Data ważności kosmetyków - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-15, 13:10   #241
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Przeterminowane cienie/tusz/błyszczyki

Dziękuję wam dziewczyny, ale tu naprawdę nie ma co umieć Wystarczy trochę poczytać, kupić parę rzeczy, dołożyć odrobinę cierpliwości i już Ta skrzyneczka to mój pierwszy dekupażowy wytwór, serio. Na wizażu jest osobne podforum na ten temat, zaglądnijcie tam jeśli was ta technika ciekawi. A cieni do oczu jak widzicie, nie musicie wyrzucać - mogą się przydać i nikomu krzywdy nie zrobią
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 19:42   #242
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Przeterminowane cienie/tusz/błyszczyki

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Dziękuję wam dziewczyny, ale tu naprawdę nie ma co umieć Wystarczy trochę poczytać, kupić parę rzeczy, dołożyć odrobinę cierpliwości i już Ta skrzyneczka to mój pierwszy dekupażowy wytwór, serio. Na wizażu jest osobne podforum na ten temat, zaglądnijcie tam jeśli was ta technika ciekawi. A cieni do oczu jak widzicie, nie musicie wyrzucać - mogą się przydać i nikomu krzywdy nie zrobią
Ekstra ! Na prawdę piękne
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 22:32   #243
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Przeterminowane cienie/tusz/błyszczyki

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
racja mnie się przydały do dekupażu Jeśli któraś się tym bawi, to polecam - można rozrobić cień do powiek z werniksem i otrzymać efekt malowania kredkami po powierzchni. Wklejam zdjęcie - te smugi dookoła motyla to właśnie cienie.

Świetne! Też korzystam ze starych kosmetyków w decoupage'u i przerabianiu starych przedmiotów. Dla wielu rzeczy da się znaleźć nowe zastosowanie.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 19:58   #244
Femiczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5
Dot.: Przeterminowane cienie/tusz/błyszczyki

Żal wyrzucać, bo może się przydać, bo co tam data ważności jak jeszcze oki...... też kiedyś tak twierdziłam, teraz uważam, że najważniejsza jest dla mnie zdrowa cera bez podrażnień, po co ryzykować....... wolę wywalić w połowie zużytą pomadkę niż wywalić sporą kasę kosmetyczce za zabiegi, lub nie daj bóg lekarzowi za doprowadzenie skóry do porządku.....
Femiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 21:57   #245
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Przeterminowane cienie/tusz/błyszczyki

Cytat:
Napisane przez Femiczek Pokaż wiadomość
Żal wyrzucać, bo może się przydać, bo co tam data ważności jak jeszcze oki...... też kiedyś tak twierdziłam, teraz uważam, że najważniejsza jest dla mnie zdrowa cera bez podrażnień, po co ryzykować....... wolę wywalić w połowie zużytą pomadkę niż wywalić sporą kasę kosmetyczce za zabiegi, lub nie daj bóg lekarzowi za doprowadzenie skóry do porządku.....
Kiedyś nie wywaliłam podkładu tylko od razu zaczęłam używać nowego, pomyliłam opakowania i użyłam mocno przeterminowanego, wyszła mi jedna mała krostka i nie musiałam jej leczyć latami ;P Trochę przesadzone z tym moim zdaniem ;P

Też nie słyszałam by pomadka, która ma np. 3 lata a nie 2 kogoś załatwiła na leczenie kilkuletnie jeśli jej zapach się nie zmienił na specyficzny
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 00:15   #246
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Przeterminowane cienie/tusz/błyszczyki

SALIX świetny pomysł, też spróbuję!
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 06:54   #247
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Przeterminowane cienie/tusz/błyszczyki

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
SALIX świetny pomysł, też spróbuję!
pochwal się efektami
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-16, 09:34   #248
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Tusz do rzęs- pytanko:)

Hej, nie wiedziałam, gdzie umieścić ten post, także jakby co to proszę przenieść

Takie małe pytanie- od kiedy liczy się 'żywotność' tuszu do rzęs? od momentu pierwszego otwarcia czy jak?
Pytam, bo zwykle tusz mi wystarcza na ok 3 miesiące, a ostatnio po 1,5 miesiącu kupiłam nowy ( ten sam, ale nowy) no i była jakaś impreza to chciałam użyć nowego, i użyłam go ze 4 razy. I teraz się zastanawiam czy tak jakby tusz zaczyna się zużywać już teraz jako, że już dostało się powietrze itp, czy normalnie miesiąc jeszcze może poleżeć i jak zacznę uzywać go codziennie to wytrzyma ze 2 miesiące?Czy to tak jak z soczewkami, że jak już otworzyłam, to od momentu otworzenia się liczy? Nie wiem czy ktoś rozumie moje pytanie, ale będę mega wdzięczna jak ktoś na nie odpowie:P
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 10:27   #249
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Tusz do rzęs- pytanko:)

