czy jestem brzydka, przeciętna? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka jestem?
Brzydka 7 4,46%
przeciętna 54 34,39%
ładna 79 50,32%
piękna 17 10,83%
Głosujący: 157. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-21, 08:49   #31
Amhna
Raczkowanie
 
Avatar Amhna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 372
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Autorko, ja tez mam w glowie ideal piekna ale wiem, ze nigdy nie bede tak wygladac. Przekonalam sie rowniez, ze to co dla mnie jest idealem, dla kogos innego niekoniecznie. Spojrz w lustro, powiedz sobie, ze jestes piekna i idz do przodu. Kazda kobieta jest piekna na swoj sposob i nawet jesli teraz tego nie widzisz, w koncu sie o tym przekonasz.
Amhna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 10:36   #32
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Cytat:
Napisane przez angelisaz Pokaż wiadomość
Ideał piękna dla mnie to np Anne.
Jesteś od niej ładniejsza
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 14:35   #33
miszuna
Raczkowanie
 
Avatar miszuna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Prześliczna dziewczyna! Wszystko jest na swoim miejscu, trzeba to tylko umieć odpowiednio wykorzystać. Włosy masz bardzo ładne, zadbane, figura super! Jedyne co ja bym w sobie zmieniła na Twoim miejscu (oczywiście to kwestia gust) to włosy bym troszkę przyciemniła i dodała im kasztanowego połysku - będą się cudownie prezentować przy Twojej jasnej karnacji. Cera troszeczkę trądzikowa, ale tym bym się kompletnie nie przejmowała bo chyba każda z nas przez to przechodziła. Masz piękną buzię której nie powinnaś przykrywać zbyt dużą ilością pudru więc polecam jedynie dermacol (bardzo wydajny korektor - jedyny który zakrywa 100% - chyba ok 18zł kosztuje, ja używam jednego przez 2 lata codziennie). + odważna szminka bardziej rzucająca się w oczy
Szczerze mówiąc to masz naprawdę unikatową śliczną urodę i przede wszystkim nie powinnaś mieć kompletnie żadnych kompleksów. Żadna kobieta nie jest ideałem bez make up'u. Najpiękniejsza kobieta to taka, która w oczach mężczyzn jest zupełnie pozbawiona kompleksów im bardziej pokażesz że kochasz siebie tym bardziej inni będą widzieli w Tobie ideał
miszuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 15:56   #34
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Cytat:
Napisane przez miszuna Pokaż wiadomość
Jedyne co ja bym w sobie zmieniła na Twoim miejscu (oczywiście to kwestia gust) to włosy bym troszkę przyciemniła i dodała im kasztanowego połysku - będą się cudownie prezentować przy Twojej jasnej karnacji.
To ten kolor jest według Ciebie jasny? Przecież jest prawie czarny Moim zdaniem powinna unikać ciepłych kolorów (w tym kasztanowego) bo ma chłodną urodę. Ciemny owszem podkreśla jej karnację, ale i dodaje "powagi" i lat. Przy porcelanowej cerze i niebieskich oczach może być i blondynką
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 17:24   #35
angelisaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Metamorfoza Podobają mi się włosy tej długości, chociaż tak naprawdę obcięłam bo były podniszczone i chciałam aby jak najszybciej krótkie włosy po dredach wyrównały się z długimi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10818289_883947968306636_4162816218686566226_o.jpg (98,7 KB, 125 załadowań)
angelisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:05   #36
Latiha
Zakorzenienie
 
Avatar Latiha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 740
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Śliczna jesteś. Naprawdę.
Masz piękne oczy, niesamowity kolor. Sama bym chciała takie mieć.
__________________
moja wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1261940


moja fragrantica
http://www.fragrantica.com/member/213446/



Arabistka, w sercu i na papierze


...ماتت قلوب الناس ماتت بنا النخوة
Latiha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:49   #37
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Świetnie wyglądasz, podkreśl tylko trochę brwi i będzie super Chociaż właściwie nic nie musisz robić a i tak będziesz ładna
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-24, 17:42   #38
angelisaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Kolor? Ładny? Dziękuję, ale on jest niewiadomo jaki.. Niby niebieski, niby zielony ,ale w sumie to taki szary...
A.... ludzie zawsze mówili ,że mam nietypową urodę, myślałam że to coś złego

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

A od roku marzy mi się powiększenie ust Co o tym myślicie?
angelisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 19:20   #39
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Daj spokój z tym powiększaniem ust, myślę że to fatalny pomysł, ponieważ obecny kształt ust masz idealnie dopasowany do swojej delikatnej urody. Jeśli je powiększysz to będzie wyglądać sztucznie i ordynarnie. Ja też mam naturalnie szary kolor włosów i świetnie Cię rozumiem, że może Ci się nie podobać, ale to przecież zawsze można zmienić, dodać parę refleksów, ocieplić henną, itp.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 11:07   #40
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Świetnie wyglądasz, podkreśl tylko trochę brwi i będzie super Chociaż właściwie nic nie musisz robić a i tak będziesz ładna
A co złego w tej chwili z jej brwiami? Borze zielony kiedy Polki skończą malować brwi na czarno? To jest okropne i tandetne, nigdzie na zachodzie tak mocno się nie maluje brwi... Mozna rozpoznac Polki na lotnisku zagranicą: blondynka i czorne domalowane brwi Pikne.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez angelisaz Pokaż wiadomość
Kolor? Ładny? Dziękuję, ale on jest niewiadomo jaki.. Niby niebieski, niby zielony ,ale w sumie to taki szary...
A.... ludzie zawsze mówili ,że mam nietypową urodę, myślałam że to coś złego

