Neauty Minerals - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-20, 17:30   #91
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez andziaoo7 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Ostatnio zamówiłam 3 próbki z Neauty Minerals i dzisiaj dopiero miałam okazję je wypróbować zamówiłam oczywiście primera, który bardzo mnie zaciekawił oraz 2 podkłady golden pale i golden fair. Dzisiaj nałożyłam na bazę golden fair i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona podkład jest bardzo kremowy podczas aplikacji, nie tak jak AM, które są zdecydowanie bardziej suche.
Gdzieś na forum wyczytałam, że podkłady z Neauty są podobne w kryciu do Amilie, z czym się absolutnie nie zgodzę. Z Amilie miałam parę próbek,które były niewydajne. Jedną próbkę zużyłam na jedną aplikację a i tak nie zauważyłam jakiegokolwiek krycia. Natomiast podkłady z Neauty są moim zdaniem lepiej kryjące niż AM matujące. Poza tym AM nakładam 2 warstwy, żeby uzyskać dobre krycie, a dzisiaj nakładając podkład z Neauty wystarczyła mi 1 warstwa (przy czym z góry zaznaczę, że nie mam problematycznej cery, czasami coś wyskoczy, ale głównie oczekuję od podkładu wyrównania kolorytu cery).

Coś czuję, że skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie


Ja jestem z Wrocławia i bardzo chętnie dołączę się do zamówienia
możesz napisać czy faktycznie jest spora różnica jasności między golden pale a fair? Bo widzę że w żółtkach i oliwkach na słoczach jest spory przeskok "jasności" między pale i fair, w neutralach są chyba subtelniejsze różnice
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 17:47   #92
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
O, ale mówisz o goldenach, prawda? Bo ja generalnie celuje w Neutrale i z jedną Oliwkę chyba wezmę.
Tak, mówię o goldenach
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 17:54   #93
andziaoo7
Przyczajenie
 
Avatar andziaoo7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Neauty Minerals

Różnica między nimi nie jest duża, na pewno nie wygląda ona tak, jak jest to pokazane na swatchach opublikowanych na blogu... W porównaniu do AM golden fairest podkład z Neauty golden fair jest jaśniejszy i odcień jest bardziej żółty. W AM golden fairest odcień jest taki żółtawo-zielony? Coś jak taki szary żółty i dla mnie ten odcień okazał się za ciemny. Natomiast odcienie pale są bardzo jasne, ale nie jest to biel

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Promo jest do wtorku, więc w poniedziałek będę coś zamawiać, może się jeszcze ktoś skusi na podział wysyłki. Jeśli się zdecydujesz, napisz proszę do mnie pw.
Jutro przetestuję golden pale i po porównaniu go z golden fair odezwę się do Ciebie
andziaoo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 17:58   #94
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez andziaoo7 Pokaż wiadomość
Różnica między nimi nie jest duża, na pewno nie wygląda ona tak, jak jest to pokazane na swatchach opublikowanych na blogu... W porównaniu do AM golden fairest podkład z Neauty golden fair jest jaśniejszy i odcień jest bardziej żółty. W AM golden fairest odcień jest taki żółtawo-zielony? Coś jak taki szary żółty i dla mnie ten odcień okazał się za ciemny. Natomiast odcienie pale są bardzo jasne, ale nie jest to biel
dziękuję za info
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 20:16   #95
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez andziaoo7 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Ostatnio zamówiłam 3 próbki z Neauty Minerals i dzisiaj dopiero miałam okazję je wypróbować zamówiłam oczywiście primera, który bardzo mnie zaciekawił oraz 2 podkłady golden pale i golden fair. Dzisiaj nałożyłam na bazę golden fair i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona podkład jest bardzo kremowy podczas aplikacji, nie tak jak AM, które są zdecydowanie bardziej suche.
Gdzieś na forum wyczytałam, że podkłady z Neauty są podobne w kryciu do Amilie, z czym się absolutnie nie zgodzę. Z Amilie miałam parę próbek,które były niewydajne. Jedną próbkę zużyłam na jedną aplikację a i tak nie zauważyłam jakiegokolwiek krycia. Natomiast podkłady z Neauty są moim zdaniem lepiej kryjące niż AM matujące. Poza tym AM nakładam 2 warstwy, żeby uzyskać dobre krycie, a dzisiaj nakładając podkład z Neauty wystarczyła mi 1 warstwa (przy czym z góry zaznaczę, że nie mam problematycznej cery, czasami coś wyskoczy, ale głównie oczekuję od podkładu wyrównania kolorytu cery).

