wieczny bałagan w domu - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-18, 10:43   #751
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: wieczny bałagan w domu

Sobota jak to sobota, dzień sprzątania. Kuchnia i jeden pokój ogarnięty. Najgorszy będzie mój pokój do posprzątania
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 10:48   #752
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość

Mój przynosi 2x to wywalić czy zostawić?

Kupiłam dziś vanish proszek do dywanów i jutro będę walczyć

-

Jak 2 razy przynosi to chyba zostawić

Daj znać jak się ten proszek sprawdza, mam usyfiony dywan przez zwierzęta i myślę czy wyrzucić, czy próbować czyścić
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 11:16   #753
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
U mnie ostatnio ciężko z porządkiem Nie mam zbyt wiele czasu na latanie z mopem przy miesięznym dziecku i chorej trzylatce,ale dziś zamierzam ciut ogarnąć-może się uda
Nie mieszkasz z ojcem dzieci?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 11:40   #754
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
ostatnio w radiu cisnęli bekę z perfekcyjnej pani domu i puszczali fragmenty głosowe jej programów z radami

dlatego ja mam system. kupuję np. 10 par takich samych czarnych skarpetek - nie trzeba ich parować, bierzesz jak leci. albo noszę nie do pary, ale mniej więcej podobnej długości ;p

poza tym mam czysto, sprzątam 2-3x tygodniowo, nawet zaczęłam częściej odkurzać. szkoda tylko, że wczoraj wieczorem odkurzałam, a dzisiaj już wszędzie widać psią sierść.


Wiem o czym mówisz, ja mam kota. Jeszcze nigdy nie udało mi się odkurzyć tak, żeby na dywanie nie było włosów, zawsze coś zostaje i błyskawicznie dochodzą nowe.


Ja wczoraj wysprzątałam całe mieszkanie, bo miałam dziś domową wizytę lekarską Chyba nawet na Święta tak nie sprzątałam haha
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 11:44   #755
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: wieczny bałagan w domu

Ja też uznałam, że sprzątanie szkodzi bo odkurzacz wciągnął mi skarpetkę. Ostatnią do pary
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 12:30   #756
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Skarpety w większości mam parowane, zdarzają się też takie bez pary, bo np. tylko jedna została włożona do automatu.
Najbardziej o porządek zewnętrzny dbam jak mam tżta, a jak go nie mam to nie chce mi sie tak sprzątać. Brak mi motywacji.
Ja nie noszę skarpet i mam spokój Tylko podkolanówki i wszystkie mam w jednym koszyczku, wyglądają tak samo i kłopot z głowy
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 13:51   #757
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: wieczny bałagan w domu

Hej, można dołączyć? Moim problemem jest brak organizacji i nawyku odkładania rzeczy na miejsce. Nie lubię sprzątać ale jeszcze bardziej nie lubię jak jest syf w domu. Niestety nawet jeśli się zbiorę do kupy i coś posprzątam to zaraz ktoś z domowników znów zrobi bałagan. Do tego mamy psa w domu a wiadomo co to oznacza. Nienawidzę mycia naczyń dlatego często mam zawalony zlew. Kiedyś sprzątałyśmy z siostrą co sobotę ale coraz częściej jej się nie chce więc mi też bo dlaczego tylko ja mam się wysilać? Obecnie porządek jest tylko jak ma ktoś przyjść. Nie uważam żebym była złą panią domu, ale kiedy widzę że nikomu nie zależy to ja też odpuszczam a potem dom wygląda jak wygląda.
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-18, 14:00   #758
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: wieczny bałagan w domu

A mi pies puścił pawia na pościel
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 14:09   #759
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: wieczny bałagan w domu

Wczoraj skończyłam sprzatanie łazienki około 23:45. O północy zalała mnie sąsiadka I to tak że kałuże mi stały na podłodze.
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 14:16   #760
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Wczoraj skończyłam sprzatanie łazienki około 23:45. O północy zalała mnie sąsiadka I to tak że kałuże mi stały na podłodze.
Mam w łazience kafelki do połowy ściany. Powyżej pomalowane na biało, przedtem był intensywny róż /okres błędów i wypaczeń/, więc wyobraź sobie moją ścianę po zalaniu.
I tak trwam z tym syfem, bo chcę zmienić starą wannę na nową kabinę... tylko nie wiem, kiedy i za co.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 14:49   #761
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: wieczny bałagan w domu

