Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-26, 20:46   #121
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak piszecie o tych tabletach i pamięci, ale to ile w takim razie macie u siebie tych GB?
Ja mam 64, ale mam mnóstwo aplikacji i gier, a nie cierpię, gdy cokolwiek się zacina.
Mój mąż ma w iphonie 8 gb, bo uparł się, że więcej nie potrzebuje, no i nie wszystko zawsze mu płynnie śmiga. No, ale na upartego nic nie poradzisz.

Jeśli tylko chcesz przeglądać neta, to 16 gb ci spokojnie wystarczy. Jednak lepiej mieć jakiś zapas, gdyby przyszłościowo okazało się, że nie tylko do przeglądania wizażu i czytania ebooków możesz wykorzystać ipada

Ja go kocham miłością całkowitą, korzystam z niego bardzo często w pracy.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:00   #122
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czasami lepiej nie zachodzić do takich sklepów
Cytat:
Napisane przez iwkaga Pokaż wiadomość
Też dziś tam zajrzałam
Jak na kącik, całkiem przyjemnie. Pomacałam, poprzymierzałam, ale mojego jet seta navy niestety nie mieli ... ale to nie salon, więc pretensji nie mam
Wpadł mi za to w oko sutton large signature ( ta logowana wersja) ...
Żeby tylko na nią nie zachorować, żeby tylko na nią nie zachorować ...
Dzieki dziewczyny za relacje hmm,przy nadarzajacej sie okazji sie wybiore
A Selma (large) tez mi sie zaczela od kilku dni wydawac niezbedna do zycia, ale musze wytrzymac do wiosny...


Wy mi w myslach czytacie- ja planuje, jeszcze w grudniu, kupno ipada tyle,ze wersja mini. Zastanawiam sie czy ipad mini2, 32 GB bedzie ok? Czy doplacac, bo mini3 jest, wedlug Was, o niebo lepsze? Tylko,ze wtedy 16GB bo na 64 mnie nie stac, a posrodku nie ma
Na pewno wystarczy mi tylko z wifi, bo neta mam na dwoch telefonach.
Generalnie bede go wykorzystywac do przegladania netu, sprawdzania poczty, zdjec.Na pewno bedzie w nim troche podrecznych aplikacji, moze ksiazki, ale od tego mam glownie kindla...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/

Edytowane przez aniser
Czas edycji: 2014-11-26 o 21:02
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:03   #123
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja mam 64, ale mam mnóstwo aplikacji i gier, a nie cierpię, gdy cokolwiek się zacina.
Mój mąż ma w iphonie 8 gb, bo uparł się, że więcej nie potrzebuje, no i nie wszystko zawsze mu płynnie śmiga. No, ale na upartego nic nie poradzisz.

Jeśli tylko chcesz przeglądać neta, to 16 gb ci spokojnie wystarczy. Jednak lepiej mieć jakiś zapas, gdyby przyszłościowo okazało się, że nie tylko do przeglądania wizażu i czytania ebooków możesz wykorzystać ipada

Ja go kocham miłością całkowitą, korzystam z niego bardzo często w pracy.
Wezmę chyba tego 65 GB. Czy warto czekać na jakieś promocje czy Apple raczej nie bywają w promo?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:10   #124
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Wezmę chyba tego 65 GB. Czy warto czekać na jakieś promocje czy Apple raczej nie bywają w promo?
Podobno w zeszlym roku przed swietami cos bylo, ale szczegolow nie znam.
Sama sie czaje zreszta
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:41   #125
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak piszecie o tych tabletach i pamięci, ale to ile w takim razie macie u siebie tych GB?
ja miałam w starym 32 gb i dla mnie to było tak optymalnie

wszystko zależy do czego chcesz go wykorzystywać
ja oglądam na nim seriale, youtube, przeglądam internet, wizaż
do tego troche muzyki, gier (na iphonie nie mam wcale bo wygodniej mi grać na ipadzie ale ostatnio rzadko to robię), niektóre gry zajmują bardzo dużo pamięci... do tego kilkanaście aplikacji i pamięć prawie zapełniona

zdjęć na ipadzie w ogóle nie mam, do tego służy mi iphone
teraz kupię wersję 64 gb bo 32 wycofali

iphona mam 16 gb i nigdy więcej... pamięć zapełniłam w 3 miesiące, obecnie na nim nic nie mam poza zdjęciami i kilkoma aplikacjami a i tak się zacina...
stwierdziłam, że jeszcze rok się przemęczę do premiery następnego i potem kupię 64 gb


Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Wy mi w myslach czytacie- ja planuje, jeszcze w grudniu, kupno ipada tyle,ze wersja mini. Zastanawiam sie czy ipad mini2, 32 GB bedzie ok? Czy doplacac, bo mini3 jest, wedlug Was, o niebo lepsze? Tylko,ze wtedy 16GB bo na 64 mnie nie stac, a posrodku nie ma
Na pewno wystarczy mi tylko z wifi, bo neta mam na dwoch telefonach.
Generalnie bede go wykorzystywac do przegladania netu, sprawdzania poczty, zdjec.Na pewno bedzie w nim troche podrecznych aplikacji, moze ksiazki, ale od tego mam glownie kindla...
jeśli chodzi o specyfikacje techniczne to mini 2 od mini 3 prawie niczym się nie różni, ale trójka ma czytnik linii papilarnych a dla mnie to bardzo ważne wiec wziełabym trójkę (ten przycisk bez czytnika lubi się wykrzywiać i zacinać )

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Wezmę chyba tego 65 GB. Czy warto czekać na jakieś promocje czy Apple raczej nie bywają w promo?
nie zauważyłam żadnych promocji
wiem, że rok temu na black friday była jakaś zniżka ale chyba tylko na komputery
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 22:26   #126
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
ja miałam w starym 32 gb i dla mnie to było tak optymalnie

wszystko zależy do czego chcesz go wykorzystywać
ja oglądam na nim seriale, youtube, przeglądam internet, wizaż
do tego troche muzyki, gier (na iphonie nie mam wcale bo wygodniej mi grać na ipadzie ale ostatnio rzadko to robię), niektóre gry zajmują bardzo dużo pamięci... do tego kilkanaście aplikacji i pamięć prawie zapełniona

jeśli chodzi o specyfikacje techniczne to mini 2 od mini 3 prawie niczym się nie różni, ale trójka ma czytnik linii papilarnych a dla mnie to bardzo ważne wiec wziełabym trójkę (ten przycisk bez czytnika lubi się wykrzywiać i zacinać )

nie zauważyłam żadnych promocji
wiem, że rok temu na black friday była jakaś zniżka ale chyba tylko na komputery
dzieki no to porownam jeszcze raz ceny i wowczas podejme decyzje. narazie sklaniam sie ku mini2, ale kto wie...
opcja z liniami papilarnymi jest fajna, tyle,ze ja i tak przy poczcie korpo na urzadzeniu mobilnym musze wpisywac 6 cyfrowy kod dostepu, wiec....
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 22:46   #127
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Podobno w zeszlym roku przed swietami cos bylo, ale szczegolow nie znam.
Sama sie czaje zreszta
Żeby człek wiedział, że coś będzie to by poczekał
Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
nie zauważyłam żadnych promocji
wiem, że rok temu na black friday była jakaś zniżka ale chyba tylko na komputery
To poczekam jeszcze te 2 dni, a później kupuję "złocisza"
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 00:18   #128
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja mam 64, ale mam mnóstwo aplikacji i gier, a nie cierpię, gdy cokolwiek się zacina.
Mój mąż ma w iphonie 8 gb, bo uparł się, że więcej nie potrzebuje, no i nie wszystko zawsze mu płynnie śmiga. No, ale na upartego nic nie poradzisz.

Jeśli tylko chcesz przeglądać neta, to 16 gb ci spokojnie wystarczy. Jednak lepiej mieć jakiś zapas, gdyby przyszłościowo okazało się, że nie tylko do przeglądania wizażu i czytania ebooków możesz wykorzystać ipada

Ja go kocham miłością całkowitą, korzystam z niego bardzo często w pracy.
Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
dzieki no to porownam jeszcze raz ceny i wowczas podejme decyzje. narazie sklaniam sie ku mini2, ale kto wie...
opcja z liniami papilarnymi jest fajna, tyle,ze ja i tak przy poczcie korpo na urzadzeniu mobilnym musze wpisywac 6 cyfrowy kod dostepu, wiec....
No ale właśnie mój TŻ twierdzi, że szybkość hulania wcale nie zależy od ilości pamięci, liczy się pamięć operacyjna, bo do reszty to w każdej chwili można dołożyć kartę pamięci i voila. Ja się tak średnio na tym znam, ale też mi tak coś w głowie świta.

