Schudłam 18 kg. Co dalej? Potrzebuję nieco więcej zmian... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-26, 19:57   #1
asia0363
Raczkowanie
 
Avatar asia0363
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 29

Schudłam 18 kg. Co dalej? Potrzebuję nieco więcej zmian...


Hej Schudłam 18 kg (ale to chyba jeszcze nie koniec), ćwiczę, staram się jakoś ogarnąć nową figurę, ale... nie bardzo wiem jak. Poprzednio starałam się ukryć pod ciuchami, więc nieważny był kolor i fason, ważne było, że się nie wyróżniałam. Odkryłam, że całkiem dobrze czuję się w czerwieniach (w zasadzie wszystkich), kobalcie i chłodnych beżach, ale nie wiem z czym jeszcze próbować.

Czego od Was chcę? Chcę, żebyście mi podpowiedziały, co zrobić żeby było lepiej i tu w grę wchodzi wszystko, co Wam przychodzi do głowy poza zmianą koloru włosów. Mam 29 lat i jeszcze nie siwieję, więc chcę to wykorzystać (no, może nie licząc tego, że schodzę z farby - ciemny blond, w którym nie czułam się dobrze, nie wiem czy ten blond jest widoczny na zdjęciach). Oczywiście zapuszczam, bo taka długość, jaką mam teraz (widoczna na zdjęciach) to dla mnie za mało. Generalnie mam 2 problemy, z którymi nie bardzo wiem jak walczyć: naturalnie cienkie i rzadkie brwi - taki kształt, jaki mam jest jedynym, co udało mi się osiągnąć, by były w miarę uporządkowane. Drugim problemem są mega szerokie biodra, co w zestawieniu z moją dość szeroką, kwadratową buzią robi ze mnie grubasa bez względu na wagę (albo to ja mam jakąś obsesję).

Dodaję kilka zdjęć, mam nadzieję, że będzie je widać i będą pomocne.

Za wszelkie uwagi/wskazówki dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1926801_1544972005736878_5430047723854693444_n.jpg (18,8 KB, 330 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10482596_1503368803230532_644112089476806582_n.jpg (18,7 KB, 404 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dyplomowe.jpg (50,4 KB, 373 załadowań)
asia0363 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 20:26   #2
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Schudłam 18 kg. Co dalej? Potrzebuję nieco więcej zmian...

Cytat:
Napisane przez asia0363 Pokaż wiadomość
Generalnie mam 2 problemy, z którymi nie bardzo wiem jak walczyć: naturalnie cienkie i rzadkie brwi - taki kształt, jaki mam jest jedynym, co udało mi się osiągnąć, by były w miarę uporządkowane. Drugim problemem są mega szerokie biodra, co w zestawieniu z moją dość szeroką, kwadratową buzią robi ze mnie grubasa bez względu na wagę (albo to ja mam jakąś obsesję).
Problemy te są wyimaginowane Co do kolorów, myślę, że te co piszesz są ok, byłoby ci ładnie w chłodnej czerwieni (nie strażackiej), beżach, szarościach i bieli.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 21:24   #3
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Schudłam 18 kg. Co dalej? Potrzebuję nieco więcej zmian...

Moim zdaniem Twoje brwi mają zadowalający, ładny kształt. Możesz postawić na trochę mocniejszy makijaż (mam na myśli kreskę na górnej powiece, trochę czerwonej szminki też by się przydało). Jeśli chodzi o figurę to trudno coś powiedzieć, bo na zdjęciach dużo nie widać, ale na drugim zdjęciu wyglądasz szczupło. Włosy też bardzo ładne, zwłaszcza pasuje Ci ten zgaszony brązowy odcień, który jak mniemam - jest Twoim naturalnym kolorem. Możesz im spróbować dodać trochę objętości, nieco inaczej czesać lub spinać w jakiś kok, by trochę urozmaicać na co dzień swój look, gdyż Twoja obecna fryzura jest nieco skromna i taka nijaka. Poza tym wydaje mi się, że będzie Ci pasować biel, błękit i niebieski, czerwień oraz róż (tylko nie za ostry), brąz. Postaw na bardziej elegancki i kobiecy styl ubioru.
P.S. Jesteś trochę podobna do Justyny Kowalczyk
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 15:14   #4
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Schudłam 18 kg. Co dalej? Potrzebuję nieco więcej zmian...

