Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-27, 06:33   #4441
achna79
Rozeznanie
 
Avatar achna79
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 771
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
CATH, farciaro, Ty dopiero dostalas @ po tamtej ciazy..? Ja zdazylam dostac @, zajsc w ciaze ponownie, urodzic i w piatek juz dostalam pierwsza @ po porodzie
Łojeja hyhy

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
u nas z wielką łaską przychodziły zmienić pieluchę, raz wykąpały ale swoje musiałam mieć tylko pieluchy i chusteczki

Ja musiałam mieć tylko chusteczki nawilżające. Ciuszki, pieluszki (tetrowe) zapewniał szpital. Nawet smoczki I piguły były miłe. Jak mi się Miki zasrał pierwszy raz po pachy to mi go pani wykąpała bez problemu.

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Kwiatuszku super buciki MI się podobają

Cześć Moderna

Fajnie, że fajnie po weekendzie
I dzięki za buraczka
__________________
23.04.2013 - Mikołaj
achna79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 06:38   #4442
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Hej

Despa takie:

U nas w szpitalu kąpiel codziennie, ubranka od nich, położne ok pomagały jak było trzeba. Ubranka szpitalne, pampy nasze



Kwiatuszku ucaluj Lele
Nie wyświetlają mi się butki:/
Impregnat mam bo kupowałam juz wcześniej. Juz B zabezpieczyl je bo to dużo daje

Moderna jak po imprezce?
__________________



Edytowane przez BYou
Czas edycji: 2014-10-27 o 08:02
BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 06:53   #4443
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

te kozaki to wygladaja jak na snieg - kurcze, ja sniegowce kupie pewnie dopiero jak snieg spadnie - w zeszlym roku bylo to dopiero gdzies w lutym

buty dzieciece niestety bardzo drogie ja za dwie pary zostawilam fortune - dla dziecka wszystko, ale niewazne jaka jakosc, gdy dziecko chodzi w takich butach co dzien, to one i tak po kilku miesiacach nie nadaja sie nawet na wrzucenie do kontenera z uzywkami
Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość

Po piąte dziś spędziliśmy fajną rodzinną niedzielę

Moderna jak sobie Marssel skrócił imię
Zosia mówi na siebie: SIasia albo Osia

.
a co robiliscie w niedziele?

no skrocil do minimum

w ogole to zapisuje wszystkie slowa i mamy juz 24


Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
No I dopadlo mnie chorobsko :/ leze smarkam glowa peka.. odechciewa sie wszystkiego..
zdowia

Cytat:
Napisane przez cathlyn Pokaż wiadomość
Dopytam się rowniez o buraka, bo zawsze robilam w sokowirowce soki (burak.marchewka jablko) ale duzo wywalam i odkurzylam robot kuchenny z blenderem, sprobowalabym smoothie zrobic, ale to wszystko surowe ma byc? Jakbym marchewke czy buraka chciala?

I jeszcze przyszlam z prosba, dziewczyny ktore macie te buciki
http://www.decathlon.pl/buty-dla-mal...d_8312067.html
z decathlonu, który rozmiar na jaka stope? Lila ma normalnie 22, zmierzylam stope wychodzi niecale 15 cm i tam jest 25 rozmiar, pamietam ze pisalyscie o dziwnej numeracji, czy możecie mi napisać, jaką stopę mają Wasze dzieci i jaki numer wzielyscie?
marchewka do tego smoothie tez pasuje - ale wycisnelabym sok, mnie zmiksowana nie smakuje

moj M. ma stopke ok. 14 cm - z deichmanna pasuje rozmiar 22, z geoxa 23 - z decathlonu 24 bylo dobre, 25 lekko za duze - ale ja wzielam 25, zeby pochodzil cala zime, buty sie dobrze trzymaja na nodze (a 24 to by na krocej starczylo, bo bylo niemalze dopasowane)
Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
miłych baletów!!!
dzieki

nie bylismy dlugo, bo juz przed 22 wracalismy do domu - muzyka byla za glosna, DJ dal popis umiejetnosci
a M. luzak - 70 ludzi to pikus

jak M.? gardlo juz lepiej, zjada cos?
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 07:02   #4444
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Moderna skorzystaliśmy z fajnej pogody, obiad w mieście, zakupy, potem spacer z zabawą na placu zabaw

Kwiatuszku te z elefantena to przypominają mi sniegowce
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 07:55   #4445
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Kwiatuszku my nie mierzyliśmy, ale wybraliśmy inne, trochę tańsze... i wyglądały fajniej na żywo... o takie

http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...3.1.1416988013


albo dostaniemy kaskę albo dziadek kupi nam drugą parę na wyjścia.. te mają być na co dzień bardziej.