Ja potrzebuję do neta, czasem jakiegoś filmu czy muzyki. Gry absolutnie nie. Of corz aplikacje idą na operacyjnej (zapewne), ale ponoć już 1 GB to udźwignie, co ja bym chciała mieć (absolutne podstawy).
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 00:40   #129
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez shmoopy Pokaż wiadomość
Siarka dostawa na outnet za darmo z kodem HAPPYHOLS
A kiedy wpisuje się to hasło, przy składaniu zamówienia?

EDIT Dopra, olśniło mnie. Idę spać.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2014-11-27 o 00:50
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 08:12   #130
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No ale właśnie mój TŻ twierdzi, że szybkość hulania wcale nie zależy od ilości pamięci, liczy się pamięć operacyjna, bo do reszty to w każdej chwili można dołożyć kartę pamięci i voila. Ja się tak średnio na tym znam, ale też mi tak coś w głowie świta.

Ja potrzebuję do neta, czasem jakiegoś filmu czy muzyki. Gry absolutnie nie. Of corz aplikacje idą na operacyjnej (zapewne), ale ponoć już 1 GB to udźwignie, co ja bym chciała mieć (absolutne podstawy).
Apple sie wycwanil i z tego co kojarze nie ma slota na dodatkowa karte pamieci ( w odroznieniu chociazby od tabletow Samsunga). Wiec tyle ile kupisz tyle masz...

Ja dzis jeszcze sobie poogladam na necie, bo rozmawialam rano ze znajomym i on znowu naklania mnie do klasycznego, duzego iPada- ze skoro chce filmy ogladac, neta i tak dalej to wiekszy lepszy....
Za duzy wybor
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 10:16   #131
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No ale właśnie mój TŻ twierdzi, że szybkość hulania wcale nie zależy od ilości pamięci, liczy się pamięć operacyjna, bo do reszty to w każdej chwili można dołożyć kartę pamięci i voila. Ja się tak średnio na tym znam, ale też mi tak coś w głowie świta.

Ja potrzebuję do neta, czasem jakiegoś filmu czy muzyki. Gry absolutnie nie. Of corz aplikacje idą na operacyjnej (zapewne), ale ponoć już 1 GB to udźwignie, co ja bym chciała mieć (absolutne podstawy).
w Apple nie można dołożyć karty pamięci

szybkość też wg mnie zależy od pamięci operacyjnej ALE jeśli zapełnisz całkowicie pojemność to wtedy zacznie się przycinać, zawieszać, aplikacje wolno ładować, żeby iPad sprawnie funkcjonował powinien mieć kilka GB wolnych (nie jestem pewna ile to dokładnie jest w przypadku iPada a nie chcę strzelać) więc trzeba wziąć to pod uwagę decydując się na wersję 16 GB

ja mam iPhona 16 GB ale w rzeczywistosci pamięci użytkowej jest około 12, po odjęciu powiedzmy 3 GB aby iPhone płynnie chodził zostaje nam tylko 9... dlatego nigdy więcej nie kupię 16

Odnośnie pamięci operacyjnej to Air 2 ma 2 GB więc bedzie śmiagał jak szalony
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 11:31   #132
wafel1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 111
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Czarna selma large szuka nowej mamy 😎
wafel1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 12:28   #133
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

U mnie w TK pełno wszystkich akcesoriów Applowych z Korsa. Kupiłam sobie portfel (na co mi to?).

Co do tabletów to skoro nie można dołożyć do Applowego karty to zupełnie inna sprawa. Ale ja Apllowego nie rozważam nawet- to dla mnie za drogi interes. Ale z tym się zgodzę, że przeładowany nie będzie hulał. Poza tym ja to ogólnie jestem zboczona, bo chcę 7-calowy, a nie znalazłam jeszcze 7 calowego z odpowiadającymi mi parametrami ;/ 10 mają już lepsze i ceny ok, ale ja nie chcę tak dużego tableta ;/

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Dziewczyny, ma któraś coś w kolorze pomarańczowym/mandarynkowym z korsa?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 12:55   #134
Modnamama84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Ja również
Modnamama84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 14:08   #135
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
U mnie w TK pełno wszystkich akcesoriów Applowych z Korsa. Kupiłam sobie portfel (na co mi to?).

