Z czerni do jasnego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-19, 22:59   #1
Vaanessa
Rozeznanie
 
Avatar Vaanessa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 967

Z czerni do jasnego?


Witam Od jakiegoś czasu chodzi za mną pomysł rozjaśnienia włosów. Dowiadywałam się u fryzjera co i jak i fryzjerka stwierdziła, że schodziłaby z mojego czarnego koloru pasemkami. Szczerze mówiąc, nie jestem co do tego przekonana bo w czarnym czuje się dobrze i myślę, że mi pasuje. Jednak farbuje się na czarno od długiego czasu i myślałam nad czymś nowym, ale boję się że nie będzie mi kompletnie pasować i tylko zniszczę włosy, które długo zapuszczałam, a nie chcę sie rozstawać z długimi.
Dołączam swoje zdjęcia i kolor o jakim myślę.
Lepiej zostać przy swoim kolorze czy spróbować nowości? Doradźcie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG2193jp_esahnrn.jpg (39,5 KB, 346 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140726_161846.jpg (51,5 KB, 270 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg InstagramCapture_a6ca3f58-64ee-4553-a40d-008a10bfaf93_jpg.jpg (52,6 KB, 332 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1964991_708158062605027_3704067299894186685_n.jpg (53,2 KB, 256 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d3_500x640.jpg (35,0 KB, 204 załadowań)
Vaanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 23:50   #2
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Z czerni do jasnego?

Ja bym zostawiła ciemne, masz jasną karnację i ten kolor włosów ci pasuje . W takich miodowych możesz wyglądać po prostu blado, nijako. Sama mam podobną urodę do Ciebie i też kiedyś eksperymentowałam z kolorami włosów i też miałam taki miodowy brąz - nie wyglądałam w nim dobrze . Jeśli chcesz to próbuj, ale z doświadczenia wiem, że potem trudno wrócić z powrotem do ciemnych włosów, rozjaśnianie bardzo niszczy włosy (mimo wszystko) - nawet jeśli będą to pasemka to i tak przygotuj się na ''siano''. I niestety jeśli włosy będą zniszczone ( a na 90% po takim zabiegu będą...) to będzie trzeba je podciąć .
Jeśli nudzi cię czarny to może spróbuj z brązem/czerwienią ?
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 00:14   #3
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Z czerni do jasnego?

Rewelacyjnie wyglądasz w czarnym kolorze, ale jeśli Cię nudzi to może postaw na jasny brąz, burgund albo rudy - myślę, że takie odcienie włosów bardzo by Ci pasowały
http://4.bp.blogspot.com/-Xdau2FcMpX...0/DSC_0146.JPG
http://www.modne-fryzury-damskie.pl/...rotkie-180.jpg
Ten kolorek, który pokazałaś na zdjęciu wydaje mi się sztuczny i nijaki, nie polecałabym go.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 02:43   #4
Shannon_16
Zakorzenienie
 
Avatar Shannon_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 171 101
Dot.: Z czerni do jasnego?

jeśli już chcesz zmienić kolor włosów to spróbuj średniego brązu bo kolor ze zdjęć jaki chciałabyś uzyskać nie pasuje do Twojego typu urody.
__________________
I tylko przyjdź.
Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







Ty i ja, trzy metry nad niebem

A&F
Shannon_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 08:46   #5
loni
Raczkowanie
 
Avatar loni
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 388
Dot.: Z czerni do jasnego?

Jesteś śliczna dziewczyną, ale jak dla mnie za mocny makijaż oczu (za gruba kreska) i brwi.
Może wrzuć jakieś fotki w bardziej delikatnym looku?
__________________
"Nie wystarczy pokochać,
Trzeba jeszcze umieć
Wziąć tę miłość w ręce,
I przenieść ją przez całe życie."
loni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 10:18   #6
Vaanessa
Rozeznanie
 
Avatar Vaanessa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 967
Dot.: Z czerni do jasnego?