Dołączam do Was, bo jestem coraz bardziej leniwa w kwestii sprzątania Pedantem jest mąż, ja jestem bałaganiarą jak się patrzy - choć jak trzeba potrafię posprzątać, tylko co z tego, skoro cholera mnie trafia, jak widzę, jak ktokolwiek (mąż lub koty) znów śmiecą
Dlatego częściej niż raz w tygodniu nie tykam sprzątania, bo nie mam zamiaru kopać się z koniem rzeczywistości ani nadszarpywać mych cennych nerwów
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-18, 14:54   #762
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: wieczny bałagan w domu

U nas to co zwykle czyli bałagan w różnym natężeniu. A ja jestem coraz bardziej zniechęcona. Na niektóre rzeczy pomógł by tylko remont, remontu nie będzie więc mi się sprzątać nie chce bo to robota głupiego
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 15:43   #763
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: wieczny bałagan w domu

Dzięki bogu i ja i mój narzeczony do picusiów nie należymy. Sama, mieszkając wcześniej samodzielnie, też nie należałam.
Teraz utrzymujemy podstawowy ład, bo zwykle jest moment, w którym za coś się bierzemy.
Ale jeszcze raz - dzięki bogu, że sobota nie musi być od sprzątania. Można zostawić gary, niepochowane ciuchy, nieodkurzone i nieumyte podłogi, że nie wspomnę o oknach i olewając to spokojnie iść najpierw na spokojne zakupy na targ, na piwo z kumplami, na basen, a potem ugotować coś fajnego, nie przejmując się tym, że na fotelu wiszą ciuchy, a zmywarka pełna.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 17:20   #764
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: wieczny bałagan w domu

czytając Was mam wrażenie, że niektóre to filozofia tumiwisizmu naprawdę.... pełna zmywarka to dla mnie abstrakcja.... przecież wystarczy ją uruchomić - trwa to kilka sekund lub rozładować - pojedyncze minuty... to samo dla mnie abstrakcją jest zlew pełen garów - po jakiejś imprezie ewentualnie do rana (choć mi chyba raz się tylko zdarzyło, zwykle sprzątam od razu) - nie lubisz zmywać? ja bym też nie lubiła, jakbym miała taki syfiasty pozasychany przegląd tygodnia - wolę zmywać 7 razy kilka minut niż dużo więcej niż wynika to ze zsumowania, bo zaschnięte gary szoruje się dłużej. jedzenie z jednorazówek to jak już było napisane ani tanie ani ekologiczne nie jest - ja dodam, że przyjemne też nie - dobre może w podróży, ale normalnie??? chyba straciłabym apetyt...
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 17:31   #765
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: wieczny bałagan w domu

Wiesz ze ten wątek jest na konkretny temat? Nawet ma adekwatny tytuł. Wiec co się tak bulwersujesz?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 17:45   #766
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
czytając Was mam wrażenie, że niektóre to filozofia tumiwisizmu naprawdę...Tak! Jestem w pełni zwolenniczką tumiwisizmu i dobrze mi z tym.. pełna zmywarka to dla mnie abstrakcja.... przecież wystarczy ją uruchomić - trwa to kilka sekund lub rozładować - pojedyncze minuty... A mnie w danym momencie się nie chce - taka abstrakcja, dla ciebie nie do zrozumienia. to samo dla mnie abstrakcją jest zlew pełen garów - po jakiejś imprezie ewentualnie do rana (choć mi chyba raz się tylko zdarzyło, zwykle sprzątam od razu) - nie lubisz zmywać? ja bym też nie lubiła, jakbym miała taki syfiasty pozasychany przegląd tygodnia - wolę zmywać 7 razy kilka minut niż dużo więcej niż wynika to ze zsumowania, bo zaschnięte gary szoruje się dłużej.A ja wolę, jak już się uzbiera tyle, ze muszę? Skąd przekonanie, że twój sposób jest lepszy? Ja woję raz - jak już muszę, niż często po trochu. Nawet ci współczuję tego częstego mycia. jedzenie z jednorazówek to jak już było napisane ani tanie ani ekologiczne nie jest - ja dodam, że przyjemne też nie - dobre może w podróży, ale normalnie??? chyba straciłabym apetyt...
Też bym nie jadła z jednorazówek. Na szczęście mamy tyle talerzy, że mimo"karygodnego" niemycia na bieżąco - jemy na porcelanie.
Jak czujesz mus - sprzątaj od razu, chociaż współczuję przymusu wewnętrznego, ale czemu ja nie mogę inaczej? I mój facet też?
Scarlet - szczerze ci współczuję tych twoich problemów, mam dobrego psychologa, który cię do przymusów wewnętrznych uwolni, chcesz numer?

