Zapuszczać czy ściąć, a może zmienić kolor? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-12, 12:08   #1
Milkyway_m
Raczkowanie
 
Avatar Milkyway_m
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 210

Zapuszczać czy ściąć, a może zmienić kolor? :)


Cześć Dziewczyny,

Pomyślałam, że zapytam na forum o pomysły na zmianę fryzury dla siebie. Na wszystkich zdjęciach mam swój naturalny kolor włosów, który wygląda inaczej w zależności od światła. Często ma rudawe refleksy. Zrobiłam kilka testów kolorystycznych, ale nadal nie mam pewności - jak myślicie, jakim jestem typem?

Co do włosów - są cienkie, przez większość czasu nosiłam grzywkę na bok, obecnie jest już trochę dłuższa i zastanawiam się, co z nią zrobić. Są ścięte na równo, bez cieniowania - jedynie trochę przy twarzy.

Chciałabym, aby włosy zyskały większą objętość i były bardziej takie.... żywe. A jednocześnie boję się dużych zmian... jestem ciekawa, co mi zaproponujecie.

W jakim kolorze według Was byłoby mi ładnie? Powinnam wycieniować włosy, czy nadal mieć ścięte na równo? Jeśli potrzebne jest wyraźniejsze zdjęcie samej twarzy, to też podeślę, żeby można bylo coś bardziej dopasowac.


Zdjęcia:

1, 2, 3 - najbardziej aktualne - tak wyglądam obecnie (no, może opalenizna już zeszła :P) zdjęcia z sierpnia.

4 - tutaj miałam dłuższe włosy i zapuszczałam grzywkę. Włosy nie były w zbyt dobrej kondycji, co widać po końcówkach. Generalnie po przekroczeniu linii ramion końcówki nie wyglądają u mnie najlepiej.

5 - widoczny kolor moich włosów w słońcu - są rudawe

6 - fryzura, którą najczęściej proponują mi fryzjerki i zwykle z taką wychodzę z salonu - szczerze mówiąć do niej nie chcę już wracać

7 - zdjęcie zrobione przed chwilą przy oknie, pokazuje rudawy odcień moich włosów. Nie lubię go.

Mam wrażenie, że kolor włosów gryzie się u mnie z resztą. Mam chłodny kolor oczu (jasny niebieski) i z natury jasną karnację, dobrze się czuję w chłodnych kolorach raczej, chociaż mam też dużo ubrań w kolorze cieplego beżu. Pasuje mi na pewno kolor niebieski, pudrowy róż, ecru, czarny, ciemna szarość. Tylko te włosy w ciepłym odcieniu utrudniają mi wybór właściwego typu kolorystycznego.

Będę wdzięczna za wszystkie pomysły i rady. Miłego dnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140813_1758372.jpg (190,2 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140814_201703.jpg (91,4 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140809_102935.jpg (120,0 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-12-02 15.26.31.jpg (92,0 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-05-01 18.49.00.jpg (138,3 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-07-10 15.32.322.jpg (107,1 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odcien.jpg (67,6 KB, 61 załadowań)
__________________
Milkyway_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 13:31   #2
Amellie_flower
Raczkowanie
 
Avatar Amellie_flower
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 132
Dot.: Zapuszczać czy ściąć, a może zmienić kolor? :)

Cytat:
Napisane przez Milkyway_m Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,

Pomyślałam, że zapytam na forum o pomysły na zmianę fryzury dla siebie. Na wszystkich zdjęciach mam swój naturalny kolor włosów, który wygląda inaczej w zależności od światła. Często ma rudawe refleksy. Zrobiłam kilka testów kolorystycznych, ale nadal nie mam pewności - jak myślicie, jakim jestem typem?

Co do włosów - są cienkie, przez większość czasu nosiłam grzywkę na bok, obecnie jest już trochę dłuższa i zastanawiam się, co z nią zrobić. Są ścięte na równo, bez cieniowania - jedynie trochę przy twarzy.

Chciałabym, aby włosy zyskały większą objętość i były bardziej takie.... żywe. A jednocześnie boję się dużych zmian... jestem ciekawa, co mi zaproponujecie.

