czas spoważnieć - tylko jak? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-16, 09:12   #1
balerka
Raczkowanie
 
Avatar balerka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 85

czas spoważnieć - tylko jak?


Hej

Myślę, że ten problem pojawia się dość często ale postanowiłam założyć nowy wątek gdyż poniekąd dotyczy to też moje faceta. Obydwoje nie wyglądamy na swój wiek ja 21, on 22 lata. A wyglądamy? No cóż, same oceńcie..

Nigdy mi to nie przeszkadzało ale niedawno urodził nam się Mały Antoś i często w przychodni czy gdziekolwiek ludzie się nas ze śmiechem pytają ile mamy lat i czy to nasze dziecko..

Jak trochę spoważnieć poprzez wygląd? Mojemu facetowi często podsuwam rzeczy na zakupach więc może jakoś przez ciuchy? Nie wiem -.-
Ja chcę tylko uniknąć farbowania włosów, poza tym jestem otwarta na propozycje Kreski pasują czy wyglądam źle? Bo czuję się debilnie po tym jak mama nagadała mi, że mi nie pasują.. Co z grzywką?


Faceta nie opisuje bo on tylko tak na doczepkę moje cechy:
Opalam się ciężko i szybko gubię.
Oczy mam zielone ze złotawymi drobnymi przejściami, oprawa dość ciemna. Piegów brak. Cera jasna, jak się rumienie to całe policzki buraczkowe. Usta i włosy jak na zdjęciach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 923435_512366368824586_865776262_n.jpg (66,7 KB, 915 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5152.jpg (48,0 KB, 749 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5249.jpg (51,0 KB, 857 załadowań)
balerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 09:41   #2
tazuka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: czas spoważnieć - tylko jak?

Nie wiem w czym problem. Jesteś bardzo ładną, naturalną dziewczyną. Masz pięknego synka. Maluj się i ubieraj tak, żeby dobrze się czuć we własnej skórze - resztą się nie przejmuj, a tym bardziej opinią innych ludzi. Masz DOPIERO 21 lat, po co na siłę chcesz się postarzać? Ciesz się tym, starość przyjdzie szybciej niż nam się wydaje.
Według mnie dobrze ci w kreskach.
Pozdrawiam
tazuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 10:22   #3
balerka
Raczkowanie
 
Avatar balerka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 85
Dot.: czas spoważnieć - tylko jak?

Dzięki za odpowiedź właściwie to nie chce się postarzać tylko wyglądać na swój wiek
balerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 10:27   #4
Abhishrek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: czas spoważnieć - tylko jak?

Jesteś śliczna! Kreski pasują, nie wiem co mama od Ciebie chce
Masz 21 lat, i jak dla mnie na tyle wyglądasz, ale zdjęcia mogą nie oddawać faktycznego stanu. Poza tym znam dziewczynę która ma 28 i wygląda na 15 Ale jeżeli przeszkadza Ci że nie wyglądasz poważnie postaw na zmianę wizerunku. Inne ubrania, buty na obcasie, bardziej wyrazisty makijaż? Może zastanów się nad zmianą fryzury, krótsze włosy? Ale musisz wyczuć w czym będziesz się czuła dobrze i komfortowo.
Sama mam 23 lata i chcę zmienić styl. Do tej pory nosiłam głównie jakieś T-shirty, tenisówki, dżinsy, bo są najwygodniejsze. Ale ile można? Przecież kiedyś trzeba spoważnieć. Staram się ubierać bardziej kobieco i elegancko, sukienki, wyższe buty. Także rozumiem Twoją chęć zmiany, bo mam podobnie. Pozdrawiam!
Abhishrek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 10:43   #5
jaononaono
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Końskie
Wiadomości: 148
GG do jaononaono
Dot.: czas spoważnieć - tylko jak?

Moja mama tez nie sadzi zebym wygladala dobrze w kreskach... to chyba jakis maminy spisek, czy cus...
Co do wygladu malolty-znam to. Idac do sklepu po cos + 18 musze miec ze soba dowod. Tak samo usmialam sie strasznie kiedy poszlam na rozmowe w sprawie pracy a moj pracodawca na wstepie powiedzial mi, ze mlodziezy ponizej 18 r.z. nie chce przyjmowac bo potrzebuje osoby dyspozycyjnej i odpowiedzialnej... Tak samo jest kiedy ide do przychodni, poznaje nowych ludzi. Moj chlopak rowniez sie smieje, ze wygladam jak gimnazjalistka. To z jednej strony mile, ale .. jednak denerwujace.
Jesli chce wygladac seksownie, zaloze sobie obcas, kiecke, umaluje sie mocniej-czerwone usta, kreski i inne pierrrdoly-to widze na obliczach ludzi to oburzenie. Raz pewna pani na przystanku zwrocila mi uwage, ze w tak mlodym wieku nie powinnam tak odwaznie sie ubierac i malowac. Bo to niesmaczne i nieodpowiednie...
I co poradzisz? Nic nie poradzisz. Nic tylko pogratulowac urody, dzidziusia, zalozyc te tramki kiedy trzeba, a kiedy mozna to szpilki i biegac po swiecie z twarza wiecznej nastolatki.
jaononaono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 16:17   #6
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: czas spoważnieć - tylko jak?