Od pierwszego otwarcia. Jak odkręcisz, wyjmiesz i włożysz szczoteczkę to do środka wpompowujesz powietrze i dostarczasz bakterie, które zaczynają się mnożyć. I od tego momentu można bez ryzyka dla oczu używać tuszu jakieś 3-6 miesięcy ( w zależności od producenta i użytych konserwantów). Zgodnie z oznaczeniem na opakowaniu. Z badań bakteriologicznych wynika, że po 3 miesiącach z uwagi na ilość bakterii powinno się wymienić tusz.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 11:28   #250
belgisto
Raczkowanie
 
Avatar belgisto
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 42
Dot.: Tusz do rzęs- pytanko:)

W momencie otwarcia tuszu i zaaplikowania go na rzęsy powinnaś liczyć sobie czas, tak jak producent zaznaczył.
Nie powinno się wkładać i pociągac szczoteczką góra i dół ponieważ wtedy wpuszczasz do środka powietrze i tym samym zarazki. Raz włożona powinna być użyta.

Pozdrawiam
belgisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 18:50   #251
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

Odświeżę trochę temat - mam paletę cieni, które używam od 11 miesięcy. Od miesiąca mam spuchnięte, swędzące powieki. Niedawno byłam na wakacjach tygodniowych i nie spakowałam tej paletki cieni, bo zajmuje dość sporo miejsca i o dziwo zero swędzenia, pieczenia, opuchlizna zeszła. Czy to może być reakcja alergiczna na te cienie? Czy mogą się szybciej przeterminować niż sugeruje producent (na opakowaniu - 12 miesięcy od otwarcia)? Dodam, że cienie zaczęły się lekko zbrylać i nie pachną już tak ładnie jak na początku. Sama nie wiem, wyrzucić? Co sądzicie?
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-21, 19:43   #252
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Odświeżę trochę temat - mam paletę cieni, które używam od 11 miesięcy. Od miesiąca mam spuchnięte, swędzące powieki. Niedawno byłam na wakacjach tygodniowych i nie spakowałam tej paletki cieni, bo zajmuje dość sporo miejsca i o dziwo zero swędzenia, pieczenia, opuchlizna zeszła. Czy to może być reakcja alergiczna na te cienie? Czy mogą się szybciej przeterminować niż sugeruje producent (na opakowaniu - 12 miesięcy od otwarcia)? Dodam, że cienie zaczęły się lekko zbrylać i nie pachną już tak ładnie jak na początku. Sama nie wiem, wyrzucić? Co sądzicie?
Ja bym wyrzuciła. A jaka to marka jeśli moge wiedziec?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 14:51   #253
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja bym wyrzuciła. A jaka to marka jeśli moge wiedziec?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Makeup Revolution.
Wyrzucę je, strasznie mnie od nich pieką oczy. Pierwszy raz mam taką sytuację. Daty produkcji niestety nie ma, może to jest czynnikiem, bo tak naprawdę nie wiem czy w momencie zakupu były ,,świeże''.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 15:22   #254
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Makeup Revolution.
Wyrzucę je, strasznie mnie od nich pieką oczy. Pierwszy raz mam taką sytuację. Daty produkcji niestety nie ma, może to jest czynnikiem, bo tak naprawdę nie wiem czy w momencie zakupu były ,,świeże''.
Może to nawet nie kwestia przeterminowania, ale coś w składzie Ci szkodzi?
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 17:30   #255
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Może to nawet nie kwestia przeterminowania, ale coś w składzie Ci szkodzi?
Wątpię, bo przez prawie rok nic mi nie było i dopiero teraz pod koniec terminu ważności zaczęły mi szkodzić. Cienie wyrzucone, mam już nową paletkę - opuchlizna i swędzenie powiek zniknęły.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 13:06   #256
matkaWariatka2
BAN stały
 
Avatar matkaWariatka2
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 96
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

Ja nigdy nie uzywam nic przeterminowanego zawsze scisle trzymam sie dat. Siostra kiedys farbowala wlosy przeterminowana farba i wyladowala w szpitalu...
matkaWariatka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 09:01   #257
stankiewiicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Data ważności kosmetyków.