Hm, sama już nie wiem... Niby co szkodzi spróbować, ale potem może być ciężko z wróceniem do ciemnego koloru. Jeszcze myślałam o czymś takim, coś w stylu pasemek, nie jednolitego koloru albo może ombre? Kiedyś już miałam i wydaje mi się, że było ok Myślę, że na zime w czarnym kolorze będzie po prostu 'nudno'.
Vaanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 10:19   #7
Vaanessa
Rozeznanie
 
Avatar Vaanessa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 967
Dot.: Z czerni do jasnego?

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1485_1_8352q981.jpg (36,7 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Exaited-Tylko-Ciebie-015.jpg (61,0 KB, 71 załadowań)
Vaanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 10:26   #8
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Z czerni do jasnego?

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Ja bym zostawiła ciemne, masz jasną karnację i ten kolor włosów ci pasuje . W takich miodowych możesz wyglądać po prostu blado, nijako. Sama mam podobną urodę do Ciebie i też kiedyś eksperymentowałam z kolorami włosów i też miałam taki miodowy brąz - nie wyglądałam w nim dobrze . Jeśli chcesz to próbuj, ale z doświadczenia wiem, że potem trudno wrócić z powrotem do ciemnych włosów, rozjaśnianie bardzo niszczy włosy (mimo wszystko) - nawet jeśli będą to pasemka to i tak przygotuj się na ''siano''. I niestety jeśli włosy będą zniszczone ( a na 90% po takim zabiegu będą...) to będzie trzeba je podciąć .
Jeśli nudzi cię czarny to może spróbuj z brązem/czerwienią ?
Nie zgodze się z tym, jesli nigdy nie odbarweiało się włosów i swoje ma się mocne, to jednorazowa dekoloryzacja i utlenianie zaraz potem nie zrobi z nich siana . Mówie z autopsji - 4 dni temu przperowadzałam taką operację na swoich włosach z brazu i dalej mam gładkie i bezproblemowe włosy.

Do autorki wątku - jesli masz bardzo duze wątpliwosci to odpusc, ale jesli jestes ciekawa, to zaryzykuj. Tylko zdaj sobie sprawe z jednego - ze po dekoloryzacji z czerni niekoniecznie wyjdzie Ci kolor, w jaki celujesz, bo tego sie nie da na 100%przewidzieć. Dopiero z czasem uzyskamy kolor, o jaki nam chodzi. Zeby Cie to nie zraziło.
I wiem, ze sa tez jednak klientki które przychodza do friz z czarnymi i wychodza z platynowym blondem od razu - najlepiej zrobic test na pasemku u fryzjera.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 10:40   #9
Vaanessa
Rozeznanie
 
Avatar Vaanessa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 967
Dot.: Z czerni do jasnego?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie zgodze się z tym, jesli nigdy nie odbarweiało się włosów i swoje ma się mocne, to jednorazowa dekoloryzacja i utlenianie zaraz potem nie zrobi z nich siana . Mówie z autopsji - 4 dni temu przperowadzałam taką operację na swoich włosach z brazu i dalej mam gładkie i bezproblemowe włosy.

Do autorki wątku - jesli masz bardzo duze wątpliwosci to odpusc, ale jesli jestes ciekawa, to zaryzykuj. Tylko zdaj sobie sprawe z jednego - ze po dekoloryzacji z czerni niekoniecznie wyjdzie Ci kolor, w jaki celujesz, bo tego sie nie da na 100%przewidzieć. Dopiero z czasem uzyskamy kolor, o jaki nam chodzi. Zeby Cie to nie zraziło.
I wiem, ze sa tez jednak klientki które przychodza do friz z czarnymi i wychodza z platynowym blondem od razu - najlepiej zrobic test na pasemku u fryzjera.
Dokładnie, nieraz poddałam włosy takim zabiegom i mają się całkiem dobrze. Na szczęście są grube i mocne.
Zdaje sobie sprawę z tego, że kolor może nie wyjść, sprawa jest tylko taka czy w jaśniejszym kolorze nie będę wyglądała komicznie
Vaanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 11:07   #10
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Z czerni do jasnego?