Boyou fajny weekend, ja mam nadzieję, że w następny gdzieś się wybierzemy, pomimo tego ze 1.11 to Wszystkich Świetych...

U nas ok, jakoś w tym miesiącu kasa z konta ucieka, chyba nie umiem robić zakupów oszczędzać, oszczędnych zakupów.. nie wiem jakoś tak wywnioskowałam, staram się a nie wychodzi.. albo to życie teraz drogo wychodzi. Trochę nas w nosie kręci, mnie tż i naszego Pawełka... ale jest ok. Mam nadzieję, że choroby uciekną daleko. Oby zdrowie było... bo to najważniejsze...

Czeka nas dezynfekcja desek na poddaszu mamy lokatorów chyba.. szok... i boli mnie glowa na mysl sama. W kotłowni musimy zamontowac na kominie taka koncowke.. mamy ja ale czasu brak itd itp...

Ja musze zaczac jezdzic do siedziby... no i pewnie moja przyszloscto nie kadry a BHP... powiążane ale...nie wiem jak będzie. Dostałam trochę książęk po zmarłym wujku tż (był bhpowcem). Myślę o firmie.. ale jestem bardzo ostrożna i się po prostu obawiam...



A tak po za tym...

Paweł mówi już więćej niz tydzień, a nawe dwa temu.. dużo po swojemu, na wujka alek, na psa, pies, albo hau hau, na traktor pa pa pa.... na kaszkę dań... (ciekawe), powtarza po nas, wczoraj wziął książkę Paweł i Gaweł i po mnie powtórzył GAWEŁ, dokładnie tak... nie zapisuję słówek, a mam zamiar.. ale nie spamiętam.. słoń wychodzi ładnie, moje coś tam próbuje mówić.. i wiele słów gdzie się nie można domyśleć, ale pokazuje na coś, albo wychodzi w praniu i już wiadomo, że to właśnie to znaczyło..
Muszę zacząć pisać podyplomówkę.. kocham BHP
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 09:33   #4446
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Witam sie spod koldry .

Z racji ze Milus spi tez ide na deko - dzis mam Zamkniecie (16-23.30) 1wszy raz od jakis 6-7tygodni ciekawe czy wytrzymam .


Pogoda u nas boska - Leje ...!!

Z rana napisalam smsa do przedszkola ze Milun chory ale zeby dali znac o ktorej przyjedzie fotograf bo bym chciala mu zrobic Foty.
Zadzwonili to ja szybko go we wozek i poplylam i co - Grupowe juz zrobione ( bo nie mogli czekac ... jasne to nic ze potem robili innym grupom, ale ublagalam i pstryknol jego samego i doda w fotoszopie ). Ale za to Piekne Portretowe bedzie mial - zrobilu mu 1wszemu ze wszystkich dzieci bo juz byl marudny usnol mj z wozku wiec a szybko go z mama rozebralam mleko wypil duszkiem i Spi. Moze do 12 sobie tez pospie.


Kocham Cie Emilianku <3.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 10:31   #4447
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

achna hej hej


Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość

Moderna jak po imprezce?
o tak, impregnat sporo daje

dobrze dobrze dlugo nie bylismy, bo od 19 do ok. 22 - ale jedzenie bylo pycha - golonka, kapusta, knedle
tylko DJ przesadzil z glosnoscia - nie bylo glosno, bylo mega-glosno - wystraszylam sie, ze M. bebenki rozsadzi porozmawiac z rodzina, znajomymi juz nie bylo szans..

