Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-13, 21:19   #1
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309

Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)


Hej

Weekend miałam jak zwykle owocny, a oto jeden z makijaży, które wykonałam. Moim zdaniem idealny na imprezę jak i własny ślub. Taki różowy akcent może z łatwością podkreślić niebieską tęczówkę poprzez kontrast

Kosmetyki:
twarz: baza w7, podkład revlon colorstay, korektor nyx, bronzer the balm, róż catrice, puder kryolan, fixer kryolan
oczy i brwi: baza zoeva, cienie sleek, pigment kobo, eyeliner maybelline, tusz oriflame, kępki no name, klej duo, farba do brwi z nyxa
usta: golden rose velvet matte lipstick

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8302.jpg (90,3 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8304.jpg (73,9 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8308.jpg (80,8 KB, 98 załadowań)
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 22:19   #2
meganem
Raczkowanie
 
Avatar meganem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 432
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Wow, ślicznie
__________________
Mój blog

https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=216083

E. Chodakowska :
Bikini x 22
Sukces x 19
Turbo wyzwanie x 27
Killer x 4
Metamorfoza x 3
Turbo spalanie x 5

Huragan Workout x 4
meganem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 10:18   #3
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Smoky piękny, modelowanie też, ale ten róż, dopóki makijaż jest świeży, jest ok, za to zdecydowanie NIE na ślub czy inną imprezę z alkoholem i tańcem, bo będzie bardzo podkreślać zmęczenie
Taki kolorystyczny akcent na imprezę lepiej by się sprawdził na górnej powiece, choć wiem, że efekt już byłby zupełnie inny.
__________________

Edytowane przez adrijah
Czas edycji: 2014-10-14 o 10:24
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 14:48   #4
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Smoky piękny, modelowanie też, ale ten róż, dopóki makijaż jest świeży, jest ok, za to zdecydowanie NIE na ślub czy inną imprezę z alkoholem i tańcem, bo będzie bardzo podkreślać zmęczenie
Taki kolorystyczny akcent na imprezę lepiej by się sprawdził na górnej powiece, choć wiem, że efekt już byłby zupełnie inny.
Wiesz co, jeslw na linii wodnej zastosujemy biala badz czarna kredke to efekt zmeczenia nie ma szans.. bez zastosowania czegokolwiek oko moze byc czerwone ze zmeczenia i wtedy to bedzie widoczne
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 21:42   #5
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Wydaje mi się, że ciężko byłoby znaleźć kosmetyk, który utrzyma się w stanie idealnym przez całą noc na linii wodnej, a mało kto właśnie linię wodną w trakcie imprezy poprawia. To jest taki kolor i takie miejsce, gdzie każda najmniejsza oznaka zmęczenia (nie tylko zaczerwieniona linia wodna) będzie podkreślona. Podobnie jest z niektórymi fioletami. Co nie zmienia faktu, że makijaż całościowo jest bardzo ładny i efektowny, tym bardziej, że tutaj jest pięknie wybielone oko bez ani jednej żyłki. A jak to białko będzie wyglądało po kilku godzinach imprezy?
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 22:21   #6
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że ciężko byłoby znaleźć kosmetyk, który utrzyma się w stanie idealnym przez całą noc na linii wodnej, a mało kto właśnie linię wodną w trakcie imprezy poprawia. To jest taki kolor i takie miejsce, gdzie każda najmniejsza oznaka zmęczenia (nie tylko zaczerwieniona linia wodna) będzie podkreślona. Podobnie jest z niektórymi fioletami. Co nie zmienia faktu, że makijaż całościowo jest bardzo ładny i efektowny, tym bardziej, że tutaj jest pięknie wybielone oko bez ani jednej żyłki. A jak to białko będzie wyglądało po kilku godzinach imprezy?
Myślę, że to zależy od osoby, a ja do każdej pochodzę indywidualnie. Dorotka to młoda, przepiękna dziewczyna z idealną cerą i nie ma skłonności to pękających żyłek w oczach. Poza tym jeśli chodzi o makijaż ślubny to myślę, że najlepszy najświeższy efekt powinien utrzymywać się do ceremonii. Nie wiem na jakich kosmetykach bazujesz, ale po tych, które ja używam makijaż jest nie do zdarcia, a co za tym idzie - ten efekt świeżości utrzymuje się do maksimum. Wspominałaś też o zastosowaniu różu na górnej powiece, a moim zdaniem efekt byłby inny i nie taki, jaki chciałabym uzyskać. Więc to jest już czepianie się na siłę Pozdrawiam

Edytowane przez redeyes
Czas edycji: 2014-10-14 o 22:23
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 22:31   #7
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Może i Twoja modelka jest młoda, a kosmetyki dobre, ja absolutnie nie mówię, że nie. Ale już tutaj na zdjęciach, zrobionych tuż po wykonaniu makijażu pewnie, widać lekkie zmarszczki pod oczami, w których po jakimś czasie, na imprezie będą się zbierać te kosmetyki i dlatego uważam, że róż w tym miejscu nie jest propozycją imprezową, a już na pewno nie ślubną. Pani Młoda jest nagrywana i/lub fotografowana cały wieczór, a nie tylko podczas ceremonii i raczej będzie jej zależało na świeżym, rozświetlającym spojrzeniu przez kilka (jak nie kilkanaście) godzin. Chodzi mi jedynie o to, że twierdzenie, że to dobra propozycja na długą imprezę jest nietrafione.