Cytat:
Napisane przez Vaanessa Pokaż wiadomość
Dokładnie, nieraz poddałam włosy takim zabiegom i mają się całkiem dobrze. Na szczęście są grube i mocne.
Zdaje sobie sprawę z tego, że kolor może nie wyjść, sprawa jest tylko taka czy w jaśniejszym kolorze nie będę wyglądała komicznie
O, fajnie ze sama zdajesz sobie sprawę z tego
Powiem tak, mnei kolor nie wyszedł taki jak zakłądałam - w 2.3 był to jasny rudy złamany jasnym blondem (przy skórze głowy i z 6-7 cm dalej. Nie było mi w nim dobrze, ani troche, nie pasował do karnacji, oczu (mam podobny typ urody, co Ty). I generalnie mimo to bym zostawiła go i poczekała na nastepne efekty farbowan, ale tz tak sie wkurzył i tak zjechał to co mi wyszło na głowie, ze w tym samym dniu z powrotem przykryła mi to fryzjerka jasnym brazem - szamponem welli. Teraz myję przeciwlupiezowym szamponem aby zmyc ten braz jak najbardziej. Za miesiac ide do friz i ona oceni stan włosów, a potem zdecyduje czy da rade zrobic o ton jasniejszym jakmimś blondem. Po 3 kolejnych meisiacach zas znowu dekoloryzjacja. Generalnie jesli stopniowym rozjasnianiem uzyskam efekt, jaki chce, znaczy kolro w którym bedzie mi dobrze, to zrezygnuej z ponownej dekoloryzacji.
W Twoim przypadku - jesli bardzo chcesz (ja bardzo chciałam zmian), to zdecyduj się po prostu. Jesli kolor Ci nie bedzie pasował, to zrobisz jak ja - szamponem koloryzujaym w jakim ciemniejszym kolorze przykryjesz to. A do zcerni wrócic zawsze możesz, to najmniejszy problem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 12:43   #11
Vaanessa
Rozeznanie
 
Avatar Vaanessa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 967
Dot.: Z czerni do jasnego?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O, fajnie ze sama zdajesz sobie sprawę z tego
Powiem tak, mnei kolor nie wyszedł taki jak zakłądałam - w 2.3 był to jasny rudy złamany jasnym blondem (przy skórze głowy i z 6-7 cm dalej. Nie było mi w nim dobrze, ani troche, nie pasował do karnacji, oczu (mam podobny typ urody, co Ty). I generalnie mimo to bym zostawiła go i poczekała na nastepne efekty farbowan, ale tz tak sie wkurzył i tak zjechał to co mi wyszło na głowie, ze w tym samym dniu z powrotem przykryła mi to fryzjerka jasnym brazem - szamponem welli. Teraz myję przeciwlupiezowym szamponem aby zmyc ten braz jak najbardziej. Za miesiac ide do friz i ona oceni stan włosów, a potem zdecyduje czy da rade zrobic o ton jasniejszym jakmimś blondem. Po 3 kolejnych meisiacach zas znowu dekoloryzjacja. Generalnie jesli stopniowym rozjasnianiem uzyskam efekt, jaki chce, znaczy kolro w którym bedzie mi dobrze, to zrezygnuej z ponownej dekoloryzacji.
W Twoim przypadku - jesli bardzo chcesz (ja bardzo chciałam zmian), to zdecyduj się po prostu. Jesli kolor Ci nie bedzie pasował, to zrobisz jak ja - szamponem koloryzujaym w jakim ciemniejszym kolorze przykryjesz to. A do zcerni wrócic zawsze możesz, to najmniejszy problem
Wow, to Twoje włosy też troche przeszły, ale najważniejsze to znaleźć swój kolor. Czasem warto poświęcić troche włosy
Masz rację, myślę że spróbuje czegoś nowego, zawsze mogę znowu zafarbować na czarno. A może jednak spodobam się sobie w nowym kolorze, kto wie
Vaanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 15:43   #12
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Z czerni do jasnego?