Coś czuję, że skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie


Ja jestem z Wrocławia i bardzo chętnie dołączę się do zamówienia
Próbek Amilie pewnie już nie masz, ale może potrafisz jakoś porównać odcienie golden Amilie i Neauty? Potrzebuję trochę ciemniejszego niż Amilie golden fair i nie wiem czy brać z Neauty pale, czy fair.
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 11:22   #96
andziaoo7
Przyczajenie
 
Avatar andziaoo7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Neauty Minerals

Próbki z Amilie zamawiałam jakieś rok temu, więc niestety nie pomogę. Jeżeli to Ci jakoś może pomóc, to w porównaniu do AM golden fairest Neauty golden fair jest jaśniejszy i bardziej żółty, natomiast AM przy Neauty wypada bardziej złoto-brązowo.

Czy ma któraś z Was próbki neutral fair i mogłaby go opisać? Ten golden fair wygląda całkiem nieźle, ale jestem ciekawa też neutral fair a niestety nie zamówiłam próbki, bo obawiałam się, że będzie miał jakieś różowe tony
andziaoo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 11:42   #97
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez andziaoo7 Pokaż wiadomość
Próbki z Amilie zamawiałam jakieś rok temu, więc niestety nie pomogę. Jeżeli to Ci jakoś może pomóc, to w porównaniu do AM golden fairest Neauty golden fair jest jaśniejszy i bardziej żółty, natomiast AM przy Neauty wypada bardziej złoto-brązowo.

Czy ma któraś z Was próbki neutral fair i mogłaby go opisać? Ten golden fair wygląda całkiem nieźle, ale jestem ciekawa też neutral fair a niestety nie zamówiłam próbki, bo obawiałam się, że będzie miał jakieś różowe tony
Dzięki niestety AM nie miałam i wiem tylko tyle, że byłby za ciemny, ale trudno stwierdzić o ile. Dobrze, że Neauty są żółte

Edytowane przez havana
Czas edycji: 2014-11-21 o 11:43
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 11:45   #98
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

andziaoo7 testujesz dziś golden pale?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 15:51   #99
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Neauty Minerals

anoska, spóźniłaś się :P

Moje i Motylka próbki przyszły już wczoraj
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 18:20   #100
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Neauty Minerals

a ktos chetny z odbiorem w lodzi np. kolo Galerii Lodzkiej? Bo jak cos, to bym skladala za tydzien w piatek, to mozecie sie spokojnie zastanowic
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 19:09   #101
andziaoo7
Przyczajenie
 
Avatar andziaoo7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
andziaoo7 testujesz dziś golden pale?
Taki miałam plan, ale jak nałożyłam po 6 rano golden pale, to w tym ciemnym świetle wyglądałam strasznie blado, tak aż niezdrowo. Dlatego nałożyłam na niego troszkę golden fair, żeby jednak ocieplić tą twarz. Dopiero po powrocie do domu zmyłam połowę twarzy i nałożyłam golden pale, a na drugiej połowie zostawiłam golden fair, żeby mieć lepsze porównanie. Powiem tak golden pale wygląda jak moja druga skóra, jednakże ma słabsze krycie, zaczerwienień nie zakrył (takich po zagojonych niedoskonałościach) i miałam wrażenie, że twarz wyglądała na zmęczoną. Natomiast golden fair, który przecież nie jest drastycznie ciemniejszy od pale,tylko nieznacznie, ma lepsze krycie, ładnie wtapia się w skórę i dodaje jej ładnego blasku. Nie oznacza to jednak, że skreślam golden pale. Jeszcze dam mu szansę w niedzielę
Póki co jutro będzie wielki test dla Neauty, ponieważ będę poza domem 15 godzin i jestem bardzo ciekawa jak wypadną w porównaniu do AM.
andziaoo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 19:26   #102
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
anoska, spóźniłaś się :P