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Moderna skorzystaliśmy z fajnej pogody, obiad w mieście, zakupy, potem spacer z zabawą na placu zabaw
faaajowo
lubie takie dni, gdzie niespieszno do domu
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 11:17   #4448
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
już @? tak szybko? ale chamstwo, nie da od siebie odpocząć

u nas z wielką łaską przychodziły zmienić pieluchę, raz wykąpały ale swoje musiałam mieć tylko pieluchy i chusteczki
Ja miałam pierwsza 4 tyg po porodzie...

Z butami Z największy cyrk, bo jak jej zmierzyć, jak w nich nie stanie? I trochę szkoda kasy wydawać na buty, jak za Chiny w nich nie stanie, nie chodzi, tylko zeby zimno nie było... Tak to mogę jej ubrać skarpety na rajtki w śpiwór do wózka i tyle...
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 11:45   #4449
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Moderna ja buciki po Anieli planuje sprzedać na wiosnę będę wystawiać na Allegro bo są w bardzo dobrym stanie moje dziecko póki co bardzo szanuje buty (poza jednymi sandalkami w których strasznie jej się kokardka podobała i ja z jednego buta oderwała heh )
Ja tez kupiłam teraz małej na jesień i kozaczki na zimę i poszła tez fortuna

BYou fajne buciki
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 17:03   #4450
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
CATH, farciaro, Ty dopiero dostalas @ po tamtej ciazy..? Ja zdazylam dostac @, zajsc w ciaze ponownie, urodzic i w piatek juz dostalam pierwsza @ po porodzie
ale lipa
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 18:12   #4451
cathlyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 630
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Tasia

W sumie to już w trzeciej ciąży mogłabyś być

dzięki dziewczyny za byciki, zamówie 25 jednak, najwyżej będą za duże i poczekają chwilę.

W tym roku kupiłam L. buty z Nelli blue z ccc, fajne, miękkie, niedrogie, ale chciałabym jeszcze:
http://allegro.pl/fajnebutki-demar-s...736564071.html
Bo mi się bardzo podobają, ale poczekam na śnieg

Zrobiłam smoothie i... yyy... no ten burak w formie papki mi nie podchodzi, moderna, wychodzi Ci papka z tego? W smaku dobre, ale konsystencja...
__________________
Szkrabencja 15.03.2013
cathlyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 18:34   #4452
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez cathlyn Pokaż wiadomość
Zrobiłam smoothie i... yyy... no ten burak w formie papki mi nie podchodzi, moderna, wychodzi Ci papka z tego? W smaku dobre, ale konsystencja...
papka to moze nie, ale sok tez nie - troszke jest geste - jablko i burak czy marchewka to po zbledowaniu nie maja zupelnie gladkiej konsystencji, dlatego nie wszystkim bedzie odpowiadac
mozna dolac wiecej soku, albo wziac mniejsze jablko czy buraka, a jak zupelnie taka konsystencja nie podchodzi to wrzucic wsio do sokowirowki

ja wlasnie smoothie cenie sobie za to, ze jest tam tez cenny miazsz

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Moderna ja buciki po Anieli planuje sprzedać na wiosnę będę wystawiać na Allegro bo są w bardzo dobrym stanie moje dziecko póki co bardzo szanuje buty (poza jednymi sandalkami w których strasznie jej się kokardka podobała i ja z jednego buta oderwała heh )
a no to super

buty M. wiedza co to bloto, woda, mokra trawa, piasek - no jednym slowem masakra
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 19:03   #4453
alliw
Zadomowienie
 
Avatar alliw
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Hej
Dzieć mi juz od 19:20 spi no ale wstał jak nigdy o 6:30 i cały dzień bez drzemki Mam nadzieję ze jutro juz pobudka normalnie będzie

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość

a jak u Janka ze spaniem w dzień? u nas masakra. mały zasypiał praktycznie tylko przy cycku, ewentualnie w samochodzie jeśli gdzieś jechaliśmy i mam problem. o ile wieczory są ok, to w dzień za cholerę nie mogę go uspać. jest śpiący na maksa ale nie chce zasnąć
na poczatku po odstawieniu to w ogóle nie chciał spać w dzien, chyba ze na spacerze. Teraz tez roznie bywa. Jak widze ze ziewa i trze oczy to go do łozeczka wkładam i mówie ze bezdziemy drzemac i takie tam, czasami klade sie na łozku i niby tez spie. Czasami zostawiam go samego. Najczesciej zasypia (jak zostaje sam to nawet szybciej) Ale tych drzemek to my mamy z jedną, dwie na tydzien