Hej! Jak dla mnie wyglądacie poważnie, zwłaszcza ty. Ja bym ci dała +/-28, twojemu tż tez tak 26+. Nie przejmuj się takimi komentarzami. Zrobiłam eksperyment i spytałam mojego tż na ile wyglądasz- mówi, że koło 30-tki.
Co do kresek- myślę, że ci pasują, ale nie takie jak na focie. Te są zbyt grube, zbyt graficzne, delikatniejsze i będzie lepiej. Możesz wypróbować brązowy i fioletowy liner (fajnie podkreśliłby zieleń oczu- oczy ładne kształt migdałowy ).
Szkoda, że nie chcesz zmieniać koloru włosów, ja bym je rozjaśniła. Dalej włosy hmmm... wyglądają na cienkie z tendencją do przetłuszczania się. Z grzywką byłoby ci ładnie, ale taką bardzo skromną/cienką, żeby nie tracić zbyt wiele z włosów. Chyba, że skróciłabyś je znacznie, mocno wycieniowała, zbudowała fryz na artystyczny nieład To mogłoby dodać trochę charakteru (no i rozjaśniła, chociaż w jakimś karmelowym odcieniu też byłoby fajnie). A tak ogólnie to objętość, tego im brakuje.
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 22:10   #7
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: czas spoważnieć - tylko jak?

nie dałabym Ci tylko 21 lat. Masz dość ostre rysy twarzy, ktore pewnie z wiekiem jeszcze się wyostrzą. Bez sensu jest się postarzać.
Nawet jak wymalujesz sobie teatralne kreski to po stanie skóry ludzie i tak ocenią Cię jako młodą osobę. Masz młodą cerę. Czym się właściwie przejmujesz? dziecko w wieku 21 lat to nie zbrodnia, nawet jesli pytają czy twoje to odpowiadaj po prostu, że tak.
Co na pewno odejmuje nam powagi: trampki, podarte dzinsy, bluzeczki z nadrukami a'la gimnazjum, tandetne dodatki - np plastikowa bizuteria, szmaciane torebki itd itp.

Wyglądasz moim zdaniem na więcej, a przynajmniej na fotach.

Co do kresek. moze mama ma namysli ze są zbyt mocne, takie zbyt grube przytlaczają oko, są osoby ktorym nie pasują. moze rob ciensze, albo maluj się tylko kredką na gornej powiece a na wieczory rob linerem.?
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 22:45   #8
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: czas spoważnieć - tylko jak?

Po ocenie według zdjęć dałabym Ci gdzieś ok. 25 lat Wydaje mi się, że poważny wygląd możesz bardzo łatwo osiągnąć poprzez zmianę stylu ubioru, fryzurę oraz makijaż.
1. Make - up: na drugim zdjęciu wyglądasz ślicznie, bardzo naturalnie i dziewczęco, ale z pewnością nie jak nastolatka. Nie pasuje Ci gruba kreska (zresztą mało komu pasuje), przytłacza Cię. Proponuję klasyczny makijaż - lekką kreskę, paletę podstawowych bazowych cieni do powiek i zdecydowane podkreślenie ust czerwienią bądź burgundem
https://polki.pl/work/privateimages/...s/E/128722.jpg
2. Fryzura: myślę, że pasowałby Ci karmelowy bądź złoty brąz. Jeśli nie chcesz farbować włosów ze względu na obawę o ich stan, to bardzo polecam hennę, dzięki której kosmyki nabiorą gęstości, staną się miękkie, puszyste i lśniące
http://www.khadi.pl/naturalna-henna-jasny-braz
http://www.przepinki.pl/uploaded/1/17_jpRPjRCC_c.jpg
Wydaje mi się, że ładnie byś wyglądała w upiętych włosach:
http://www.pantofelek.pl/images/item...204f33e0c8.jpg
3. Styl ubioru: nie wiem jaki masz typ figury, ale ze zdjęcia numer 1 wnioskuję, że jesteś raczej stosunkowo szczupłą dziewczyną, więc myślę, że mogłabyś przestawić się na bardziej kobiecy, swobodny i elegancki styl. Obcisłe spodnie, dopasowane sukienki midi, buty na nieco wyższym obcasie, jakiś żakiet, stylowa biżuteria, gustowne płaszczyki i rękawiczki, do tego jakieś ładne kozaczki - tak mogłaby wyglądać Twoja garderoba:
http://img.szafa.pl/ubrania/1/007164...e-sukienki.jpg
http://img.zszywka.pl/0/0077/w_0657/...cki-zestaw.jpg
http://img.szafa.pl/ubrania/0/011993...esien-zime.jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 00:03   #9
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: czas spoważnieć - tylko jak?