Moje i Motylka próbki przyszły już wczoraj
czyli za chwile zamówienie na pełny wymiar? :P
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 20:52   #103
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez andziaoo7 Pokaż wiadomość
Natomiast golden fair, który przecież nie jest drastycznie ciemniejszy od pale,tylko nieznacznie, ma lepsze krycie, ładnie wtapia się w skórę i dodaje jej ładnego blasku. Nie oznacza to jednak, że skreślam golden pale. Jeszcze dam mu szansę w niedzielę
Póki co jutro będzie wielki test dla Neauty, ponieważ będę poza domem 15 godzin i jestem bardzo ciekawa jak wypadną w porównaniu do AM.
Z gamy golden wzięłam właśnie tylko fair a żałowałam, że nie wzięłam pale. Brzmi pociesznie
Dziwne, by miały różne krycie.. przecież to tylko różnica w odcieniach
Napisz, jak wyszedł test
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 22:22   #104
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
czyli za chwile zamówienie na pełny wymiar? :P
Niewykluczone, ale raczej nie w tym miesiącu - poczekam do następnej promocji. Zamów szybko teraz, to potem będziemy się zgadywać
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 06:52   #105
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez andziaoo7 Pokaż wiadomość
Taki miałam plan, ale jak nałożyłam po 6 rano golden pale, to w tym ciemnym świetle wyglądałam strasznie blado, tak aż niezdrowo. Dlatego nałożyłam na niego troszkę golden fair, żeby jednak ocieplić tą twarz. Dopiero po powrocie do domu zmyłam połowę twarzy i nałożyłam golden pale, a na drugiej połowie zostawiłam golden fair, żeby mieć lepsze porównanie. Powiem tak golden pale wygląda jak moja druga skóra, jednakże ma słabsze krycie, zaczerwienień nie zakrył (takich po zagojonych niedoskonałościach) i miałam wrażenie, że twarz wyglądała na zmęczoną. Natomiast golden fair, który przecież nie jest drastycznie ciemniejszy od pale,tylko nieznacznie, ma lepsze krycie, ładnie wtapia się w skórę i dodaje jej ładnego blasku. Nie oznacza to jednak, że skreślam golden pale. Jeszcze dam mu szansę w niedzielę
Póki co jutro będzie wielki test dla Neauty, ponieważ będę poza domem 15 godzin i jestem bardzo ciekawa jak wypadną w porównaniu do AM.
może jednak jest ociupinkę za jasny lub za mało żółty w porównaniu do golden fair...

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Z gamy golden wzięłam właśnie tylko fair a żałowałam, że nie wzięłam pale. Brzmi pociesznie
Dziwne, by miały różne krycie.. przecież to tylko różnica w odcieniach
Napisz, jak wyszedł test
ja w to wierzę bo już dawno zauważyłam inne właściwości w różnych kolorach pamiętam że z Pixie i EDM kolor który był najlepszy kolorystycznie miał tez najlepsze właściwości na mojej skórze a te niedopasowane potrafiły się zwarzyć i spłynąć nie wiem jak to możliwe ale nosząc kolory np. Shaylee i Ayperi z Pixie miałam wrażenie że to dwa różne podkłady
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 11:04   #106
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
ja w to wierzę bo już dawno zauważyłam inne właściwości w różnych kolorach pamiętam że z Pixie i EDM kolor który był najlepszy kolorystycznie miał tez najlepsze właściwości na mojej skórze a te niedopasowane potrafiły się zwarzyć i spłynąć nie wiem jak to możliwe ale nosząc kolory np. Shaylee i Ayperi z Pixie miałam wrażenie że to dwa różne podkłady
Dokładnie, kolory mają znaczenie, podkłady różnią się składem, proporcjami. Trzeba dobrze trafić U mnie Ayperi był taki jakby transparentny, musiałam go dużo nakładać, żeby cokolwiek zakrył, ale i tak nie byłam do końca zadowolona, a Shaylee był bardziej treściwy, no i miał więcej żółci.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 11:34   #107
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Neauty Minerals

Mnie Neauty do siebie nie przekonało. Wracam do Meow i Lucy.
Jakby któraś chciała moje próbki to wymienię za jakiś drobiazg., bo raczej używać ich nie będę
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 21:24   #108
andziaoo7
Przyczajenie
 
Avatar andziaoo7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Neauty Minerals