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
CATH, farciaro, Ty dopiero dostalas @ po tamtej ciazy..? Ja zdazylam dostac @, zajsc w ciaze ponownie, urodzic i w piatek juz dostalam pierwsza @ po porodzie
o losie

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
W "moim" szpitalu, jak urodzilam Krzysia, to polozna Go wykapala, ale po urodzeniu Ani nikt Jej nie kapal. Ja sama tez nie, dopiero w domu. Wlasciwie zadna tam nie kapala dziecka. W ogole nie bylo zadnej pomocy - oprocz zabrania dziecka na pierwsza noc, no ale to oczywiste, bo lezy sie wtedy na pooperacyjnej z niemoznoscia ruchu. Ubranka, pieluchy, wszystko - tez mialam swoje. Chyba nie znam szpitala, ktory zapewnia takie rzeczy
Za to bylam 4 doby.
Ale ze zadnej pomocy Ja miałam tylko karmic, reszte robiły pielegniarki, a rodziłam naturalnie. Poza pampkami i chusteczkami wszystko dawali w szpitalu (ubranka dla małego, koszulę do porodu, podkłady poporodowe dla mnie itp).

Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość

Paweł mówi już więćej niz tydzień, a nawe dwa temu.. dużo po swojemu, na wujka alek, na psa, pies, albo hau hau, na traktor pa pa pa.... na kaszkę dań... (ciekawe), powtarza po nas, wczoraj wziął książkę Paweł i Gaweł i po mnie powtórzył GAWEŁ, dokładnie tak... nie zapisuję słówek, a mam zamiar.. ale nie spamiętam.. słoń wychodzi ładnie, moje coś tam próbuje mówić.. i wiele słów gdzie się nie można domyśleć, ale pokazuje na coś, albo wychodzi w praniu i już wiadomo, że to właśnie to znaczyło..
Muszę zacząć pisać podyplomówkę.. kocham BHP
ale ładnie mówi powodzenia z tym bhp

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość

Zadzwonili to ja szybko go we wozek i poplylam i co - Grupowe juz zrobione ( bo nie mogli czekac ... jasne to nic ze potem robili innym grupom, ale ublagalam i pstryknol jego samego i doda w fotoszopie ). Ale za to Piekne Portretowe bedzie mial - zrobilu mu 1wszemu ze wszystkich dzieci bo juz byl marudny usnol mj z wozku wiec a szybko go z mama rozebralam mleko wypil duszkiem i Spi. Moze do 12 sobie tez pospie.


Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
dobrze dobrze dlugo nie bylismy, bo od 19 do ok. 22 - ale jedzenie bylo pycha - golonka, kapusta, knedle
tylko DJ przesadzil z glosnoscia - nie bylo glosno, bylo mega-glosno - wystraszylam sie, ze M. bebenki rozsadzi porozmawiac z rodzina, znajomymi juz nie bylo szans..
"uwielbiam" takie imprezy żarełko

Cytat:
Napisane przez cathlyn Pokaż wiadomość
W tym roku kupiłam L. buty z Nelli blue z ccc, fajne, miękkie, niedrogie, ale chciałabym jeszcze:
http://allegro.pl/fajnebutki-demar-s...736564071.html
Bo mi się bardzo podobają, ale poczekam na śnieg
ale swietne

BYou, super te butki. Myslisz ze one są unisex? Bo moze bym wzieła dla J., cena zachecająca Ty je wzięłaś na teraz?
__________________
Jaś - 01.03.2013
http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kcmhyv1un.png

Edytowane przez alliw
Czas edycji: 2014-10-27 o 19:06
alliw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 19:40   #4454
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość

Kwiatuszku ucaluj Lele
ucałowany
dzięki za odp w sprawie impregnatu. kupię

fajne te butki, też je mierzyliśmy ale nie wiem w sumie czemu wybraliśmy tamte, może nie było rozmiaru? nie wiem. one mają zamek z boku?


Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość

Kwiatuszku te z elefantena to przypominają mi sniegowce
bo to śniegowce właśnie chciałam jedne takie typowo na śnieg ale 160zł za drugie buty to ciut drogo. z resztą to były jedyne buty zimowe w deichmanie pasujące na Karola wysokie podbicie

ale ale.. kupiłam dziś małemu śniegowce za 35złw biedronce całkiem ok

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość

Z rana napisalam smsa do przedszkola ze Milun chory ale zeby dali znac o ktorej przyjedzie fotograf bo bym chciala mu zrobic Foty.
Zadzwonili to ja szybko go we wozek i poplylam i co - Grupowe juz zrobione ( bo nie mogli czekac ... jasne to nic ze potem robili innym grupom, ale ublagalam i pstryknol jego samego i doda w fotoszopie ). Ale za to Piekne Portretowe bedzie mial - zrobilu mu 1wszemu ze wszystkich dzieci bo juz byl marudny usnol mj z wozku wiec a szybko go z mama rozebralam mleko wypil duszkiem i Spi. Moze do 12 sobie tez pospie.
ciekawa jestem tego zdjęcia z doklejonym Milusiem

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Ja miałam pierwsza 4 tyg po porodzie...

Z butami Z największy cyrk, bo jak jej zmierzyć, jak w nich nie stanie? I trochę szkoda kasy wydawać na buty, jak za Chiny w nich nie stanie, nie chodzi, tylko zeby zimno nie było... Tak to mogę jej ubrać skarpety na rajtki w śpiwór do wózka i tyle...
o masz Ci los ja miałam 8 miesięcy spokoju po porodzie

z butami masz rację, na razie nie ma sensu ale myślę, że do zimy Zosia się rozbiega i będziesz musiała kupić

u nas wózek od lipca stoi nieużywany. muszę zrobić próbę, bo na zimę jednak przydałoby się okiełznać kawalera w wózku

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Moderna ja buciki po Anieli planuje sprzedać na wiosnę będę wystawiać na Allegro bo są w bardzo dobrym stanie moje dziecko póki co bardzo szanuje buty (poza jednymi sandalkami w których strasznie jej się kokardka podobała i ja z jednego buta oderwała heh )
Karol póki co też za bardzo nie niszczy butów. sandały np (nie licząc podeszwy) są w prawie idealnym stanie, jesienne zamszowe trochę przybrudzone ale ogólnie nie jest źle

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Hej
Dzieć mi juz od 19:20 spi no ale wstał jak nigdy o 6:30 i cały dzień bez drzemki Mam nadzieję ze jutro juz pobudka normalnie będzie
Lolek śpi od 16:30 też bez drzemki

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
na poczatku po odstawieniu to w ogóle nie chciał spać w dzien, chyba ze na spacerze. Teraz tez roznie bywa. Jak widze ze ziewa i trze oczy to go do łozeczka wkładam i mówie ze bezdziemy drzemac i takie tam, czasami klade sie na łozku i niby tez spie. Czasami zostawiam go samego. Najczesciej zasypia (jak zostaje sam to nawet szybciej) Ale tych drzemek to my mamy z jedną, dwie na tydzien
nie pocieszasz mi ze 3 razy udało się uspać na rękach (w tym raz zasnął bo się spłakał po bliskim spotkaniu ze ścianą), ze 2 razy zasnął po butli a tak to tragedyja. a spać mu się chce (nigdy nie myślałam, że u nas takie akcje się zdarzą ale raz przysypiał nad spaghetti a raz zasnął mi w wózku zakupowym w biedronce), nogi mu się plączą itd ale za chiny nie zaśnie. pewnie mam efekt usypiania cyckiem (ale wieczorem też zawsze przy cycku zasypiał a jednak bez problemu się przestawił)

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
BYou
Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
, super te butki. Myslisz ze one są unisex? Bo moze bym wzieła dla J., cena zachecająca Ty je wzięłaś na teraz?
unisex u mnie one stały akurat wśród chłopięcych butów


Eluśka fajne buciki
__________________
09.03.13
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 20:07   #4455
alliw
Zadomowienie
 
Avatar alliw
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
Lolek śpi od 16:30 też bez drzemki
no ale on wstanie w środku nocy czyli o 4 (?)



Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
nie pocieszasz mi ze 3 razy udało się uspać na rękach (w tym raz zasnął bo się spłakał po bliskim spotkaniu ze ścianą), ze 2 razy zasnął po butli a tak to tragedyja. a spać mu się chce (nigdy nie myślałam, że u nas takie akcje się zdarzą ale raz przysypiał nad spaghetti a raz zasnął mi w wózku zakupowym w biedronce), nogi mu się plączą itd ale za chiny nie zaśnie. pewnie mam efekt usypiania cyckiem (ale wieczorem też zawsze przy cycku zasypiał a jednak bez problemu się przestawił)
u nas było zasniecie nad pizzą ostatnio tez jakis obiad go powalił (wtedy wykorzystałam sytuację i go ostrzygłam ) Myśle ze Lele sie przestawi (albo i nie, bo z tego co piszesz to charakterny chłopak ciekawe po kim )
__________________
Jaś - 01.03.2013
http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kcmhyv1un.png
alliw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 20:15   #4456
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
no ale on wstanie w środku nocy czyli o 4 (?)
on zazwyczaj śpi jak człowiek, najwcześniej o 5 wstaje raz spał od 16:20 do 5:40



Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
u nas było zasniecie nad pizzą ostatnio tez jakis obiad go powalił (wtedy wykorzystałam sytuację i go ostrzygłam ) Myśle ze Lele sie przestawi (albo i nie, bo z tego co piszesz to charakterny chłopak ciekawe po kim )
co złego to po ojcu


ano właśnie! może fota Maryjana w nowej fryzurze?
__________________
09.03.13
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 23:36   #4457
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Hej.


Kwiatuszku
- jak bede juz miala foty na pewno sie pochwale.



Jak czytam od ktorej wasze dziej spia to "zazdroszcze" hihi.


Dzis mama mi pisze ze ok 19.30 tarl oko no to szykowanie do spania - usnol - ledwo co kobieta usiadla na krzesle w kuchni TupTup Milun zadowolony z umiechem i butla Wmaszerowuje do kuchni. No to ina drugi raz go kladzie - 10min tulaskow - Usnol. No i 2raz powtorka - ale jak zobaczyl ze moja mama juz wstaje szybki odrowt na piecie dobiegl do drzwi od sypialni i Jej Zatrzasnol przed nosem taki byl zadowolony ze nawet sie samial - nic a nic ciemnosci sie nie boji.
No ale za 3razem usnol na dobre.

Mam nadzieje ze dzis nie bedzie chcial jezdzic autem o 6.10

Tak sobie mysle ze to przez chorobe sie Troche rozlegulowal - i jak juz skonczymy inchalacje ( ktore notabene bardzo dzielnje znosi " dzis nawet sam sobie przylozyl go do twarzy" ) odwidzi mu sie i wejdzie na swoj tor 18.30-19.00 do 6.30-7.00

Bo ja go tak chwalilam mamie i tacie jaki on grzeczny ze szybko ladnie sam zasypia, rzadko sie budzi - a tu Niespodziewanka odwidzialao mu sie



No nic jestem w domu ide zara spac

gaszem.


Kocham Cie Emilianku <3.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 04:34   #4458
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

no i obudził się po 5

już wylicza wszystkich świętych- mama, tata, baba, dziadik, Meme(wujek Michał) i tak w kółko

Kasia jak zdrówko Milusia?
__________________
09.03.13
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 05:34   #4459
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Witam witam! Ahoj Kwiatuszku, juz nie znikaj!

Pogoda barowa, mgla lub krakowski smog bo cholera wie co to, daka w kosc, zamarzniete kaluze....toz to zima prawie. Ledwie zipie, katar " zebowy " Emilii przeszedl ma mnie wiec ledwo zipie. Ppzdrowionka z trasy.