W jakim kolorze według Was byłoby mi ładnie? Powinnam wycieniować włosy, czy nadal mieć ścięte na równo? Jeśli potrzebne jest wyraźniejsze zdjęcie samej twarzy, to też podeślę, żeby można bylo coś bardziej dopasowac.


Zdjęcia:

1, 2, 3 - najbardziej aktualne - tak wyglądam obecnie (no, może opalenizna już zeszła :P) zdjęcia z sierpnia.

4 - tutaj miałam dłuższe włosy i zapuszczałam grzywkę. Włosy nie były w zbyt dobrej kondycji, co widać po końcówkach. Generalnie po przekroczeniu linii ramion końcówki nie wyglądają u mnie najlepiej.

5 - widoczny kolor moich włosów w słońcu - są rudawe

6 - fryzura, którą najczęściej proponują mi fryzjerki i zwykle z taką wychodzę z salonu - szczerze mówiąć do niej nie chcę już wracać

7 - zdjęcie zrobione przed chwilą przy oknie, pokazuje rudawy odcień moich włosów. Nie lubię go.

Mam wrażenie, że kolor włosów gryzie się u mnie z resztą. Mam chłodny kolor oczu (jasny niebieski) i z natury jasną karnację, dobrze się czuję w chłodnych kolorach raczej, chociaż mam też dużo ubrań w kolorze cieplego beżu. Pasuje mi na pewno kolor niebieski, pudrowy róż, ecru, czarny, ciemna szarość. Tylko te włosy w ciepłym odcieniu utrudniają mi wybór właściwego typu kolorystycznego.

Będę wdzięczna za wszystkie pomysły i rady. Miłego dnia
Ja Cię widze w jakimś rudawym zimnym odcieniu.
i z krótszą grzywką taką bardziej na bok.
Podjęłaś już jakąś decyzję?
__________________
Poza Polską od 27.10.2013
Wspólne mieszkanko z Nim od 1.05.2014 czekam..

Olejowanie włosów od 1.04 - czekam na efekty!
Amellie_flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 13:54   #3
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Smile Dot.: Zapuszczać czy ściąć, a może zmienić kolor? :)

Myślę, że pasowałby Ci kasztanowy, trochę ciemniejszy brąz, lecz jeśli razi Cię ruda poświata włosów (nawiasem mówiąc, większość osób z rudymi włosami ma błękitne i szare oczy ), to może spróbowałabyś jakiegoś chłodnego popielatego blondu w ciemniejszym odcieniu? Włosy radzę Ci podciąć, chyba ładnie wyglądałabyś w takich fryzurach:
http://www.short-haircut.com/wp-cont...tyles-2013.jpg
http://www.fryzury-galeria.net/Image...na-boba-75.jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 14:28   #4
thediamondgirl
Zakorzenienie
 
Avatar thediamondgirl
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 5 078
Dot.: Zapuszczać czy ściąć, a może zmienić kolor? :)

Hmm a ja bardziej widziałabym Cię właśnie w tej dłuższej grzywce z zdjęcia 4 i do tego delikatnie ścieniowanymi pasmami właśnie przy buzi Co do koloru to też bardziej widziałabym Cię w jakiś rudo-brązowym, kasztanowym kolorze. Ale jeśli wolisz chłodne kolory to może jakiś chłodny brąz? Tylko uważaj z brązami, lubią wychodzić dużo ciemniejsze niż na opakowaniu Co do popielatego blondu, to raczej średnio mi się widzi, mam podobny typ urody co Ty ( niebieskie oczy, jasna karnacja, nawet kolor naturalnym mam podobny, tylko nieco chłodniejszy ) i gdy rozjaśniłam włosy do blondu czułam się źle. Miałam wrażenie, że jestem strasznie blada i taka nijaka. Dopiero jak umalowałam się mocniej czułam się lepiej. Do tego wszyscy mi mówili, że jednak wolą mnie w ciemniejszych włosach zdecydowanie
__________________
.
.