W końcu wróciłam z pracy i mogę podzielić się z Wami moimi wrażeniami podkład nałożyłam o jakieś 6:50 i nadal go mam, co więcej całość pomimo tylu godzin wygląda na prawdę nieźle. Przechodząc do konkretów, to cera zaczęła się świecić między 13 a 14,nie było to jeszcze mocne świecenie, ale takie wyczuwalne na skórze (jeżeli wiecie, o czym mówię:P). Zazwyczaj stosuję bibułki matujące albo zwykłą chusteczkę higieniczną i przykładam je do twarzy lekko dociskając. Przy AM niestety taka metoda nie do końca sprawdzała się, ponieważ podkład zawsze ważył się, szczególnie na brodzie i czole (wersja kryjąca). Natomiast w wersji matującej nie było aż takiego ważenia się podkładu ale bardziej go ubywało, przez co miałam wrażenie, że wraz z pozbyciem się sebum, pozbywałam się również podkładu, co wyglądało jeszcze dziwniej. Przy Neauty zauważyłam, że podkład nie zważył się, nie zebrał w zmarszczkach mimicznych i przy pozbywaniu się sebum za pomocą chusteczki nie starłam go z twarzy. Pod tym względem jestem zachwycona!
Co do krycia to jestem zadowolona, ale wiadomo, że po 15 godzinach nie ma się co łudzić, że będziemy wyglądać tak jak po nałożeniu podkładu z rana jednak jestem zadowolona i moja zaczerwieniona broda nadal wygląda dobrze.... z nosem to trochę inna historia, ponieważ przez niemal cały rok mam katar, więc już nie zwracam na niego takiej uwagi co prawda w pracy wydawał mi się czerwony, jakby już dawno z niego zszedł podkład, ale teraz jak się przyglądam, to jest pół na pół
Podsumowując mój wielki wywód jestem bardzo mile zaskoczona tymi minerałami i na pewno kupię pełne opakowanie. Nie jestem tylko przekonana co do odcienia Wydaje mi się, że golden fair jest trochę za żółty i zastanawiam się nad neutral fair, więc jeżeli któraś Was ma neutral fair i mogłaby się podzielić swoimi spostrzeżeniami, to będę bardzo wdzięczna ))

Ahaa i jeszcze odnośnie bazy to nie wiem czy to ona przedłuża trwałość podkładu, czy wystarczy utrwalić podkład pudrem, ale na początku po nałożeniu bazy, podkładu i pudru wykańczającego czułam przez kilka godzin takie mocne ściągnięcie na buzi, dlatego jutro spróbuję sprawdzić ich wytrzymałość bez bazy

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to neutrale wcale nie są różowe, są bardzo neutralne. Pasują nawet do mojej cery, którą zawsze miałam za trochę żółtawą i jak już pisałam wyżej mam dylemat między neutralem a goldenem Dziś mam cały dzień w neutralu, jutro będzie golden
I który odcień Twoim zdaniem jest lepszy? Bo też obawiałam się,że neutrale będą różowe, tak jak to jest w AM, ale na swatchach wyglądają bardzo naturalnie i waham się między golden a neutral
andziaoo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 00:43   #109
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
haaaalo, czy ktoś z Warszawy chce skusić się na próbki i podzielić się kosztami wysyłki?
ja jak tylko jest nowa marka minerałów na rynku to trzeba wypróbować...
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 11:24   #110
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez andziaoo7 Pokaż wiadomość
W końcu wróciłam z pracy i mogę podzielić się z Wami moimi wrażeniami podkład nałożyłam o jakieś 6:50 i nadal go mam, co więcej całość pomimo tylu godzin wygląda na prawdę nieźle. Przechodząc do konkretów, to cera zaczęła się świecić między 13 a 14,nie było to jeszcze mocne świecenie, ale takie wyczuwalne na skórze (jeżeli wiecie, o czym mówię:P). Zazwyczaj stosuję bibułki matujące albo zwykłą chusteczkę higieniczną i przykładam je do twarzy lekko dociskając. Przy AM niestety taka metoda nie do końca sprawdzała się, ponieważ podkład zawsze ważył się, szczególnie na brodzie i czole (wersja kryjąca). Natomiast w wersji matującej nie było aż takiego ważenia się podkładu ale bardziej go ubywało, przez co miałam wrażenie, że wraz z pozbyciem się sebum, pozbywałam się również podkładu, co wyglądało jeszcze dziwniej. Przy Neauty zauważyłam, że podkład nie zważył się, nie zebrał w zmarszczkach mimicznych i przy pozbywaniu się sebum za pomocą chusteczki nie starłam go z twarzy. Pod tym względem jestem zachwycona!
Co do krycia to jestem zadowolona, ale wiadomo, że po 15 godzinach nie ma się co łudzić, że będziemy wyglądać tak jak po nałożeniu podkładu z rana jednak jestem zadowolona i moja zaczerwieniona broda nadal wygląda dobrze.... z nosem to trochę inna historia, ponieważ przez niemal cały rok mam katar, więc już nie zwracam na niego takiej uwagi co prawda w pracy wydawał mi się czerwony, jakby już dawno z niego zszedł podkład, ale teraz jak się przyglądam, to jest pół na pół
Podsumowując mój wielki wywód jestem bardzo mile zaskoczona tymi minerałami i na pewno kupię pełne opakowanie. Nie jestem tylko przekonana co do odcienia Wydaje mi się, że golden fair jest trochę za żółty i zastanawiam się nad neutral fair, więc jeżeli któraś Was ma neutral fair i mogłaby się podzielić swoimi spostrzeżeniami, to będę bardzo wdzięczna ))