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

A od roku marzy mi się powiększenie ust Co o tym myślicie?
Koloru na tym zdjęciu (ostatnim) w ogóle nie widać, zdjęcie jest źle oświetlone. To naturalny? Nie widzę mega zmiany, byłaś i jesteś ładna.
Nie powiększałabym ust, od razu widać, czy ktoś to robił, a pontony nei są ładne.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 13:01   #41
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Typom jasnym i zgaszonym podkreślone brwi nie pasują
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 03:01   #42
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Cytat:
Napisane przez EvilS Pokaż wiadomość
A ja wiem, dlaczego dziewczyny zakładają takie wątki. Bo chcą, żeby im ktoś napisał, jakie są piękne. Prawdziwie zakompleksione dziewczyny nie mają odwagi wystawiać się na ocenę. Nie lubię takiego pompowania czyjegoś ego...
Prawda.

A jeśli chodzi o moje zdanie to napisze prawdę dla mnie wyglądasz jak przeciętna polka, po prostu, zwyczajnie, nie jesteś brzydka ale nie jesteś też super pięknością, po prostu normalnie, ale zanim oczywiście mnie rozwalą inne panny pragnę przypomnieć iż mam wygórowane szczeble i podoba mi się na prawdę nie wiele kobiet
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 13:03   #43
mamnatosposob
Przyczajenie
 
Avatar mamnatosposob
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 22
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Masz ładną, naturalną urodę.
__________________
<ciach_reklama>
mamnatosposob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 17:26   #44
twisteed
Raczkowanie
 
Avatar twisteed
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 41
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Ciekawa jestem moje drogie, skąd się biorą nasze wszystkie kompleksy ??

jesteśmy bombardowane ze wszystkich stron, stworzonymi przez setki ludzi ideałami, do których się porównujemy i wzorujemy. Problem z tym, że takie osoby po protu nie istnieją !!!

Wystarczy tylko spojrzeć na zdjęcia gwiazd sprzed lat. Nawet jeśli ktoś jest ładny, to bez pomocy stylisty, fryzjera, mikijażysty jest taki jak my ..
Nie wspomnę o zdjęciach które bez photoshopa są ZWYKLYMI zdjęciami

I załączam zdjęcie bardzo lubianej przeze mnie anne :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg miabrzy.jpg (14,6 KB, 41 załadowań)
twisteed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 16:03   #45
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Marlin Monroe przez trzy godziny robiła się na Marlin Monroe. Inaczej nie wyszła z domu, przed którym to zawsze czyhały tłumy paparazzi. Uważam, że należy jej współczuć. Zresztą marnie skończyła, co też powodem do zazdrości, raczej, być nie powinno.
Osobiście czuję się zniewolona przymusem makijażu na co dzień, ale nakładam na siebie trochę kolorowych kosmetyków, bo wiem, że lekki makijaż służy mojej delikatnej polskiej urodzie. Na szczęście, ta czynność nie zabiera mi trzech godzin dziennie.
Współczesna kobieta ma o wiele lepiej niż jej prababcia. Może umiejętnie posługiwać się sztuką wizażu i stylizacji, dodając sobie urody, seksapilu i pewności siebie. Przeciętna dziewczyna może stać się bardzo atrakcyjna. Natomiast, ta ładna, ale zaniedbana lub kiczo-podobna, będzie prezentowała się o setki mil gorzej niż ta przeciętna.
Idealne kobiety stanowią 2-3% populacji i nie ma co zawracać sobie głowy tym tematem. Poza tym gust to odczucie bardzo subiektywne. Co za tym idzie, nawet ideał może nie być w czyimś typie. Tak, że teoretycznie i jemu grozi popadnięcie w kompleksy. Generalnie grozi ono każdemu, kto zbytnio skupia się na swoim wyglądzie.

Jako terapię polecam trzy kroki:
1. Zadbać o dobry wizaż i stylizację. Odnaleźć swój styl i być mu wierną.
2. Porzucić egocentryzm, na rzecz altruizmu i miłości bliźniego.
3. Mieć świadomość tego, że współczesna kobieta bardzo łatwo może stać się ofiarą manipulacji przemysłu modowo-kosmetycznego. Fabryka kompleksów działa pełną parą.

Tak, na marginesie uważam, że jesteś atrakcyjną kobietą, a problem nie dotyczy Twojego wyglądu...
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-27 16:03:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.