Edytowane przez kalincia
Czas edycji: 2014-10-18 o 17:46
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 17:46   #767
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: wieczny bałagan w domu

Ha ha ha tumiwisizm to moja religia
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 17:52   #768
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: wieczny bałagan w domu

Ja właśnie jestem przerażona ilością sprzątania, jaka się ostatnio u nas pojawiła. Przeprowadziliśmy się niedawno do większego mieszkania i nie nadążam. Nie dość, że jeszcze jakieś kartony zostały do wypakowania to jeszcze tyle sprzątania...
Każdego dnia robię coś (łazienki,kuchnię, jakiś pokój, jakiś balkon) a tu jak skończę rundkę to muszę od nowa, bo się znowu zakurzy/ubrudzi. Jak żyć?
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 17:54   #769
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: wieczny bałagan w domu

A co robi twój facet w tym czasie?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-18, 18:00   #770
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
A co robi twój facet w tym czasie?
Kalinica u mnie jest tak, że ja pracuję na pół etatu i mam uczelnię co drugi weekend, a facet pracuje (9 godzin plus dwie godziny dojazdów) i co weekend ma zjazdy, więc on ogarnia codzienne rzeczy- zmywa, wynosi śmieci, robi większe zakupy i wykonuje wszelkie czynności wymagające siły czy wzrostu, ale ogólne porządki i gotowanie chwilowo należą do mnie, bo mam więcej czasu.

Moim problemem nie jest mój facet, tylko to, że nie ogarniam przerzucenia się z kawalerki do trzypokojowego mieszkania
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 18:19   #771
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Hej

Dziś sobota- będzie sprzatanko?
Ja mam w planach ale nie moge sie zebrac jak zawsze
Możliwości starczyło na jedną łazienkę, ale tak gruntownie, z umyciem szafek w środku, ale dzieciak zjadł mi z sedesu pianę po spłukaniu domestosa. Myślę że to znak że jednak nie powinnam sprzątać
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 18:21   #772
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: wieczny bałagan w domu

Do: Kolor bzu. Rozumiem. Też rok temu przeprowadziłam się z 24 m. na 54 i we dwoje. Ale nas jest do tego, na szczęście dwoje. A i tak robimy tylko to, co nam się chce. szczęściem wcześniej czy później komuś coś się chce.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 18:30   #773
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: wieczny bałagan w domu

tez czeka mnie przeprowadzka z kawalerki za miesiac na wieksze dwupokojowe 46 m z balkonem.
i boje sie ze jak tu nie ma porzadku co bedzie tam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 18:32   #774
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
tez czeka mnie przeprowadzka z kawalerki za miesiac na wieksze dwupokojowe 46 m z balkonem.
i boje sie ze jak tu nie ma porzadku co bedzie tam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U mnie była zmiana z 30 metrów, na 75 z dwoma balkonami... jeżu kolczasty, cieszę się tylko, że szafki głównie zamykane i oszklone i że podłogę szybko się myje
A my bez dzieci i zwierząt. Nie chcę nawet myśleć jak będzie w przyszłości
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 18:36   #775
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
U mnie była zmiana z 30 metrów, na 75 z dwoma balkonami... jeżu kolczasty, cieszę się tylko, że szafki głównie zamykane i oszklone i że podłogę szybko się myje
A my bez dzieci i zwierząt. Nie chcę nawet myśleć jak będzie w przyszłości
I tak się brudzi bez dzieci i bez zwierząt, że codziennie musisz temu poświęcać czas..? I to w bloku? Może po prostu jesteś przesadnie sumienna?
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 18:44   #776
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: wieczny bałagan w domu

