Neauty Minerals - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-24, 14:26   #121
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Mam swoje minerałki zamawiałam golden pale i tak na szybko po "posmarowaniu" na szyi i troszkę na czole będzie to chyba mój kolor Jest jasny ale nie za blady na szczęście nie jest kurczakowo żółty, podejrzewam że z gamy golden odcienie ciemniejsze są bardziej żółte bo i mocniej napigmentowane ten z racji jasności jest rozbielony i wpada wręcz w taki neutralny/kremowy/maślany odcień Na dniach zdam relacje i wrzucę jakieś swatche. Konsystencję ma kremową, przyjemnie się rozsmarowuje, zdecydowanie nie jest tak suchy jak Meow, wykończenie wydaje się satynowe. Pragnę by dobrze mi się nosiły bo kolor wydaje mi się świetny, konsystencja i wykończenie też.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 14:53   #122
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Neauty Minerals

Wrzucam maziaki na twarzy w porównaniu z fluidem Pharmaceris, którego (o zgrozo!) używałam do tej pory.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg neauty.jpg (89,5 KB, 297 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg neauty2.jpg (39,8 KB, 155 załadowań)
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 19:11   #123
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Wrzucam maziaki na twarzy w porównaniu z fluidem Pharmaceris, którego (o zgrozo!) używałam do tej pory.

Jakieś te goldeny żółto/pomarańczowe (choć wiem, że może być to wina zdjęcia, itp). Bardziej naturalnie wyglądają Olive (wydają się zbliżone do goldenów z AM?
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 19:41   #124
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Neauty Minerals

Zdjęcie robione w świetle dziennym przy oknie, ale na żywo mniej więcej tak to wygląda. Olive light najbardziej mi pasuje, goldeny są za żółte, mogę jutro z ciekawości porównać je z AM.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 12:17   #125
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Neauty Minerals

Neauty i AM, niestety nie mam golden fairest.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg neauty,am.jpg (45,4 KB, 235 załadowań)
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 02:16   #126
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Neauty Minerals

Moje wrażenia:
też się bałam, że Goldeny będą za żółte, ale jest dobrze. Na początku nałożyłam Olive i był kompletnie niewidoczny na skórze, byłam w szoku. Potem domalowalam paski Goldenami i wyglądało na to, że najlepsze byłoby coś pomiędzy, ale Golden Light Medium idealnie się wtopił (ale Light też wygląda w porządku), za to Olive Light Medium zaczęła się odcinać w taki sinawo, zszarzały, brudny sposób. Nie umiem opisać, ale wyglądała zaraz na ciemniejszą niż Golden Medium. Ten kolor chyba się nada do konturowania, bo bez brązowienia daje wrażenie zacienienia - dosłownie. Choć w nadmiarze może dać efekt niezdrowej cery, np. jak u palaczki.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 13:46   #127
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Od lewej: Dr.G Gowoonsesang Super Light, Neauty Golden Pale, MAC Studio Fix NW10(nie wiem czemu na zdjęciach wychodzi mi taka różowa łapa) drugie i trzecie zdjęcie Neauty na mokro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (33,7 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (37,5 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (61,7 KB, 80 załadowań)

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2014-11-26 o 13:47
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 17:00   #128
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Neauty Minerals

Mam i ja swoje próbeczki! Jutro wielkie testowanie, bo cały dzień jestem na zajęciach
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 22:45   #129
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Neauty Minerals