Cześc,chcialam zapytac czy ktoras z Was uzywa podkladu Rimmel Lasting Finish i czy tez ma problem taki sam jak ja. Ja uzywam tego podkladu od jakichs 4 miesiecy i ZACZYNA MI SMIERDZIEĆ. Tak okorpnie ze nie da sie juz go miec na buzi. Z czego to moze wynikac? Ktos wie?
stankiewiicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 13:48   #258
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Data ważności kosmetyków.

Cytat:
Napisane przez stankiewiicz Pokaż wiadomość
Cześc,chcialam zapytac czy ktoras z Was uzywa podkladu Rimmel Lasting Finish i czy tez ma problem taki sam jak ja. Ja uzywam tego podkladu od jakichs 4 miesiecy i ZACZYNA MI SMIERDZIEĆ. Tak okorpnie ze nie da sie juz go miec na buzi. Z czego to moze wynikac? Ktos wie?
Może miałaś go na wakacjach i nosiłaś w upały w torebce, przez co się zepsuł?
Nie używam akurat tego podkładu, ale niektóre swoje mam po 2-3 lata i nic się nie dzieje.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-19, 15:58   #259
Madian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 15
Korektor się przeterminuje?

Witajcie mile panie.
Może zadam teraz glupiutkie pytanie, ale muszę to zrobić. Otóż dzisiaj sobie siedzę i chciałam poprawić korektor na nosie, więc wzięłam korektor z szufladki z Catrice, ale niestety ze miałam 2 takie same, jeden otwarty a drugi zamknięty, nie zerknelam który biore i otworzyłam nowy . Nie używałam go ani razu, tylko otworzyłam odrobinę nie wyciągając patyczka i spowrotem zakrecilam, bo zorientowałam się że to nowy. No i teraz mam problem, bo mam 3 używane korektory, a tego nie będę teraz stosować, a termin ważności już pewnie się skrócil bo dostało się powietrze? Bo boję się że jak skończę opakowania tych to będzie już to przeterminowane . Myślicie drogie wizażanki, że to nie wpłynęło na długość przydatności produktu? Bo naprawdę teraz pluje sobie w brodę, że byłam taka w gorącej wodzie kąpana
Madian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-19, 19:48   #260
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Korektor się przeterminuje?

Cytat:
Napisane przez Madian Pokaż wiadomość
Witajcie mile panie.
Może zadam teraz glupiutkie pytanie, ale muszę to zrobić. Otóż dzisiaj sobie siedzę i chciałam poprawić korektor na nosie, więc wzięłam korektor z szufladki z Catrice, ale niestety ze miałam 2 takie same, jeden otwarty a drugi zamknięty, nie zerknelam który biore i otworzyłam nowy . Nie używałam go ani razu, tylko otworzyłam odrobinę nie wyciągając patyczka i spowrotem zakrecilam, bo zorientowałam się że to nowy. No i teraz mam problem, bo mam 3 używane korektory, a tego nie będę teraz stosować, a termin ważności już pewnie się skrócil bo dostało się powietrze? Bo boję się że jak skończę opakowania tych to będzie już to przeterminowane . Myślicie drogie wizażanki, że to nie wpłynęło na długość przydatności produktu? Bo naprawdę teraz pluje sobie w brodę, że byłam taka w gorącej wodzie kąpana
wszystko się przeterminowuje, te otwarte kosmetyki płynne chyba najszybciej, ale spokojnie - ja mam w użyciu chyba z 10 korektorów i wszystkich razem używam - jak któremuś coś się będzie działo (zapach, konsystencja) to wyrzucę, a póki nic to używam
także na spokojnie zużyj ten pierwszy a potem zacznij drugi
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 08:13   #261
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Korektor się przeterminuje?

Cytat:
Napisane przez Madian Pokaż wiadomość
Witajcie mile panie.
Może zadam teraz glupiutkie pytanie, ale muszę to zrobić. Otóż dzisiaj sobie siedzę i chciałam poprawić korektor na nosie, więc wzięłam korektor z szufladki z Catrice, ale niestety ze miałam 2 takie same, jeden otwarty a drugi zamknięty, nie zerknelam który biore i otworzyłam nowy . Nie używałam go ani razu, tylko otworzyłam odrobinę nie wyciągając patyczka i spowrotem zakrecilam, bo zorientowałam się że to nowy. No i teraz mam problem, bo mam 3 używane korektory, a tego nie będę teraz stosować, a termin ważności już pewnie się skrócil bo dostało się powietrze? Bo boję się że jak skończę opakowania tych to będzie już to przeterminowane . Myślicie drogie wizażanki, że to nie wpłynęło na długość przydatności produktu? Bo naprawdę teraz pluje sobie w brodę, że byłam taka w gorącej wodzie kąpana
Spokojnie minie co najmniej rok, zanim sie przeterminuje, mysle, ze spokojnie zdazysz zuzyc.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 11:03   #262
iglaczek_29
Przyczajenie
 