Jeżeli co jest prawdziwe to nic i nikt tego nie złamie.

thediamondgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 17:38   #5
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Zapuszczać czy ściąć, a może zmienić kolor? :)

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Myślę, że pasowałby Ci kasztanowy, trochę ciemniejszy brąz, lecz jeśli razi Cię ruda poświata włosów (nawiasem mówiąc, większość osób z rudymi włosami ma błękitne i szare oczy ), to może spróbowałabyś jakiegoś chłodnego popielatego blondu w ciemniejszym odcieniu? Włosy radzę Ci podciąć, chyba ładnie wyglądałabyś w takich fryzurach:
http://www.short-haircut.com/wp-cont...tyles-2013.jpg
http://www.fryzury-galeria.net/Image...na-boba-75.jpg
Też tak myślę
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 18:32   #6
Milkyway_m
Raczkowanie
 
Avatar Milkyway_m
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 210
Dot.: Zapuszczać czy ściąć, a może zmienić kolor? :)

Pierwsza wklejona fryzura jest super, ale źle bym się czuła w aż tak krótkich włosach.

Nie pomyślałabym nigdy, że mogą mi pasować kasztan albo rudości. Zawsze mi przeszkadzała rudawa poświata na naturalnym kolorze i byłam przekonana, że powinnam znaleźć sobie chłodny kolor. Czy mogłybyście wstawić zdjęcia odcieni, które by mi pasowały?
__________________
Milkyway_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 22:24   #7
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Zapuszczać czy ściąć, a może zmienić kolor? :)

Cytat:
Napisane przez Milkyway_m Pokaż wiadomość
Pierwsza wklejona fryzura jest super, ale źle bym się czuła w aż tak krótkich włosach.

Nie pomyślałabym nigdy, że mogą mi pasować kasztan albo rudości. Zawsze mi przeszkadzała rudawa poświata na naturalnym kolorze i byłam przekonana, że powinnam znaleźć sobie chłodny kolor. Czy mogłybyście wstawić zdjęcia odcieni, które by mi pasowały?
Chyba takie by Ci pasowały (ale to tylko moje zdanie):
1.Kasztanowy brąz
http://www.colormask.schwarzkopf.pl/...960x360_PL.png
2. Średni popielaty brąz
http://www.henkel.pl/plp/content_ima...772H_1772W.png
3. Ciemny blond http://fryzury.info/images/artykul/1..._1101_w525.jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-13, 04:53   #8
Milkyway_m
Raczkowanie
 
Avatar Milkyway_m
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 210
Dot.: Zapuszczać czy ściąć, a może zmienić kolor? :)

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Chyba takie by Ci pasowały (ale to tylko moje zdanie):
1.Kasztanowy brąz
http://www.colormask.schwarzkopf.pl/...960x360_PL.png
2. Średni popielaty brąz
http://www.henkel.pl/plp/content_ima...772H_1772W.png
3. Ciemny blond http://fryzury.info/images/artykul/1..._1101_w525.jpg
Ten pierwszy kolor jaki piękny...

Blondu mi nigdy żadna z fryzjerek nie chciała zrobić na włosach, chociaż miałam kiedyś takie pomysły. Mówią, że za cienkie włosy i się poniszczą.
Póki co farbowałam włosy na ciemne kolory (lata temu, w liceum, teraz może nie widać ze zdjęć - ale mam już trochę więcej lat). Ostatnio parę razy używałam szamponetek - myślicie, że jest szamponetka, którą wyjdzie ładny kasztanowy kolor? Tak na próbę
__________________
Milkyway_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 07:52   #9
thediamondgirl
Zakorzenienie
 
Avatar thediamondgirl
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 5 078
Dot.: Zapuszczać czy ściąć, a może zmienić kolor? :)

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Chyba takie by Ci pasowały (ale to tylko moje zdanie):
1.Kasztanowy brąz
http://www.colormask.schwarzkopf.pl/...960x360_PL.png
2. Średni popielaty brąz
http://www.henkel.pl/plp/content_ima...772H_1772W.png
3. Ciemny blond http://fryzury.info/images/artykul/1..._1101_w525.jpg


---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Milkyway_m Pokaż wiadomość
Ten pierwszy kolor jaki piękny...