Widzę, że porównujecie golden fair i golden fairest AM, ale golden fairest był ciemniejszy od innych fairest. Miała któraś z Was neutrale? z AM mam Natural fairest i nie wiem, w który celować.
Szkoda, że nie ma opakowań 3g-5g. już 4g AM męczę od lata, nie lubię długo jednego podkładu mieć.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 19:49   #130
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Dziewczyny, czy któraś z Was ma porównanie do Amilie? Przeczytałam cały wątek i nie do końca wiem, co mogłoby mi pasować...
Mimo mnóstwa poszukiwań nie znalazłam jeszcze koloru idealnego. Z tych, które wyglądają na mnie dobrze na pewno mogę wymienić gamę oliwkową i naturalną z Amilie (poziom 2 trochę rozbielony jedynką w proporcji 4:1). Za to nie najlepiej wyglądałam w Sesame (za dużo pomarańczy i żółci) oraz w Soft Honey (orange attack ). Poziomy 1 są na mnie za jasne, zaś dwójki minimalnie za ciemne.
Z Annabelle - natura fairest tą swoją prosiaczkowatością nieco odcinał mi się od szyi, reszty nie próbowałam.
Z meow mam ocicat, korat i abyssinian (wszystkie poziomy 2). Każdy z nich wygląda całkiem nieźle, z tym, że w Ocicat jest sporo szarości i wyglądam trochę niezdrowo, Korat wydaje się momentami minimalnie ciemnawy i potrafi wybić lekką pomarańczą, zaś Abyssinian jest od dwóch wcześniejszych sporo jaśniejszy i wygląda chyba najlepiej, choć znów mógłby mieć nieco mniej żółci w sobie... Poziomy 1 są na mnie za jasne.
Więc na dobrą sprawę ja nawet nie wiem, jaka tonacja byłaby najlepsza. Chyba oliwkowa- taka najlepiej na mnie leży, ale nie szarawo-różowa, a nieco złotawa. Albo po prostu jakieś neutrale w prawdziwym tego słowa znaczeniu... Moja skóra nie cierpi się z pomarańczą i różem, nie lubi też nadmiaru żółci. Problemem jest też to, że moja szyja jest bardziej żółta i to, co pasuje twarzy potrafi mi się odcinać. Póki co najlepszy był lekko rozbielony Amilkowy Pine Nut.
Ma któraś z Was podobną skórę i wie, w co celować?
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2014-11-27 o 19:50
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 21:59   #131
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Neauty Minerals

Hej Ja dzisiaj miałam na sobie golden medium light i jest dla mnie za żółty, a z kolei w Sesame Amilie wyglądałam dobrze Na razie tylko tyle mogę napisać, jutro dalszy dzień testów
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 22:08   #132
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Neauty Minerals

Dziewczyny a jak wyglada probka? Na ile starcza?

Moze ktoras pokusilaby sie o zdjecie? )))
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 22:26   #133
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Neauty Minerals

Załączam foto, ale jakość kiepska, bo mam złe światło w kuchni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0663[1].jpg (120,4 KB, 146 załadowań)
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 22:40   #134
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Motylek Truskawkowy Pokaż wiadomość
Załączam foto, ale jakość kiepska, bo mam złe światło w kuchni.
O jak szybko dziekuje.
Chyba tyle dostalam w cosmetics minerals korektora.

Moze ktoras dziewczyna bylaby chetna na wymianke?
Mam odsypki na sprobowanie:
- AM golden fair - matujacy
-AM golden fairest kryjacy
- AM matujacy beige fairest matujacy
-Earthnicity sunrise
- AM golden fair kryjacy
- AM natural fairest kryjacy

Chetna jestem na zestaw golden fair, golden light, golden medium light, golden medium. Pokusila sie ktoras z was na taka skale? moze byc do medium light
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 16:08   #135
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Motylek Truskawkowy Pokaż wiadomość
Hej Ja dzisiaj miałam na sobie golden medium light i jest dla mnie za żółty, a z kolei w Sesame Amilie wyglądałam dobrze Na razie tylko tyle mogę napisać, jutro dalszy dzień testów
Hm, zawsze to jakiś trop - w takim razie goldeny chyba nie dla mnie Może w takim razie oliwki, tylko mam nadzieję, że nie będą zbyt szare.

Dziewczyny, czy któraś jest chętna na wspólne zamówienie do Warszawy? Chętnie kupiłabym sobie ze 3 próbki na start, ale wysyłka wyszłaby mnie podwójnie drożej, więc nędzny to biznes.

(Chyba, że ktoś tutaj ma testery olive light i neutral light, chętnie odkupię/wymienię za coś )
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 16:53   #136
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Hm, zawsze to jakiś trop - w takim razie goldeny chyba nie dla mnie Może w takim razie oliwki, tylko mam nadzieję, że nie będą zbyt szare.

Dziewczyny, czy któraś jest chętna na wspólne zamówienie do Warszawy? Chętnie kupiłabym sobie ze 3 próbki na start, ale wysyłka wyszłaby mnie podwójnie drożej, więc nędzny to biznes.