4 dni po dekoloryzacji to ja też myślałam, że mam nadal ładne i grube włosy, problem zaczął się po 3 miesiącach od zabiegu . Chcąc nie chcąc żeby wrócić z blondu na ciemny brąz musiałam swoje włosy wielokrotnie farbować i tak, zrobiło się siano mimo odżywek,szamponów, nieużywania suszarki... Plus włosy strasznie wypadały, ale też dopiero podczas ostatnich etapów powracania do naturalnego koloru. A tutaj autorka tematu ma włosy czarne, więc gdyby chciała wrócić do nich, to również musi poddać je wielokrotnemu farbowaniu żeby włosy ładnie wyglądały - bez odrostów, 10 kolorach na włosach itp niespodzianek
Wiadomo, że każdy ma inne włosy i inaczej reagują na farbowanie i rozjaśnianie. Ale nie znam osoby która miałaby idealnie lśniące, zdrowe włosy po eksperymentach z koloryzacją - i nie mówię tu o rozjaśnianiu o 1 ton .
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 15:57   #13
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Z czerni do jasnego?

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
4 dni po dekoloryzacji to ja też myślałam, że mam nadal ładne i grube włosy, problem zaczął się po 3 miesiącach od zabiegu . Chcąc nie chcąc żeby wrócić z blondu na ciemny brąz musiałam swoje włosy wielokrotnie farbować i tak, zrobiło się siano mimo odżywek,szamponów, nieużywania suszarki... Plus włosy strasznie wypadały, ale też dopiero podczas ostatnich etapów powracania do naturalnego koloru. A tutaj autorka tematu ma włosy czarne, więc gdyby chciała wrócić do nich, to również musi poddać je wielokrotnemu farbowaniu żeby włosy ładnie wyglądały - bez odrostów, 10 kolorach na włosach itp niespodzianek
Wiadomo, że każdy ma inne włosy i inaczej reagują na farbowanie i rozjaśnianie. Ale nie znam osoby która miałaby idealnie lśniące, zdrowe włosy po eksperymentach z koloryzacją - i nie mówię tu o rozjaśnianiu o 1 ton .
Ale czemu tyle czasu zajeło? Przyciemnienie to szybki proces, ciemne farby nie zawieraja utleniacza tylko same pigmenty.
Mnie powrót z blond na braz zajal godzine - na plus wyszło to, ze mam w końcu jednolity kolor niz przed dekoloryzacją, bo wczesniej mialam na roznych długosciach rozne odcienie.
Odzywki, maski, olejki i generalnie specyfiki dobrane do swojego typy włosów uzywam do zawsze. Nie prostuje, nie kręce i do tej pory nigdy nie dekoloryzowalam i nie utleniałam wlosów.
No i oczywiscie, ze zdrowe lsniace włosy to ma mało kto i raczje nie komoryzacji chemicznej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 16:07   #14
Vaanessa
Rozeznanie
 
Avatar Vaanessa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 967
Dot.: Z czerni do jasnego?

Wiadomo, na pewno zniszczę włosy i tego sie boje, tym bardziej jeśli nie będzie mi w nim do twarzy i będę chciała wrócić znowu do ciemnego... W sumie już sama nie wiem czy iść w kierunku jaśniejszych włosów, czy jeszcze poczekać z tą decyzją i zostać przy czarnych.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Chyba że zrobie na razie te pasemka i zobaczę jak będę w nich wyglądać, najwyżej przefarbuje je znowu na ciemny
Vaanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 16:21   #15
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: Z czerni do jasnego?

nie niszcz ich są teraz śliczne!
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 16:31   #16
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Z czerni do jasnego?