Co do tabletów to skoro nie można dołożyć do Applowego karty to zupełnie inna sprawa. Ale ja Apllowego nie rozważam nawet- to dla mnie za drogi interes. Ale z tym się zgodzę, że przeładowany nie będzie hulał. Poza tym ja to ogólnie jestem zboczona, bo chcę 7-calowy, a nie znalazłam jeszcze 7 calowego z odpowiadającymi mi parametrami ;/ 10 mają już lepsze i ceny ok, ale ja nie chcę tak dużego tableta ;/
A jaki portfel kupilas? Ma kieszonke na monety?
Moze i u mnie sa to dzis po pracy skocze...

Ja mam do sprzedania nowego, nigdy nie uzywanego Nexusa Google 7 (czy jakos tak)- dla mnie wlasnie za maly i chce cos wiekszego, ipada najchetniej,bo po latach z ajfonami jakos sie zaprzyjaznilam z applowym systemem i layoutem
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 15:08   #136
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
A jaki portfel kupilas? Ma kieszonke na monety?
Moze i u mnie sa to dzis po pracy skocze...

Ja mam do sprzedania nowego, nigdy nie uzywanego Nexusa Google 7 (czy jakos tak)- dla mnie wlasnie za maly i chce cos wiekszego, ipada najchetniej,bo po latach z ajfonami jakos sie zaprzyjaznilam z applowym systemem i layoutem
Moja córa go mega- z całego serca polecam
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 15:48   #137
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
A jaki portfel kupilas? Ma kieszonke na monety?
Moze i u mnie sa to dzis po pracy skocze...

Ja mam do sprzedania nowego, nigdy nie uzywanego Nexusa Google 7 (czy jakos tak)- dla mnie wlasnie za maly i chce cos wiekszego, ipada najchetniej,bo po latach z ajfonami jakos sie zaprzyjaznilam z applowym systemem i layoutem
Zakupiłam taki czarny z saffiano jak kupowałam dla Miniki. Są jeszcze białe i jasnoniebieskie nadal. Do tego kieszonki na jakieś mini appelka i na jakiegoś iphone 5 czy coś takiego.

A co do Nexusa to jak się chcesz pozbyć to pisz mi PW z szczegółami
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 16:52   #138
DorkaWronka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 21
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

cześć laski . Od dłuższego czasu śledzę wątek ze względu na to, że planuje zakup torebki i zegarka Korsa i zaczynam mieć na tym punkcie obsesje . Wasze rady i zdjecia są bardzo pomocne. Wstępnie na początek zdecydowałam się na czarna jet set i klasyczny mk5055. Iiiiii tutaj pojawia się problem, znalazłam na allegro sprzedającego, który oferuje mój wymarzony zegarek w bardzo niskiej cenie. Niby wszystko wygladaale ta cena wydaje się podejrzana... Co sadzicie? http://allegro.pl/show_item.php?item...cf77d00be2ff62
DorkaWronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 16:55   #139
wafel1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 111
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez DorkaWronka Pokaż wiadomość
cześć laski . Od dłuższego czasu śledzę wątek ze względu na to, że planuje zakup torebki i zegarka Korsa i zaczynam mieć na tym punkcie obsesje . Wasze rady i zdjecia są bardzo pomocne. Wstępnie na początek zdecydowałam się na czarna jet set i klasyczny mk5055. Iiiiii tutaj pojawia się problem, znalazłam na allegro sprzedającego, który oferuje mój wymarzony zegarek w bardzo niskiej cenie. Niby wszystko wygladaale ta cena wydaje się podejrzana... Co sadzicie? http://allegro.pl/show_item.php?item...cf77d00be2ff62
Estimo jest okej. Zamawialam juz tam 2 razy i pare moich znajomych zaufany sprzedawca
wafel1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 17:01   #140
DorkaWronka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 21
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Wooow nawet nie wyobrazasz sobie jak cieszy mnie ta wiadomość <3. W swissie ogladalam te zegarek i kosztował bodajże 1065 zł. Widocznie jednak okazje się zdarzają
DorkaWronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 17:38   #141
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Przestrzegałabym przed zakupami na Allegro. Nie wiem, jak sprawa ma się u Estimo, ale podróby robią coraz bardziej doskonałe. Naprawdę trudno zobaczyć różnicę. Kiedyś kupiłam zegarek, też tanio i też się cieszyłam, że tyle zaoszczędziłam. Kupowałam u sprzedawcy (co prawda poza Allegro), który miał kilka tysięcy komentarzy i żadnego negatywa. Jednak otzrymałam wiadomość od wizażanki, która również kupiła zegarek u tego sprzedawcy. O tym, że to podróba dopiero przekonała się w salonie swissa, gdzie zmniejszać chciała bransoletkę. Bolcy w bransolecie niestety nie potrafią dobrze podrobić i to wyszło wtrakcie zmniejszania. Zresztą porównanie mojej podróby i oryginału możecie zobaczyć tutaj.