Pani- jak Michas, lepiej?
despa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 07:17   #4460
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Kwiatuszku przecież Lele ptaki budzi Zosia tez dziś poszłaś i spala do 6
Tak, mają zamek.

Alliw u nas te butki stały po chlopiecej stronie także jak najbardziej uniseks. Juz je miała ubrane bo na popoludniowo -wieczornym spacerze zimno.

Despa to Tobie też zęby idą?

Oliwka tez sprzedaję buty po Zosi, muszę mieć miejsce na nowe

Pani jak Torres? Kiedy masz wizytę?


Cathlyn fajne te buciki
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 11:42   #4461
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Kwiatuszku
- a dziekuje ciut lepiej, nuz mu tak nie zrzezi jak oddycha ale katar po pas dalej. Do czwartku ma miec inhalacje - i chyba dopiero w pon pojdzie do przedszkola.


Obudzil sie dzis o 6...! Ale spal ze man na lozku - bom ledwo co se fajowa pozycje do spania znalazlam a tutaj juz byl skok przez lozeczko i tuliTuli z mamusia


Boooshe ale mam pogode ...! Od 3-4dni jest sztorm i ISTNA sciana deszczu i ten wiatr nawet mi gdzie waze ok100kg sprawia czasmi przejscie jak zawieje


Kocham Cie Emilianku <3.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 13:09   #4462
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Hej hej

alez tu pusto - mozna biegac na golasa


Jestem wlasnie w trakcie poszukiwan komina dla mojego M. - chcialabym zamowic jak najszybciej, poki jeszcze nie zawitala sroga zima

Nie wiem zupelnie ktory? (na razie najbardziej przemawia do mnie nr 1 i 2)

Jak myslicie, ten material minky bedzie ok na szyje, czy jest za gruby?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1392665456-849.jpg (31,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1413033048-500.jpg (45,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1378838648-364.jpg (83,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1392307096-308.jpg (34,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1402397793-815.jpg (77,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1414340488-678.jpg (35,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1411905593-563.jpg (58,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1392053055-386.jpg (50,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1410440345-459.jpg (50,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1410607211-205.jpg (51,3 KB, 7 załadowań)
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 13:31   #4463
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Jaka tam u Was pogoda - juz macie przymrozki?

U nas jeszcze mocno plusowo - termometr niby wskazuje 9 stopni, ale jest tak wilgotne zimne powietrze, ze dzisiaj na spacerze przemarzlam i marzylam o kalesonach
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 14:26   #4464
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

BYou ja juz mam wiecej zebow niz potrzeba, kolejny przyrost mi nie potrzebny.
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:46   #4465
achna79
Rozeznanie
 
Avatar achna79
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 771
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Dobry wieczór


Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Moderna ja buciki po Anieli planuje sprzedać na wiosnę będę wystawiać na Allegro bo są w bardzo dobrym stanie moje dziecko póki co bardzo szanuje buty (poza jednymi sandalkami w których strasznie jej się kokardka podobała i ja z jednego buta oderwała heh )
Ja tez kupiłam teraz małej na jesień i kozaczki na zimę i poszła tez fortuna

BYou fajne buciki

Mikołaja sandały wyglądają masakrycznie więc ja nawet nie myślę o jakiekolwiek sprzedaży

BYou nie pamiętam juz czy pisałam ale fajne buciki.... takie glanowate sama bym takie chciała

Cytat:
Napisane przez cathlyn Pokaż wiadomość

W tym roku kupiłam L. buty z Nelli blue z ccc, fajne, miękkie, niedrogie, ale chciałabym jeszcze:
http://allegro.pl/fajnebutki-demar-s...736564071.html
Bo mi się bardzo podobają, ale poczekam na śnieg
Poka lubię fajne miękkie i przede wszystkim niedrogie

A te z all super

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość



Boooshe ale mam pogode ...! Od 3-4dni jest sztorm i ISTNA sciana deszczu i ten wiatr nawet mi gdzie waze ok100kg sprawia czasmi przejscie jak zawieje


Kocham Cie Emilianku <3.