Avatar iglaczek_29
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 16
Dot.: Korektor się przeterminuje?

ojojoj, korektory to bardzo szybko.. u mnie jeszcze jest to, ze ja szukam tylko dermo kosmetyków. ja bym na pewno nie używała takich rzeczy bo to tylko podrażni skórę i problem gotowy
__________________
ciasteczkowy potwór!!!
iglaczek_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 09:28   #263
pandagrrl
Przyczajenie
 
Avatar pandagrrl
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 15
Dot.: Korektor się przeterminuje?

jak się przeterminuje to pewnie zacznie się rozwarstwiać. ale szczerze rzadko mi się zdarza, żeby takie kosmetyki jak podkład czy korektor przestały być zdatne do użytku, wyrzucam bardziej z rozsądku po dłuższym czasie, więc pewnie zdążysz zużyć.
pandagrrl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 14:46   #264
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Korektor się przeterminuje?

Cytat:
Napisane przez Madian Pokaż wiadomość
Witajcie mile panie.
Może zadam teraz glupiutkie pytanie, ale muszę to zrobić. Otóż dzisiaj sobie siedzę i chciałam poprawić korektor na nosie, więc wzięłam korektor z szufladki z Catrice, ale niestety ze miałam 2 takie same, jeden otwarty a drugi zamknięty, nie zerknelam który biore i otworzyłam nowy . Nie używałam go ani razu, tylko otworzyłam odrobinę nie wyciągając patyczka i spowrotem zakrecilam, bo zorientowałam się że to nowy. No i teraz mam problem, bo mam 3 używane korektory, a tego nie będę teraz stosować, a termin ważności już pewnie się skrócil bo dostało się powietrze? Bo boję się że jak skończę opakowania tych to będzie już to przeterminowane . Myślicie drogie wizażanki, że to nie wpłynęło na długość przydatności produktu? Bo naprawdę teraz pluje sobie w brodę, że byłam taka w gorącej wodzie kąpana
Przesuwam do wątku zbiorczego.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-23, 08:42   #265
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Korektor się przeterminuje?

Cytat:
Napisane przez pandagrrl Pokaż wiadomość
jak się przeterminuje to pewnie zacznie się rozwarstwiać. ale szczerze rzadko mi się zdarza, żeby takie kosmetyki jak podkład czy korektor przestały być zdatne do użytku, wyrzucam bardziej z rozsądku po dłuższym czasie, więc pewnie zdążysz zużyć.
Moze tez delikatnie zmienic kolor.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 09:52   #266
Jolanne
Raczkowanie
 
Avatar Jolanne
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 127
Dot.: Przeterminowane cienie/tusz/błyszczyki

nie wiem czy wyrzuciłabym pół podkładu za który gruby hajs :| no raczej nie, zwłaszcza że nie widze by coś się z nim podejrzanego działo.
Jolanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 10:35   #267
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Data ważności kosmetyków

Cytat:
Napisane przez Jolanne Pokaż wiadomość
nie wiem czy wyrzuciłabym pół podkładu za który gruby hajs :| no raczej nie, zwłaszcza że nie widze by coś się z nim podejrzanego działo.
Dlatego się kupuje taki, na który nas stać, aby w razie czego nie było tak żal
Najlepiej jednak wypróbować podkład/ próbkę i dopiero kupować.

Zepsute kosmetyki mogą pogorszyć stan cery. Nie warto tak eksperymentować
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 11:47   #268
Jolanne
Raczkowanie
 
Avatar Jolanne
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 127
Dot.: Data ważności kosmetyków

No dobra, ale jeżeli kupuje się np. jakiś droższy a wydajność ma taką, że kurteczka nie wiele go trzeba by cała twarz była zamalowana to co wtedy zrobisz? no nie wiem. ja już bym chyba dała mu te pół roku na smarowanie się nim mimo że by był po terminie. Możliwe że po prostu przemawia przeze mnie cebula :|
Jolanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-13 12:47:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.