Cytat:
Napisane przez Vaanessa Pokaż wiadomość
Wiadomo, na pewno zniszczę włosy i tego sie boje, tym bardziej jeśli nie będzie mi w nim do twarzy i będę chciała wrócić znowu do ciemnego... W sumie już sama nie wiem czy iść w kierunku jaśniejszych włosów, czy jeszcze poczekać z tą decyzją i zostać przy czarnych.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Chyba że zrobie na razie te pasemka i zobaczę jak będę w nich wyglądać, najwyżej przefarbuje je znowu na ciemny
Ja Ci coś powiem - mimo ze u mnie wyszło, jak wyszło, to nie załuje decyzji o dekoloryzacji Przeciwnie - cieszy mnie, ze kolor wyrównany, a same włosy jasniejsze "od srodka" i na bank bede dalej rozjasniala powoli.

Dodam jeszcze, ze polowe zycia mialam czarne włosy, az przyszedł taki moment, ze juz mialam dosyc tego koloru Zachciało mi sie czerwieni intensywnej, ale bałam sie odbarwić, wiec stopniowo robiłam czerwienia, az miałam co chciałam. Po prawie 2 latach czerwieni tez już miałam doscy i zachciało mi sie brazu, braz wytrzymal z pol roki i teraz blond chce

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

A co do zniszczenia włosów - to nie zeby i odrosna
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 16:45   #17
Vaanessa
Rozeznanie
 
Avatar Vaanessa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 967
Dot.: Z czerni do jasnego?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze, ze polowe zycia mialam czarne włosy, az przyszedł taki moment, ze juz mialam dosyc tego koloru Zachciało mi sie czerwieni intensywnej, ale bałam sie odbarwić, wiec stopniowo robiłam czerwienia, az miałam co chciałam. Po prawie 2 latach czerwieni tez już miałam doscy i zachciało mi sie brazu, braz wytrzymal z pol roki i teraz blond chce [COLOR="Silver"]
Haha jak to mówią, kobieta zmienną jest

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez panna tofu Pokaż wiadomość
nie niszcz ich są teraz śliczne!
Dziękuje Jeszcze się nad tym muszę zastanowić. Lubie sie w czarnych, ale w końcu potrzeba zmian.
Vaanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 10:14   #18
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Z czerni do jasnego?

Cytat:
Napisane przez Vaanessa Pokaż wiadomość
Lepiej zostać przy swoim kolorze czy spróbować nowości? Doradźcie!
Spróbuj, do czerni zawsze możesz wrócic. W czerni jest ładnie ale i w jasnym blondzie będzie super, nawet w platynie (masz porcelanową cerę). Unikałabym natomiast brązów, szarych blondów i nijakich wszelkich "średnich "odcieni, no chyba, ze to by były 100% naturalki. Pasemka nie sa dla ciebie imo.

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Takie włosy jak tu też by ci pasowały: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774459
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 21:16   #19
Vaanessa
Rozeznanie
 
Avatar Vaanessa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 967
Dot.: Z czerni do jasnego?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Spróbuj, do czerni zawsze możesz wrócic. W czerni jest ładnie ale i w jasnym blondzie będzie super, nawet w platynie (masz porcelanową cerę). Unikałabym natomiast brązów, szarych blondów i nijakich wszelkich "średnich "odcieni, no chyba, ze to by były 100% naturalki. Pasemka nie sa dla ciebie imo.