Co za pogoda
__________________
23.04.2013 - Mikołaj
achna79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 18:02   #4466
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Jak myslicie, ten material minky bedzie ok na szyje, czy jest za gruby?
T. ma chustkę na minky i uważam, że jest bardzo Ok
z kominów:
mamy cieniznę: https://lamama.sklep.pl/produkt/czer...ek-bawelniany/
i grubiznę: https://lamama.sklep.pl/kategoria-pr...ima-czapencje/ (fajne, bo rozpinane)


Kasia, ja zawsze zazdroszczę jak piszesz o której Miluś zasypia

Kwiatuszkowy klan to w ogóle odpał
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 18:28   #4467
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Moderna fajne te kominyprzypomniałaś mi, że chciałam właśnie chustkę na minky
U nas rano przymrozek, auta były skrobane, tzn szyby:/zaczyna się.

Achna mimo całej tej glanowatości bardzo zgrabnie wyglądają na nóżkach, nawet do płaszczyka i kapelusika

Kasia co za pogoda:/

Zosia zasnęła w 3 minutyspacer z Tatą, zaliczenie ramp, toru przeszkód na skate parku plus czołgu ma moc
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 19:20   #4468
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Hej dzięki za modlite, fluidy i kciuki
Jesteśmy od dziś w domu!! WYniki sie poprawiły płytki 240,leuko5700, crp spadło.w wypisie infekcja wirusowa i leuko i trombo costam, a p.dr mówi,że angina ropna i prawdopodobnie 3dniówka bo wysypka tez byla.test na mononukleoze robiony w 2szpitalach i negatywny....mamy skierowanie do hematloga i mam nadzieję, że wyjdziemy na prostą...tylko, że po poworcie zeszpitala ok 17 2 razy zwymiotował.....mam nadzieje,zeto niestrawność lub stres,anie jakieś rota czy inne diabły....tymbardziej,że nigdy pozaulewaniem mi nie wymiotował....teraz juz śpi!Relację z pobytu Wam opiszę moze jutro (jak z porodu;p)bo jest co opisywać;p ale ogolnie opieka ok!TAta tez ma sie dobrze moze jutro bedzie do wypisu...także moze koniec juz czarnej serii....oliwka dziękuję za smsa;*
zdrówka chorowitkom...jak się mają cięzarne?
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 20:19   #4469
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Klementynka
- ze juz jestescie w domku ...!!! Ciesze sie bardzo.



Wiecie co dostalam z pracy 2duze pudla Jogurtu Naturalnego / i nie wiem co bym mogla zrobic no oprocz nalesnikow i jakiegos smoothie
- macie jakies pomyslu.
"Musze" je zurzyc przez 5dni bo przejdzie data .... o jakies wskazowki.


No i dzis ISTNE SWIETO w pracy
- stalam na kasie od 17 do 21
Nie liczac malej wpadki, gdzie zapomnialam spakowac frytkow na wyson komus - poszlo mi Znakomicie az kolega byl zadowolony ze tak ladnie mi szlo. No w szoku jestem hihi - oby tak dalej hehe.


Teraz do domku - kapiel i do spania bo jutro na 12 .


Kocham Cie Emilianku <3.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 20:27   #4470
alliw
Zadomowienie
 
Avatar alliw
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Despa to Tobie też zęby idą?


Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość

alez tu pusto - mozna biegac na golasa
biegałaś?
fajne te kominy, mi się z małpkami podoba myślę że to minky ok.

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Jaka tam u Was pogoda - juz macie przymrozki?
u mnie w nocy zimniaszczo (rano szyby oszronione). W dzien słonce i 10 stopni

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Hej dzięki za modlite, fluidy i kciuki
Jesteśmy od dziś w domu!!
ufff

Pani, jak Torres?

Ja niestety smarkata, tz na antybiotyku wylądował z zapaleniem oskrzeli. Oby tylko J. się uchował

Wrzucam fotki Kwiatuszku, nowa fryzura wyszła krzywo dziś poprawiałam, bo znów się chłopakowi przysnęło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA243319.jpg (29,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA283357.jpg (32,4 KB, 30 załadowań)
__________________
Jaś - 01.03.2013
http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kcmhyv1un.png
alliw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-18 22:33:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.