(Chyba, że ktoś tutaj ma testery olive light i neutral light, chętnie odkupię/wymienię za coś )

AncientQueen, co do Twojego poprzedniego posta - chyba jesteśmy bardzo do siebie podobne kolorystycznie, bo wymieniłaś podkłady, których sama używałam i miałam podobne odczucia. Ja jutro odbieram swoje próbki i będę mogła wstępnie powiedzieć, jak u mnie wyglądają - zamówiłam golden i olive light.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 01:36   #137
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
AncientQueen, co do Twojego poprzedniego posta - chyba jesteśmy bardzo do siebie podobne kolorystycznie, bo wymieniłaś podkłady, których sama używałam i miałam podobne odczucia. Ja jutro odbieram swoje próbki i będę mogła wstępnie powiedzieć, jak u mnie wyglądają - zamówiłam golden i olive light.
No, w końcu ktoś kolorystycznie podobny! W takim razie czekam z niecierpliwością na relacje z Twoich testów.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 16:16   #138
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Neauty Minerals

Dziewczyny, czy zauważyłyście, że Neauty po nałożeniu na twarz mają mnóstwo świecących drobinek? :O Dosłownie, jak jakiś rozświetlacz. Zauważyłam to dopiero dzisiaj, mimo że wcześniej już ich raz użyłam. Po mocniejszym roztarciu drobinki są dużo mniej widoczne, a po przypudrowaniu buzi prawie w ogóle ich nie widać, ale jednak efekt zaraz po nałożeniu: twarz w gwiazdkach! .
Może w goldenach tych drobinek jest mniej, a w neutralach więcej?
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 16:19   #139
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Motylek Truskawkowy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy zauważyłyście, że Neauty po nałożeniu na twarz mają mnóstwo świecących drobinek? :O Dosłownie, jak jakiś rozświetlacz. Zauważyłam to dopiero dzisiaj, mimo że wcześniej już ich raz użyłam. Po mocniejszym roztarciu drobinki są dużo mniej widoczne, a po przypudrowaniu buzi prawie w ogóle ich nie widać, ale jednak efekt zaraz po nałożeniu: twarz w gwiazdkach! .
Może w goldenach tych drobinek jest mniej, a w neutralach więcej?
W goldenach też jest tyle, dlatego ja podziękowałam Neauty za współpracę
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 16:32   #140
andziaoo7
Przyczajenie
 
Avatar andziaoo7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Neauty Minerals

Ja po nalozeniu na reke zauwazylam tone drobinek, przez co pierwszy raz nakladalam podklad kiedy mialam wolne i nigdzie sie nie spieszylam gdyby okazalo sie, ze musze zmyc go i nakladac jakis inny podklad, ale po nalozeniu na twarz okazalo sie, ze w ogole nie widac drobinek 😀
andziaoo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 17:10   #141
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Neauty Minerals

Ja dzisiaj też po przybiciu pierwszej "pieczątki" na policzek musiałam mega szybko podjąć decyzję, czy ryzykuję, czy zmywam i nakładam szybko coś innego. Jednak zaryzykowałam I na dobre mi to wyszło, podkład ładnie stopił się ze skórą, kolor chyba mój, ale jeszcze sprawdzę inne
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:43   #142
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Neauty Minerals