Ahaa i jeszcze odnośnie bazy to nie wiem czy to ona przedłuża trwałość podkładu, czy wystarczy utrwalić podkład pudrem, ale na początku po nałożeniu bazy, podkładu i pudru wykańczającego czułam przez kilka godzin takie mocne ściągnięcie na buzi, dlatego jutro spróbuję sprawdzić ich wytrzymałość bez bazy


I który odcień Twoim zdaniem jest lepszy? Bo też obawiałam się,że neutrale będą różowe, tak jak to jest w AM, ale na swatchach wyglądają bardzo naturalnie i waham się między golden a neutral
No właśnie neutrale z Neauty po mojemu nie mają nic rozowego, to po prostu beż, ani ciepły ani zimny Annabelle są zdecydowanie bardziej świnkowe:P

Dzisiaj kolejny dzień testów, tym razem połowa twarzy Neauty, druga połowa zas AM. Porównuję:

- Neauty: Golden light
- AM: Golden fairest


Neauty wydaje się byc bardziej zolty w woreczku, ale na twarzy nie zauważyłam żadnej różnicy w kolorze. Na razie zbyt krotko mam je na sobie by ocenic wytrzymałość. W kazdym razie Annabelle wg mnie są bardziej "podkladowe", cięższe, Neauty bardziej satynowe. Póki co, nie potrafię sie zdecydowac, co woli moja skóra, decyzja chyba bedzie wieczorem Chociaz juz widzę, że AM zaczynają zbierać się w załamaniach. 2 godziny po nałożeniu O_o

Edytowane przez Nixie
Czas edycji: 2014-11-23 o 11:29
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 13:01   #111
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez andziaoo7 Pokaż wiadomość
W końcu wróciłam z pracy i mogę podzielić się z Wami moimi wrażeniami podkład nałożyłam o jakieś 6:50 i nadal go mam, co więcej całość pomimo tylu godzin wygląda na prawdę nieźle. Przechodząc do konkretów, to cera zaczęła się świecić między 13 a 14,nie było to jeszcze mocne świecenie, ale takie wyczuwalne na skórze (jeżeli wiecie, o czym mówię:P). Zazwyczaj stosuję bibułki matujące albo zwykłą chusteczkę higieniczną i przykładam je do twarzy lekko dociskając. Przy AM niestety taka metoda nie do końca sprawdzała się, ponieważ podkład zawsze ważył się, szczególnie na brodzie i czole (wersja kryjąca). Natomiast w wersji matującej nie było aż takiego ważenia się podkładu ale bardziej go ubywało, przez co miałam wrażenie, że wraz z pozbyciem się sebum, pozbywałam się również podkładu, co wyglądało jeszcze dziwniej. Przy Neauty zauważyłam, że podkład nie zważył się, nie zebrał w zmarszczkach mimicznych i przy pozbywaniu się sebum za pomocą chusteczki nie starłam go z twarzy. Pod tym względem jestem zachwycona!
Co do krycia to jestem zadowolona, ale wiadomo, że po 15 godzinach nie ma się co łudzić, że będziemy wyglądać tak jak po nałożeniu podkładu z rana jednak jestem zadowolona i moja zaczerwieniona broda nadal wygląda dobrze.... z nosem to trochę inna historia, ponieważ przez niemal cały rok mam katar, więc już nie zwracam na niego takiej uwagi co prawda w pracy wydawał mi się czerwony, jakby już dawno z niego zszedł podkład, ale teraz jak się przyglądam, to jest pół na pół
Podsumowując mój wielki wywód jestem bardzo mile zaskoczona tymi minerałami i na pewno kupię pełne opakowanie. Nie jestem tylko przekonana co do odcienia Wydaje mi się, że golden fair jest trochę za żółty i zastanawiam się nad neutral fair, więc jeżeli któraś Was ma neutral fair i mogłaby się podzielić swoimi spostrzeżeniami, to będę bardzo wdzięczna ))