Blondu mi nigdy żadna z fryzjerek nie chciała zrobić na włosach, chociaż miałam kiedyś takie pomysły. Mówią, że za cienkie włosy i się poniszczą.
Póki co farbowałam włosy na ciemne kolory (lata temu, w liceum, teraz może nie widać ze zdjęć - ale mam już trochę więcej lat). Ostatnio parę razy używałam szamponetek - myślicie, że jest szamponetka, którą wyjdzie ładny kasztanowy kolor? Tak na próbę
Poszukaj na internecie, jest masa postów z recenzjami, może akurat znajdziesz coś na temat szamponetek w takim odcieniu.
Jedną, którą Ja zawsze odradzam to szamponetka Pallete, niestety nie schodzi ona do końca, a wręcz pozostawia na włosach często nieładne spłukane kolory ;|. Jeśli oczywiście zależy Ci na tym mieć kolor tylko na chwile i zaraz się go pozbyć
__________________
.
.

Jeżeli co jest prawdziwe to nic i nikt tego nie złamie.

thediamondgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 11:13   #10
kajjj
Przyczajenie
 
Avatar kajjj
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 20
Dot.: Zapuszczać czy ściąć, a może zmienić kolor? :)

Ja bym stawiała na ciemniejszy chłodny blond. To pogłębi kolor Twoich włosów i powinno pasować do kolorów, które nosisz. I spróbowałabym zapuścić grzywkę. Co Ty na to?
__________________
Lecz po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój.
kajjj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 14:11   #11
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Zapuszczać czy ściąć, a może zmienić kolor? :)

Cytat:
Napisane przez Milkyway_m Pokaż wiadomość
Ten pierwszy kolor jaki piękny...

Blondu mi nigdy żadna z fryzjerek nie chciała zrobić na włosach, chociaż miałam kiedyś takie pomysły. Mówią, że za cienkie włosy i się poniszczą.
Póki co farbowałam włosy na ciemne kolory (lata temu, w liceum, teraz może nie widać ze zdjęć - ale mam już trochę więcej lat). Ostatnio parę razy używałam szamponetek - myślicie, że jest szamponetka, którą wyjdzie ładny kasztanowy kolor? Tak na próbę
Polecam hennę, chociaż tej akurat nie stosowałam. Poczytaj i zastanów się:
http://www.khadi.pl/henna-amla
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-13, 20:20   #12
Milkyway_m
Raczkowanie
 
Avatar Milkyway_m
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 210
Dot.: Zapuszczać czy ściąć, a może zmienić kolor? :)

Dziewczyny, a czy jest możliwość żeby przerobić mi jakoś zdjęcie zmieniając kolor włosow? Lub jest jakaś stronka do tego? (szczerze mówiąc dawno nie interesowałam się zmianami koloru włosów)


Byłam dzisiaj w drogerii i w sumie jeśli zdecydowałabym się przyciemniać, to mogłabym w domu sama (kasztanowe też raczej sama mogłabym pofarbować), ale ewentualne rozjaśnianie pozostaje dla fryzjera.
Nigdy nie miałam jaśniejszych włosów niż teraz. Może rzeczywiście to byłby też dobry trop - i jaka duża zmiana.
__________________
Milkyway_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 09:40   #13
czarna porzeczka
Raczkowanie
 
Avatar czarna porzeczka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 71
Dot.: Zapuszczać czy ściąć, a może zmienić kolor? :)

Ja się wyłamię i powiem, że mi się twój kolor podoba, ale - że każda kobieta potrzebuje zmian i ja to rozumiem, nie będę Cię hamować przed eksperymentami z kolorem
http://www.taaz.com/ <---- może spróbuj na tej?
Skoro masz cienkie włosy, to może spróbuj je ożywić refleksami? Fryzjerzy nazywają taki zabieg na włosach sombre (chodzi o to,żeby całe wyglądały ja muśnięte słońcem). I o ile tak popularne ombre bardzo rzuca się w oczy, o tyle sombre jest delikatane i subtelne. Piszę o tym, bo Twoja uroda jest dla mnie subtelna i nie przytłaczałabym jej kasztanowym kolorem włosów. Blond - jasny- z kolei mógłby Ci za bardzo rozmyć rysy. Co do typu dla mnie jesteś wiosną. pozdrawiam
__________________

"- A ty kto?
- Dobra wróżka...
- Z siekierą?
- A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?"

czarna porzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 15:54   #14
Milkyway_m
Raczkowanie
 