Ja zamówiłam w ciemno pełnowymiarowe opakowania golden pale i golden fair. Coś mi mówiło, że jeden będzie za jasny, drugi za ciemny no i faktycznie miałam rację, zmieszane dają idealny dla mnie kolor Ale możecie wyobrazić sobie moją minę, gdy od razu po otrzymaniu przesyłki paćnęłam grubszą warstwę na nadgarstek i zobaczyłam ten blask myślę sobie, gdzie tam takie coś na tłustą skórę To było w czwartek, jeszcze wieczorem przetestowałam go na twarzy, od piątku używam codziennie i szczerze muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona.
Kryje przyzwoicie, może troszkę słabiej niż Pixie CdL i CP, ale pomimo tego skóra jakoś tak ładnie wygląda, ciężko mi opisać o co chodzi. I nawet wydaje się faktycznie matowić, do tej pory używałam kryjących formuł bo jakoś nigdy nie wierzyłam w zauważalne działanie matujące sypkiego podkładu na tak tłustej skórze. Uznałam że to będzie najwyżej 20 min. matu dłużej kosztem gorszego krycia Oczywiście puder matujący nadal jest moim wielkim przyjacielem, ale nawet kiedy zacznę się świecić to nie mam na twarzy warstwy smalcowatej mazi. Mam nadzieję, że to nie jest tylko krótkotrwała reakcja na nowy kosmetyk. Jak docisnę chusteczkę, to sebum się wchłania, a podkład zostaje na twarzy. Nie robi się ciasto, nie ciemnieje. Po 10 godzinach trochę się ściera, ale też jakoś tak "ładnie".
Zamówiłam też próbkę pudru matującego, ale jeszcze nie wiem czy go lubię. Chyba bardziej odpowiada moja autorska mieszanka choć musiałabym kiedyś używać przez cały dzień tylko Neauty, żeby móc go obiektywnie ocenić. Próbki bazy i rozświetlacza dostałam gratis, ale brak luźnego dnia, żeby w spokoju potestować. Boję się ryzykować konieczność błyskawicznego zmywania makijażu i nakładania na nowo
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:58   #143
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Neauty Minerals

To ja dorzucam swoje spostrzeżenia. Zamówiłam dwie próbki podkładu - golden fair i olive fair. Swatche poniżej na mojej szyi. Golden fair jak widać jest za ciemny, olive za to na całej twarzy zbyt szary - z moimi naczynkami tworzy niefajne połączenie. Najlepiej pasuje mi mieszanka tych dwóch odcieni z przewagą olive fair, goldena dorzucam jedynie do złagodzenia szarości.

Mogłabym zamówić jeszcze na próbę neutral fair i golden pale, ale same właściwości podkładów nie rzucają mnie na kolana. Krycie dla mnie słabe, kiepsko przyklejają mi się do twarzy - muszę jeszcze potestować sposób nakładania. Mat rzeczywiście trzyma się prawie cały dzień, ale za to ścierają mi się tak samo, jak inne minerały. Zdecydowanie lepiej nosi mi się nowe Pixie, do których na początku byłam sceptycznie nastawiona.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy-1.jpg (69,9 KB, 164 załadowań)

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2014-12-01 o 20:59
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 07:56   #144
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Neauty Minerals

Produkty Neauty pojawiły się w sklepie mineralcosmetics.pl
Dziś można skorzystać z darmowej wysyłki, gdyż sklep bierze udział w ddd
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 12:20   #145
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Motylek Truskawkowy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy zauważyłyście, że Neauty po nałożeniu na twarz mają mnóstwo świecących drobinek? :O Dosłownie, jak jakiś rozświetlacz. Zauważyłam to dopiero dzisiaj, mimo że wcześniej już ich raz użyłam. Po mocniejszym roztarciu drobinki są dużo mniej widoczne, a po przypudrowaniu buzi prawie w ogóle ich nie widać, ale jednak efekt zaraz po nałożeniu: twarz w gwiazdkach! .
Może w goldenach tych drobinek jest mniej, a w neutralach więcej?
ja na twarzy nie widzę żadnych drobinek(mam golden pale) w życiu bym do rozświetlacza nie porównała ani nawet do rozświetlającego pudru bardzo dobrze mi się noszą te minerały duuuużo lepiej niż Pixie CP czy Blusche. Wyglądają na twarzy pięknie satynowo, jeśli ktoś woli bardziej suchość i mat Meow to z Neauty nie będzie zadowolony bo są decydowanie satynowe z lekkim połyskiem a z pudrem rozświetlającym wręcz świetliste noszone bez bazy i bez żadnego pudru w stanie bardzo dobrym trzymają mi się 9 h, ok 10/11 zaczynają się ścierać. Krycie lekkie do średniego. Muszę jeszcze potestować je z dry flo dla przedłużenia trwałości ale na razie w taki ziąb nie mam ochoty pudru matującego nakładać
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 15:58   #146
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Neauty Minerals