W kresce wyglądasz ładnie, ale faktycznie, może trochę cieńszą rób
A co do fryzury to tak jak wyżej, upięcia różne możesz próbować, albo może obciąć włoski np. na takiego krótkiego boba
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 00:38   #10
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: czas spoważnieć - tylko jak?

Moim zdaniem nie wyglądasz na 21, wyglądasz na wiele starszą, dałabym ci przynajmniej 25 lat, więc nie wiem czemu chcesz wyglądać poważniej, nie wyglądasz jakbyś miała 15 lat bo wtedy to rozumiem
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 07:44   #11
Rosarioo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 67
Dot.: czas spoważnieć - tylko jak?

Moim zdaniem wyglądasz na swój wiek, na pewno nie jak małolata. Po co chcesz się postarzać?

Jesteś bardzo ładna i młoda i wg mnie nie musisz nic zmieniać.

A ludzie są przyzwyczajeni że małe dzieci mają często ludzie około 30, więc mogą się dziwić że w Twoim wieku masz dziecko (chociaż nie uważam że to za wcześnie). Nie przejmuj się takim gadaniem, tylko wymyśl sobie jakąś odpowiedź na tego typu uwagi

Nic nie zmieniaj!!!
Rosarioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-17, 18:47   #12
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: czas spoważnieć - tylko jak?

Według mnie wyglądasz na swój wiek.
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 15:05   #13
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: czas spoważnieć - tylko jak?

Według mnie też wyglądasz na swój wiek Wręcz widząc fotki wzięłabym Cię za moją rówieśnicę (24). Jaki masz styl, w co ubierasz się na co dzień? Może odświeżenie garderoby poprawi Ci humor?
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 07:51   #14
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: czas spoważnieć - tylko jak?

o matko nie postarzaj się, po co..
wyglądacie na swój wiek i tak chyba powinno być? :P
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 08:46   #15
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: czas spoważnieć - tylko jak?

Też uważam, ze oboje wyglądacie na swój wiek, więc jest chyba ok
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 20:35   #16
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: czas spoważnieć - tylko jak?

Na swoj wiek wygladacie..oczywiscie mozecie byc brani za mlodszych. Ale to tazke moze wynikac ze stulu ubierania. Plus jesli dziewczyna sie praktycznie nie maluje, i ma (jeszcze)gladka cere to wyglada mlodziej..zwlaszcza ze teraz duzo nastek sie "robi" i wygladaja bardziej dojrzale. Nie farbujesz wlosow - to tez moze kojarzyc sie z mlodszym wiekiem.

Ja nie widze sesnu sie postarzac..bo to przychodzi szybciej niz bysmy chcieli:P
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 21:26   #17
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: czas spoważnieć - tylko jak?

Jestem mamą, chcę po przerwie wrócić do pracy i chciałabym wyglądać bardziej profesjonalnie i poważnie. Na co dzień jestem szarą myszką, rzadko nawet się maluję. Jak podkreślić urodę makijażem?
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 15:11   #18
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: czas spoważnieć - tylko jak?

wyglądacie na swój wiek, tyle że... trochę niechlujnie. szczególnie mi chodzi o wasz ubiór na pierwszym zdjęciu, który uszedłby gimnazjalistom i studentom, ale nie ludziom, którzy chcą uchodzić za poważnych. przydałoby się coś bardziej eleganckiego, nie mówię żeby zaraz latać w garsonkach i marynarkach, ale małe zakupy by się przydały jeżeli tak wygląda cała wasza garderoba. masz śliczną buzię i kreski ci pasują, w sumie to tylko fryzura do poprawki - trzeba jakoś nadać włosom objętości, odbić je od nasady, może czesać w jakieś fryzury i nadać im kształt prostym cięciem.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 13:12   #19
abaczynska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 21
Dot.: czas spoważnieć - tylko jak?

chcesz sie postarzac tylko dlatego zeby ludzie sie nie smiali? Daj spokoj.... ciesz sie z mlodego wygladu jak najdluzej. Jesli chodzi o zmiane ubioru to wystarczy zamienic bluzy na cos bardziej kobiecego, a adidasy, czy tramki na ladne botki lub kozaki ( najlepiej na chociazby malym obcasie)
abaczynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-07, 14:43   #20
szalona257
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 35
Dot.: czas spoważnieć - tylko jak?

no dokładnie jestes bardzo ładna dziewczyna i naturalna
szalona257 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 17:39   #21
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: czas spoważnieć - tylko jak?

też myślę, że wyglądacie odpowiednio do wieku, bez sensu na siłę "postarzać się", ale to moje zdanie
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-12 18:39:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.