Sprzedawca zwrócił pieniadze. Tłumaczył się, że hurtownik, który zaopatruje jego, ale również limango, musiał mieć jakąś trefną partię.

Przykre, że dużo ludzi kupiło za jednak również niemałe pieniądze podróby, będące nieomal idealne. Ale jednak podróby. Bo nie wierzę, że tylko ja i ta druga wizażanka trafiłyśmy na trefne egzemplarze.
Ja już na Allegro nie kupię nic z Korsa.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 18:11   #142
DorkaWronka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 21
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

O cholera... Podróbka niemalże idealne.... Chociaż rzeczywiście różnice w kształcie cyfr sa widoczne. Napisałam maila do sprzedającego jeżeli bedzie upierał się przy oryginalności zegarka zamówie i też sprawdze to w swissie. Mam prawo do zwrotu w ciągu 10 dni
DorkaWronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 18:15   #143
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Red face Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Zakupiłam taki czarny z saffiano jak kupowałam dla Miniki. Są jeszcze białe i jasnoniebieskie nadal. Do tego kieszonki na jakieś mini appelka i na jakiegoś iphone 5 czy coś takiego.

A co do Nexusa to jak się chcesz pozbyć to pisz mi PW z szczegółami
Tez mi się go udało właśnie kupić szkoda,ze nie ma kieszonki na drobne,bo chciałabym go nosić jako codzienny portfel plus etui na telefon przy małej torebce...

Napisze ci dziś wieczorem lub najpóźniej jutro,bo teraz jadę biegać ale generalnie tablet jest niesmiganyi oddam go w dobre ręce
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 18:44   #144
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Kurier w końcu przyniósł mi Selme Navy
jest śliczna, zakupiona od wizażanki
I to jest ta mniejsza medium i w sumie niewiele sie różni od large... tyle że teczka mi do medium za bardzo nie wchodzi, no ale od teczek mam JS :P
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 19:19   #145
atilaaav
Raczkowanie
 
Avatar atilaaav
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 425
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Mo_Nika Pokaż wiadomość
Kurier w końcu przyniósł mi Selme Navy
jest śliczna, zakupiona od wizażanki
I to jest ta mniejsza medium i w sumie niewiele sie różni od large... tyle że teczka mi do medium za bardzo nie wchodzi, no ale od teczek mam JS :P
Pochwal się zdjęciami !
atilaaav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 22:16   #146
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

kojarzy któraś z was kolor tomato red u korsa? jak on może wyglądać - taki bardziej czerwony czy bordo?
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 00:10   #147
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Proponuję zrobić wątek ze zdjęciami real. Mogę nawet założyć jak się nikt inny nie zapali.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 00:26   #148
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Proponuję zrobić wątek ze zdjęciami real. Mogę nawet założyć jak się nikt inny nie zapali.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zapraszam do nowego wątku

[...]

Realne zdjęcia naszych "skarbów" można zobaczyć tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=760039 zachęcam wszystkie miłośniczki do zamieszczania zdjęć swoich torebkowych dzieci
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 00:38   #149
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Dziewczyny, może ktoś dostał maila z kodem rabatowym 13% na maila z Media markt i nie będzie korzystał? Sam kod mam, ale on działa tylko z mailem, na który został wysłany, a mi nie przysłali
Promocja jest tylko do 9-tej rano
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 07:01   #150
martita_26
Zakorzenienie
 
Avatar martita_26
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kraków/chrzanów
Wiadomości: 6 445
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Mo_Nika Pokaż wiadomość
Kurier w końcu przyniósł mi Selme Navy
jest śliczna, zakupiona od wizażanki
I to jest ta mniejsza medium i w sumie niewiele sie różni od large... tyle że teczka mi do medium za bardzo nie wchodzi, no ale od teczek mam JS :P
Super! Gratuluję.. nich się dobrze nosi
martita_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 20:35:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.