Gratuluję osiągnięcia celów. Teraz musisz popracować z głową, Ty dalej widzisz biodra i szerszą twarz-my widzimy śliczną, szczupłą Dziewczynę, ktora umie się malować, ma piękne włosy i w której nie ma co zmienić, bo jest perfect
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 21:14   #5
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Schudłam 18 kg. Co dalej? Potrzebuję nieco więcej zmian...

ładna jestes
a nie myślalas o jakiejs grzywce, na bok, wycieniowaną?
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 12:32   #6
Melanikana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 11
Dot.: Schudłam 18 kg. Co dalej? Potrzebuję nieco więcej zmian...

Moim zdaniem wyglądasz super Moim zdaniem lekka kreska na górnej powiece i będzie idealnie
Melanikana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 16:17   #7
asia0363
Raczkowanie
 
Avatar asia0363
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 29
Dot.: Schudłam 18 kg. Co dalej? Potrzebuję nieco więcej zmian...

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Twoje brwi mają zadowalający, ładny kształt. Możesz postawić na trochę mocniejszy makijaż (mam na myśli kreskę na górnej powiece, trochę czerwonej szminki też by się przydało). Jeśli chodzi o figurę to trudno coś powiedzieć, bo na zdjęciach dużo nie widać, ale na drugim zdjęciu wyglądasz szczupło. Włosy też bardzo ładne, zwłaszcza pasuje Ci ten zgaszony brązowy odcień, który jak mniemam - jest Twoim naturalnym kolorem. Możesz im spróbować dodać trochę objętości, nieco inaczej czesać lub spinać w jakiś kok, by trochę urozmaicać na co dzień swój look, gdyż Twoja obecna fryzura jest nieco skromna i taka nijaka. Poza tym wydaje mi się, że będzie Ci pasować biel, błękit i niebieski, czerwień oraz róż (tylko nie za ostry), brąz. Postaw na bardziej elegancki i kobiecy styl ubioru.
P.S. Jesteś trochę podobna do Justyny Kowalczyk
Któraś osoba z kolei mówi mi o podobieństwie do Justyny Kowalczyk, którego ja nie widzę No... chyba że tak na zdjęciach wychodzę Kreski na górnej powiece zdarza mi się malować. Nie za często, bo preferuję makijaż w stylu "make up no make up", zdarza mi się też malować usta na czerwono, ale co do tego ciężko mi się przekonać, czuję się przemalowana i najwygodniejsze są dla mnie "nudziaki", ale postaram się nabyć w najbliższym czasie coś mocniejszego i oczywiście pokażę się w tym na forum. Włosów... Nie umiem za bardzo wiązać. Ostatnio nauczyłam się robić dobierany warkocz i... na tym moje umiejętności się kończą. Nie wiem w jakich upięciach byłoby mi dobrze

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Gratuluję osiągnięcia celów. Teraz musisz popracować z głową, Ty dalej widzisz biodra i szerszą twarz-my widzimy śliczną, szczupłą Dziewczynę, ktora umie się malować, ma piękne włosy i w której nie ma co zmienić, bo jest perfect
Dziękuję za te dobre słowa Praca z głową będzie chyba jeszcze trudniejsza niż zrzucanie kilogramów... Bo serio widzę masywne uda i szerokie biodra, często, kiedy patrzę w lustro, mam wrażenie, że nic się nie zmieniło

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
ładna jestes
a nie myślalas o jakiejs grzywce, na bok, wycieniowaną?
Próbowałam kiedyś z grzywką, jednak nie czułam się zbyt dobrze, bo po 1. ważyłam jakieś 80 kg wtedy i miałam wrażenie, że mnie jeszcze bardziej poszerza, a po 2. mam tendencje do zaskórników i pryszczy i wydaje mi się, że grzywka to potęgowała (zwłaszcza, że często podróżuję i przebywam w niemalże tropikalnym upale)... Może jak zrzucę jeszcze te 4 kg, które chciałabym zrzucić, moja twarz się nieco bardziej wyszczupli i wtedy pokombinuję, bo - jak już wcześniej pisałam - potrzebuję zmian.
__________________
Moja strona: www.panipilot.blogspot.co m, podróże, podróże i jeszcze raz podróże, i jeszcze TO
asia0363 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-30, 20:38   #8
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Schudłam 18 kg. Co dalej? Potrzebuję nieco więcej zmian...