Ja też jestem zadowolona z trwałości, podkład długo się trzyma i wygląda naturalnie, nie błyszczy się, nie wymaga poprawek no i przede wszystkim nie podkreśla suchych skórek Teraz, żeby zużyć próbki mieszam olive fair i golden light i nie jest źle Muszę jeszcze ponosić kiedyś olive light, żeby się upewnić że to ten właściwy, ale jakby co, to zawsze można jakiegoś goldena troszkę dosypać, nie zaszkodzi
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 19:40   #147
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Neauty Minerals

Do mnie też dotarły już probki Brałam Olive Medium Light i Neutral Medium Light oraz puder rozświetlający. Szukałam czegoś na poziomie jasności odpowiadającym Light z Annabelle, porównując w wieczornym świetle wydają się trochę jaśniejsze, po nałożeniu na skórę i roztarciu może nie być różnicy.
Tak na świeżo mogę tylko potwierdzić, że jak na formułę matującą rzeczywiście jest mocno drobinkowy , neutralki są pozbawione różowych podtonów, które przeszkadzały mi w Annabelle.
Jutro dokładniejsze testy, postaram się napisać więcej i wstawić porównawcze zdjęcia
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 20:47   #148
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Neauty Minerals

Dla mnie słaba formuła - jakaś taka wysuszajaca, niezbyt ładnie się rozprowadza, kolory w woreczku wyglądają na idealnie dopasowane (wzięłam z gamy Olive i Golden Medium oraz Light Medium), ale na twarz oliwka jest zbyt ziemista - coś jak z Meow taki odcień na "O". Golden znacznie lepszy, ale krycie ten podkład ma żadne - już Lily Lolo przy nim jest super kryjący, a przeciez LL to też raczej lekki podkład. Neauty przypomina mi trochę fatalne podkłady firmy Rhea, od których zaczynałam przygodę z minerałami.
Zginęły mi ukochane firmy minerałkowe, ale Neauty na pewno nie wypełni luki. Szkoda.Szukam dalej
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 17:48   #149
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Neauty Minerals

Dziewczyny niestety zachwyt przeciętny Naturale wydają się totalnie pasować do mnie, zaczęłam więc z Natural Fair ale był za ciemny. Natural Pale to idealnie mój odcień, ale z tego co widzę to podkład słabo kryje, wszelakie krostki prześwitują. Zużyłam pół próbki na makijaż, a pewnie dołożyłabym więcej gdyby nie byłoby mi szkoda. To wychodzi.. skoro podkład ma 8g.. 32 dni na słoiczek? Niemożliwe
Mat jest fajny, ale ja matu nie potrzebuję bo mam suchą cerę. Nie stwierdzę więc jak matuje na dłuższą metę, bo sama z siebie nie tłuści mi się skóra.
Pierwsza, wczorajsza partia podkreśliła okropnie krostki na policzkach, wyglądałam jak po wylince. Druga, dzisiejsza partia wygląda lepiej bo zrobiłam mały peeling, ale co z tego skoro każda krostka na brodzie jest widoczna, bo podkład jej nie zakrył. Mój brak zachwytu udowadnia, że wczoraj dołożyłam warstwę AM by zakryć to, czego podkład z Neauty nie zrobił, bo szkoda mi było zużywać więcej proszku z próbki, skromnie go tam..
Poczekam na kryjącą a tymczasem zrobię coś z tymi próbkami. Najjaśniejsze zużyje, a te ciemniejsze to nie wiem komu opchnę. Porobię też pewnie jakieś swatche i wstawię. Zrobiłam też zdjęcie, jak wygląda na skórze ale powiem, że fatalnie wyszło, bo niestety odzwierciedliło prawdę..
Trochę za dużo próbek wzięłam, smutno mi bo odcienie ma naprawdę piękne..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 09:50   #150
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Neauty Minerals

No i jest świąteczna promocja Od dziś, do 14 grudnia wszystkie pełnowymiarowe produkty za 36,90... Miałam poczekać, aż zużyję próbki, bo mam ich 4g, ale promocja kusi

A co do krycia, to mi pasuje, choć rzeczywiście można odnieść wrażenie, że podkład jest delikatnie transparentny. Ładnie wyrównuje koloryt skóry, ale większych zaczerwienień nie kryje, dlatego przydałby się w ofercie fajny, kremowy korektor
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 19:15:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.