Ahaa i jeszcze odnośnie bazy to nie wiem czy to ona przedłuża trwałość podkładu, czy wystarczy utrwalić podkład pudrem, ale na początku po nałożeniu bazy, podkładu i pudru wykańczającego czułam przez kilka godzin takie mocne ściągnięcie na buzi, dlatego jutro spróbuję sprawdzić ich wytrzymałość bez bazy


I który odcień Twoim zdaniem jest lepszy? Bo też obawiałam się,że neutrale będą różowe, tak jak to jest w AM, ale na swatchach wyglądają bardzo naturalnie i waham się między golden a neutral
Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
No właśnie neutrale z Neauty po mojemu nie mają nic rozowego, to po prostu beż, ani ciepły ani zimny Annabelle są zdecydowanie bardziej świnkowe:P

Dzisiaj kolejny dzień testów, tym razem połowa twarzy Neauty, druga połowa zas AM. Porównuję:

- Neauty: Golden light
- AM: Golden fairest


Neauty wydaje się byc bardziej zolty w woreczku, ale na twarzy nie zauważyłam żadnej różnicy w kolorze. Na razie zbyt krotko mam je na sobie by ocenic wytrzymałość. W kazdym razie Annabelle wg mnie są bardziej "podkladowe", cięższe, Neauty bardziej satynowe. Póki co, nie potrafię sie zdecydowac, co woli moja skóra, decyzja chyba bedzie wieczorem Chociaz juz widzę, że AM zaczynają zbierać się w załamaniach. 2 godziny po nałożeniu O_o

dziękuję dziewczyny za relacje cieszy mnie że w końcu firma która "nie przemyca" wszędzie tego różu nawet w odcieniach potencjalnie nieróżowych widać na zdjęciach że neutrale są przyjemnie kremowe w odcieniu ja jednak zaryzykowałam z golden bo wgapianiu się w zdjęcia oliwki wydały mi się zbyt zgaszone. Mam nadzieję że nie będą się warzyć
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 14:35   #112
andziaoo7
Przyczajenie
 
Avatar andziaoo7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Neauty Minerals

Dzisiaj miałam drugie podejście do golden pale, ale jednak ten odcień jest dla mnie za jasny, a skóra wygląda na lekko wybieloną... Efekt był taki, jakbym nałożyła za dużo pudru transparentnego na twarz :| Poza tym tak, jak pisałam wcześniej, kryciem różni się od golden fair.
andziaoo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 15:14   #113
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez andziaoo7 Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam drugie podejście do golden pale, ale jednak ten odcień jest dla mnie za jasny, a skóra wygląda na lekko wybieloną... Efekt był taki, jakbym nałożyła za dużo pudru transparentnego na twarz :| Poza tym tak, jak pisałam wcześniej, kryciem różni się od golden fair.
a jak jasna jesteś? Jakie drogeryjne lub mineralne są dla Ciebie dobre? Sorry że tak zamęczam pytaniami ale próbuję się rozeznać
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 18:57   #114
andziaoo7
Przyczajenie
 