Avatar Milkyway_m
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 210
Dot.: Zapuszczać czy ściąć, a może zmienić kolor? :)

Świetna jest ta stronka. Sombre mogłoby być fajną opcją. Byłam u fryzjera (ale póki co tylko się skonsultować) i mówią, że bez problemu da się je rozjaśnić. Wiem na pewno, że nie chcę przyciemniać - a to już pewien krok wprzód. Nie mam pomysłu na ścięcie zupełnie.
__________________
Milkyway_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 08:55   #15
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Zapuszczać czy ściąć, a może zmienić kolor? :)

Co do ścięcia to myślę że ładniej wyglądałabyś w trochę krótszych włosach. Skoro nie czuła byś się dobrze w aż tak krótkich włosach jak na wcześniejszych propozycjach to twoim miejscu obcięłabym się na takiego dłuższego boba, będzie Ci rewelacyjnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ashley-green-long-bob-cut-with-blunt-ends-hairstyle.jpg (198,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 75dbdf3d03c669d1222c30922bc5758b.jpg (11,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ef307e3afa5cfc84a384e359de74bdf4.jpg (35,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg de189090930ff46246722a103997f76c.jpg (13,9 KB, 8 załadowań)
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 14:34   #16
Weenecka
Przyczajenie
 
Avatar Weenecka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 15
Dot.: Zapuszczać czy ściąć, a może zmienić kolor? :)

Ja bym zapuszczała
Weenecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 16:35   #17
BlueDecoria
Rozeznanie
 
Avatar BlueDecoria
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 756
Dot.: Zapuszczać czy ściąć, a może zmienić kolor? :)

Też bym nie ścinała
BlueDecoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 08:56   #18
czarna porzeczka
Raczkowanie
 
Avatar czarna porzeczka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 71
Dot.: Zapuszczać czy ściąć, a może zmienić kolor? :)

Cytat:
Napisane przez Milkyway_m Pokaż wiadomość
Świetna jest ta stronka. Sombre mogłoby być fajną opcją. Byłam u fryzjera (ale póki co tylko się skonsultować) i mówią, że bez problemu da się je rozjaśnić. Wiem na pewno, że nie chcę przyciemniać - a to już pewien krok wprzód. Nie mam pomysłu na ścięcie zupełnie.

nie będę walić ściemy, nie znam sie na dopasowywaniu fryzur Ale jeśli masz proste łatwo układające się włosy, to możesz próbować z każdym cięciem, ładnemu we wszystkim ładnie. Może spróbuj zagadać z fryzjerem, co da się zrobić (jak je ściąć) żeby nabrały objętości?
__________________

"- A ty kto?
- Dobra wróżka...
- Z siekierą?
- A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?"

czarna porzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 15:26   #19
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: Zapuszczać czy ściąć, a może zmienić kolor? :)

Cytat:
Napisane przez Kaminka24 Pokaż wiadomość
Co do ścięcia to myślę że ładniej wyglądałabyś w trochę krótszych włosach. Skoro nie czuła byś się dobrze w aż tak krótkich włosach jak na wcześniejszych propozycjach to twoim miejscu obcięłabym się na takiego dłuższego boba, będzie Ci rewelacyjnie
o tak + kasztanowy brąz do tego
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 19:49   #20
Milkyway_m
Raczkowanie
 
Avatar Milkyway_m
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 210
Dot.: Zapuszczać czy ściąć, a może zmienić kolor? :)

Dłuższy bob jest świetny, jestem przekonana, że kiedyś zdecyduję się na tą fryzurę. Myślę, że będzie pasowała.
Ale teraz tak myślę, że szkoda mi trochę włosów (z długości).

Bardzo mi chodzi po głowie rozjaśnienie włosów i skrócenie ich tak do "nad ramiona". Z drugiej strony - jak na mnie, mam już dość długie włosy i szkoda mi tracić je z długości. Coś za coś w sumie.

Co do kasztanowego koloru - w weekend pofarbowałam włosy szamponetką na "orzechowy brąz" - wyszedł mój naturalny kolor, pod światło trochę bardziej rudawy poblask. Na szczęście szybko się zmywa. Jestem już przekonana, że przyciemnianie odpada.
__________________
Milkyway_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-20 20:49:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.