Moim zdaniem absolutnie nie masz grubej twarzy. Wyglądasz na szczupłą dziewczynę. Myślę jednak, że jej kształt jest kwadratowy i nieważne ile schudniesz tego już nie zmienisz. Włosy są cienkie i wyglądają na przyklapnięte u nasady. Bez wahania ścięłabym je na krótszego (ale nie bardzo krótkiego) boba, żeby skorygować kształt buziaka. Dodałam jasne pasemka, refleksy, żeby sprawić wrażenie, że włosów jest więcej. I zaczęłabym je podnosić, trochę układać.
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 22:08   #9
asia0363
Raczkowanie
 
Avatar asia0363
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 29
Dot.: Schudłam 18 kg. Co dalej? Potrzebuję nieco więcej zmian...

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Myślę jednak, że jej kształt jest kwadratowy i nieważne ile schudniesz tego już nie zmienisz. Włosy są cienkie i wyglądają na przyklapnięte u nasady. Bez wahania ścięłabym je na krótszego (ale nie bardzo krótkiego) boba, żeby skorygować kształt buziaka. Dodałam jasne pasemka, refleksy, żeby sprawić wrażenie, że włosów jest więcej. I zaczęłabym je podnosić, trochę układać.
Cóż... Tego, że kształtu twarzy nie zmienię jestem w pełni świadoma. Zauważyłam jednak, że im jestem szczuplejsza, tym szczuplejsza jest moja twarz i to w dość widoczny sposób. Miałam kiedyś refleksy i faktycznie włosy wyglądały jakby było więcej, więc było ich naprawdę dużo, ale nie umiałam się z nimi obchodzić i... zwyczajnie były poniszczone. Piszę, że naprawdę było dużo, bo zapomniałam tutaj dodać, że jestem po rocznym leczeniu dość poważnymi lekami, po którym wypadła mi połowa owłosienia , na szczęście jednak dzielnie odrastają (ale tu pojawia się problem ujarzmiania baby hair w ilości astronomicznej już teraz - kombinuję z olejkami i na szczęście jakoś wyglądam). Dzięki za uwagę o podnoszeniu - po prostu o tym nie myślałam. Jutro spróbuję coś wykombinować. A boba i w ogóle krótszych włosów się boję... Musiałabym zobaczyć co masz na myśli.
__________________
Moja strona: www.panipilot.blogspot.co m, podróże, podróże i jeszcze raz podróże, i jeszcze TO
asia0363 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 00:18   #10
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Schudłam 18 kg. Co dalej? Potrzebuję nieco więcej zmian...

Myślałam o bobie w wersji Jennifer Aniston.
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 01:00   #11
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Schudłam 18 kg. Co dalej? Potrzebuję nieco więcej zmian...

może spróbuj ombre? ja zrobiłam z ciemnym i jasnym blondem i włoski sobie pięknie rosną. Zainwestowałam w dobre kosmetyki do pielegnacji włosów, odpowiednią dietę i rosną.
Jestem także na etapie zapuszczania brwi. Przyznaję, że z 3 tygodnie pozwalałam im po prostu rosnąć. Parę dni temu zrobiłam hennę, zafarbowałam meszek i wyrwałam co nieco w gabinecie kosmetycznym. Wygląda to dobrze i rosną sobie dalej.

Gratuluję redukcji wagi i proponuję także zrobić sobie wyniki z krwi, czy niczego Ci nie brak.
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 13:21   #12
Melanikana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 11
Dot.: Schudłam 18 kg. Co dalej? Potrzebuję nieco więcej zmian...

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
może spróbuj ombre? ja zrobiłam z ciemnym i jasnym blondem i włoski sobie pięknie rosną. Zainwestowałam w dobre kosmetyki do pielegnacji włosów, odpowiednią dietę i rosną.
Jestem także na etapie zapuszczania brwi. Przyznaję, że z 3 tygodnie pozwalałam im po prostu rosnąć. Parę dni temu zrobiłam hennę, zafarbowałam meszek i wyrwałam co nieco w gabinecie kosmetycznym. Wygląda to dobrze i rosną sobie dalej.

Gratuluję redukcji wagi i proponuję także zrobić sobie wyniki z krwi, czy niczego Ci nie brak.
Albo możesz też pomyśleć nad Sombre taka delikatniejsza odmiana Ombre Wygląda to suuuper
Melanikana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 23:15   #13
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Schudłam 18 kg. Co dalej? Potrzebuję nieco więcej zmian...

Jejku śliczna jesteś wszystko mi się podoba!
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-02 23:15:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.