nie zawiodłam się jeszcze.
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 17:00   #450
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Zwróć uwagę, że w Ross w tych półkach jest dosyć ciepło od oświetlenia. To tez ma wpływ na jakość kosmetyków ;/
Miałam kanarka Lovely kilkukrotnie i nie zawiodłam się jeszcze.
To też fakt, lampy je trochę podgrzewają Tusz sam w sobie w tej cenie jest rewelacyjny - kupując go za 4 zł z groszami byłam w szoku jaki efekt daje
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-11 11:16:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.