Witam w klubie. Największy problem w moim pokoju? Fotel! Wymarzony fotel, stanął przy drzwiach na balkon, boże jaka złą decyzja to była Mój piękny fotel jest wieczne zawalony stertami prania zdjętego z balkonu, po które wszyscy sobie ot tak przychodzą, ale nikt tego nie posprząta Kwestia druga - pudła, mam ich kilkanaście, powoli zajmują mi całą przestrzeń, a mi dalej brakuje miejsc! Szuflady - koszmar, za nic w świecie nie nauczę się układania rzeczy w szufladach i nie wywracania wszystkiego do góry nogami, gdy np. szukam szminki.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 18:45   #777
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: wieczny bałagan w domu

Eee tam, codziennie, to ani ja, ani mój narzeczony nie poświęcamy porządkom czasu. Szkoda go.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 18:46   #778
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
I tak się brudzi bez dzieci i bez zwierząt, że codziennie musisz temu poświęcać czas..? I to w bloku? Może po prostu jesteś przesadnie sumienna?
Być może Nie znoszę bałaganu, kurzu, śladów użytkowania na umywalce, czy zasnutych luster. A lubienie porządku niestety poszło u mnie w parze z niebotycznym bałaganiarstwem ( nie umiem, no nie umiem zrobić obiadu bez upaćkania frontu szafki, a sama nie wiem, w którym momencie się to dzieje).
Plus jak pisałam, przeprowadziliśmy się niedawno, jeszcze są w mieszkaniu kartony, dwa pierwsze tygodnie wszystko czyściliśmy bo wcześniej ktoś tu mieszkał, a potem stało puste jakieś 2 miesiące i było zagracone i zakurzone jak nieboskie stworzenie.

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Eee tam, codziennie, to ani ja, ani mój narzeczony nie poświęcamy porządkom czasu. Szkoda go.
Ja tak z godzinę dziennie przeznaczam. Czasami więcej jak np. spodziewamy się gości, czy akurat się nagromadzi trochę.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 18:51   #779
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Być może Nie znoszę bałaganu, kurzu, śladów użytkowania na umywalce, czy zasnutych luster. A lubienie porządku niestety poszło u mnie w parze z niebotycznym bałaganiarstwem ( nie umiem, no nie umiem zrobić obiadu bez upaćkania frontu szafki, a sama nie wiem, w którym momencie się to dzieje).
Plus jak pisałam, przeprowadziliśmy się niedawno, jeszcze są w mieszkaniu kartony, dwa pierwsze tygodnie wszystko czyściliśmy bo wcześniej ktoś tu mieszkał, a potem stało puste jakieś 2 miesiące i było zagracone i zakurzone jak nieboskie stworzenie.

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------



Ja tak z godzinę dziennie przeznaczam. Czasami więcej jak np. spodziewamy się gości, czy akurat się nagromadzi trochę.
To przeznaczaj, jak chcesz czy musisz. My robimy to tylko wtedy, kiedy chcemy. '
ale te podstawowe rzeczy robimy. tylko nie musimy być przezroczyści i bez pyłka.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 18:52   #780
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Być może Nie znoszę bałaganu, kurzu, śladów użytkowania na umywalce, czy zasnutych luster. A lubienie porządku niestety poszło u mnie w parze z niebotycznym bałaganiarstwem ( nie umiem, no nie umiem zrobić obiadu bez upaćkania frontu szafki, a sama nie wiem, w którym momencie się to dzieje).
Plus jak pisałam, przeprowadziliśmy się niedawno, jeszcze są w mieszkaniu kartony, dwa pierwsze tygodnie wszystko czyściliśmy bo wcześniej ktoś tu mieszkał, a potem stało puste jakieś 2 miesiące i było zagracone i zakurzone jak nieboskie stworzenie.
A, to pewnie wina tego bałaganiarstwa właśnie bo trudno mi wymyślić, co tak po prostu można robić w mieszkaniu przez godzinę dziennie. Poza oczywiście rzeczami, które robi się na co dzień.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-26 09:09:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.