Od razu też napisałam, że róż na górnej powiece dałby zupełnie inny efekt
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-14, 22:41   #8
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Może i Twoja modelka jest młoda, a kosmetyki dobre, ja absolutnie nie mówię, że nie. Ale już tutaj na zdjęciach, zrobionych tuż po wykonaniu makijażu pewnie, widać lekkie zmarszczki pod oczami, w których po jakimś czasie, na imprezie będą się zbierać te kosmetyki i dlatego uważam, że róż w tym miejscu nie jest propozycją imprezową, a już na pewno nie ślubną. Pani Młoda jest nagrywana i/lub fotografowana cały wieczór, a nie tylko podczas ceremonii i raczej będzie jej zależało na świeżym, rozświetlającym spojrzeniu przez kilka (jak nie kilkanaście) godzin. Chodzi mi jedynie o to, że twierdzenie, że to dobra propozycja na długą imprezę jest nietrafione.

Od razu też napisałam, że róż na górnej powiece dałby zupełnie inny efekt
Źle dobrane, albo zbyt duża wartwa kosmetyków owszem będzie się zbierać, ale mała warstweka na pewno nie
Eh, mam duże doświadczenie jeśli chodzi o wizaż. Już tyle kobietek malowałam, na śluby, wesela, cokolwiek.. i jeszcze żadna nie skarżyła się na to, by makijaż po czasie tracił na jakości, a z kolorkiem na dolnej linii potrafiłam nie raz zaszaleć. Więc owszem, jest to dobra propozycja na imprezę. Bo jak nie na imprezę, to na co właściwie? Na dzień? Hehe
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 00:21   #9
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Jeśli faktycznie baza i primer, których używasz są takie super, że dadzą radę utrzymać makijaż w nienagannym stanie przez całą noc, to ok. Bez tego nawet sleeki będą się zbierać w załamaniach, mimo że same w sobie są dobre.

Ja osobiście bym to widziała na jakieś krótsze, wieczorne wyjście - na kolację, randkę, drinka.
Choć znam osoby, które bez większego problemu wyszłyby w tym makijażu do pracy (m.in. biurowej)
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 08:10   #10
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Jeśli faktycznie baza i primer, których używasz są takie super, że dadzą radę utrzymać makijaż w nienagannym stanie przez całą noc, to ok. Bez tego nawet sleeki będą się zbierać w załamaniach, mimo że same w sobie są dobre.

Ja osobiście bym to widziała na jakieś krótsze, wieczorne wyjście - na kolację, randkę, drinka.
Choć znam osoby, które bez większego problemu wyszłyby w tym makijażu do pracy (m.in. biurowej)
na dolną powiekę użyty został sleek wraz z pigmentem, który potem został dodatkowo utrwalony fixerem w sprayu, chyba nie muszę tłumaczyć jego działania..swoją drogą, zajmujesz się wizażem profesjonalnie? to dobrze, że znasz takie osoby. ja maluję jednak na większe okazje dziewczyny
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 12:13   #11
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Nie, nie zajmuję się makijażem profesjonalnie, ale to chyba nie znaczy, że nie wolno mi wyrazić opinii? Tym bardziej, że do makijażu nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, a jedynie do polecanego przez Ciebie przeznaczenia.
Podejrzewam, że większość osób, które tu zajrzy i będzie chciało wykonać na sobie taki makijaż, weźmie pod uwagę Twoją sugestię, ale nie użyje tych samych kosmetyków, tylko tego, co ma pod ręką, a jednak większość użytkowniczek Wizażu to nie są profesjonalne wizażystki i taka osoba zrobi sobie taki makijaż na wesele, a potem będzie się denerwować, że źle wygląda po jakimś czasie, szczególnie na zdjęciach.
Trochę lepiej z panną młodą, bo ta z założenia powinna mieć lepiej utrwalony makijaż, ale z tym też różnie bywa i często sporo zależy od intensywności imprezy
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 14:28   #12
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Nie, nie zajmuję się makijażem profesjonalnie, ale to chyba nie znaczy, że nie wolno mi wyrazić opinii? Tym bardziej, że do makijażu nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, a jedynie do polecanego przez Ciebie przeznaczenia.
Podejrzewam, że większość osób, które tu zajrzy i będzie chciało wykonać na sobie taki makijaż, weźmie pod uwagę Twoją sugestię, ale nie użyje tych samych kosmetyków, tylko tego, co ma pod ręką, a jednak większość użytkowniczek Wizażu to nie są profesjonalne wizażystki i taka osoba zrobi sobie taki makijaż na wesele, a potem będzie się denerwować, że źle wygląda po jakimś czasie, szczególnie na zdjęciach.
Trochę lepiej z panną młodą, bo ta z założenia powinna mieć lepiej utrwalony makijaż, ale z tym też różnie bywa i często sporo zależy od intensywności imprezy
Ja mysle ze to dobry pomysl i ktos kto woli cos wyrazistego powinien wziac ta wlasnie opcje pod uwage. Nikomu nie karze go wykonywac przeciez, kazdy zna swoje mozliwosci..
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 10:34   #13
monissio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 182
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Przepięknie!
monissio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 14:15   #14
JOAQUILE
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 170
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