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Takie włosy jak tu też by ci pasowały: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774459
Hm, ciekawy kolor, ale jeszcze nie czas na takie drastyczne zmiany
Vaanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 01:31   #20
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Z czerni do jasnego?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale czemu tyle czasu zajeło? Przyciemnienie to szybki proces, ciemne farby nie zawieraja utleniacza tylko same pigmenty.
Mnie powrót z blond na braz zajal godzine - na plus wyszło to, ze mam w końcu jednolity kolor niz przed dekoloryzacją, bo wczesniej mialam na roznych długosciach rozne odcienie.
Odzywki, maski, olejki i generalnie specyfiki dobrane do swojego typy włosów uzywam do zawsze. Nie prostuje, nie kręce i do tej pory nigdy nie dekoloryzowalam i nie utleniałam wlosów.
No i oczywiscie, ze zdrowe lsniace włosy to ma mało kto i raczje nie komoryzacji chemicznej
E...Co? Nie wiem czego się naczytałaś ale chyba nie masz kompletnie żadnego pojęcia o farbach a próbujesz o tym mówić. Każda farba, sklepowa, profesjonalna, aby zafarbowała ci włosy potrzebuje oxydantu, utleniacza, mocniejszego czy słabszego zależnie co chcesz osiągnąć, tobie chyba chodziło o proszek/bleach, rozjaśniacz sam w sobie?
Samą farbą bez utleniacza to sobie możesz co najwyżej włosy zapigmentować i tak nakładając potem jakiś utleniacz z farbą żeby ją zacementować
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 14:26   #21
marzka179
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Z czerni do jasnego?

bardzo ladnie w jaśniejszych włosach !!!!!!!!! najładniej
ja z dlugich czarnych rozjasnialam pasemkami u fryzjera wyszlo fajnie ale wiadomo poniszczylo wlosy .... trzeba coś wybrać .....
a wogóle to jak dwie rozne osoby Pani wyglada ps. ja tez mam takie fotki
kameleonki
marzka179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 13:28   #22
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Z czerni do jasnego?

Naprawdę mało jest osób którym pasują czarne włosy, a Tobie jest naprawdę przepięknie w tym kolorze. Jednak rozumiem chęć zmian, bo byłam dokładnie w Twojej sytuacji. Też farbowałam się na czarno przez jakieś 5 lat, a teraz jestem blondynką. Robiłam dwie dekoloryzacje, włosy się nie zniszczyły Postawiłabym na chłodny odcień blondu, na pewno nie taki ciepły jak na zdjęciach które wrzuciłaś.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Po pierwszej dekoloryzacji byłam ruda, po drugiej miałam ciemny blond, a na koniec dałam na to farbę i mam teraz średni blond o miodowym odcieniu, jestem bardzo zadowolona. Grunt to znaleźć dobrą fryzjerkę która będzie działać czasem a nie stężeniem rozjaśniacza.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 19:12   #23
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Z czerni do jasnego?

Ja bym na Twoim miejscu nic nie zmieniała. Na prawdę rzadko się zdarza żeby czarny odcień tak dobrze pasował jak pasuje Tobie, więc jesteś szczęściarą
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 09:07   #24
czarna_pantera_
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Z czerni do jasnego?

super Ci w czarnym
czarna_pantera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 11:31   #25
cola201
Rozeznanie
 
Avatar cola201
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: KrakĂłw- miasto KrĂłlĂłw Polskich
Wiadomości: 536
Dot.: Z czerni do jasnego?

Mi się bardziej podoba ta jasna wersja przeskok koloru, spory, ale efekt na prawdę fajny
cola201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 19:27   #26
iwwwonaa
Rozeznanie
 
Avatar iwwwonaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: far away
Wiadomości: 756
Dot.: Z czerni do jasnego?

Zostań przy czarnych, bardzo Ci do twarzy w tym kolorze włosów!! ))
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Phil Bosmans


JUŻ NIEDŁUGO BĘDĘ MAMUSIĄ!!!
iwwwonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 20:56   #27
Matshrasu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Z czerni do jasnego?

A ja na Twoim miejscu bym zaryzykowała
Primo: kocham eksperymentować i zmieniać swój wizerunek. Secundo: Jaśniejsze włosy odmładzają, rysy twarzy robią się bardziej subtelne.
Tertio: Jeśli Ci się nie spodoba, zawsze przecież możesz wrócić do ciemnych. Daj znać jaką podjęłaś decyzję
Matshrasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 20:56:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.