Avatar andziaoo7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Neauty Minerals

golden fairest z AM są dla mnie trochę za ciemne, natomiast natural fairest AM pasują mi nawet, pomijając ich różowe tony z drogeryjnych dawno nie używałam, więc ciężko mi powiedzieć, ale ze wszystkich jakie używałam całkiem nieźle pasował mi Lirene City Matt w odcieniu naturalnym (wtedy nie było jeszcze tego jasnego) oraz Healthy Mix w kolorze 51 i Rimmel Match Perfection ten po porcelanowym chyba 101... Te dwa ostatnie miałam tylko w próbkach, ale pamiętam, że odcienie mi pasowały mam nadzieję, że pomogłam
andziaoo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 19:19   #115
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez andziaoo7 Pokaż wiadomość
golden fairest z AM są dla mnie trochę za ciemne, natomiast natural fairest AM pasują mi nawet, pomijając ich różowe tony z drogeryjnych dawno nie używałam, więc ciężko mi powiedzieć, ale ze wszystkich jakie używałam całkiem nieźle pasował mi Lirene City Matt w odcieniu naturalnym (wtedy nie było jeszcze tego jasnego) oraz Healthy Mix w kolorze 51 i Rimmel Match Perfection ten po porcelanowym chyba 101... Te dwa ostatnie miałam tylko w próbkach, ale pamiętam, że odcienie mi pasowały mam nadzieję, że pomogłam
Hm, mamy identycznie z tych drogeryjnych nie używałam przez Ciebie wymienionych, ale golden fairest z AM jest dla mnie za ciemny, a natural w porządku pomijając świnkę
Zobaczymy, jak na mnie się golden fair spisze, ale to dopiero za 2 tygodnie. Dobrą próbkę wybrałam
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 19:58   #116
andziaoo7
Przyczajenie
 
Avatar andziaoo7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Hm, mamy identycznie z tych drogeryjnych nie używałam przez Ciebie wymienionych, ale golden fairest z AM jest dla mnie za ciemny, a natural w porządku pomijając świnkę
Zobaczymy, jak na mnie się golden fair spisze, ale to dopiero za 2 tygodnie. Dobrą próbkę wybrałam
Ja chyba zdecyduję się jednak na neutral fair golden nie jest zły, ale jest za żółty dla mnie... sama nie wiem, poprzeglądam się jeszcze i jutro zadecyduję
andziaoo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 20:27   #117
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez andziaoo7 Pokaż wiadomość
Ja chyba zdecyduję się jednak na neutral fair golden nie jest zły, ale jest za żółty dla mnie... sama nie wiem, poprzeglądam się jeszcze i jutro zadecyduję
Mamy tak samo x2, bo właśnie neutral wydaje się totalnie pasować do mnie i wzięłam aż 3 pierwsze odcienie do testów. Nie mam w sobie za dużo żółci
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 20:46   #118
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez andziaoo7 Pokaż wiadomość
golden fairest z AM są dla mnie trochę za ciemne, natomiast natural fairest AM pasują mi nawet, pomijając ich różowe tony z drogeryjnych dawno nie używałam, więc ciężko mi powiedzieć, ale ze wszystkich jakie używałam całkiem nieźle pasował mi Lirene City Matt w odcieniu naturalnym (wtedy nie było jeszcze tego jasnego) oraz Healthy Mix w kolorze 51 i Rimmel Match Perfection ten po porcelanowym chyba 101... Te dwa ostatnie miałam tylko w próbkach, ale pamiętam, że odcienie mi pasowały mam nadzieję, że pomogłam

dla mnie golden fairest, Bourjois #51 i Lirene są sporo za ciemne, nawet zerówki z Pixie niektóre za ciemne były więc mam nadzieję że golden pale nie okaże się za jasne albo za kurczakowe
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 22:39   #119
andziaoo7
Przyczajenie
 
Avatar andziaoo7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Neauty Minerals

Jutro robię zamówienie z Neauty jeżeli jest ktoś chętny z Wrocławia do wspólnego zamówienia,to piszcie na priv
andziaoo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 08:55   #120
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Neauty Minerals

Ja natomiast z Pixie używałam Shaylee 3. Wydaje mi się, że tu bym celowała w Neutral Medium. Choć do końca nie jestem przekonana.
A jeśli chodzi o krycie, to akurat ten odcień gorzej wychodzi w porównaniu z pixie. Może baza by była pomocna?

Czy ktoś miał podobny odcień z Pixie i mógłby się wypowiedzieć...
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 19:15:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.