pięęęękny!
JOAQUILE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 16:05   #15
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Pięknie! a co najważniejsze oko nie wygląda na chore mimo zatsosowania czerwono-różowego cienia
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 16:10   #16
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

dziękuję kochane
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 10:44   #17
madzia_es
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 26
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Przepiękny makijaż, na imprezę jak najbardziej, ale na ślub to wydaje mi się trochę za ciemny. To raczej wieczorowy makijaż. Ja zawsze dziwnie się czuję, kiedy wychodzę w wieczorowym makijażu jak jeszcze jest jasno - dziwnie to trochę wygląda.
madzia_es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 14:30   #18
Osiemnastka0504
Raczkowanie
 
Avatar Osiemnastka0504
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 374
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Boski
Ja tam wyszłabym w nim i na imprezę i ślub
__________________
"Dzisiaj Pierwszy Dzień Całej Reszty Twojego Życia"
Osiemnastka0504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 17:12   #19
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Cytat:
Napisane przez madzia_es Pokaż wiadomość
Przepiękny makijaż, na imprezę jak najbardziej, ale na ślub to wydaje mi się trochę za ciemny. To raczej wieczorowy makijaż. Ja zawsze dziwnie się czuję, kiedy wychodzę w wieczorowym makijażu jak jeszcze jest jasno - dziwnie to trochę wygląda.

osobiście też bym nie wyszła w takim, ja w ogóle ograniczam swój dzienny makijaż do minimum, zwykłe kreski na oczach. ale jak to się mówi szewc w podartych butach chodzi co do makijażu ślubnego to powinien on być nieco intensywniejszy gdyż w aparacie i kamerze wychodzi on znacznie delikatniej
Cytat:
Napisane przez Osiemnastka0504 Pokaż wiadomość
Boski
Ja tam wyszłabym w nim i na imprezę i ślub
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-21, 01:53   #20
Agniszon
Raczkowanie
 
Avatar Agniszon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 141
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Lubię oceniać pracę wykonaną pędzlem, a nie programem graficznym
Agniszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 08:27   #21
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Cytat:
Napisane przez Agniszon Pokaż wiadomość
Lubię oceniać pracę wykonaną pędzlem, a nie programem graficznym
Na prawde chcialabym miec takie zdolnosci by stworzyc makijaz wlasnie w programie, ale niestety - pozostaja pedzle i lustrzanka z portretowka z dobrym swiatlem
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 11:54   #22
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

O, bardzo ładny makijaż I akcent bardzo subtelny, ale widoczny i sporo zmienia
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 00:08   #23
Agniszon
Raczkowanie
 
Avatar Agniszon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 141
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Na prawde chcialabym miec takie zdolnosci by stworzyc makijaz wlasnie w programie, ale niestety - pozostaja pedzle i lustrzanka z portretowka z dobrym swiatlem
W takim razie zwracam honor. Radzę jeszcze tylko przetrzeć obiektyw, bo ciemny cień na zewnętrznych kącikach jest jakby zamglony.
Agniszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 09:33   #24
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Cytat:
Napisane przez Agniszon Pokaż wiadomość
W takim razie zwracam honor. Radzę jeszcze tylko przetrzeć obiektyw, bo ciemny cień na zewnętrznych kącikach jest jakby zamglony.
To kwestia ostrzenia. Obiektyw na manualnym trybie nie zawszr wyostrzy to, co chcemy. Poza tym po kilku latach uzytkowania obiektyw nie ostrzy tak jak wczesniej. Jak jestes niedowiarkiem to przejrzyj moje pozostale makijaze. Jedyne co w nich poprawiam do kolorystyke, czasem cos usune - krostke, itp lecz mistrzem photoshopa to ja raczej nie jestem
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 11:33   #25
ZuzanneP
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 106
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Bardzo fajnie wygląda ta czerwień na dolnej powiece. Sama wypróbuję
ZuzanneP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 20:00   #26
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Podoba mi sie koncepcja. Ale ten roz jakos mi nie pasuje, nawet jesli makijaz sie bedzie trzymal wiele godzin wydaje mi sie ze jak korektor zacznie ¨przeswitywac¨ bedzie dawal efekt zmeczonego oka ten roz. Ale to tylko moje zdanie, osobiscie uwielbiam roz. Makijaz bardzo ladnie wykonany.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 22:05   #27
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

dziękuję za opinie każdy ma swoje zdanie
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 21:54   #28
Vanliya
Raczkowanie
 
Avatar Vanliya
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 116
Dot.: Smoky z różowym akcentem, a niebieska tęczówka ;)

Bardzo dziewczęcy
__________________

We live, as we dream – alone.
Vanliya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-24 21:54:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.